GiSo
10.11.2021 15:21
Já si jedu už potřetí to CHR a mám v piči
KryptoVláďa
10.11.2021 15:25
Ens 69
73
Deleted User
10.11.2021 15:53
79
KryptoVláďa
10.11.2021 15:53
80
Tak uz mam poslednich 32 kousku
🤣 1
xPelix
10.11.2021 16:10
Se mi líbilo, jak Kikom čuměl na Vaňhu, když mu řekl, že flipening nejspíš bude 😄 byla fakt sranda 😄
Deleted User
10.11.2021 16:11
😄 hej pozrel som si to potial dnes lebo to volakto spominal 😄
GiSo
10.11.2021 16:25
V jaké je to prosím části? Ať nemusím koukat na všechno.
Díky
tree 木
10.11.2021 16:27
↩
@GiSo
V jaké je to prosím části? Ať nemusím koukat na všechno.
35:50
venca Tol
10.11.2021 16:39
Jenom otázečka. Kolik se platí na zakázané sítí pokud má člověk otevřený pozice na nákup a čeká na cenu?
KryptoVláďa
10.11.2021 16:41
Uz aby prask
KryptoVláďa
10.11.2021 16:43
↩
@venca Tol
Jenom otázečka. Kolik se platí na zakázané sítí pokud má člověk otevřený pozice na nákup a čeká na cenu?
Nic
Tomáš
10.11.2021 16:49
↩
@KryptoVláďa
Tak uz mam poslednich 32 kousku
Jojo, přeju vám to
Nechci počítat kolik by to bylo teď, kdybych neprodal pod 30 🙈
Tomáš
10.11.2021 16:55
↩
@venca Tol
Jenom otázečka. Kolik se platí na zakázané sítí pokud má člověk otevřený pozice na nákup a čeká na cenu?
Musíš upřesnit požadavek, takhle je to moc obecné a nejde jednoznačně odpovědět
xPelix
10.11.2021 16:59
↩
@GiSo
V jaké je to prosím části? Ať nemusím koukat na všechno.
ještě bych ti doporučil kouknout na kousek zhruba od 1:01 , povídá o tom jak se teď chovají ty největší velryby na světě. Kumulujou cash.
Tomassino
10.11.2021 17:02
tak DOT celkem dobrý, už jsem v zelenejch, Vláďa je už za vodou 🙂
Tomassino
10.11.2021 17:04
↩
@Tomáš
to taky má smysl ještě ředit? 😄
dokud nezavřeš, ztráta není, něco takovýho se říká ne?
Včelkamára
10.11.2021 17:04
↩
@KryptoVláďa
Tak uz mam poslednich 32 kousku
Ještě 5 dolcu a proda se me posledních 10 kusů 👍
Včelkamára
10.11.2021 17:05
↩
@KryptoVláďa
Nuuuudaaaaa
Ja vytlačil asi 500$ na kin 🤑
KryptoVláďa
10.11.2021 17:05
84? Taky jdu upustit
Včelkamára
10.11.2021 17:05
Ale ted sem v praci a nemam cas kua
Tomassino
10.11.2021 17:05
KIN jsem poslední dobou nesledovatl, hezká práce 🙂
pro samou práci nemít čas vydělávat $
KryptoVláďa
10.11.2021 17:10
bsc ma nejakej novej trabl?
xPelix
10.11.2021 17:12
↩
@KryptoVláďa
bsc ma nejakej novej trabl?
bsc má dlouhodobě problém s nodama.
Storm
10.11.2021 17:12
Ja to ens jeste ani neclaimnul…vcera mi to neslo podepsat…nevim proc
KryptoVláďa
10.11.2021 17:14
↩
@Storm
Ja to ens jeste ani neclaimnul…vcera mi to neslo podepsat…nevim proc
To si panecku nahrabes
<@477237369175670794> uz prodal?
Tomassino
10.11.2021 17:23
Hoši, to jsou časy... Navrhuju vánoční večírek bude..., házím do banku 0,1 eth
Tomáš
10.11.2021 17:25
↩
@Tomassino
Hoši, to jsou časy... Navrhuju vánoční večírek bude..., házím do banku 0,1 eth
já už slíbil 8 000 czk na nějakou chatu, pod podmínkou, že tam bude minimálně <@!397625533283958787> a <@!672035199441305600> ... ale jestli z toho bude vánoční večírek, tak není problém 😄
GiSo
10.11.2021 17:26
Napiš si další pivo, které ti dlužím.
Tomáš
10.11.2021 17:49
protože bys mě naštval 😄
normálně podepiš tu transakci
Storm
10.11.2021 17:50
kež by to šlo 😄 fucking ledger
zase asi budu muset resetovat metamask
na ledgeru mi nic nevyskočí
Storm
10.11.2021 18:08
spousta lidí má stejný problém a nikdo neví jak to vyřešit 😄 no to je teda super
Roonwild
10.11.2021 18:09
↩
@KryptoVláďa
<@477237369175670794> uz prodal?
jako obvykle za 23 ale ještě zbylo posledních 126
(upraveno)
KryptoVláďa
10.11.2021 18:10
↩
@Roonwild
jako obvykle za 23 ale ještě zbylo posledních 126
Jaaaj
Roonwild
10.11.2021 18:13
kdyby byla olympiáda kokotů tak skončím druhej
🤣 1
Tomáš
10.11.2021 18:14
↩
@Roonwild
kdyby byla olympiáda kokotů tak skončím druhej
neboj, byl by to těsný souboj 😄
😂 1
Roonwild
10.11.2021 18:16
tady na té točně to všem říkám ale je to marný je to marný je to marný 🙈😂
Roonwild
10.11.2021 18:19
↩
@Tomáš
já už slíbil 8 000 czk na nějakou chatu, pod podmínkou, že tam bude minimálně <@!397625533283958787> a <@!672035199441305600> ... ale jestli z toho bude vánoční večírek, tak není problém 😄
Taky se přidám 😉
Tomassino
10.11.2021 18:19
Kluci, tak to dělejme na Muska, dáme hlasovat, zda už prodat :))
Swordfish
10.11.2021 18:25
↩
@Tomassino
Kluci, tak to dělejme na Muska, dáme hlasovat, zda už prodat :))
HODL
Beeman 4.0.
10.11.2021 18:38
↩
@Tomáš
short na zcash 😄
tome ty takový pardál a nedáš si říct 💪
Tomáš
10.11.2021 18:46
↩
@Beeman 4.0.
tome ty takový pardál a nedáš si říct 💪
to bylo omylem a ve ztrátě už mi to bylo líto zavírat ... a takhle to uletělo 😄
Roonwild
10.11.2021 18:53
kluci jede Vám Zerion?
Plastex
10.11.2021 18:59
Doprdele ta KADENA:-D
Swordfish
10.11.2021 19:02
↩
@Plastex
Doprdele ta KADENA:-D
nakoupil ?
Plastex
10.11.2021 19:03
↩
@Swordfish
nakoupil ?
No prave ze ne kdyz tu ten tatar rikal at koupime 😄
Swordfish
10.11.2021 19:03
↩
@Plastex
No prave ze ne kdyz tu ten tatar rikal at koupime 😄
Nevydelal.
MirekH
10.11.2021 19:07
↩
@Roonwild
Taky se přidám 😉
Hmm, to bych se asi taky přidal 😄
Luky
10.11.2021 19:08
↩
@Storm
spousta lidí má stejný problém a nikdo neví jak to vyřešit 😄 no to je teda super
V Metamasku treba povoliť prístup na Ledger Live v advanced settings. Metamask ho pri podpisovaní otvorí. Ledger Live slúži ako Bridge.
Beeman 4.0.
10.11.2021 19:08
↩
@Tomáš
to bylo omylem a ve ztrátě už mi to bylo líto zavírat ... a takhle to uletělo 😄
já byl s btc cash -100 ale na long a římám si už nebudu čekat a kdybych to nechal a nezavřel dnes bych se radoval😂
Swordfish
10.11.2021 19:09
Peky to zafinancuje 😄
hex klesa uz pomalu
bude na chlebicky
🙂
IgorEr
10.11.2021 19:14
↩
@Roonwild
kluci jede Vám Zerion?
Pred polhodinou mi nesiel, nic nenacital
Storm
10.11.2021 19:24
↩
@Luky
V Metamasku treba povoliť prístup na Ledger Live v advanced settings. Metamask ho pri podpisovaní otvorí. Ledger Live slúži ako Bridge.
to je ted někdy nově ne? od te nove verze
(upraveno)
už to jde moc děkuju Luky...já jsem teda ted asi 3-4 měsíce vůbec ledger nepoužíval a předtím nic takového nebylo 😄
Luky
10.11.2021 19:37
↩
@Storm
to je ted někdy nově ne? od te nove verze
Áno, od tej novej verzie, pre všetky prehliadače okrem Firefoxu
👍 1
Swordfish
10.11.2021 19:51
Plastex
10.11.2021 19:54
↩
@Swordfish
Nevydelal.
U me nic novyho, ja sem jedinej v kryptu kdo jeste nevydelal 🙂 a proto sem tady 🙂
KryptoVláďa
10.11.2021 20:05
pyco co se deje?
Plastex
10.11.2021 20:05
Bublina praskla 🙂
KryptoVláďa
10.11.2021 20:08
↩
@MirekH
<@!672035199441305600> měl jsi tam ordery? 😉
tvl prave ze spoustu, ale nemuzu se na to podivat 😄
MirekH
10.11.2021 20:09
<@!672035199441305600> nemůžeš jako že se bojíš nebo nejede FTX? 😄
KryptoVláďa
10.11.2021 20:10
rad bych vedel, kolik jsem minus nez pujdu spat 😄 ftx nejede
Swordfish
10.11.2021 20:10
ono neco dumpuje ?
adamyjo
10.11.2021 20:10
↩
@KryptoVláďa
rad bych vedel, kolik jsem minus nez pujdu spat 😄 ftx nejede
jede 😛
nastavuju nakupky
KryptoVláďa
10.11.2021 20:10
v mobilu vubec, na kompu trochu
adamyjo
10.11.2021 20:11
aha aha
MirekH
10.11.2021 20:11
To bude jen výplach přepákovaných pozic
Swordfish
10.11.2021 20:11
↩
@MirekH
To bude jen výplach přepákovaných pozic
taky to tak cejtim, vzdy se nic nedeje, akorat trh je greedy
KryptoVláďa
10.11.2021 20:12
jo, jsem v klidu, ale kdyz mi to neukaze ani vyfillovani market objednavky, tak jsem trochu nesvuj
Swordfish
10.11.2021 20:12
↩
@KryptoVláďa
jo, jsem v klidu, ale kdyz mi to neukaze ani vyfillovani market objednavky, tak jsem trochu nesvuj
ftx je centralizovany? bud v klidu
KryptoVláďa
10.11.2021 20:14
tak to vis ze mi to jednu vzalo dvakrat...takze jedu polku za 60k 😄
Swordfish
10.11.2021 20:15
↩
@KryptoVláďa
tak to vis ze mi to jednu vzalo dvakrat...takze jedu polku za 60k 😄
MirekH
10.11.2021 20:17
<@!672035199441305600> také mám trochu větší pozici než jsem teď chtěl mít 🙂
Dokonce už tam mám i nenulovou likvidačku 😄
KryptoVláďa
10.11.2021 20:18
↩
@MirekH
Dokonce už tam mám i nenulovou likvidačku 😄
s 30 jsem pocital, ale 65 fakt neeee.....za chvil ijsem snad nad BE, tak odhodim
kusamu mi to radsi neotevrelo vubec
MirekH
10.11.2021 20:19
Já mám 49.12 já už jsem skoro v plusu
KryptoVláďa
10.11.2021 20:19
48.9 uz jsem plus
ale s takovou pozici spat nejdu, musim trochu odhodit
jako nebejt srac a tohle podrzet...