Michi💵
12.11.2021 17:52
hezky se ti to zelena 🙂
ale jako ty se nebojis 🙂
KryptoVláďa
12.11.2021 17:52
Proc?
Michi💵
12.11.2021 17:53
docela tam mas nalito dost:)
PVG
12.11.2021 17:53
Já nevím, jestli mi za to ETH stojíš... 😅🤷🏼♂️🤣 <@672035199441305600>
KryptoVláďa
12.11.2021 17:53
Jo taaaak. Porad bez paky
Michi💵
12.11.2021 17:53
good boy 🙂
KryptoVláďa
12.11.2021 17:53
↩
@PVG
Já nevím, jestli mi za to ETH stojíš... 😅🤷🏼♂️🤣 <@672035199441305600>
0.1 to je prd 🤣
PVG
12.11.2021 17:54
↩
@KryptoVláďa
0.1 to je prd 🤣
Jak pro koho... 🤣
GiSo
12.11.2021 17:59
↩
@PVG
Jak pro koho... 🤣
Píše to Vláďa, který má otevřenou pozici s 5 ETH 🤣😂
PVG
12.11.2021 17:59
🤣
GiSo
12.11.2021 18:00
↩
@KryptoVláďa
Jinak ja dnes zustanu verny longum
Kde jsou ty časy, kdy jsi měl otevřené 30+ pozic.
Dnes už jen ubohých 5 pozic?
Dnes už jen ubohých 5 pozic?
Btw. taky mám trochu otevřeno a nerealizované zisky taky kolem 1-2 %.
Jen nemám otevřeno za miliony 🤣
Jen nemám otevřeno za miliony 🤣
Peky
12.11.2021 18:07
třeba to zachrání Taproot, jsem zvědav na víkend....
Roonwild
12.11.2021 18:07
↩
@KryptoVláďa
Jinak ja dnes zustanu verny longum
Vláďa umí i když v ulicích teče krev 🥳
🤣 1
KryptoVláďa
12.11.2021 18:11
↩
@GiSo
Btw. taky mám trochu otevřeno a nerealizované zisky taky kolem 1-2 %.
Jen nemám otevřeno za miliony 🤣
Jen nemám otevřeno za miliony 🤣
Za miliony mi to naucil <@473855667325894666>
Peky
12.11.2021 18:12
↩
@KryptoVláďa
Za miliony mi to naucil <@473855667325894666>
po prvním milionu to jde samo🥳 👍
GiSo
12.11.2021 18:31
↩
@KryptoVláďa
Koukam na stranky muzea iluzi, ze bysme o vikendu vyrazili. Ale kdyby tam takhle klecela, tak ji urcite nedavam mec na rameno 🤣🤣🤣
Já tam jedu v pondělí 😂
KryptoVláďa
12.11.2021 18:31
↩
@GiSo
Já tam jedu v pondělí 😂
to uz tam klecet nebude, bude rada, ze mluvi 😄
GiSo
12.11.2021 18:31
Bych si tě mohl připsat k náhodnému setkání hned pod Mirka 🤣
KryptoVláďa
12.11.2021 18:31
tj, ja asi v nedeli odpol
to uz by ti pani asi ale nesezrala 😄
🤣 1
GiSo
12.11.2021 18:32
V neděli jdeme v Praze do "Krokodýlí ZOO"
KryptoVláďa
12.11.2021 18:32
mate dva dny ve velkomeste?
GiSo
12.11.2021 18:32
3
KryptoVláďa
12.11.2021 18:32
jako to je zoo, kde jsou jenom krokodylove? miluju tyhle pestrobarevny zazitky 😄
GiSo
12.11.2021 18:33
Malýho začínám učit anglicky a krokodýl + žralok ho chytlo nejvíce 😂.
KryptoVláďa
12.11.2021 18:34
dejte si kafe naproti v nitroblocku, je to tam krasny, tocil jsem tam podcast s fillnerem
a vlastne to mas vedle polis, poslu ti btc na LN a muzes vzit pani na kafe
🤣 1
Peky
12.11.2021 18:35
↩
@KryptoVláďa
Koukam na stranky muzea iluzi, ze bysme o vikendu vyrazili. Ale kdyby tam takhle klecela, tak ji urcite nedavam mec na rameno 🤣🤣🤣
na tu dálku bych to taky nedal🤣
KryptoVláďa
12.11.2021 18:35
↩
@Peky
na tu dálku bych to taky nedal🤣
Kdyz neprijde hora k Mohamedovi...vzdyt to znas 😄
👍 1
GiSo
12.11.2021 18:38
↩
@KryptoVláďa
a vlastne to mas vedle polis, poslu ti btc na LN a muzes vzit pani na kafe
Takže v neděli sraz v Polis? 🤣
*náhodný sraz
Peky
12.11.2021 18:38
↩
@GiSo
Malýho začínám učit anglicky a krokodýl + žralok ho chytlo nejvíce 😂.
jj,, krokodýl není těžký na překlad🤣
GiSo
12.11.2021 18:38
↩
@Peky
jj,, krokodýl není těžký na překlad🤣
Jsem to bral podle plyšáků.
Peky
12.11.2021 18:39
↩
@GiSo
Takže v neděli sraz v Polis? 🤣
Vláďa zaplatí QR kerkou 🤣
🤣 2
KryptoVláďa
12.11.2021 18:39
kundo
GiSo
12.11.2021 18:39
Jo tak proto jede do Prahy 🤣
Už má vybraný salón.
Už má vybraný salón.
KryptoVláďa
12.11.2021 18:42
15700... zatim bez kerky
GiSo
12.11.2021 18:42
Zítra se bude trh zelenat.
👍 3
KryptoVláďa
12.11.2021 18:43
↩
@GiSo
Zítra se bude trh zelenat.
skoro vsechno ve stable
GiSo
12.11.2021 18:43
Sakra
KryptoVláďa
12.11.2021 18:45
↩
@GiSo
Sakra
na topu jsem rovnou vetsinu prelejval...je tam trochu eth, vic btc, nejakej matic a bnb....ale to snad neudela dvojku
KryptoVláďa
12.11.2021 19:14
@here jeste nemam uspano, prpojim se na call o chvilicku dyl, neozerte se mi 🙂
tree 木
12.11.2021 19:17
KryptoVláďa
12.11.2021 19:45
<@!403204367345254402> kde jsiiii?
Swordfish
12.11.2021 20:04
bordeeeeel
Storm
12.11.2021 20:05
<@!479608386024112128> Ten cake tady za 154% https://swamp.finance/app/
(upraveno)
Jsem tam s Tomášem
GiSo
12.11.2021 20:19
Dokonce.
Tak to jsem byl se 100% ještě nízko 🤣
Já teď nemám odkud co tahat 🙄
jiricepelka
12.11.2021 20:25
Storm
12.11.2021 20:26
<@!479608386024112128> Za kolik jsi řikal že jde půjčit a kde přesně? Díky.
přímo na binance burze?
jiricepelka
12.11.2021 20:29
rabbit-r12
12.11.2021 20:45
Borci, kde je na Binance ten CAKE? Chci zkusit ten Swamp.Finance.
Koukám do části Finance->Crypto Loans....CAKE tam aktuálně nevidím....koukám blbe?
Koukám do části Finance->Crypto Loans....CAKE tam aktuálně nevidím....koukám blbe?
KryptoVláďa
12.11.2021 20:47
musis mit vlozenej nejakej kolateral na margin a pak si vuci nemu muzes pujcit. aby te to pustilo ven, musis mit pujceno o otrochu min nez pulku koleteralu
GiSo
12.11.2021 20:49
↩
@Storm
<@!479608386024112128> Za kolik jsi řikal že jde půjčit a kde přesně? Díky.
Říkal jsem Binance za 7.3% ročně
Včera to tam bylo
GiSo
12.11.2021 20:50
↩
@rabbit-r12
Borci, kde je na Binance ten CAKE? Chci zkusit ten Swamp.Finance.
Koukám do části Finance->Crypto Loans....CAKE tam aktuálně nevidím....koukám blbe?
Koukám do části Finance->Crypto Loans....CAKE tam aktuálně nevidím....koukám blbe?
Pustím notebook a pošlu odkaz.
rabbit-r12
12.11.2021 20:52
Díky kluci. Asi zbytečný. Koukám kde co mám a už se mi asi nechce nic prodávat, abych měl 50%+, abych s tím šel ven, jak pise Vláďa
KryptoVláďa
12.11.2021 20:53
↩
@rabbit-r12
Díky kluci. Asi zbytečný. Koukám kde co mám a už se mi asi nechce nic prodávat, abych měl 50%+, abych s tím šel ven, jak pise Vláďa
to je nasypat tam veci co mas na hodl
rabbit-r12
12.11.2021 20:53
Hojim ztráty z promrdu na FTX :)) A přemýšlím, kde zarobit nějaký další money :)
KryptoVláďa
12.11.2021 20:53
berou skoro vsechno
rabbit-r12
12.11.2021 20:53
Jsem greedy 😁
KryptoVláďa
12.11.2021 20:53
↩
@rabbit-r12
Hojim ztráty z promrdu na FTX :)) A přemýšlím, kde zarobit nějaký další money :)
kolik?
rabbit-r12
12.11.2021 20:53
↩
@KryptoVláďa
to je nasypat tam veci co mas na hodl
Tak to pak jo
Swordfish
12.11.2021 20:53
GiSo
12.11.2021 20:54
↩
@rabbit-r12
Borci, kde je na Binance ten CAKE? Chci zkusit ten Swamp.Finance.
Koukám do části Finance->Crypto Loans....CAKE tam aktuálně nevidím....koukám blbe?
Koukám do části Finance->Crypto Loans....CAKE tam aktuálně nevidím....koukám blbe?
Tady máš přehled toho, co si za kolik půjčíš
https://www.binance.com/en/margin-fee
https://www.binance.com/en/margin-fee
🏆 1
rabbit-r12
12.11.2021 20:54
↩
@KryptoVláďa
kolik?
Žádný dramo. Měl jsem něco málo přes litr na hraní, asi 500 je v pici z vlnkování....než jsem si nechal poradit, že je OK mít otevřený dlouhý pozice :))
Takže se to už lepší ;)
GiSo
12.11.2021 20:58
Bříza
12.11.2021 21:28
České je za 7% na binance ?
vlavik
12.11.2021 21:30
Cus, co myslite ten RING,, koupit?
GiSo
12.11.2021 21:53
↩
@Bříza
České je za 7% na binance ?
Ano
Pokud slovem České myslíš Cake
Bříza
12.11.2021 22:12
Ano xD už je pozdě 😂
Sobmarka
12.11.2021 22:19
Ahoj, prosím, ptala jsem se v poradne, ale mozna tam uz nikdo neni tak pozde. Prosim moc o radu chtěla jsem se zeptat, je nějaká cesta jak snížit na ether síti gas? Jde o to, že mám v páru cca 1k USD, ale jen unstake stoji 133 USD. díky moc!
A pak jsem se jeste chtela zeptat, jde z polygon site neak primo poslat coiny na penezenku? Jinak receno, abych nemusela pres ether sit?
A pak jsem se jeste chtela zeptat, jde z polygon site neak primo poslat coiny na penezenku? Jinak receno, abych nemusela pres ether sit?
Ja se prepsala, nemyslela jsem penezenku ale burzu, abych je mohla promenit na cash
rabbit-r12
12.11.2021 22:25
Ad Polygon
Optimálně po Polygonu Matic na burzu, tam si ho swapnout na co chceš
Na gas jsou tu jinci borci...
Optimálně po Polygonu Matic na burzu, tam si ho swapnout na co chceš
Na gas jsou tu jinci borci...
Swordfish
12.11.2021 23:21
Element
13.11.2021 00:01
Vdaka vsetkym ze cenne kryptoInformacie.. obzvlast <@403204367345254402> ... mal som skvelu nocnu šichtu vdaka vam...smekam
*Na patron calle
Sobmarka
13.11.2021 06:10
↩
@rabbit-r12
Ad Polygon
Optimálně po Polygonu Matic na burzu, tam si ho swapnout na co chceš
Na gas jsou tu jinci borci...
Optimálně po Polygonu Matic na burzu, tam si ho swapnout na co chceš
Na gas jsou tu jinci borci...
Dekuju moc nasla jsem ze binance umi primo na polygon. Snycoin tusim asi ne ze?
Peky
13.11.2021 06:17
nech sa páčí - 638% APR ale odměny se zamykají na 12 měsíců při claimnutí, jako u ILV - https://staking.meritcircle.io/deposit/mc-eth
projekt zaučuje hráče, dává jím ,,stipendia" a ty pak vydělávají ve hrách
i mimo jiné si budete moc hrát s ptáčky 😆
Peky
13.11.2021 06:32
jak už víme, tak v herním průmyslu se točí více peněz než ve filmovém a hudebním dohromady, to by bylo, abychom něco netrefili 🥳
Deleted User
13.11.2021 06:53
<@!397625533283958787> tak skusam to sobotu rano s dai a poplatok stale taky isty vysoky ked znizim tak mi to neprejde.
ako sorry viem ze ste tu fanusikovia eth ale momentalne eth je nepouzitelne pre ludi co sa dostavaju do defi a podobne za tyzden som vyjebal 400$ len na poplatkoch a v podstate som sa toho len tak letmo dotkol. mozno ked stalo minuli rok 400 sa snim dalo skusat ale ked stoji 4000 tak je to dobra kktina. bez urazky ale eth je fakt len pre prachacov.
(upraveno)
ako sorry viem ze ste tu fanusikovia eth ale momentalne eth je nepouzitelne pre ludi co sa dostavaju do defi a podobne za tyzden som vyjebal 400$ len na poplatkoch a v podstate som sa toho len tak letmo dotkol. mozno ked stalo minuli rok 400 sa snim dalo skusat ale ked stoji 4000 tak je to dobra kktina. bez urazky ale eth je fakt len pre prachacov.
GiSo
13.11.2021 06:58
↩
@Deleted User
<@!397625533283958787> tak skusam to sobotu rano s dai a poplatok stale taky isty vysoky ked znizim tak mi to neprejde.
ako sorry viem ze ste tu fanusikovia eth ale momentalne eth je nepouzitelne pre ludi co sa dostavaju do defi a podobne za tyzden som vyjebal 400$ len na poplatkoch a v podstate som sa toho len tak letmo dotkol. mozno ked stalo minuli rok 400 sa snim dalo skusat ale ked stoji 4000 tak je to dobra kktina. bez urazky ale eth je fakt len pre prachacov.
ako sorry viem ze ste tu fanusikovia eth ale momentalne eth je nepouzitelne pre ludi co sa dostavaju do defi a podobne za tyzden som vyjebal 400$ len na poplatkoch a v podstate som sa toho len tak letmo dotkol. mozno ked stalo minuli rok 400 sa snim dalo skusat ale ked stoji 4000 tak je to dobra kktina. bez urazky ale eth je fakt len pre prachacov.
Byl jsi včera na callu?
Deleted User
13.11.2021 06:58
bohuzial sa mi nedalo
bolo tam nieco o tom?
Peky
13.11.2021 07:08
↩
@Deleted User
bohuzial sa mi nedalo
myslím, že je tady sekce <#884544208130682910> 😆
😆 1
pokud už nějaká ETH vlastníš, tak gas je v pořádku, když byl gas za 20 USD, tak ETH stálo 400 USD