MirekH
18.11.2021 15:24
Aby jim je na 70k zase začali prodávat
KryptoVláďa
18.11.2021 15:24
porad mi tam chybi nejakej rychlej vyprodej
Swordfish
18.11.2021 15:25
↩
@MirekH
Aby jim je na 70k zase začali prodávat
jo 70k, dobre pisu si
KryptoVláďa
18.11.2021 15:25
tak tam mame 58 ... co ted...
MirekH
18.11.2021 15:25
Teď 57 😄
KryptoVláďa
18.11.2021 15:26
ja mam vse zavrane a cekaaam
mam pocit, ze 58 mame propaleno
polka na kolik?
skipy
18.11.2021 15:31
Dot jde na 70 🚀
MirekH
18.11.2021 15:32
<@!672035199441305600> já jí mám v rangi 26-37 s nákupy
Teď se ještě odrazila, mrcha ... ale ona přijde 😄
(upraveno)
Každopádně výkup byl teď slušnej, mohl by to být odraz
KryptoVláďa
18.11.2021 15:35
taky myslim
dw221142
18.11.2021 15:44
tohle vystihuje situaci na bitcoinu 😄
😆 6
AMwhatAM
18.11.2021 15:48
do nebe rostou jen nemovitosti a poplatky na ETH .. takze jto musi byt
Deleted User
18.11.2021 15:54
😄
Včelkamára
18.11.2021 16:10
↩
@Deleted User
staci ked tam pridam eth a uz budem dostavat % za to ze tam je?
jj, budeš dostávat toke
Deleted User
18.11.2021 16:10
ale ako nemal by som o to nejako prist nieje to pool ze sa to prelieva
Swordfish
18.11.2021 16:11
↩
@Deleted User
ale ako nemal by som o to nejako prist nieje to pool ze sa to prelieva
ano, pokud ten projekt bude za rok fungovat
🤣 1
martinac
18.11.2021 16:20
↩
@Deleted User
ale ako nemal by som o to nejako prist nieje to pool ze sa to prelieva
Na eth tam vidíš 9%, je jedno kam se preleje , ty dostaneš odměny v toke. Riziko j jako všude...procenta se mohou měnit, ale vkládání a časté změny tě budou na eth síti stát nemalé peníze. Je třeba přemýšlet, s malými castkami je lepší jít si zkoušet jinam, fantom, near, polygon aurora atd.....
(upraveno)
Swordfish
18.11.2021 16:21
<:btc:775106330766999582> ⏬
⏬ 3
⤵️ 1
⬇️ 1
👇 1
👎 1
🔻 1
🔽 1
🙃 3
Deleted User
18.11.2021 16:24
↩
@martinac
Na eth tam vidíš 9%, je jedno kam se preleje , ty dostaneš odměny v toke. Riziko j jako všude...procenta se mohou měnit, ale vkládání a časté změny tě budou na eth síti stát nemalé peníze. Je třeba přemýšlet, s malými castkami je lepší jít si zkoušet jinam, fantom, near, polygon aurora atd.....
no ja tam chcem dat eth co mam v hodl portfoliu ze ked ho drzim nech aspon daco produkuje
Včelkamára
18.11.2021 16:28
↩
@Deleted User
no ja tam chcem dat eth co mam v hodl portfoliu ze ked ho drzim nech aspon daco produkuje
eth ti zůstane celé. na toke se nic nepřelívá
👍 1
chce to rychlých 53 a šup nahoru.... ale mrcasí se to zatím hezky no
Ondřej
18.11.2021 16:34
Tak příští Kicomovo stream bude o axiekach 😁
Vítek
18.11.2021 16:34
Už byl
Tvrdí že je to letadlo +-
Jo myslíš ten stream, máš pravdu teď bylo jen video
Všechny play to earn hry mají nějaký odměny který jsou financovaný z přílivu nových peněz, jak jinak by to mělo být vymyšlené...
Swordfish
18.11.2021 16:57
↩
@Vítek
Všechny play to earn hry mají nějaký odměny který jsou financovaný z přílivu nových peněz, jak jinak by to mělo být vymyšlené...
Nijak, nema to existovat, protoze to je ekonomicka blbost.
(upraveno)
GiSo
18.11.2021 17:01
↩
@Swordfish
Nijak, nema to existovat, protoze to je ekonomicka blbost.
Vítek
18.11.2021 17:07
↩
@Swordfish
Nijak, nema to existovat, protoze to je ekonomicka blbost.
Ti co naskočí na začátku a včas vyskočí vydělají jako na 3/4 krypto projektů
Jak přijde bear to bude pláče a krve v ulicích
MirekH
18.11.2021 17:49
Bearu se nebojím
Budu prodávat merch
🤘 4
Deleted User
18.11.2021 17:49
↩
@Včelkamára
eth ti zůstane celé. na toke se nic nepřelívá
ale je to aspon kus legit stranka nieze to tam poslem a zruti sa 😄
Deleted User
18.11.2021 17:49
😄
Tomassino
18.11.2021 17:50
Včelkamára
18.11.2021 17:55
↩
@Deleted User
ale je to aspon kus legit stranka nieze to tam poslem a zruti sa 😄
já tam mám pár desítek tisíc tak taky doufám že ne 🙂
Deleted User
18.11.2021 17:56
ok super ja tolko nemam iba zo par 😄
Abaddeon
18.11.2021 18:02
u Nearu co potom děláte s harvestnutými Meta tokeny?
a jak funguje near wallet na přidání Meta tokenu? Add $META to NEAR WEB Wallet na https://metapool.app/dapp/mainnet/meta/ mi vyhodí chybu
KryptoVláďa
18.11.2021 20:15
↩
@Abaddeon
a jak funguje near wallet na přidání Meta tokenu? Add $META to NEAR WEB Wallet na https://metapool.app/dapp/mainnet/meta/ mi vyhodí chybu
Vyhodi chybu ale vidis je tam. 20.11 ma byt listing
👍 1
Peky
18.11.2021 20:27
↩
@Vítek
Všechny play to earn hry mají nějaký odměny který jsou financovaný z přílivu nových peněz, jak jinak by to mělo být vymyšlené...
celý chod světa je financován z přílivu nových peněz, všechno je ponzi....i BTC je ponzi, ty co koupili dříve a levněji, prodávají dráž nově příchozím, ty chytřejší😆
kicom:831836375271079977 1
mcbp:831837184260571196 1
💸 1
KryptoVláďa
18.11.2021 20:33
Dalsi smazanej punk bude martin zaujalo ma?
MirekH
18.11.2021 20:37
Asi tak, ponzi je vše. I fiat je ponzi, Cantillonův efekt je toho důkazem, kdo se dostane první k novým penězům tak to nahází na hlavu ostatním. Na ponzi není nic špatného 😄
👍 1
MirekH
18.11.2021 20:38
↩
@KryptoVláďa
Dalsi smazanej punk bude martin zaujalo ma?
Proč?
Peky
18.11.2021 20:38
↩
@MirekH
Asi tak, ponzi je vše. I fiat je ponzi, Cantillonův efekt je toho důkazem, kdo se dostane první k novým penězům tak to nahází na hlavu ostatním. Na ponzi není nic špatného 😄
proto mě zaráží, že o tom chce točit a já myslel, že mu Tětek dal trocha ekonomického vzdělání😂
asi BTC bude lék i na blbost😂
KryptoVláďa
18.11.2021 20:39
↩
@MirekH
Proč?
Nejak tsk to kinentoval u mw na tw
MirekH
18.11.2021 20:40
<@!473855667325894666> Bitcoin je ponzi, na které dohlíží síť těžařů, je tam proof of work, to je přidaná hodnota, Axis je ponzi, které žene kupředu hra, je tam proof of game, přidaná hodnota je to, že to někoho baví ... nevidím tam rozdíl
Peky
18.11.2021 20:40
v tom případě asi málo štosuje😆
MirekH
18.11.2021 20:41
Celý svét je postaven na tom, že musíš být někde první
Peky
18.11.2021 20:41
↩
@MirekH
<@!473855667325894666> Bitcoin je ponzi, na které dohlíží síť těžařů, je tam proof of work, to je přidaná hodnota, Axis je ponzi, které žene kupředu hra, je tam proof of game, přidaná hodnota je to, že to někoho baví ... nevidím tam rozdíl
celý sport je o tom, že to někoho baví a někdo je ochoten za to platit
MirekH
18.11.2021 20:41
<@!473855667325894666> sport je taky ponzi
KryptoVláďa
18.11.2021 20:41
Hex je proof of výjeb
Peky
18.11.2021 20:41
↩
@MirekH
<@!473855667325894666> sport je taky ponzi
ti říkám, že všechno🥳
MirekH
18.11.2021 20:41
My všichni to platíme těm fotbalistům pod náma 😄
Napište to rychle někdo Kicomovi 😄
KryptoVláďa
18.11.2021 20:41
🤣
Peky
18.11.2021 20:42
↩
@MirekH
My všichni to platíme těm fotbalistům pod náma 😄
a na Barceloně to vypadá, že letadlo letí dolů😂
MirekH
18.11.2021 20:43
Když jsem chodil na základku a méli jsme déle hodinu než ostatní tak na nás nevyšlo dobré jídlo, to bylo taky ponzi, ti co tam byli první tak méli lepší podmínky než my co jsme přišli později 😄
MirekH
18.11.2021 20:43
↩
@Peky
a na Barceloně to vypadá, že letadlo letí dolů😂
Barcelona je jako HEX, už to pokoukli 😄
Peky
18.11.2021 20:44
↩
@MirekH
Barcelona je jako HEX, už to pokoukli 😄
jestli tady s námi bude HEX tak dlouho, než se to provalilo na Barceloně, tak jsem hned klidnější🙂
MirekH
18.11.2021 20:44
<@!473855667325894666> neboj, ježíšek u vás bude letos štědrej 😄
Peky
18.11.2021 20:46
↩
@MirekH
<@!473855667325894666> neboj, ježíšek u vás bude letos štědrej 😄
doufám, že přijde dřív🤣 12 dní 3 hodiny 14 minut
13 minut - utíká to😂
Peky
18.11.2021 20:47
↩
@KryptoVláďa
Hex je proof of výjeb
jestli to dopadne, tak prosím jebat častěji👍
😂 1
Peky
18.11.2021 20:53
a jestli tohle dopadne, tak se s DAO roztrhne pytel, proto jsem i přispěl🥳 https://twitter.com/ConstitutionDAO/status/1461410029156933640?s=20
(upraveno)
myslím, že se vybralo kolem 45mio USD
Peky
18.11.2021 21:16
Web 3 is more than crypto and NFTs. It's a new way of organizing people for a common goal.
rabbit-r12
18.11.2021 21:35
PolkaEx - všechno v pohodě pro vás, nebo máte taky někdy problémy s připojením MetaMasku? Docela často mi to blbne, ale jenom tady....
Swordfish
18.11.2021 22:19
otazku jsem posilal i go gwei ale zkusim i zde:
Pripravuji gaming projekt pro EVM (Solidity) a jeho komplexnost je nad mezi toho, jak by mohly byt drahe transakce. Aby se uzivatel dostal do hry, tak musi provest transakce v hodnote ~550tisic gasu. Na 100 gas price to dela nejakych ~220$.
V jakych EVM chainech vidite potencial aby to melo smysl spustit jinde nez na Ethereu ? Bavim se o dlouhodobem projektu, zadny rychly money grab.
Pripravuji gaming projekt pro EVM (Solidity) a jeho komplexnost je nad mezi toho, jak by mohly byt drahe transakce. Aby se uzivatel dostal do hry, tak musi provest transakce v hodnote ~550tisic gasu. Na 100 gas price to dela nejakych ~220$.
V jakych EVM chainech vidite potencial aby to melo smysl spustit jinde nez na Ethereu ? Bavim se o dlouhodobem projektu, zadny rychly money grab.
xPelix
18.11.2021 22:24
↩
@Swordfish
otazku jsem posilal i go gwei ale zkusim i zde:
Pripravuji gaming projekt pro EVM (Solidity) a jeho komplexnost je nad mezi toho, jak by mohly byt drahe transakce. Aby se uzivatel dostal do hry, tak musi provest transakce v hodnote ~550tisic gasu. Na 100 gas price to dela nejakych ~220$.
V jakych EVM chainech vidite potencial aby to melo smysl spustit jinde nez na Ethereu ? Bavim se o dlouhodobem projektu, zadny rychly money grab.
Pripravuji gaming projekt pro EVM (Solidity) a jeho komplexnost je nad mezi toho, jak by mohly byt drahe transakce. Aby se uzivatel dostal do hry, tak musi provest transakce v hodnote ~550tisic gasu. Na 100 gas price to dela nejakych ~220$.
V jakych EVM chainech vidite potencial aby to melo smysl spustit jinde nez na Ethereu ? Bavim se o dlouhodobem projektu, zadny rychly money grab.
amatérská odpovď, čistě jen uživatele. L2ky se mi nelíbí. A co se počtu uživatelů týče .... prostě bych to rozjel na té zakázané kopii.
zigul
18.11.2021 22:24
↩
@Swordfish
otazku jsem posilal i go gwei ale zkusim i zde:
Pripravuji gaming projekt pro EVM (Solidity) a jeho komplexnost je nad mezi toho, jak by mohly byt drahe transakce. Aby se uzivatel dostal do hry, tak musi provest transakce v hodnote ~550tisic gasu. Na 100 gas price to dela nejakych ~220$.
V jakych EVM chainech vidite potencial aby to melo smysl spustit jinde nez na Ethereu ? Bavim se o dlouhodobem projektu, zadny rychly money grab.
Pripravuji gaming projekt pro EVM (Solidity) a jeho komplexnost je nad mezi toho, jak by mohly byt drahe transakce. Aby se uzivatel dostal do hry, tak musi provest transakce v hodnote ~550tisic gasu. Na 100 gas price to dela nejakych ~220$.
V jakych EVM chainech vidite potencial aby to melo smysl spustit jinde nez na Ethereu ? Bavim se o dlouhodobem projektu, zadny rychly money grab.
Polygon nebo Moonriver
xPelix
18.11.2021 22:34
↩
@Swordfish
otazku jsem posilal i go gwei ale zkusim i zde:
Pripravuji gaming projekt pro EVM (Solidity) a jeho komplexnost je nad mezi toho, jak by mohly byt drahe transakce. Aby se uzivatel dostal do hry, tak musi provest transakce v hodnote ~550tisic gasu. Na 100 gas price to dela nejakych ~220$.
V jakych EVM chainech vidite potencial aby to melo smysl spustit jinde nez na Ethereu ? Bavim se o dlouhodobem projektu, zadny rychly money grab.
Pripravuji gaming projekt pro EVM (Solidity) a jeho komplexnost je nad mezi toho, jak by mohly byt drahe transakce. Aby se uzivatel dostal do hry, tak musi provest transakce v hodnote ~550tisic gasu. Na 100 gas price to dela nejakych ~220$.
V jakych EVM chainech vidite potencial aby to melo smysl spustit jinde nez na Ethereu ? Bavim se o dlouhodobem projektu, zadny rychly money grab.
Možná i ten Near by byl hezký 😉
👍 1
Tomáš
19.11.2021 05:46
↩
@xPelix
Možná i ten Near by byl hezký 😉
Near snad ale není EVM ne? ... Zase ho nemůžeme cpat všude kvůli tomu, že na něm dost lidí vydělalo
Peky
19.11.2021 05:54
MEME se nám probralo, někdo si ode mně koupil jednoho Vitalika za 1 MEME, příjemné.... MC si jede pro ATH, škoda, že jsem na 7 odhodil😆
rabbit-r12
19.11.2021 05:54
Tvl, dneska se mi zdálo, že šel BTC na 25k....už mi z toho FTX fakt hrabe....🤣🤣🙈
🤣 3
Peky
19.11.2021 05:55
Peky
19.11.2021 06:01
<@!672035199441305600> držíš ještě nějaký SAND? - https://twitter.com/WuBlockchain/status/1461535753192701953?s=20
tak se to nepovedlo, ale taky si myslím, že nás čekají velké věci... - https://twitter.com/ConstitutionDAO/status/1461527514485035009?s=20
adamyjo
19.11.2021 06:03
ja jsem kdysi v unoru dostal nekde, myslim ze s airdropu na cmc za kviz 400 SAND tokenu a prodaval jsem je asi za 150$ 😆 skoda no 😄
👌 1
Peky
19.11.2021 06:08
tak už víme co se děje na MEME - jdou na Fantom
Kosa Fatty.io
19.11.2021 06:09
↩
@Peky
MEME se nám probralo, někdo si ode mně koupil jednoho Vitalika za 1 MEME, příjemné.... MC si jede pro ATH, škoda, že jsem na 7 odhodil😆
MEME bude mit dnes split
Peky
19.11.2021 06:09
The first 300 users to swap a minimum of 5 legacy $MEME tokens will receive early mint access into an upcoming PFP drop from MEMEX
myslím, že všichni dokupují, aby jich měli 5
Kosa Fatty.io
19.11.2021 06:10
A ten split by mel byt x100 000
Peky
19.11.2021 06:10
↩
@Kosa Fatty.io
A ten split by mel byt x100 000
jj, The tokens will split at a rate of 1:100,000
Kosa Fatty.io
19.11.2021 06:11
Silver se toho ujal docela dobre. Ma hodne dobre kontakty a trosku to asi hraje ze lidi spis neco koupi za 0.000 prd nez za 2000 dolaru
(upraveno)
Peky
19.11.2021 06:12
↩
@Kosa Fatty.io
Silver se toho ujal docela dobre. Ma hodne dobre kontakty a trosku to asi hraje ze lidi spis neco koupi za 0.000 prd nez za 2000 dolaru
myslel jsem, že už s tím přijdou dřív
Tesla to samé😆
Kosa Fatty.io
19.11.2021 06:13
Ta to pekne dohnala 😂