KryptoVláďa
11.11.2021 09:58
Polka se probouzi?
KryptoVláďa
11.11.2021 09:59
↩
@MirekH
Ono je potřeba si našetřit na to až budeme věřit uptrendu a on už up nebude a bud chvilku trvat než to zjistíme. Tam počítám, že pár tisíc asi odepíšu.
Necekat akuce, mel bych zavreno. Beru radsi maly ryby 🤣 proste na zivobyti a pryc
Swordfish
11.11.2021 10:01
etherscan se hrouti nejak casto :/
(upraveno)
Deleted User
11.11.2021 10:05
eth je scam je mrtvy
GiSo
11.11.2021 10:05
Ban
🤣 3
Deleted User
11.11.2021 10:06
😄 😄
(upraveno)
KryptoVláďa
11.11.2021 10:08
Ban
Swordfish
11.11.2021 10:08
vzit si 160$ za nic
Deleted User
11.11.2021 10:08
eth je len pre burzoaziu 😄
Swordfish
11.11.2021 10:08
mrdka
KryptoVláďa
11.11.2021 10:08
Ban ban
Swordfish
11.11.2021 10:09
kicom:831836375271079977 3
KryptoVláďa
11.11.2021 10:09
Ban ban ban
Swordfish
11.11.2021 10:09
Deleted User
11.11.2021 10:09
to je myslene ze near tu bude ako posledny 😄
ale no nevime si predstavit ako adoptuje eth novych ludi co nepridu do krypta s 10k+ ked mu zajebe ten poplatok za tranzakciu :D, uz nech je zajtra rano a mozem presuvat 😄
Swordfish
11.11.2021 10:12
🐣
Storm
11.11.2021 10:23
To už jste všichni ENS prodali jo?
HODL to the moon
Swordfish
11.11.2021 10:24
vydelava na uni 🙂
👍 2
Storm
11.11.2021 10:25
Dej mi víc, dej mi víc, todle nestačí, dej mi víc, dej mi víc, todle nestačí. 😄
(upraveno)
Swordfish
11.11.2021 10:35
Inteligentni text, takto se uci asi opice v zoo. Dej mi vic bananu, tohle nestaci.
😂 1
Ondřej
11.11.2021 10:46
↩
@Storm
HODL to the moon
Já jsem ještĕ ani neclaimnul😅
KryptoVláďa
11.11.2021 10:46
Ja v noci zbytek smenil za dot
Storm
11.11.2021 10:49
https://app.betafinance.org/
tady lze ENS farmit za 12%
(upraveno)
tady lze ENS farmit za 12%
kdyby někdo chtěl
Ondřej
11.11.2021 11:06
kouknu na to, diky
KryptoVláďa
11.11.2021 11:10
Beta? Jirkoooooo <@473855667325894666>
Sobmarka
11.11.2021 11:50
Ahoj Kluci jak se mate? Mam prosim dotaz, vyplati se podle vas analyzovat pro trading on chain data?
Popr jaky mate tip na analyzu?
Tomáš
11.11.2021 11:50
jestli to není 12% za den, tak je to o ničem 😄
😂 1
xPelix
11.11.2021 12:02
<@!473855667325894666> zdarec, tohle asi nebude legit což? https://stakingilluvium.io/staking/core/
GiSo
11.11.2021 12:05
↩
@Tomáš
jestli to není 12% za den, tak je to o ničem 😄
12% + přirozený nárůst ceny ENS 🤷🏻♂️
Samozřejmě člověk musí tomu tokenů věřit. Jinak to nemá význam.
Samozřejmě člověk musí tomu tokenů věřit. Jinak to nemá význam.
Peky
11.11.2021 13:29
↩
@KryptoVláďa
Beta? Jirkoooooo <@473855667325894666>
banda pitomců, několikrát jsem jim psal, že Betu rozdávají ve velkém, naštěstí jsem byl hned první minuty v stakingu, kde bylo i 60k% to lítalo, zůstal jsem týden a asi 2k + a pryč...... kolem 20/11 budou ještě uvolňovat airdrop a pak se na ní znova podívám
Peky
11.11.2021 13:31
↩
@xPelix
<@!473855667325894666> zdarec, tohle asi nebude legit což? https://stakingilluvium.io/staking/core/
scam a poznáš to vždycky jednoduše, když chceš rozkliknout další odkazy, tak nefungují.... a většinou je gas podezřele nízko
tady správně - https://staking.illuvium.io/staking/core
pořád hezkých 206%
Peky
11.11.2021 13:35
↩
@GiSo
12% + přirozený nárůst ceny ENS 🤷🏻♂️
Samozřejmě člověk musí tomu tokenů věřit. Jinak to nemá význam.
Samozřejmě člověk musí tomu tokenů věřit. Jinak to nemá význam.
je dobré u nich být na Discordu a hned to tam poslat, jak proběhne oznámení, na začátku to lítalo v tisících% poslat tam samozřejmě randál a večer vybrat.....
adamyjo
11.11.2021 14:44
Kluci, pokud mam likvidity pool token v paru token-stable, tak u nej se u nej dolarova hodnota preci nikdy nemeni ne? pokud roste ten token na hodnote tak se mi token prelivat do stable ( jakoze prodava ) a pokud token na hodnote pada tak ho jakoby dokupuji? takze takovy dca jak na jednu stranu tak na druhou ne? a vlastne "ziji" jen z toho ze ten lp token nekde stakuji a pokud ho nestakuji tak mi taky roste feeckama? diky 🙂
KryptoVláďa
11.11.2021 14:51
↩
@adamyjo
Kluci, pokud mam likvidity pool token v paru token-stable, tak u nej se u nej dolarova hodnota preci nikdy nemeni ne? pokud roste ten token na hodnote tak se mi token prelivat do stable ( jakoze prodava ) a pokud token na hodnote pada tak ho jakoby dokupuji? takze takovy dca jak na jednu stranu tak na druhou ne? a vlastne "ziji" jen z toho ze ten lp token nekde stakuji a pokud ho nestakuji tak mi taky roste feeckama? diky 🙂
dolarova hodnota se meni, jinak zbytek je spravne
adamyjo
11.11.2021 14:54
↩
@KryptoVláďa
dolarova hodnota se meni, jinak zbytek je spravne
diky moc! 🙂
KryptoVláďa
11.11.2021 14:59
uz by se to mohlo prestat jebat do strany a zacit to neco delat smerem nahoru
MirekH
11.11.2021 15:20
Naopak, očekávám tak trochu ještě jeden legdown 😄
KryptoVláďa
11.11.2021 15:25
neseeer
jsem teda pozice znacne orezal, ale uz se mi nechce redit
Tomáš
11.11.2021 15:55
↩
@MirekH
Naopak, očekávám tak trochu ještě jeden legdown 😄
to už by pro můj dydx účet bylo asi smrtelné 😄
MirekH
11.11.2021 16:01
<@!760563163241644042> uvidíme no, ony ty současné hodnoty jsou vachrlaté, když koukneš na objemy tak jsou celkem malé, to mi trochu evokuje to, že růst je hnaný opět pákovými pozicemi a také nižší nabídkou, takže i nižší likviditou. Uvidíme, jak se to bude pohybovat dál, vše (včetně indexů) jde dnes do strany. Já mám teď nákupy tam kde je chci mít a počkám si, pokud půjde up tak ok, pokud dolů tak jsem připraven 🙂
(upraveno)
Tomáš
11.11.2021 16:06
↩
@MirekH
<@!760563163241644042> uvidíme no, ony ty současné hodnoty jsou vachrlaté, když koukneš na objemy tak jsou celkem malé, to mi trochu evokuje to, že růst je hnaný opět pákovými pozicemi a také nižší nabídkou, takže i nižší likviditou. Uvidíme, jak se to bude pohybovat dál, vše (včetně indexů) jde dnes do strany. Já mám teď nákupy tam kde je chci mít a počkám si, pokud půjde up tak ok, pokud dolů tak jsem připraven 🙂
já hlavně musím dodržet plán, že už nebudu zvyšovat pozice do doby než se vrátím s leverage alespoň pod 1,2 a prostě doufat, že cena vystoupá na nastavené sell limitky
a pokud propad přijde až potom, tak budu jedině rád ve slevě nakupovat 🏆 😆
MirekH
11.11.2021 16:10
<@!760563163241644042> já mám teď vše zavřené a sedím na rukou 🙂
adamyjo
11.11.2021 16:13
takze na noc nastavit buylimitky 😛
MirekH
11.11.2021 16:15
<@!692376885728116796> já je mám nastavené pořád, pořád je potřeba mít míčky ve vzduchu, pořád je potřeba to posouvat a přenastavovat. je to pracné, ale několikrát se mi to vyplatilo.
KryptoVláďa
11.11.2021 16:40
↩
@MirekH
<@!760563163241644042> uvidíme no, ony ty současné hodnoty jsou vachrlaté, když koukneš na objemy tak jsou celkem malé, to mi trochu evokuje to, že růst je hnaný opět pákovými pozicemi a také nižší nabídkou, takže i nižší likviditou. Uvidíme, jak se to bude pohybovat dál, vše (včetně indexů) jde dnes do strany. Já mám teď nákupy tam kde je chci mít a počkám si, pokud půjde up tak ok, pokud dolů tak jsem připraven 🙂
Ja nezaviram ale cekam n 44.1 se $40k
Peky
11.11.2021 17:09
KryptoVláďa
11.11.2021 17:49
@here Patroni, poraďte....máme 9.000 dolaru. Rozhodl jsem se, ze okorenim stream a pokud se vybere nejaka slusna castka, dam do sazky, ze si necham vytetovat logo bitcoinu...... kolik?
🤣 1
Tomassino
11.11.2021 17:50
neblbniii
jiricepelka
11.11.2021 17:50
↩
@KryptoVláďa
@here Patroni, poraďte....máme 9.000 dolaru. Rozhodl jsem se, ze okorenim stream a pokud se vybere nejaka slusna castka, dam do sazky, ze si necham vytetovat logo bitcoinu...... kolik?
do toho bych šel tak za 50 000 USD XDD
KryptoVláďa
11.11.2021 17:51
zase nemuzu dat nesmyslnou castku, to by bylo trapny
Deleted User
11.11.2021 17:51
kolko mu treba? 20k?
KryptoVláďa
11.11.2021 17:51
zhruba
Peky
11.11.2021 17:51
↩
@KryptoVláďa
zase nemuzu dat nesmyslnou castku, to by bylo trapny
za nesmysl - nesmysl 50k je v pohodě
👍 3
Deleted User
11.11.2021 17:51
tak to prerataj kolko mu treba a tolko limit 😂
jiricepelka
11.11.2021 17:52
<@!672035199441305600> chápu že tím můžeme zachránit jeden život, ale posral by jsi tím svůj 😂
KryptoVláďa
11.11.2021 17:52
<@!397625533283958787> ?
KryptoVláďa
11.11.2021 17:53
↩
@jiricepelka
<@!672035199441305600> chápu že tím můžeme zachránit jeden život, ale posral by jsi tím svůj 😂
tak nikdo nerek, ze ten btc nemuze bejt preskrtnutej 😄
jiricepelka
11.11.2021 17:54
↩
@KryptoVláďa
tak nikdo nerek, ze ten btc nemuze bejt preskrtnutej 😄
hele fakt neblbni, příjde nějakej posranej maxík, na druhou stranu je to ETH adresa a s tou on neumí 🤣
KryptoVláďa
11.11.2021 17:55
↩
@jiricepelka
hele fakt neblbni, příjde nějakej posranej maxík, na druhou stranu je to ETH adresa a s tou on neumí 🤣
je tam i btc, ale neposlal zadnej....prave proto, at to udelaj naschal, ale kdyz to pomuze
Peky
11.11.2021 17:58
jestli často nevystrkuješ zadek, tak bych to dal tam, že to máš prostě u prdele🤣
👍🏻 4
Kosa Fatty.io
11.11.2021 18:04
↩
@KryptoVláďa
@here Patroni, poraďte....máme 9.000 dolaru. Rozhodl jsem se, ze okorenim stream a pokud se vybere nejaka slusna castka, dam do sazky, ze si necham vytetovat logo bitcoinu...... kolik?
30k - I LOVE BITCOIN
👍 1
KryptoVláďa
11.11.2021 18:06
Hele premyslim ze to udelam za 15. By tak nekdo hodit moh
Peky
11.11.2021 18:11
↩
@KryptoVláďa
Hele premyslim ze to udelam za 15. By tak nekdo hodit moh
blbost, 9k už máš vybráno, kurva neznáš svojí cenu?
já bych si nedal HEX ani za 100k🤣 😂
xPelix
11.11.2021 18:14
5k je dobrý, 1/4 potřebné částky a když si necháš vytetovat jen linky, tak to pak půjde úplně v poho přetetovat čím budeš chtít. Ať se maxíci nažerou a koza zůstane celá. Za víc si myslím se ti na to vykašlou.
nebo si to nech udělat hennou a za 5 let je to pryč 😉
Bříza
11.11.2021 18:19
Btw poslal to někdo k nim na discord ?
Deleted User
11.11.2021 18:22
↩
@KryptoVláďa
@here Patroni, poraďte....máme 9.000 dolaru. Rozhodl jsem se, ze okorenim stream a pokud se vybere nejaka slusna castka, dam do sazky, ze si necham vytetovat logo bitcoinu...... kolik?
na hranici 20k mi přijde fér, není to absurní částka, protože jí vlastně potřebuje ..
KryptoVláďa
11.11.2021 18:23
↩
@Bříza
Btw poslal to někdo k nim na discord ?
odkaz na video tam nidko, nedeal....jestli to nekdo udelte, bylo by to super... <@!744861727367102464> <@!626828686850523136>
tak jo, máme 9, tak dvojnásobek 18...to je fer, na to ze si zkurvim svoje krasny telicko
pog:825465951868813342 1
😂 2
Deleted User
11.11.2021 18:26
by chtělo přihodit nějakej clickbait abys přilákal <:btc:775106330766999582> maxis <:kicom:831836375271079977>
xPelix
11.11.2021 18:27
ale jo, bude to dobrá reklama, bude se o tom mluvit dej víc
GiSo
11.11.2021 18:28
↩
@KryptoVláďa
tak jo, máme 9, tak dvojnásobek 18...to je fer, na to ze si zkurvim svoje krasny telicko
To mi přijde málo.
Řekněme, že když se vybere tolik, kolik stojí jeden Bitcoin?
👍 2
Deleted User
11.11.2021 18:48
jj 20K
Swordfish
11.11.2021 18:53
takze dnesni video bude o tom jak si Vlada necha vytetovat <:btc:775106330766999582> na pindoura ?
😂 1
xPelix
11.11.2021 18:55
Ne o si tam určitě nechá vytetovat 1 BTC je 100 000 000 satoshi
GiSo
11.11.2021 18:57
↩
@Swordfish
takze dnesni video bude o tom jak si Vlada necha vytetovat <:btc:775106330766999582> na pindoura ?
Luky
11.11.2021 18:59
↩
@KryptoVláďa
tak jo, máme 9, tak dvojnásobek 18...to je fer, na to ze si zkurvim svoje krasny telicko
Akakolvek sazka obráti myšlienku zbierky
(upraveno)
Swordfish
11.11.2021 19:07
mam nutkani kvuli bitcoin obrazku poslat nejaky bitcoin