KryptoVláďa
15.11.2021 09:10
Tak se nam matysek zase ukazal 🤣
GiSo
15.11.2021 09:12
KryptoVláďa
15.11.2021 09:14
Vymen bitcoin za hex a dej to <@473855667325894666> nad postel
MirekH
15.11.2021 09:16
<@!672035199441305600> já se vůbec divím, že je na začátku napadl zrovna on 😄
KryptoVláďa
15.11.2021 09:16
↩
@MirekH
<@!672035199441305600> já se vůbec divím, že je na začátku napadl zrovna on 😄
presne to jsem jim napsal
xPelix
15.11.2021 09:17
btc a celsius maxis do eth projektu 😂
Tomassino
15.11.2021 09:17
to je zajímavý vývoj, bereš ?
GiSo
15.11.2021 09:17
Jak některé banky přes víkend neautorizují platby, tak tam za dnešek došel randál 😅😂
MirekH
15.11.2021 09:17
Každopádně je fajn, že to přehodnotili. Já bych do toho být tebou šel.
KryptoVláďa
15.11.2021 09:17
↩
@MirekH
Každopádně je fajn, že to přehodnotili. Já bych do toho být tebou šel.
jdu a rozhodl jsem se, ze pulku dam holkam v kryptu
Tomassino
15.11.2021 09:17
+1 taky bych byl pro
(upraveno)
KryptoVláďa
15.11.2021 09:19
Jestli to ma podporovat male tvurce, tak neni komunjinemu
MirekH
15.11.2021 09:19
Jj super
Tomassino
15.11.2021 09:20
jj, eth a punk dohromady? není komu jinému
MirekH
15.11.2021 09:21
Teď jde o to jak to bude úspěšné, projekt je to fajn, ale NFTs tady v ČR díky konzervativním maxíkům nemají moc veliký úspěch a tohle je, přiznejme si to, prodejné jen v ČR/SK.
Myslím, že nejdražší punk budeš ve výsledku ty 😄
Tomassino
15.11.2021 09:24
největší punk určitě 🙂
MirekH
15.11.2021 09:24
Kdo by chtěl kupovat Čmolíka, Mariánka, Dubaje ... 😄
<@!831379731734855720> to každopádně 😄
Tomáš
15.11.2021 09:25
↩
@KryptoVláďa
Jestli leti i win tak jsme v pici
Když už letí i Tron casino, tak to je velký špatný ... Ještě 300% a budu na nule 😂
KryptoVláďa
15.11.2021 09:30
@here zitra o sbirce toci Prima
joe:825130132578369576 2
yes:767989820818849834 2
👍 8
Swordfish
15.11.2021 09:31
😮
Plastex
15.11.2021 09:31
↩
@KryptoVláďa
@here zitra o sbirce toci Prima
Pekne, mel jsem chut napsat ze bude prdel az se toho chytnou media 🙂 a netrvalo dlouho a je to tady 🙂
KryptoVláďa
15.11.2021 09:35
↩
@Plastex
Pekne, mel jsem chut napsat ze bude prdel az se toho chytnou media 🙂 a netrvalo dlouho a je to tady 🙂
Bal jsem se abych u nich nebyl treci kamen ja, ale na stesti jsou rozumny
dw221142
15.11.2021 09:36
↩
@KryptoVláďa
@here zitra o sbirce toci Prima
Doufam ze moje adressa MM bude v telce at je slavna 😂
Swordfish
15.11.2021 09:38
↩
@dw221142
Doufam ze moje adressa MM bude v telce at je slavna 😂
KryptoVláďa
15.11.2021 09:41
Kucí, ja mam takovou radost!
❤️ 5
Swordfish
15.11.2021 09:43
hned to musite rict Kicomovi 🙂
(upraveno)
timeToTalk
15.11.2021 09:43
poslal nekdo BTC? 😄
dw221142
15.11.2021 09:44
Kicom uz ma taky uspech 200 jeho super piv bylo vyprodano, 😏
🤣 2
KryptoVláďa
15.11.2021 09:44
↩
@timeToTalk
poslal nekdo BTC? 😄
Celkem dost
KryptoVláďa
15.11.2021 09:45
↩
@Swordfish
hned to musite rict Kicomovi 🙂
Z tihohle mit urcite radost nebude
Swordfish
15.11.2021 09:45
😈
timeToTalk
15.11.2021 09:46
kdy si pozves kicoma na nejaky ETH call?
🤣 1
KryptoVláďa
15.11.2021 09:46
Az se ke mne nebude tocit zady, kdyz jdu za nim s natazenou rukou
Plastex
15.11.2021 09:59
↩
@Swordfish
hned to musite rict Kicomovi 🙂
A hlavne mu vlada musi ukazat kerku 🙂
Tomassino
15.11.2021 10:03
:) Zufankovi pomoct s kryptem a udělat nějakou pěknou edici na sraz
🙏 1
MirekH
15.11.2021 10:19
↩
@KryptoVláďa
Az se ke mne nebude tocit zady, kdyz jdu za nim s natazenou rukou
On ti pořád nemůže zapomenout to, že jsi držka prořízlá a občas jsi se do něj na začátku ve videích opřel (třeba RARI), je v tomhle moc zaprděnej. Říkal to jednou na nějakém patreon streamu. Neřešil bych to. Prostě tě nemá rád, nemá smysl ho řešit když to tak vidí.
Swordfish
15.11.2021 10:19
↩
@MirekH
On ti pořád nemůže zapomenout to, že jsi držka prořízlá a občas jsi se do něj na začátku ve videích opřel (třeba RARI), je v tomhle moc zaprděnej. Říkal to jednou na nějakém patreon streamu. Neřešil bych to. Prostě tě nemá rád, nemá smysl ho řešit když to tak vidí.
nemel by bitcoin sirit lasku ?
MirekH
15.11.2021 10:24
On je veliký bitcoin evangelista, co se přátelí s top kámoši ekonomy a zvou si ho ke Krausovi a vysílá z naleštěného studia, ty jsi pro něj shitcoiner co točí videa ze zahrady nebo z hotelu a padá ti u toho připojení a nebojíš se popsat věci tak jak je vidíš. Prostě punker. Jste jiné osobnosti, naprosto rozdílné typy. Nezapadáš do jeho bubliny. Ono je to tak i správně. Stejně. Co byste si na takovém streamu říkali ... 😄
👍 4
💯 4
Deleted User
15.11.2021 10:25
Hlavne co sa mi paci ze Vlada sa venuje komunite, ja som od kicom nevidel nejaky prispevok alebo ze by sa do niecoho zapojil na discorde
👍 1
Swordfish
15.11.2021 10:25
↩
@Deleted User
Hlavne co sa mi paci ze Vlada sa venuje komunite, ja som od kicom nevidel nejaky prispevok alebo ze by sa do niecoho zapojil na discorde
kvuli tomu HODLu na komunitu nema cas
Deleted User
15.11.2021 10:27
no hlavne comu by sa tam aj vnoval, kup bitcoin a hodl, na to staci aj bot 😄
Swordfish
15.11.2021 10:29
takze kicom mluvi o necem co zvladne cvicena opicka
Deleted User
15.11.2021 10:32
script na urovni skolkara :D, vsetky spravy co vydava uz davno vies od inych tvorcov a ked sa daco uz deje s btc ako bol teraz taproot, tak vlasne sa mu o tom nechce ani detailne informovat komunitu lebo by to bolo na dlho... cize daka edukacia co bola na zaciatku uz neni...
KryptoVláďa
15.11.2021 10:34
↩
@MirekH
On je veliký bitcoin evangelista, co se přátelí s top kámoši ekonomy a zvou si ho ke Krausovi a vysílá z naleštěného studia, ty jsi pro něj shitcoiner co točí videa ze zahrady nebo z hotelu a padá ti u toho připojení a nebojíš se popsat věci tak jak je vidíš. Prostě punker. Jste jiné osobnosti, naprosto rozdílné typy. Nezapadáš do jeho bubliny. Ono je to tak i správně. Stejně. Co byste si na takovém streamu říkali ... 😄
Jo, ja jsem s tim v poho a kdyby to tak nebylo, nejsou tublidi, ktery tu jsou
On nema video na taproot? Udelame ho?
timeToTalk
15.11.2021 10:35
↩
@KryptoVláďa
Jo, ja jsem s tim v poho a kdyby to tak nebylo, nejsou tublidi, ktery tu jsou
To tě prima musí stalkovat ne ? Upřímně zas takovy dosah nemáš:) nebojís se trochu jít ráno na WC?
(upraveno)
Deleted User
15.11.2021 10:35
celemu taprootu sa venuje 4 minuty
Dnes by mal mat martin zo zaujalo ma nejake video sniekym o taproote
aj to polku rozprava o tom ze nevie ako by to spravil
KryptoVláďa
15.11.2021 10:36
↩
@timeToTalk
To tě prima musí stalkovat ne ? Upřímně zas takovy dosah nemáš:) nebojís se trochu jít ráno na WC?
Kdyz tam 13 let delas, tak pak zvednes telefon a doufas, ze ti, kterejm jsi rek, ze jsou kundy, uz tam nepracujou 🤣
pepe_cringe:907071369760636978 4
🤣 1
Deleted User
15.11.2021 10:36
s konkretnym casom ak si chces pozret ako vlasnte place ze by to bolo na dlhp
zmazal som ho nechcel som ho vidiet v tomto chate
🤣 1
tak uvidime co dnes martin vytiahne
naschval som si ho pustil ze ako btc maxik asi sa tomu bude venovat a hovno
xPelix
15.11.2021 10:42
cože? pár desítek milionů tohodle coinu snad ještě držím 😄 to bude ale asi jinej titan což?
Swordfish
15.11.2021 10:44
zkus stesti
xPelix
15.11.2021 10:45
↩
@dw221142
(attachment)
hoď mi sím odkaz, mrknu na to
xPelix
15.11.2021 10:48
jj byla to zábava to pozorovat z ath za pár hodin na 0, tam jsem to tuším za 20 nebo 50 usd kupoval
a možná kecám ani už vlastně nevím kolik toho mám
Plastex
15.11.2021 10:49
↩
@xPelix
jj byla to zábava to pozorovat z ath za pár hodin na 0, tam jsem to tuším za 20 nebo 50 usd kupoval
Chudak ten co treba koupil na topu 😄
xPelix
15.11.2021 10:49
tomáš zhasínač by mohl vyprávět 😄
tak jenom 6M titanu no
Tomáš
15.11.2021 10:58
↩
@xPelix
tak jenom 6M titanu no
Nebylo to tak hrozné, Elena si vzala víc 😂
xPelix
15.11.2021 11:00
teď už z toho je nějaký meme coin na nft platformě, tak asi nic no
Kosa Fatty.io
15.11.2021 11:06
↩
@KryptoVláďa
On nema video na taproot? Udelame ho?
Jo 😂
Kosa Fatty.io
15.11.2021 11:16
↩
@MirekH
On je veliký bitcoin evangelista, co se přátelí s top kámoši ekonomy a zvou si ho ke Krausovi a vysílá z naleštěného studia, ty jsi pro něj shitcoiner co točí videa ze zahrady nebo z hotelu a padá ti u toho připojení a nebojíš se popsat věci tak jak je vidíš. Prostě punker. Jste jiné osobnosti, naprosto rozdílné typy. Nezapadáš do jeho bubliny. Ono je to tak i správně. Stejně. Co byste si na takovém streamu říkali ... 😄
Pravda… za me mu to trosku vlezlo do hlavy. Driv byl fajn.. i celkem ta komunita… vsak tam jsme se potkali… ale ted maji klapky na ocich a jsou hrozne toxic… napises tam neco proti a sesmahne te tam pul discordu … tu sbirku taky mohl aspon nasdilet 🥲
👍 3
Kosa Fatty.io
15.11.2021 11:22
Bohuzel nam tehdy <:joe:825130132578369576> Joe neudelal nejlepsi reklamu tou zpravou co mu tehdy poslal 😂😂😂
KryptoVláďa
15.11.2021 11:23
To uplne ne. Ale tentokrat si myslim, ze mel vystoupit ze stinu a pomoct. Mohli jsme vybrat mega
KryptoVláďa
15.11.2021 11:27
Mne by se dao libilo treba na matky samozivitelky. Videl bych tam inprinos holek v kryptu
(upraveno)
👍 1
Swordfish
15.11.2021 11:34
↩
@KryptoVláďa
Mne by se dao libilo treba na matky samozivitelky. Videl bych tam inprinos holek v kryptu
ty jsi prece taky matka samozivitelka
kek:872079105607233557 2
xPelix
15.11.2021 11:34
Je skvělé vidět co tu vzniká a být toho alespoň malým kouskem součástí 👍 🚀
MirekH
15.11.2021 11:39
<@!518789876842364958> jojo, vidím to úplně stejně, krypto je pro mé i zábava, tam jsou bohužel všichni strašně upjatí. Kicom mi trochu povahou připomíná jednoho kamaráda ze základky, takového kolenovrta. Byl fajn, hodnej kluk, ale ta jeho upjatá povaha mi vadila. Já zkouším v životě skoro všechno a jsem raději součástí komunity, která to má podobně.
<@!672035199441305600> já vždy podporoval hlavně nemocné děti. Nechci plošně házet matky samoživitelky do jednoho pytle, i tam je spousta smutných osudů, ale dost z nich znám osobně a spousta z nich má důvod proč zůstaly na prcka sami. Samozřejmě ty děti jsou v tom nevině, ale nerad bych vybíral peníze na lidi, co životem propluli bez jakékoliv snahy a teď jen nastavují ruce. Ale od toho je tu DAO, tam se to rozhodne 😄
👍 1
🦉 1
xPelix
15.11.2021 11:44
Jen mě tak napadlo, že u příštího projektu (vlastně by to šlo i o tohoto) vydat nějaké nft. Jako taková vzpomínka by to bylo fajn. Příště by se mohly i ty nftčka udělat třeba 10ti, 100 usd atd. A výtěžek z prodeje by byla ta sbírka. Samo jen jako jedna z více možných pomocí.
(upraveno)
👍 3
Swordfish
15.11.2021 11:46
↩
@xPelix
Jen mě tak napadlo, že u příštího projektu (vlastně by to šlo i o tohoto) vydat nějaké nft. Jako taková vzpomínka by to bylo fajn. Příště by se mohly i ty nftčka udělat třeba 10ti, 100 usd atd. A výtěžek z prodeje by byla ta sbírka. Samo jen jako jedna z více možných pomocí.
akorat to by pak odradilo btc maxiky
xPelix
15.11.2021 11:46
↩
@Swordfish
akorat to by pak odradilo btc maxiky
ale těm bychom udělali LN ten jejich grál aby byli spokojeni všichni
Swordfish
15.11.2021 11:52
co ten scam PulseChain ?
dw221142
15.11.2021 11:53
↩
@KryptoVláďa
(attachment)
À kde je logo polygonu 😎
kek:872079105607233557 1
KryptoVláďa
15.11.2021 11:56
↩
@dw221142
À kde je logo polygonu 😎
L2 musi byt na malem papirku stranou aby to nezamrdavalo misto na L1 🤣
dw221142
15.11.2021 11:59
↩
@xPelix
cože? pár desítek milionů tohodle coinu snad ještě držím 😄 to bude ale asi jinej titan což?
(upraveno)
dw221142
15.11.2021 12:03
Posledne CO si pamatuju tak 0.25
(upraveno)
😂
KryptoVláďa
15.11.2021 12:10
↩
@Swordfish
kolik dolaru tohle bylo ? 😄
Jdes na univ3 s psp? Budou ksefty s airdropem 🤣
Swordfish
15.11.2021 12:10
psp ?
KryptoVláďa
15.11.2021 12:10
Paraswap
Ted uvilnili megaairdrop
KryptoVláďa
15.11.2021 12:11
Paraswap.io
Martin11
15.11.2021 12:12
↩
@Swordfish
kolik dolaru tohle bylo ? 😄
Prodával jsem něco i na 25 dolarech 😀