# pokec
184714 zpráv • strana 1083/1848
Peky 11.11.2021 06:04
@MirekH já se v zimě otužuju 😄
přjeď na sever, včera měla 4,5 dal jsem 200m a červenej jak rak.....
Peky 11.11.2021 06:14
taky to tak máte doma🤣
KryptoVláďa 11.11.2021 06:15
🤣🤣🤣
My ne, my nejsme v TOKE 🤣
👏 1 😂 2
Peky 11.11.2021 06:26
@KryptoVláďa My ne, my nejsme v TOKE 🤣
před měsícem za 4 ETH, teď jsem tam ještě 3 dofouknul
🔥 1
Včelkamára 11.11.2021 06:26
Joo, ja si tam taky mlaskam 🤑👍
👍 1
formix 11.11.2021 06:50
myslíte toto?
KryptoVláďa 11.11.2021 06:53
Jj
koparka ☮ 11.11.2021 06:53
tam farmite anebo ten token doporučujete..?
Peky 11.11.2021 06:54
@koparka ☮ tam farmite anebo ten token doporučujete..?
farmíme
KryptoVláďa 11.11.2021 07:08
🙈
Nocni nervy se zatim vyplaceji
edo 11.11.2021 07:16
Njn... tiez som sa rano celkom bal otvorit ftx...vecer trocha rumu a riedil som až privelmi... 🤣
formix 11.11.2021 07:19
já dal včera dokup eth
a peknej propad 😄
sem si dal ted pauzu na nějakej ten mesíc jsem na to jen občal mrknul... tak ted zas plavu 😄
farmíte nekdo ještě něco jako dyp a podobně ? 😄
Swordfish 11.11.2021 07:21
Me včera nějak moc dobře sednulo víno 😅
formix 11.11.2021 07:22
jinak bych měl pak otázku..... mám lehkej kšeftík s chlastem a chtěl bych přijímat platby v cryptu.... co myslíte byl by o toto zájem? 😄
Peky 11.11.2021 07:24
@Swordfish Me včera nějak moc dobře sednulo víno 😅
a kam si to pak poslal🤣
doředil jsi TRU🥳
Swordfish 11.11.2021 07:30
Nikam. Vrtal jsem police do šatny.
Peky 11.11.2021 07:31
@Swordfish Nikam. Vrtal jsem police do šatny.
foto, foto, foto 🤣 😂
Tomáš 11.11.2021 07:36
@formix jinak bych měl pak otázku..... mám lehkej kšeftík s chlastem a chtěl bych přijímat platby v cryptu.... co myslíte byl by o toto zájem? 😄
to tady ani nepiš, protože to pak ani nemusíš dávat veřejně a jen patroni ti vykoupí komplet zásoby 😄
(upraveno)
👍 2
Swordfish 11.11.2021 07:36
@Peky foto, foto, foto 🤣 😂
KryptoVláďa 11.11.2021 07:36
Frajeeeer
😍 1
MirekH 11.11.2021 07:38
@Swordfish (attachment)
Tenhle ikea systém je super 👍
👍 1
Roonwild 11.11.2021 07:39
Složí to i programátor 😇
😅 8
Deleted User 11.11.2021 07:40
hej ja som programator a viem aj omietky tahat 😄
😂 2
Roonwild 11.11.2021 07:41
Si Ondru dobírám všichni víme že je šikovnej 😉
😆 1
Peky 11.11.2021 07:42
@Swordfish (attachment)
vidím tam nějaký stroj do elektriky, to bych nedal🤣 ale mám šikovnou paní🥳
😅 2
MirekH 11.11.2021 07:49
@KryptoVláďa Nocni nervy se zatim vyplaceji
Já jsem odhodil v plusu 80% pozice. Jsem na sebe ale trochu nastvanej za včerejšek, na tu trendovku čumím 14 dní, i jsem to sem 2x psal a stejně jsem to otevřel nad ní. Alespoň spot nákupy se povedly.
formix 11.11.2021 08:00
@Tomáš to tady ani nepiš, protože to pak ani nemusíš dávat veřejně a jen patroni ti vykoupí komplet zásoby 😄
No tim líp😇. Aspon zacne ubejvat😇
KryptoVláďa 11.11.2021 08:08
@MirekH Já jsem odhodil v plusu 80% pozice. Jsem na sebe ale trochu nastvanej za včerejšek, na tu trendovku čumím 14 dní, i jsem to sem 2x psal a stejně jsem to otevřel nad ní. Alespoň spot nákupy se povedly.
Hele mel jsem to uplne stejne. Na trendovce polozenej spot i long a stejne jsem ten long otevrel driv…
ziki 11.11.2021 08:26
@KryptoVláďa Nocni nervy se zatim vyplaceji
To jedes bez páky, jen proste koupíš za hodně?
KryptoVláďa 11.11.2021 08:30
@ziki To jedes bez páky, jen proste koupíš za hodně?
v jednu chvili uz tam trochu paka byla
😁 1
jiricepelka 11.11.2021 08:34
<@672035199441305600> proč tradovat, fundament se jednou projeví sám 🙃
👍🏻 1
+ 800% 🤣🤣
Swordfish 11.11.2021 08:35
fun co?
(upraveno)
jiricepelka 11.11.2021 08:35
@Swordfish fun co?
💩
Swordfish 11.11.2021 08:35
chybi to Joe pro vysvetlovani
joe:825130132578369576 1 👍 1 🥸 1
KryptoVláďa 11.11.2021 08:47
Co ta polka voe. Ja chci pumpu a zavrit
V kolik to startuje? <@744861727367102464>
Kosa Fatty.io 11.11.2021 08:49
@KryptoVláďa Co ta polka voe. Ja chci pumpu a zavrit
Taky bych ji rad videl zase zpatky nad 50… v noci kdyz jsem ji videl na 43 tak jsem si rikal… no dopiici 😄 hodne lidi asi prodalo jak se jim to odemklo
MirekH 11.11.2021 08:49
<@!672035199441305600> přesný čas nevím, já už mám víceméně zavřeno, jedu už jen pozici s 200 DOT. Včerejší vstup jsem vyhodnotil jako nepovedený a vytrejdil jsem si spíš poučení než dolary, budu hledat další příležitosti a akce
Peky 11.11.2021 08:51
si trochu rejpnu, ale DOT je převlečené Cardano, to nejlepší už mají za sebou 🤣
MirekH 11.11.2021 08:51
<@!518789876842364958> problém byla spíš chybějící likvidita, většina jardů co slyšeli poprvé o aukcích tak kupovala za market, tím rostla cena a na ostatní byla cena 50+ moc vysoká, takže čekali s nákupy níže. Proto to odepsalo tolik, můj názor.
MirekH 11.11.2021 08:52
@Peky si trochu rejpnu, ale DOT je převlečené Cardano, to nejlepší už mají za sebou 🤣
@remindmein6months
👍 1
Škoda, že to tu nefunguje 😄
<@!397625533283958787> , nemá Discord nějakou takovou funkci?
Kosa Fatty.io 11.11.2021 08:52
@Peky si trochu rejpnu, ale DOT je převlečené Cardano, to nejlepší už mají za sebou 🤣
Tududum
Peky 11.11.2021 08:53
@MirekH @remindmein6months
tady se připomínaj jenom průsery🤣
peky:884061720933457920 2 sorry:767989709946748939 1
Swordfish 11.11.2021 08:53
💯
KryptoVláďa 11.11.2021 09:01
@Peky tady se připomínaj jenom průsery🤣
Komeeeeet 🤣
Deleted User 11.11.2021 09:02
<@!672035199441305600> vies odporucit ubytko v rime , rozmyslam tam ist
KryptoVláďa 11.11.2021 09:03
@Deleted User <@!672035199441305600> vies odporucit ubytko v rime , rozmyslam tam ist
Asi zalezi na jaky letiste.
Včelkamára 11.11.2021 09:05
včera chyběl jen kousek aby se mě posledních 10 kousků ENS prodalo na 90ti dolcích. přemýšlím jestli si je nemám nechat symbolicky na památku 🙂
KryptoVláďa 11.11.2021 09:06
@Deleted User <@!672035199441305600> vies odporucit ubytko v rime , rozmyslam tam ist
Mam pekne airbnb v centru, to je dobry kdyz poletis na FLU. pokud na CIA tak vim o rozumnym hotelu od nej ti je 20min vlakem do centra
Deleted User 11.11.2021 09:06
cia ale este nemam booknute letenky len sa stym pohravam
KryptoVláďa 11.11.2021 09:07
@MirekH <@!672035199441305600> přesný čas nevím, já už mám víceméně zavřeno, jedu už jen pozici s 200 DOT. Včerejší vstup jsem vyhodnotil jako nepovedený a vytrejdil jsem si spíš poučení než dolary, budu hledat další příležitosti a akce
Vstup byl na picu ontom zadna. Ale po tech nervech stale 940 polek drzim a postulne odhazu
KryptoVláďa 11.11.2021 09:08
@Deleted User cia ale este nemam booknute letenky len sa stym pohravam
Pak doborucuje tohle. Prochazkou 15 minut na nadrazi a vlakem co jetdi kazdou hodinu za euro v centru… ja uz byl v Rime asi 6x 🤣
Deleted User 11.11.2021 09:09
ja este vobec ok idem kuknut
ved to ze si tam bol minule som si vsimol rpeto sa pytam
KryptoVláďa 11.11.2021 09:10
@Deleted User ved to ze si tam bol minule som si vsimol rpeto sa pytam
Ja to tam uplne zeru. Minimalne jednou rocne se tam snazim litat. Je potreba se poradne oblict
<@744861727367102464> ale s eth vstupem jsem spokojenej
Deleted User 11.11.2021 09:10
ja som z liptova 😄
KryptoVláďa 11.11.2021 09:11
@Deleted User ja som z liptova 😄
Myslim jako tam si nakoupit hadry 🤣 co jsem poznal Rim tak uz u nas nenakupuju 🤣
Deleted User 11.11.2021 09:11
jaaaj takze pojdem v trenkach tam len:D
KryptoVláďa 11.11.2021 09:12
@Deleted User jaaaj takze pojdem v trenkach tam len:D
Si delas prdel, ale ja to tak skoro delam. Tam s praznym kufrem 🤣
Deleted User 11.11.2021 09:12
boha tak to fakt skoro na letisku 😄
KryptoVláďa 11.11.2021 09:13
Zpatky ho vetsinou nemuzu zavrit 🤣🤣
Deleted User 11.11.2021 09:13
tak ak frajerku uvolnia v praci na ten datum este ti pisem na nejake tipy 😄
KryptoVláďa 11.11.2021 09:13
@Deleted User tak ak frajerku uvolnia v praci na ten datum este ti pisem na nejake tipy 😄
Klidne. O par ojebavkach vime 🤣
Deleted User 11.11.2021 09:20
parada
boha ale ten graf eth je pekne trendovy
mi peken chytilo objednavky na zigzagu
🤤 1
ale maju tam este co vychytavat
skipy 11.11.2021 09:35
Dot dá dnes ath a jede do Říma taky😆
👍 1
Včelkamára 11.11.2021 09:37
bylo y to hezký. taky mám 200 kousků v longu
👍 1
formix 11.11.2021 09:37
to je hezký za 10k 😄
ty asi neusnul s těma částkama 😄
bych
skipy 11.11.2021 09:39
@KryptoVláďa Zpatky ho vetsinou nemuzu zavrit 🤣🤣
Protože jsi ještě nepochopil, že stačí hodlovat flanelku!
(upraveno)
🤣 1
Včelkamára 11.11.2021 09:44
@formix ty asi neusnul s těma částkama 😄
já bych zase neusnul s těma <@!744861727367102464> a <@!672035199441305600> částkama 😄
KryptoVláďa 11.11.2021 09:47
@Včelkamára já bych zase neusnul s těma <@!744861727367102464> a <@!672035199441305600> částkama 😄
Jako miminko
MirekH 11.11.2021 09:47
Mně se spí dobře, lehnu a za 5 minut spím 😄
KryptoVláďa 11.11.2021 09:47
Rano jsem teda premejslel jestli tu appku otevru
MirekH 11.11.2021 09:48
Dokud držíme uptrend tak je to v pohodě
KryptoVláďa 11.11.2021 09:48
Predpokladam ze mirek odhodil jeste pred spanim
MirekH 11.11.2021 09:48
<@!672035199441305600> až ráno
KryptoVláďa 11.11.2021 09:49
Ja sel spat s -3k tak jsem si v hlave nastavil ze by tam rano mohlo byt tak -10 a cokoli by bylo nad, tak by bylo projemne prekvapeni.
MirekH 11.11.2021 09:50
Já tem jednu chvíli měl -16000, večer jsem šel s -4500 a ráno +2500
pog:825465951868813342 1
KryptoVláďa 11.11.2021 09:50
Jinak samozrejme odhazuju cele rano
Staci mi vytahnout dvojku plus aby bylo na mesic zivota a jebat
MirekH 11.11.2021 09:51
Na to jak ta pozice byla velká tak 2500 zisku je málo
KryptoVláďa 11.11.2021 09:51
A tu uz tam mam
MirekH 11.11.2021 09:51
Ono je potřeba si našetřit na to až budeme věřit uptrendu a on už up nebude a bud chvilku trvat než to zjistíme. Tam počítám, že pár tisíc asi odepíšu.