# pokec
184714 zpráv • strana 1078/1848
Michi💵 12.11.2021 17:52
hezky se ti to zelena 🙂
ale jako ty se nebojis 🙂
KryptoVláďa 12.11.2021 17:52
Proc?
Michi💵 12.11.2021 17:53
docela tam mas nalito dost:)
PVG 12.11.2021 17:53
Já nevím, jestli mi za to ETH stojíš... 😅🤷🏼‍♂️🤣 <@672035199441305600>
KryptoVláďa 12.11.2021 17:53
Jo taaaak. Porad bez paky
Michi💵 12.11.2021 17:53
good boy 🙂
KryptoVláďa 12.11.2021 17:53
@PVG Já nevím, jestli mi za to ETH stojíš... 😅🤷🏼‍♂️🤣 <@672035199441305600>
0.1 to je prd 🤣
PVG 12.11.2021 17:54
@KryptoVláďa 0.1 to je prd 🤣
Jak pro koho... 🤣
GiSo 12.11.2021 17:59
@PVG Jak pro koho... 🤣
Píše to Vláďa, který má otevřenou pozici s 5 ETH 🤣😂
PVG 12.11.2021 17:59
🤣
GiSo 12.11.2021 18:00
@KryptoVláďa Jinak ja dnes zustanu verny longum
Kde jsou ty časy, kdy jsi měl otevřené 30+ pozic.
Dnes už jen ubohých 5 pozic?
Btw. taky mám trochu otevřeno a nerealizované zisky taky kolem 1-2 %.
Jen nemám otevřeno za miliony 🤣
Peky 12.11.2021 18:07
třeba to zachrání Taproot, jsem zvědav na víkend....
Roonwild 12.11.2021 18:07
@KryptoVláďa Jinak ja dnes zustanu verny longum
Vláďa umí i když v ulicích teče krev 🥳
🤣 1
KryptoVláďa 12.11.2021 18:11
@GiSo Btw. taky mám trochu otevřeno a nerealizované zisky taky kolem 1-2 %.
Jen nemám otevřeno za miliony 🤣
Za miliony mi to naucil <@473855667325894666>
Peky 12.11.2021 18:12
@KryptoVláďa Za miliony mi to naucil <@473855667325894666>
po prvním milionu to jde samo🥳 👍
KryptoVláďa 12.11.2021 18:27
Jsem nejak moc nabiram dole tu polku a bojim se ze az se vrati nas 50 tak bude v mem portfoliu flipening 🤣
🙈 1
Koukam na stranky muzea iluzi, ze bysme o vikendu vyrazili. Ale kdyby tam takhle klecela, tak ji urcite nedavam mec na rameno 🤣🤣🤣
(upraveno)
GiSo 12.11.2021 18:31
@KryptoVláďa Koukam na stranky muzea iluzi, ze bysme o vikendu vyrazili. Ale kdyby tam takhle klecela, tak ji urcite nedavam mec na rameno 🤣🤣🤣
Já tam jedu v pondělí 😂
KryptoVláďa 12.11.2021 18:31
@GiSo Já tam jedu v pondělí 😂
to uz tam klecet nebude, bude rada, ze mluvi 😄
GiSo 12.11.2021 18:31
Bych si tě mohl připsat k náhodnému setkání hned pod Mirka 🤣
KryptoVláďa 12.11.2021 18:31
tj, ja asi v nedeli odpol
to uz by ti pani asi ale nesezrala 😄
🤣 1
GiSo 12.11.2021 18:32
V neděli jdeme v Praze do "Krokodýlí ZOO"
KryptoVláďa 12.11.2021 18:32
mate dva dny ve velkomeste?
GiSo 12.11.2021 18:32
3
KryptoVláďa 12.11.2021 18:32
jako to je zoo, kde jsou jenom krokodylove? miluju tyhle pestrobarevny zazitky 😄
GiSo 12.11.2021 18:33
Malýho začínám učit anglicky a krokodýl + žralok ho chytlo nejvíce 😂.
KryptoVláďa 12.11.2021 18:34
dejte si kafe naproti v nitroblocku, je to tam krasny, tocil jsem tam podcast s fillnerem
a vlastne to mas vedle polis, poslu ti btc na LN a muzes vzit pani na kafe
🤣 1
Peky 12.11.2021 18:35
@KryptoVláďa Koukam na stranky muzea iluzi, ze bysme o vikendu vyrazili. Ale kdyby tam takhle klecela, tak ji urcite nedavam mec na rameno 🤣🤣🤣
na tu dálku bych to taky nedal🤣
KryptoVláďa 12.11.2021 18:35
@Peky na tu dálku bych to taky nedal🤣
Kdyz neprijde hora k Mohamedovi...vzdyt to znas 😄
👍 1
GiSo 12.11.2021 18:38
@KryptoVláďa a vlastne to mas vedle polis, poslu ti btc na LN a muzes vzit pani na kafe
Takže v neděli sraz v Polis? 🤣
*náhodný sraz
Peky 12.11.2021 18:38
@GiSo Malýho začínám učit anglicky a krokodýl + žralok ho chytlo nejvíce 😂.
jj,, krokodýl není těžký na překlad🤣
GiSo 12.11.2021 18:38
@Peky jj,, krokodýl není těžký na překlad🤣
Jsem to bral podle plyšáků.
Peky 12.11.2021 18:39
@GiSo Takže v neděli sraz v Polis? 🤣
Vláďa zaplatí QR kerkou 🤣
🤣 2
KryptoVláďa 12.11.2021 18:39
kundo
GiSo 12.11.2021 18:39
Jo tak proto jede do Prahy 🤣
Už má vybraný salón.
KryptoVláďa 12.11.2021 18:42
15700... zatim bez kerky
GiSo 12.11.2021 18:42
Zítra se bude trh zelenat.
👍 3
KryptoVláďa 12.11.2021 18:43
@GiSo Zítra se bude trh zelenat.
skoro vsechno ve stable
GiSo 12.11.2021 18:43
Sakra
KryptoVláďa 12.11.2021 18:45
@GiSo Sakra
na topu jsem rovnou vetsinu prelejval...je tam trochu eth, vic btc, nejakej matic a bnb....ale to snad neudela dvojku
KryptoVláďa 12.11.2021 19:14
@here jeste nemam uspano, prpojim se na call o chvilicku dyl, neozerte se mi 🙂
KryptoVláďa 12.11.2021 19:45
<@!403204367345254402> kde jsiiii?
Swordfish 12.11.2021 20:04
bordeeeeel
Storm 12.11.2021 20:05
<@!479608386024112128> Ten cake tady za 154% https://swamp.finance/app/
(upraveno)
Jsem tam s Tomášem
GiSo 12.11.2021 20:19
@Storm <@!479608386024112128> Ten cake tady za 154% https://swamp.finance/app/
Dokonce.
Tak to jsem byl se 100% ještě nízko 🤣
Já teď nemám odkud co tahat 🙄
jiricepelka 12.11.2021 20:25
Storm 12.11.2021 20:26
<@!479608386024112128> Za kolik jsi řikal že jde půjčit a kde přesně? Díky.
přímo na binance burze?
jiricepelka 12.11.2021 20:29
rabbit-r12 12.11.2021 20:45
Borci, kde je na Binance ten CAKE? Chci zkusit ten Swamp.Finance.
Koukám do části Finance->Crypto Loans....CAKE tam aktuálně nevidím....koukám blbe?
KryptoVláďa 12.11.2021 20:47
musis mit vlozenej nejakej kolateral na margin a pak si vuci nemu muzes pujcit. aby te to pustilo ven, musis mit pujceno o otrochu min nez pulku koleteralu
GiSo 12.11.2021 20:49
@Storm <@!479608386024112128> Za kolik jsi řikal že jde půjčit a kde přesně? Díky.
Říkal jsem Binance za 7.3% ročně
Včera to tam bylo
GiSo 12.11.2021 20:50
@rabbit-r12 Borci, kde je na Binance ten CAKE? Chci zkusit ten Swamp.Finance.
Koukám do části Finance->Crypto Loans....CAKE tam aktuálně nevidím....koukám blbe?
Pustím notebook a pošlu odkaz.
rabbit-r12 12.11.2021 20:52
Díky kluci. Asi zbytečný. Koukám kde co mám a už se mi asi nechce nic prodávat, abych měl 50%+, abych s tím šel ven, jak pise Vláďa
KryptoVláďa 12.11.2021 20:53
@rabbit-r12 Díky kluci. Asi zbytečný. Koukám kde co mám a už se mi asi nechce nic prodávat, abych měl 50%+, abych s tím šel ven, jak pise Vláďa
to je nasypat tam veci co mas na hodl
rabbit-r12 12.11.2021 20:53
Hojim ztráty z promrdu na FTX :)) A přemýšlím, kde zarobit nějaký další money :)
KryptoVláďa 12.11.2021 20:53
berou skoro vsechno
rabbit-r12 12.11.2021 20:53
Jsem greedy 😁
KryptoVláďa 12.11.2021 20:53
@rabbit-r12 Hojim ztráty z promrdu na FTX :)) A přemýšlím, kde zarobit nějaký další money :)
kolik?
jiricepelka 12.11.2021 20:53
rabbit-r12 12.11.2021 20:53
@KryptoVláďa to je nasypat tam veci co mas na hodl
Tak to pak jo
Swordfish 12.11.2021 20:53
GiSo 12.11.2021 20:54
@rabbit-r12 Borci, kde je na Binance ten CAKE? Chci zkusit ten Swamp.Finance.
Koukám do části Finance->Crypto Loans....CAKE tam aktuálně nevidím....koukám blbe?
Tady máš přehled toho, co si za kolik půjčíš
https://www.binance.com/en/margin-fee
🏆 1
rabbit-r12 12.11.2021 20:54
@KryptoVláďa kolik?
Žádný dramo. Měl jsem něco málo přes litr na hraní, asi 500 je v pici z vlnkování....než jsem si nechal poradit, že je OK mít otevřený dlouhý pozice :))
Takže se to už lepší ;)
GiSo 12.11.2021 20:58
@rabbit-r12 Borci, kde je na Binance ten CAKE? Chci zkusit ten Swamp.Finance.
Koukám do části Finance->Crypto Loans....CAKE tam aktuálně nevidím....koukám blbe?
A pak si otevřeš margin účet a libovolně si půjčuješ.
Jako kolateral můžeš mít cokoli, co ti přijme Binance na peněženku
Bříza 12.11.2021 21:28
České je za 7% na binance ?
vlavik 12.11.2021 21:30
Cus, co myslite ten RING,, koupit?
GiSo 12.11.2021 21:53
@Bříza České je za 7% na binance ?
Ano
Pokud slovem České myslíš Cake
Bříza 12.11.2021 22:12
Ano xD už je pozdě 😂
Sobmarka 12.11.2021 22:19
Ahoj, prosím, ptala jsem se v poradne, ale mozna tam uz nikdo neni tak pozde. Prosim moc o radu chtěla jsem se zeptat, je nějaká cesta jak snížit na ether síti gas? Jde o to, že mám v páru cca 1k USD, ale jen unstake stoji 133 USD. díky moc!
A pak jsem se jeste chtela zeptat, jde z polygon site neak primo poslat coiny na penezenku? Jinak receno, abych nemusela pres ether sit?
Ja se prepsala, nemyslela jsem penezenku ale burzu, abych je mohla promenit na cash
rabbit-r12 12.11.2021 22:25
Ad Polygon
Optimálně po Polygonu Matic na burzu, tam si ho swapnout na co chceš
Na gas jsou tu jinci borci...
Swordfish 12.11.2021 23:21
Element 13.11.2021 00:01
Vdaka vsetkym ze cenne kryptoInformacie.. obzvlast <@403204367345254402> ... mal som skvelu nocnu šichtu vdaka vam...smekam
*Na patron calle
Sobmarka 13.11.2021 06:10
@rabbit-r12 Ad Polygon
Optimálně po Polygonu Matic na burzu, tam si ho swapnout na co chceš
Na gas jsou tu jinci borci...
Dekuju moc nasla jsem ze binance umi primo na polygon. Snycoin tusim asi ne ze?
Peky 13.11.2021 06:17
nech sa páčí - 638% APR ale odměny se zamykají na 12 měsíců při claimnutí, jako u ILV - https://staking.meritcircle.io/deposit/mc-eth
projekt zaučuje hráče, dává jím ,,stipendia" a ty pak vydělávají ve hrách
i mimo jiné si budete moc hrát s ptáčky 😆
Peky 13.11.2021 06:32
jak už víme, tak v herním průmyslu se točí více peněz než ve filmovém a hudebním dohromady, to by bylo, abychom něco netrefili 🥳
Deleted User 13.11.2021 06:53
<@!397625533283958787> tak skusam to sobotu rano s dai a poplatok stale taky isty vysoky ked znizim tak mi to neprejde.
ako sorry viem ze ste tu fanusikovia eth ale momentalne eth je nepouzitelne pre ludi co sa dostavaju do defi a podobne za tyzden som vyjebal 400$ len na poplatkoch a v podstate som sa toho len tak letmo dotkol. mozno ked stalo minuli rok 400 sa snim dalo skusat ale ked stoji 4000 tak je to dobra kktina. bez urazky ale eth je fakt len pre prachacov.
(upraveno)
GiSo 13.11.2021 06:58
@Deleted User <@!397625533283958787> tak skusam to sobotu rano s dai a poplatok stale taky isty vysoky ked znizim tak mi to neprejde.
ako sorry viem ze ste tu fanusikovia eth ale momentalne eth je nepouzitelne pre ludi co sa dostavaju do defi a podobne za tyzden som vyjebal 400$ len na poplatkoch a v podstate som sa toho len tak letmo dotkol. mozno ked stalo minuli rok 400 sa snim dalo skusat ale ked stoji 4000 tak je to dobra kktina. bez urazky ale eth je fakt len pre prachacov.
Byl jsi včera na callu?
Deleted User 13.11.2021 06:58
bohuzial sa mi nedalo
bolo tam nieco o tom?
Peky 13.11.2021 07:08
@Deleted User bohuzial sa mi nedalo
myslím, že je tady sekce <#884544208130682910> 😆
😆 1
pokud už nějaká ETH vlastníš, tak gas je v pořádku, když byl gas za 20 USD, tak ETH stálo 400 USD