# pokec
184715 zpráv • strana 1075/1848
KryptoVláďa 13.11.2021 16:44
@tree 木 nejakej vietnamskej pivovar uz dela NFT piva 😄
https://twitter.com/7bridgesbrewing/status/1455900251471024135
postnes to kicomovi?
Swordfish 13.11.2021 16:46
To je ve Vietnamu, koho zajima vietnam, krome vsudipritomnych vietnamcu ?
(upraveno)
KryptoVláďa 13.11.2021 16:46
<@!397625533283958787> tohle uz je asi moc, ze? Mel bych se vyspat 😄
tree 木 13.11.2021 16:48
@KryptoVláďa <@!397625533283958787> tohle uz je asi moc, ze? Mel bych se vyspat 😄
nehrot to 😄
👍 1
KryptoVláďa 13.11.2021 16:48
@tree 木 nehrot to 😄
rikam, ze jsem nevyspalej 😄
KryptoVláďa 13.11.2021 18:10
@here vzhledem k tomu, ze <@!397625533283958787> ho zivotnim poslanim je posouvat me svyma rejpancema dal (diky, kamo❤️), zrodil se tu napad vytvorit DAO napric komunitou a cz/sk tvurci, ktere by mohlo suplovat to, co jsme udelali na Vladu. Je potreba vymyslet koncept - komu by to pomahalo, jak to uchopit, jak oslovit celou komunitu…. Prijde mi ale skoda to nechat plavat. Uvodni myslenky bych si rad urovnal v patron komunite. Kdo by se pripojil do “pripravneho tymu”, hodte mi palec a udelali bysme si na to par callu
👍 13
jiricepelka 13.11.2021 19:07
@KryptoVláďa <@!397625533283958787> tohle uz je asi moc, ze? Mel bych se vyspat 😄
taky jsem nad tím přemýšlel
(upraveno)
MirekH 13.11.2021 19:23
@Storm Doporučuji sledovat https://mamut.cz/herni-konzole
Dost často tam mají stále PS5 skladem, několik kolegů to tam již koupilo.
Díky, napsal jsem mu to
MirekH 13.11.2021 19:25
Za mě je to pohodě. Pokud je poptávka tak proč by to nepodával. Je v tom allin a chce vydělat, trading nedělá, defi nezkouší a BTC leze pomalu, tak je potřeba prodávat pivka a mikči. Why not <:sorry:767989709946748939>
mirek:907613202827862108 1
KryptoVláďa 13.11.2021 19:30
@MirekH Za mě je to pohodě. Pokud je poptávka tak proč by to nepodával. Je v tom allin a chce vydělat, trading nedělá, defi nezkouší a BTC leze pomalu, tak je potřeba prodávat pivka a mikči. Why not <:sorry:767989709946748939>
jeste by moh prednaset, ale je pravda, ze lidi si dneska chtej zaplatit za prednasku o defi a ne o tom, jak nesahat na trezor 😄
😂 1
Michi💵 13.11.2021 19:30
Ja jsem asi slepej,ale taky vam zmizeli mistnosti tady na discordu?nevidim “polka pokec” “astar” atd. Taky vam to zlobi.
Ted mi na chvilku naskocil”polka pokec “ a uz je to zase pryc
KryptoVláďa 13.11.2021 19:41
<@!803720026586742827> v mobilu sice neni plus, ale klikni na nazev toho feedu.... kdyz tuknes na Polkadot tak se ti to bud sbali a uvidis jen neprecteny veci, nebo rozbali a vidis vsechno
<@!831379731734855720> FTT si rika o otevreni
MirekH 13.11.2021 19:53
@KryptoVláďa jeste by moh prednaset, ale je pravda, ze lidi si dneska chtej zaplatit za prednasku o defi a ne o tom, jak nesahat na trezor 😄
Většině bude stačit jeho úvod do BTC na yt, to má udělané pěkně. A více do detailu BTC nezná (BTC node, taproot, LN). To vše mu zařizuje komunita. Osobně si myslím, že se mu do detailu ani nechce, zatím mu funguje business model s tím, že hejtuje to čemu nerozumí (sry) a vyhýbá se tomu, čemu by jako BTC odborník rozumět měl. Sám říká, že je takový BTC maskot a yt šášula. Nehejtuju ho, jen říkám jak to je. To není hejt 😄
(upraveno)
👍 1
KryptoVláďa 13.11.2021 19:57
@MirekH Většině bude stačit jeho úvod do BTC na yt, to má udělané pěkně. A více do detailu BTC nezná (BTC node, taproot, LN). To vše mu zařizuje komunita. Osobně si myslím, že se mu do detailu ani nechce, zatím mu funguje business model s tím, že hejtuje to čemu nerozumí (sry) a vyhýbá se tomu, čemu by jako BTC odborník rozumět měl. Sám říká, že je takový BTC maskot a yt šášula. Nehejtuju ho, jen říkám jak to je. To není hejt 😄
takze se hejtuje sam? 😄
MirekH 13.11.2021 20:01
@KryptoVláďa takze se hejtuje sam? 😄
Spíš se tím vyhýbá dalšímu studiu a progressu. Na začátku měl vida perfektní, dobře zpracovaná. Do dnes je BTC začátečníkům doporučuji. Teď je spíš opravdu takový krypto maskot. Přijde mi, že se nikam moc neposouvá, občas mi přišel takový vyhořelý. Uvidíme. Jak říkám, já proti němu nic nemám, třeba se v bear marketu zase posune 🙂 Konkurence naroste, to by ho mělo popohnat.
(upraveno)
Swordfish 13.11.2021 20:07
@MirekH Spíš se tím vyhýbá dalšímu studiu a progressu. Na začátku měl vida perfektní, dobře zpracovaná. Do dnes je BTC začátečníkům doporučuji. Teď je spíš opravdu takový krypto maskot. Přijde mi, že se nikam moc neposouvá, občas mi přišel takový vyhořelý. Uvidíme. Jak říkám, já proti němu nic nemám, třeba se v bear marketu zase posune 🙂 Konkurence naroste, to by ho mělo popohnat.
V bearu zacne o BTC tocit <@!672035199441305600>
KryptoVláďa 13.11.2021 20:08
@Swordfish V bearu zacne o BTC tocit <@!672035199441305600>
vzdyt ja o tom nic nevim
KryptoVláďa 13.11.2021 20:09
@MirekH Spíš se tím vyhýbá dalšímu studiu a progressu. Na začátku měl vida perfektní, dobře zpracovaná. Do dnes je BTC začátečníkům doporučuji. Teď je spíš opravdu takový krypto maskot. Přijde mi, že se nikam moc neposouvá, občas mi přišel takový vyhořelý. Uvidíme. Jak říkám, já proti němu nic nemám, třeba se v bear marketu zase posune 🙂 Konkurence naroste, to by ho mělo popohnat.
vse zalezi na tom, jakou bude mit exit strategii...pokud mu to bracha do excelu dobre napsal, tak se na to v bearu muze klidne vysrat 😄
😂 1
Plastex 13.11.2021 20:16
Sakra ja vůbec nestiham cist:-) dneska celej den na drevu a v kazdem vlakne 100+ zprav, asi se vyseru to cist 😄
Swordfish 13.11.2021 20:17
@Plastex Sakra ja vůbec nestiham cist:-) dneska celej den na drevu a v kazdem vlakne 100+ zprav, asi se vyseru to cist 😄
nema cenu to vsechno cist
nic zajimaveho se nedoctes 😄
a to jeste nepisu ja, pac se venuji synovi 😄
Plastex 13.11.2021 20:18
@Swordfish nic zajimaveho se nedoctes 😄
Ve vlakne near ohledne ty akce na skywardu nic dulezityho neproblehlo? A vseobecne o debio nic novyho?
MirekH 13.11.2021 20:18
@Plastex Sakra ja vůbec nestiham cist:-) dneska celej den na drevu a v kazdem vlakne 100+ zprav, asi se vyseru to cist 😄
shift+a a máš hotovo 😄
😆 1
KryptoVláďa 13.11.2021 20:19
GiSo 13.11.2021 20:20
@KryptoVláďa @here vzhledem k tomu, ze <@!397625533283958787> ho zivotnim poslanim je posouvat me svyma rejpancema dal (diky, kamo❤️), zrodil se tu napad vytvorit DAO napric komunitou a cz/sk tvurci, ktere by mohlo suplovat to, co jsme udelali na Vladu. Je potreba vymyslet koncept - komu by to pomahalo, jak to uchopit, jak oslovit celou komunitu…. Prijde mi ale skoda to nechat plavat. Uvodni myslenky bych si rad urovnal v patron komunite. Kdo by se pripojil do “pripravneho tymu”, hodte mi palec a udelali bysme si na to par callu
Pokud budete potřebovat nějaký ozbrojený eskort peněz, tak dejte vědět 😄
jiricepelka 13.11.2021 20:20
<:pog:825465951868813342>
Storm 13.11.2021 20:24
Hoši kdo používá argent? Zjistil jsem že tam mám asi 1500 kč tak si to chci poslat jinam. Každopádně to nemohu odeslat 😄 Píše mi to, že gas by byl větší jak celá ta částka a nikde tam nevidím kde si nastavit počet gwei.
KryptoVláďa 13.11.2021 20:25
@Storm Hoši kdo používá argent? Zjistil jsem že tam mám asi 1500 kč tak si to chci poslat jinam. Každopádně to nemohu odeslat 😄 Píše mi to, že gas by byl větší jak celá ta částka a nikde tam nevidím kde si nastavit počet gwei.
nenastavis
Storm 13.11.2021 20:25
no to si děláš prdel 😄
Storm 13.11.2021 20:25
to je pěknej scam teda 😄
peníze tam jsou víte k čemu 😄
Martin11 13.11.2021 20:28
Včera jsem koukal na jeho video, kde hodnotí nějakého týpka který doporučuje různý scamy. Počítá mu, kolik by si daný člověk vydělal, kdyby investoval na základě jeho doporučení. Celkově by si přišel na pěkných -52%. https://www.youtube.com/watch?v=pvjo3CJzaRs
GiSo 13.11.2021 20:30
Ten na náhledovce je ten Čech hulící péro Jaku Paulovi, ne?
👍 3
Ivinho 13.11.2021 20:41
@Martin11 Včera jsem koukal na jeho video, kde hodnotí nějakého týpka který doporučuje různý scamy. Počítá mu, kolik by si daný člověk vydělal, kdyby investoval na základě jeho doporučení. Celkově by si přišel na pěkných -52%. https://www.youtube.com/watch?v=pvjo3CJzaRs
Mikýř tohle dělá dobře. Malinádek je úplně na pěst. Nejhorší je, že všechny moje studentky (věk 18-19) jsou z toho blonďatého pičuse úplně vlhké 😄
GiSo 13.11.2021 20:42
@Ivinho Mikýř tohle dělá dobře. Malinádek je úplně na pěst. Nejhorší je, že všechny moje studentky (věk 18-19) jsou z toho blonďatého pičuse úplně vlhké 😄
MirekH 13.11.2021 20:43
Vůbec nevím o koho jde 😄 Ani nevím kdo je nějaký Jack Paul 😄
Martin11 13.11.2021 20:43
@Ivinho Mikýř tohle dělá dobře. Malinádek je úplně na pěst. Nejhorší je, že všechny moje studentky (věk 18-19) jsou z toho blonďatého pičuse úplně vlhké 😄
Já jsem teda vůbec netušil kdo to je, ale docela jsem se u toho videa nasmál. Líbí se mi jeho smysl pro humor...
Ivinho 13.11.2021 20:45
Jsem rád, že mě moji studenti pořád udržují v přehledu, co právě ve světě frčí 😄
MirekH 13.11.2021 20:47
Já jsem zase rád, že o těhle kokotech nevím nic.
Bojím se doby kdy dětem bude 10 a budu do toho zatažen
GiSo 13.11.2021 20:47
@MirekH Já jsem zase rád, že o těhle kokotech nevím nic.
Já bych nevěděl, kdybych nesledoval alespoň minimálně MMA
Youtuber vymrdávající s lidmi a dětmi (Jake Paul) se dal na dráhu "PROFI" boxera (jakože jo, má profi zápasy, ale je to kokot)
A Jake má k sobě jednoho přimrdávače, který je shodou náhod Čech. A ten samozřejmě taky omrdává děti hezky za penízky.
KryptoVláďa 13.11.2021 20:53
jako ze je omrdava a jeste jim plati?
tvl nejakejch 40 hodin jsem nespal a ted do sebe musim lejt vino abych usnul
Swordfish 13.11.2021 20:55
me vino doslo
a je mi na umreni
KryptoVláďa 13.11.2021 20:57
ja vcera utek z callu a za hodinu se mi probudil malej s horeckou....od ty doby jsme nespali
MirekH 13.11.2021 20:57
<@!672035199441305600> u nás padli všichni krom mě, nemocní už 3 týdny a já za tu dobu ani nezakašlal
je potřeba budovat obranyschopnost a jsi v pohodě
stačí 3x do týdne olíznout mastnou tyč v metru a bacily se k tobě nedostanou 😄
KryptoVláďa 13.11.2021 20:58
@MirekH <@!672035199441305600> u nás padli všichni krom mě, nemocní už 3 týdny a já za tu dobu ani nezakašlal
tak ja v cajku.... ale kdyz celou noc nezavres voko a pak se tu staras o mimino a dedka, tak trosku umiras
KryptoVláďa 13.11.2021 20:58
@MirekH stačí 3x do týdne olíznout mastnou tyč v metru a bacily se k tobě nedostanou 😄
ty prece nejezdis metrem 😄
pokud tedy za tenhle vyraz neschovavas nejake mimomanzelske aktivity 😄
😋 1
GiSo 13.11.2021 21:05
Možná trochu nestandardní otázka.

Na platbu LN používat Phoenix?
KryptoVláďa 13.11.2021 21:06
@GiSo Možná trochu nestandardní otázka.

Na platbu LN používat Phoenix?
zalezi na jakou platbu....Phoenix pouziva dynamickej odkaz..tzn, ze kdyz chces, aby ti nekdo poslal, musis mit zapnutou appku...jestli to chces treba na kafe v polis, tak super...muzu ti neco po LN poslat
jinak ja jsem s nim spokojenej
GiSo 13.11.2021 21:07
Já počítám s tím, že se stejně zítra v Praze potkáme.
KryptoVláďa 13.11.2021 21:07
😄
MirekH 13.11.2021 21:08
@KryptoVláďa ty prece nejezdis metrem 😄
pravda, asi jí někdo líže za mě
KryptoVláďa 13.11.2021 21:08
mame to od sebe daleko...ja zaparkju na hlavaku a jdu jen do Vodickovky
KryptoVláďa 13.11.2021 21:08
@MirekH pravda, asi jí někdo líže za mě
tyc? nebo? 😄
MirekH 13.11.2021 21:08
čekal jsem že se zeptáš 😄
KryptoVláďa 13.11.2021 21:08
😄
MirekH 13.11.2021 21:09
@GiSo Možná trochu nestandardní otázka.

Na platbu LN používat Phoenix?
Phoneix je ok
💯 1
KryptoVláďa 13.11.2021 21:09
tak ja nevim, jestli to pred spanim vsechno nezavrit...uz mi sere, jak se to mrda sem a tam
minimalne Solany se asi zbavim
adamyjo 13.11.2021 21:12
ja pred spanim zavrel, ale nastavil jsem si na noc nakupky 🙂
GiSo 13.11.2021 21:12
Já zavírám SOL a DYDX + zisky převádím na LN. Ať si to teda taky trochu osahám, co ten Bitcoin vlastně umí.
KryptoVláďa 13.11.2021 21:13
@GiSo Já zavírám SOL a DYDX + zisky převádím na LN. Ať si to teda taky trochu osahám, co ten Bitcoin vlastně umí.
z ftx na LN phoenix je to celkem rychle, poplatek procento
GiSo 13.11.2021 21:13
Všechno v pohodě
(upraveno)
😆 1
KryptoVláďa 13.11.2021 21:14
tomas s tim ma taky problem
tak aby nemusel platit procento, tak si to poslal nekam, odkud to jde po LN zdarma a hned po pripsani prostredku mu na 14 dni pozastavili ucet 😄
🤣 2
Swordfish 13.11.2021 21:14
fakt tady budeme v patronske sekci cist neco o BTC? uz to tu je par dnu
GiSo 13.11.2021 21:15
@KryptoVláďa tak aby nemusel platit procento, tak si to poslal nekam, odkud to jde po LN zdarma a hned po pripsani prostredku mu na 14 dni pozastavili ucet 😄
Ale tak stejně musel zaplatit nějaký poplatek za posláním z FTX na [někam]
tree 木 13.11.2021 21:15
@Swordfish fakt tady budeme v patronske sekci cist neco o BTC? uz to tu je par dnu
lepsi micropayments sit nez LN tezko najdes
KryptoVláďa 13.11.2021 21:15
@GiSo Ale tak stejně musel zaplatit nějaký poplatek za posláním z FTX na [někam]
ftx zakazanou menu posila zdarma asi
KryptoVláďa 13.11.2021 21:16
@tree 木 lepsi micropayments sit nez LN tezko najdes
jako tohle se jim musi nechat, ze to fakt beha a funguje
Swordfish 13.11.2021 21:16
solana nefunguje ? 😄
nebo near?
KryptoVláďa 13.11.2021 21:17
<@!479608386024112128> v phoenix si u prijmu dole klikni na prepnuti na klasickou btc adresu a tam to posli. ftx posle zdarma a phoenix to prevede na LN
GiSo 13.11.2021 21:17
Pokud zaplatím kafe dříve, než vystydne, tak jsem s tím v pohodě.
GiSo 13.11.2021 21:17
KryptoVláďa 13.11.2021 21:17
@Swordfish solana nefunguje ? 😄
ted jsem si mezi burzama posilal po solane a cekal jsem pres pul hodiny
KryptoVláďa 13.11.2021 21:18
@GiSo Pokud zaplatím kafe dříve, než vystydne, tak jsem s tím v pohodě.
nechces si ty zisky nechat a ja ti poslu dve kilca na kafe?
stejne ti je urcite dluzim za listek do ovy
Swordfish 13.11.2021 21:18
near nefunguje? muzeme sirit fud ?
KryptoVláďa 13.11.2021 21:19
funuje, nic nesir 😄
GiSo 13.11.2021 21:19
@Swordfish near nefunguje? muzeme sirit fud ?
Záleží, co od něho očekáváš.
Pokud něco nového, tak funguje přesně tak, jak má. Nijak. Stejně jako všechno ostatní 😄
KryptoVláďa 13.11.2021 21:20
<@!479608386024112128> stahni phoenix a posli invoice
MirekH 13.11.2021 21:20
První transakce tam musí být alespoň 10000 sats, 3000 sats bude stát otevření kanálu
Doporučuji tam klidně poslat víc, třeba alespoň dva lity, ať máš likviditu
tree 木 13.11.2021 21:28