# pokec
184715 zpráv • strana 1076/1848
martinac 13.11.2021 11:31
https://dex.nearpad.io/farm


Zkoušel někdo? Na měsíc jede beta a apr cca kolem 1000%🤣
(upraveno)
KryptoVláďa 13.11.2021 11:32
<@!890662261121757215> druhou variatnu by ti popsla <@!801919538584092693> kterej byl snad ve vsech tehle projektech..... proste se rano probudis, stranky nejsou, twitter neni, discord neni...
(upraveno)
<@!890662261121757215> historicky se ukazuje, je prave lowcost chainy ala bsc, polygon, fantom .... jsou raje pro podvodniky....vymintovat tam smartcontract na takovej projekt stoji diky nizkym poplatku par dolaru, takze se jim vyplati tyhle scamy tam delat a lidi do toho chodi, protoze to zase stoji par dolaru... na eth siti by za velkej poplatek nikdo nevlez do neproverenyho projektu.... prave proto je cca 90% farem a staku na levnejch sitich podvod
😮 1
KryptoVláďa 13.11.2021 11:35
@martinac https://dex.nearpad.io/farm


Zkoušel někdo? Na měsíc jede beta a apr cca kolem 1000%🤣
cekam asi pul roku az to spusti
myslim jako na nearu
Makepeace 13.11.2021 11:35
Ok, idem dnes na tom pracovat. Takze odporucas skor staking, farming na Uni, Alchemixe.....???
martinac 13.11.2021 11:35
@KryptoVláďa cekam asi pul roku az to spusti
Už to jede právě, na aurora, pokud to bude něco jako uni atd., tak ten jejich token pad by mohl něco udělat.....
(upraveno)
KryptoVláďa 13.11.2021 11:36
@Makepeace Ok, idem dnes na tom pracovat. Takze odporucas skor staking, farming na Uni, Alchemixe.....???
tam jsi zase v pytli s tim, ze to chce mit velkej vstup...hledal bych veci na levnejch chainech, ktery bezi i na eth... to ti dava alespon trosku nejakou zaruku
Makepeace 13.11.2021 11:37
@KryptoVláďa <@!890662261121757215> historicky se ukazuje, je prave lowcost chainy ala bsc, polygon, fantom .... jsou raje pro podvodniky....vymintovat tam smartcontract na takovej projekt stoji diky nizkym poplatku par dolaru, takze se jim vyplati tyhle scamy tam delat a lidi do toho chodi, protoze to zase stoji par dolaru... na eth siti by za velkej poplatek nikdo nevlez do neproverenyho projektu.... prave proto je cca 90% farem a staku na levnejch sitich podvod
A co OlympusDao?....ten je na ETH sieti a vela ludi donho lezie
KryptoVláďa 13.11.2021 11:39
@Makepeace A co OlympusDao?....ten je na ETH sieti a vela ludi donho lezie
pred nim varujem od dubna, pravda, ze spusta lidem to hodilo pekny prachy.... s malem proc ne
KryptoVláďa 13.11.2021 11:40
@martinac Už to jede právě, na aurora, pokud to bude něco jako uni atd., tak ten jejich token pad by mohl něco udělat.....
ja tam vidim jen eth sit
a na to jim jebu
Raiden 13.11.2021 11:40
Saturn na moonriveru byl taky výživnej 😆
martinac 13.11.2021 11:41
@KryptoVláďa ja tam vidim jen eth sit
Dle mě musíš přes bridge jak na near a z eth na auroru
https://ethereum.bridgetonear.org/
(upraveno)
Pres metamask
Swordfish 13.11.2021 11:42
Vy jedete takhle po ránu 😅
🕘 1
KryptoVláďa 13.11.2021 11:42
@martinac Dle mě musíš přes bridge jak na near a z eth na auroru
https://ethereum.bridgetonear.org/
appka ti dovoli se pripojit jen na eth siti
martinac 13.11.2021 11:43
@KryptoVláďa appka ti dovoli se pripojit jen na eth siti
Teď jsem v metamasku nastavil aurora.dev a premostil přes duhu
A z near na auroru je to skoro zadarmo 🤣 🤣
Pár nearu jdem přenesl a nestojí skoro nic
(upraveno)
KryptoVláďa 13.11.2021 11:47
@martinac A z near na auroru je to skoro zadarmo 🤣 🤣
Pár nearu jdem přenesl a nestojí skoro nic
potrebujes tam aETH na gas?
martinac 13.11.2021 11:48
@KryptoVláďa potrebujes tam aETH na gas?
Jj, můžeš poslat z nearu eth, ale poplatky skoro nic, jak na nearu a farma běží a skáče to hezky 🤣 zatím teda.....
https://dex.nearpad.io/farm
(upraveno)
KryptoVláďa 13.11.2021 11:49
posilam tam jenom 30 near tak uvidime
KryptoVláďa 13.11.2021 11:50
@martinac Jj, můžeš poslat z nearu eth, ale poplatky skoro nic, jak na nearu a farma běží a skáče to hezky 🤣 zatím teda.....
https://dex.nearpad.io/farm
fee mi jde z nearu, vypada to ze aeth neni potreba
👍 1
martinac 13.11.2021 11:50
@KryptoVláďa posilam tam jenom 30 near tak uvidime
J taky jen na zkousku
(upraveno)
martinac 13.11.2021 11:51
@KryptoVláďa fee mi jde z nearu, vypada to ze aeth neni potreba
Ale na swapy tam mám trochu eth právě
KryptoVláďa 13.11.2021 11:51
@martinac Ale na swapy tam mám trochu eth právě
i swapy mi to bere z nearu
0 eth a beha to
martinac 13.11.2021 11:52
@KryptoVláďa i swapy mi to bere z nearu
Tak paráda, asi to jde z toho co tam právě máš
KryptoVláďa 13.11.2021 11:52
to je neco pro <@!479608386024112128> a <@!760563163241644042>
seru na to, jdu to tam namrdat 😄
🤣 1
hazim do <#862393028912349234> at to tu nespamujem
1
tak jedu za 300 near 😄
martinac 13.11.2021 11:57
Nejsi žádný troskar 🤣 🤣
KryptoVláďa 13.11.2021 11:58
aurora teda lita jak svine.....
skoda, ze se o nearu vic nevi
MirekH 13.11.2021 11:59
Kamarád shání pro kluka k vánocům ps4 pro slim nebo ps5, prý jsou vyprodané. Nemáte někdo podpultovy přístup? :-) Diky
KryptoVláďa 13.11.2021 11:59
@MirekH Kamarád shání pro kluka k vánocům ps4 pro slim nebo ps5, prý jsou vyprodané. Nemáte někdo podpultovy přístup? :-) Diky
a neni na to maly, nechtelo by to spis enxyklopedii? 😄
GiSo 13.11.2021 12:16
@KryptoVláďa to jsou presne ty projekty, co nic neumi, jsou k hovnu, jejich tokeny vznikly jenom pro to, aby se zamkly a vznikaly dalsi tyhle tokeny....cena tokenu neni absolutne podlozenou zadnou vyuzitelnou hodnotou projektu..... kdyz drziz uni, vis ze umi swapovat a jsi schopna si cenu tokenu odvodit od kvality a pouzitelnosti uniswapu... to same dydx, alchemix atd..... co umi tohle, krome toho ze si to vymyslelo token, za kterej ti da dalsi token? nic
Tohle je tu stále dokola. Připnout ...
GiSo 13.11.2021 12:16
@KryptoVláďa u tehle projektu neni otazka, jestli skonci, ale kdy
A tohle si nech vytetovat hned pod Bitcoin.
KryptoVláďa 13.11.2021 12:16
😄
GiSo 13.11.2021 12:17
@Makepeace 🤦‍♀️ no musim to prehodnotit. dakujem za radu a nazor. vidim, ze sa musim este vela ucit aj o tom ako funguje skutocny defi svet
Pober zisky a něco tam nech.
Když zhasnou, tak je dobré nebýt ve ztrátě.
👍 1
KryptoVláďa 13.11.2021 12:20
GiSo 13.11.2021 12:21
@MirekH Kamarád shání pro kluka k vánocům ps4 pro slim nebo ps5, prý jsou vyprodané. Nemáte někdo podpultovy přístup? :-) Diky
Koukám po bazarech už asi 2 týdny.
Sháním PS 4PRO včetně VR a MOVE ovladačů.

Našel jsem pár pěkných inzerátů, ale jsou většinou do hodiny pryč.
Je to celkem masakr.
(upraveno)
GiSo 13.11.2021 12:28
A pak taky spousta podvodných inzerátů.

Kopie originálních.

Když napíšeš prodejci, který podle lokality bydlí kousek od tebe, tak najednou bydlí na druhé straně planety a posílá jedině po zaslání peněz předem a osobní předání není možné.

Bazary jsou scam
KryptoVláďa 13.11.2021 12:45
tak jsem si pujcil 600 near a jdu to ohulit 😄
KryptoVláďa 13.11.2021 12:53
KryptoVláďa 13.11.2021 13:02
Dalsi slohovka
<@!397625533283958787>
tree 木 13.11.2021 13:02
@GiSo Poplatky jsou přímo úměrné ceně ETH + ovlivněny gasem.
Tak, jak psal Peky.
Ale není to tak, že by dříve byly malé poplatky a teď velké.

Problém je ten, že poplatky nikdo nepočítá v ETH, ale pouze v USD
Poplatky nejsou ovlivneny cenou ETH.. ale tim ze je tu velka poptavka pouzivat ethereum. Kdyby tu tahle poptavka nebyla tak poplatky jsou nizko a cena ETH je taky nizko
👍 1
tree 木 13.11.2021 13:08
@AMwhatAM No a ja nejake ETH mam, ale pro nove lidi absolutne nepouzitelne.. teda i pro me kdyz jsem nedavno v dipu chtel doplnit colateral do Liquity a transakce stala 2000$
> "pro nove lidi absolutne nepouzitelne"
Nezamenoval bych novacky a lidi co nemaji dostatek penez aby se jim ethereum vyplatilo.... Pro takovehle novacky samozrejme ethereum neni
je to asi jako nadavat na Taxi, ze je to moc drahy a neni to pro novacky, protoze ty maji jezdit MHD
tree 木 13.11.2021 13:16
Uz me uprimne sere, ze tohle musime lidem vysvetlovat my a nevysvetli to Kicom a dalsi bitcoinovi maximalisti
bitcoin ma uplne stejny system poplatku, a pokud ma bitcoin dlouhodobe fungovat, pak to ze poplatky budou stat $1000 a vic za prevod je jeho jedina sance jak prezit
tree 木 13.11.2021 13:26
GiSo 13.11.2021 13:33
@tree 木 Poplatky nejsou ovlivneny cenou ETH.. ale tim ze je tu velka poptavka pouzivat ethereum. Kdyby tu tahle poptavka nebyla tak poplatky jsou nizko a cena ETH je taky nizko
Proto jsem nepsal, že jsou poplatky ovlivněny cenou ETH. 🤷🏻‍♂️
Storm 13.11.2021 13:41
@MirekH Kamarád shání pro kluka k vánocům ps4 pro slim nebo ps5, prý jsou vyprodané. Nemáte někdo podpultovy přístup? :-) Diky
Doporučuji sledovat https://mamut.cz/herni-konzole
Dost často tam mají stále PS5 skladem, několik kolegů to tam již koupilo.
Deleted User 13.11.2021 14:16
myslíte že je možný že trezor nejde spojit s metamask v prohlížeči brave? nebo hledám chybu tam kde není?
Tomáš 13.11.2021 14:33
@KryptoVláďa to je neco pro <@!479608386024112128> a <@!760563163241644042>
já na to zatím kašlu a nechám to být až na to bude čas ... už jsem se poučil 😄
tree 木 13.11.2021 14:46
<@!672035199441305600> Kdy bude rozhovor s babisem?
tree 木 13.11.2021 14:52
Samozrejme myslim Jr. ne s tim kokotem
Makepeace 13.11.2021 14:53
@Deleted User myslíte že je možný že trezor nejde spojit s metamask v prohlížeči brave? nebo hledám chybu tam kde není?
<@456226577798135808> vyrobcovia Trezoru odporucaju prehliadac Chrome alebo Firefox. Tiez som s tym mala problem na inach prehliadacoch. Na Crome to slape
🙌 1
AMwhatAM 13.11.2021 14:58
@tree 木 > "pro nove lidi absolutne nepouzitelne"
Nezamenoval bych novacky a lidi co nemaji dostatek penez aby se jim ethereum vyplatilo.... Pro takovehle novacky samozrejme ethereum neni
uz jsme to resili asi 10x .. pro lidi jako ty Vlada nebo i treba ja co maji ETH dlouho to asi neni problem.. ale treba ted jsem znamemu rikal at si regne domenu a vysvetlovak mu ze za domenu da 00 prd, ale za poplatek 90 % nakladu .. sorry ale ja to jako problem vidim
tree 木 13.11.2021 15:02
@AMwhatAM uz jsme to resili asi 10x .. pro lidi jako ty Vlada nebo i treba ja co maji ETH dlouho to asi neni problem.. ale treba ted jsem znamemu rikal at si regne domenu a vysvetlovak mu ze za domenu da 00 prd, ale za poplatek 90 % nakladu .. sorry ale ja to jako problem vidim
A proc rikas nekomu kdo to evidentne nepotrebuje aby si zaregistroval domenu?
KryptoVláďa 13.11.2021 15:04
@tree 木 <@!672035199441305600> Kdy bude rozhovor s babisem?
Proc? Je v kryptu?
tree 木 13.11.2021 15:04
@KryptoVláďa Proc? Je v kryptu?
lajkoval nam nejaky posty o kryptu, myslim ze by mohl bejt... zkus mu napsat na twitter
minimalne nema rad maxiky 🤣
KryptoVláďa 13.11.2021 15:07
@tree 木 lajkoval nam nejaky posty o kryptu, myslim ze by mohl bejt... zkus mu napsat na twitter
😆 1 🤣 3
<@!397625533283958787> tak sup sdilet. Byla by prdel ho tam dostat
Kdyz nespim, byvam vtipnej 🤣🤣🤣
tree 木 13.11.2021 15:15
abys ho nevystrasil, tezko rict zda takhle primo odpovi 😄
KryptoVláďa 13.11.2021 15:23
Cas na long 🤣
tree 木 13.11.2021 15:24
rozhodli se zrusit treasury a vsechny cream poslat do trhu (odskodnit lidi)
takze nove na trhu bude o 1,4m CREAM vic
KryptoVláďa 13.11.2021 15:24
Tvl chytit to na tech 53 mohlo zo bejt fajn
Včelkamára 13.11.2021 15:25
Malej long zkusim 🤣
tree 木 13.11.2021 15:25
Kdo mel penize na CREAM a byly mu ukradeny, tak odskodneni zde -> https://app.cream.finance/claim
Ale hlavne uz v treasury nebude zadna alokace pro team
> There will be no further CREAM allocations to the team.
proste RIP
Včelkamára 13.11.2021 15:31
Deleted User 13.11.2021 15:31
@KryptoVláďa kdyz to je tezky...ani na jedny z tech siti nenajdes projekty, ktery by tem na eth sahaly aspon po kotniky....to je proste ten problem.....budes po tech sitich courat, platit sice malo, ale vlastne za nic....takze to jsou ve vysledku vic vyhozeny penize, nez za neco realneho na eth
tak musim dade mimo zarobit aby som mohol stymi 3eth nieco zacat realne robit
KryptoVláďa 13.11.2021 15:32
tak jak se vam to zelena?
👍 1
Deleted User 13.11.2021 15:33
nastavujes aj stoplossy?
(upraveno)
KryptoVláďa 13.11.2021 15:42
ne
Storm 13.11.2021 15:51
achjo nemam slov 😄 😄
Michi💵 13.11.2021 15:58
@KryptoVláďa tak jak se vam to zelena?
Dobre ty!👍
KryptoVláďa 13.11.2021 16:08
@Storm achjo nemam slov 😄 😄
Tady uz neni ucel delat osvetu
tree 木 13.11.2021 16:13
muflon dela dobry piva
predpokladam ze je to prebrandovana Tramvaj
https://pivovarmuflon.cz/produkt/tramvaj-22/
KryptoVláďa 13.11.2021 16:15
@tree 木 muflon dela dobry piva
A v cem podnikate? Prodavam piva s prelepenou etiketou a rikam, ze NFT je picovina
(upraveno)
🤣 4
kurva to by byl tweet 😄
👍 2 🤣 2
rabbit-r12 13.11.2021 16:16
@KryptoVláďa kurva to by byl tweet 😄
Ne, to by teprve bylo NFTcko....😁