# pokec
184714 zpráv • strana 1084/1848
Swordfish 10.11.2021 21:23
Peky 10.11.2021 21:24
@Swordfish (attachment)
u ALCX čekám na V2, ale přijde mi to jako čekání na kouzelníka😆
Swordfish 10.11.2021 21:25
to jsou kouzla, ktere ukazuj sve zene 😄
Peky 10.11.2021 21:26
@Swordfish to jsou kouzla, ktere ukazuj sve zene 😄
máš recht, jdu na to, tak zase zítra
Swordfish 10.11.2021 21:26
🖕
KryptoVláďa 10.11.2021 21:26
vseeeeechny stary long eth se mi nabraly....
Swordfish 10.11.2021 21:26
🖕
chybi tu maty 😄
bullrun pyco, uz mam zase chute to nekde projebat 😄
(upraveno)
MirekH 10.11.2021 21:28
Polka se pěkně nakupuje, do aukcí bude co zamykat 😄
KryptoVláďa 10.11.2021 21:28
@MirekH Polka se pěkně nakupuje, do aukcí bude co zamykat 😄
taky jsem ted za dvojku vzal.....long eth uz plus...polka o neco hur 😄
KryptoVláďa 10.11.2021 21:29
@Swordfish chybi tu maty 😄
nechybi 😄
Swordfish 10.11.2021 21:29
@MirekH Polka se pěkně nakupuje, do aukcí bude co zamykat 😄
<:kadena:908106045371605083>
KryptoVláďa 10.11.2021 21:29
😄
<@!403204367345254402> mazou se ti zpravy 😄
Swordfish 10.11.2021 21:33
<:ugh:908106482527109130>
MirekH 10.11.2021 21:34
Co ta chata chlapci, o které se tu psalo, něco reálného?
Swordfish 10.11.2021 21:34
@KryptoVláďa <@!403204367345254402> mazou se ti zpravy 😄
jsi sofistikovane aplikoval na discord hate filter ?
KryptoVláďa 10.11.2021 21:34
😄
MirekH 10.11.2021 21:34
V létě zkusím někam na pár dní vyhnat rodinu a pozvu vás k sobě na grilovačku
Swordfish 10.11.2021 21:35
@MirekH V létě zkusím někam na pár dní vyhnat rodinu a pozvu vás k sobě na grilovačku
🔥
Tomassino 10.11.2021 21:35
pyčo 😮
🤣 1
MirekH 10.11.2021 21:36
Bazének už se ladí, snad už tu bude v létě vše hotovo 🙂
👍 1
Swordfish 10.11.2021 21:36
@MirekH Bazének už se ladí, snad už tu bude v létě vše hotovo 🙂
<@!672035199441305600> to bude ta virivka
MirekH 10.11.2021 21:36
<@!403204367345254402> na 35 to jde taky vyhřát 😄
Swordfish 10.11.2021 21:37
Peky priveze rigy, bude gratis 😄
MirekH 10.11.2021 21:37
@Tomassino pyčo 😮
Vstal jsi na armagedon? 😄
Swordfish 10.11.2021 21:37
jsou borci co maji vodni okruhy na mining a jedou do bazenu, pak se koupou v zime 😄
MirekH 10.11.2021 21:38
@Swordfish jsou borci co maji vodni okruhy na mining a jedou do bazenu, pak se koupou v zime 😄
já se v zimě otužuju 😄
čím studenější tím lepší
Swordfish 10.11.2021 21:38
To se mi nelíbí 👎
Tomassino 10.11.2021 21:38
@MirekH Vstal jsi na armagedon? 😄
tak nějak 🙂
chlapci, když děláte výplach velryb, co takhle dát nějaký echo, podívejte se jak vypadám, po kolikátý už 🙂
Swordfish 10.11.2021 21:41
@Tomassino chlapci, když děláte výplach velryb, co takhle dát nějaký echo, podívejte se jak vypadám, po kolikátý už 🙂
neshortujes ?
na ATH prece neoteviram longy ne ? 😄
MirekH 10.11.2021 21:42
Dnes je venku zima, dělají se rampouchy
Swordfish 10.11.2021 21:42
@MirekH Dnes je venku zima, dělají se rampouchy
hezke obrazky, chytil jsi dole ?
KryptoVláďa 10.11.2021 21:42
🤣
KryptoVláďa 10.11.2021 21:43
🍉
Swordfish 10.11.2021 21:43
uni jede, je jedno jak moc kde to proc je 😄
MirekH 10.11.2021 21:44
@Swordfish hezke obrazky, chytil jsi dole ?
jj, chytal jsem celou cestu dolů 😄
KryptoVláďa 10.11.2021 21:45
Ja to mel 51 -46
Tomáš 10.11.2021 21:45
já měl staženou prdel s likvidací na dydx tak akorát ... takže něco chytat jsem rozhodně neměl v plánu 😄
Swordfish 10.11.2021 21:46
vsimnete si tech feecek v $
(upraveno)
to je heavy ufo porno
Tomáš 10.11.2021 21:47
dost možná tomu propadu trochu pomohl bankrot evergrande ... China's Evergrande Group officially defaults
Swordfish 10.11.2021 21:47
neco se chysta
KryptoVláďa 10.11.2021 21:49
@Tomáš dost možná tomu propadu trochu pomohl bankrot evergrande ... China's Evergrande Group officially defaults
Aspon je to vyreseny
Swordfish 10.11.2021 21:50
@KryptoVláďa Aspon je to vyreseny
vyreseny je co bylo jasne, ale dusledky nejsou vubec zname
Tomáš 10.11.2021 21:50
@KryptoVláďa Aspon je to vyreseny
to sice ano, že už se to nebude protahovat a napětí kolem ... ale trochu se bojím, aby to spolu s utahováním kohoutků ve Fedu nebyl začátek úpadku
Swordfish 10.11.2021 21:50
FED stale tiskne, dokud tiskne, neni problem
Tomáš 10.11.2021 21:51
tohle není Bohemia Energy, kde se zhasne a jede se dál ... tady ty návaznosti mohou být věší
Swordfish 10.11.2021 21:51
i kdyz bude tisknout na 0% urocich, stale to jde
Tomáš 10.11.2021 21:51
@Swordfish FED stale tiskne, dokud tiskne, neni problem
zatím ano, ale už to redukují
Swordfish 10.11.2021 21:51
to muze trvat jeste nejakej ten rok
krach Evergrande to oddali, protoze penize se vycucnou z trhnu pro urovnani pohledavek
(tim ze to neni americka firma, takze to FED nemusi tolik trapit)
je mozne, ze vyplach trhnu muze souviset s evergrande problemem, chvilku trva nez se tyhle informace dostanou do celeho sveta (spoustu lidi spi, a mozna ze se spoustu lidi nehezky probouzi)
<@!760563163241644042> jak reaguje americky akciovy trh ?
Tomáš 10.11.2021 21:54
evergrande už s tím zamávalo jednou, když se ty problémy objevily ... teď i akciový index dost padá
Swordfish 10.11.2021 21:54
@Tomáš evergrande už s tím zamávalo jednou, když se ty problémy objevily ... teď i akciový index dost padá
v navaznosti ?
Tomáš 10.11.2021 21:54
S&P 500 -0.74% za dnešek ... což je poměrně hodně na celý index
akcie se pustili střemhlav dolů tak 3-4 hodiny zpátky
Swordfish 10.11.2021 21:55
jestli je v S&P tesla, tak ta na to ma nejaky vliv kvuli Muskovo akcim
Tomáš 10.11.2021 21:57
@Swordfish jestli je v S&P tesla, tak ta na to ma nejaky vliv kvuli Muskovo akcim
tesla je dneska skoro 4,5% v plusu, ta to naopak táhla nahoru
Swordfish 10.11.2021 21:57
tohle taky neni urcite dobry, a je to velika skoda, ze too big to fail neni vzdy pravdivy
(upraveno)
Tomáš 10.11.2021 21:59
dneska GE pokles o 2% ... článek jsem nečetl, neznám podrobnosti, ale obecně štěpení firem nemusí být negativní
Swordfish 10.11.2021 22:00
@Tomáš dneska GE pokles o 2% ... článek jsem nečetl, neznám podrobnosti, ale obecně štěpení firem nemusí být negativní
beru to jako srdcovka, stare veci zanikaji, prastarych spolecnosti uz moc neni
firma ktera ma tak dlouho tradici a zanikne je proste smutny zarez
Tomáš 10.11.2021 22:00
@Swordfish beru to jako srdcovka, stare veci zanikaji, prastarych spolecnosti uz moc neni
z tohoto pohledu ano ... ale jinak to umožní třeba trochu jiné řízení každého sektoru, zrovna GE dělali skoro do všeho 😄
Swordfish 10.11.2021 22:01
nerikej dvakrat, stale si rikam, ktera spolecnost se stane umbrella corporation
zatim to vidim na souboj apple a google + mozna microsoft
(upraveno)
vono to pada a najednou si nema nikdo co rict
a ENS se kupuje 😄
zigul 10.11.2021 22:09
dyp taky jede 😄
Tomáš 10.11.2021 22:14
@Swordfish vono to pada a najednou si nema nikdo co rict
no jako skoro jsem zralý na Xanax 😄 ... dydx hodně napjaté a bojím se jít spát 😄
Tomáš 10.11.2021 22:14
@Swordfish a ENS se kupuje 😄
jsem 3% v plusu od nákupní ceny ... super 😄
Swordfish 10.11.2021 22:16
ja teda jdu spokojene spat
jeste aby me bullrun zkurvil zivot (uz bylo ) 😄
Tomáš 10.11.2021 22:19
@Swordfish ja teda jdu spokojene spat
gratuluji
Tomáš 10.11.2021 22:19
@Swordfish jeste aby me bullrun zkurvil zivot (uz bylo ) 😄
jasný, to za to ani všechny prachy světa nestojí ... natož pár drobných 😄
MirekH 10.11.2021 22:36
<@!760563163241644042> na NYtimes píšou, že to stihli https://www.nytimes.com/2021/11/10/business/evergrande-bond-deadline.html
Tomáš 10.11.2021 22:51
@MirekH <@!760563163241644042> na NYtimes píšou, že to stihli https://www.nytimes.com/2021/11/10/business/evergrande-bond-deadline.html
tak jsem ještě dohledal, že asi zaplatili jenom někomu
proto i ty rozdílné zprávy
Kosa Fatty.io 11.11.2021 03:00
@Peky typicky české, vytahujou se jen průsery, ano komet se nepovedla, ale já na ní netratil, byl jsem od začátku a zalepil se na NOVA, jinak Umbrella ještě dá a kdo jí celou dobu farmaří, tak je v +
Umbrella udela $20 uz se tesim 🙂
Kosa Fatty.io 11.11.2021 03:01
@MirekH V létě zkusím někam na pár dní vyhnat rodinu a pozvu vás k sobě na grilovačku
Tak to se musime zacit kamaradit 😂 Ahoj ja jsem Petr
Tak nam zase Cina udelal slevicky koukam 🙂
Beeman 4.0. 11.11.2021 03:04
Krásné rano pozice uklizene 😁 jak je maly kolateral tak i to obchodovani v dolar jednotkach je o hubu. Jinak slrvicky super kdyz je za co nakupovat👍 😁
Snad stihnu za tuto peknou cenu nakoupit alespon polku na aukce😋
Kosa Fatty.io 11.11.2021 03:19
Tak jsem ted rozespalej sel na uniswap neco swapnout a samozrejme jsem klikl na prvni odkaz.

Stranka uplne stejna…. Zadal jsem par na swapnuti a presmerovalo me to na stranku, kde to psalo ze je Metamask 2.0 update a ze mam zadat seed.

Tak bacha!
(upraveno)
KryptoVláďa 11.11.2021 05:05
Bal jsem se po probuzeni otevrit ftx ale jsem na hodnotach jako vcera pred vyplachem…ufff
yes:767989820818849834 1
Tomassino 11.11.2021 05:14
a teď zpátky na pozice ne ?
KryptoVláďa 11.11.2021 05:14
Doufam. Uz litr plus
Tomassino 11.11.2021 05:15
krásný 🙂
KryptoVláďa 11.11.2021 05:19
@Tomassino krásný 🙂
Taky polka za 65k. To pak staci malo 🤣
polka:793942913390346241 1