# pokec
184722 zpráv • strana 1068/1848
Swordfish 15.11.2021 21:17
Peky farmi tam, kam se ostatni nevydaj
Jarda 15.11.2021 21:22
binance už nejde na sepu? chce to po mě 1% a max 5000 na transakci, pomůžu si přeposláním na kucoin nebo coinbase? výběr na revolut
😢 1
Storm 15.11.2021 21:28
mají to ted vypnuté
už teda delší dobu
MirekH 15.11.2021 21:34
<@!769128659147030528> zkus <#902625580112027708>
👍 1
Pokud chceš přes burzu a máš KYC na Coinbase tak si tam můžeš poslat krypto a směnit to tam. Ale jen kvůli tomu bych KYC navíc nedělal
Jarda 15.11.2021 21:35
už jsem to se skřípáním zubů poslal, KYC mám jak na binance tak coinbase, takže coinbase levnější, ok. pro příště
Tomáš 15.11.2021 21:45
to je teda hovno pumpa ... dřív coinbase listing dělalo stovky procent, tady stěží desítky (ENS, ostatní nemám, tak mě nezajímá 😄 )
Swordfish 15.11.2021 21:47
@Tomáš to je teda hovno pumpa ... dřív coinbase listing dělalo stovky procent, tady stěží desítky (ENS, ostatní nemám, tak mě nezajímá 😄 )
ENS delalo bordel na uni ale uz je to mrtvy
to je tak max ten effect na listingu, hlavne v3, stejne dnes ten paraswap, zatim 10% za 7h a to jsem tam sel az po 2hodinach po startu
akorat kvuli propadu ceny to je ted 0, kdyz v tom odectu poplatky in/out
(sel jsem asi jen za 4k)
Swordfish 15.11.2021 22:05
Space exploration is a force of nature unto itself that no other force in society can rival. "Neil deGrasse Tyson"
(upraveno)
Tomáš 15.11.2021 22:17
@Swordfish ENS delalo bordel na uni ale uz je to mrtvy
já ve V3 likviditě stále jsem, že už je to o ničem taky bohužel vím 😄
Swordfish 15.11.2021 22:29
https://www.sauto.cz/osobni/detail/cadillac/escalade/154567221
kdo by premyslel o lambo ci porsche, kdyz tu je moznost tanku
Deleted User 16.11.2021 04:40
skipy 16.11.2021 04:54
<:picard:822537684441890836>
Peky 16.11.2021 04:58
@Michi💵 <@473855667325894666> porad to farmis kamarade?😉👍
pořád, neřád🥳 čekám na V2, už poslali na audit, ale mají tam nějakou chybičku, tak dev opravují a zaplatí si nový audit.....my už nikam nepospícháme😆
KryptoVláďa 16.11.2021 05:32
Kliiiiid
Tomáš 16.11.2021 05:49
@KryptoVláďa Kliiiiid
Já bych v klidu byl, ale můj dydx účet se opět boji o svou existenci 🤦
Tomassino 16.11.2021 06:02
velrybky to ještě můžou hezky vypláchnout a potom se půjde v klidu nahoru
KryptoVláďa 16.11.2021 06:06
Ja pred spanim zavrel
dw221142 16.11.2021 06:09
toz tak kam az to pujde ten BTC? Jaka je predpoved?
za me polojasno a obcasne prehanky
Peky 16.11.2021 06:13
buď jako <:peky:884061720933457920> jestli gule na to máš🤣 - https://www.coingecko.com/en/coins/fiat-dao-token
dw221142 16.11.2021 06:17
😈
KryptoVláďa 16.11.2021 06:25
A co <@744861727367102464> ?
MirekH 16.11.2021 06:32
@KryptoVláďa A co <@744861727367102464> ?
Co s ním? 😀
Peky 16.11.2021 06:38
je to hezké, jen není likvidita a nekoupíš
KryptoVláďa 16.11.2021 06:42
@MirekH Co s ním? 😀
Nabrano?
MirekH 16.11.2021 06:44
Ještě čekám. Nelonguju nic, na spotu se něco koupilo:-)
Není tam žádný veliký výkup
venca Tol 16.11.2021 07:09
Tak jak to vidíte, kam se podíváte. Peníze na odkup jsou připraveny 😂. Tentokrát jsem připravený.😂
👍 1
Tomáš 16.11.2021 08:08
aspoň jsou zajímavé funding poplatky 😄
ale jinak to stojí za 💩
KryptoVláďa 16.11.2021 08:10
Tak v poledne mame doma Primu
👍 5
Michi💵 16.11.2021 08:11
Buono lavoro <@672035199441305600> 👍👍👍👍
Peky 16.11.2021 08:31
@KryptoVláďa Tak v poledne mame doma Primu
🤣 1
KryptoVláďa 16.11.2021 08:41
Dno, mrskacka a up?
Martin11 16.11.2021 08:46
Viděl bych to tak možná nějaký fakeout dolů, aby to nalákalo shortaře a pošlou to nahoru. A nebo taky ne. <:sorry:767989709946748939> 😂
💯 1
Swordfish 16.11.2021 08:49
na nulu
Raiden 16.11.2021 08:49
Skem
Swordfish 16.11.2021 08:50
jes of kors
🤣 2
KryptoVláďa 16.11.2021 08:54
@Swordfish jes of kors
Nou koment tohle
Ja mam nalozeno
Martin11 16.11.2021 08:55
@Swordfish jes of kors
Už máš Ondro Vánoční profilovku? 😀
Tomassino 16.11.2021 08:55
@KryptoVláďa Ja mam nalozeno
ty kráso, to je kotel v DOTu 🙂
Swordfish 16.11.2021 08:57
ja tu s vami budu slavit vanoce, moje prvni vanoce mezi vama
♥️ 1
🎄
KryptoVláďa 16.11.2021 08:59
@Tomassino ty kráso, to je kotel v DOTu 🙂
Nevzit to za 42 by byl hrich
Michi💵 16.11.2021 09:23
<@672035199441305600> tvl to mas otevreno tak za 3mio voe😂😄
Swordfish 16.11.2021 09:23
KryptošVata.eth
dneska vecer se zjebeme, vylejeme, zmrdame a ja nevim co jeste ?
KryptoVláďa 16.11.2021 09:28
By slo
Swordfish 16.11.2021 09:30
🥳
rabbit-r12 16.11.2021 09:47
@KryptoVláďa Dno, mrskacka a up?
No to kurwa doufám :)))
Swordfish 16.11.2021 09:53
Uz je citit krev na ulicich
Peky 16.11.2021 09:54
aby nám to ty longaře ještě nevypláchlo a na farmách klídeček🥳
Swordfish 16.11.2021 09:54
@Peky aby nám to ty longaře ještě nevypláchlo a na farmách klídeček🥳
hex dokonce posledni dobou tolik neztraci 🙂
Peky 16.11.2021 09:55
@Swordfish hex dokonce posledni dobou tolik neztraci 🙂
nesmí, dostal stopku🤣
Swordfish 16.11.2021 09:55
takove pohadky vypravis detem?
Peky 16.11.2021 09:56
@Swordfish takove pohadky vypravis detem?
každý druhý večer před spaním😆 asi pošlu pár ALCX do ETH, ten se drží...
Michi💵 16.11.2021 09:57
Kujva kam az pujdeme…se poseru.Chtel jsem videt tenhle tyden bůra a ne tjojku😄
xPelix 16.11.2021 10:10
woe mě je blbě a se mnou celýmu trhu, včera vylejvárna. Stream od 8mi? to nestihnu. A včera jsem viděl novej coin, co změní svět babyXRP 😄 😄
Tonda 16.11.2021 10:11
Neumím moc odezírat, ale neříká “čů-rá-ci”? 😂
🤣 8
Swordfish 16.11.2021 10:12
<@!672035199441305600> redis ?
KryptoVláďa 16.11.2021 10:16
v lehkym plusu jsem to zaviral a beru niz
ugh:908106482527109130 1
Deleted User 16.11.2021 10:19
mame tu black friday predcasne 😄
Swordfish 16.11.2021 10:20
moznost vyhodneho nakupu pred vanoci
Deleted User 16.11.2021 10:21
keby som nesiel kupovat vstavanu skrinu tak uz tlacim do toho 😄
daco som dokupil a uvidime
AMwhatAM 16.11.2021 10:21
to the moon
Deleted User 16.11.2021 10:21
to the ground 😄
ako funguju tie pozicky? 😄
AMwhatAM 16.11.2021 10:24
kdyz prodava ETH foundation je cas prodat
Roonwild 16.11.2021 10:29
Když už babky v obchodě místo rohlíků nakupují krypto konec je blízko 🙂
Deleted User 16.11.2021 10:43
podla mojej super amaterskej analyzy vidim v grafe pripravu na vystrelenie do vysin ze tam bude skakat dildo za dildom 😄
KryptoVláďa 16.11.2021 10:49
Jdem na pet
Deleted User 16.11.2021 10:53
podla mna to slo len vyplachnut prepakovane longyked sme sa na cvilku kukli pod support na eth ale tiez tam vidim 5
Swordfish 16.11.2021 11:13
cumim a nevidim
KryptoVláďa 16.11.2021 11:21
Uz jdem up
Tomassino 16.11.2021 11:21
není to lepší shortovat dneska ? 🙂
Deleted User 16.11.2021 11:23
no teraz uz nie
Tomassino 16.11.2021 11:23
teď už ne
Swordfish 16.11.2021 11:24
davate zmateny signaly, horsi jak zenska
👍 1
rabbit-r12 16.11.2021 11:26
🤣
Martin11 16.11.2021 11:27
@Swordfish davate zmateny signaly, horsi jak zenska
Až si dáš večer víno, tak už to třeba bude jasný 😀
GiSo 16.11.2021 11:32
@Michi💵 <@672035199441305600> tvl to mas otevreno tak za 3mio voe😂😄
A pořád nemá páku 😂