# pokec
184714 zpráv • strana 1079/1848
tree 木 12.11.2021 12:40
Tak jsem byl v Economii neco jim tam rict o DAO.... prej to vyjde za dva tydny
👍 1
ale zjistil jsem ze fakt nejsem vhodnej na nejaky mluveni k "davu".. Shrnout DAO v par minutach je fakt tezky
obdivuju Vladu nebo Adama ze to davaji 😄
❤️ 2
xPelix 12.11.2021 12:43
Dao mi přijde skvělé. Jen jsem v jednom projektu a team má zhruba 20% tokenů, takže se tam vždy odhlasuje, to co chtějí. Takže z druhé strany je to taky k ničemu. Ale když se to opravdu rozdělí (ikdyž verlyby 😦 ) Tak je to bomba věc to dao
Peky 12.11.2021 12:44
@tree 木 ale zjistil jsem ze fakt nejsem vhodnej na nejaky mluveni k "davu".. Shrnout DAO v par minutach je fakt tezky
mám to samé, jak na špeka, max. 3-4 lidi🤣
adamyjo 12.11.2021 12:46
@xPelix To spíš Atlantis rozjel degen farmy, 200k %, ale tam to už jde také hodně dolů
Jedu Atlantis likviditu atl/busd za +-700%apr, zatiim cajk
KryptoVláďa 12.11.2021 12:50
@tree 木 obdivuju Vladu nebo Adama ze to davaji 😄
Je to drina 🤣🤣
AMwhatAM 12.11.2021 12:52
@xPelix Dao mi přijde skvělé. Jen jsem v jednom projektu a team má zhruba 20% tokenů, takže se tam vždy odhlasuje, to co chtějí. Takže z druhé strany je to taky k ničemu. Ale když se to opravdu rozdělí (ikdyž verlyby 😦 ) Tak je to bomba věc to dao
nefunguje to kazdy na hladovani sere.. je hlasovani a hlasuje par nadsencu
👍 1
Storm 12.11.2021 13:04
@KryptoVláďa v prdeli je vino a uniswap <@!403204367345254402> 😄
TRUe 🤣
🤣 1
Sobmarka 12.11.2021 13:11
Prosim, nahodou tu nekdo nezkousel Stellar,
Deleted User 12.11.2021 13:16
Na ČT1 v pořadu na stopě reportáž “bitcoinova generace”.. nějaky retail investoři jsou fakt bizar, čemu všemu lidi dokážou věřit
KryptoVláďa 12.11.2021 13:35
@Sobmarka Prosim, nahodou tu nekdo nezkousel Stellar,
Proc ten? Vetsi sracku tam nemame?
KryptoVláďa 12.11.2021 13:35
@Deleted User Na ČT1 v pořadu na stopě reportáž “bitcoinova generace”.. nějaky retail investoři jsou fakt bizar, čemu všemu lidi dokážou věřit
Btc je vira 🤣
Dal jsem toho pul minuty a vypnul
Deleted User 12.11.2021 13:41
@KryptoVláďa Btc je vira 🤣
Jako k těm prasatum co to delaj nemám ani komentář.. ale nedokážu si představit situaci ze mi někdo zavolá, řekne ze mi ze budu dělat stovky procent a já mu vyfotim obcanku, kartu, dam přístup do ebankovnictvi a vzdalenej přístup do počítače.. ty lidi musej bejt proste fakt čistý duše jinak to není možný
MirekH 12.11.2021 13:43
Typická reportáž ve stylu krypto=podvod. Ani zmínka o krypto fundamentu atd ... .
Sobmarka 12.11.2021 13:45
@KryptoVláďa Proc ten? Vetsi sracku tam nemame?
Poslední dobou jsem hodně četla, že Stella uzavřel partnerství některá a zda má potenciál vyrůst. Já se na to dívám čistě z investičního hlediska 🙂 A ted se drzi nizeji na rozdil od ostatnich, kde uvazuji, zda uz neni cas je prodat 🙂
KryptoVláďa 12.11.2021 13:46
@Sobmarka Poslední dobou jsem hodně četla, že Stella uzavřel partnerství některá a zda má potenciál vyrůst. Já se na to dívám čistě z investičního hlediska 🙂 A ted se drzi nizeji na rozdil od ostatnich, kde uvazuji, zda uz neni cas je prodat 🙂
Za me je to uz par let mrtvola ale tezko rict, nesleduju
Sobmarka 12.11.2021 13:47
Diky za info 🙂 a kolik se nakonec vlastne vcera podarilo vybrat? Ja pak musela bezet. Proto uz ani casteji tu nejsem jako driv. Nejak jak jsem se uzdravila tak je mene casu sedet u pc 🙂
bude vytetovany bitcoin? 🙂
MirekH 12.11.2021 13:49
@Sobmarka Poslední dobou jsem hodně četla, že Stella uzavřel partnerství některá a zda má potenciál vyrůst. Já se na to dívám čistě z investičního hlediska 🙂 A ted se drzi nizeji na rozdil od ostatnich, kde uvazuji, zda uz neni cas je prodat 🙂
Tohe se píše o kdejakém projektu. Jaká ta partnerství jsou, co dělají? Pokud mám na stole monitor Dell, mohu si dát na web jejich logo a říct, že pracuju s Dellem? Ne? Tak přesně tohle oni dělají
Sobmarka 12.11.2021 13:50
Premyslim, co ta reportaz ma spolecneho s kryptem. Podvest mohou cloveka uplne s cimkoliv...
Swordfish 12.11.2021 13:50
Fundament je jako děti a Ježíšek. Věříš v něj a když jednou za rok přijde, tak ho stejně neuvidíš. A rodiče se ti smejou že v něj věříš 😅
🤣 1
Sobmarka 12.11.2021 13:51
@MirekH Tohe se píše o kdejakém projektu. Jaká ta partnerství jsou, co dělají? Pokud mám na stole monitor Dell, mohu si dát na web jejich logo a říct, že pracuju s Dellem? Ne? Tak přesně tohle oni dělají
Pokud se nepletu tak s USDC, Moneygramm a četla jsem že i CBDC chtěj některý fungovat se stellarem
Sobmarka 12.11.2021 13:52
@Swordfish Fundament je jako děti a Ježíšek. Věříš v něj a když jednou za rok přijde, tak ho stejně neuvidíš. A rodiče se ti smejou že v něj věříš 😅
v akciích docela funguje 🙂 pokud se nestane neco fakt necekanyho, ale da se to vysedet, kdyz clovek neni v pozici na paku
MirekH 12.11.2021 13:54
@Sobmarka Pokud se nepletu tak s USDC, Moneygramm a četla jsem že i CBDC chtěj některý fungovat se stellarem
Pokud má mít stellar něco společného s CBDC tak bych od toho dal ruce pryč 😄
Sobmarka 12.11.2021 13:54
@MirekH Pokud má mít stellar něco společného s CBDC tak bych od toho dal ruce pryč 😄
procpak?
MirekH 12.11.2021 13:54
K čemu by bylo centrálním bankám stavět jejich otrockou formu peněz na Stellaru?
Sobmarka 12.11.2021 13:55
@MirekH K čemu by bylo centrálním bankám stavět jejich otrockou formu peněz na Stellaru?
Já nechápu k cemu je bankám vůbec delat CBDC popravde
MirekH 12.11.2021 13:56
<@!333571930370342912> mají asi tak milion motivací. Doporučuji o tom něco přečíst. A pak znovu přehodnotit spojení CBDC a Stellaru
Deleted User 12.11.2021 13:56
nie banky ale centralne banky a je to silny nastroj
MirekH 12.11.2021 13:56
Ale to je jedno, já o tom vím kulové, Stellar mě nezajímá, dám prostor jiným ... 😄
Plastex 12.11.2021 13:56
@Peky tak jsem se dneska opět pustil do Beta a těším se až budou mít ,,do té doby nic nekupovat" Beta token will be used to improve risk assessment and in the future there will be incentives for the token as it will be used just like how AAVE is used in AAVE platform as it will act as a insurance backed stop for the protocol
A oni nemaji svuj beta token?
Sobmarka 12.11.2021 13:59
@MirekH <@!333571930370342912> mají asi tak milion motivací. Doporučuji o tom něco přečíst. A pak znovu přehodnotit spojení CBDC a Stellaru
No právě o CBDC jsem četla docela dost i jsem se o tom bavila s centrálními bankéři a v tomto směru souhlasím plně s ČNB, že to je k ničemu skoro. Jako upřímně, možná mohou lépe dělat monetární politiku. Mohou mít vyšší kontrolu nad penězi. Ale vlastně vše mohou dobře dělat i dnes velmi dobře. Ale jde mi spíš o to, že pokud něco budou mít CB, tak by to mohlo zvýšit zájem o to aktivum a navíc, když něco chtěj CB, tak je jim skoro jedno, kolik do toho nasypou.
MirekH 12.11.2021 14:13
<@!333571930370342912> peníze mohou expirovat. Peníze můžeš utrácet jen za určité služby / zboží. Já se fakt nechci dožít doby, kdy někomu přijde výplata a bude vědět, že 50% jí musí utratit do 3 měsíců, 10% za léky, 20% za jídlo. To je jen příklad. Jsou to programovatelné peníze v rukou centrální autority. To není dobré.
Krypto je svobodnější, ale masy jsou hloupé. Dostanou na účet nějaký airdrop a to jim bud stačit. Většina lidí, co žije od výplaty k výplatě a defakto jen splácí úvěry, těch se to moc nedotkne, ti žijí nesvobodně už nyní. Dost možná jich je i většina.
Deleted User 12.11.2021 14:15
na tom zigzagu mi zbehla objednavka pri cene 4500 za eth 40 minut dozadu pritom eth nekleslo na taku sumu
KryptoVláďa 12.11.2021 14:17
@Deleted User na tom zigzagu mi zbehla objednavka pri cene 4500 za eth 40 minut dozadu pritom eth nekleslo na taku sumu
Moh klesnout tam
Sobmarka 12.11.2021 14:17
@MirekH <@!333571930370342912> peníze mohou expirovat. Peníze můžeš utrácet jen za určité služby / zboží. Já se fakt nechci dožít doby, kdy někomu přijde výplata a bude vědět, že 50% jí musí utratit do 3 měsíců, 10% za léky, 20% za jídlo. To je jen příklad. Jsou to programovatelné peníze v rukou centrální autority. To není dobré.
Ano prineslo by to CB vetsi kontrolu nad tim jak lide utraci (mozna). Fakticky je to takov scifi. CB nemaj ambice se angazovat v retailu, aby ridili kolik za co utratis (mozna v cine - nevim). To je podle me moc uz vazne scifi. Mnozi z oblasti bankovnictvi - a fakt to s lidmi resim casto tvrdi, ze bud to CB chteji jit na nove vlne a byt in. Uz jen proto, ze to tu je... Ale fakticky, kdyz se udelaji studie vyuzitelnosti, tak ta tu chybi... No ale pak tu je nazor, ze treba se vyuzitelnost najde. Mozna. treba to pak bude ta vetsi kontrola nevim vazne, ale toho se my nedozijeme asi 🙂 A nebo druhy nazor je, jak rika i CNB, ze je to na nic. Prave spousta lid iv bankovnictvi i vola po tom, aby to banky je ntestovaly - no matter, co to stoji.... 😄
MirekH 12.11.2021 14:17
<@!333571930370342912> tohle téma je nyní ale spíš do <#868825387579355186> . Neříkám, že to dopadne až takhle, ale pokud se to nasadí a zaútočí se tím na hotovost, což je poslední svoboda, kterou ve světě fiat peněz máme, tak to bude další krok k masivní .... každý zde doplňuje něco jiného 🙂
Deleted User 12.11.2021 14:17
@KryptoVláďa Moh klesnout tam
pozeram aj minutovy graf ale nikde sa pod 4540 neodstal
ako hram sa tam s malymi sumami
Sobmarka 12.11.2021 14:18
@MirekH <@!333571930370342912> tohle téma je nyní ale spíš do <#868825387579355186> . Neříkám, že to dopadne až takhle, ale pokud se to nasadí a zaútočí se tím na hotovost, což je poslední svoboda, kterou ve světě fiat peněz máme, tak to bude další krok k masivní .... každý zde doplňuje něco jiného 🙂
pokud se stane to mozna. Ale my stim stejne neudelame bohuzel nic jestli se stane/nestane. 😦
xPelix 12.11.2021 14:19
@Sobmarka Já nechápu k cemu je bankám vůbec delat CBDC popravde
CBDC je pro systém geniální, odstraní se cash a mají nás namazané na chlebu. Také to bude potřeba pro basic incomme až nastane konec průmyslu, díky green dealu a novým technologiím viz. auta a náklaďáky bez řidičů atd...
MirekH 12.11.2021 14:19
<@!333571930370342912> jak neuděláme? Já třeba dělám to, že lidem vysvétluju rizika a co to vůbec je. Kdyby to dělalo více lidí tak s tím rozhodné něco udělat jde. zatím to není úplně na stole, jen se kolem toho tak chodí tak to asi není zase tak veliké téma, ale je dobré lidi vzdělat.
<@!721362512016179221> ten basic income by adopci CBDC asi dost pomohl a urychlil
Já mám bohužel ale stále více dojem ,že většině lidí je to u zadku. Spousta lidí by basic icome brala. Sedět doma na prdeli, hrát hry a brát prachy. V lockdownu byli v pohodě, 60% platu. To, že nemohli ven, to je fuk. Jít ven mezi lidi a žít sociální život je stejně moc náročné
xPelix 12.11.2021 14:22
a hlavně na těch strašných bankovkách se přeci drží ten zabijácký virus, takže bude pro naše dobro je zrušit
kek:872079105607233557 1
Sobmarka 12.11.2021 14:25
Tak ja mam pocit ze o svobodu uz jsem prisla s covidem, kdyz jsme u toho. Ono se jinak o CBDC mluvi zpravidla jako o hybridnim modelu, kdy by CBDC existovaly vedle fiatu. Nicmene je mozne, ze pak vetsina lidi zacne vice pouzivat CBDC, coz je i velmi rpavdepodobne i dnes vetsina plati kartami, malokdo ma penize v penezence atd... No a potom ale tim, ze spolecnost to bude pouzivat, tak vlastne odsouhlasiprechod na CBDC 🙂
xPelix 12.11.2021 14:30
stačí aby vedení účtu bylo zadara a všichni na to naskáčou
KryptoVláďa 12.11.2021 14:31
stream sdilela E15... pro ty dela Kicom ne?
👍 1
Deleted User 12.11.2021 14:31
vraj uz nie
neviem kedy to spominal este ked som ho sledoval ze uz to nestiha
asi okolo leta mam pocit
GiSo 12.11.2021 14:45
Je to tak. Pár pátků zpět někde říkal, že spolupráci s nimi ukončil.
KryptoVláďa 12.11.2021 14:51
skodaaa
Peky 12.11.2021 15:03
@Plastex A oni nemaji svuj beta token?
no mají. ale zatím na dvě věci😆
Plastex 12.11.2021 15:03
@Peky no mají. ale zatím na dvě věci😆
A mluvile o stejny bete? ( beta finance ) 🙂
Peky 12.11.2021 15:04
@Plastex A mluvile o stejny bete? ( beta finance ) 🙂
Jj
posrali tokenomiku
prý mladý projekt a pořád se učí a tebe to stojí peníze😆
Plastex 12.11.2021 15:06
@Peky posrali tokenomiku
Jak posraly? Jako ze si daly moc velky podil do pre-sale nebo co na to posraly? Ja ted projekt moc nesleduji, jen by me to zajimalo 🙂
Peky 12.11.2021 15:09
dali velká % odměn v Beta
KryptoVláďa 12.11.2021 15:09
klasicka chyba, ktera konci smrti
Peky 12.11.2021 15:09
@KryptoVláďa klasicka chyba, ktera konci smrti
když máš dost peněz🤣
KryptoVláďa 12.11.2021 15:09
takovejch uz tu bylo, co to mysleli dobre, ale cely to pokurvili
Peky 12.11.2021 15:10
tohle mě pobavilo
i na Predatora jsem zavzpomínal😆
přiznejte se, co jste dali pilotovi a nebo, že vy moc chcete ten večírek🥳 https://www.coingecko.com/en/coins/hex
KryptoVláďa 12.11.2021 15:19
@Peky přiznejte se, co jste dali pilotovi a nebo, že vy moc chcete ten večírek🥳 https://www.coingecko.com/en/coins/hex
podle me budete prodavat tak na 0.1
Deleted User 12.11.2021 15:21
<@!672035199441305600> kukam nejake tovje stare videa a mam pocit ze ty si dost velky fanusik btc 😄
😂 2
Peky 12.11.2021 15:21
@KryptoVláďa podle me budete prodavat tak na 0.1
i to by bylo krásné
KryptoVláďa 12.11.2021 15:29
@Deleted User <@!672035199441305600> kukam nejake tovje stare videa a mam pocit ze ty si dost velky fanusik btc 😄
Obcas mam chut udelat nejakou lumparnu 🤣🤣
xPelix 12.11.2021 15:34
<@!672035199441305600>Jak jsme na tom? Budeš se muset s btc naučit žít do konce svých dní 🙂
KryptoVláďa 12.11.2021 15:38
@xPelix <@!672035199441305600>Jak jsme na tom? Budeš se muset s btc naučit žít do konce svých dní 🙂
malinko jeste chybi, ale asi se to zvladne
ted mi trochu zachranil vyplach 😄
cca 15.500
Deleted User 12.11.2021 16:47
o com chcete dnes kecat na calle , chcel som ist ale sa mi to nepodari
KryptoVláďa 12.11.2021 16:56
Vypada ti ze je realna samce protlacit sbirku na Primu
💯 2 🚀 2
KryptoVláďa 12.11.2021 17:09
KryptoVláďa 12.11.2021 17:09
@MirekH Btc short
Jdes do nej?
MirekH 12.11.2021 17:13
Já už ho držím od 64100
Chtěl jsem zavřít
Ale ještě to nechám asi
Ono se dalo čekat že to zamitnou
KryptoVláďa 12.11.2021 17:17
GiSo 12.11.2021 17:24
Všechny
Mám hrozné dilema.
Buď půjdu za chvilku s rodinou na koncert Pokáče.
Nebo dneska večer na call.
.
.
.
A nevím, co si mám otevřít za láhev k povídání.
(upraveno)
😂 2
KryptoVláďa 12.11.2021 17:30
@GiSo Mám hrozné dilema.
Buď půjdu za chvilku s rodinou na koncert Pokáče.
Nebo dneska večer na call.
.
.
.
A nevím, co si mám otevřít za láhev k povídání.
Ja bych sel na pikace hned. Pred 14dnama mi propadli listky. Ja beru rum
PVG 12.11.2021 17:49
Mám si Tě na CzechPunks koupit, nebo se na to vysrat <@672035199441305600> ? 😅
KryptoVláďa 12.11.2021 17:51
@PVG Mám si Tě na CzechPunks koupit, nebo se na to vysrat <@672035199441305600> ? 😅
Kdybych nebyl jajinek tak se vezmu 🤣
Jinak ja dnes zustanu verny longum