# pokec
184724 zpráv • strana 1063/1848
MirekH 18.11.2021 15:24
Aby jim je na 70k zase začali prodávat
KryptoVláďa 18.11.2021 15:24
porad mi tam chybi nejakej rychlej vyprodej
Swordfish 18.11.2021 15:25
@MirekH Aby jim je na 70k zase začali prodávat
jo 70k, dobre pisu si
KryptoVláďa 18.11.2021 15:25
tak tam mame 58 ... co ted...
MirekH 18.11.2021 15:25
Teď 57 😄
KryptoVláďa 18.11.2021 15:26
ja mam vse zavrane a cekaaam
mam pocit, ze 58 mame propaleno
polka na kolik?
skipy 18.11.2021 15:31
Dot jde na 70 🚀
MirekH 18.11.2021 15:32
<@!672035199441305600> já jí mám v rangi 26-37 s nákupy
Teď se ještě odrazila, mrcha ... ale ona přijde 😄
(upraveno)
Každopádně výkup byl teď slušnej, mohl by to být odraz
KryptoVláďa 18.11.2021 15:35
taky myslim
dw221142 18.11.2021 15:44
tohle vystihuje situaci na bitcoinu 😄
😆 6
AMwhatAM 18.11.2021 15:48
do nebe rostou jen nemovitosti a poplatky na ETH .. takze jto musi byt
Deleted User 18.11.2021 15:54
😄
Deleted User 18.11.2021 15:59
@martinac Klasika eth/toke a dostavas toke jako odmenu nebo jednotlivý reaktory, třeba ta eth je tam cca 10% ročně, mají to na stránkách, alcx , ohm atd.
staci ked tam pridam eth a uz budem dostavat % za to ze tam je?
Včelkamára 18.11.2021 16:10
@Deleted User staci ked tam pridam eth a uz budem dostavat % za to ze tam je?
jj, budeš dostávat toke
Deleted User 18.11.2021 16:10
ale ako nemal by som o to nejako prist nieje to pool ze sa to prelieva
Swordfish 18.11.2021 16:11
@Deleted User ale ako nemal by som o to nejako prist nieje to pool ze sa to prelieva
ano, pokud ten projekt bude za rok fungovat
🤣 1
martinac 18.11.2021 16:20
@Deleted User ale ako nemal by som o to nejako prist nieje to pool ze sa to prelieva
Na eth tam vidíš 9%, je jedno kam se preleje , ty dostaneš odměny v toke. Riziko j jako všude...procenta se mohou měnit, ale vkládání a časté změny tě budou na eth síti stát nemalé peníze. Je třeba přemýšlet, s malými castkami je lepší jít si zkoušet jinam, fantom, near, polygon aurora atd.....
(upraveno)
Swordfish 18.11.2021 16:21
<:btc:775106330766999582> ⏬
3 ⤵️ 1 ⬇️ 1 👇 1 👎 1 🔻 1 🔽 1 🙃 3
Deleted User 18.11.2021 16:24
@martinac Na eth tam vidíš 9%, je jedno kam se preleje , ty dostaneš odměny v toke. Riziko j jako všude...procenta se mohou měnit, ale vkládání a časté změny tě budou na eth síti stát nemalé peníze. Je třeba přemýšlet, s malými castkami je lepší jít si zkoušet jinam, fantom, near, polygon aurora atd.....
no ja tam chcem dat eth co mam v hodl portfoliu ze ked ho drzim nech aspon daco produkuje
Včelkamára 18.11.2021 16:28
@Deleted User no ja tam chcem dat eth co mam v hodl portfoliu ze ked ho drzim nech aspon daco produkuje
eth ti zůstane celé. na toke se nic nepřelívá
👍 1
chce to rychlých 53 a šup nahoru.... ale mrcasí se to zatím hezky no
Ondřej 18.11.2021 16:34
Tak příští Kicomovo stream bude o axiekach 😁
Vítek 18.11.2021 16:34
Už byl
Tvrdí že je to letadlo +-
Jo myslíš ten stream, máš pravdu teď bylo jen video
Všechny play to earn hry mají nějaký odměny který jsou financovaný z přílivu nových peněz, jak jinak by to mělo být vymyšlené...
Swordfish 18.11.2021 16:57
@Vítek Všechny play to earn hry mají nějaký odměny který jsou financovaný z přílivu nových peněz, jak jinak by to mělo být vymyšlené...
Nijak, nema to existovat, protoze to je ekonomicka blbost.
(upraveno)
GiSo 18.11.2021 17:01
@Swordfish Nijak, nema to existovat, protoze to je ekonomicka blbost.
Vítek 18.11.2021 17:07
@Swordfish Nijak, nema to existovat, protoze to je ekonomicka blbost.
Ti co naskočí na začátku a včas vyskočí vydělají jako na 3/4 krypto projektů
Jak přijde bear to bude pláče a krve v ulicích
MirekH 18.11.2021 17:49
Bearu se nebojím
Budu prodávat merch
🤘 4
Deleted User 18.11.2021 17:49
@Včelkamára eth ti zůstane celé. na toke se nic nepřelívá
ale je to aspon kus legit stranka nieze to tam poslem a zruti sa 😄
MirekH 18.11.2021 17:49
Už mám návrh
kek:872079105607233557 4
Deleted User 18.11.2021 17:49
😄
Včelkamára 18.11.2021 17:55
@Deleted User ale je to aspon kus legit stranka nieze to tam poslem a zruti sa 😄
já tam mám pár desítek tisíc tak taky doufám že ne 🙂
Deleted User 18.11.2021 17:56
ok super ja tolko nemam iba zo par 😄
Abaddeon 18.11.2021 18:02
u Nearu co potom děláte s harvestnutými Meta tokeny?
a jak funguje near wallet na přidání Meta tokenu? Add $META to NEAR WEB Wallet na https://metapool.app/dapp/mainnet/meta/ mi vyhodí chybu
KryptoVláďa 18.11.2021 20:15
@Abaddeon a jak funguje near wallet na přidání Meta tokenu? Add $META to NEAR WEB Wallet na https://metapool.app/dapp/mainnet/meta/ mi vyhodí chybu
Vyhodi chybu ale vidis je tam. 20.11 ma byt listing
👍 1
Peky 18.11.2021 20:27
@Vítek Všechny play to earn hry mají nějaký odměny který jsou financovaný z přílivu nových peněz, jak jinak by to mělo být vymyšlené...
celý chod světa je financován z přílivu nových peněz, všechno je ponzi....i BTC je ponzi, ty co koupili dříve a levněji, prodávají dráž nově příchozím, ty chytřejší😆
kicom:831836375271079977 1 mcbp:831837184260571196 1 💸 1
KryptoVláďa 18.11.2021 20:33
Dalsi smazanej punk bude martin zaujalo ma?
MirekH 18.11.2021 20:37
Asi tak, ponzi je vše. I fiat je ponzi, Cantillonův efekt je toho důkazem, kdo se dostane první k novým penězům tak to nahází na hlavu ostatním. Na ponzi není nic špatného 😄
👍 1
MirekH 18.11.2021 20:38
@KryptoVláďa Dalsi smazanej punk bude martin zaujalo ma?
Proč?
Peky 18.11.2021 20:38
@MirekH Asi tak, ponzi je vše. I fiat je ponzi, Cantillonův efekt je toho důkazem, kdo se dostane první k novým penězům tak to nahází na hlavu ostatním. Na ponzi není nic špatného 😄
proto mě zaráží, že o tom chce točit a já myslel, že mu Tětek dal trocha ekonomického vzdělání😂
asi BTC bude lék i na blbost😂
KryptoVláďa 18.11.2021 20:39
@MirekH Proč?
Nejak tsk to kinentoval u mw na tw
MirekH 18.11.2021 20:40
<@!473855667325894666> Bitcoin je ponzi, na které dohlíží síť těžařů, je tam proof of work, to je přidaná hodnota, Axis je ponzi, které žene kupředu hra, je tam proof of game, přidaná hodnota je to, že to někoho baví ... nevidím tam rozdíl
Peky 18.11.2021 20:40
v tom případě asi málo štosuje😆
MirekH 18.11.2021 20:41
Celý svét je postaven na tom, že musíš být někde první
Peky 18.11.2021 20:41
@MirekH <@!473855667325894666> Bitcoin je ponzi, na které dohlíží síť těžařů, je tam proof of work, to je přidaná hodnota, Axis je ponzi, které žene kupředu hra, je tam proof of game, přidaná hodnota je to, že to někoho baví ... nevidím tam rozdíl
celý sport je o tom, že to někoho baví a někdo je ochoten za to platit
MirekH 18.11.2021 20:41
<@!473855667325894666> sport je taky ponzi
KryptoVláďa 18.11.2021 20:41
Hex je proof of výjeb
Peky 18.11.2021 20:41
@MirekH <@!473855667325894666> sport je taky ponzi
ti říkám, že všechno🥳
MirekH 18.11.2021 20:41
My všichni to platíme těm fotbalistům pod náma 😄
Napište to rychle někdo Kicomovi 😄
KryptoVláďa 18.11.2021 20:41
🤣
Peky 18.11.2021 20:42
@MirekH My všichni to platíme těm fotbalistům pod náma 😄
a na Barceloně to vypadá, že letadlo letí dolů😂
MirekH 18.11.2021 20:43
Když jsem chodil na základku a méli jsme déle hodinu než ostatní tak na nás nevyšlo dobré jídlo, to bylo taky ponzi, ti co tam byli první tak méli lepší podmínky než my co jsme přišli později 😄
MirekH 18.11.2021 20:43
@Peky a na Barceloně to vypadá, že letadlo letí dolů😂
Barcelona je jako HEX, už to pokoukli 😄
Peky 18.11.2021 20:44
@MirekH Barcelona je jako HEX, už to pokoukli 😄
jestli tady s námi bude HEX tak dlouho, než se to provalilo na Barceloně, tak jsem hned klidnější🙂
MirekH 18.11.2021 20:44
<@!473855667325894666> neboj, ježíšek u vás bude letos štědrej 😄
Peky 18.11.2021 20:46
@MirekH <@!473855667325894666> neboj, ježíšek u vás bude letos štědrej 😄
doufám, že přijde dřív🤣 12 dní 3 hodiny 14 minut
13 minut - utíká to😂
Peky 18.11.2021 20:47
@KryptoVláďa Hex je proof of výjeb
jestli to dopadne, tak prosím jebat častěji👍
😂 1
Peky 18.11.2021 20:53
a jestli tohle dopadne, tak se s DAO roztrhne pytel, proto jsem i přispěl🥳 https://twitter.com/ConstitutionDAO/status/1461410029156933640?s=20
(upraveno)
myslím, že se vybralo kolem 45mio USD
Peky 18.11.2021 21:16
Web 3 is more than crypto and NFTs. It's a new way of organizing people for a common goal.
rabbit-r12 18.11.2021 21:35
PolkaEx - všechno v pohodě pro vás, nebo máte taky někdy problémy s připojením MetaMasku? Docela často mi to blbne, ale jenom tady....
Swordfish 18.11.2021 22:19
otazku jsem posilal i go gwei ale zkusim i zde:
Pripravuji gaming projekt pro EVM (Solidity) a jeho komplexnost je nad mezi toho, jak by mohly byt drahe transakce. Aby se uzivatel dostal do hry, tak musi provest transakce v hodnote ~550tisic gasu. Na 100 gas price to dela nejakych ~220$.
V jakych EVM chainech vidite potencial aby to melo smysl spustit jinde nez na Ethereu ? Bavim se o dlouhodobem projektu, zadny rychly money grab.
xPelix 18.11.2021 22:24
@Swordfish otazku jsem posilal i go gwei ale zkusim i zde:
Pripravuji gaming projekt pro EVM (Solidity) a jeho komplexnost je nad mezi toho, jak by mohly byt drahe transakce. Aby se uzivatel dostal do hry, tak musi provest transakce v hodnote ~550tisic gasu. Na 100 gas price to dela nejakych ~220$.
V jakych EVM chainech vidite potencial aby to melo smysl spustit jinde nez na Ethereu ? Bavim se o dlouhodobem projektu, zadny rychly money grab.
amatérská odpovď, čistě jen uživatele. L2ky se mi nelíbí. A co se počtu uživatelů týče .... prostě bych to rozjel na té zakázané kopii.
zigul 18.11.2021 22:24
@Swordfish otazku jsem posilal i go gwei ale zkusim i zde:
Pripravuji gaming projekt pro EVM (Solidity) a jeho komplexnost je nad mezi toho, jak by mohly byt drahe transakce. Aby se uzivatel dostal do hry, tak musi provest transakce v hodnote ~550tisic gasu. Na 100 gas price to dela nejakych ~220$.
V jakych EVM chainech vidite potencial aby to melo smysl spustit jinde nez na Ethereu ? Bavim se o dlouhodobem projektu, zadny rychly money grab.
Polygon nebo Moonriver
xPelix 18.11.2021 22:34
@Swordfish otazku jsem posilal i go gwei ale zkusim i zde:
Pripravuji gaming projekt pro EVM (Solidity) a jeho komplexnost je nad mezi toho, jak by mohly byt drahe transakce. Aby se uzivatel dostal do hry, tak musi provest transakce v hodnote ~550tisic gasu. Na 100 gas price to dela nejakych ~220$.
V jakych EVM chainech vidite potencial aby to melo smysl spustit jinde nez na Ethereu ? Bavim se o dlouhodobem projektu, zadny rychly money grab.
Možná i ten Near by byl hezký 😉
👍 1
Tomáš 19.11.2021 05:46
@xPelix Možná i ten Near by byl hezký 😉
Near snad ale není EVM ne? ... Zase ho nemůžeme cpat všude kvůli tomu, že na něm dost lidí vydělalo
Peky 19.11.2021 05:54
MEME se nám probralo, někdo si ode mně koupil jednoho Vitalika za 1 MEME, příjemné.... MC si jede pro ATH, škoda, že jsem na 7 odhodil😆
rabbit-r12 19.11.2021 05:54
Tvl, dneska se mi zdálo, že šel BTC na 25k....už mi z toho FTX fakt hrabe....🤣🤣🙈
🤣 3
Peky 19.11.2021 06:01
<@!672035199441305600> držíš ještě nějaký SAND? - https://twitter.com/WuBlockchain/status/1461535753192701953?s=20
tak se to nepovedlo, ale taky si myslím, že nás čekají velké věci... - https://twitter.com/ConstitutionDAO/status/1461527514485035009?s=20
adamyjo 19.11.2021 06:03
ja jsem kdysi v unoru dostal nekde, myslim ze s airdropu na cmc za kviz 400 SAND tokenu a prodaval jsem je asi za 150$ 😆 skoda no 😄
👌 1
Peky 19.11.2021 06:08
tak už víme co se děje na MEME - jdou na Fantom
Kosa Fatty.io 19.11.2021 06:09
@Peky MEME se nám probralo, někdo si ode mně koupil jednoho Vitalika za 1 MEME, příjemné.... MC si jede pro ATH, škoda, že jsem na 7 odhodil😆
MEME bude mit dnes split
Peky 19.11.2021 06:09
The first 300 users to swap a minimum of 5 legacy $MEME tokens will receive early mint access into an upcoming PFP drop from MEMEX
myslím, že všichni dokupují, aby jich měli 5
Kosa Fatty.io 19.11.2021 06:10
A ten split by mel byt x100 000
Peky 19.11.2021 06:10
@Kosa Fatty.io A ten split by mel byt x100 000
jj, The tokens will split at a rate of 1:100,000
Kosa Fatty.io 19.11.2021 06:11
Silver se toho ujal docela dobre. Ma hodne dobre kontakty a trosku to asi hraje ze lidi spis neco koupi za 0.000 prd nez za 2000 dolaru
(upraveno)
Peky 19.11.2021 06:12
@Kosa Fatty.io Silver se toho ujal docela dobre. Ma hodne dobre kontakty a trosku to asi hraje ze lidi spis neco koupi za 0.000 prd nez za 2000 dolaru
myslel jsem, že už s tím přijdou dřív
Tesla to samé😆
Kosa Fatty.io 19.11.2021 06:13
Ta to pekne dohnala 😂