dw221142
15.11.2021 12:17
↩
@Martin11
Prodával jsem něco i na 25 dolarech 😀
Tohle je jejich novej projekt
Swordfish
15.11.2021 12:18
a to se o PSP dozvidam az ted ?
KryptoVláďa
15.11.2021 12:19
↩
@Swordfish
a to se o PSP dozvidam az ted ?
Hezky volume?
Swordfish
15.11.2021 12:19
Nevím. Restqruji pc.
KryptoVláďa
15.11.2021 12:19
Ani nevim jestli uz je likvidita
Swordfish
15.11.2021 12:19
Aaaaa
KryptoVláďa
15.11.2021 12:19
Ja se na to vysral
Swordfish
15.11.2021 12:19
Musím dělat likvidity
Martin11
15.11.2021 12:20
↩
@dw221142
Tohle je jejich novej projekt
Aha oni jako ten jejich ICE rebrendovali? Vím, že někdy na jaře jsme si s tím Ironem taky hráli a to měl největší hodnotu nějakých 28 dolarů
Swordfish
15.11.2021 12:20
jeste neni lp pool na uni v3
(upraveno)
to zas bude gas :/
KryptoVláďa
15.11.2021 12:27
↩
@Swordfish
jeste neni lp pool na uni v3
Jj. Je to par minut stary
Swordfish
15.11.2021 12:30
uz je tam
ETH/PSP a USDC/PSP
uz to zacina, jeste se budu chvilku koukat a pak tam asi vlezu 🙂
KryptoVláďa
15.11.2021 12:34
↩
@Swordfish
uz to zacina, jeste se budu chvilku koukat a pak tam asi vlezu 🙂
Vysokej horni range. Dostalo to asi jen 20k adres
(upraveno)
KryptoVláďa
15.11.2021 12:35
↩
@Swordfish
uz to zacina, jeste se budu chvilku koukat a pak tam asi vlezu 🙂
Ze bych se s tebou svez?
Swordfish
15.11.2021 12:36
jenze to hodne dumpujou
KryptoVláďa
15.11.2021 12:46
Kundy
Swordfish
15.11.2021 12:48
ojoj dump it 😄
KryptoVláďa
15.11.2021 12:52
Uz to umi nas robot?
.chart pspusdc
Swordfish
15.11.2021 12:53
KryptoVláďa
15.11.2021 12:53
Tak ne
Debil
Swordfish
15.11.2021 12:56
😄
robot sel do stavky
KryptoVláďa
15.11.2021 12:56
Asi sem nema pristup
Swordfish
15.11.2021 12:56
chudacek
Swordfish
15.11.2021 12:57
Kosa Fatty.io
15.11.2021 13:19
↩
@xPelix
Jen mě tak napadlo, že u příštího projektu (vlastně by to šlo i o tohoto) vydat nějaké nft. Jako taková vzpomínka by to bylo fajn. Příště by se mohly i ty nftčka udělat třeba 10ti, 100 usd atd. A výtěžek z prodeje by byla ta sbírka. Samo jen jako jedna z více možných pomocí.
A jsi minus vsichni btc maxis no 😦 musi to byt fakt neutralni pro vsechny ego maniaky v kryptu
KryptoVláďa
15.11.2021 13:27
<#909796675944607785>
adamyjo
15.11.2021 13:47
Ahojte, kdy to bude na Primě? 🙂
KryptoVláďa
15.11.2021 13:48
↩
@adamyjo
Ahojte, kdy to bude na Primě? 🙂
Tezko rict. Zitra se to toci
adamyjo
15.11.2021 13:48
↩
@KryptoVláďa
Tezko rict. Zitra se to toci
Super, tak hlavně že bude! 🙂
Kosa Fatty.io
15.11.2021 13:50
↩
@KryptoVláďa
<#909796675944607785>
Jen tak pro zajimavost… jak to je s danema? Kdyz se takto nekomu slozime a dame mu to.
KryptoVláďa
15.11.2021 13:51
↩
@Kosa Fatty.io
Jen tak pro zajimavost… jak to je s danema? Kdyz se takto nekomu slozime a dame mu to.
Budu resit. Kazdopadne do fiatu lezem vexlem. Asi to vyresi nejaka darovaci smlouva
adamyjo
15.11.2021 14:40
Metr Pára
Ondřej
15.11.2021 14:49
↩
@adamyjo
Metr Pára
Já tam hned vidĕl Metr Párna😅
Ondřej
15.11.2021 14:49
↩
@Ondřej
Já tam hned vidĕl Metr Párna😅
To budou ty Teplické kořeny😁
KryptoVláďa
15.11.2021 15:02
Vsechno zavreno, muze to rupnout
Swordfish
15.11.2021 15:08
proc?
KryptoVláďa
15.11.2021 15:12
Proc ne 🤣
Swordfish
15.11.2021 15:17
KryptoVláďa
15.11.2021 15:23
Je to jednoduchy, mam zavreno - muze to padat. Je potreba delat vyplatu na pristi mesic 🤣
adamyjo
15.11.2021 15:29
Nejaky tip pri jakych cenach vstupovat? 😄
KryptoVláďa
15.11.2021 15:38
Eth mam nastaveny mezi 560-580 a pak jeste trosku niz. Na polku mam prvni vstupy mezi 44.3 -45.5
adamyjo
15.11.2021 15:38
To by slo, diky
venca Tol
15.11.2021 16:04
↩
@KryptoVláďa
Nojooo nojooo. Ale vis jak - kdyz mi reknesze cigosky dobre huli, tam to taky nezkusim 🤣🤣🤣
Jen nekecej 😂
timeToTalk
15.11.2021 16:09
kdo nestihl paraswap tak zkuste aspon debank dexguru a cowswap
tam by taky mohlo byt
a taky neni treba solit na ETH
venca Tol
15.11.2021 16:20
Hele když náš guru @KryptoVláďa.eth konečně poznal, že budoucnost je v BTC. Navrhuji to tady zavřít a jít na Discort ke Kicomovi. Protože vše ostatní je scam. 😉
Swordfish
15.11.2021 16:20
ano, je na case
ethereum je scam
AMwhatAM
15.11.2021 16:24
Etherum bude jako BTC.. jen pro stary tlusty velryby
Swordfish
15.11.2021 16:29
ano, pro lidi co nejsou pruzny prejit na novejsi a modernejsi systemy
(upraveno)
KryptoVláďa
15.11.2021 16:51
↩
@venca Tol
Jen nekecej 😂
Ja vedel ze se chytis
roman D
15.11.2021 17:17
PBR jede
roman D
15.11.2021 17:28
MINIDOGE je uz ,, ted pojedou stenata
Roonwild
15.11.2021 17:40
Peky
15.11.2021 17:41
↩
@AMwhatAM
Etherum bude jako BTC.. jen pro stary tlusty velryby
pro dospělí, děti ať si hrají na novějších, pružnějších a modernějších systémech🤣 a kdyby vám ty systémy nefungovaly, tak stačí zavolat CEO a on vám ty systémy spustí😂
Raiden
15.11.2021 17:49
Peky
15.11.2021 17:51
↩
@AMwhatAM
(attachment)
ano, tím myslel, že je to málo🥳
yes:767989820818849834 1
roman D
15.11.2021 18:04
↩
@KryptoVláďa
Vyvexlovano
doufam ze na otazku jak Vyvexlovano , mas dobrou odpoved ..
Tomassino
15.11.2021 18:13
pružina se natahuje a vystřelí nás to up, že jo
Hansss
15.11.2021 18:46
↩
@Swordfish
(attachment)
Kroužkovci - toš takovou TA jsem ještě neviděl. To Warren Buffett a spol. musel mít z přírodopisu čistou 1. Mám co dohánět.
(upraveno)
KryptoVláďa
15.11.2021 19:09
↩
@roman D
doufam ze na otazku jak Vyvexlovano , mas dobrou odpoved ..
Mam. Vladovi prece predavam krypto na zaklade darovaci smlouvy 🤣
KryptoVláďa
15.11.2021 19:10
↩
@Tomassino
pružina se natahuje a vystřelí nás to up, že jo
Vsechno hezky na trendovce. Nakupy tam cekaly
yes:767989820818849834 1
Plastex
15.11.2021 19:36
↩
@KryptoVláďa
Vyvexlovano
To vypada krasne 🙂 navic kdyz to pomuze dobre veci 🙂
KryptoVláďa
15.11.2021 19:39
Tvl jeste kousek to mohlo padnout
Tomassino
15.11.2021 20:26
eth ještě kousek dolů šel
co je to za svíčku na ENS 🙂
KryptoVláďa
15.11.2021 20:29
↩
@Tomassino
co je to za svíčku na ENS 🙂
Skocila tam hned po otevreni longu
A leti. Uz 250 plus
Storm
15.11.2021 20:30
kuciii neposlal by mi někdo eth na ftx? Poslal bych vám weth. Nechci zbytečně dělat swap na dex. To bych z toho nic neměl 😄 Jedná se jenom o zbytek co mám v weth a to 142 usd
Včelkamára
15.11.2021 20:30
↩
@KryptoVláďa
A leti. Uz 250 plus
ja už zavřel, 500 doma
ale chtěl sem držet až do 59
Tomassino
15.11.2021 20:32
kek:872079105607233557 1
Peky
15.11.2021 20:43
↩
@Tomassino
co je to za svíčku na ENS 🙂
coinbase
👍 1
Včelkamára
15.11.2021 20:43
proto ta pumpa i na alcx
Ondřej
15.11.2021 20:43
Gala token taky dobrej
Michi💵
15.11.2021 20:47
<@473855667325894666> porad to farmis kamarade?😉👍
Alcx
Včelkamára
15.11.2021 20:55
já pár kousků vzal na 230 a hodil na toke 🙂