# pokec
184722 zpráv • strana 1070/1848
KryptoVláďa 15.11.2021 09:10
Tak se nam matysek zase ukazal 🤣
KryptoVláďa 15.11.2021 09:14
Vymen bitcoin za hex a dej to <@473855667325894666> nad postel
MirekH 15.11.2021 09:16
<@!672035199441305600> já se vůbec divím, že je na začátku napadl zrovna on 😄
KryptoVláďa 15.11.2021 09:16
@MirekH <@!672035199441305600> já se vůbec divím, že je na začátku napadl zrovna on 😄
presne to jsem jim napsal
xPelix 15.11.2021 09:17
btc a celsius maxis do eth projektu 😂
Tomassino 15.11.2021 09:17
to je zajímavý vývoj, bereš ?
GiSo 15.11.2021 09:17
@Swordfish https://www.kb.cz/cs/transparentni-ucty/123-5515850277
jinak i bank adresa nevypada zle
Jak některé banky přes víkend neautorizují platby, tak tam za dnešek došel randál 😅😂
MirekH 15.11.2021 09:17
Každopádně je fajn, že to přehodnotili. Já bych do toho být tebou šel.
KryptoVláďa 15.11.2021 09:17
@MirekH Každopádně je fajn, že to přehodnotili. Já bych do toho být tebou šel.
jdu a rozhodl jsem se, ze pulku dam holkam v kryptu
Tomassino 15.11.2021 09:17
+1 taky bych byl pro
(upraveno)
KryptoVláďa 15.11.2021 09:19
Jestli to ma podporovat male tvurce, tak neni komunjinemu
MirekH 15.11.2021 09:19
Jj super
Tomassino 15.11.2021 09:20
jj, eth a punk dohromady? není komu jinému
MirekH 15.11.2021 09:21
Teď jde o to jak to bude úspěšné, projekt je to fajn, ale NFTs tady v ČR díky konzervativním maxíkům nemají moc veliký úspěch a tohle je, přiznejme si to, prodejné jen v ČR/SK.
Myslím, že nejdražší punk budeš ve výsledku ty 😄
Tomassino 15.11.2021 09:24
největší punk určitě 🙂
MirekH 15.11.2021 09:24
Kdo by chtěl kupovat Čmolíka, Mariánka, Dubaje ... 😄
<@!831379731734855720> to každopádně 😄
Tomáš 15.11.2021 09:25
@KryptoVláďa Jestli leti i win tak jsme v pici
Když už letí i Tron casino, tak to je velký špatný ... Ještě 300% a budu na nule 😂
KryptoVláďa 15.11.2021 09:30
@here zitra o sbirce toci Prima
joe:825130132578369576 2 yes:767989820818849834 2 👍 8
Swordfish 15.11.2021 09:31
😮
Plastex 15.11.2021 09:31
@KryptoVláďa @here zitra o sbirce toci Prima
Pekne, mel jsem chut napsat ze bude prdel az se toho chytnou media 🙂 a netrvalo dlouho a je to tady 🙂
KryptoVláďa 15.11.2021 09:35
@Plastex Pekne, mel jsem chut napsat ze bude prdel az se toho chytnou media 🙂 a netrvalo dlouho a je to tady 🙂
Bal jsem se abych u nich nebyl treci kamen ja, ale na stesti jsou rozumny
dw221142 15.11.2021 09:36
@KryptoVláďa @here zitra o sbirce toci Prima
Doufam ze moje adressa MM bude v telce at je slavna 😂
Swordfish 15.11.2021 09:38
@dw221142 Doufam ze moje adressa MM bude v telce at je slavna 😂
KryptoVláďa 15.11.2021 09:41
Kucí, ja mam takovou radost!
❤️ 5
Swordfish 15.11.2021 09:43
hned to musite rict Kicomovi 🙂
(upraveno)
timeToTalk 15.11.2021 09:43
poslal nekdo BTC? 😄
dw221142 15.11.2021 09:44
Kicom uz ma taky uspech 200 jeho super piv bylo vyprodano, 😏
🤣 2
KryptoVláďa 15.11.2021 09:44
@timeToTalk poslal nekdo BTC? 😄
Celkem dost
KryptoVláďa 15.11.2021 09:45
@Swordfish hned to musite rict Kicomovi 🙂
Z tihohle mit urcite radost nebude
Swordfish 15.11.2021 09:45
😈
timeToTalk 15.11.2021 09:46
kdy si pozves kicoma na nejaky ETH call?
🤣 1
KryptoVláďa 15.11.2021 09:46
Az se ke mne nebude tocit zady, kdyz jdu za nim s natazenou rukou
Plastex 15.11.2021 09:59
@Swordfish hned to musite rict Kicomovi 🙂
A hlavne mu vlada musi ukazat kerku 🙂
Tomassino 15.11.2021 10:03
:) Zufankovi pomoct s kryptem a udělat nějakou pěknou edici na sraz
🙏 1
MirekH 15.11.2021 10:19
@KryptoVláďa Az se ke mne nebude tocit zady, kdyz jdu za nim s natazenou rukou
On ti pořád nemůže zapomenout to, že jsi držka prořízlá a občas jsi se do něj na začátku ve videích opřel (třeba RARI), je v tomhle moc zaprděnej. Říkal to jednou na nějakém patreon streamu. Neřešil bych to. Prostě tě nemá rád, nemá smysl ho řešit když to tak vidí.
Swordfish 15.11.2021 10:19
@MirekH On ti pořád nemůže zapomenout to, že jsi držka prořízlá a občas jsi se do něj na začátku ve videích opřel (třeba RARI), je v tomhle moc zaprděnej. Říkal to jednou na nějakém patreon streamu. Neřešil bych to. Prostě tě nemá rád, nemá smysl ho řešit když to tak vidí.
nemel by bitcoin sirit lasku ?
MirekH 15.11.2021 10:24
On je veliký bitcoin evangelista, co se přátelí s top kámoši ekonomy a zvou si ho ke Krausovi a vysílá z naleštěného studia, ty jsi pro něj shitcoiner co točí videa ze zahrady nebo z hotelu a padá ti u toho připojení a nebojíš se popsat věci tak jak je vidíš. Prostě punker. Jste jiné osobnosti, naprosto rozdílné typy. Nezapadáš do jeho bubliny. Ono je to tak i správně. Stejně. Co byste si na takovém streamu říkali ... 😄
👍 4 💯 4
Deleted User 15.11.2021 10:25
Hlavne co sa mi paci ze Vlada sa venuje komunite, ja som od kicom nevidel nejaky prispevok alebo ze by sa do niecoho zapojil na discorde
👍 1
Swordfish 15.11.2021 10:25
@Deleted User Hlavne co sa mi paci ze Vlada sa venuje komunite, ja som od kicom nevidel nejaky prispevok alebo ze by sa do niecoho zapojil na discorde
kvuli tomu HODLu na komunitu nema cas
Deleted User 15.11.2021 10:27
no hlavne comu by sa tam aj vnoval, kup bitcoin a hodl, na to staci aj bot 😄
Swordfish 15.11.2021 10:29
takze kicom mluvi o necem co zvladne cvicena opicka
Deleted User 15.11.2021 10:32
script na urovni skolkara :D, vsetky spravy co vydava uz davno vies od inych tvorcov a ked sa daco uz deje s btc ako bol teraz taproot, tak vlasne sa mu o tom nechce ani detailne informovat komunitu lebo by to bolo na dlho... cize daka edukacia co bola na zaciatku uz neni...
KryptoVláďa 15.11.2021 10:34
@MirekH On je veliký bitcoin evangelista, co se přátelí s top kámoši ekonomy a zvou si ho ke Krausovi a vysílá z naleštěného studia, ty jsi pro něj shitcoiner co točí videa ze zahrady nebo z hotelu a padá ti u toho připojení a nebojíš se popsat věci tak jak je vidíš. Prostě punker. Jste jiné osobnosti, naprosto rozdílné typy. Nezapadáš do jeho bubliny. Ono je to tak i správně. Stejně. Co byste si na takovém streamu říkali ... 😄
Jo, ja jsem s tim v poho a kdyby to tak nebylo, nejsou tublidi, ktery tu jsou
On nema video na taproot? Udelame ho?
timeToTalk 15.11.2021 10:35
@KryptoVláďa Jo, ja jsem s tim v poho a kdyby to tak nebylo, nejsou tublidi, ktery tu jsou
To tě prima musí stalkovat ne ? Upřímně zas takovy dosah nemáš:) nebojís se trochu jít ráno na WC?
(upraveno)
Deleted User 15.11.2021 10:35
celemu taprootu sa venuje 4 minuty
Dnes by mal mat martin zo zaujalo ma nejake video sniekym o taproote
aj to polku rozprava o tom ze nevie ako by to spravil
KryptoVláďa 15.11.2021 10:36
@timeToTalk To tě prima musí stalkovat ne ? Upřímně zas takovy dosah nemáš:) nebojís se trochu jít ráno na WC?
Kdyz tam 13 let delas, tak pak zvednes telefon a doufas, ze ti, kterejm jsi rek, ze jsou kundy, uz tam nepracujou 🤣
pepe_cringe:907071369760636978 4 🤣 1
Deleted User 15.11.2021 10:36
s konkretnym casom ak si chces pozret ako vlasnte place ze by to bolo na dlhp
zmazal som ho nechcel som ho vidiet v tomto chate
🤣 1
tak uvidime co dnes martin vytiahne
naschval som si ho pustil ze ako btc maxik asi sa tomu bude venovat a hovno
dw221142 15.11.2021 10:41
Wtf 😂
xPelix 15.11.2021 10:42
cože? pár desítek milionů tohodle coinu snad ještě držím 😄 to bude ale asi jinej titan což?
Swordfish 15.11.2021 10:44
zkus stesti
xPelix 15.11.2021 10:45
@dw221142 (attachment)
hoď mi sím odkaz, mrknu na to
Plastex 15.11.2021 10:47
No ale graf to ma famozni :-) jestli toho mas desitky milionu tak bych si nechal alespon pulku az to da ath :-)
xPelix 15.11.2021 10:48
jj byla to zábava to pozorovat z ath za pár hodin na 0, tam jsem to tuším za 20 nebo 50 usd kupoval
a možná kecám ani už vlastně nevím kolik toho mám
Plastex 15.11.2021 10:49
@xPelix jj byla to zábava to pozorovat z ath za pár hodin na 0, tam jsem to tuším za 20 nebo 50 usd kupoval
Chudak ten co treba koupil na topu 😄
xPelix 15.11.2021 10:49
tomáš zhasínač by mohl vyprávět 😄
tak jenom 6M titanu no
Tomáš 15.11.2021 10:58
@xPelix tak jenom 6M titanu no
Nebylo to tak hrozné, Elena si vzala víc 😂
xPelix 15.11.2021 11:00
teď už z toho je nějaký meme coin na nft platformě, tak asi nic no
Kosa Fatty.io 15.11.2021 11:06
@KryptoVláďa On nema video na taproot? Udelame ho?
Jo 😂
Kosa Fatty.io 15.11.2021 11:16
@MirekH On je veliký bitcoin evangelista, co se přátelí s top kámoši ekonomy a zvou si ho ke Krausovi a vysílá z naleštěného studia, ty jsi pro něj shitcoiner co točí videa ze zahrady nebo z hotelu a padá ti u toho připojení a nebojíš se popsat věci tak jak je vidíš. Prostě punker. Jste jiné osobnosti, naprosto rozdílné typy. Nezapadáš do jeho bubliny. Ono je to tak i správně. Stejně. Co byste si na takovém streamu říkali ... 😄
Pravda… za me mu to trosku vlezlo do hlavy. Driv byl fajn.. i celkem ta komunita… vsak tam jsme se potkali… ale ted maji klapky na ocich a jsou hrozne toxic… napises tam neco proti a sesmahne te tam pul discordu … tu sbirku taky mohl aspon nasdilet 🥲
👍 3
Kosa Fatty.io 15.11.2021 11:22
Bohuzel nam tehdy <:joe:825130132578369576> Joe neudelal nejlepsi reklamu tou zpravou co mu tehdy poslal 😂😂😂
KryptoVláďa 15.11.2021 11:23
To uplne ne. Ale tentokrat si myslim, ze mel vystoupit ze stinu a pomoct. Mohli jsme vybrat mega
Swordfish 15.11.2021 11:24
budeme zachranovat taky pejsky?
<:doge:831835866283507733> <:shiba:831103099875098651>
KryptoVláďa 15.11.2021 11:27
Mne by se dao libilo treba na matky samozivitelky. Videl bych tam inprinos holek v kryptu
(upraveno)
👍 1
Swordfish 15.11.2021 11:34
@KryptoVláďa Mne by se dao libilo treba na matky samozivitelky. Videl bych tam inprinos holek v kryptu
ty jsi prece taky matka samozivitelka
kek:872079105607233557 2
xPelix 15.11.2021 11:34
Je skvělé vidět co tu vzniká a být toho alespoň malým kouskem součástí 👍 🚀
MirekH 15.11.2021 11:39
<@!518789876842364958> jojo, vidím to úplně stejně, krypto je pro mé i zábava, tam jsou bohužel všichni strašně upjatí. Kicom mi trochu povahou připomíná jednoho kamaráda ze základky, takového kolenovrta. Byl fajn, hodnej kluk, ale ta jeho upjatá povaha mi vadila. Já zkouším v životě skoro všechno a jsem raději součástí komunity, která to má podobně.
<@!672035199441305600> já vždy podporoval hlavně nemocné děti. Nechci plošně házet matky samoživitelky do jednoho pytle, i tam je spousta smutných osudů, ale dost z nich znám osobně a spousta z nich má důvod proč zůstaly na prcka sami. Samozřejmě ty děti jsou v tom nevině, ale nerad bych vybíral peníze na lidi, co životem propluli bez jakékoliv snahy a teď jen nastavují ruce. Ale od toho je tu DAO, tam se to rozhodne 😄
👍 1 🦉 1
xPelix 15.11.2021 11:44
Jen mě tak napadlo, že u příštího projektu (vlastně by to šlo i o tohoto) vydat nějaké nft. Jako taková vzpomínka by to bylo fajn. Příště by se mohly i ty nftčka udělat třeba 10ti, 100 usd atd. A výtěžek z prodeje by byla ta sbírka. Samo jen jako jedna z více možných pomocí.
(upraveno)
👍 3
Swordfish 15.11.2021 11:46
@xPelix Jen mě tak napadlo, že u příštího projektu (vlastně by to šlo i o tohoto) vydat nějaké nft. Jako taková vzpomínka by to bylo fajn. Příště by se mohly i ty nftčka udělat třeba 10ti, 100 usd atd. A výtěžek z prodeje by byla ta sbírka. Samo jen jako jedna z více možných pomocí.
akorat to by pak odradilo btc maxiky
xPelix 15.11.2021 11:46
@Swordfish akorat to by pak odradilo btc maxiky
ale těm bychom udělali LN ten jejich grál aby byli spokojeni všichni
KryptoVláďa 15.11.2021 11:48
Chtel jsem delat poap ale mame i jine nez eth adresy…
👍 1 👏 8
Swordfish 15.11.2021 11:52
co ten scam PulseChain ?
dw221142 15.11.2021 11:53
@KryptoVláďa (attachment)
À kde je logo polygonu 😎
kek:872079105607233557 1
KryptoVláďa 15.11.2021 11:56
@dw221142 À kde je logo polygonu 😎
L2 musi byt na malem papirku stranou aby to nezamrdavalo misto na L1 🤣
dw221142 15.11.2021 11:59
@xPelix cože? pár desítek milionů tohodle coinu snad ještě držím 😄 to bude ale asi jinej titan což?
https://iron.finance/

Oni jedou ted todle :D ale taky smerem dolu
(upraveno)
Swordfish 15.11.2021 12:03
kolik dolaru tohle bylo ? 😄
dw221142 15.11.2021 12:03
Posledne CO si pamatuju tak 0.25
(upraveno)
😂
KryptoVláďa 15.11.2021 12:10
@Swordfish kolik dolaru tohle bylo ? 😄
Jdes na univ3 s psp? Budou ksefty s airdropem 🤣
Swordfish 15.11.2021 12:10
psp ?
KryptoVláďa 15.11.2021 12:10
Paraswap
Ted uvilnili megaairdrop
KryptoVláďa 15.11.2021 12:11
Paraswap.io
Martin11 15.11.2021 12:12
@Swordfish kolik dolaru tohle bylo ? 😄
Prodával jsem něco i na 25 dolarech 😀