Swordfish
14.11.2021 20:14
USDT resi materska spolecnost bitfinexu (maji stejneho vlastnika)
(upraveno)
a existuji nejakym zpusobem podlozeny spekulace, ze bitfinex zpusobil svym jednanim rust krypta v roce 2017 pumpovanim tetheru
navic jsou informace ze nema celej tether podlozenej, castecne ho investuje do ceny papiru
bitfinex je dnes jiz relativne mala burza, ale ma pod sebou nejvetsi stablecoin, kterej neni uplne transparentni a uz se historicky objevilo spoustu problemu
👍 1
Deleted User
14.11.2021 20:17
len skoda ze najviac pouzivany
skoro na vsetko ja vacsina parov s usdt
Swordfish
14.11.2021 20:20
od doby co jsem v kryptu upozornuji na tether jako pruser, ktery se muze rovnat problemu na mtgox
nastesti i kdyz je tether nejvetsi stablecoin, uz ma nahradniky, jsou tu vetsi burzy atd, takze pripadny mega pruser nebude tak hrozny (ackoliv bude znicujici)
Deleted User
14.11.2021 20:21
vcelku sa ostatne stabel dotahuju uz
Swordfish
14.11.2021 20:22
no pripadne selhani kryti burzama (jedou v tom taky nejak) tak to sesype celej kryptotrh a pujdeme instantne do bearu a to dost velkyho
Deleted User
14.11.2021 20:22
no to by bolo riandy break
Swordfish
14.11.2021 20:22
binance musi znat facta o tetheru, urcite i aktualnejsi informace nez tu ja bleju
krize na kryptomeny jeste neprisla, a to se jednou musi stat
🥺 1
Deleted User
14.11.2021 20:29
dufam ze budme v stable 😄
Ondřej
14.11.2021 20:33
↩
@Deleted User
dufam ze budme v stable 😄
Ale bacha na tether 😁
Deleted User
14.11.2021 20:36
zalozim novy stable, usdoge
Swordfish
14.11.2021 20:46
az bude pruser, tak ti stable nepomuze
hamakar
14.11.2021 20:47
↩
@Swordfish
bitfinex je dnes jiz relativne mala burza, ale ma pod sebou nejvetsi stablecoin, kterej neni uplne transparentni a uz se historicky objevilo spoustu problemu
takze kdyz stable, tak dai? nebo jaky je v tuto chvili nejmene nachylny na pruser?
Swordfish
14.11.2021 20:49
ano dai mozno\
ale ten je zase maly, takze nevykreje masivni prisun pozadavku na nakup
Storm
14.11.2021 20:49
Je nějaký airdrop pro uživatele opensea ale musí se udělat transakce na tom jejich marketu.
https://infinity.xyz/rewards
https://infinity.xyz/rewards
Swordfish
14.11.2021 20:49
↩
@Storm
Je nějaký airdrop pro uživatele opensea ale musí se udělat transakce na tom jejich marketu.
https://infinity.xyz/rewards
https://infinity.xyz/rewards
do <#801880826178568202> tady to zapadne
Storm
14.11.2021 20:49
takže mrdkaaa
je to tam
(upraveno)
👍 1
Swordfish
14.11.2021 21:08
kdyby se nekdo ptal, jak travim volny cas, toto je moznost (sleduji video, nestavim)
https://www.youtube.com/watch?v=uqY3FMuMuRo
(upraveno)
https://www.youtube.com/watch?v=uqY3FMuMuRo
MirekH
14.11.2021 21:08
Za mě stable jen DAI/USDC, nic jiného ve větším nedrzim
Makepeace
14.11.2021 21:12
A co FRAX?
Swordfish
14.11.2021 21:12
Deleted User
14.11.2021 21:13
najlepsi stable 2x je ada 😄
xrp:796019012143153154 1
Swordfish
14.11.2021 21:13
tyhle projekty mozna zdechnou v bearu
(upraveno)
pokud to prezijou, zaslouzi si zit, ale jestli FRAX prezije, na to nemam koule v tom mit penize 😄
a pokud chci byt ve srackach, je nutne si to uvedomit a prijmout riziko (a timto nehanim FRAX)
xPelix
14.11.2021 21:15
a co ten E-stable pořád nic vidět na horizontu?
Makepeace
14.11.2021 21:15
Takze za teba DAI a co jeste ?
Swordfish
14.11.2021 21:16
kvalnitni kontrakty, to je zaklad, a neni mysleno dobrej kod ale celkova ekonomika
Deleted User
14.11.2021 21:17
usdc
Swordfish
14.11.2021 21:17
↩
@Makepeace
Takze za teba DAI a co jeste ?
blba otazka, tree by rekl ze to je okej, ale ja jsem pesimista a co se ma posrat se posere
nejlepe diverzifikovat, mit v kazdem stablu nejakou pomernou cast
resilo se to tu uz nekolikrat
xPelix
14.11.2021 21:18
no aby to nedopadlo že si za jeden DAI budeme kupovat 0,1 eura
Deleted User
14.11.2021 21:19
swapnut do eur 😄
xPelix
14.11.2021 21:20
po té elektrifikaci už petro dolar nebude to co býval
Makepeace
14.11.2021 21:21
<@!403204367345254402>Prepac, som tu nova....hlboko sa sklanam pred tvojimi/vasimi vedomostami, rozhladom a som vdacna za vsetko co sa dozvedam. prosim o trpezlivost🙂
Swordfish
14.11.2021 21:22
↩
@Makepeace
<@!403204367345254402>Prepac, som tu nova....hlboko sa sklanam pred tvojimi/vasimi vedomostami, rozhladom a som vdacna za vsetko co sa dozvedam. prosim o trpezlivost🙂
lubim slovaky, aka to pocta pre mna
😉 1
xPelix
14.11.2021 21:22
Ale zase Vaňha říkal, že teď miliardáři utíkají do keshe, tak to zatím asi nehrozí no. Navíc se jim na tu elektrifikaci i automobilky vykašlaly
Deleted User
14.11.2021 21:22
co som pocul tak zatial to niesu nejake objemy ale no tazko povedat
Swordfish
14.11.2021 21:23
↩
@xPelix
Ale zase Vaňha říkal, že teď miliardáři utíkají do keshe, tak to zatím asi nehrozí no. Navíc se jim na tu elektrifikaci i automobilky vykašlaly
xPelix
14.11.2021 21:25
↩
@Swordfish
https://tenor.com/view/star-trek-star-trek-tos-scotty-electrocute-electricity-gif-16908385
nemělo to videjko o zásuvce vypadat jinak? 🙂
Swordfish
14.11.2021 21:25
↩
@xPelix
nemělo to videjko o zásuvce vypadat jinak? 🙂
dostanes puntik stejne jak Vlada ⚫
ano, mohu na yt tocit stejne fundamentalni videa jako Vlada, strkani pera do zasuvky za btc
jestli takto ma vypadat fundament bitcoinu
xPelix
14.11.2021 21:27
stejně si myslím, že bys měl obrovskou sledovanost s dosahem celého světa
Swordfish
14.11.2021 21:27
ano to si myslim taky
hamakar
14.11.2021 21:28
A co ten algorithmic stable? Má to nějaké využití nebo je to slepá ulička?
Swordfish
14.11.2021 21:28
↩
@hamakar
A co ten algorithmic stable? Má to nějaké využití nebo je to slepá ulička?
aaaaaaaaaaa elena 😄
Deleted User
14.11.2021 21:28
no tak hadam tu zajtra bude Vlada smutny ze sa ide tetovat 😄
hamakar
14.11.2021 21:29
↩
@Swordfish
aaaaaaaaaaa elena 😄
Elena, aha, tak asi blbě. Já tady (https://ethereum.org/en/stablecoins/#gatsby-focus-wrapper) četl o nějaké Ampleforth, ale nijak tomu nerozumím.
Swordfish
14.11.2021 21:30
asi tibhn mtoghl funfovtatja alej thnen kkkef funkfnc
xPelix
14.11.2021 21:30
jak se to jmenovalo na tom polygonu, to byl taky stejbl? z ath za pár hodin na 0
Swordfish
14.11.2021 21:30
↩
@xPelix
jak se to jmenovalo na tom polygonu, to byl taky stejbl? z ath za pár hodin na 0
iron
Deleted User
14.11.2021 21:31
↩
@Swordfish
asi tibhn mtoghl funfovtatja alej thnen kkkef funkfnc
Swordfish
14.11.2021 21:31
⚫
AMwhatAM
14.11.2021 21:32
jedine lusd!
Swordfish
14.11.2021 21:32
aaaaannnnoooeeeee
jsem zjebanej
takze koncim
Deleted User
14.11.2021 21:32
vidno 😄
Swordfish
14.11.2021 21:33
avsak to nebyva prekazka
casto jsem v techto stavech edukoval zdejsi populaci
Deleted User
14.11.2021 21:33
ale uz aspon pises ze sa tomu da rozumet 😄
Swordfish
14.11.2021 21:33
a stale mi bezi testy na solidity, cekam na vysledky
takze nemuzu koncit 😄
ale rad spamuji
este ze tu neni Maty <@!672035199441305600>
Deleted User
14.11.2021 21:34
Vlada si uz navrhuje dizajn kerky 😄
gtf? 😄 nevyslo
xPelix
14.11.2021 21:36
no kérka asi neklapla
Swordfish
14.11.2021 21:36
Deleted User
14.11.2021 21:36
no este je hodina a pol
podla man to bude tesnotka
Swordfish
14.11.2021 21:37
<:kicom:831836375271079977>
Deleted User
14.11.2021 21:38
to pojde az USA zacne dvyhat urokove sadzby
Swordfish
14.11.2021 21:38
nemuze dvyhat
Deleted User
14.11.2021 21:39
budu musiet ta inflacia je vrazedna
Swordfish
14.11.2021 21:39
musit krotit inflaci
Deleted User
14.11.2021 21:39
uz povolili tlacenim novych penazi a budu ich musiat "spalit"
Swordfish
14.11.2021 21:39
Jerome Powerll rikal ze inflace neni problem,.
Deleted User
14.11.2021 21:40
😄 ten powell mi pride ako dobry vtipalek 😄
Swordfish
14.11.2021 21:40
↩
@Deleted User
uz povolili tlacenim novych penazi a budu ich musiat "spalit"
Oni ale nechteji palit, pumpujou aby byli schopny splace dluhy.
Deleted User
14.11.2021 21:40
6% inflacia nieje problem 😄
Swordfish
14.11.2021 21:40
Inflace obecne neni problem, pokud roste vsechno.
Nevadi ze za 5 let bude auto stat nove auto 5mega, kdyz bude plat 100k czk
Deleted User
14.11.2021 21:41
len to nic nevyriesi
Swordfish
14.11.2021 21:41
V tomto ohledu muze inflace skutecne rust nekonecne (to rikal Powell).
Deleted User
14.11.2021 21:42
to je odkladanie problemu
Swordfish
14.11.2021 21:42
↩
@Deleted User
len to nic nevyriesi
A co by si chtel resit? on je ekonomicky problem ktery ty by jsi chtel resit ?
Inflace je proste vec, ktera nejde porazit, tak proc by se melo dit neco proti tomu ?