# pokec
184722 zpráv • strana 1071/1848
Deleted User 14.11.2021 21:42
no tak vytlacenie tolko usd za posledne 2 roky je dost velky problem
Swordfish 14.11.2021 21:42
@Deleted User no tak vytlacenie tolko usd za posledne 2 roky je dost velky problem
Inflace to pokreje. Problem neni.
(upraveno)
Podivej se 100 let zpet, hodnota penez narostla astronomicky. Probehlo nekolik krizi, a svet jede dal. Inflace muze nadale pokracovat v rustu.
KryptoVláďa 14.11.2021 21:46
Jeste cca 500
Deleted User 14.11.2021 21:46
@KryptoVláďa Jeste cca 500
si robis kozy 😄
KryptoVláďa 14.11.2021 21:46
Ne
Zavina mi bejt zle
xPelix 14.11.2021 21:46
fakt jo? tak kilo ještě pošlu
Swordfish 14.11.2021 21:47
@KryptoVláďa Zavina mi bejt zle
500$ staci ?
xPelix 14.11.2021 21:47
Mi tě máme tak rádi 🙂
KryptoVláďa 14.11.2021 21:47
@Swordfish 500$ staci ?
Asi jo…positam to ru z hlavy ale vypada to tak
Deleted User 14.11.2021 21:47
dajte here nech to zapipa ludom 😄
KryptoVláďa 14.11.2021 21:47
Jdete do prdele 🤣🤣
Swordfish 14.11.2021 21:47
@KryptoVláďa Asi jo…positam to ru z hlavy ale vypada to tak
jestli to poslu, tak jako jeden z nejvetsich zachranu Balina, si beru pravo rozdhnout o vzledu kerky 😄
fuuuuuuuuck
KryptoVláďa 14.11.2021 21:49
Nedelej to
Prosiiiim
Deleted User 14.11.2021 21:49
Ondra ides
Swordfish 14.11.2021 21:49
xPelix 14.11.2021 21:49
pozdě už jsem pending ááá prošlo to sorry
Swordfish 14.11.2021 21:49
ja ten dolar nemam, musel bych rozebrat uni v3
Deleted User 14.11.2021 21:50
boha nech ide to eth na ath
Deleted User 14.11.2021 21:50
@xPelix pozdě už jsem pending ááá prošlo to sorry
si poslal? 😄
xPelix 14.11.2021 21:50
jenom 100
Deleted User 14.11.2021 21:50
takze ostava 400
<@!672035199441305600> prispej aj ty 😄
400 staci
KryptoVláďa 14.11.2021 21:51
@here mame 20k curaci!!!
btc:775106330766999582 7 pog:825465951868813342 9 👍 7
xPelix 14.11.2021 21:52
@KryptoVláďa @here mame 20k curaci!!!
Vláďo jsi neskutečnej. Good job.
Plastex 14.11.2021 21:52
@KryptoVláďa @here mame 20k curaci!!!
😄
Deleted User 14.11.2021 21:52
ta kerka je bonus ale som rad ze Vladovi sa pomoze
Swordfish 14.11.2021 21:52
@Deleted User ta kerka je bonus ale som rad ze Vladovi sa pomoze
myslis <@!672035199441305600> ?
Deleted User 14.11.2021 21:52
kerka pre neho ale ten pan bol tiez Vlado
Swordfish 14.11.2021 21:53
@Deleted User kerka pre neho ale ten pan bol tiez Vlado
<@!672035199441305600> taky dostane svoje, urcite pribylo par novych patronu
Deleted User 14.11.2021 21:53
sucitim stym dost mal som kolegu/kamosa co zomrel na rakovinu a zanechal tu rodinu 3 deti male
Deleted User 14.11.2021 22:03
@Swordfish <@!672035199441305600> taky dostane svoje, urcite pribylo par novych patronu
no myslim ze to neorbi preto a tie polatky na zmenu nebudu male
urcite si musel naliat aby to predychal 😄
Swordfish 14.11.2021 22:03
ja to prejdu, zitra je pondeli, prace tak akorat aby se clovek nepredrel
(upraveno)
Swordfish 14.11.2021 22:10
<@!672035199441305600> hazdej graficke navrhy, krypto jde stranou, radi rozhodneme jak si mas nalepit BTC
Vlada prezije, at zije kral Vlada
<:btc:775106330766999582>
<:btc:775106330766999582> <:btc:775106330766999582>
<:btc:775106330766999582> <:btc:775106330766999582> <:btc:775106330766999582>
<:btc:775106330766999582> <:btc:775106330766999582> <:btc:775106330766999582> <:btc:775106330766999582>
<@!672035199441305600> chybi neco?
pinki ?
pinki ?
Swordfish 14.11.2021 22:27
<@!672035199441305600> takto
😆 2 🤣 9
Plastex 14.11.2021 22:29
Jeste by si mohl jit ke kicomovi 🙂 a ukazat mu tvoje nove vylepseni 🙂
KryptoVláďa 14.11.2021 22:31
@Swordfish <@!672035199441305600> chybi neco?
Vole
Swordfish 14.11.2021 22:35
@KryptoVláďa Vole
udelat tam lepsi retus, tak je to dokonale 😄
🤣 2
zjebal jsem to za 5 minut, tak prosim omluvit
<@&767748339164119092> prosim prejmenovat <@!672035199441305600> na PinkiBTC.eth
(upraveno)
nebo na KryptoVláďa.btc
MirekH 14.11.2021 22:58
Super, bezva. <@!672035199441305600> s tím co je na transparentním účtu by to mělo už stačit na tu léčbu, říkám to správně?
KryptoVláďa 15.11.2021 04:04
@MirekH Super, bezva. <@!672035199441305600> s tím co je na transparentním účtu by to mělo už stačit na tu léčbu, říkám to správně?
Bude to stacit na pet kolecek, ktere kdyz zafunguji, tak uz se pojistovna nebude moc vymlouvat a ujme se doplaceni lecby. Tech kolecek muze byt klidne 11
🏆 2
Beeman 4.0. 15.11.2021 04:28
ahoj mám dotaz naaukcina ksm je jaké minimum ksm ? díky
KryptoVláďa 15.11.2021 04:44
@Beeman 4.0. ahoj mám dotaz naaukcina ksm je jaké minimum ksm ? díky
0.1
Deleted User 15.11.2021 05:38
klasika kryptaři... strašej od 4-5h od rána...
KryptoVláďa 15.11.2021 05:55
🤣🤣
Tomáš 15.11.2021 06:52
@Swordfish nebo na KryptoVláďa.btc
nebo BitcoinVláďa.maxis ?
KryptoVláďa 15.11.2021 07:18
KryptoVláďa 15.11.2021 07:24
@Tomáš nebo BitcoinVláďa.maxis ?
a ty uz me taky neser 😄
Deleted User 15.11.2021 07:31
<@!672035199441305600> to by chcelo potom aj video z tetovania 😄 daky timelaps 😄
KryptoVláďa 15.11.2021 07:33
Ted bude nejvetsi boj uhnat termin. Oba mi tateri jsou full
Plastex 15.11.2021 07:36
@KryptoVláďa https://youtu.be/fe4s9GUXekQ
Jako velke respekt za ty vybrany prachy, normalne mam radost i za tveho kamose ze se to podarilo, ted jeste aby byla lecba uspesna. To by byl happyend jak blazen 🙂
KryptoVláďa 15.11.2021 07:44
@here nazev pro vznikajici DAO?
Tomáš 15.11.2021 07:48
@KryptoVláďa a ty uz me taky neser 😄
děláš si srandu? 😄 ... tak já sem něco napíšu jednou za čas, posílám donaty a ještě tě seru? 💩 ... to je teda perfektní komunita 😄 skoro jako <:kicom:831836375271079977> a já spíš čekal <:mirek:907613202827862108> přístup 😄
Plastex 15.11.2021 07:49
<@672035199441305600> vlado, narazil jsem na tvoje starsi video kde si mluvil o BCP, porad drzis?
KryptoVláďa 15.11.2021 07:50
@Tomáš děláš si srandu? 😄 ... tak já sem něco napíšu jednou za čas, posílám donaty a ještě tě seru? 💩 ... to je teda perfektní komunita 😄 skoro jako <:kicom:831836375271079977> a já spíš čekal <:mirek:907613202827862108> přístup 😄
KryptoVláďa 15.11.2021 07:50
@Plastex <@672035199441305600> vlado, narazil jsem na tvoje starsi video kde si mluvil o BCP, porad drzis?
Ee
Deleted User 15.11.2021 07:54
@KryptoVláďa @here nazev pro vznikajici DAO?
krypto pomaha
Tomáš 15.11.2021 07:59
a to si ještě dostal skvělou investiční radu podpořenou fundamentem a už je tam asi 100% zisk 😄 ... beztak si tomu určitě nevěřil
KryptoVláďa 15.11.2021 08:01
@Tomáš a to si ještě dostal skvělou investiční radu podpořenou fundamentem a už je tam asi 100% zisk 😄 ... beztak si tomu určitě nevěřil
Nojooo nojooo. Ale vis jak - kdyz mi reknesze cigosky dobre huli, tam to taky nezkusim 🤣🤣🤣
dw221142 15.11.2021 08:06
Ty vole konec bullmarketu je tu
Naposledy kdyz sel Tron nahoru tak to pak ruplo nekolik procent
(upraveno)
Tomáš 15.11.2021 08:06
@dw221142 Ty vole konec bullmarketu je tu
ještě ne sakra ... tak velkou pozici na dydx nedokážu udržet při poklesu
Tomáš 15.11.2021 08:07
@dw221142 Naposledy kdyz sel Tron nahoru tak to pak ruplo nekolik procent
jo, tak pokud vystřelí tron (a koukám, že letí už i win) ... tak to bych mohl zvládnout 😄
KryptoVláďa 15.11.2021 08:13
@Tomáš jo, tak pokud vystřelí tron (a koukám, že letí už i win) ... tak to bych mohl zvládnout 😄
Jestli leti i win tak jsme v pici
Deleted User 15.11.2021 08:14
@KryptoVláďa @here nazev pro vznikajici DAO?
Kryptozměna
Swordfish 15.11.2021 08:41
Na yt říkali že bullrun nekončí.
KryptoVláďa 15.11.2021 08:42
@Swordfish Na yt říkali že bullrun nekončí.
@here nepresuneme vecerni call na zitra? Ve stredu svatek…coz? Slo by?
👍 4
Swordfish 15.11.2021 08:44
Jsem pro. Bolí mi hlava a dnes bych to asi nezvládl.
Proč ty coiny jdou dolů když bullrun jede dál?
KryptoVláďa 15.11.2021 08:46
Tak zitra
KryptoVláďa 15.11.2021 09:05
Ehm: Ahoj Vláďo,
Nejprve bychom Ti chtěli poděkovat za Tweet, který jsi ohledně projektu CzechPunks zveřejnil. Jsme rádi, že to vidíš takto, a že to tak i veřejně prezentuješ.

Chtěli bychom ale zmínit ještě jednu věc. Nic není bez chyby a i my zpětně musíme uznat, že Krypto Mates nebyla správná volba jako jeden z potenciálních obdarovaných. Komunikovali jsme spolu a jakékoli dary vyloženě odmítl, což jsme nečekali. Řekl, abychom místo jeho adresy vysbírané ETH poslali radši na charitu. Proti tomu nápadu bychom obecně nic neměli a není problém to udělat, nicméně není to řešení, které by bylo v souladu s našim původním plánem. Jak už jsme několikrát zmínili, projektem jsme chtěli podpořit CZ/SK komunitu a těmito konkrétními 20 % zejména menší nebo začínající tvůrce.

Chtěli bychom Tě proto požádat o to, zda bys byl ochotný převzít jeho roli. Tedy - obdržet ETH, část si nechat, a zbytek rozdat mezi tvůrce komunity. Uznáváme, že bys už od začátku byl vhodnější kandidát, než Mates, ale původně jsme si říkali, že už jsi "moc velký".

Prosíme, promysli to, a budeme se těšit se na odpověď.

S pozdravem tým CzechPunks
🤔 6