Peky
11.11.2021 06:04
↩
@MirekH
já se v zimě otužuju 😄
přjeď na sever, včera měla 4,5 dal jsem 200m a červenej jak rak.....
KryptoVláďa
11.11.2021 06:15
🤣🤣🤣
My ne, my nejsme v TOKE 🤣
👏 1
😂 2
Peky
11.11.2021 06:26
↩
@KryptoVláďa
My ne, my nejsme v TOKE 🤣
před měsícem za 4 ETH, teď jsem tam ještě 3 dofouknul
🔥 1
Včelkamára
11.11.2021 06:26
Joo, ja si tam taky mlaskam 🤑👍
👍 1
KryptoVláďa
11.11.2021 06:53
Jj
koparka ☮
11.11.2021 06:53
tam farmite anebo ten token doporučujete..?
Peky
11.11.2021 06:54
↩
@koparka ☮
tam farmite anebo ten token doporučujete..?
farmíme
edo
11.11.2021 07:16
Njn... tiez som sa rano celkom bal otvorit ftx...vecer trocha rumu a riedil som až privelmi... 🤣
formix
11.11.2021 07:19
já dal včera dokup eth
a peknej propad 😄
sem si dal ted pauzu na nějakej ten mesíc jsem na to jen občal mrknul... tak ted zas plavu 😄
farmíte nekdo ještě něco jako dyp a podobně ? 😄
Swordfish
11.11.2021 07:21
Me včera nějak moc dobře sednulo víno 😅
formix
11.11.2021 07:22
jinak bych měl pak otázku..... mám lehkej kšeftík s chlastem a chtěl bych přijímat platby v cryptu.... co myslíte byl by o toto zájem? 😄
Peky
11.11.2021 07:24
↩
@Swordfish
Me včera nějak moc dobře sednulo víno 😅
a kam si to pak poslal🤣
doředil jsi TRU🥳
Swordfish
11.11.2021 07:30
Nikam. Vrtal jsem police do šatny.
Peky
11.11.2021 07:31
↩
@Swordfish
Nikam. Vrtal jsem police do šatny.
foto, foto, foto 🤣 😂
Tomáš
11.11.2021 07:36
↩
@formix
jinak bych měl pak otázku..... mám lehkej kšeftík s chlastem a chtěl bych přijímat platby v cryptu.... co myslíte byl by o toto zájem? 😄
to tady ani nepiš, protože to pak ani nemusíš dávat veřejně a jen patroni ti vykoupí komplet zásoby 😄
(upraveno)
👍 2
KryptoVláďa
11.11.2021 07:36
Frajeeeer
😍 1
MirekH
11.11.2021 07:38
↩
@Swordfish
(attachment)
Tenhle ikea systém je super 👍
👍 1
Roonwild
11.11.2021 07:39
Složí to i programátor 😇
😅 8
Deleted User
11.11.2021 07:40
hej ja som programator a viem aj omietky tahat 😄
😂 2
Roonwild
11.11.2021 07:41
Si Ondru dobírám všichni víme že je šikovnej 😉
😆 1
Peky
11.11.2021 07:42
↩
@Swordfish
(attachment)
vidím tam nějaký stroj do elektriky, to bych nedal🤣 ale mám šikovnou paní🥳
😅 2
MirekH
11.11.2021 07:49
↩
@KryptoVláďa
Nocni nervy se zatim vyplaceji
Já jsem odhodil v plusu 80% pozice. Jsem na sebe ale trochu nastvanej za včerejšek, na tu trendovku čumím 14 dní, i jsem to sem 2x psal a stejně jsem to otevřel nad ní. Alespoň spot nákupy se povedly.
formix
11.11.2021 08:00
↩
@Tomáš
to tady ani nepiš, protože to pak ani nemusíš dávat veřejně a jen patroni ti vykoupí komplet zásoby 😄
No tim líp😇. Aspon zacne ubejvat😇
KryptoVláďa
11.11.2021 08:08
↩
@MirekH
Já jsem odhodil v plusu 80% pozice. Jsem na sebe ale trochu nastvanej za včerejšek, na tu trendovku čumím 14 dní, i jsem to sem 2x psal a stejně jsem to otevřel nad ní. Alespoň spot nákupy se povedly.
Hele mel jsem to uplne stejne. Na trendovce polozenej spot i long a stejne jsem ten long otevrel driv…
ziki
11.11.2021 08:26
↩
@KryptoVláďa
Nocni nervy se zatim vyplaceji
To jedes bez páky, jen proste koupíš za hodně?
KryptoVláďa
11.11.2021 08:30
↩
@ziki
To jedes bez páky, jen proste koupíš za hodně?
v jednu chvili uz tam trochu paka byla
😁 1
Swordfish
11.11.2021 08:35
fun co?
(upraveno)
jiricepelka
11.11.2021 08:35
↩
@Swordfish
fun co?
💩
Swordfish
11.11.2021 08:35
chybi to Joe pro vysvetlovani
joe:825130132578369576 1
👍 1
🥸 1
KryptoVláďa
11.11.2021 08:47
Co ta polka voe. Ja chci pumpu a zavrit
V kolik to startuje? <@744861727367102464>
Kosa Fatty.io
11.11.2021 08:49
↩
@KryptoVláďa
Co ta polka voe. Ja chci pumpu a zavrit
Taky bych ji rad videl zase zpatky nad 50… v noci kdyz jsem ji videl na 43 tak jsem si rikal… no dopiici 😄 hodne lidi asi prodalo jak se jim to odemklo
MirekH
11.11.2021 08:49
<@!672035199441305600> přesný čas nevím, já už mám víceméně zavřeno, jedu už jen pozici s 200 DOT. Včerejší vstup jsem vyhodnotil jako nepovedený a vytrejdil jsem si spíš poučení než dolary, budu hledat další příležitosti a akce
Peky
11.11.2021 08:51
si trochu rejpnu, ale DOT je převlečené Cardano, to nejlepší už mají za sebou 🤣
MirekH
11.11.2021 08:51
<@!518789876842364958> problém byla spíš chybějící likvidita, většina jardů co slyšeli poprvé o aukcích tak kupovala za market, tím rostla cena a na ostatní byla cena 50+ moc vysoká, takže čekali s nákupy níže. Proto to odepsalo tolik, můj názor.
MirekH
11.11.2021 08:52
↩
@Peky
si trochu rejpnu, ale DOT je převlečené Cardano, to nejlepší už mají za sebou 🤣
@remindmein6months
👍 1
Škoda, že to tu nefunguje 😄
<@!397625533283958787> , nemá Discord nějakou takovou funkci?
Kosa Fatty.io
11.11.2021 08:52
↩
@Peky
si trochu rejpnu, ale DOT je převlečené Cardano, to nejlepší už mají za sebou 🤣
Tududum
Peky
11.11.2021 08:53
↩
@MirekH
@remindmein6months
tady se připomínaj jenom průsery🤣
peky:884061720933457920 2
sorry:767989709946748939 1
Swordfish
11.11.2021 08:53
💯
KryptoVláďa
11.11.2021 09:01
↩
@Peky
tady se připomínaj jenom průsery🤣
Komeeeeet 🤣
Deleted User
11.11.2021 09:02
<@!672035199441305600> vies odporucit ubytko v rime , rozmyslam tam ist
KryptoVláďa
11.11.2021 09:03
↩
@Deleted User
<@!672035199441305600> vies odporucit ubytko v rime , rozmyslam tam ist
Asi zalezi na jaky letiste.
Včelkamára
11.11.2021 09:05
včera chyběl jen kousek aby se mě posledních 10 kousků ENS prodalo na 90ti dolcích. přemýšlím jestli si je nemám nechat symbolicky na památku 🙂
KryptoVláďa
11.11.2021 09:06
↩
@Deleted User
<@!672035199441305600> vies odporucit ubytko v rime , rozmyslam tam ist
Mam pekne airbnb v centru, to je dobry kdyz poletis na FLU. pokud na CIA tak vim o rozumnym hotelu od nej ti je 20min vlakem do centra
Deleted User
11.11.2021 09:06
cia ale este nemam booknute letenky len sa stym pohravam
KryptoVláďa
11.11.2021 09:07
↩
@MirekH
<@!672035199441305600> přesný čas nevím, já už mám víceméně zavřeno, jedu už jen pozici s 200 DOT. Včerejší vstup jsem vyhodnotil jako nepovedený a vytrejdil jsem si spíš poučení než dolary, budu hledat další příležitosti a akce
Vstup byl na picu ontom zadna. Ale po tech nervech stale 940 polek drzim a postulne odhazu
KryptoVláďa
11.11.2021 09:08
↩
@Deleted User
cia ale este nemam booknute letenky len sa stym pohravam
Pak doborucuje tohle. Prochazkou 15 minut na nadrazi a vlakem co jetdi kazdou hodinu za euro v centru… ja uz byl v Rime asi 6x 🤣
Deleted User
11.11.2021 09:09
ja este vobec ok idem kuknut
ved to ze si tam bol minule som si vsimol rpeto sa pytam
Deleted User
11.11.2021 09:10
ja som z liptova 😄
KryptoVláďa
11.11.2021 09:11
↩
@Deleted User
ja som z liptova 😄
Myslim jako tam si nakoupit hadry 🤣 co jsem poznal Rim tak uz u nas nenakupuju 🤣
Deleted User
11.11.2021 09:11
jaaaj takze pojdem v trenkach tam len:D
KryptoVláďa
11.11.2021 09:12
↩
@Deleted User
jaaaj takze pojdem v trenkach tam len:D
Si delas prdel, ale ja to tak skoro delam. Tam s praznym kufrem 🤣
Deleted User
11.11.2021 09:12
boha tak to fakt skoro na letisku 😄
KryptoVláďa
11.11.2021 09:13
Zpatky ho vetsinou nemuzu zavrit 🤣🤣
Deleted User
11.11.2021 09:13
tak ak frajerku uvolnia v praci na ten datum este ti pisem na nejake tipy 😄
KryptoVláďa
11.11.2021 09:13
↩
@Deleted User
tak ak frajerku uvolnia v praci na ten datum este ti pisem na nejake tipy 😄
Klidne. O par ojebavkach vime 🤣
Deleted User
11.11.2021 09:20
parada
boha ale ten graf eth je pekne trendovy
mi peken chytilo objednavky na zigzagu
🤤 1
ale maju tam este co vychytavat
skipy
11.11.2021 09:35
Dot dá dnes ath a jede do Říma taky😆
👍 1
Včelkamára
11.11.2021 09:37
bylo y to hezký. taky mám 200 kousků v longu
👍 1
formix
11.11.2021 09:37
to je hezký za 10k 😄
ty asi neusnul s těma částkama 😄
bych
skipy
11.11.2021 09:39
↩
@KryptoVláďa
Zpatky ho vetsinou nemuzu zavrit 🤣🤣
Protože jsi ještě nepochopil, že stačí hodlovat flanelku!
(upraveno)
🤣 1
Včelkamára
11.11.2021 09:44
↩
@formix
ty asi neusnul s těma částkama 😄
já bych zase neusnul s těma <@!744861727367102464> a <@!672035199441305600> částkama 😄
KryptoVláďa
11.11.2021 09:47
↩
@Včelkamára
já bych zase neusnul s těma <@!744861727367102464> a <@!672035199441305600> částkama 😄
Jako miminko
MirekH
11.11.2021 09:47
Mně se spí dobře, lehnu a za 5 minut spím 😄
KryptoVláďa
11.11.2021 09:47
Rano jsem teda premejslel jestli tu appku otevru
MirekH
11.11.2021 09:48
Dokud držíme uptrend tak je to v pohodě
KryptoVláďa
11.11.2021 09:48
Predpokladam ze mirek odhodil jeste pred spanim
MirekH
11.11.2021 09:48
<@!672035199441305600> až ráno
KryptoVláďa
11.11.2021 09:49
Ja sel spat s -3k tak jsem si v hlave nastavil ze by tam rano mohlo byt tak -10 a cokoli by bylo nad, tak by bylo projemne prekvapeni.
MirekH
11.11.2021 09:50
Já tem jednu chvíli měl -16000, večer jsem šel s -4500 a ráno +2500
pog:825465951868813342 1
KryptoVláďa
11.11.2021 09:50
Jinak samozrejme odhazuju cele rano
Staci mi vytahnout dvojku plus aby bylo na mesic zivota a jebat
MirekH
11.11.2021 09:51
Na to jak ta pozice byla velká tak 2500 zisku je málo
KryptoVláďa
11.11.2021 09:51
A tu uz tam mam
MirekH
11.11.2021 09:51
Ono je potřeba si našetřit na to až budeme věřit uptrendu a on už up nebude a bud chvilku trvat než to zjistíme. Tam počítám, že pár tisíc asi odepíšu.