# pokec
184715 zpráv • strana 1074/1848
KryptoVláďa 13.11.2021 21:31
@tree 木 50 bloku
https://taproot.watch/
uz i ty?
tree 木 13.11.2021 21:32
Nechme bitcoinu par minut slavy 🙂
KryptoVláďa 13.11.2021 21:33
@tree 木 Nechme bitcoinu par minut slavy 🙂
pravda, prvni upgrade se musi oslavit 😄
<@!403204367345254402> ondrooooo, <@!397625533283958787> pise o bitcoinu, zjebej ho 😄
Swordfish 13.11.2021 21:34
🍪
MirekH 13.11.2021 21:40
zaveďte sekce #picovani-na-vladu a #picovani-na-tree 😄
🤣 1
KryptoVláďa 13.11.2021 21:41
😄
KryptoVláďa 13.11.2021 22:11
Ehm…
Tomassino 13.11.2021 22:26
@KryptoVláďa <@!831379731734855720> FTT si rika o otevreni
Mám otevřeno, slušně vyklesany co.
Včelkamára 13.11.2021 22:35
Taky mam..... a na 45.5 připravené ředění
Tomáš 13.11.2021 22:47
@KryptoVláďa tak aby nemusel platit procento, tak si to poslal nekam, odkud to jde po LN zdarma a hned po pripsani prostredku mu na 14 dni pozastavili ucet 😄
Btc z ftx odešlete zdarma na Bitfinex onchain, tam swap na LN-BTC zdarma a odeslání na LN wallet (klidně Phoenix) za pár satoshi ... Lepší než 1% 😂
Deleted User 14.11.2021 05:30
Čus, provozujete někdo LN-BTC svuj vlastni na Rasp? Potrebuju help
Kosa Fatty.io 14.11.2021 06:02
Tady asi ne 😂
-> <:kicom:831836375271079977>
KryptoVláďa 14.11.2021 06:03
@Deleted User Čus, provozujete někdo LN-BTC svuj vlastni na Rasp? Potrebuju help
Mozna <@744861727367102464>
Kabi 14.11.2021 06:56
Zdrc, jakej mate nazor treba na Kadena ci Fantom? At uz na coin, nebo projekt 👀
joe:825130132578369576 2
adamyjo 14.11.2021 07:00
Kluci, chci pritelkyni presunout par btc z Binance na Exodus walletku at to ma v penezence, jen poplatek na binance je docela dost(no asi by se to dalo prezit) nemate nejaky tip jak to udelat co nejlevneji?
Včelkamára 14.11.2021 07:12
Pri presunu par btc člověk tech par stovek za poplatek překousne ne? 🤣😉
adamyjo 14.11.2021 07:14
@Včelkamára Pri presunu par btc člověk tech par stovek za poplatek překousne ne? 🤣😉
No jako asi jo no, jen jestli nemate nejakej tip jak to udelat levnejc 😛
dw221142 14.11.2021 07:59
Tak co kdo porad jede na NEARPADU ?
Vlada uz asi ne podle toho co rikal vcera 🤷
rabbit-r12 14.11.2021 08:00
Pořád tam jsem
Martin11 14.11.2021 08:03
Já jsem v noci cca 60% vybral a šel na tu aukci, ale se zbytek tam furt mám 🙂
KryptoVláďa 14.11.2021 08:26
Se to pici zase nejak cervema, ne?
venca Tol 14.11.2021 08:28
Koukám že by nové farmy??
KryptoVláďa 14.11.2021 08:29
Na near-pad bude dnes asi pekne IL
dw221142 14.11.2021 08:56
zatim ne
near jde nahoru a pad dolu 😄
venca Tol 14.11.2021 08:57
Já si počkám 😂
dw221142 14.11.2021 08:57
snad si PAD jenom vydechuje, ale doufam ze ne naposled 😄
(upraveno)
Kabi 14.11.2021 08:59
Tak to asi nema cenu do toho ted naskocit s 50 nearama, co? 😨
dw221142 14.11.2021 09:00
@Kabi Tak to asi nema cenu do toho ted naskocit s 50 nearama, co? 😨
To clovek nikdy nemuze vedet predem
👍 1
KryptoVláďa 14.11.2021 09:10
@dw221142 near jde nahoru a pad dolu 😄
Nemslel jsem pekne jako pekne. Ale pekne jako na picu 🤣
MirekH 14.11.2021 10:01
@KryptoVláďa Mozna <@744861727367102464>
Já ano, ale nestavěl jsem ho, byl mi postaven 🙂
joe:825130132578369576 1
<@456226577798135808> co potřebuješ?
KryptoVláďa 14.11.2021 10:57
Co ten taprůt?
dw221142 14.11.2021 11:55
Tohle miluji 😆
💯 1
Kosa Fatty.io 14.11.2021 12:15
😆 3
Plastex 14.11.2021 12:27
@dw221142 Tohle miluji 😆
Zlatej dul 🙂
Deleted User 14.11.2021 13:32
@MirekH <@456226577798135808> co potřebuješ?
YA já si ho postavil nahodil a všechno beží, ale potřebuju ho nastavit tak, aby to byl nejem můj terminál ale současně to generovalo nějaké satoshi za poskytnutí platebního kanálu.. máš to tak nějak nastavený?? že ti to něco generuje?
Deleted User 14.11.2021 13:33
@Kosa Fatty.io (attachment)
tak to bude...
MirekH 14.11.2021 13:55
<@456226577798135808> to ani nevím že to umí, já to mám na vlastní LN node, se kterým platím kafe a veksluju, mám tam otevřené kanály abych měl likviditu, nic víc s tím nedělám
Deleted User 14.11.2021 14:20
@MirekH <@456226577798135808> to ani nevím že to umí, já to mám na vlastní LN node, se kterým platím kafe a veksluju, mám tam otevřené kanály abych měl likviditu, nic víc s tím nedělám
jasne... tak to mam nahozeny taky. no ... ale dekuju
Kosa Fatty.io 14.11.2021 14:50
😂
Bitcoin je pro něj geniální vynález a altcoiny jsou sračky.
Peknej popis
Prekvapil me treba LufyCZ … 18 letej developer sushiswapu
KryptoVláďa 14.11.2021 15:22
@Kosa Fatty.io https://czechpunks.com/punks/68
Pro me je sracka on 🤣
KryptoVláďa 14.11.2021 15:34
🤣
xPelix 14.11.2021 15:35
zdarec jsem si dal tenhle vejk od krypta pokoj. Jak to bude s Vláďovo kérkou? Budeme se ještě hecovat?
Swordfish 14.11.2021 15:35
<@!672035199441305600> kolik chybi ?
xPelix 14.11.2021 15:37
vlastně by mě spíš zajímaly kozy od holek v kryptu, ale to asi nedáme což? 😄
Swordfish 14.11.2021 15:37
<@!672035199441305600> kolik potrebujeme na kozy holek v kryptu ?
🙈 3
rabbit-r12 14.11.2021 16:50
Myslím, že ve streamu padlo, že milion CZK, jestli si to dobře pamatuju :)
Tibika 14.11.2021 16:56
lol, mame taketo achievmenty? 😄 hezky 🤘 .. a blizime sa k tym kozam aspon?
ja som sice neprispel, ale moj Aavegotchi sa vzdal vsetkeho, co zarobil za prve dve kola rarity farmingu a poslal na adresu z <#805712733899063326> 😄
Swordfish 14.11.2021 17:03
mate nekdo blizsi informace ohledne problemu uniswap v3 na thegraph ?
uz to trva docela dlouho dobu a je to celkem problematicke :/
Peky 14.11.2021 17:05
@Kosa Fatty.io Bitcoin je pro něj geniální vynález a altcoiny jsou sračky.
ani s trojkou v krvi se nedal poslouchat🤣
roman D 14.11.2021 17:06
@Swordfish mate nekdo blizsi informace ohledne problemu uniswap v3 na thegraph ?
taky nevim co jsem mel jsem vysel ven
Swordfish 14.11.2021 17:07
tady se to uz nejakou chvily tvari OK
(upraveno)
nasazovali novy subgraph, ale nikde nejake moc vyjadreni kolem toho
Swordfish 14.11.2021 17:09
@roman D taky nevim co jsem mel jsem vysel ven
problem se tyka jen reseni pres graph, nemelo by to nijak ovlivnovat likviditu, jen to muze ukazovat blbe ceny
tim ze nejde https://info.uniswap.org/ tak je to dost problem si delat analyzu
roman D 14.11.2021 17:16
byl slusny gas tak jsem sel , kdyz neco nejede mam ted obavu ze me to odjede ..
Swordfish 14.11.2021 17:17
se ti nedivim 😄
roman D 14.11.2021 17:17
presne
Michi💵 14.11.2021 17:18
Nejak se ten trh mrcasi,pujdeme down,nebo jeste jsme bullish?:)
Swordfish 14.11.2021 17:19
Koncime, zavirame.
Je na case se nalejt do DOGE. Ten je vecny.
Michi💵 14.11.2021 17:20
True!👍😄
Swordfish 14.11.2021 17:21
ano TRU taky udela hodne
xPelix 14.11.2021 17:21
se vám divím, to jste ještě neslyšely, že je krypto scam? letadlo a že jdeme to zero??? To Zeeeeroooooooo
Michi💵 14.11.2021 17:21
Uz dela,ne?
Michi💵 14.11.2021 17:21
To zeeerooooo a pak to heeeeeeroooooo
Swordfish 14.11.2021 17:24
nebo se vratim k BTC, ten hodl ma neco do sebe
xPelix 14.11.2021 17:24
@Swordfish nebo se vratim k BTC, ten hodl ma neco do sebe
jako, koupit, poslat na trezor a pak si v klidu žít svůj život? Jednou za rok mrknout na graf.... Hmmm zajímavá myšlenka
Swordfish 14.11.2021 17:25
nadherna
xPelix 14.11.2021 17:25
to by nebyla taková sranda
Michi💵 14.11.2021 17:25
Nudaaaaa🙈😄
Swordfish 14.11.2021 17:25
pro srandu si ho muzu strkat do zasuvky
😂 2
Michi💵 14.11.2021 17:26
Show us😄
Swordfish 14.11.2021 17:26
pomalu, nejdriv ten bitcoin
😂 1
Michi💵 14.11.2021 17:26
Posli adresu
xPelix 14.11.2021 17:27
jako ty by bylo meme 21 století, to by se mělo realizovat
Michi💵 14.11.2021 17:27
Se na to slozime,kdyz to pak odvysilas life😄
Swordfish 14.11.2021 17:27
mate se skladat na kozy a nemocne lidi, ne na moji show s pindourem
xPelix 14.11.2021 17:29
Vláďa to drží v tajnosti, beztak je psychicky na dně, bude z něho btc maxík .... doživotně
Swordfish 14.11.2021 17:29
@xPelix Vláďa to drží v tajnosti, beztak je psychicky na dně, bude z něho btc maxík .... doživotně
to se da lecit
xPelix 14.11.2021 17:29
@Swordfish to se da lecit
co to tak pozoruji, tak se ta nemoc jen zhoršuje
Swordfish 14.11.2021 17:31
<@!672035199441305600> kolik chybi? ja jestli mam rozbit uni likviditu
xPelix 14.11.2021 17:35
venca Tol 14.11.2021 18:13
👍 1
Swordfish 14.11.2021 18:22
a co kdyz don nepapa ?
venca Tol 14.11.2021 18:39
Ale papa
Tomáš 14.11.2021 18:39
@Swordfish a co kdyz don nepapa ?
Nemusí papat, stačí když bumba 😂