Peky
19.11.2021 06:14
↩
@Kosa Fatty.io
Ta to pekne dohnala 😂
jj, je to mazec
o víkendu jsem mluvil se známou a její manžel stavěl pro Muska v Německu a teď staví další fabriku v USA, ale pro konkurenci, prý to má být velké, jen jsem zapomněl název toho auta🤣
Kosa Fatty.io
19.11.2021 06:17
Toto bude ale asi prvni Inu coin co bude mit nejaky smysl 😂
(upraveno)
Kosa Fatty.io
19.11.2021 06:17
↩
@Peky
o víkendu jsem mluvil se známou a její manžel stavěl pro Muska v Německu a teď staví další fabriku v USA, ale pro konkurenci, prý to má být velké, jen jsem zapomněl název toho auta🤣
Ten software tesly ale nedozenou
Plastex
19.11.2021 06:46
Jdeme na nulu, bublina praskla 🙂
(upraveno)
Deleted User
19.11.2021 06:46
rabbit-r12
19.11.2021 06:48
Tvl, co se to na té Binance děje? Deposit NEAR - nejde.... Withdraw EGLD - nejde....to mě poser na holý záda...
GiSo
19.11.2021 06:51
↩
@rabbit-r12
Tvl, co se to na té Binance děje? Deposit NEAR - nejde.... Withdraw EGLD - nejde....to mě poser na holý záda...
Stará dobrá známá Binance.
rabbit-r12
19.11.2021 06:51
Jako pro mě je to de facto jen místo nákupu/prodeje....ale přijde mi to horší a horší :))
Deleted User
19.11.2021 06:52
tak co nejdes cez inu burzu?
GiSo
19.11.2021 06:52
↩
@rabbit-r12
Jako pro mě je to de facto jen místo nákupu/prodeje....ale přijde mi to horší a horší :))
Snad nechceš teď prodávat 😂
GiSo
19.11.2021 06:52
↩
@Deleted User
tak co nejdes cez inu burzu?
Near si na jinou burzu nepošle.
Deleted User
19.11.2021 06:52
kucoin
👍 1
GiSo
19.11.2021 06:52
Ok
rabbit-r12
19.11.2021 06:52
Nn, ale nějakou směnu provést....
Deleted User
19.11.2021 06:53
a este je aj bez kyc
rabbit-r12
19.11.2021 06:53
Mě to teď nepálí, na Kucoin nejsem, tak nebudu zakládat, ale dík.
Spíš jsem chtěl udělat 2 věci a ani jedna nejde, tak jsem ..... chtěl jsem napsat překvapen, ale vlastně ani ne 😁
Spíš jsem chtěl udělat 2 věci a ani jedna nejde, tak jsem ..... chtěl jsem napsat překvapen, ale vlastně ani ne 😁
Deleted User
19.11.2021 06:54
ked kukam na tu cervenu tak uz len vybrat co nakupit 😄
Tomáš
19.11.2021 06:59
↩
@Peky
o víkendu jsem mluvil se známou a její manžel stavěl pro Muska v Německu a teď staví další fabriku v USA, ale pro konkurenci, prý to má být velké, jen jsem zapomněl název toho auta🤣
těch automobilek je teď docela hodně už ... Nio, Lucid, Rivian ... zajímavé vlny to dělá i na akciovém trhu 😄
Peky
19.11.2021 07:33
↩
@Tomáš
těch automobilek je teď docela hodně už ... Nio, Lucid, Rivian ... zajímavé vlny to dělá i na akciovém trhu 😄
Rivian to asi byl, právě, že bych nakoupil, mrknu na to
Tomáš
19.11.2021 07:34
rivian měl teď obří IPO
Peky
19.11.2021 07:34
-15% to můžu zůstat u krypta😂
🤣 2
Tomáš
19.11.2021 07:37
MIn 95,20 Max 179,47 a aktuálně 123 ... jo, to je skoro jako krypto ... na to, že jsou to hodnoty za asi tak týden 😄
Ondřej
19.11.2021 08:03
↩
@Swordfish
otazku jsem posilal i go gwei ale zkusim i zde:
Pripravuji gaming projekt pro EVM (Solidity) a jeho komplexnost je nad mezi toho, jak by mohly byt drahe transakce. Aby se uzivatel dostal do hry, tak musi provest transakce v hodnote ~550tisic gasu. Na 100 gas price to dela nejakych ~220$.
V jakych EVM chainech vidite potencial aby to melo smysl spustit jinde nez na Ethereu ? Bavim se o dlouhodobem projektu, zadny rychly money grab.
Pripravuji gaming projekt pro EVM (Solidity) a jeho komplexnost je nad mezi toho, jak by mohly byt drahe transakce. Aby se uzivatel dostal do hry, tak musi provest transakce v hodnote ~550tisic gasu. Na 100 gas price to dela nejakych ~220$.
V jakych EVM chainech vidite potencial aby to melo smysl spustit jinde nez na Ethereu ? Bavim se o dlouhodobem projektu, zadny rychly money grab.
Axieci maji svuj sidechain RONIN, teď se tam farmí GAS token. Svoji sit budou který budou chtít nabízet i dalším hrám a uživatelů je tam spousta.
👍 1
rabbit-r12
19.11.2021 08:04
ENS se zase probudilo....
❓ 1
Michi💵
19.11.2021 08:27
Vsechno se probudilo😀
Swordfish
19.11.2021 08:28
↩
@rabbit-r12
ENS se zase probudilo....
neco mi uniklo ?
AMwhatAM
19.11.2021 08:41
Coingecko over capacity hmm..
timeToTalk
19.11.2021 09:07
dobre rano vsem rimanum
Včelkamára
19.11.2021 09:55
cream pumpa, že bych to konečně zavřel? 😄
Storm
19.11.2021 11:11
Kdo má ještě meme inu? 😂 🍍 🍍
👍 1
Jaj koukám, že už to sem někdo dal 😄
Storm
19.11.2021 11:16
Já mám stále asi necelých 8 kousků 😄
Tomáš
19.11.2021 11:17
↩
@Storm
Já mám stále asi necelých 8 kousků 😄
já 1, ale se sběratelskou hodnotou 2,1 eth 😄
Storm
19.11.2021 11:17
↩
@Tomáš
já 1, ale se sběratelskou hodnotou 2,1 eth 😄
já asi 7 eth...možná i více už ani nevím 😄
když se tu poprvé řešilo meme tak eth bylo kolik? 2000?
pamatuje někdo?
Bříza
19.11.2021 11:23
Jojo asi 2k
Tam mám nastaveny i prodej
Já to možná koupil za 1500
Tomáš
19.11.2021 11:26
↩
@Storm
když se tu poprvé řešilo meme tak eth bylo kolik? 2000?
v době mého nákupu $1,767.77 / ETH ... takže já to kupoval za cca 3700
Kosa Fatty.io
19.11.2021 12:49
Jo bude to mozna velky
Dnes bude split
A bude z toho “cokl” coin
Kazdopadne Silver ma super kontakty mezi umelcema co jsem tak videl a cetl takze se muzem snad tesit na super kousky
(upraveno)
Peky
19.11.2021 12:59
Storm
19.11.2021 13:10
KryptoVláďa
19.11.2021 16:41
↩
@GiSo
Near si na jinou burzu nepošle.
Jeste gate <@477179553152892951>
adamyjo
19.11.2021 19:56
kde jste všici? 😄 tady nikdo nic nepíše, potřebuju hltat informace 😌
KryptoVláďa
19.11.2021 20:01
v Kodani
GiSo
19.11.2021 20:01
Všechno letí nahoru. Je to nuda.
KryptoVláďa
19.11.2021 20:01
presne, mazeme ztraty a to nikoho neba 😄
adamyjo
19.11.2021 20:02
Ja jsem furt ve ztrate na longach 😄
KryptoVláďa
19.11.2021 21:00
To vsichni
Swordfish
19.11.2021 21:55
Ja trávím čas s rodinou. Takže nemám potřebu tu toho tolik blejt
👍 2
Včelkamára
19.11.2021 21:58
↩
@KryptoVláďa
To vsichni
Ja uz skoro na nule
KryptoVláďa
20.11.2021 07:37
↩
@Včelkamára
Ja uz skoro na nule
Drzim do ath
Deleted User
20.11.2021 07:37
ktore drzis do ath
(upraveno)
KryptoVláďa
20.11.2021 07:39
↩
@Deleted User
ktore drzis do ath
Minimalne dot a eth
Driv nezaviram
Tomassino
20.11.2021 07:43
↩
@KryptoVláďa
Driv nezaviram
+1
edo
20.11.2021 07:57
Maiar ex ide pecky.... 5000%apr ... kurz na usdc je 1.3dol vs. 1 usdc.. to bude novy TITAN... 🤣
🤔 1
Tomassino
20.11.2021 08:10
Michi💵
20.11.2021 08:18
↩
@edo
Maiar ex ide pecky.... 5000%apr ... kurz na usdc je 1.3dol vs. 1 usdc.. to bude novy TITAN... 🤣
Kde?
edo
20.11.2021 08:19
KryptoVláďa
20.11.2021 08:20
Jaj
Michi💵
20.11.2021 08:28
Jaj😄
Michi💵
20.11.2021 08:51
↩
@edo
Maiar ex ide pecky.... 5000%apr ... kurz na usdc je 1.3dol vs. 1 usdc.. to bude novy TITAN... 🤣
Moc nechapu to 1.3usd za 1usdc
Jses tam v nejakym poolu?
rabbit-r12
20.11.2021 08:53
<@803720026586742827> <#821392240307339275>
👍 1
GiSo
20.11.2021 09:39
↩
@KryptoVláďa
Drzim do ath
Já teď longy, které jsem měl ztrátové posledních pár dní, tak jsem jen lehce oříznul abych neměl tak velkou pozici a udělal jsem si větší prostor pro dokupování.
Ale některé coiny jsem chytnul fakt dobře a ty se jen zelenají.
- a stejně jako ty je chci podržet dlouhodobě někam k ATH.
Ale některé coiny jsem chytnul fakt dobře a ty se jen zelenají.
- a stejně jako ty je chci podržet dlouhodobě někam k ATH.
rabbit-r12
20.11.2021 10:31
Já teď chytil dobře EGLD, už jsem párkrát zavřel a zase otevřel. Jinak si na EGLD brečím v příslušném fóru a dle rady Adama Kracika jdu vybírat zisky :))
Zbytek svých červených držím do ATH jak vy....postupně se to lepší :)))
Všechno možný jsem nalil jako kolateral a doředil :))
Zbytek svých červených držím do ATH jak vy....postupně se to lepší :)))
Všechno možný jsem nalil jako kolateral a doředil :))
...
(upraveno)
.
(upraveno)
Kosa Fatty.io
20.11.2021 10:38
↩
@Martin11
Už i k nám do Brna došla ta reklama 😂
Crypto.com jede brutalne no
Bříza
20.11.2021 11:15
↩
@Martin11
Už i k nám do Brna došla ta reklama 😂
Kde tam ?😅
Kosa Fatty.io
20.11.2021 11:17
↩
@Bříza
Kde tam ?😅
Je to u Milady Horakove myslim
Martin11
20.11.2021 11:18
↩
@Bříza
Kde tam ?😅
Zastávka Náměstí 28. října
Storm
20.11.2021 11:45
<@!672035199441305600> Bude ta roomka prosím? 🙂 🌖 🌖
KryptoVláďa
20.11.2021 12:21
↩
@Storm
<@!672035199441305600> Bude ta roomka prosím? 🙂 🌖 🌖
Jaka?
Storm
20.11.2021 12:22
🌖 Terra (LUNA) 🌖
KryptoVláďa
20.11.2021 12:31
↩
@Storm
🌖 Terra (LUNA) 🌖
<#911594598248378429>
🥳 3
Deleted User
20.11.2021 15:51
<@!672035199441305600> cauko budes este robit to skolenie co si robil ?
venca Tol
20.11.2021 16:21
↩
@Storm
<@!672035199441305600> Bude ta roomka prosím? 🙂 🌖 🌖
Roomku mám pro <@672035199441305600>
KryptoVláďa
20.11.2021 16:31
Dobrali jste?
KryptoVláďa
20.11.2021 16:31
↩
@Deleted User
<@!672035199441305600> cauko budes este robit to skolenie co si robil ?
Urcite zase nejakej termin vypisu
Deleted User
20.11.2021 16:32
↩
@KryptoVláďa
Urcite zase nejakej termin vypisu
by som sa rad pridal
KryptoVláďa
20.11.2021 18:30
hel <@!397625533283958787> <@!744861727367102464> a ostatni...poradte mi : Vážený pán,
Týmto by sme Vás chceli osloviť ohľadom NFT projektu, ktorý realizuje náš tím. Bude sa jednať o prvý veľký NFT projekt na Slovensku, preto marketingová stránka projektu je veľmi dôležitá a nechceme nič zanedbať. Týmto sa tiež usilujeme o rozšírení povedomia Slovákov o NFT a kryptomien.
Základné informácie o projekte:
Názov: CryptoKIWI Foundation
Cieľ: Kiwi vtáci sa nachádzajú iba na Novom Zélande a žijú v lesoch. Sú to v podstate endemity. Ich populácia sa každým rokom znižuje kvôli odlesňovaniu a skutočnosti, že samice zomierajú počas pôrodu, pretože ich vajcia na veľkosť tela sú najväčšie spomedzi všetkých žijúcich vtákov na Zemi. V rámci ochrany sú uvedené ako zraniteľné. Preto sme sa rozhodli vytvoriť tento projekt a venovať časť peňazí získaných z tohto projektu na záchranu tohto malého milého zvieratka. Okrem toho chceme zvýšiť povedomie o NFT na Slovensku.
Začiatok mintingu: 17.12.2021
Mintovacia cena: 0,09 ETH
Sociálne siete:
Discord: https://discord.gg/te9TZt8H
Twitter: https://twitter.com/CryptoKIWI_NFT
Instagram: https://www.instagram.com/cryptokiwifoundation/
Webová stránka: www.cryptokiwifoundation.com
Zaujímavosti projektu: Počas celej doby projektu sa budú robiť rôzne súťaže. Medzi najvýznamnejšiu súťaž patrí súťaž o 5 Tesiel modelu 3, pri predpoklade ak sa predá všetkých 10 000 kusov NFT a zoženieme dostatok investorov. Taktiež súťaž o etherium, 50 kusov NFT a reklamných predmetov. Na záver projektu chceme navštíviť Nový Zéland a z výťažku podporiť KIWI rezervácie a neziskové organizácie.
Očakávania od Vás:
Týmto by sme Vás chceli osloviť ohľadom NFT projektu, ktorý realizuje náš tím. Bude sa jednať o prvý veľký NFT projekt na Slovensku, preto marketingová stránka projektu je veľmi dôležitá a nechceme nič zanedbať. Týmto sa tiež usilujeme o rozšírení povedomia Slovákov o NFT a kryptomien.
Základné informácie o projekte:
Názov: CryptoKIWI Foundation
Cieľ: Kiwi vtáci sa nachádzajú iba na Novom Zélande a žijú v lesoch. Sú to v podstate endemity. Ich populácia sa každým rokom znižuje kvôli odlesňovaniu a skutočnosti, že samice zomierajú počas pôrodu, pretože ich vajcia na veľkosť tela sú najväčšie spomedzi všetkých žijúcich vtákov na Zemi. V rámci ochrany sú uvedené ako zraniteľné. Preto sme sa rozhodli vytvoriť tento projekt a venovať časť peňazí získaných z tohto projektu na záchranu tohto malého milého zvieratka. Okrem toho chceme zvýšiť povedomie o NFT na Slovensku.
Začiatok mintingu: 17.12.2021
Mintovacia cena: 0,09 ETH
Sociálne siete:
Discord: https://discord.gg/te9TZt8H
Twitter: https://twitter.com/CryptoKIWI_NFT
Instagram: https://www.instagram.com/cryptokiwifoundation/
Webová stránka: www.cryptokiwifoundation.com
Zaujímavosti projektu: Počas celej doby projektu sa budú robiť rôzne súťaže. Medzi najvýznamnejšiu súťaž patrí súťaž o 5 Tesiel modelu 3, pri predpoklade ak sa predá všetkých 10 000 kusov NFT a zoženieme dostatok investorov. Taktiež súťaž o etherium, 50 kusov NFT a reklamných predmetov. Na záver projektu chceme navštíviť Nový Zéland a z výťažku podporiť KIWI rezervácie a neziskové organizácie.
Očakávania od Vás:
Tomassino
20.11.2021 18:38
5 Tesel, hmm, ďakujem nie
KryptoVláďa
20.11.2021 18:39
presne
jedine ze bych si rek 2ETH, do toho se jim nebude chtit jit 😄
btw hezkej navrat, jeste ze jsem dobral dip
👍 1
Tomassino
20.11.2021 18:40
jop, pěkně nahoru, jsi back ze severu?