KryptoVláďa
20.11.2021 18:40
vracim se zitra v noci
dnes celej den v Trivori lunaparku a pecka
tvl uz jenom polku zpet na pade a zaviram to
Bříza
20.11.2021 18:44
Ty jsi u nás kde ? 😅
Tomassino
20.11.2021 18:44
jojo, polku na 50 bych taky bral
Bříza
20.11.2021 18:45
Jinak jak udělali na tom tokenu squid game ze nešel prodat ?
Když je to na pancaku tak se to dá prodat i koupit ne nebo to jde nějak zakázat ?
MirekH
20.11.2021 18:57
<@!672035199441305600> a co potřebujou od tebe? Však se tam na nic neptají a ani nic nepožadují. Pokud chtějí jen marketing tak ať jdou do řiti s nějakým kiwi NFT projektem a teslama. To je zase výmysl tohle ... 😄
GiSo
20.11.2021 19:04
<@343459632032907264>
A je to stejný token jako ten, co nešel prodat?
A je to stejný token jako ten, co nešel prodat?
Bříza
20.11.2021 19:09
Noo mě jen zajímá jak se to dá udělat ze to nejde prodat 😂
KryptoVláďa
20.11.2021 19:24
↩
@MirekH
<@!672035199441305600> a co potřebujou od tebe? Však se tam na nic neptají a ani nic nepožadují. Pokud chtějí jen marketing tak ať jdou do řiti s nějakým kiwi NFT projektem a teslama. To je zase výmysl tohle ... 😄
Chtej si zaplatit promo
(upraveno)
MirekH
20.11.2021 19:28
<@!672035199441305600> a od nás to chceš posvětit? 😄
Tomassino
20.11.2021 19:28
slováci chtějí zachraňovat kiwi vtáky na Novom Zélande a žijú v lesoch
MirekH
20.11.2021 19:28
Z toho napsaného mi to přijde jako píčovina, to je můj názor 😄
MirekH
20.11.2021 19:29
↩
@Tomassino
slováci chtějí zachraňovat kiwi vtáky na Novom Zélande a žijú v lesoch
Přesně, slováci co budou pomocí nft zachraňovat kiwi ptáka na Novém Zélandě? To vymyslel někdo po flašce kořalky v pět ráno v nonstopu, ne? 😄
Kosa Fatty.io
20.11.2021 19:34
Trosku jsem tomu i veril… ale soutezi o 5 tesel si to posrali 😄
A jsem prekvapen ze se uz laka na Tesly a ne na Lamba 😄
Swordfish
20.11.2021 19:52
Doufají že jeden z investorů bude Elon musk.
KryptoVláďa
20.11.2021 19:54
↩
@MirekH
Z toho napsaného mi to přijde jako píčovina, to je můj názor 😄
Mne taky. Jenom jsem chtel zjistit ze nejsem zaslepenej
GiSo
20.11.2021 20:21
Je to píčovina. A rozhodně to nedělají kvůli ptákům, ale s vidinou vlastního profitu.
👍 1
Swordfish
20.11.2021 20:23
Storm
20.11.2021 21:21
Pokud by někdo chtěl Xiaomi Mi Band 6 zdarma tak si stačí založit účet u ČSOB a po novém roce ho můžete zase zrušit 😄
Swordfish
20.11.2021 21:23
↩
@Storm
Pokud by někdo chtěl Xiaomi Mi Band 6 zdarma tak si stačí založit účet u ČSOB a po novém roce ho můžete zase zrušit 😄
to je referral na csob, jebni to do <#767648374328918017> nebo do <#884544208130682910> ci <#820942850116157440>
Storm
20.11.2021 21:26
Když už ty banky dávají něco zdarma je musíme zneužít 😄
(upraveno)
Swordfish
20.11.2021 21:27
↩
@Storm
Když už ty banky dávají něco zdarma je musíme zneužít 😄
dostanes jeste dalsi hodnost a to @kolenovrt
kicom:831836375271079977 4
Storm
20.11.2021 21:27
To je blbec 😄 😄 😄 😄
Plastex
20.11.2021 21:39
↩
@Storm
Pokud by někdo chtěl Xiaomi Mi Band 6 zdarma tak si stačí založit účet u ČSOB a po novém roce ho můžete zase zrušit 😄
Tohoe uz lidi nechteji ani zadarmo 😄
Kosa Fatty.io
21.11.2021 06:40
↩
@Storm
Pokud by někdo chtěl Xiaomi Mi Band 6 zdarma tak si stačí založit účet u ČSOB a po novém roce ho můžete zase zrušit 😄
To vole vsak to stoji 1300kc 😂
Kvuli $50 takoveho mrdani 😂🤷♂️
Slashiik
21.11.2021 07:04
↩
@Kosa Fatty.io
Kvuli $50 takoveho mrdani 😂🤷♂️
a nakonec ho budou chtít z5 😂
KryptoVláďa
21.11.2021 08:38
Dosypes dip a pumpa. Tak to ma byt
Tomassino
21.11.2021 09:22
↩
@KryptoVláďa
Dosypes dip a pumpa. Tak to ma byt
Včelkamára
21.11.2021 09:24
↩
@Tomassino
https://tenor.com/view/still-waiting-where-are-you-impatient-little-rascals-spanky-gif-18121795
<@!672035199441305600> asi longuje GALA 😄
(upraveno)
KryptoVláďa
21.11.2021 09:26
😄
rabbit-r12
21.11.2021 09:26
↩
@Tomassino
https://tenor.com/view/still-waiting-where-are-you-impatient-little-rascals-spanky-gif-18121795
Taky kurwa koukám, kde je pump na mejch longach....😁
KryptoVláďa
21.11.2021 09:27
ta polcicka to tam hezky vytahla....
tak jsem nahore odlil a zase nabral 😄
rabbit-r12
21.11.2021 09:28
Já se včera hezky hojil na EGLD...Polku pořád ještě potřebuju výš....mám long z docela vysoký nákupky :))
KryptoVláďa
21.11.2021 09:28
jasne, byla to jen jedna kratka zelena...ale kdyz v ni mas 30k, tak to najednou udela litr 😄
vsechno jsem ochotnej odhodit, ale eth a dot drzim do ath a dobiram dipy
GiSo
21.11.2021 09:31
Já ETH beru do spotu.
Long na ATH podzim Polku a NEAR.
S tím, že NEAR si jde pro 20.
Long na ATH podzim Polku a NEAR.
S tím, že NEAR si jde pro 20.
KryptoVláďa
21.11.2021 09:39
trosku mi sere to ens, ze jsem ho na 50 nezavrel
rabbit-r12
21.11.2021 09:39
↩
@GiSo
Já ETH beru do spotu.
Long na ATH podzim Polku a NEAR.
S tím, že NEAR si jde pro 20.
Long na ATH podzim Polku a NEAR.
S tím, že NEAR si jde pro 20.
Fakt čekáš na NEARu nějak realisticky teď ~ 20$?
KryptoVláďa
21.11.2021 09:40
↩
@rabbit-r12
Fakt čekáš na NEARu nějak realisticky teď ~ 20$?
neceka 😄
GiSo
21.11.2021 09:49
Teď ne.
Nečekám ani, že BTC teď udělá 100k a ether 10k.
Nečekám ani, že BTC teď udělá 100k a ether 10k.
Tomassino
21.11.2021 09:50
no ne, TruFi v plusu
GiSo
21.11.2021 09:50
To je jen o té trpělivosti.
Když jsem psal o NEARu za 10$, tak mě měl taky každý v piči. A pojďme se podívat, kolikrát jsme si sáhli na 12-13 $. A jaké je low za poslední měsíce.
Když jsem psal o NEARu za 10$, tak mě měl taky každý v piči. A pojďme se podívat, kolikrát jsme si sáhli na 12-13 $. A jaké je low za poslední měsíce.
KryptoVláďa
21.11.2021 09:51
↩
@GiSo
To je jen o té trpělivosti.
Když jsem psal o NEARu za 10$, tak mě měl taky každý v piči. A pojďme se podívat, kolikrát jsme si sáhli na 12-13 $. A jaké je low za poslední měsíce.
Když jsem psal o NEARu za 10$, tak mě měl taky každý v piči. A pojďme se podívat, kolikrát jsme si sáhli na 12-13 $. A jaké je low za poslední měsíce.
ja ted jeste navratum / pokoreni ATH verim... u pristi korekce si uz tak jisty nebudu
KryptoVláďa
21.11.2021 09:52
↩
@Včelkamára
O tom me vyprávěj 🤣🤣
mam vstup na 39.5 takze jsem v klidu
Včelkamára
21.11.2021 09:52
Ja sem taky v klidu 🤣
KryptoVláďa
21.11.2021 09:53
mne ted vlastne zajima jenom ta polka, pod tou mam nalozeno nejvic.... kdyz pujde zpet na 50-53, tak je mi asi jedno, co udela zbytek
Včelkamára
21.11.2021 09:55
A proc myslis ze by mela pumpnout?
KryptoVláďa
21.11.2021 09:58
↩
@Včelkamára
A proc myslis ze by mela pumpnout?
Kdo? Polka?
Včelkamára
21.11.2021 09:59
Jj
KryptoVláďa
21.11.2021 10:00
Je mi jedno, jestli pumpne zitra mebo za 14 dni. Vstupoval jsem hodne hezky (38.6) takze si pockam. Vsichni najebali polky do acaly a moonbeamu. Od treti aukce dal bude potreba nakupovat
Makepeace
21.11.2021 10:04
GALA ide dnes pekne nahor
KryptoVláďa
21.11.2021 10:18
Jeste ze nevim co to je 🤣
Plastex
21.11.2021 10:50
No ty kravo ja dostal prvni airdrop 😄 skoda ze ma hodnotu jen 6 dolaru 😄
rabbit-r12
21.11.2021 11:06
Tak jestli vytáhnout ho do peněženky nestojí 50$, tak je to v pohodě, free money, ne?;)
Storm
21.11.2021 12:04
Prosím nemáte tu někdo drobné na optimism síti? PROSÍM PROSÍM
Já to zkouším a hraju si tam a bohužel jsem si tam poslal málo a nechci platit dalších 60 usd za bridge 😦 😦 😦
Já to zkouším a hraju si tam a bohužel jsem si tam poslal málo a nechci platit dalších 60 usd za bridge 😦 😦 😦
stačí mi jenom trochu abych mohl dát approve + swap a budu v suchu 😄 Mám totiž weth a eth na swap už mi nezbyl 😄 😄
Beeman 4.0.
21.11.2021 12:08
Dokupoval jsem polku na 40, 39 apod. Do aukci davam jen astar a hydru. Zbytek nechavam na anycoinu a dokupuji,pocitam ze jak skonci aukce a rozbehnou se projekty poletime minimalne na Pluto.🚀 😋
Tomáš
21.11.2021 12:10
↩
@Storm
Prosím nemáte tu někdo drobné na optimism síti? PROSÍM PROSÍM
Já to zkouším a hraju si tam a bohužel jsem si tam poslal málo a nechci platit dalších 60 usd za bridge 😦 😦 😦
Já to zkouším a hraju si tam a bohužel jsem si tam poslal málo a nechci platit dalších 60 usd za bridge 😦 😦 😦
Něco mám, když nesezenes, tak zítra během dne budu na PC
Martin108 / SKARHOOL
21.11.2021 13:00
prave se nam s kamosem podaril pruser. posilali jsme nejaky BTC na BSC siti v metamasku z jedne adresy na druhou. ten dosel. zkopirovali jsme adresu kontraktu toho BTC na BSC siti a pridali si ten token do noveho metamasku. potom jsme posilali ETH ale misto adresy jsme stale meli v pameti zkopirovanou tu adresu BTC z BSC site 😦 odeslali jsme tedy ETH misto na spravnou adresu na ten bitcoinovy kontrakt.... 😦 da se s tim neco delat a ziskat ty ETH zpet???? dik
Storm
21.11.2021 13:45
↩
@Martin108 / SKARHOOL
prave se nam s kamosem podaril pruser. posilali jsme nejaky BTC na BSC siti v metamasku z jedne adresy na druhou. ten dosel. zkopirovali jsme adresu kontraktu toho BTC na BSC siti a pridali si ten token do noveho metamasku. potom jsme posilali ETH ale misto adresy jsme stale meli v pameti zkopirovanou tu adresu BTC z BSC site 😦 odeslali jsme tedy ETH misto na spravnou adresu na ten bitcoinovy kontrakt.... 😦 da se s tim neco delat a ziskat ty ETH zpet???? dik
To je mi líto, ale bohužel v tomto případě je to ETH již nenávratně ztraceno 😢 Na to si musíš dávat pozor.
Plastex
21.11.2021 14:10
↩
@rabbit-r12
Tak jestli vytáhnout ho do peněženky nestojí 50$, tak je to v pohodě, free money, ne?;)
Dostal jsem ho rovnou do penezenky:-)
Martin108 / SKARHOOL
21.11.2021 14:14
↩
@Storm
To je mi líto, ale bohužel v tomto případě je to ETH již nenávratně ztraceno 😢 Na to si musíš dávat pozor.
😦 tyjo neda se tam treba vytvorit penezenka s tou adresou, na kterou to odeslo?...
(upraveno)
KryptoVláďa
21.11.2021 14:31
↩
@Martin108 / SKARHOOL
😦 tyjo neda se tam treba vytvorit penezenka s tou adresou, na kterou to odeslo?...
To samozrejme nejde. To by si pak mih kdokoli vytvorit penezenku s tvoji adresou
Martin108 / SKARHOOL
21.11.2021 14:33
njn. ta adresa neexistuje. misto adresy jsme tam omylem vlozili kontrakt bitcoinu na bsc siti 😦 ... neni teda zadna sance to nejak ziskat zpet?
KryptoVláďa
21.11.2021 14:34
Kolik jste tam mrdli?
Martin108 / SKARHOOL
21.11.2021 14:35
bylo to vsechno kamosovo ETH. jen 0,82 ale proste vse co mel
KryptoVláďa
21.11.2021 14:36
No….. rikas spravne “vse co mel”…..
😆 1
KryptoVláďa
21.11.2021 14:47
On mel ether, ty kamarada
⚖️ 1
🤣 4
xPelix
21.11.2021 14:48
↩
@KryptoVláďa
On mel ether, ty kamarada
s tím opravdu nejde nic udělat?
Martin108 / SKARHOOL
21.11.2021 14:51
↩
@xPelix
s tím opravdu nejde nic udělat?
jde. dam mu to ze sveho, protoze jsem to tam naklepal ja 😦
pog:825465951868813342 1
👍 2
Storm
21.11.2021 15:05
Dnes jsem koukal na legendární stream.
Vzpomínka na <:joe:825130132578369576>
joe:825130132578369576 3
Hanseva.CLONE
21.11.2021 15:18
testuje tu někdo ZKsync?popřípadě co
Bříza
21.11.2021 15:44
Asi všichni kdo přispívali na gitcoin grants
KryptoVláďa
21.11.2021 16:51
+ muzes zkusit zigzag
👍 1
Storm
21.11.2021 17:13
Taky to tu mám z rána otevřené že to zkusím, ještě jsem se k tomu nedostal 😄
KryptoVláďa
21.11.2021 18:07
Ta solana se s tim uplne nesere 🤣
rabbit-r12
21.11.2021 18:08
Ještě trošku musí, abych tu mrdku konečně zavřel :)))
🤣 1
KryptoVláďa
21.11.2021 18:09
Ja jsem 560 plus takze po kouslach odhazuju
👍 2
Hanseva.CLONE
21.11.2021 18:27
našel by se tu něko kdo by byl ochotný poslat nějaký drobny eth na zksync nebo arbitrum za eth na polygonu?klidne poslu driv
adamyjo
21.11.2021 18:28
↩
@rabbit-r12
Ještě trošku musí, abych tu mrdku konečně zavřel :)))
Napodobne, zaviram na 242,22
rabbit-r12
21.11.2021 18:29
<@692376885728116796>
Já mám 'Take Profit' až na 249.6625 😁🙈
Já mám 'Take Profit' až na 249.6625 😁🙈
Ale ředil jsem cestou, tak bych mohl i dřív...
adamyjo
21.11.2021 18:30
↩
@rabbit-r12
<@692376885728116796>
Já mám 'Take Profit' až na 249.6625 😁🙈
Já mám 'Take Profit' až na 249.6625 😁🙈
uvidime, kdo tam bude driv 😄 😄 😄
ja neredil 😦
adamyjo
21.11.2021 18:54
↩
@rabbit-r12
<@692376885728116796>
Já mám 'Take Profit' až na 249.6625 😁🙈
Já mám 'Take Profit' až na 249.6625 😁🙈
to vypada ze by tam mohla dolezt dnes 😛
rabbit-r12
21.11.2021 18:55
Mno, zas takhle optimistickej nejsem :)))
adamyjo
21.11.2021 18:55
↩
@rabbit-r12
Mno, zas takhle optimistickej nejsem :)))
Jno, ted jsem to napsal tak uz se to taha dolu 😄 sry 😄
Tomáš
21.11.2021 21:26
Máte nějaký tip, co využíváte na near?