Deleted User
10.11.2021 12:07
jj dik vidim to na vikend 😄
tree 木
10.11.2021 12:07
↩
@Deleted User
keby som posielal 5000$ tak mi to je jedno ale to len skusam nieco nove a nemam tam vela tak mi to pride sialene
bohuzel, ethereum uz neni na hrani s malym kapitalem
na zkouseni neceho noveho za par supu je lepsi pouzit sidechain
polygon, xdai, avalanche...
Deleted User
10.11.2021 12:08
uvidim co to bude v sobotu
tree 木
10.11.2021 12:08
nebo arbitrum/optimism/zksync/loopring to je jeste lepsi, ale to uz neni tak easy
Deleted User
10.11.2021 12:09
nevravim ze tam mam 5$ ale no 80 mi prislo hodne
no ved sa hram stym zksync
👍 1
Kosa Fatty.io
10.11.2021 12:09
↩
@tree 木
na zkouseni neceho noveho za par supu je lepsi pouzit sidechain
Na to by mel <@672035199441305600> udelat video at uz muzem posilat lidem jen odkaz 😄
Tomáš
10.11.2021 12:09
↩
@Deleted User
no ved pisem ze eth pouzivam malo som v nom zelenac
já ráno za jiné transakce (3) nechal asi 700 usd, tak to máš ještě levný 😄
Kosa Fatty.io
10.11.2021 12:09
Me teda 80 ted prijde hodne v pohode
tree 木
10.11.2021 12:09
arbitrum zacina mit docela trakci
Kosa Fatty.io
10.11.2021 12:10
A vetsinou je to jeste min nez Metamask ukazuje
tree 木
10.11.2021 12:10
↩
@Deleted User
nevravim ze tam mam 5$ ale no 80 mi prislo hodne
jj je to hodne, ale i tak se to lidem vyplati pouzivat
KryptoVláďa
10.11.2021 12:11
↩
@tree 木
jj je to hodne, ale i tak se to lidem vyplati pouzivat
Mame nejaky seznam dappek na arbitrum?
Btw <@!397625533283958787> fillner potesil
tree 木
10.11.2021 12:11
taky zalezi jakej token se prevadi, treba transfer DAI se da za $18 ted v pohode
Deleted User
10.11.2021 12:11
ja osm chcel usdc
KryptoVláďa
10.11.2021 12:12
Usdc je drahy
tree 木
10.11.2021 12:12
↩
@KryptoVláďa
Mame nejaky seznam dappek na arbitrum?
treba tohle.. https://defillama.com/chain/Arbitrum
tohle je lepsi
https://portal.arbitrum.one/
https://portal.arbitrum.one/
tree 木
10.11.2021 12:14
↩
@Deleted User
ja osm chcel usdc
USDC by mel vyjit na ~$30 pri ECO prave ted
KryptoVláďa
10.11.2021 12:14
No tak kdyz tam je i barnbridge 🤣🤣
Deleted User
10.11.2021 12:15
mne to ukazuje 90$
tree 木
10.11.2021 12:16
tak sniz max gas price na 100
xPelix
10.11.2021 12:23
↩
@KryptoVláďa
chlapci, 7000 dolaru
paráda, čumím jak puk, co se tu děje 👍
❤️ 1
Swordfish
10.11.2021 12:24
to jsou ti antivaxeri 😄
(upraveno)
KryptoVláďa
10.11.2021 12:26
↩
@xPelix
paráda, čumím jak puk, co se tu děje 👍
Tak uz nas sdili kralovansky, fillner, kracik a chaincamp
👍 3
Deleted User
10.11.2021 12:38
kralovansky to dal aj na telegram
KryptoVláďa
10.11.2021 12:38
hura
Kosa Fatty.io
10.11.2021 12:42
↩
@tree 木
taky zalezi jakej token se prevadi, treba transfer DAI se da za $18 ted v pohode
DAI ted za $33 …krasa
KryptoVláďa
10.11.2021 12:42
kurva, mam fakt radost
MirekH
10.11.2021 12:43
Také jsem dopoledne něco hodil. Snad se vybere dost, kdyžtak ještě rád pošlu. Díky
<@!672035199441305600> odkud se s ním znáš? Nějaký kamarád?
KryptoVláďa
10.11.2021 12:44
↩
@MirekH
<@!672035199441305600> odkud se s ním znáš? Nějaký kamarád?
kamarad me nejlepsi kamaradky
MirekH
10.11.2021 12:44
Jo už čtu onámení, jsem slepej 😄
KryptoVláďa
10.11.2021 12:44
je to neskutecny, co jsme dokazali....
MirekH
10.11.2021 12:46
<@!672035199441305600> jj je to super
Luky
10.11.2021 12:48
↩
@KryptoVláďa
je to neskutecny, co jsme dokazali....
Tvoja myšlienka sa dá rozšíriť. Je neskutočne, čo si ty tu vybudoval. (Nie som veľmi aktívny, ale patrónom som už takmer rok.)
(upraveno)
MirekH
10.11.2021 12:48
<@!672035199441305600> mohli bychom se domluvit a třeba zisky z aukcí na polce, co budou z třídního dot fondu, také pak poslat. Na tom by se ale musela komunita shodnout, ať nemluvím za všechny. Do kdy ty peníze musí mít? Je potřeba ta částka rychle, nebo bude potřebovat peníze třeba během celého roku?
(upraveno)
Kosa Fatty.io
10.11.2021 12:51
↩
@Deleted User
(attachment)
Soutez prece 😂 o 300 ETH
Jak uveritelne 😂
Včelkamára
10.11.2021 12:52
↩
@Deleted User
to co su pod tym prispevkom za komenty?
Jj, to mu tam dávají furt zmrdi
Deleted User
10.11.2021 12:52
ja len aby sa niekto hned nenachytal
Plastex
10.11.2021 12:52
To by byl Vlada velkej vatař kdyby rozdaval 300 ETH 😄
Deleted User
10.11.2021 12:52
jasne robi zbierku aby rozdal 300 eth 😄
KryptoVláďa
10.11.2021 12:59
smazano, to je furt dokola
KryptoVláďa
10.11.2021 13:14
Peky
10.11.2021 13:15
ty vole, já tam četl, když Sats stojí za hovno, zase něco proti maxíkům😂
KryptoVláďa
10.11.2021 13:17
vole 😄
KryptoVláďa
10.11.2021 13:18
↩
@GiSo
Tohle napíchají do každého, ať už je to nebo není antivaxer.
fasisto 😄
GiSo
10.11.2021 13:19
AMwhatAM
10.11.2021 13:21
kamos ted dostal sms, ze u nich ve fabrice jim daj litr na stravovaci kartu kdyz se pichne:D .. krasne
GiSo
10.11.2021 13:32
↩
@AMwhatAM
kamos ted dostal sms, ze u nich ve fabrice jim daj litr na stravovaci kartu kdyz se pichne:D .. krasne
A já dostal jen dva dny dovolené ...
Bych to udělal za pytlík bonbónů.
Bych to udělal za pytlík bonbónů.
Tomassino
10.11.2021 13:35
Kua co to ten DOT dělá, přpínám na druhou rychlost leverage
KryptoVláďa
10.11.2021 13:45
↩
@Tomassino
Kua co to ten DOT dělá, přpínám na druhou rychlost leverage
Sere mi. Dole se mi otocil tesne nad nakupem
Ale vzal jsem aspon neco na spot
Swordfish
10.11.2021 13:56
spot
KryptoVláďa
10.11.2021 13:56
🤣🤣🤣
Urgent
10.11.2021 13:57
↩
@GiSo
Tohle napíchají do každého, ať už je to nebo není antivaxer.
Fake... proč by tam byl Midazolam????😂
I to množství je blbost pro 1 pacienta.
KryptoVláďa
10.11.2021 13:58
↩
@Urgent
Fake... proč by tam byl Midazolam????😂
To je na erekci?
Tomassino
10.11.2021 13:59
↩
@KryptoVláďa
Ale vzal jsem aspon neco na spot
Vím jak to dopadne u mě, budu prodávat kolem break pointu a pak to ustřelí nahoru. Kašlu na to, vypínam komp a nastavuju limitku 😄
pěkná erupce na ETH no 🙂
KryptoVláďa
10.11.2021 13:59
No jooooo. To dneska nejak nestiham
KryptoVláďa
10.11.2021 14:01
↩
@Tomassino
Vím jak to dopadne u mě, budu prodávat kolem break pointu a pak to ustřelí nahoru. Kašlu na to, vypínam komp a nastavuju limitku 😄
Ja ji chtel jet aspon za 30 k…neda se nic delat
Tomassino
10.11.2021 14:04
říkám si lepší hodlovat long v polce, než v polisu, takže já se do těch zelenejch prostě prohodluju v longu
ehm, snad to není poslední věta před spálením účtu 🙂
KryptoVláďa
10.11.2021 14:12
↩
@Tomassino
říkám si lepší hodlovat long v polce, než v polisu, takže já se do těch zelenejch prostě prohodluju v longu
Kolik BE?
Peky
10.11.2021 14:22
ATH
kicom:831836375271079977 2
ETH
KryptoVláďa
10.11.2021 14:39
tak nam to tam hezky strejchlo a ted jdem do bearu 😄
Tomáš
10.11.2021 15:00
↩
@Tomassino
říkám si lepší hodlovat long v polce, než v polisu, takže já se do těch zelenejch prostě prohodluju v longu
to jsme si říkal taky, pak jsem si udělal export funding poplatků a zjistil, že break point musím posunout asi o 8% nahoru ... ftx ti to pro jistotu totiž nezapočítává, aby čísla vypadaly lépe a tradoval si víc 😄
@here tak co dneska večer "oslavný" call? ... mikrofon jsem sice ještě nezkoušel opravit, ale snad to nějak půjde
Urgent
10.11.2021 15:02
↩
@KryptoVláďa
To je na erekci?
to je na tlumení...
třeba u epileptika když křečuje...
KryptoVláďa
10.11.2021 15:04
↩
@Urgent
to je na tlumení...
Na tlumeni erekce? 🤣
Tomáš
10.11.2021 15:05
co kdyby ENS zas burzy delistovali? ... na uniswapu už z toho moc poplatků nekape 😄
Urgent
10.11.2021 15:05
tak defacto i erekci tím hned ztlumíš 😄
formix
10.11.2021 15:09
↩
@KryptoVláďa
tak nam to tam hezky strejchlo a ted jdem do bearu 😄
To snad ne! Zrovna longuju😇😀
Tomassino
10.11.2021 15:14
takže asi tak no :), dneska jsem neměl čas graf vysedět a pak to takto vyzerá, celkovo na hodl long setup 🙂
KryptoVláďa
10.11.2021 15:16
↩
@Tomassino
(attachment)
redit
KryptoVláďa
10.11.2021 15:17
↩
@Tomáš
to taky má smysl ještě ředit? 😄
co to tvl je?
Tomáš
10.11.2021 15:17
short na zcash 😄
dydx
na 115 usd otevíraný