# pokec
184724 zpráv • strana 1060/1848
KryptoVláďa 21.11.2021 21:49
Sand pod 4… hm hm hm
🤑 1
GiSo 21.11.2021 22:07
@KryptoVláďa Sand pod 4… hm hm hm
Koukal jsi i na dlouhodobý graf? 😂
Tomassino 21.11.2021 22:21
@GiSo (attachment)
říkáš nekupovat radši na topu?
Storm 21.11.2021 22:39
GiSo 21.11.2021 23:02
@Tomassino říkáš nekupovat radši na topu?
Říkám, že je mi úplně jedno, kde nakoupíte. 😂
GiSo 21.11.2021 23:04
@Storm (attachment)
Si Kicom založil druhý účet, aby si mohl sám klást otázky a odpovědi?
Martin11 21.11.2021 23:07
@Tomassino říkáš nekupovat radši na topu?
ale prý je tam fundament a půjde to "to the moon" Sice v tom ani dolar nemám, ale ani bych se nedivil, že by to ještě vystřelilo o pár pater výše. Dneska jsem zrovna koukal na "zajímavé" video, kde říkají, že sandbox vystřídá axíky
Storm 21.11.2021 23:48
Co řikáte na toto? 🙂
GiSo 22.11.2021 02:46
Docela mrtvo takhle při pondělí.
KryptoVláďa 22.11.2021 04:35
Bre rano 🤣
KryptoVláďa 22.11.2021 05:01
Tak co na to rikate?
(upraveno)
GiSo 22.11.2021 05:18
Už se mi zase něco málo červená. 🤷🏻‍♂️
Ale ve své podstatě nic zajímavého.
KryptoVláďa 22.11.2021 05:51
dobral jsem
GiSo 22.11.2021 06:11
Já si ještě chvilku počkám.
KryptoVláďa 22.11.2021 06:18
dobiram po kouskach celou cestu dolu
Hansss 22.11.2021 07:10
TRU se pohnul
KryptoVláďa 22.11.2021 07:11
Kam?
Hansss 22.11.2021 07:11
O pid vyse
KryptoVláďa 22.11.2021 10:48
👀 5
Neco se chysta
KryptoVláďa 22.11.2021 11:39
Tonda 22.11.2021 11:46
@KryptoVláďa (attachment)
hele neukazuj na mě prstem jo?
KryptoVláďa 22.11.2021 11:47
@Tonda hele neukazuj na mě prstem jo?
a dvema?
👍 2 😆 3
Tonda 22.11.2021 11:49
No dobre, hlavně že nemáš lumbersexuální konstkovanou košili
KryptoVláďa 22.11.2021 11:54
😄
Bříza 22.11.2021 11:54
@KryptoVláďa (attachment)
Petr Vláďa nový video 😂
KryptoVláďa 22.11.2021 11:54
kunda sem ... kunda tam ...
Michi💵 22.11.2021 11:59
<@672035199441305600> to je klucik vopalenej😄👍
adamyjo 22.11.2021 12:10
Tak ted nejaky videaaaa! 👍💪
MirekH 22.11.2021 12:17
@KryptoVláďa (attachment)
Storm 22.11.2021 12:18
<@!672035199441305600> Ještě by to chtělo nějaký obraz na levou stranu 😂 Je to tam takové prázdné.
KryptoVláďa 22.11.2021 12:22
@Storm <@!672035199441305600> Ještě by to chtělo nějaký obraz na levou stranu 😂 Je to tam takové prázdné.
cekam na polka a eth led lampicku
Nebo tam povesit fotku kicoma?
😂 3
GiSo 22.11.2021 12:28
Myslím, že o to nestojíme ani my a ani on. 😂
Ale mohl by sis vždycky stáhnou obrázek někoho z nás a na každé video tam pověsit někoho jiného 😂
😂 1
KryptoVláďa 22.11.2021 12:45
😄
eth lampicka asi vyhrala 😄
MirekH 22.11.2021 12:51
@GiSo Ale mohl by sis vždycky stáhnou obrázek někoho z nás a na každé video tam pověsit někoho jiného 😂
<@!672035199441305600> se k nám nehlásí 😄
KryptoVláďa 22.11.2021 13:12
@MirekH <@!672035199441305600> se k nám nehlásí 😄
hovada
adamyjo 22.11.2021 13:23
@KryptoVláďa Nebo tam povesit fotku kicoma?
Takovy to jak bylo ve skolach na zdi Havel 😂
KryptoVláďa 22.11.2021 13:25
presne
Včelkamára 22.11.2021 13:31
TRU se nam nejak probudilo, tak hlavně aby mu to vydrželo aspon do dolaru 🤣
👍 5
Storm 22.11.2021 13:41
až budu na 0 tak asi prodávám 😄
Tomáš 22.11.2021 13:56
máš nakoupeno?
Storm 22.11.2021 13:57
jooo mam velký bagy
nee něco málo jsem koupil
roman D 22.11.2021 14:03
to je nejaka dobrota ?
97 Following
669 Followers
😏
GiSo 22.11.2021 14:16
<@672035199441305600>
Jaká je tvoje adresa?
Já jen, že bych ti poslal k Vánocům recovery seed 😂
Sice ho budeš asi používat jen v zimě jako škrabku na sklo u auta, ale je to maximum, co můžu udělat.

Btw. zpět po kurýrovi bys mi mohl poslat ten, co jsem před půl rokem vyhrál u tebe v nějaké soutěži 😂
KryptoVláďa 22.11.2021 14:18
@GiSo <@672035199441305600>
Jaká je tvoje adresa?
Já jen, že bych ti poslal k Vánocům recovery seed 😂
Sice ho budeš asi používat jen v zimě jako škrabku na sklo u auta, ale je to maximum, co můžu udělat.

Btw. zpět po kurýrovi bys mi mohl poslat ten, co jsem před půl rokem vyhrál u tebe v nějaké soutěži 😂
to bude ten, co jsem s nim vyfocenej...takovy veci mi musite pripominat, nez jedu nekam, kde vas potkam 😄
🤣 1
ale porad jsou nachystany
Včelkamára 22.11.2021 14:41
nemá někdo 250 USDC na ethereum? nabízím za to 250 DAI na neeru
GiSo 22.11.2021 14:46
<@698178164970487809> nechceš 800$ ?
Já že bych ti poslal nějaký zbytek co mám na jedné peněžence, abych to nemusel swapovat.
(upraveno)
Včelkamára 22.11.2021 14:47
@GiSo <@698178164970487809> nechceš 800$ ?
Já že bych ti poslal nějaký zbytek co mám na jedné peněžence, abych to nemusel swapovat.
ok, píšu sz
KryptoVláďa 22.11.2021 14:47
rovnou dvojku, nebud troskar
😄 2
GiSo 22.11.2021 14:48
@Včelkamára ok, píšu sz
Teď jdu na stříhání.
Pak dám vědět.
KryptoVláďa 22.11.2021 14:56
@GiSo Teď jdu na stříhání.
Pak dám vědět.
no jo, musite bejt pod cepici 😄
Tomáš 22.11.2021 15:30
zkoušel tu někdo cronos nebo taky zakázané slovo? <@!672035199441305600> 😄
KryptoVláďa 22.11.2021 15:39
neznam 😄
GiSo 22.11.2021 15:43
@Tomáš zkoušel tu někdo cronos nebo taky zakázané slovo? <@!672035199441305600> 😄
Někdo tu nedávno o tom myslím psal.
Zkus lupu
Tomáš 22.11.2021 15:47
@GiSo Někdo tu nedávno o tom myslím psal.
já 😄
roman D 22.11.2021 15:48
@Tomáš zkoušel tu někdo cronos nebo taky zakázané slovo? <@!672035199441305600> 😄
ty mas jejich creditku ne ? Crypto.com
Tomáš 22.11.2021 15:49
@roman D ty mas jejich creditku ne ? Crypto.com
předplacenou kartu, ano
roman D 22.11.2021 15:49
to muze byt zajimavy spojeni
maji most spolu
myslim ze i jejich projetk
Tomáš 22.11.2021 15:50
@roman D maji most spolu
crypto.com ten cronos a crypto.com chain spustilo ... něco jako bsc pro binance
roman D 22.11.2021 15:50
to je jasny ma to smysl pro ne a pro masu
KryptoVláďa 22.11.2021 15:54
@Tomáš crypto.com ten cronos a crypto.com chain spustilo ... něco jako bsc pro binance
roman D 22.11.2021 15:56
asi tak
Tomáš 22.11.2021 16:07
to tě až tak štve, že si nenakoupil, když jsem ti to radil? 😄
někde na 24 centech asi tak 4.11. ... pro představu 😄
KryptoVláďa 22.11.2021 16:20
@Tomáš to tě až tak štve, že si nenakoupil, když jsem ti to radil? 😄
tvl ani zadarmo 😄
tohle budu maximalne jednou shortovat 😄
Tomáš 22.11.2021 16:25
@KryptoVláďa tohle budu maximalne jednou shortovat 😄
to je super nápad 😄
já cestou nahoru prodával, že o 10% levněji koupím zpátky a moc se nezadařilo
KryptoVláďa 22.11.2021 16:26
@Tomáš já cestou nahoru prodával, že o 10% levněji koupím zpátky a moc se nezadařilo
jednou, ne ted
Skillz 22.11.2021 23:55
Chlapi keď som kúpil polkaswap a na ich stránke mi to ukazuje vo wallet normálne uvidím to aj niekde na polkajs že tie tokeny tam sú alebo ako to funguje? Stačí to tam držať alebo to poslať odtiaľ preč niekam ?
(upraveno)
Včelkamára 23.11.2021 02:05
Není nad to, rozmetat někoho v pokeru
👍 1
Kosa Fatty.io 23.11.2021 04:53
@Včelkamára Není nad to, rozmetat někoho v pokeru
Obral jsi kamose?
KryptoVláďa 23.11.2021 05:55
@Skillz Chlapi keď som kúpil polkaswap a na ich stránke mi to ukazuje vo wallet normálne uvidím to aj niekde na polkajs že tie tokeny tam sú alebo ako to funguje? Stačí to tam držať alebo to poslať odtiaľ preč niekam ?
Polkaswap jsi asi koupil jako erc-20 token ne?
vipi | Fatty.io | Clone | Runwag 23.11.2021 07:00
Pokud chci začít používat Polkaswap tak tam crypto dostanu jen jako erc-20 token přes bridge nebo je jiná možnost? A když tam provedu swap tak se poplatek platí v XOR?
Michi💵 23.11.2021 07:12
Hosi jen pro info kdo by chtel nekdo zafarmarit 🙂 https://maiar.exchange Jsem tam od nedele a zatim vse maka,procenta porad velka a cena coinu roste.
Je to na Elrondu,tzn musite mit egld coin na swap atd.
KryptoVláďa 23.11.2021 07:37
@vipi | Fatty.io | Clone | Runwag Pokud chci začít používat Polkaswap tak tam crypto dostanu jen jako erc-20 token přes bridge nebo je jiná možnost? A když tam provedu swap tak se poplatek platí v XOR?
<@518789876842364958> <@626828686850523136>
Včelkamára 23.11.2021 08:11
@Kosa Fatty.io Obral jsi kamose?
No, neznal sem je ale ted uz jo 🤣
GiSo 23.11.2021 08:22
@Včelkamára Není nad to, rozmetat někoho v pokeru
Obrat lidi z Mačeta gangu ... to chce koule.
🤣 2
KryptoVláďa 23.11.2021 08:24
tak jak to vidite?