# pokec
184722 zpráv • strana 1064/1848
Roonwild 17.11.2021 20:46
Tak uvidíme jak dopadne stress test krypta ale držíme palce 🚀
yes:767989820818849834 3
Swordfish 17.11.2021 22:32
mrdati jebati vemeno
zdejsi mrdky me honi, uz budu 🙂
Swordfish 17.11.2021 22:45
tututu
Swordfish 17.11.2021 23:14
gecko matematika
takhle me to ve skole neucili, no asi je na case se preucit
budu studovat transgender
(upraveno)
odpoved pro rejvpavy debily, serazeno dle market capu
Kosa Fatty.io 18.11.2021 04:52
To je ale pekny rano 🙂
(upraveno)
Peky 18.11.2021 05:34
ještě se máme co učit, když si řekneš, že vybereš 40mio USD - vybráno a teď navýšili na 45mio - https://www.constitutiondao.com/
KryptoVláďa 18.11.2021 06:42
Koukam ze ve 4 rano se dalo hezky odhazovat z longu 🤣
Deleted User 18.11.2021 06:52
sdn vyzera dobre na long
Peky 18.11.2021 08:17
ještě teď se směju😂
KryptoVláďa 18.11.2021 08:22
jaj
treba to jsou ti, co si koupili token 😄
Kosa Fatty.io 18.11.2021 08:29
😂
Peky 18.11.2021 08:47
@KryptoVláďa treba to jsou ti, co si koupili token 😄
oni pak vydali novej a kámoš slušně zarobil....
GiSo 18.11.2021 09:55
@adamyjo Pekne, no taky mam jen u SOL likvidacku na 104, max povolenou paku mam 3x
Povolenou mám páku 3x a jsem na páce 0.45x

Dělám si ještě místo na případný propad pod současnou trendovku BTC někam k 52-53 k $
GiSo 18.11.2021 09:59
@Tomassino surfing
Jako fakt traduješ Polku z pětiminutového grafu?
Tomassino 18.11.2021 10:54
@GiSo Jako fakt traduješ Polku z pětiminutového grafu?
fakt
pog:825465951868813342 1
KryptoVláďa 18.11.2021 10:58
Trosku jsem prilozil do ens
mynar 18.11.2021 11:06
Poslal by mi nekdo 1 Near na mynar.near, prosim? Binance zase nejede a nemam ani na poplatky 😬
yes:767989820818849834 1
Do par minut vratim.
Tomassino 18.11.2021 11:30
poslal jsem
GiSo 18.11.2021 11:47
@Tomassino fakt
Povedlo se ti naředit tu nákupku z 50$ (něco takového jsi tam měl, ne) ?
Tomassino 18.11.2021 12:01
kdepak kamaráde, zastihlo mě to pod topem a já sázel na růst, ale ještě 2-3 vlnky o 4% nahoru a zpátky a budu dobrej
pog:825465951868813342 2
mynar 18.11.2021 12:09
@Tomassino poslal jsem
Diky moc, vraceno i s dekovnym 🙂
GiSo 18.11.2021 12:21
@mynar Diky moc, vraceno i s dekovnym 🙂
Koukám do exploreru, že si posíláte jeden NEAR sem a tam častěji 😄
👮 3
Ondřej 18.11.2021 12:29
Corusantvader1
Coruscnat
coruscant
GiSo 18.11.2021 12:34
<@!403204367345254402> , tak podívám se na adresy když se tu objeví. Ne že ne.
🤣 1
<@!403204367345254402> ale narozdíl od tebe a <@!760563163241644042> si je nikam neukládám 😄
(upraveno)
👍 1
Swordfish 18.11.2021 12:35
taky ne, si je pamatuji 😄
nebo to ulozi prohlizec automaticky
(upraveno)
mynar 18.11.2021 12:40
@GiSo Koukám do exploreru, že si posíláte jeden NEAR sem a tam častěji 😄
Nekdo staking a jiny stalking 😅
GiSo 18.11.2021 12:40
@mynar Nekdo staking a jiny stalking 😅
Z aukce jsem vyskočil a není teď zrovna moc co dělat na NEARu.
Martin11 18.11.2021 12:42
@GiSo Z aukce jsem vyskočil a není teď zrovna moc co dělat na NEARu.
Ale je. Farmarime naplno 😂
👍 1
GiSo 18.11.2021 12:42
@Martin11 Ale je. Farmarime naplno 😂
Mám rád svoje NEARy
Martin11 18.11.2021 12:45
@GiSo Mám rád svoje NEARy
Já taky. Včera jsem nakupoval jejich tokeny v rozpětí 1,3-1,6 a aktuální cena je 2,40 a před hodinou spustili jejich hlavní farmu, kde je nyní APY něco kolem 20000 a jak další lidi přichází do té farmy, tak cena reward tokenu stále roste.
👍 1 🥰 1
Enter.Yourname 18.11.2021 12:46
jj 1 Tri je už 0,25 Nearu
👍 1
včera sem swapoval za 0,14 🙂
Martin11 18.11.2021 12:49
Samozřejmě to není na dlouhou dobu. Dávám tomu max týden než se to začne výrazně propadat. Nevymysleli nic převratného. Je to klasická kopírka 😀
dw221142 18.11.2021 12:49
toz hlavne at to nekdo nevybere predtim 😄
Martin11 18.11.2021 12:50
Jn, taky jsem to říkal 😀
dw221142 18.11.2021 12:51
uz to vidim
7800%
tedd tam zacnou lidi skakat
(upraveno)
az procenta dobre klesnou tak svoje tri prodam 😄
Martin11 18.11.2021 12:51
Ale podle mě by to už vybral včera. Už včera tam byla likvidita přes 50M , což není málo
dw221142 18.11.2021 12:52
jo titan ten mel likviditu 😄
jenom ono jde o to ze treba jeste nevi jak ten nekdo 😄
👍 1
uz jenom 7k%
Martin11 18.11.2021 12:54
Říkáš, to už je neatraktivní 😀
GiSo 18.11.2021 12:54
Přeju Vám to.
Tuhle věc jsem přehlédl a teď už do toho nejdu.
dw221142 18.11.2021 12:55
tri uz zase jede nahoru 2.7 $
Martin11 18.11.2021 12:57
@GiSo Přeju Vám to.
Tuhle věc jsem přehlédl a teď už do toho nejdu.
Jn, to je lepší se pak nezapojit. Takhle jsem později nastoupil třeba do Sigmy a docela jsem se spálil 😂
dw221142 18.11.2021 12:57
doufam ze pujde alespon na 60$
at se muzu poklepat po rameni
Martin11 18.11.2021 12:58
Podle mě do večera bude aspoň 10
GiSo 18.11.2021 12:58
50
dw221142 18.11.2021 12:58
Vole tohle je bud ranec nebo sranec
(upraveno)
taktika je jasna hodit to vsem na hlavu nez to udelaji oni
👍 1
Peky 18.11.2021 13:00
asi jedna z dalších možností, kam můžeme přesunout výkon po upgrade etherea - https://www.coingecko.com/en/coins/render-token
Beeple se včera zmínil a hele.....
tady, ale už opravdu spolupracuje😆
Swordfish 18.11.2021 13:05
@Peky asi jedna z dalších možností, kam můžeme přesunout výkon po upgrade etherea - https://www.coingecko.com/en/coins/render-token
ten rendereing je urcite lukrativni zalezitost, aby pak ale bylo co renderovat 😄
Swordfish 18.11.2021 14:17
@KryptoVláďa uz se to vraci. do nedele ATH
do nedele ath ?
GiSo 18.11.2021 14:34
Do neděle 2 ATH
Swordfish 18.11.2021 14:35
jste moc hodny 🤗
Deleted User 18.11.2021 14:46
bpha co som zas premeskal 🙄
Swordfish 18.11.2021 14:48
@Deleted User bpha co som zas premeskal 🙄
nic
jdeme na nulu
Deleted User 18.11.2021 14:48
ved kukam ze volaco na neare
😂😂
Swordfish 18.11.2021 14:49
venca Tol 18.11.2021 14:51
Klasika dokoupeno a jdeme dolů
Deleted User 18.11.2021 14:54
Co to ENS řešíte někdo ten jejich DROP atd??
Včelkamára 18.11.2021 14:58
@Deleted User Co to ENS řešíte někdo ten jejich DROP atd??
jo, řešíme 😄 aktuálně na něm mám -2k 😄 a přemýšlím kdy doředit... nebo jesli vubec
Swordfish 18.11.2021 14:59
tam uz to odepis
AMwhatAM 18.11.2021 14:59
😄 tu je zase panika
MirekH 18.11.2021 15:08
Trh jen zkouší vaše nervy, musíte mít přeci 🔷 👐🏻
mirek:907613202827862108 4
KryptoVláďa 18.11.2021 15:13
souhlas
KryptoVláďa 18.11.2021 15:13
@MirekH Trh jen zkouší vaše nervy, musíte mít přeci 🔷 👐🏻
polku stale drzis?
MirekH 18.11.2021 15:14
<@!672035199441305600> ne, zavíral jsem jí včera navečer
Teď nemám nic otevřeného
Trochu spekuluju na ten pád k 50-52k, buď se to stane a pěkně nakoupím a nebo se to nestane a budu koukat jak se vracíme. Win win pro mě 😄
👌 1
MirekH 18.11.2021 15:21
Teď se to na BTC rozhododuje
Zatím se to drží