# pokec
184719 zpráv • strana 1073/1848
Sobmarka 14.11.2021 18:48
Hezký večer kluci. Mám dotaz, možná už jsem se ptala ale nemohu najít odpověď. Jak bych dostala z polygonu crypto přímo na burzu? Jinak řečeno, abych obešla Ether síť? Jde to na Binance?
Martin11 14.11.2021 18:48
@Sobmarka Hezký večer kluci. Mám dotaz, možná už jsem se ptala ale nemohu najít odpověď. Jak bych dostala z polygonu crypto přímo na burzu? Jinak řečeno, abych obešla Ether síť? Jde to na Binance?
pošleš si matic na binance po matic síti
Sobmarka 14.11.2021 18:48
@Martin11 pošleš si matic na binance po matic síti
Děkuji moc!
👍 1
Swordfish 14.11.2021 18:50
<@!333571930370342912> uz sem chodi jen kdyz neco potrebuje 😄
(upraveno)
se zjevi, napise, dostane odpoved a zmizi 😄
Swordfish 14.11.2021 18:57
to rikam, nenapise 😄
rabbit-r12 14.11.2021 18:59
Hele, vochlastové....je tu i nějaký specialista na giny? Chci si koupit nějaký dobrý přírustek 😉
❤️ 1
Tip?
Tomassino 14.11.2021 19:00
Tanqueray Gin
venca Tol 14.11.2021 19:01
Colu mícháme s Republikou
KryptoVláďa 14.11.2021 19:02
@Swordfish <@!672035199441305600> kolik chybi? ja jestli mam rozbit uni likviditu
Od oka lehce pres 2k
Swordfish 14.11.2021 19:02
@KryptoVláďa Od oka lehce pres 2k
a to rozhoduje o BTC kerce ?
Swordfish 14.11.2021 19:03
@venca Tol Colu mícháme s Republikou
v poradku
KryptoVláďa 14.11.2021 19:03
@Swordfish a to rozhoduje o BTC kerce ?
Jj
Dnesninpulnoc rozhodne
Swordfish 14.11.2021 19:05
bojis se ?
Tomassino 14.11.2021 19:05
🙂
KryptoVláďa 14.11.2021 19:07
@Swordfish bojis se ?
Uz se to podle me neda
Cca 16300
Deleted User 14.11.2021 19:08
pride pumpa do polnoci 😄
Swordfish 14.11.2021 19:09
stacilo by mi ENS o 10%
(upraveno)
a koupil bych vladovi btc
Tomassino 14.11.2021 19:09
třeba než skončí weekly svíčka tak market poskočí, je přece bull run
Deleted User 14.11.2021 19:10
no ak by siel trh o 10% hore tak je 17900 hodnota 😄
Swordfish 14.11.2021 19:10
@Deleted User no ak by siel trh o 10% hore tak je 17900 hodnota 😄
vetsina je na walletach ve stablu, takze neposkoci
Deleted User 14.11.2021 19:10
jaaj skoda ja ze v eth
Swordfish 14.11.2021 19:10
posilal jsi eth snad ? 😄
Tomassino 14.11.2021 19:10
já jo 🙂
Swordfish 14.11.2021 19:11
@Tomassino já jo 🙂
taky, laska se pozna
Deleted User 14.11.2021 19:11
boha ani neviem co som poslal
usdt
Michi💵 14.11.2021 19:12
jdu tam neco poslat, uplne jsem na to zapomnel. Je to tahle adresa porad?:
0x3C3Aed434CB7AF2400db2A331aE9aF423e46eF8e
Swordfish 14.11.2021 19:13
Deleted User 14.11.2021 19:14
jop tiez sa tam pekne vyzbieralo
Swordfish 14.11.2021 19:15
@Michi💵 0x3C3Aed434CB7AF2400db2A331aE9aF423e46eF8e
ano
KryptoVláďa 14.11.2021 19:18
@Tomassino třeba než skončí weekly svíčka tak market poskočí, je přece bull run
To doufam, ja porad jeste nezavrel
KryptoVláďa 14.11.2021 19:18
@Deleted User no ak by siel trh o 10% hore tak je 17900 hodnota 😄
Kdepak. Skoro vse ve stable
Deleted User 14.11.2021 19:19
@KryptoVláďa Kdepak. Skoro vse ve stable
daka veleryba caka na poslednu chvilu 😄
KryptoVláďa 14.11.2021 19:19
Trosku doufam ze ne 🤣
Deleted User 14.11.2021 19:20
je to skoda lebo po tych tvojich uvodnych videach co som si vcera prechadal mi prislo ze ten BTC mas fakt rad 😄
Deleted User 14.11.2021 19:20
tak ci tak pekna suma sa vyzbierala
Swordfish 14.11.2021 19:21
<@!801919538584092693> graph na uniswapu uz jede
👍 2
KryptoVláďa 14.11.2021 19:22
@Deleted User je to skoda lebo po tych tvojich uvodnych videach co som si vcera prechadal mi prislo ze ten BTC mas fakt rad 😄
Jo, my se tak nejak navzajem milujeme
Swordfish 14.11.2021 19:22
@KryptoVláďa Jo, my se tak nejak navzajem milujeme
a neni v tom neco vic ?
KryptoVláďa 14.11.2021 19:25
@Swordfish a neni v tom neco vic ?
Jak jako? 🤣🤣🤣
Michi💵 14.11.2021 19:26
<@!672035199441305600> mas to tam, ale na kerku to neni 🙂
KryptoVláďa 14.11.2021 19:27
Uf. Zbytek az po pulnoci. Dik
🤣🤣
1
rabbit-r12 14.11.2021 19:27
@Michi💵 <@!672035199441305600> mas to tam, ale na kerku to neni 🙂
Mno, manzelka se ted taky pridala, takze kdo vi....:)
...to je stovecka ke stovecce....
A Vlada ma kerku....
Deleted User 14.11.2021 19:28
3.5 hodiny to dako musime dat 😄
KryptoVláďa 14.11.2021 19:28
Cubky jste 🤣
Swordfish 14.11.2021 19:29
@KryptoVláďa Cubky jste 🤣
nejsme
Deleted User 14.11.2021 19:30
po flippeningu si to budes moct pretetovat na ETH 😄
rabbit-r12 14.11.2021 19:30
@Deleted User po flippeningu si to budes moct pretetovat na ETH 😄
to zni fer 😄
Deleted User 14.11.2021 19:33
obetoval som kus eth aby som sa zbavil na jednej adrese usdc lebo mi bolo aj tak na figu tak som prihodil
Tomassino 14.11.2021 19:33
@KryptoVláďa Od oka lehce pres 2k
takže chybí 0,5 ETH ?
Deleted User 14.11.2021 19:33
ak to prejde
Tomassino 14.11.2021 19:34
takže chlapci, dám dalších 0,1 ETH, přidá se někdo?
KryptoVláďa 14.11.2021 19:35
Tohle by se pocitalo?
KryptoVláďa 14.11.2021 19:35
@Tomassino takže chlapci, dám dalších 0,1 ETH, přidá se někdo?
Tak jsme snad kamaradi ne? 🤣
Deleted User 14.11.2021 19:36
tak preslo
KryptoVláďa 14.11.2021 19:37
Kdo kurva zase poslal? 🤣🤣
Deleted User 14.11.2021 19:37
ja ale moc nie iba 80
KryptoVláďa 14.11.2021 19:40
I to muze rozhodnout
rabbit-r12 14.11.2021 19:41
Tak kolik aktualne? Vcetne bankovniho uctu....
KryptoVláďa 14.11.2021 19:42
Na uctu ma kilo
My asi 16,5
Deleted User 14.11.2021 19:45
kde to mas tu penazenku? ked chcem poslat na burzu tak 40 a ked kukam tu adresu tak 25
KryptoVláďa 14.11.2021 19:46
Coco?
Tomassino 14.11.2021 19:47
#ETH #MATIC #BSC: 0x3C3Aed434CB7AF2400db2A331aE9aF423e46eF8e
#DOT: 12CS6Zuymt9LgKoqQBJXyjxN4pBKcBTzyBYdJBftarBGkFk9
#BTC: bc1q8n3r9n8f8kay69zlgzlvk5lu5h0afwjavjps8u
a nebo jako vždy: https://1upcoin.com/donate/youtube/UC...
transparentní účet: 123-5515850277/0100
Deleted User 14.11.2021 19:47
kde mas tu penaenku ze nechapem co mam na metamasku ucet tak prevod tam 25 a na moj burzovi ucet 40
Plastex 14.11.2021 19:48
<@672035199441305600> no myslim ze budes tetovanej 😄
KryptoVláďa 14.11.2021 19:48
Normalni eth adresa
Deleted User 14.11.2021 19:48
sranda nechapem
KryptoVláďa 14.11.2021 19:48
@Plastex <@672035199441305600> no myslim ze budes tetovanej 😄
Urcite neeeee
KryptoVláďa 14.11.2021 19:52
Az to bduu zejtra vsechno slejvat tak se zbtoho pomrdam
😆 1
Swordfish 14.11.2021 19:53
transakcni poplatky se nepocitaj !
KryptoVláďa 14.11.2021 19:53
🤣🤣🤣
Swordfish 14.11.2021 19:53
to ze si je vezme Peky neni problem lidi, co prispeli jasnou castku
nechapu, po mejch x hodinovych vystupech na x callech, ze nekdo pouziva USDT
jsem asi mluvil do zdi
rabbit-r12 14.11.2021 19:55
ne, se jich prave osvicene zbavuji 🙂
joe:825130132578369576 1
KryptoVláďa 14.11.2021 19:56
@Swordfish nechapu, po mejch x hodinovych vystupech na x callech, ze nekdo pouziva USDT
Copak poplatky, spis to je tak najmout si na to brigadnika
Swordfish 14.11.2021 19:56
@KryptoVláďa Copak poplatky, spis to je tak najmout si na to brigadnika
<@!343459632032907264>
KryptoVláďa 14.11.2021 19:57
🤣🤣🤣
Uz zacinam bejt v klidu
Swordfish 14.11.2021 20:09
ja taky, plny zatezovy testy na domecky vypadaji naprosto luxusne
vyresil jsem problemy, ktere uz kutim pres 2 tydny
(upraveno)
KryptoVláďa 14.11.2021 20:11
Pecka!
Raiden 14.11.2021 20:11
Co je špatnýho na USDT?