# pokec
184714 zpráv • strana 1085/1848
MirekH 10.11.2021 20:21
Tak už jsem v zisku, 70% šlo pryč. Pozice 4890 DOT byla trochu větší než jsem chtěl 😄
KryptoVláďa 10.11.2021 20:21
to uz bylo opravdu moc
taky jdu pulku odhodit
MirekH 10.11.2021 20:22
Teď už je to cajk, hodl na ATH, jako ten BTC. Ještě že to mám jen na hraní a nejsem fulltime trader, tyhle nervy to je děs 😄
GiSo 10.11.2021 20:22
@GiSo Já si jedu už potřetí to CHR a mám v piči
Stále mám v piči 🤣
KryptoVláďa 10.11.2021 20:23
takze s kolika dotama pokracujes?
MirekH 10.11.2021 20:23
Padají trochu i indexy tak krypto reaguje, jinak o ničem nevím
<@!672035199441305600> 1500
KryptoVláďa 10.11.2021 20:23
no vole a ted proste nevim jestli se mi to prodalo...bych se vojebal
MirekH 10.11.2021 20:24
Binance jede úplně v pohodě
Roonwild 10.11.2021 20:24
Nesahejte na ty grafy pak to rozbijete a poteče krev
KryptoVláďa 10.11.2021 20:24
ftx na kompu taky, ale nemam to na kompu rad
KryptoVláďa 10.11.2021 20:25
@MirekH Binance jede úplně v pohodě
tam jsem nabral nejakej spot
MirekH 10.11.2021 20:25
jj tam jsem taky dokupoval
U dotu se teď nebojím, tam bude před aukcemi výkup, alespoň s tím kalkuluju
KryptoVláďa 10.11.2021 20:27
hmmm...takze bud se mi ta pulka neprodala, a nebo se to ukaze za hodinu....voser
MirekH 10.11.2021 20:30
Na Twitteru lidi píšou, že FTX má problémy
KryptoVláďa 10.11.2021 20:32
to mi mohli zavolat.....ten market se mel udelat....ale nic...dam ho znova a za hodinu zjistim, ze shortuju 😄
Swordfish 10.11.2021 20:32
asi tradujete blby coiny
ja si kazdy den udelam tak 2-3k$ na uni v3 a nejak nevidim, ze by se trh hroutil 😄
(upraveno)
KryptoVláďa 10.11.2021 20:36
😄 jo, v tomhle ma likvidita svy kouzlo, kdyz se ti hrouti oboje
Swordfish 10.11.2021 20:37
@KryptoVláďa 😄 jo, v tomhle ma likvidita svy kouzlo, kdyz se ti hrouti oboje
dolar sem, dolar tam, hlavne ze vic eth
minuly tyden jsem mel o 30k $ vic, no ale to nevadi, jedeeeeem
MirekH 10.11.2021 20:39
<@!403204367345254402> a jakpak jsi došel k takovému perpetuum mobile? Poskytuješ likviditu jen v úzkém rangi? Nebo to máš ještě nějak vymakanější?
Swordfish 10.11.2021 20:39
@MirekH <@!403204367345254402> a jakpak jsi došel k takovému perpetuum mobile? Poskytuješ likviditu jen v úzkém rangi? Nebo to máš ještě nějak vymakanější?
jsem sikovny, trvalo to dlouhou dobu to takhle vymakat
na ENS manii jsem plus asi 100% a to jsem ENS prodal nekde kolem 36$
jo je to malo etheru, ale je to tak volatilni, ze tam nejdu s hodne
TRU uz bylo 😄
sere mi high gas to stale prenastavovat
KryptoVláďa 10.11.2021 20:42
Tak jo pulka se mi prodala, i se minotevrela kusama
adamyjo 10.11.2021 20:42
je sranda to cist, ty vase pribehy a know how 😄
KryptoVláďa 10.11.2021 20:43
@adamyjo je sranda to cist, ty vase pribehy a know how 😄
Myslis jak najednou jedes long za milion a ani mechces? 🤣🤣
adamyjo 10.11.2021 20:44
@KryptoVláďa Myslis jak najednou jedes long za milion a ani mechces? 🤣🤣
😄 no spis <@!403204367345254402> a jeho denni zisky 😄
KryptoVláďa 10.11.2021 20:44
@adamyjo 😄 no spis <@!403204367345254402> a jeho denni zisky 😄
Tak to jsou normalni zisky 🤣
adamyjo 10.11.2021 20:45
😄 mm pekny
zajimaly by me vase taktiky a postupy treba na ftx, taky tam jedu ale vzdycky kdyz koupim tak to zacne padat tak postupne dokupuju a jak tam je treba zisk 100$ tak zaviram, a to mam kolateral docela vysoky si myslim, jen nevim jak to efektivne vyuzit jeste
MirekH 10.11.2021 20:46
Zisky musíš mít ... aby bylo z čeho pokrýt ztráty 😄
AMwhatAM 10.11.2021 20:49
@adamyjo 😄 no spis <@!403204367345254402> a jeho denni zisky 😄
tak vis co zisk 2K, ale 1k poplatky ether:)) ..
adamyjo 10.11.2021 20:49
@AMwhatAM tak vis co zisk 2K, ale 1k poplatky ether:)) ..
au, ale i tak dobry teda 🙂
Swordfish 10.11.2021 20:57
@AMwhatAM tak vis co zisk 2K, ale 1k poplatky ether:)) ..
nejedu 2 k(pul eth) na likvidite, vzdy alespon za 2-3 eth
posledni dobou alespon za ty 3 a musi to byt dobry par, ukol je mi za prvnich 24h zaplacene vstup a vystupni feecka
adamyjo 10.11.2021 20:58
a to poskytujes likviditu? jako napr. v jakem paru?
KryptoVláďa 10.11.2021 20:58
@MirekH Zisky musíš mít ... aby bylo z čeho pokrýt ztráty 😄
Dobre krvaci svine
<@744861727367102464> kam se ti souplo be? Ja 48.2
MirekH 10.11.2021 20:59
48.39
Pokud udrží trendovku tak to bude v pohodě
KryptoVláďa 10.11.2021 21:00
Coz vypada ze jo
MirekH 10.11.2021 21:00
Pokud ne tak může sletět ještě dolů
MirekH 10.11.2021 21:00
@KryptoVláďa Coz vypada ze jo
Uvidíme 😄
KryptoVláďa 10.11.2021 21:00
@MirekH Uvidíme 😄
Bez SL?
MirekH 10.11.2021 21:01
<@!672035199441305600> jj, bez SL, bez likvidačky
V nejhorším to prohodluju
KryptoVláďa 10.11.2021 21:02
Rano to bude zeleny
Peky 10.11.2021 21:02
klucí já vám nerozumím🤣 zlatej farming, ale každý to svoje.... ještě tohle se naučit, tak už doma s nikým nemluvím a nikdo se mnou 😆
MirekH 10.11.2021 21:03
<@!473855667325894666> já zase neumím moc farmit 😄
KryptoVláďa 10.11.2021 21:03
My to s Mirdou na sedesati zavrem a bude to mile
Peky 10.11.2021 21:03
@MirekH <@!473855667325894666> já zase neumím moc farmit 😄
protože to není žádný adrenalin😂
MirekH 10.11.2021 21:03
Na tradingu jsem historicky hodné v plusu, na farmingu kolem nuly, spíš pod bych řekl 😄
<@!473855667325894666> já jsem ten poslední kdo u peněz hledá adrenalin
Peky 10.11.2021 21:04
@MirekH <@!473855667325894666> já jsem ten poslední kdo u peněz hledá adrenalin
dyť já vím, ty raději koloběžku🤣
MirekH 10.11.2021 21:05
Dnes tam trochu tedy je ... chodím se uklidňovat na Binance statistiky koukat na celkové PNL 😄
(upraveno)
Swordfish 10.11.2021 21:05
@adamyjo a to poskytujes likviditu? jako napr. v jakem paru?
to jsou kouzla, ktere se neprozrazuji (ano jedno je ted ENS ale jsem mimo range)
👍 1
Peky 10.11.2021 21:05
dneska jsem se začetl více do Toke a můžu říct, že mě to baví, tam se ještě budou dít věci, tekutá likvidita super
KryptoVláďa 10.11.2021 21:06
<@744861727367102464> close na 58 a mame 14 tacu doma 🤣🤣
Peky 10.11.2021 21:06
Swordfish 10.11.2021 21:06
tekuta likvidita zni tak, jako to zni 😄
🤣 1
KryptoVláďa 10.11.2021 21:07
@Peky dneska jsem se začetl více do Toke a můžu říct, že mě to baví, tam se ještě budou dít věci, tekutá likvidita super
Co kometh? Umbrella? Atd? 🤣🤣
🤔 1 🤣 1
Swordfish 10.11.2021 21:07
to jsou opet tajemstvi, ktera kouzelnik neprozrazuje 🙂
(upraveno)
<@!473855667325894666> doufam ze podrzis partu 😄
adamyjo 10.11.2021 21:09
@MirekH <@!672035199441305600> jj, bez SL, bez likvidačky
Pouzivas jako kolateral stable? Kdyz to mas bez likvidacky?
MirekH 10.11.2021 21:09
<@!692376885728116796> ano
adamyjo 10.11.2021 21:10
@MirekH <@!692376885728116796> ano
Ale v tom pripade pokud je to bez paky tak si to muzes rovnou koupit na spotu ne? 😮
🤔 1
Včelkamára 10.11.2021 21:11
@KryptoVláďa <@744861727367102464> kam se ti souplo be? Ja 48.2
Budte v pohode. Ja 51.8 a na 41 sem pripraven redit
Peky 10.11.2021 21:11
@KryptoVláďa Co kometh? Umbrella? Atd? 🤣🤣
typicky české, vytahujou se jen průsery, ano komet se nepovedla, ale já na ní netratil, byl jsem od začátku a zalepil se na NOVA, jinak Umbrella ještě dá a kdo jí celou dobu farmaří, tak je v +
KryptoVláďa 10.11.2021 21:12
@Peky typicky české, vytahujou se jen průsery, ano komet se nepovedla, ale já na ní netratil, byl jsem od začátku a zalepil se na NOVA, jinak Umbrella ještě dá a kdo jí celou dobu farmaří, tak je v +
vis ze te musim pozlobit 😄
Swordfish 10.11.2021 21:12
@Peky typicky české, vytahujou se jen průsery, ano komet se nepovedla, ale já na ní netratil, byl jsem od začátku a zalepil se na NOVA, jinak Umbrella ještě dá a kdo jí celou dobu farmaří, tak je v +
zklamal, asi jako hex 😄
KryptoVláďa 10.11.2021 21:12
😄
Swordfish 10.11.2021 21:13
i kdyz tam peky vlozil 5eth, tak kdyz vytahne 10, tak proc ne 🙂
👍 1
Peky 10.11.2021 21:13
20 dní a 2 hodiny🤣
Swordfish 10.11.2021 21:14
Peky 10.11.2021 21:17
to mi povídej, nejraději se zavřít někde na Moravě do sklípka a vylézt až 1.12.🤣
Swordfish 10.11.2021 21:17
@Peky to mi povídej, nejraději se zavřít někde na Moravě do sklípka a vylézt až 1.12.🤣
tezit tezis, tak co ti brani?
pockas si na toho jeziska 🙂
KryptoVláďa 10.11.2021 21:17
zena
Swordfish 10.11.2021 21:17
@KryptoVláďa zena
bullshit
i kdyz Peky rika, ze ma prisnou zenu, no tak to ma byt 🙂 ale teda nechapu, jak zalezl do HEXu 😄
Peky 10.11.2021 21:19
@Swordfish i kdyz Peky rika, ze ma prisnou zenu, no tak to ma byt 🙂 ale teda nechapu, jak zalezl do HEXu 😄
asi jako do mé ženy, taky nechápu🤣
KryptoVláďa 10.11.2021 21:20
😄
Tomáš 10.11.2021 21:20
Peky 10.11.2021 21:20
@KryptoVláďa zena
hlavně děti
Tomáš 10.11.2021 21:20
to se mi trochu přestává líbit už 😄 ... mohla by být zase otočka
Swordfish 10.11.2021 21:21
@Tomáš to se mi trochu přestává líbit už 😄 ... mohla by být zase otočka
kocka?
KryptoVláďa 10.11.2021 21:21
😄
Peky 10.11.2021 21:21
dva mí koně🥳
Peky 10.11.2021 21:23
a tady moje srdcovka, dneska listovačka na Kukoin - https://www.coingecko.com/en/coins/morpheus-network
Swordfish 10.11.2021 21:23
alchemix uz jednou umrel, tokemak na to ceka 😄
(upraveno)
AMwhatAM 10.11.2021 21:23
ktery z nich je zeus?
Peky 10.11.2021 21:23
@Swordfish alchemix uz jednou umrel, tokemak na to ceka 😄
čtu Fenix😂