# pokec
184722 zpráv • strana 1069/1848
dw221142 15.11.2021 12:17
@Martin11 Prodával jsem něco i na 25 dolarech 😀
Tohle je jejich novej projekt
Swordfish 15.11.2021 12:18
a to se o PSP dozvidam az ted ?
KryptoVláďa 15.11.2021 12:19
@Swordfish a to se o PSP dozvidam az ted ?
Hezky volume?
Swordfish 15.11.2021 12:19
Nevím. Restqruji pc.
KryptoVláďa 15.11.2021 12:19
Ani nevim jestli uz je likvidita
Swordfish 15.11.2021 12:19
Aaaaa
KryptoVláďa 15.11.2021 12:19
Ja se na to vysral
Swordfish 15.11.2021 12:19
Musím dělat likvidity
Martin11 15.11.2021 12:20
@dw221142 Tohle je jejich novej projekt
Aha oni jako ten jejich ICE rebrendovali? Vím, že někdy na jaře jsme si s tím Ironem taky hráli a to měl největší hodnotu nějakých 28 dolarů
Swordfish 15.11.2021 12:20
jeste neni lp pool na uni v3
(upraveno)
to zas bude gas :/
KryptoVláďa 15.11.2021 12:27
@Swordfish jeste neni lp pool na uni v3
Jj. Je to par minut stary
Swordfish 15.11.2021 12:30
uz je tam
ETH/PSP a USDC/PSP
uz to zacina, jeste se budu chvilku koukat a pak tam asi vlezu 🙂
KryptoVláďa 15.11.2021 12:34
@Swordfish uz to zacina, jeste se budu chvilku koukat a pak tam asi vlezu 🙂
Vysokej horni range. Dostalo to asi jen 20k adres
(upraveno)
KryptoVláďa 15.11.2021 12:35
@Swordfish uz to zacina, jeste se budu chvilku koukat a pak tam asi vlezu 🙂
Ze bych se s tebou svez?
Swordfish 15.11.2021 12:36
jenze to hodne dumpujou
KryptoVláďa 15.11.2021 12:46
Kundy
Swordfish 15.11.2021 12:48
ojoj dump it 😄
KryptoVláďa 15.11.2021 12:52
Uz to umi nas robot?
.chart pspusdc
KryptoVláďa 15.11.2021 12:53
Tak ne
Debil
Swordfish 15.11.2021 12:56
😄
robot sel do stavky
KryptoVláďa 15.11.2021 12:56
Asi sem nema pristup
Swordfish 15.11.2021 12:56
chudacek
KryptoVláďa 15.11.2021 12:57
A ta polska svine to taky nechce prorazit
(upraveno)
Kosa Fatty.io 15.11.2021 13:19
@xPelix Jen mě tak napadlo, že u příštího projektu (vlastně by to šlo i o tohoto) vydat nějaké nft. Jako taková vzpomínka by to bylo fajn. Příště by se mohly i ty nftčka udělat třeba 10ti, 100 usd atd. A výtěžek z prodeje by byla ta sbírka. Samo jen jako jedna z více možných pomocí.
A jsi minus vsichni btc maxis no 😦 musi to byt fakt neutralni pro vsechny ego maniaky v kryptu
KryptoVláďa 15.11.2021 13:27
<#909796675944607785>
adamyjo 15.11.2021 13:47
Ahojte, kdy to bude na Primě? 🙂
KryptoVláďa 15.11.2021 13:48
@adamyjo Ahojte, kdy to bude na Primě? 🙂
Tezko rict. Zitra se to toci
adamyjo 15.11.2021 13:48
@KryptoVláďa Tezko rict. Zitra se to toci
Super, tak hlavně že bude! 🙂
Kosa Fatty.io 15.11.2021 13:50
@KryptoVláďa <#909796675944607785>
Jen tak pro zajimavost… jak to je s danema? Kdyz se takto nekomu slozime a dame mu to.
KryptoVláďa 15.11.2021 13:51
@Kosa Fatty.io Jen tak pro zajimavost… jak to je s danema? Kdyz se takto nekomu slozime a dame mu to.
Budu resit. Kazdopadne do fiatu lezem vexlem. Asi to vyresi nejaka darovaci smlouva
KryptoVláďa 15.11.2021 14:38
Zacinam mit novyho kamose 🤣
♥️ 2
adamyjo 15.11.2021 14:40
Metr Pára
Ondřej 15.11.2021 14:49
@adamyjo Metr Pára
Já tam hned vidĕl Metr Párna😅
Ondřej 15.11.2021 14:49
@Ondřej Já tam hned vidĕl Metr Párna😅
To budou ty Teplické kořeny😁
KryptoVláďa 15.11.2021 15:02
Vsechno zavreno, muze to rupnout
Swordfish 15.11.2021 15:08
proc?
KryptoVláďa 15.11.2021 15:12
Proc ne 🤣
KryptoVláďa 15.11.2021 15:23
Je to jednoduchy, mam zavreno - muze to padat. Je potreba delat vyplatu na pristi mesic 🤣
adamyjo 15.11.2021 15:29
Nejaky tip pri jakych cenach vstupovat? 😄
KryptoVláďa 15.11.2021 15:38
Eth mam nastaveny mezi 560-580 a pak jeste trosku niz. Na polku mam prvni vstupy mezi 44.3 -45.5
adamyjo 15.11.2021 15:38
To by slo, diky
venca Tol 15.11.2021 16:04
@KryptoVláďa Nojooo nojooo. Ale vis jak - kdyz mi reknesze cigosky dobre huli, tam to taky nezkusim 🤣🤣🤣
Jen nekecej 😂
timeToTalk 15.11.2021 16:09
kdo nestihl paraswap tak zkuste aspon debank dexguru a cowswap
tam by taky mohlo byt
a taky neni treba solit na ETH
venca Tol 15.11.2021 16:20
Hele když náš guru @KryptoVláďa.eth konečně poznal, že budoucnost je v BTC. Navrhuji to tady zavřít a jít na Discort ke Kicomovi. Protože vše ostatní je scam. 😉
Swordfish 15.11.2021 16:20
ano, je na case
ethereum je scam
AMwhatAM 15.11.2021 16:24
Etherum bude jako BTC.. jen pro stary tlusty velryby
Swordfish 15.11.2021 16:29
ano, pro lidi co nejsou pruzny prejit na novejsi a modernejsi systemy
(upraveno)
KryptoVláďa 15.11.2021 16:51
@venca Tol Jen nekecej 😂
Ja vedel ze se chytis
roman D 15.11.2021 17:17
PBR jede
Swordfish 15.11.2021 17:20
neni konec bullrunu 😄
😄
roman D 15.11.2021 17:28
MINIDOGE je uz ,, ted pojedou stenata
Roonwild 15.11.2021 17:40
https://cryptoheat.io/
Jednoduchý klikatelný přehled co se děje na trhu 🙂
(upraveno)
👍 4
Peky 15.11.2021 17:41
@AMwhatAM Etherum bude jako BTC.. jen pro stary tlusty velryby
pro dospělí, děti ať si hrají na novějších, pružnějších a modernějších systémech🤣 a kdyby vám ty systémy nefungovaly, tak stačí zavolat CEO a on vám ty systémy spustí😂
KryptoVláďa 15.11.2021 17:47
Vyvexlovano
🥳 9
AMwhatAM 15.11.2021 17:47
@Peky pro dospělí, děti ať si hrají na novějších, pružnějších a modernějších systémech🤣 a kdyby vám ty systémy nefungovaly, tak stačí zavolat CEO a on vám ty systémy spustí😂
Peky 15.11.2021 17:51
@AMwhatAM (attachment)
ano, tím myslel, že je to málo🥳
yes:767989820818849834 1
roman D 15.11.2021 18:04
@KryptoVláďa Vyvexlovano
doufam ze na otazku jak Vyvexlovano , mas dobrou odpoved ..
Tomassino 15.11.2021 18:13
pružina se natahuje a vystřelí nás to up, že jo
Swordfish 15.11.2021 18:33
😀 5
Hansss 15.11.2021 18:46
@Swordfish (attachment)
Kroužkovci - toš takovou TA jsem ještě neviděl. To Warren Buffett a spol. musel mít z přírodopisu čistou 1. Mám co dohánět.
(upraveno)
KryptoVláďa 15.11.2021 19:09
@roman D doufam ze na otazku jak Vyvexlovano , mas dobrou odpoved ..
Mam. Vladovi prece predavam krypto na zaklade darovaci smlouvy 🤣
KryptoVláďa 15.11.2021 19:10
@Tomassino pružina se natahuje a vystřelí nás to up, že jo
Vsechno hezky na trendovce. Nakupy tam cekaly
yes:767989820818849834 1
roman D 15.11.2021 19:10
@KryptoVláďa Mam. Vladovi prece predavam krypto na zaklade darovaci smlouvy 🤣
super .. je potreba premyslet
... jinak je to fakt krasny ...
Swordfish 15.11.2021 19:17
Plastex 15.11.2021 19:36
@KryptoVláďa Vyvexlovano
To vypada krasne 🙂 navic kdyz to pomuze dobre veci 🙂
KryptoVláďa 15.11.2021 19:39
Tvl jeste kousek to mohlo padnout
KryptoVláďa 15.11.2021 20:25
Ens cajk
Tomassino 15.11.2021 20:26
eth ještě kousek dolů šel
co je to za svíčku na ENS 🙂
KryptoVláďa 15.11.2021 20:29
@Tomassino co je to za svíčku na ENS 🙂
Skocila tam hned po otevreni longu
A leti. Uz 250 plus
Storm 15.11.2021 20:30
kuciii neposlal by mi někdo eth na ftx? Poslal bych vám weth. Nechci zbytečně dělat swap na dex. To bych z toho nic neměl 😄 Jedná se jenom o zbytek co mám v weth a to 142 usd
Včelkamára 15.11.2021 20:30
@KryptoVláďa A leti. Uz 250 plus
ja už zavřel, 500 doma
ale chtěl sem držet až do 59
Peky 15.11.2021 20:38
ALCX jde zítra na Coinbase
👍 1
Peky 15.11.2021 20:43
@Tomassino co je to za svíčku na ENS 🙂
coinbase
👍 1
Včelkamára 15.11.2021 20:43
proto ta pumpa i na alcx
Ondřej 15.11.2021 20:43
Gala token taky dobrej
Michi💵 15.11.2021 20:47
<@473855667325894666> porad to farmis kamarade?😉👍
Alcx
Včelkamára 15.11.2021 20:55
já pár kousků vzal na 230 a hodil na toke 🙂