KryptoVláďa
13.11.2021 21:31
uz i ty?
tree 木
13.11.2021 21:32
Nechme bitcoinu par minut slavy 🙂
KryptoVláďa
13.11.2021 21:33
↩
@tree 木
Nechme bitcoinu par minut slavy 🙂
pravda, prvni upgrade se musi oslavit 😄
<@!403204367345254402> ondrooooo, <@!397625533283958787> pise o bitcoinu, zjebej ho 😄
Swordfish
13.11.2021 21:34
🍪
MirekH
13.11.2021 21:40
zaveďte sekce #picovani-na-vladu a #picovani-na-tree 😄
🤣 1
KryptoVláďa
13.11.2021 21:41
😄
Swordfish
13.11.2021 21:44
KryptoVláďa
13.11.2021 22:11
Ehm…
Tomassino
13.11.2021 22:26
↩
@KryptoVláďa
<@!831379731734855720> FTT si rika o otevreni
Mám otevřeno, slušně vyklesany co.
Včelkamára
13.11.2021 22:35
Taky mam..... a na 45.5 připravené ředění
Tomáš
13.11.2021 22:47
↩
@KryptoVláďa
tak aby nemusel platit procento, tak si to poslal nekam, odkud to jde po LN zdarma a hned po pripsani prostredku mu na 14 dni pozastavili ucet 😄
Btc z ftx odešlete zdarma na Bitfinex onchain, tam swap na LN-BTC zdarma a odeslání na LN wallet (klidně Phoenix) za pár satoshi ... Lepší než 1% 😂
Deleted User
14.11.2021 05:30
Čus, provozujete někdo LN-BTC svuj vlastni na Rasp? Potrebuju help
Kosa Fatty.io
14.11.2021 06:02
Tady asi ne 😂
-> <:kicom:831836375271079977>
KryptoVláďa
14.11.2021 06:03
↩
@Deleted User
Čus, provozujete někdo LN-BTC svuj vlastni na Rasp? Potrebuju help
Mozna <@744861727367102464>
Kabi
14.11.2021 06:56
Zdrc, jakej mate nazor treba na Kadena ci Fantom? At uz na coin, nebo projekt 👀
joe:825130132578369576 2
adamyjo
14.11.2021 07:00
Kluci, chci pritelkyni presunout par btc z Binance na Exodus walletku at to ma v penezence, jen poplatek na binance je docela dost(no asi by se to dalo prezit) nemate nejaky tip jak to udelat co nejlevneji?
Včelkamára
14.11.2021 07:12
Pri presunu par btc člověk tech par stovek za poplatek překousne ne? 🤣😉
adamyjo
14.11.2021 07:14
↩
@Včelkamára
Pri presunu par btc člověk tech par stovek za poplatek překousne ne? 🤣😉
No jako asi jo no, jen jestli nemate nejakej tip jak to udelat levnejc 😛
dw221142
14.11.2021 07:59
Tak co kdo porad jede na NEARPADU ?
Vlada uz asi ne podle toho co rikal vcera 🤷
rabbit-r12
14.11.2021 08:00
Pořád tam jsem
Martin11
14.11.2021 08:03
Já jsem v noci cca 60% vybral a šel na tu aukci, ale se zbytek tam furt mám 🙂
KryptoVláďa
14.11.2021 08:26
Se to pici zase nejak cervema, ne?
venca Tol
14.11.2021 08:28
Koukám že by nové farmy??
KryptoVláďa
14.11.2021 08:29
Na near-pad bude dnes asi pekne IL
dw221142
14.11.2021 08:56
zatim ne
near jde nahoru a pad dolu 😄
venca Tol
14.11.2021 08:57
Já si počkám 😂
dw221142
14.11.2021 08:57
snad si PAD jenom vydechuje, ale doufam ze ne naposled 😄
(upraveno)
Kabi
14.11.2021 08:59
Tak to asi nema cenu do toho ted naskocit s 50 nearama, co? 😨
dw221142
14.11.2021 09:00
↩
@Kabi
Tak to asi nema cenu do toho ted naskocit s 50 nearama, co? 😨
To clovek nikdy nemuze vedet predem
👍 1
KryptoVláďa
14.11.2021 09:10
↩
@dw221142
near jde nahoru a pad dolu 😄
Nemslel jsem pekne jako pekne. Ale pekne jako na picu 🤣
MirekH
14.11.2021 10:01
↩
@KryptoVláďa
Mozna <@744861727367102464>
Já ano, ale nestavěl jsem ho, byl mi postaven 🙂
joe:825130132578369576 1
<@456226577798135808> co potřebuješ?
KryptoVláďa
14.11.2021 10:57
Co ten taprůt?
Plastex
14.11.2021 12:27
↩
@dw221142
Tohle miluji 😆
Zlatej dul 🙂
Deleted User
14.11.2021 13:32
↩
@MirekH
<@456226577798135808> co potřebuješ?
YA já si ho postavil nahodil a všechno beží, ale potřebuju ho nastavit tak, aby to byl nejem můj terminál ale současně to generovalo nějaké satoshi za poskytnutí platebního kanálu.. máš to tak nějak nastavený?? že ti to něco generuje?
Deleted User
14.11.2021 13:33
↩
@Kosa Fatty.io
(attachment)
tak to bude...
MirekH
14.11.2021 13:55
<@456226577798135808> to ani nevím že to umí, já to mám na vlastní LN node, se kterým platím kafe a veksluju, mám tam otevřené kanály abych měl likviditu, nic víc s tím nedělám
Deleted User
14.11.2021 14:20
↩
@MirekH
<@456226577798135808> to ani nevím že to umí, já to mám na vlastní LN node, se kterým platím kafe a veksluju, mám tam otevřené kanály abych měl likviditu, nic víc s tím nedělám
jasne... tak to mam nahozeny taky. no ... ale dekuju
Kosa Fatty.io
14.11.2021 14:50
😂
Bitcoin je pro něj geniální vynález a altcoiny jsou sračky.
Peknej popis
Prekvapil me treba LufyCZ … 18 letej developer sushiswapu
KryptoVláďa
14.11.2021 15:22
Pro me je sracka on 🤣
Swordfish
14.11.2021 15:26
KryptoVláďa
14.11.2021 15:34
🤣
xPelix
14.11.2021 15:35
zdarec jsem si dal tenhle vejk od krypta pokoj. Jak to bude s Vláďovo kérkou? Budeme se ještě hecovat?
Swordfish
14.11.2021 15:35
<@!672035199441305600> kolik chybi ?
xPelix
14.11.2021 15:37
vlastně by mě spíš zajímaly kozy od holek v kryptu, ale to asi nedáme což? 😄
Swordfish
14.11.2021 15:37
<@!672035199441305600> kolik potrebujeme na kozy holek v kryptu ?
🙈 3
rabbit-r12
14.11.2021 16:50
Myslím, že ve streamu padlo, že milion CZK, jestli si to dobře pamatuju :)
Tibika
14.11.2021 16:56
lol, mame taketo achievmenty? 😄 hezky 🤘 .. a blizime sa k tym kozam aspon?
ja som sice neprispel, ale moj Aavegotchi sa vzdal vsetkeho, co zarobil za prve dve kola rarity farmingu a poslal na adresu z <#805712733899063326> 😄
ja som sice neprispel, ale moj Aavegotchi sa vzdal vsetkeho, co zarobil za prve dve kola rarity farmingu a poslal na adresu z <#805712733899063326> 😄
Swordfish
14.11.2021 17:03
mate nekdo blizsi informace ohledne problemu uniswap v3 na thegraph ?
uz to trva docela dlouho dobu a je to celkem problematicke :/
Peky
14.11.2021 17:05
↩
@Kosa Fatty.io
Bitcoin je pro něj geniální vynález a altcoiny jsou sračky.
ani s trojkou v krvi se nedal poslouchat🤣
roman D
14.11.2021 17:06
↩
@Swordfish
mate nekdo blizsi informace ohledne problemu uniswap v3 na thegraph ?
taky nevim co jsem mel jsem vysel ven
Swordfish
14.11.2021 17:07
tady se to uz nejakou chvily tvari OK
(upraveno)
nasazovali novy subgraph, ale nikde nejake moc vyjadreni kolem toho
Swordfish
14.11.2021 17:09
↩
@roman D
taky nevim co jsem mel jsem vysel ven
problem se tyka jen reseni pres graph, nemelo by to nijak ovlivnovat likviditu, jen to muze ukazovat blbe ceny
tim ze nejde https://info.uniswap.org/ tak je to dost problem si delat analyzu
roman D
14.11.2021 17:16
byl slusny gas tak jsem sel , kdyz neco nejede mam ted obavu ze me to odjede ..
Swordfish
14.11.2021 17:17
se ti nedivim 😄
roman D
14.11.2021 17:17
presne
Michi💵
14.11.2021 17:18
Nejak se ten trh mrcasi,pujdeme down,nebo jeste jsme bullish?:)
Swordfish
14.11.2021 17:19
Koncime, zavirame.
Je na case se nalejt do DOGE. Ten je vecny.
Michi💵
14.11.2021 17:20
True!👍😄
Swordfish
14.11.2021 17:21
ano TRU taky udela hodne
xPelix
14.11.2021 17:21
se vám divím, to jste ještě neslyšely, že je krypto scam? letadlo a že jdeme to zero??? To Zeeeeroooooooo
Michi💵
14.11.2021 17:21
Uz dela,ne?
Swordfish
14.11.2021 17:21
Michi💵
14.11.2021 17:21
To zeeerooooo a pak to heeeeeeroooooo
Swordfish
14.11.2021 17:24
nebo se vratim k BTC, ten hodl ma neco do sebe
xPelix
14.11.2021 17:24
↩
@Swordfish
nebo se vratim k BTC, ten hodl ma neco do sebe
jako, koupit, poslat na trezor a pak si v klidu žít svůj život? Jednou za rok mrknout na graf.... Hmmm zajímavá myšlenka
Swordfish
14.11.2021 17:25
nadherna
xPelix
14.11.2021 17:25
to by nebyla taková sranda
Michi💵
14.11.2021 17:25
Nudaaaaa🙈😄
Swordfish
14.11.2021 17:25
pro srandu si ho muzu strkat do zasuvky
😂 2
Michi💵
14.11.2021 17:26
Show us😄
Swordfish
14.11.2021 17:26
pomalu, nejdriv ten bitcoin
😂 1
Michi💵
14.11.2021 17:26
Posli adresu
xPelix
14.11.2021 17:27
jako ty by bylo meme 21 století, to by se mělo realizovat
Michi💵
14.11.2021 17:27
Se na to slozime,kdyz to pak odvysilas life😄
Swordfish
14.11.2021 17:27
mate se skladat na kozy a nemocne lidi, ne na moji show s pindourem
xPelix
14.11.2021 17:29
Vláďa to drží v tajnosti, beztak je psychicky na dně, bude z něho btc maxík .... doživotně
Swordfish
14.11.2021 17:29
↩
@xPelix
Vláďa to drží v tajnosti, beztak je psychicky na dně, bude z něho btc maxík .... doživotně
to se da lecit
xPelix
14.11.2021 17:29
↩
@Swordfish
to se da lecit
co to tak pozoruji, tak se ta nemoc jen zhoršuje
Swordfish
14.11.2021 17:31
<@!672035199441305600> kolik chybi? ja jestli mam rozbit uni likviditu
xPelix
14.11.2021 17:35
moc hezkej filmek https://www.csfd.cz/film/322601-nejvyssi-nabidka/prehled/
Swordfish
14.11.2021 18:22
a co kdyz don nepapa ?
venca Tol
14.11.2021 18:39
Ale papa
Tomáš
14.11.2021 18:39
↩
@Swordfish
a co kdyz don nepapa ?
Nemusí papat, stačí když bumba 😂