Roonwild
17.11.2021 11:06
↩
@KryptoVláďa
Dot!!!!
Černá labuť pluje nocí DOT má již ve své moci 😇
😆 1
Michi💵
17.11.2021 11:12
<@!403204367345254402> nekdy bych si od tebe poslechl jak operujes na tom uni👍
Swordfish
17.11.2021 11:12
Michi💵
17.11.2021 11:19
Tak nekdy mi o tom povypravis na callu,ju?😄jiste to bude zajimat i ostatni🙏
💯 4
Tomassino
17.11.2021 12:09
↩
@KryptoVláďa
Dot!!!!
Swordfish
17.11.2021 12:34
KryptoVláďa
17.11.2021 12:35
Ted hlavne brzo nezavrit
Swordfish
17.11.2021 12:35
ty nebo trh ? 😄
😂 1
KryptoVláďa
17.11.2021 12:37
Vole
Swordfish
17.11.2021 12:39
ja ti to neschazuju 😄
Swordfish
17.11.2021 12:51
no proto
Tomassino
17.11.2021 12:56
MirekH
17.11.2021 13:09
↩
@KryptoVláďa
Dot!!!!
Jsem ti psal ze otevírám a půjdeme up 😀
🤣 1
KryptoVláďa
17.11.2021 13:09
↩
@MirekH
Jsem ti psal ze otevírám a půjdeme up 😀
Doufam ze porad drzime az na ath 🤣
adamyjo
17.11.2021 13:44
↩
@KryptoVláďa
Vzdyt ja se taky na tebe nezlobim 🤣
Mmm pekny nakupky 👌 a ja to zase nevychytal 😂
Storm
17.11.2021 13:57
Jaký máte risk managment? Stopky nedáváte co?
Tomáš
17.11.2021 13:58
↩
@Storm
Jaký máte risk managment? Stopky nedáváte co?
Na 💩
KryptoVláďa
17.11.2021 14:03
↩
@Tomáš
Na 💩
spalilo te to?
(upraveno)
Plastex
17.11.2021 14:05
↩
@KryptoVláďa
spalilo te to?
pokud jo je mi smutno za nej.
Tomáš
17.11.2021 14:07
↩
@KryptoVláďa
spalilo te to?
Ještě ne, to by byl velký průšvih
Ale v téhle situaci jsem v tuhle chvíli být nechtěl 😂
KryptoVláďa
17.11.2021 14:07
↩
@Tomáš
Ještě ne, to by byl velký průšvih
uz se to vraci. do nedele ATH
🤣 2
Swordfish
17.11.2021 14:15
↩
@KryptoVláďa
uz se to vraci. do nedele ATH
co te vede k takovemu optimizmu ? 😄
Storm
17.11.2021 14:36
↩
@Tomáš
Ještě ne, to by byl velký průšvih
Proboha kolik v tom máš a jakou paku?
Beeman 4.0.
17.11.2021 14:40
Me zbylo 70centu takze 100% ne jen 999.9999% 😁
🤣 1
skipy
17.11.2021 14:51
<:picard:822537684441890836>
KryptoVláďa
17.11.2021 14:58
↩
@Beeman 4.0.
Me zbylo 70centu takze 100% ne jen 999.9999% 😁
Jaj
Dokupuju dipik a cekam na navrat
Tomáš
17.11.2021 15:08
↩
@Storm
Proboha kolik v tom máš a jakou paku?
Většinu všeho a teď by pád asi o 20% znamenal game over
Tomassino
17.11.2021 15:18
hmm, pěknej fejk up od dnešního rána
Tomáš
17.11.2021 15:28
Cro zachraňuje situaci aspoň trochu
KryptoVláďa
17.11.2021 15:56
Kliiid
KryptoVláďa
17.11.2021 16:04
Ono uz se to stabilizuje
yes:767989820818849834 1
Swordfish
17.11.2021 16:13
Vlada je takovy pastyr zdejsich ovecek
hodna, to bude dobry
KryptoVláďa
17.11.2021 16:15
Tak hysterii si moc nepomuzeme, byt jako chapu. Vcerejsi cisla jsem taky nemel hezky. Ja si myslim, ze nas 58 podrzi. Porad to vnimam jako jednu z mala sanci na to, udelat nejaky prachy. Padat to z 80k, tak bych do toho asi nelez. Ale ted porad verim v navrat a po malejch kouskach porad dobiram
Swordfish
17.11.2021 16:16
No lidi co nemaji za co dobirat maji smolicek
KryptoVláďa
17.11.2021 16:16
Od rana mame na hodinovkach porad vyssi low….
KryptoVláďa
17.11.2021 16:17
↩
@Swordfish
No lidi co nemaji za co dobirat maji smolicek
Taky uz nemam moc za co dobirat, hlavne ne na spot. Jen jsem tim chtel rict, ze to chce ted pevny nervy a asi zbrkle nezavirat
mirek:907613202827862108 2
Swordfish
17.11.2021 16:17
↩
@KryptoVláďa
Taky uz nemam moc za co dobirat, hlavne ne na spot. Jen jsem tim chtel rict, ze to chce ted pevny nervy a asi zbrkle nezavirat
Ty jsi muj andel 👼
🤣 1
KryptoVláďa
17.11.2021 16:18
Ale, jestlu tu chcete sirit paniku, staci rict 🤣
Swordfish
17.11.2021 16:18
Tomassino
17.11.2021 16:19
Swordfish
17.11.2021 16:19
KryptoVláďa
17.11.2021 16:19
Swordfish
17.11.2021 16:19
ted je to v poradku
KryptoVláďa
17.11.2021 16:27
↩
@rabbit-r12
(attachment)
Nejvetsi mrdka a dela nejlepsi cisla 🤣
rabbit-r12
17.11.2021 16:29
Asi i jo. Ale EGLD držím i v reálu asi za 5k, tam aspoň tuším, jak se chová graf
KryptoVláďa
17.11.2021 16:31
ja jsem skoro na vsem zatim bez paky....jen u eth mi to ukazuje likvidacku nezkde pod 800
adamyjo
17.11.2021 16:32
Pekne, no taky mam jen u SOL likvidacku na 104, max povolenou paku mam 3x
KryptoVláďa
17.11.2021 16:44
↩
@Včelkamára
(attachment)
tak az na ten rook a fantom to neni uplne pruserovy
Včelkamára
17.11.2021 16:46
no uvidíme no 😄
KryptoVláďa
17.11.2021 16:46
jenom si uplne nejsem jistej, jestli cekat na navrat toho creamu... ten fakt umrel
Včelkamára
17.11.2021 16:47
taky mě vrtá hlavou. ale možná to nachvilku vystřelí aspon lehce do plusu.
KryptoVláďa
17.11.2021 16:47
↩
@Včelkamára
taky mě vrtá hlavou. ale možná to nachvilku vystřelí aspon lehce do plusu.
vcera jsem projizdel twitter, nesazel bych na to
Včelkamára
17.11.2021 16:48
ale aspon sem na refu dobral NEAR za litr 🙂
adamyjo
17.11.2021 16:48
↩
@rabbit-r12
<@692376885728116796>
U mě aktuálně takhle
U mě aktuálně takhle
Snad to dobre dopadne, drzim palce 🙂
KryptoVláďa
17.11.2021 16:48
v obehu josu vsechyn creamy a ti lidi, co jim tim kompenzovali vykradeni, jsou nasrany... kompenzuje jim to asi 10% toho, co co prisli... takze nasrali okradeny + nasrali hodlery, protoze jim totalne znehodnotili token...tohle podle me hodne brzo umre
Včelkamára
17.11.2021 16:52
už nemám v plánu to ředit, jedině na dolaru 😄
Tomassino
17.11.2021 18:24
😄
KryptoVláďa
17.11.2021 18:27
↩
@Tomassino
ten market se zdá zatím jinej než býval, nemyslíš?
jo, ale podle me to bude cajk....rekl jsem si, ze podrzim a sere mi to.... zavlnkovat, tak mam 10 doma
Storm
17.11.2021 18:28
Uz byla reportaz na te prime?
Tomassino
17.11.2021 18:28
byla, mimo prime time
nevešli jsme se před státním svátkem byly jiný témata, možná zítra ?
Tomassino
17.11.2021 18:30
↩
@KryptoVláďa
jo, ale podle me to bude cajk....rekl jsem si, ze podrzim a sere mi to.... zavlnkovat, tak mam 10 doma
tjn. kdyby přišel výkup a nahoru, tak se s tím člověk nemusí jebat ve vlnkách
KryptoVláďa
17.11.2021 18:37
↩
@Storm
Uz byla reportaz na te prime?
Vcera odpol a snad zitra vecer
👍 1
Makepeace
17.11.2021 18:59
↩
@KryptoVláďa
Nebejt posranej ze to uleti a vlnkovat to, tak jsem moh mit randal
<@!672035199441305600> co to znamena RANDAL?
KryptoVláďa
17.11.2021 19:02
treba $12k
hele, on se nechal mara smazat z pankacu?
Kosa Fatty.io
17.11.2021 19:09
Asi jo no
Byl mezi Hampl a Trzil
Kosa Fatty.io
17.11.2021 19:18
Zajimave no … ja jednu chvilku tipoval jestli v tom nema prsty i on… jednou na stories mel “nenapadne” otevrenou tu stranku a dal “nenapadne” minimalizovat 😄
KryptoVláďa
17.11.2021 19:22
podle me v tom jsou lidi kolem zdrazilal, precechtela, resistence...
👍 1
jiricepelka
17.11.2021 19:35
<@!672035199441305600> nový intro <:pog:825465951868813342>
KryptoVláďa
17.11.2021 19:36
↩
@jiricepelka
<@!672035199441305600> nový intro <:pog:825465951868813342>
Takova rychlovka
yes:767989820818849834 2
roman D
17.11.2021 20:00
je dobry 👍 .
Tomáš
17.11.2021 20:11
nemáte někdo nějaké drobné na půjčení na celo chainu?
KryptoVláďa
17.11.2021 20:12
Co tam?
Tomáš
17.11.2021 20:13
splnit quest na rabbithole
a třeba za to pak někdy přijde airdrop jako když jsem kvůli tomu kupoval doménu 😄
Swordfish
17.11.2021 20:27
↩
@Kosa Fatty.io
Zajimave no … ja jednu chvilku tipoval jestli v tom nema prsty i on… jednou na stories mel “nenapadne” otevrenou tu stranku a dal “nenapadne” minimalizovat 😄
to je jedno ne? taky pripravuji projekt, ktery urcite bude bavit lidi i tady na discordu, a ne neni to dalsi punk