# pokec
184722 zpráv • strana 1067/1848
KryptoVláďa 16.11.2021 11:38
yes:767989820818849834 10 👍 4
rabbit-r12 16.11.2021 11:45
Über cool
Tomáš 16.11.2021 11:50
@Deleted User ako funguju tie pozicky? 😄
tak že v tuhle chvíli nevíš, kde máš splácet nebo doplňovat kolaterál dřív, protože se to sype všude
Tomáš 16.11.2021 11:51
@KryptoVláďa (attachment)
no to je solista ... vyfotí sebe a ostatní rozmaže 😄
vidím velký špatný ... asi budu muset hledat práci, nevíte o něčem?
KryptoVláďa 16.11.2021 12:02
@Tomáš vidím velký špatný ... asi budu muset hledat práci, nevíte o něčem?
Jaktooo?
Tomáš 16.11.2021 12:02
zřejmě moc velká páka
KryptoVláďa 16.11.2021 12:06
@Tomáš zřejmě moc velká páka
zlikvidovano?
Tomáš 16.11.2021 12:07
@KryptoVláďa zlikvidovano?
zatím ne, ale už moc nezbývá
KryptoVláďa 16.11.2021 12:07
@Tomáš zatím ne, ale už moc nezbývá
muzu si pujcit za polku a poslat. chces?
Tomáš 16.11.2021 12:07
ještě jedno kolo takových propadů a je to pryč
KryptoVláďa 16.11.2021 12:07
uz se to zvedne
Tomassino 16.11.2021 12:10
@Tomáš ještě jedno kolo takových propadů a je to pryč
no, víš, že se to může před obratem zhoupnout...., radši by to chtělo pojistit
Peky 16.11.2021 12:23
zajímavá cesta jak se dostat k FDT🤣
Sushiswap - swap ETH -> OHM: 77$
OlympusDAO - stake OHM: 82$
OlympusDAO - wrap sOHM: 30$
Sushiswap - approve wsOHM: 29$
Sushiswap - approve FDT: 29$
Sushiswap - swap wsOHM -> FDT: 90$
Sushiswap - add liquidity wsOHM/FDT: 125$
FiatDAO - enable wsOHM/FDT LP: 40$
FiatDAO - stake wsOHM/FDT LP: 130$
632$
peky:884061720933457920 2
wsOHM Price
$26,685.65
Swordfish 16.11.2021 12:27
a o cem ze toto pojednani je?
Peky 16.11.2021 12:27
to se jenom rozhlížím a sleduji jejich discord, večer jsem tam🤣
ty si totiž na sushi nekoupíš samotnej FDT, ty se musíš dostat k wsOHM
Swordfish 16.11.2021 12:29
a proc bych si mel kupovat FDT ?
to je nejaky novy HEX ?
Peky 16.11.2021 12:32
@Swordfish a proc bych si mel kupovat FDT ?
ty určitě ne🤣 už jsem to tady dneska psal....
Swordfish 16.11.2021 12:34
vim ze jsi to psal, ale vzdyt se to vubec neobchoduje uz 14hodin
Peky 16.11.2021 12:37
@Swordfish vim ze jsi to psal, ale vzdyt se to vubec neobchoduje uz 14hodin
Swordfish 16.11.2021 12:38
to rikam, dalsi HEX 😄
Peky 16.11.2021 12:42
@Swordfish to rikam, dalsi HEX 😄
si něco přečti, než zase něco pošleš
Swordfish 16.11.2021 13:15
@Peky si něco přečti, než zase něco pošleš
promin, moje mentalni retardace znemoznuje cist a zkoumat nove a prekomplikovane projekty
Peky 16.11.2021 13:17
@Swordfish promin, moje mentalni retardace znemoznuje cist a zkoumat nove a prekomplikovane projekty
ale retardovaně komentovat ti jde🤣 alespoň tak👍
😋 1
Tomáš 16.11.2021 13:18
@Peky ale retardovaně komentovat ti jde🤣 alespoň tak👍
Každý máme něco ... Já zas umím perfektně otevírat půjčky, které netuším, jak splatim 🤷😂
Vítek 16.11.2021 13:19
Mě přijde že kupovat něco na ETH sítí je fakt jenom pro whales
Peky 16.11.2021 13:20
@Tomáš Každý máme něco ... Já zas umím perfektně otevírat půjčky, které netuším, jak splatim 🤷😂
taky si skočím pro radu🤣
AMwhatAM 16.11.2021 13:20
@Tomáš Každý máme něco ... Já zas umím perfektně otevírat půjčky, které netuším, jak splatim 🤷😂
vsak na cryptu je krasne ze je platit nemusis
🤣 3
KryptoVláďa 16.11.2021 13:24
@Peky ale retardovaně komentovat ti jde🤣 alespoň tak👍
a neni to hex 2.0?
Swordfish 16.11.2021 13:24
@KryptoVláďa a neni to hex 2.0?
ne
Peky 16.11.2021 13:25
@KryptoVláďa a neni to hex 2.0?
to už bych tam byl😂 🤣
KryptoVláďa 16.11.2021 13:26
@Swordfish ne
a jsi si jist?
Swordfish 16.11.2021 13:26
ne
KryptoVláďa 16.11.2021 13:26
😄
MirekH 16.11.2021 13:33
@Vítek Mě přijde že kupovat něco na ETH sítí je fakt jenom pro whales
<@!473855667325894666> je 🐳
Makepeace 16.11.2021 14:00
@Peky Sushiswap - swap ETH -> OHM: 77$
OlympusDAO - stake OHM: 82$
OlympusDAO - wrap sOHM: 30$
Sushiswap - approve wsOHM: 29$
Sushiswap - approve FDT: 29$
Sushiswap - swap wsOHM -> FDT: 90$
Sushiswap - add liquidity wsOHM/FDT: 125$
FiatDAO - enable wsOHM/FDT LP: 40$
FiatDAO - stake wsOHM/FDT LP: 130$
632$
neskusala som to este, ale citala som, ze wsohm sa da swapnut za AVAX na Avalanche sieti ...TraderJoe a potom poslat cez bridge do eth siete.
Peky 16.11.2021 14:02
@Makepeace neskusala som to este, ale citala som, ze wsohm sa da swapnut za AVAX na Avalanche sieti ...TraderJoe a potom poslat cez bridge do eth siete.
chvíli počkám, kam se projekt bude ubírat.....ale díkec za info....👍
Peky 16.11.2021 14:03
@MirekH <@!473855667325894666> je 🐳
postavu na to mám🤣
KryptoVláďa 16.11.2021 14:14
@Peky postavu na to mám🤣
Hlavne ta ploutev
venca Tol 16.11.2021 14:57
tak co dokupujete ?? nebo čekame na konec 😄
Raiden 16.11.2021 15:41
Ty tlačítka v MM speed up a cancel jsou tam jenom na okrasu nebo kdy to začne něco dělat od doby kdy na to kliknu? 😄
Michi💵 16.11.2021 15:41
Posli jeste neco,please🙏
Stojim v zacpe🙈😄
Kosa Fatty.io 16.11.2021 15:50
Cekal jsem kdy vyskoci pero nebo nejaka podpasovka 😂
Abaddeon 16.11.2021 16:42
@Michi💵 Posli jeste neco,please🙏
Kosa Fatty.io 16.11.2021 17:19
<@672035199441305600> super reportaz. Dobra prace! Moje nejlip utracenych $500 v zivote
(upraveno)
👍 1
KryptoVláďa 16.11.2021 17:22
@Kosa Fatty.io <@672035199441305600> super reportaz. Dobra prace! Moje nejlip utracenych $500 v zivote
moc si toho vazim
KryptoVláďa 16.11.2021 17:38
zopakujeme si dopoledne nebo jak?
Deleted User 16.11.2021 17:38
co chces cervene sviecky zase? 😄
Tomáš 16.11.2021 17:40
jestli tohle máš doma, tak se divím, že ještě žiješ 😄
Peky 16.11.2021 17:45
@Tomáš jestli tohle máš doma, tak se divím, že ještě žiješ 😄
proto chlastá😆
😄 1
mám to stejně🤣
Tomáš 16.11.2021 17:46
@Peky mám to stejně🤣
tak se taky pochlub 😄 ... ostatní budou jen tiše závidět 😄
Swordfish 16.11.2021 17:47
@Tomáš tak se taky pochlub 😄 ... ostatní budou jen tiše závidět 😄
Budou tiše vibrovat
Peky 16.11.2021 17:59
@KryptoVláďa moc si toho vazim
dobrá reportáž, držím palce, aby vše dopadlo a dotyčného ožrali na srazu🥳 😂
😄 1
KryptoVláďa 16.11.2021 17:59
🤣
Peky 16.11.2021 18:00
aby věděl, že to není jenom samá dřina😆
Včelkamára 16.11.2021 18:22
To bylo na začátku ta reportáž?
KryptoVláďa 16.11.2021 18:23
@Včelkamára To bylo na začátku ta reportáž?
vecerni jeste nebyla
Tomáš 16.11.2021 18:33
já přispěl teda jen 100 usd, ale i to se počítá a snad to pomůže 🙂
KryptoVláďa 16.11.2021 18:37
tak vecer se na nas vysrali, ale i tak dobry
Michi💵 16.11.2021 18:39
A v kolik to tedy bylo?
rabbit-r12 16.11.2021 18:40
Mno, sonda do kvality zpráv na CNN Prima News byla bolestná 🙈
Nechápu, jak se stalo, že se k tomu CNN propůjčilo...
Jdu mrknout na odkaz z odpoledne
KryptoVláďa 16.11.2021 18:46
Hele mozna to bude ted v krimi
KryptoVláďa 16.11.2021 18:49
@rabbit-r12 Nechápu, jak se stalo, že se k tomu CNN propůjčilo...
Jsem to rikal, uz tam zustali jen mi kolegove, kterejm jsem nerek ze jsou kundy 🤣
😆 2
Deleted User 16.11.2021 18:50
ty si robil v prime?
KryptoVláďa 16.11.2021 18:50
@Deleted User ty si robil v prime?
Skoro 13 let
Deleted User 16.11.2021 18:50
ja telku nekukam tak neviem a som taktiez zo slovenska takze tu to enbolo bezne
a co redaktor ci co ?
KryptoVláďa 16.11.2021 18:50
@Deleted User a co redaktor ci co ?
Jj
Deleted User 16.11.2021 18:54
teraz o 8 je call?
AldaCvalda 16.11.2021 18:55
@KryptoVláďa Hele mozna to bude ted v krimi
Tam byly podvody s kryptem 🤦‍♂️😊
KryptoVláďa 16.11.2021 18:56
@AldaCvalda Tam byly podvody s kryptem 🤦‍♂️😊
Cekal jsem jestli nenavazou….
Kam jde kurva zas ten btc?
Tomáš 16.11.2021 19:00
@KryptoVláďa Kam jde kurva zas ten btc?
nuceně zavřít pár dalších pákovaných pozic
Deleted User 16.11.2021 19:01
na dennom beha hore dle hore dole 😄
Tomáš 16.11.2021 19:04
<@!672035199441305600> jak si na tom s callem? ... já jsem stále bez funkčního mikrofonu, ale zapnu si vás jako podkres 😄
KryptoVláďa 16.11.2021 19:05
Tak prima mozna ve ctvrtek
KryptoVláďa 16.11.2021 19:05
@Tomáš <@!672035199441305600> jak si na tom s callem? ... já jsem stále bez funkčního mikrofonu, ale zapnu si vás jako podkres 😄
Jdu uspavat
Swordfish 16.11.2021 19:06
ze se mluvi o tom ze se zitra nenakoupi ? 😄
Tomáš 16.11.2021 19:08
@Swordfish ze se mluvi o tom ze se zitra nenakoupi ? 😄
zítra obchody otevřené jsou
Swordfish 16.11.2021 19:09
tak o cem tam mluvili ?
Deleted User 16.11.2021 19:14
vyskocilo mi na youtube ze kicom je live tak som si pustil co riesi a ako prve po nacitani mi tam skocilo stosuj saty 😄
KryptoVláďa 16.11.2021 19:29
@Swordfish tak o cem tam mluvili ?
Neveslo se to dnes do zprav, zitra jedou listopad, zkusi nas protlacit ve ct
(upraveno)
jiricepelka 16.11.2021 19:53
0x6D6803fBA7ca68914800885604B26aF2233158ac
Deleted User 16.11.2021 21:18
u kicoma 😄
jiricepelka 16.11.2021 21:33