Sobmarka
14.11.2021 18:48
Hezký večer kluci. Mám dotaz, možná už jsem se ptala ale nemohu najít odpověď. Jak bych dostala z polygonu crypto přímo na burzu? Jinak řečeno, abych obešla Ether síť? Jde to na Binance?
Martin11
14.11.2021 18:48
↩
@Sobmarka
Hezký večer kluci. Mám dotaz, možná už jsem se ptala ale nemohu najít odpověď. Jak bych dostala z polygonu crypto přímo na burzu? Jinak řečeno, abych obešla Ether síť? Jde to na Binance?
pošleš si matic na binance po matic síti
Sobmarka
14.11.2021 18:48
↩
@Martin11
pošleš si matic na binance po matic síti
Děkuji moc!
👍 1
Swordfish
14.11.2021 18:50
<@!333571930370342912> uz sem chodi jen kdyz neco potrebuje 😄
(upraveno)
se zjevi, napise, dostane odpoved a zmizi 😄
Swordfish
14.11.2021 18:57
to rikam, nenapise 😄
rabbit-r12
14.11.2021 18:59
Hele, vochlastové....je tu i nějaký specialista na giny? Chci si koupit nějaký dobrý přírustek 😉
❤️ 1
Tip?
Tomassino
14.11.2021 19:00
Tanqueray Gin
venca Tol
14.11.2021 19:01
Colu mícháme s Republikou
KryptoVláďa
14.11.2021 19:02
↩
@Swordfish
<@!672035199441305600> kolik chybi? ja jestli mam rozbit uni likviditu
Od oka lehce pres 2k
Swordfish
14.11.2021 19:02
↩
@KryptoVláďa
Od oka lehce pres 2k
a to rozhoduje o BTC kerce ?
Swordfish
14.11.2021 19:03
↩
@venca Tol
Colu mícháme s Republikou
v poradku
KryptoVláďa
14.11.2021 19:03
↩
@Swordfish
a to rozhoduje o BTC kerce ?
Jj
Dnesninpulnoc rozhodne
Swordfish
14.11.2021 19:05
bojis se ?
Tomassino
14.11.2021 19:05
🙂
Swordfish
14.11.2021 19:05
Tomassino
14.11.2021 19:06
KryptoVláďa
14.11.2021 19:07
↩
@Swordfish
bojis se ?
Uz se to podle me neda
Cca 16300
Swordfish
14.11.2021 19:08
Deleted User
14.11.2021 19:08
pride pumpa do polnoci 😄
Swordfish
14.11.2021 19:09
stacilo by mi ENS o 10%
(upraveno)
a koupil bych vladovi btc
Tomassino
14.11.2021 19:09
třeba než skončí weekly svíčka tak market poskočí, je přece bull run
Deleted User
14.11.2021 19:10
no ak by siel trh o 10% hore tak je 17900 hodnota 😄
Swordfish
14.11.2021 19:10
↩
@Deleted User
no ak by siel trh o 10% hore tak je 17900 hodnota 😄
vetsina je na walletach ve stablu, takze neposkoci
Deleted User
14.11.2021 19:10
jaaj skoda ja ze v eth
Swordfish
14.11.2021 19:10
posilal jsi eth snad ? 😄
Tomassino
14.11.2021 19:10
já jo 🙂
Swordfish
14.11.2021 19:11
↩
@Tomassino
já jo 🙂
taky, laska se pozna
Deleted User
14.11.2021 19:11
boha ani neviem co som poslal
usdt
Michi💵
14.11.2021 19:12
jdu tam neco poslat, uplne jsem na to zapomnel. Je to tahle adresa porad?:
0x3C3Aed434CB7AF2400db2A331aE9aF423e46eF8e
Swordfish
14.11.2021 19:13
https://www.kb.cz/cs/transparentni-ucty/123-5515850277
jinak i bank adresa nevypada zle
jinak i bank adresa nevypada zle
Deleted User
14.11.2021 19:14
jop tiez sa tam pekne vyzbieralo
Swordfish
14.11.2021 19:15
↩
@Michi💵
0x3C3Aed434CB7AF2400db2A331aE9aF423e46eF8e
ano
KryptoVláďa
14.11.2021 19:18
↩
@Tomassino
třeba než skončí weekly svíčka tak market poskočí, je přece bull run
To doufam, ja porad jeste nezavrel
KryptoVláďa
14.11.2021 19:18
↩
@Deleted User
no ak by siel trh o 10% hore tak je 17900 hodnota 😄
Kdepak. Skoro vse ve stable
Deleted User
14.11.2021 19:19
↩
@KryptoVláďa
Kdepak. Skoro vse ve stable
daka veleryba caka na poslednu chvilu 😄
KryptoVláďa
14.11.2021 19:19
Trosku doufam ze ne 🤣
Deleted User
14.11.2021 19:20
je to skoda lebo po tych tvojich uvodnych videach co som si vcera prechadal mi prislo ze ten BTC mas fakt rad 😄
Swordfish
14.11.2021 19:20
Deleted User
14.11.2021 19:20
tak ci tak pekna suma sa vyzbierala
Swordfish
14.11.2021 19:21
<@!801919538584092693> graph na uniswapu uz jede
👍 2
KryptoVláďa
14.11.2021 19:22
↩
@Deleted User
je to skoda lebo po tych tvojich uvodnych videach co som si vcera prechadal mi prislo ze ten BTC mas fakt rad 😄
Jo, my se tak nejak navzajem milujeme
Swordfish
14.11.2021 19:22
↩
@KryptoVláďa
Jo, my se tak nejak navzajem milujeme
a neni v tom neco vic ?
KryptoVláďa
14.11.2021 19:25
↩
@Swordfish
a neni v tom neco vic ?
Jak jako? 🤣🤣🤣
Swordfish
14.11.2021 19:25
Michi💵
14.11.2021 19:26
<@!672035199441305600> mas to tam, ale na kerku to neni 🙂
KryptoVláďa
14.11.2021 19:27
Uf. Zbytek az po pulnoci. Dik
🤣🤣
⚫ 1
rabbit-r12
14.11.2021 19:27
↩
@Michi💵
<@!672035199441305600> mas to tam, ale na kerku to neni 🙂
Mno, manzelka se ted taky pridala, takze kdo vi....:)
...to je stovecka ke stovecce....
A Vlada ma kerku....
Deleted User
14.11.2021 19:28
3.5 hodiny to dako musime dat 😄
KryptoVláďa
14.11.2021 19:28
Cubky jste 🤣
Swordfish
14.11.2021 19:29
↩
@KryptoVláďa
Cubky jste 🤣
nejsme
Deleted User
14.11.2021 19:30
po flippeningu si to budes moct pretetovat na ETH 😄
rabbit-r12
14.11.2021 19:30
↩
@Deleted User
po flippeningu si to budes moct pretetovat na ETH 😄
to zni fer 😄
Deleted User
14.11.2021 19:33
obetoval som kus eth aby som sa zbavil na jednej adrese usdc lebo mi bolo aj tak na figu tak som prihodil
Tomassino
14.11.2021 19:33
↩
@KryptoVláďa
Od oka lehce pres 2k
takže chybí 0,5 ETH ?
Deleted User
14.11.2021 19:33
ak to prejde
Tomassino
14.11.2021 19:34
takže chlapci, dám dalších 0,1 ETH, přidá se někdo?
KryptoVláďa
14.11.2021 19:35
↩
@Tomassino
takže chlapci, dám dalších 0,1 ETH, přidá se někdo?
Tak jsme snad kamaradi ne? 🤣
Deleted User
14.11.2021 19:36
tak preslo
KryptoVláďa
14.11.2021 19:37
Kdo kurva zase poslal? 🤣🤣
Deleted User
14.11.2021 19:37
ja ale moc nie iba 80
KryptoVláďa
14.11.2021 19:40
I to muze rozhodnout
rabbit-r12
14.11.2021 19:41
Tak kolik aktualne? Vcetne bankovniho uctu....
KryptoVláďa
14.11.2021 19:42
Na uctu ma kilo
My asi 16,5
Deleted User
14.11.2021 19:45
kde to mas tu penazenku? ked chcem poslat na burzu tak 40 a ked kukam tu adresu tak 25
KryptoVláďa
14.11.2021 19:46
Coco?
Tomassino
14.11.2021 19:47
#ETH #MATIC #BSC: 0x3C3Aed434CB7AF2400db2A331aE9aF423e46eF8e
#DOT: 12CS6Zuymt9LgKoqQBJXyjxN4pBKcBTzyBYdJBftarBGkFk9
#BTC: bc1q8n3r9n8f8kay69zlgzlvk5lu5h0afwjavjps8u
a nebo jako vždy: https://1upcoin.com/donate/youtube/UC...
transparentní účet: 123-5515850277/0100
#DOT: 12CS6Zuymt9LgKoqQBJXyjxN4pBKcBTzyBYdJBftarBGkFk9
#BTC: bc1q8n3r9n8f8kay69zlgzlvk5lu5h0afwjavjps8u
a nebo jako vždy: https://1upcoin.com/donate/youtube/UC...
transparentní účet: 123-5515850277/0100
Deleted User
14.11.2021 19:47
kde mas tu penaenku ze nechapem co mam na metamasku ucet tak prevod tam 25 a na moj burzovi ucet 40
Plastex
14.11.2021 19:48
<@672035199441305600> no myslim ze budes tetovanej 😄
KryptoVláďa
14.11.2021 19:48
Normalni eth adresa
Deleted User
14.11.2021 19:48
sranda nechapem
KryptoVláďa
14.11.2021 19:48
↩
@Plastex
<@672035199441305600> no myslim ze budes tetovanej 😄
Urcite neeeee
Swordfish
14.11.2021 19:51
Swordfish
14.11.2021 19:53
transakcni poplatky se nepocitaj !
KryptoVláďa
14.11.2021 19:53
🤣🤣🤣
Swordfish
14.11.2021 19:53
to ze si je vezme Peky neni problem lidi, co prispeli jasnou castku
nechapu, po mejch x hodinovych vystupech na x callech, ze nekdo pouziva USDT
jsem asi mluvil do zdi
rabbit-r12
14.11.2021 19:55
ne, se jich prave osvicene zbavuji 🙂
joe:825130132578369576 1
KryptoVláďa
14.11.2021 19:56
↩
@Swordfish
nechapu, po mejch x hodinovych vystupech na x callech, ze nekdo pouziva USDT
Copak poplatky, spis to je tak najmout si na to brigadnika
Swordfish
14.11.2021 19:56
↩
@KryptoVláďa
Copak poplatky, spis to je tak najmout si na to brigadnika
<@!343459632032907264>
KryptoVláďa
14.11.2021 19:57
🤣🤣🤣
Uz zacinam bejt v klidu
Swordfish
14.11.2021 20:09
ja taky, plny zatezovy testy na domecky vypadaji naprosto luxusne
vyresil jsem problemy, ktere uz kutim pres 2 tydny
(upraveno)
KryptoVláďa
14.11.2021 20:11
Pecka!
Raiden
14.11.2021 20:11
Co je špatnýho na USDT?