KryptoVláďa
21.11.2021 21:49
Sand pod 4… hm hm hm
🤑 1
Tomassino
21.11.2021 22:21
↩
@GiSo
(attachment)
říkáš nekupovat radši na topu?
GiSo
21.11.2021 23:02
↩
@Tomassino
říkáš nekupovat radši na topu?
Říkám, že je mi úplně jedno, kde nakoupíte. 😂
GiSo
21.11.2021 23:04
↩
@Storm
(attachment)
Si Kicom založil druhý účet, aby si mohl sám klást otázky a odpovědi?
Martin11
21.11.2021 23:07
↩
@Tomassino
říkáš nekupovat radši na topu?
ale prý je tam fundament a půjde to "to the moon" Sice v tom ani dolar nemám, ale ani bych se nedivil, že by to ještě vystřelilo o pár pater výše. Dneska jsem zrovna koukal na "zajímavé" video, kde říkají, že sandbox vystřídá axíky
Storm
22.11.2021 00:19
GiSo
22.11.2021 02:46
Docela mrtvo takhle při pondělí.
KryptoVláďa
22.11.2021 04:35
Bre rano 🤣
KryptoVláďa
22.11.2021 05:01
Tak co na to rikate?
(upraveno)
GiSo
22.11.2021 05:18
Už se mi zase něco málo červená. 🤷🏻♂️
Ale ve své podstatě nic zajímavého.
KryptoVláďa
22.11.2021 05:51
dobral jsem
GiSo
22.11.2021 06:11
Já si ještě chvilku počkám.
KryptoVláďa
22.11.2021 06:18
dobiram po kouskach celou cestu dolu
Hansss
22.11.2021 07:10
TRU se pohnul
KryptoVláďa
22.11.2021 07:11
Kam?
Hansss
22.11.2021 07:11
O pid vyse
dw221142
22.11.2021 08:24
Swordfish
22.11.2021 09:28
Tonda
22.11.2021 11:46
↩
@KryptoVláďa
(attachment)
hele neukazuj na mě prstem jo?
Tonda
22.11.2021 11:49
No dobre, hlavně že nemáš lumbersexuální konstkovanou košili
KryptoVláďa
22.11.2021 11:54
😄
Bříza
22.11.2021 11:54
↩
@KryptoVláďa
(attachment)
Petr Vláďa nový video 😂
KryptoVláďa
22.11.2021 11:54
kunda sem ... kunda tam ...
Michi💵
22.11.2021 11:59
<@672035199441305600> to je klucik vopalenej😄👍
adamyjo
22.11.2021 12:10
Tak ted nejaky videaaaa! 👍💪
Storm
22.11.2021 12:18
<@!672035199441305600> Ještě by to chtělo nějaký obraz na levou stranu 😂 Je to tam takové prázdné.
KryptoVláďa
22.11.2021 12:22
↩
@Storm
<@!672035199441305600> Ještě by to chtělo nějaký obraz na levou stranu 😂 Je to tam takové prázdné.
cekam na polka a eth led lampicku
Nebo tam povesit fotku kicoma?
😂 3
GiSo
22.11.2021 12:28
Myslím, že o to nestojíme ani my a ani on. 😂
Ale mohl by sis vždycky stáhnou obrázek někoho z nás a na každé video tam pověsit někoho jiného 😂
😂 1
KryptoVláďa
22.11.2021 12:45
😄
eth lampicka asi vyhrala 😄
MirekH
22.11.2021 12:51
↩
@GiSo
Ale mohl by sis vždycky stáhnou obrázek někoho z nás a na každé video tam pověsit někoho jiného 😂
<@!672035199441305600> se k nám nehlásí 😄
GiSo
22.11.2021 12:51
KryptoVláďa
22.11.2021 13:12
↩
@MirekH
<@!672035199441305600> se k nám nehlásí 😄
hovada
adamyjo
22.11.2021 13:23
↩
@KryptoVláďa
Nebo tam povesit fotku kicoma?
Takovy to jak bylo ve skolach na zdi Havel 😂
KryptoVláďa
22.11.2021 13:25
presne
Včelkamára
22.11.2021 13:31
TRU se nam nejak probudilo, tak hlavně aby mu to vydrželo aspon do dolaru 🤣
👍 5
Storm
22.11.2021 13:41
až budu na 0 tak asi prodávám 😄
Tomáš
22.11.2021 13:56
máš nakoupeno?
Storm
22.11.2021 13:57
jooo mam velký bagy
nee něco málo jsem koupil
roman D
22.11.2021 14:03
to je nejaka dobrota ?
97 Following
669 Followers
669 Followers
😏
GiSo
22.11.2021 14:16
<@672035199441305600>
Jaká je tvoje adresa?
Já jen, že bych ti poslal k Vánocům recovery seed 😂
Sice ho budeš asi používat jen v zimě jako škrabku na sklo u auta, ale je to maximum, co můžu udělat.
Btw. zpět po kurýrovi bys mi mohl poslat ten, co jsem před půl rokem vyhrál u tebe v nějaké soutěži 😂
Jaká je tvoje adresa?
Já jen, že bych ti poslal k Vánocům recovery seed 😂
Sice ho budeš asi používat jen v zimě jako škrabku na sklo u auta, ale je to maximum, co můžu udělat.
Btw. zpět po kurýrovi bys mi mohl poslat ten, co jsem před půl rokem vyhrál u tebe v nějaké soutěži 😂
KryptoVláďa
22.11.2021 14:18
↩
@GiSo
<@672035199441305600>
Jaká je tvoje adresa?
Já jen, že bych ti poslal k Vánocům recovery seed 😂
Sice ho budeš asi používat jen v zimě jako škrabku na sklo u auta, ale je to maximum, co můžu udělat.
Btw. zpět po kurýrovi bys mi mohl poslat ten, co jsem před půl rokem vyhrál u tebe v nějaké soutěži 😂
Jaká je tvoje adresa?
Já jen, že bych ti poslal k Vánocům recovery seed 😂
Sice ho budeš asi používat jen v zimě jako škrabku na sklo u auta, ale je to maximum, co můžu udělat.
Btw. zpět po kurýrovi bys mi mohl poslat ten, co jsem před půl rokem vyhrál u tebe v nějaké soutěži 😂
to bude ten, co jsem s nim vyfocenej...takovy veci mi musite pripominat, nez jedu nekam, kde vas potkam 😄
🤣 1
ale porad jsou nachystany
Včelkamára
22.11.2021 14:41
nemá někdo 250 USDC na ethereum? nabízím za to 250 DAI na neeru
GiSo
22.11.2021 14:46
<@698178164970487809> nechceš 800$ ?
Já že bych ti poslal nějaký zbytek co mám na jedné peněžence, abych to nemusel swapovat.
(upraveno)
Já že bych ti poslal nějaký zbytek co mám na jedné peněžence, abych to nemusel swapovat.
Včelkamára
22.11.2021 14:47
↩
@GiSo
<@698178164970487809> nechceš 800$ ?
Já že bych ti poslal nějaký zbytek co mám na jedné peněžence, abych to nemusel swapovat.
Já že bych ti poslal nějaký zbytek co mám na jedné peněžence, abych to nemusel swapovat.
ok, píšu sz
KryptoVláďa
22.11.2021 14:47
rovnou dvojku, nebud troskar
😄 2
GiSo
22.11.2021 14:48
↩
@Včelkamára
ok, píšu sz
Teď jdu na stříhání.
Pak dám vědět.
Pak dám vědět.
KryptoVláďa
22.11.2021 14:56
↩
@GiSo
Teď jdu na stříhání.
Pak dám vědět.
Pak dám vědět.
no jo, musite bejt pod cepici 😄
Tomáš
22.11.2021 15:30
zkoušel tu někdo cronos nebo taky zakázané slovo? <@!672035199441305600> 😄
KryptoVláďa
22.11.2021 15:39
neznam 😄
GiSo
22.11.2021 15:43
↩
@Tomáš
zkoušel tu někdo cronos nebo taky zakázané slovo? <@!672035199441305600> 😄
Někdo tu nedávno o tom myslím psal.
Zkus lupu
Tomáš
22.11.2021 15:47
↩
@GiSo
Někdo tu nedávno o tom myslím psal.
já 😄
roman D
22.11.2021 15:48
↩
@Tomáš
zkoušel tu někdo cronos nebo taky zakázané slovo? <@!672035199441305600> 😄
ty mas jejich creditku ne ? Crypto.com
Tomáš
22.11.2021 15:49
↩
@roman D
ty mas jejich creditku ne ? Crypto.com
předplacenou kartu, ano
roman D
22.11.2021 15:49
to muze byt zajimavy spojeni
maji most spolu
myslim ze i jejich projetk
Tomáš
22.11.2021 15:50
↩
@roman D
maji most spolu
crypto.com ten cronos a crypto.com chain spustilo ... něco jako bsc pro binance
roman D
22.11.2021 15:50
to je jasny ma to smysl pro ne a pro masu
KryptoVláďa
22.11.2021 15:54
↩
@Tomáš
crypto.com ten cronos a crypto.com chain spustilo ... něco jako bsc pro binance
roman D
22.11.2021 15:56
asi tak
Swordfish
22.11.2021 15:58
Tomáš
22.11.2021 16:07
↩
@KryptoVláďa
https://tenor.com/view/the-wrong-missy-rainbow-lauren-lapkus-knife-menace-gif-17238965
to tě až tak štve, že si nenakoupil, když jsem ti to radil? 😄
někde na 24 centech asi tak 4.11. ... pro představu 😄
KryptoVláďa
22.11.2021 16:20
↩
@Tomáš
to tě až tak štve, že si nenakoupil, když jsem ti to radil? 😄
tvl ani zadarmo 😄
tohle budu maximalne jednou shortovat 😄
Tomáš
22.11.2021 16:25
↩
@KryptoVláďa
tohle budu maximalne jednou shortovat 😄
to je super nápad 😄
já cestou nahoru prodával, že o 10% levněji koupím zpátky a moc se nezadařilo
KryptoVláďa
22.11.2021 16:26
↩
@Tomáš
já cestou nahoru prodával, že o 10% levněji koupím zpátky a moc se nezadařilo
jednou, ne ted
Skillz
22.11.2021 23:55
Chlapi keď som kúpil polkaswap a na ich stránke mi to ukazuje vo wallet normálne uvidím to aj niekde na polkajs že tie tokeny tam sú alebo ako to funguje? Stačí to tam držať alebo to poslať odtiaľ preč niekam ?
(upraveno)
Kosa Fatty.io
23.11.2021 04:53
↩
@Včelkamára
Není nad to, rozmetat někoho v pokeru
Obral jsi kamose?
KryptoVláďa
23.11.2021 05:55
↩
@Skillz
Chlapi keď som kúpil polkaswap a na ich stránke mi to ukazuje vo wallet normálne uvidím to aj niekde na polkajs že tie tokeny tam sú alebo ako to funguje? Stačí to tam držať alebo to poslať odtiaľ preč niekam ?
Polkaswap jsi asi koupil jako erc-20 token ne?
vipi | Fatty.io | Clone | Runwag
23.11.2021 07:00
Pokud chci začít používat Polkaswap tak tam crypto dostanu jen jako erc-20 token přes bridge nebo je jiná možnost? A když tam provedu swap tak se poplatek platí v XOR?
Michi💵
23.11.2021 07:12
Hosi jen pro info kdo by chtel nekdo zafarmarit 🙂 https://maiar.exchange Jsem tam od nedele a zatim vse maka,procenta porad velka a cena coinu roste.
Je to na Elrondu,tzn musite mit egld coin na swap atd.
KryptoVláďa
23.11.2021 07:37
↩
@vipi | Fatty.io | Clone | Runwag
Pokud chci začít používat Polkaswap tak tam crypto dostanu jen jako erc-20 token přes bridge nebo je jiná možnost? A když tam provedu swap tak se poplatek platí v XOR?
<@518789876842364958> <@626828686850523136>
Včelkamára
23.11.2021 08:11
↩
@Kosa Fatty.io
Obral jsi kamose?
No, neznal sem je ale ted uz jo 🤣
GiSo
23.11.2021 08:22
↩
@Včelkamára
Není nad to, rozmetat někoho v pokeru
Obrat lidi z Mačeta gangu ... to chce koule.
🤣 2
KryptoVláďa
23.11.2021 08:24
tak jak to vidite?