KryptoVláďa
11.11.2021 19:56
↩
@Luky
Akakolvek sazka obráti myšlienku zbierky
jakakoli sazka da vladovi 3 kolecka lecby na vic
👍 2
MirekH
11.11.2021 19:59
Ahoj, co stream? Do teď jsem uspával tak jsem nestihl. Už je vybráno? 🙂
(upraveno)
KryptoVláďa
11.11.2021 20:18
10.220
KryptoVláďa
11.11.2021 20:18
↩
@MirekH
Ahoj, co stream? Do teď jsem uspával tak jsem nestihl. Už je vybráno? 🙂
zatim tatera neshanim
MirekH
11.11.2021 20:19
<@!672035199441305600> do kdy je potřeba vybrat? Cíl je 20k?
(upraveno)
KryptoVláďa
11.11.2021 20:20
↩
@MirekH
<@!672035199441305600> do kdy je potřeba vybrat? Cíl je 20k?
18 do nedele
uz jsem dal do popisku i LN
MirekH
11.11.2021 20:20
Super, to by mohlo pomoci
KryptoVláďa
11.11.2021 20:20
jsou to 4 kolecka lecy a moje zkurvena ruka do konce zivota 😄
😂 1
MirekH
11.11.2021 20:20
Tak počkám do neděle, pokud bude chybět tak ještě něco pošlu 🙂
Swordfish
11.11.2021 20:22
↩
@KryptoVláďa
jsou to 4 kolecka lecy a moje zkurvena ruka do konce zivota 😄
nebud mekej
xPelix
11.11.2021 20:22
↩
@KryptoVláďa
zatim tatera neshanim
I kdyby to takhle zůstalo, tak velká poklona celé komunitě. Za dva dny, mazec.
MirekH
11.11.2021 20:23
<@!721362512016179221> jj je to super
Swordfish
11.11.2021 20:24
jestli to pomuze, tak bude jako satisfakce stacit fotka otce a jeho deti s jeho rodinou 🙂
xPelix
11.11.2021 20:24
↩
@MirekH
<@!721362512016179221> jj je to super
Ale něco mi říká, že to btc Vláďovi nakonec dopřejeme 😄
tree 木
11.11.2021 20:25
ethbrno poap soon ..
https://poap.gallery/event/13550
https://poap.gallery/event/13550
yes:767989820818849834 1
🔥 1
kdyz nekdo nahodi obrazek tak muzeme udelat i pro vsechny co prispejou na tatu od ctyr deti
🥰 1
Swordfish
11.11.2021 20:28
↩
@tree 木
kdyz nekdo nahodi obrazek tak muzeme udelat i pro vsechny co prispejou na tatu od ctyr deti
gtc grants jsem nekoukal ale jsou tam takove projekty ?
tree 木
11.11.2021 20:29
↩
@Swordfish
gtc grants jsem nekoukal ale jsou tam takove projekty ?
gitcoin grants je na podporu web3/ethereum projektu
😞 1
Swordfish
11.11.2021 20:30
<@!672035199441305600> snowbank je na polovine kdyz jsem tam vstupoval, takze jsi o nic neprisel 😄
KryptoVláďa
11.11.2021 20:30
jjaaaa
Swordfish
11.11.2021 20:30
nemuze se kazdy den zelenit
tree 木
11.11.2021 20:31
<@!403204367345254402> spis vytvorit projekt na https://giveth.io/
KryptoVláďa
11.11.2021 20:31
mam to v planu
Swordfish
11.11.2021 20:32
cele tohle je zajimavy projekt, za tyden bude Vlada v CT jak se kryptokomunita sklada na nemocne
KryptoVláďa
11.11.2021 20:37
↩
@Swordfish
cele tohle je zajimavy projekt, za tyden bude Vlada v CT jak se kryptokomunita sklada na nemocne
To by bylo skvely ale obavam se ze to neklapne
Swordfish
11.11.2021 20:38
↩
@KryptoVláďa
To by bylo skvely ale obavam se ze to neklapne
ano to tam driv bude kicom mluvit o tom jak je NFT bublina
KryptoVláďa
11.11.2021 20:40
Poslal jsem to sefovi zpravodajsstvi a publicistiky na ct…uvidime
MirekH
11.11.2021 20:41
Si pouštím ten stream a je celkem drsný jak tam povídá o té nemocnici a pojištění
tree 木
11.11.2021 20:41
↩
@Swordfish
ano to tam driv bude kicom mluvit o tom jak je NFT bublina
jojo chtelo by to udelat jako NFT
Swordfish
11.11.2021 20:42
↩
@MirekH
Si pouštím ten stream a je celkem drsný jak tam povídá o té nemocnici a pojištění
cekal jsi to jinak ? myslim pristup pojistoven atd
(upraveno)
xPelix
11.11.2021 20:43
Tady se jasně ukazuje, jak to politici myslí s naším zdravím. A jak na každém životě záleží.
MirekH
11.11.2021 20:45
Nevíte zda existuje v ČR nějaká lepší placená zdravotní péče? Celý život jsem zdravý, zhruba před půl rokem jsem měl nějaké bolesti v břiše, zašel jsem za doktorkou a ta mě objednala na sono břicha, na které jsem pak čekal 3 týdny. To mi celkem otevřelo oči to řešit, nic vážného to nebylo, ale kdyby bylo tak bych zbytečně ztratil 3 týdny času čekáním na takovou základní věc. Platím sobě i rodině dobrou zdravotní pojistku (celkem všem dohromady 8500/m), ale pojistka mi tak nějak nestačí. Řešil jste to někdo?
Swordfish
11.11.2021 20:46
↩
@MirekH
Nevíte zda existuje v ČR nějaká lepší placená zdravotní péče? Celý život jsem zdravý, zhruba před půl rokem jsem měl nějaké bolesti v břiše, zašel jsem za doktorkou a ta mě objednala na sono břicha, na které jsem pak čekal 3 týdny. To mi celkem otevřelo oči to řešit, nic vážného to nebylo, ale kdyby bylo tak bych zbytečně ztratil 3 týdny času čekáním na takovou základní věc. Platím sobě i rodině dobrou zdravotní pojistku (celkem všem dohromady 8500/m), ale pojistka mi tak nějak nestačí. Řešil jste to někdo?
I takova pojistka resi jen placeni vyloh. Ale musel by jsi nekam na soukrome kliniky, ktere berou extra penize za rychlost.
MirekH
11.11.2021 20:46
Za mě by byla ideální služba, kde budu platit nějakou měsíční částku, ale bude se mi věnovat někdo kvalifikovaný a na základní vyšetření nebudu muset čekat měsíce.
<@!403204367345254402> to právě vím
Swordfish
11.11.2021 20:46
A i kdyby si platil pojistovne 20k mesicne, stale se muze stat, ze rekne ze tvuj problem nebude plnit.
Kvuli takovym vecem musis do zahranici, tam funguji soukrome kliniky za penize.
To se ti pak vyplati neplatit drahe pojistky tady, ale sporit si sam na takove budouci problemy.
MirekH
11.11.2021 20:47
<@!403204367345254402> vím o tom, četl jsem všechny ty tabulky, byl jsem i na vstupním vyšetření že jsem aktuálně ok, takže pindat by nikdo neměl ... ale víš jak
Tomassino
11.11.2021 20:48
je prémiová péče např. https://www.canadian.cz/
Swordfish
11.11.2021 20:48
↩
@MirekH
<@!403204367345254402> vím o tom, četl jsem všechny ty tabulky, byl jsem i na vstupním vyšetření že jsem aktuálně ok, takže pindat by nikdo neměl ... ale víš jak
O tom byl dnesni stream. Zdravy clovek, ale dostane popicenou nemoc, ktera nema schvalenou lecbu a tedy pojistovna neplati.
xPelix
11.11.2021 20:48
Tady v Rakousku je klinika v Linzi, chodí tam boháči 2x za rok si vyčistit krev. Stojí to 70k e jedno stání a dělají si to 2x za rok. Z krve zmizí veškeré toxiny, prodlužuje to život a vylepšuje zdraví. Ale takové věci jsou před retailem utajované, aby to snad nechtěl každý.
Tomassino
11.11.2021 20:49
případně hodně dobří jsou v Asklepion, Šmucler je nadšenec do nejnovějších postupů a metod https://www.asklepion.cz/prakticky-lekar
Swordfish
11.11.2021 20:49
A navic stale existuji problemy, ktere penize neumi vyresit. Viz Steve Jobs.
MirekH
11.11.2021 20:49
<@!831379731734855720> díky
KryptoVláďa
11.11.2021 20:50
↩
@MirekH
Nevíte zda existuje v ČR nějaká lepší placená zdravotní péče? Celý život jsem zdravý, zhruba před půl rokem jsem měl nějaké bolesti v břiše, zašel jsem za doktorkou a ta mě objednala na sono břicha, na které jsem pak čekal 3 týdny. To mi celkem otevřelo oči to řešit, nic vážného to nebylo, ale kdyby bylo tak bych zbytečně ztratil 3 týdny času čekáním na takovou základní věc. Platím sobě i rodině dobrou zdravotní pojistku (celkem všem dohromady 8500/m), ale pojistka mi tak nějak nestačí. Řešil jste to někdo?
Kamaradovo klukovi nasli v roce nador na hlave….peklo a samozrejme ho nasli az po mesiich chozeni k doktorce. Kdyz se jim narodila holka, chteli ji to ct udelat preventivne. No ani picu, protoze to je drahy
MirekH
11.11.2021 20:51
<@!831379731734855720> využíváš některou z těch služeb? Rád bych znal osobní zkušenosti. Na papíře to vypadá dobře
Swordfish
11.11.2021 20:51
↩
@KryptoVláďa
Kamaradovo klukovi nasli v roce nador na hlave….peklo a samozrejme ho nasli az po mesiich chozeni k doktorce. Kdyz se jim narodila holka, chteli ji to ct udelat preventivne. No ani picu, protoze to je drahy
Netestuje se takto preventivne. Jsou tabulky na veci, ktere se testuji ale pokud ty mas pocit ze neco potrebujes zjistit, casto se nedomuzes.
Tomassino
11.11.2021 20:52
↩
@MirekH
<@!831379731734855720> využíváš některou z těch služeb? Rád bych znal osobní zkušenosti. Na papíře to vypadá dobře
Asklepion znám a můžu velmi doporučit
Swordfish
11.11.2021 20:53
<@!672035199441305600> to by jsi tady pro kluky mel zalozit mistnost #nesmrtelnost 😄
🤣 1
Tomassino
11.11.2021 20:53
o privátní péči jsem uvažoval, ale v Praze je to nějaké rychlé, potřebuješ vyšetření, můžeš si vybírat, na měnším městě to bylo úplně o něčem jiném
Swordfish
11.11.2021 20:55
↩
@xPelix
(attachment)
Tohle muze vylecit spoustu nemoci 🙂
MirekH
11.11.2021 20:56
<@!831379731734855720> díky, naspal jsem tam e-mail
MirekH
11.11.2021 20:57
↩
@xPelix
(attachment)
To je to nadstandardní urologické vyšetření? 😄
Tomassino
11.11.2021 20:57
↩
@MirekH
<@!831379731734855720> využíváš některou z těch služeb? Rád bych znal osobní zkušenosti. Na papíře to vypadá dobře
případně druhá možnost je vybrat si dobrou nemocnici a zkusit jejich prémiovou péči, např. http://homolkapremiumcare.cz/royal-program/
Swordfish
11.11.2021 20:58
↩
@MirekH
To je to nadstandardní urologické vyšetření? 😄
Jestli to dela asklepion, tak kde se muzu zapsat ?
MirekH
11.11.2021 20:59
<@!403204367345254402> tam to prý dělá přímo Šmucler
😂 1
Tomassino
11.11.2021 21:00
Šmucler vybírá kolektiv 🙂
Swordfish
11.11.2021 21:00
A pak kouka na vysledky 😄
Tomassino
11.11.2021 21:02
a má tam hezký recepční, to se musí nechat, Londýnská ulice, doporučuji 🙂
hamakar
11.11.2021 21:08
Zdar, přiznám se, že nevím, kde začít. Koukám na videa, čtu tady, ale jak to člověk rovnou nedělá, tak se mu to akorát začne plést. Co byste doporučili začátečníkovi, který toho chce za co nejmenší poplatky co nejvíce prozkoumat? Mám na mysli vyzkoušet swapování, lending, třeba i polymarket apod.? Z videí vím, že Vláďa fandí Nearu, tak jestli ten nebo nějaký lepší nápad?
Tomassino
11.11.2021 21:12
Zdar, near, zkus si zafarmařit
Swordfish
11.11.2021 21:13
↩
@hamakar
Zdar, přiznám se, že nevím, kde začít. Koukám na videa, čtu tady, ale jak to člověk rovnou nedělá, tak se mu to akorát začne plést. Co byste doporučili začátečníkovi, který toho chce za co nejmenší poplatky co nejvíce prozkoumat? Mám na mysli vyzkoušet swapování, lending, třeba i polymarket apod.? Z videí vím, že Vláďa fandí Nearu, tak jestli ten nebo nějaký lepší nápad?
Polygon dalsi moznost. I BSC. Nejvetsi platformy jako AAVE, sushi, atd jsou na eth nebo polygonu.
Near je trochu vice oddeleny od techto platforem.
(upraveno)
Near je trochu vice oddeleny od techto platforem.
<@!672035199441305600> bullrun jede a taha to nove lidi, i sem na discord. Mel by jsi zase zavest pravidelne cally.
👍 1
(Ostatne mas to i v patronske odmene)
(upraveno)
👍 1
🤣 1
hamakar
11.11.2021 21:17
Díky <@!831379731734855720> a <@!403204367345254402> , zkusím nastudovat a rozhodnu se. BSC nechci, moc dlouho koukám na Vláďu, tak než se trochu rozkoukám, budu se držet mimo něj 😄 Líbí se mi i myšlenka podpory přes gitcoin grants, ale tam budu asi muset počkat na další kolo, jak jsem pochopil. Do aukcí na Polce teď určitě jít nechci.
Swordfish
11.11.2021 21:18
↩
@hamakar
Díky <@!831379731734855720> a <@!403204367345254402> , zkusím nastudovat a rozhodnu se. BSC nechci, moc dlouho koukám na Vláďu, tak než se trochu rozkoukám, budu se držet mimo něj 😄 Líbí se mi i myšlenka podpory přes gitcoin grants, ale tam budu asi muset počkat na další kolo, jak jsem pochopil. Do aukcí na Polce teď určitě jít nechci.
BSC je centralizovana jebka, to je spravne tam nebyt. Ostani jako polygon, near, zksync atd je OK. Polka je mimo tyhle site a zatim si jede svoje (hlavne aukce). Cardano sem nepatri (hate 😄 )
polka hlavne do polkadot mistnosti, jinde se veci nedozvis
majorita (snad ? ) zde jede ethereovy site
(upraveno)
hamakar
11.11.2021 21:22
↩
@Swordfish
majorita (snad ? ) zde jede ethereovy site
Rozumím. A jsem z fiatu schopný rovnou skočit do polygonu nebo musím fiat-->eth-->polygon?
Swordfish
11.11.2021 21:23
a tak na tohle ti dokonce neodpovim, nevim jake burzy umi jit rovnou na polygon
hamakar
11.11.2021 21:26
↩
@Swordfish
a tak na tohle ti dokonce neodpovim, nevim jake burzy umi jit rovnou na polygon
ok, nebo jestli musím přes stable? v tomhle se prostě potřebuju zorientovat 😉
Swordfish
11.11.2021 21:30
↩
@hamakar
ok, nebo jestli musím přes stable? v tomhle se prostě potřebuju zorientovat 😉
mas ode me pm
KryptoVláďa
11.11.2021 21:37
↩
@Swordfish
<@!672035199441305600> bullrun jede a taha to nove lidi, i sem na discord. Mel by jsi zase zavest pravidelne cally.
Vylyslim dny
KryptoVláďa
11.11.2021 21:50
heeeeeeeej 14k
Ivinho
11.11.2021 21:51
↩
@KryptoVláďa
heeeeeeeej 14k
už vybírej tatéra
👍 2
hamakar
11.11.2021 21:53
↩
@KryptoVláďa
Vylyslim dny
pokud bych se mohl přimluvit za čas, tak 21 h nebo později (dřív neuspím havěť)
KryptoVláďa
11.11.2021 21:54
↩
@hamakar
pokud bych se mohl přimluvit za čas, tak 21 h nebo později (dřív neuspím havěť)
ja to mam stejne
GiSo
11.11.2021 21:56
↩
@Swordfish
BSC je centralizovana jebka, to je spravne tam nebyt. Ostani jako polygon, near, zksync atd je OK. Polka je mimo tyhle site a zatim si jede svoje (hlavne aukce). Cardano sem nepatri (hate 😄 )
To mi připomíná, že jsem pár stovek zamknul do Bunnyho asi před dvěma měsíci 🤔
KryptoVláďa
11.11.2021 21:56
prece si kvuli tomu nebudu zakladat penezenku 😄
😆 1
Tomáš
11.11.2021 22:00
↩
@Tomassino
případně hodně dobří jsou v Asklepion, Šmucler je nadšenec do nejnovějších postupů a metod https://www.asklepion.cz/prakticky-lekar
Můžu doporučit, úplně jiný přístup než veřejná nemocnice <@744861727367102464>
Tomáš
11.11.2021 22:00
↩
@hamakar
Rozumím. A jsem z fiatu schopný rovnou skočit do polygonu nebo musím fiat-->eth-->polygon?
Binance umí poslat matic na polygon síti
Tomáš
11.11.2021 22:17
↩
@Swordfish
(attachment)
Výpadky jsou časté, ale principiálně to zvládá
KryptoVláďa
11.11.2021 22:23
matic je dobre pomrdanej
KryptoVláďa
11.11.2021 22:32
@here zitra vecer Patronský call?
budu davat rozpisy tyden dopredu, v aktualni situaci asi nezvadnu vymyslet pravidelne
Swordfish
11.11.2021 22:51
↩
@KryptoVláďa
@here zitra vecer Patronský call?
ted jsem dal hodinovej pokec s <@!848079147108794373>
uvod do vseho moznyho 😦
(upraveno)
je naprd tohle resit s jednotlivcem, protoze se to opakuje
Swordfish
11.11.2021 23:18
konec bullrun je nemozny odhalit, normalne by jsi rekl, ze se te pta uklizecka kdy koupit BTC
tady uz je problem, co ty lidi ?
tady uz je problem, co ty lidi ?
KryptoVláďa
12.11.2021 05:02
↩
@MirekH
(attachment)
Takhle nejak se ted mrda ta polka 😀
Kosa Fatty.io
12.11.2021 05:13
↩
@MirekH
(attachment)
Tyjo <@672035199441305600> uz ma kerku? 😂😂
Jsem vcera byl cele odpoledne off jak to probihalo? Kolik uz je? Jdu to tady procist.
(upraveno)
Jsem vcera byl cele odpoledne off jak to probihalo? Kolik uz je? Jdu to tady procist.
kek:872079105607233557 1