Roonwild
17.11.2021 20:46
Tak uvidíme jak dopadne stress test krypta ale držíme palce 🚀
yes:767989820818849834 3
Swordfish
17.11.2021 22:32
mrdati jebati vemeno
zdejsi mrdky me honi, uz budu 🙂
Swordfish
17.11.2021 22:45
tututu
roman D
17.11.2021 22:48
Roonwild
18.11.2021 00:12
Abaddeon
18.11.2021 02:40
Kosa Fatty.io
18.11.2021 04:52
To je ale pekny rano 🙂
(upraveno)
Peky
18.11.2021 05:34
ještě se máme co učit, když si řekneš, že vybereš 40mio USD - vybráno a teď navýšili na 45mio - https://www.constitutiondao.com/
KryptoVláďa
18.11.2021 06:42
Koukam ze ve 4 rano se dalo hezky odhazovat z longu 🤣
Deleted User
18.11.2021 06:52
sdn vyzera dobre na long
Peky
18.11.2021 08:17
ještě teď se směju😂
KryptoVláďa
18.11.2021 08:22
jaj
treba to jsou ti, co si koupili token 😄
Kosa Fatty.io
18.11.2021 08:29
😂
Peky
18.11.2021 08:47
↩
@KryptoVláďa
treba to jsou ti, co si koupili token 😄
oni pak vydali novej a kámoš slušně zarobil....
GiSo
18.11.2021 09:55
↩
@adamyjo
Pekne, no taky mam jen u SOL likvidacku na 104, max povolenou paku mam 3x
Povolenou mám páku 3x a jsem na páce 0.45x
Dělám si ještě místo na případný propad pod současnou trendovku BTC někam k 52-53 k $
Dělám si ještě místo na případný propad pod současnou trendovku BTC někam k 52-53 k $
GiSo
18.11.2021 09:59
↩
@Tomassino
surfing
Jako fakt traduješ Polku z pětiminutového grafu?
Tomassino
18.11.2021 10:54
↩
@GiSo
Jako fakt traduješ Polku z pětiminutového grafu?
fakt
pog:825465951868813342 1
mynar
18.11.2021 11:06
Poslal by mi nekdo 1 Near na mynar.near, prosim? Binance zase nejede a nemam ani na poplatky 😬
yes:767989820818849834 1
Do par minut vratim.
Tomassino
18.11.2021 11:30
poslal jsem
GiSo
18.11.2021 11:47
↩
@Tomassino
fakt
Povedlo se ti naředit tu nákupku z 50$ (něco takového jsi tam měl, ne) ?
Tomassino
18.11.2021 12:01
kdepak kamaráde, zastihlo mě to pod topem a já sázel na růst, ale ještě 2-3 vlnky o 4% nahoru a zpátky a budu dobrej
pog:825465951868813342 2
mynar
18.11.2021 12:09
↩
@Tomassino
poslal jsem
Diky moc, vraceno i s dekovnym 🙂
GiSo
18.11.2021 12:21
↩
@mynar
Diky moc, vraceno i s dekovnym 🙂
Koukám do exploreru, že si posíláte jeden NEAR sem a tam častěji 😄
👮 3
Ondřej
18.11.2021 12:29
Corusantvader1
Coruscnat
coruscant
Tomassino
18.11.2021 12:31
GiSo
18.11.2021 12:34
<@!403204367345254402> , tak podívám se na adresy když se tu objeví. Ne že ne.
🤣 1
<@!403204367345254402> ale narozdíl od tebe a <@!760563163241644042> si je nikam neukládám 😄
(upraveno)
👍 1
Swordfish
18.11.2021 12:35
taky ne, si je pamatuji 😄
nebo to ulozi prohlizec automaticky
(upraveno)
mynar
18.11.2021 12:40
↩
@GiSo
Koukám do exploreru, že si posíláte jeden NEAR sem a tam častěji 😄
Nekdo staking a jiny stalking 😅
GiSo
18.11.2021 12:40
↩
@mynar
Nekdo staking a jiny stalking 😅
Z aukce jsem vyskočil a není teď zrovna moc co dělat na NEARu.
Martin11
18.11.2021 12:42
↩
@GiSo
Z aukce jsem vyskočil a není teď zrovna moc co dělat na NEARu.
Ale je. Farmarime naplno 😂
👍 1
GiSo
18.11.2021 12:42
↩
@Martin11
Ale je. Farmarime naplno 😂
Mám rád svoje NEARy
Martin11
18.11.2021 12:45
↩
@GiSo
Mám rád svoje NEARy
Já taky. Včera jsem nakupoval jejich tokeny v rozpětí 1,3-1,6 a aktuální cena je 2,40 a před hodinou spustili jejich hlavní farmu, kde je nyní APY něco kolem 20000 a jak další lidi přichází do té farmy, tak cena reward tokenu stále roste.
👍 1
🥰 1
Enter.Yourname
18.11.2021 12:46
jj 1 Tri je už 0,25 Nearu
👍 1
včera sem swapoval za 0,14 🙂
Martin11
18.11.2021 12:49
Samozřejmě to není na dlouhou dobu. Dávám tomu max týden než se to začne výrazně propadat. Nevymysleli nic převratného. Je to klasická kopírka 😀
dw221142
18.11.2021 12:49
toz hlavne at to nekdo nevybere predtim 😄
Martin11
18.11.2021 12:50
Jn, taky jsem to říkal 😀
dw221142
18.11.2021 12:51
uz to vidim
7800%
tedd tam zacnou lidi skakat
(upraveno)
az procenta dobre klesnou tak svoje tri prodam 😄
Martin11
18.11.2021 12:51
Ale podle mě by to už vybral včera. Už včera tam byla likvidita přes 50M , což není málo
dw221142
18.11.2021 12:52
jo titan ten mel likviditu 😄
jenom ono jde o to ze treba jeste nevi jak ten nekdo 😄
👍 1
uz jenom 7k%
Martin11
18.11.2021 12:54
Říkáš, to už je neatraktivní 😀
GiSo
18.11.2021 12:54
Přeju Vám to.
Tuhle věc jsem přehlédl a teď už do toho nejdu.
Tuhle věc jsem přehlédl a teď už do toho nejdu.
dw221142
18.11.2021 12:55
tri uz zase jede nahoru 2.7 $
Martin11
18.11.2021 12:57
↩
@GiSo
Přeju Vám to.
Tuhle věc jsem přehlédl a teď už do toho nejdu.
Tuhle věc jsem přehlédl a teď už do toho nejdu.
Jn, to je lepší se pak nezapojit. Takhle jsem později nastoupil třeba do Sigmy a docela jsem se spálil 😂
dw221142
18.11.2021 12:57
doufam ze pujde alespon na 60$
at se muzu poklepat po rameni
Martin11
18.11.2021 12:58
Podle mě do večera bude aspoň 10
GiSo
18.11.2021 12:58
50
kek:872079105607233557 2
dw221142
18.11.2021 12:58
Vole tohle je bud ranec nebo sranec
(upraveno)
taktika je jasna hodit to vsem na hlavu nez to udelaji oni
👍 1
Peky
18.11.2021 13:00
asi jedna z dalších možností, kam můžeme přesunout výkon po upgrade etherea - https://www.coingecko.com/en/coins/render-token
Beeple se včera zmínil a hele.....
tady, ale už opravdu spolupracuje😆
Swordfish
18.11.2021 13:05
↩
@Peky
asi jedna z dalších možností, kam můžeme přesunout výkon po upgrade etherea - https://www.coingecko.com/en/coins/render-token
ten rendereing je urcite lukrativni zalezitost, aby pak ale bylo co renderovat 😄
Swordfish
18.11.2021 14:17
↩
@KryptoVláďa
uz se to vraci. do nedele ATH
do nedele ath ?
GiSo
18.11.2021 14:34
Do neděle 2 ATH
Swordfish
18.11.2021 14:35
jste moc hodny 🤗
Deleted User
18.11.2021 14:46
bpha co som zas premeskal 🙄
Swordfish
18.11.2021 14:48
↩
@Deleted User
bpha co som zas premeskal 🙄
nic
jdeme na nulu
Deleted User
18.11.2021 14:48
ved kukam ze volaco na neare
😂😂
Deleted User
18.11.2021 14:54
Co to ENS řešíte někdo ten jejich DROP atd??
Tomassino
18.11.2021 14:56
Včelkamára
18.11.2021 14:58
↩
@Deleted User
Co to ENS řešíte někdo ten jejich DROP atd??
jo, řešíme 😄 aktuálně na něm mám -2k 😄 a přemýšlím kdy doředit... nebo jesli vubec
Swordfish
18.11.2021 14:59
tam uz to odepis
AMwhatAM
18.11.2021 14:59
😄 tu je zase panika
MirekH
18.11.2021 15:08
Trh jen zkouší vaše nervy, musíte mít přeci 🔷 👐🏻
mirek:907613202827862108 4
KryptoVláďa
18.11.2021 15:13
souhlas
KryptoVláďa
18.11.2021 15:13
↩
@MirekH
Trh jen zkouší vaše nervy, musíte mít přeci 🔷 👐🏻
polku stale drzis?
MirekH
18.11.2021 15:14
<@!672035199441305600> ne, zavíral jsem jí včera navečer
Teď nemám nic otevřeného
Trochu spekuluju na ten pád k 50-52k, buď se to stane a pěkně nakoupím a nebo se to nestane a budu koukat jak se vracíme. Win win pro mě 😄
👌 1
MirekH
18.11.2021 15:21
Teď se to na BTC rozhododuje
Zatím se to drží