# pokec
184714 zpráv • strana 1086/1848
GiSo 10.11.2021 15:21
Já si jedu už potřetí to CHR a mám v piči
KryptoVláďa 10.11.2021 15:25
Ens 69
73
Deleted User 10.11.2021 15:53
79
KryptoVláďa 10.11.2021 15:53
80
Tak uz mam poslednich 32 kousku
🤣 1
xPelix 10.11.2021 16:10
Se mi líbilo, jak Kikom čuměl na Vaňhu, když mu řekl, že flipening nejspíš bude 😄 byla fakt sranda 😄
Deleted User 10.11.2021 16:11
😄 hej pozrel som si to potial dnes lebo to volakto spominal 😄
GiSo 10.11.2021 16:25
V jaké je to prosím části? Ať nemusím koukat na všechno.
Díky
tree 木 10.11.2021 16:27
@GiSo V jaké je to prosím části? Ať nemusím koukat na všechno.
35:50
venca Tol 10.11.2021 16:39
Jenom otázečka. Kolik se platí na zakázané sítí pokud má člověk otevřený pozice na nákup a čeká na cenu?
KryptoVláďa 10.11.2021 16:41
Uz aby prask
KryptoVláďa 10.11.2021 16:43
@venca Tol Jenom otázečka. Kolik se platí na zakázané sítí pokud má člověk otevřený pozice na nákup a čeká na cenu?
Nic
Tomáš 10.11.2021 16:49
@KryptoVláďa Tak uz mam poslednich 32 kousku
Jojo, přeju vám to
Nechci počítat kolik by to bylo teď, kdybych neprodal pod 30 🙈
Tomáš 10.11.2021 16:55
@venca Tol Jenom otázečka. Kolik se platí na zakázané sítí pokud má člověk otevřený pozice na nákup a čeká na cenu?
Musíš upřesnit požadavek, takhle je to moc obecné a nejde jednoznačně odpovědět
xPelix 10.11.2021 16:59
@GiSo V jaké je to prosím části? Ať nemusím koukat na všechno.
ještě bych ti doporučil kouknout na kousek zhruba od 1:01 , povídá o tom jak se teď chovají ty největší velryby na světě. Kumulujou cash.
Tomassino 10.11.2021 17:02
tak DOT celkem dobrý, už jsem v zelenejch, Vláďa je už za vodou 🙂
Tomassino 10.11.2021 17:04
@Tomáš to taky má smysl ještě ředit? 😄
dokud nezavřeš, ztráta není, něco takovýho se říká ne?
KryptoVláďa 10.11.2021 17:04
@Tomassino tak DOT celkem dobrý, už jsem v zelenejch, Vláďa je už za vodou 🙂
Nuuuudaaaaa
Včelkamára 10.11.2021 17:04
@KryptoVláďa Tak uz mam poslednich 32 kousku
Ještě 5 dolcu a proda se me posledních 10 kusů 👍
Včelkamára 10.11.2021 17:05
@KryptoVláďa Nuuuudaaaaa
Ja vytlačil asi 500$ na kin 🤑
KryptoVláďa 10.11.2021 17:05
84? Taky jdu upustit
Včelkamára 10.11.2021 17:05
Ale ted sem v praci a nemam cas kua
Tomassino 10.11.2021 17:05
KIN jsem poslední dobou nesledovatl, hezká práce 🙂
pro samou práci nemít čas vydělávat $
Tomáš 10.11.2021 17:06
Pripijim všem Diamonds hand ... Já to posral a prodával ens pod 30 a docela velké množství 😂
Ale předem jsem psal, že budu rád i jenom za 10 USD za kus, takže vlastně dobrý 👍
KryptoVláďa 10.11.2021 17:10
bsc ma nejakej novej trabl?
xPelix 10.11.2021 17:12
@KryptoVláďa bsc ma nejakej novej trabl?
bsc má dlouhodobě problém s nodama.
Storm 10.11.2021 17:12
Ja to ens jeste ani neclaimnul…vcera mi to neslo podepsat…nevim proc
KryptoVláďa 10.11.2021 17:14
@Storm Ja to ens jeste ani neclaimnul…vcera mi to neslo podepsat…nevim proc
To si panecku nahrabes
<@477237369175670794> uz prodal?
Tomassino 10.11.2021 17:23
Hoši, to jsou časy... Navrhuju vánoční večírek bude..., házím do banku 0,1 eth
Tomáš 10.11.2021 17:25
@Tomassino Hoši, to jsou časy... Navrhuju vánoční večírek bude..., házím do banku 0,1 eth
já už slíbil 8 000 czk na nějakou chatu, pod podmínkou, že tam bude minimálně <@!397625533283958787> a <@!672035199441305600> ... ale jestli z toho bude vánoční večírek, tak není problém 😄
GiSo 10.11.2021 17:26
Napiš si další pivo, které ti dlužím.
Storm 10.11.2021 17:48
nevíte proč to nejde?
Tomáš 10.11.2021 17:49
protože bys mě naštval 😄
normálně podepiš tu transakci
Storm 10.11.2021 17:50
kež by to šlo 😄 fucking ledger
zase asi budu muset resetovat metamask
na ledgeru mi nic nevyskočí
Storm 10.11.2021 18:08
spousta lidí má stejný problém a nikdo neví jak to vyřešit 😄 no to je teda super
Roonwild 10.11.2021 18:09
@KryptoVláďa <@477237369175670794> uz prodal?
jako obvykle za 23 ale ještě zbylo posledních 126
(upraveno)
KryptoVláďa 10.11.2021 18:10
@Roonwild jako obvykle za 23 ale ještě zbylo posledních 126
Jaaaj
Roonwild 10.11.2021 18:13
kdyby byla olympiáda kokotů tak skončím druhej
🤣 1
Tomáš 10.11.2021 18:14
@Roonwild kdyby byla olympiáda kokotů tak skončím druhej
neboj, byl by to těsný souboj 😄
😂 1
Roonwild 10.11.2021 18:16
tady na té točně to všem říkám ale je to marný je to marný je to marný 🙈😂
Roonwild 10.11.2021 18:19
@Tomáš já už slíbil 8 000 czk na nějakou chatu, pod podmínkou, že tam bude minimálně <@!397625533283958787> a <@!672035199441305600> ... ale jestli z toho bude vánoční večírek, tak není problém 😄
Taky se přidám 😉
Tomassino 10.11.2021 18:19
Kluci, tak to dělejme na Muska, dáme hlasovat, zda už prodat :))
Swordfish 10.11.2021 18:25
@Tomassino Kluci, tak to dělejme na Muska, dáme hlasovat, zda už prodat :))
HODL
Beeman 4.0. 10.11.2021 18:38
@Tomáš short na zcash 😄
tome ty takový pardál a nedáš si říct 💪
Tomáš 10.11.2021 18:46
@Beeman 4.0. tome ty takový pardál a nedáš si říct 💪
to bylo omylem a ve ztrátě už mi to bylo líto zavírat ... a takhle to uletělo 😄
Roonwild 10.11.2021 18:53
kluci jede Vám Zerion?
Plastex 10.11.2021 18:59
Doprdele ta KADENA:-D
Swordfish 10.11.2021 19:02
@Plastex Doprdele ta KADENA:-D
nakoupil ?
Plastex 10.11.2021 19:03
@Swordfish nakoupil ?
No prave ze ne kdyz tu ten tatar rikal at koupime 😄
Swordfish 10.11.2021 19:03
@Plastex No prave ze ne kdyz tu ten tatar rikal at koupime 😄
Nevydelal.
MirekH 10.11.2021 19:07
@Roonwild Taky se přidám 😉
Hmm, to bych se asi taky přidal 😄
Luky 10.11.2021 19:08
@Storm spousta lidí má stejný problém a nikdo neví jak to vyřešit 😄 no to je teda super
V Metamasku treba povoliť prístup na Ledger Live v advanced settings. Metamask ho pri podpisovaní otvorí. Ledger Live slúži ako Bridge.
Beeman 4.0. 10.11.2021 19:08
@Tomáš to bylo omylem a ve ztrátě už mi to bylo líto zavírat ... a takhle to uletělo 😄
já byl s btc cash -100 ale na long a římám si už nebudu čekat a kdybych to nechal a nezavřel dnes bych se radoval😂
Swordfish 10.11.2021 19:09
Peky to zafinancuje 😄
hex klesa uz pomalu
bude na chlebicky
🙂
IgorEr 10.11.2021 19:14
@Roonwild kluci jede Vám Zerion?
Pred polhodinou mi nesiel, nic nenacital
Storm 10.11.2021 19:24
@Luky V Metamasku treba povoliť prístup na Ledger Live v advanced settings. Metamask ho pri podpisovaní otvorí. Ledger Live slúži ako Bridge.
to je ted někdy nově ne? od te nove verze
(upraveno)
už to jde moc děkuju Luky...já jsem teda ted asi 3-4 měsíce vůbec ledger nepoužíval a předtím nic takového nebylo 😄
Luky 10.11.2021 19:37
@Storm to je ted někdy nově ne? od te nove verze
Áno, od tej novej verzie, pre všetky prehliadače okrem Firefoxu
👍 1
Plastex 10.11.2021 19:54
@Swordfish Nevydelal.
U me nic novyho, ja sem jedinej v kryptu kdo jeste nevydelal 🙂 a proto sem tady 🙂
KryptoVláďa 10.11.2021 20:05
pyco co se deje?
Plastex 10.11.2021 20:05
Bublina praskla 🙂
MirekH 10.11.2021 20:08
<@!672035199441305600> měl jsi tam ordery? 😉
KryptoVláďa 10.11.2021 20:08
@MirekH <@!672035199441305600> měl jsi tam ordery? 😉
tvl prave ze spoustu, ale nemuzu se na to podivat 😄
MirekH 10.11.2021 20:09
<@!672035199441305600> nemůžeš jako že se bojíš nebo nejede FTX? 😄
KryptoVláďa 10.11.2021 20:10
rad bych vedel, kolik jsem minus nez pujdu spat 😄 ftx nejede
Swordfish 10.11.2021 20:10
ono neco dumpuje ?
adamyjo 10.11.2021 20:10
@KryptoVláďa rad bych vedel, kolik jsem minus nez pujdu spat 😄 ftx nejede
jede 😛
nastavuju nakupky
KryptoVláďa 10.11.2021 20:10
v mobilu vubec, na kompu trochu
adamyjo 10.11.2021 20:11
aha aha
MirekH 10.11.2021 20:11
To bude jen výplach přepákovaných pozic
Swordfish 10.11.2021 20:11
@MirekH To bude jen výplach přepákovaných pozic
taky to tak cejtim, vzdy se nic nedeje, akorat trh je greedy
KryptoVláďa 10.11.2021 20:12
jo, jsem v klidu, ale kdyz mi to neukaze ani vyfillovani market objednavky, tak jsem trochu nesvuj
Swordfish 10.11.2021 20:12
@KryptoVláďa jo, jsem v klidu, ale kdyz mi to neukaze ani vyfillovani market objednavky, tak jsem trochu nesvuj
ftx je centralizovany? bud v klidu
KryptoVláďa 10.11.2021 20:14
tak to vis ze mi to jednu vzalo dvakrat...takze jedu polku za 60k 😄
Swordfish 10.11.2021 20:15
@KryptoVláďa tak to vis ze mi to jednu vzalo dvakrat...takze jedu polku za 60k 😄
MirekH 10.11.2021 20:17
<@!672035199441305600> také mám trochu větší pozici než jsem teď chtěl mít 🙂
Dokonce už tam mám i nenulovou likvidačku 😄
KryptoVláďa 10.11.2021 20:18
@MirekH Dokonce už tam mám i nenulovou likvidačku 😄
s 30 jsem pocital, ale 65 fakt neeee.....za chvil ijsem snad nad BE, tak odhodim
kusamu mi to radsi neotevrelo vubec
MirekH 10.11.2021 20:19
Já mám 49.12 já už jsem skoro v plusu
KryptoVláďa 10.11.2021 20:19
48.9 uz jsem plus
ale s takovou pozici spat nejdu, musim trochu odhodit
jako nebejt srac a tohle podrzet...