# pokec
184712 zpráv • strana 1087/1848
Deleted User 10.11.2021 12:07
jj dik vidim to na vikend 😄
tree 木 10.11.2021 12:07
@Deleted User keby som posielal 5000$ tak mi to je jedno ale to len skusam nieco nove a nemam tam vela tak mi to pride sialene
bohuzel, ethereum uz neni na hrani s malym kapitalem
na zkouseni neceho noveho za par supu je lepsi pouzit sidechain
polygon, xdai, avalanche...
Deleted User 10.11.2021 12:08
uvidim co to bude v sobotu
tree 木 10.11.2021 12:08
nebo arbitrum/optimism/zksync/loopring to je jeste lepsi, ale to uz neni tak easy
Deleted User 10.11.2021 12:09
nevravim ze tam mam 5$ ale no 80 mi prislo hodne
no ved sa hram stym zksync
👍 1
Kosa Fatty.io 10.11.2021 12:09
@tree 木 na zkouseni neceho noveho za par supu je lepsi pouzit sidechain
Na to by mel <@672035199441305600> udelat video at uz muzem posilat lidem jen odkaz 😄
Tomáš 10.11.2021 12:09
@Deleted User no ved pisem ze eth pouzivam malo som v nom zelenac
já ráno za jiné transakce (3) nechal asi 700 usd, tak to máš ještě levný 😄
Kosa Fatty.io 10.11.2021 12:09
Me teda 80 ted prijde hodne v pohode
tree 木 10.11.2021 12:09
arbitrum zacina mit docela trakci
Kosa Fatty.io 10.11.2021 12:10
A vetsinou je to jeste min nez Metamask ukazuje
tree 木 10.11.2021 12:10
@Deleted User nevravim ze tam mam 5$ ale no 80 mi prislo hodne
jj je to hodne, ale i tak se to lidem vyplati pouzivat
KryptoVláďa 10.11.2021 12:11
@tree 木 jj je to hodne, ale i tak se to lidem vyplati pouzivat
Mame nejaky seznam dappek na arbitrum?
Btw <@!397625533283958787> fillner potesil
tree 木 10.11.2021 12:11
taky zalezi jakej token se prevadi, treba transfer DAI se da za $18 ted v pohode
Deleted User 10.11.2021 12:11
ja osm chcel usdc
KryptoVláďa 10.11.2021 12:12
Usdc je drahy
tree 木 10.11.2021 12:12
@KryptoVláďa Mame nejaky seznam dappek na arbitrum?
tree 木 10.11.2021 12:14
@Deleted User ja osm chcel usdc
USDC by mel vyjit na ~$30 pri ECO prave ted
KryptoVláďa 10.11.2021 12:14
No tak kdyz tam je i barnbridge 🤣🤣
tree 木 10.11.2021 12:14
no ale je fakt ze ten gas limit s kterym to pocitaj je dost nizkej, obcas transfer usdc sezere i o 50% vic
Deleted User 10.11.2021 12:15
mne to ukazuje 90$
tree 木 10.11.2021 12:16
tak sniz max gas price na 100
xPelix 10.11.2021 12:23
@KryptoVláďa chlapci, 7000 dolaru
paráda, čumím jak puk, co se tu děje 👍
❤️ 1
Swordfish 10.11.2021 12:24
to jsou ti antivaxeri 😄
(upraveno)
KryptoVláďa 10.11.2021 12:26
@xPelix paráda, čumím jak puk, co se tu děje 👍
Tak uz nas sdili kralovansky, fillner, kracik a chaincamp
👍 3
Deleted User 10.11.2021 12:38
kralovansky to dal aj na telegram
KryptoVláďa 10.11.2021 12:38
hura
Kosa Fatty.io 10.11.2021 12:42
@tree 木 taky zalezi jakej token se prevadi, treba transfer DAI se da za $18 ted v pohode
DAI ted za $33 …krasa
KryptoVláďa 10.11.2021 12:42
kurva, mam fakt radost
MirekH 10.11.2021 12:43
Také jsem dopoledne něco hodil. Snad se vybere dost, kdyžtak ještě rád pošlu. Díky
<@!672035199441305600> odkud se s ním znáš? Nějaký kamarád?
KryptoVláďa 10.11.2021 12:44
@MirekH <@!672035199441305600> odkud se s ním znáš? Nějaký kamarád?
kamarad me nejlepsi kamaradky
MirekH 10.11.2021 12:44
Jo už čtu onámení, jsem slepej 😄
KryptoVláďa 10.11.2021 12:44
je to neskutecny, co jsme dokazali....
MirekH 10.11.2021 12:46
<@!672035199441305600> jj je to super
Luky 10.11.2021 12:48
@KryptoVláďa je to neskutecny, co jsme dokazali....
Tvoja myšlienka sa dá rozšíriť. Je neskutočne, čo si ty tu vybudoval. (Nie som veľmi aktívny, ale patrónom som už takmer rok.)
(upraveno)
MirekH 10.11.2021 12:48
<@!672035199441305600> mohli bychom se domluvit a třeba zisky z aukcí na polce, co budou z třídního dot fondu, také pak poslat. Na tom by se ale musela komunita shodnout, ať nemluvím za všechny. Do kdy ty peníze musí mít? Je potřeba ta částka rychle, nebo bude potřebovat peníze třeba během celého roku?
(upraveno)
Deleted User 10.11.2021 12:50
to co su pod tym prispevkom za komenty?
<@!672035199441305600>
Kosa Fatty.io 10.11.2021 12:51
@Deleted User (attachment)
Soutez prece 😂 o 300 ETH
Jak uveritelne 😂
Včelkamára 10.11.2021 12:52
@Deleted User to co su pod tym prispevkom za komenty?
Jj, to mu tam dávají furt zmrdi
Deleted User 10.11.2021 12:52
ja len aby sa niekto hned nenachytal
Plastex 10.11.2021 12:52
To by byl Vlada velkej vatař kdyby rozdaval 300 ETH 😄
Deleted User 10.11.2021 12:52
jasne robi zbierku aby rozdal 300 eth 😄
KryptoVláďa 10.11.2021 12:59
smazano, to je furt dokola
KryptoVláďa 10.11.2021 13:14
Peky 10.11.2021 13:15
@KryptoVláďa https://youtu.be/krQNMZ1u2pE
ty vole, já tam četl, když Sats stojí za hovno, zase něco proti maxíkům😂
KryptoVláďa 10.11.2021 13:17
vole 😄
GiSo 10.11.2021 13:17
@Swordfish to jsou ti antivaxeri 😄
Tohle napíchají do každého, ať už je to nebo není antivaxer.
KryptoVláďa 10.11.2021 13:18
@GiSo Tohle napíchají do každého, ať už je to nebo není antivaxer.
fasisto 😄
GiSo 10.11.2021 13:19
@KryptoVláďa fasisto 😄
🤣 1
AMwhatAM 10.11.2021 13:21
kamos ted dostal sms, ze u nich ve fabrice jim daj litr na stravovaci kartu kdyz se pichne:D .. krasne
GiSo 10.11.2021 13:32
@AMwhatAM kamos ted dostal sms, ze u nich ve fabrice jim daj litr na stravovaci kartu kdyz se pichne:D .. krasne
A já dostal jen dva dny dovolené ...
Bych to udělal za pytlík bonbónů.
Tomassino 10.11.2021 13:35
Kua co to ten DOT dělá, přpínám na druhou rychlost leverage
KryptoVláďa 10.11.2021 13:45
@Tomassino Kua co to ten DOT dělá, přpínám na druhou rychlost leverage
Sere mi. Dole se mi otocil tesne nad nakupem
Ale vzal jsem aspon neco na spot
KryptoVláďa 10.11.2021 13:56
🤣🤣🤣
Urgent 10.11.2021 13:57
@GiSo Tohle napíchají do každého, ať už je to nebo není antivaxer.
Fake... proč by tam byl Midazolam????😂
I to množství je blbost pro 1 pacienta.
KryptoVláďa 10.11.2021 13:58
@Urgent Fake... proč by tam byl Midazolam????😂
To je na erekci?
Tomassino 10.11.2021 13:59
@KryptoVláďa Ale vzal jsem aspon neco na spot
Vím jak to dopadne u mě, budu prodávat kolem break pointu a pak to ustřelí nahoru. Kašlu na to, vypínam komp a nastavuju limitku 😄
pěkná erupce na ETH no 🙂
KryptoVláďa 10.11.2021 13:59
No jooooo. To dneska nejak nestiham
KryptoVláďa 10.11.2021 14:01
@Tomassino Vím jak to dopadne u mě, budu prodávat kolem break pointu a pak to ustřelí nahoru. Kašlu na to, vypínam komp a nastavuju limitku 😄
Ja ji chtel jet aspon za 30 k…neda se nic delat
Tomassino 10.11.2021 14:04
říkám si lepší hodlovat long v polce, než v polisu, takže já se do těch zelenejch prostě prohodluju v longu
ehm, snad to není poslední věta před spálením účtu 🙂
KryptoVláďa 10.11.2021 14:12
@Tomassino říkám si lepší hodlovat long v polce, než v polisu, takže já se do těch zelenejch prostě prohodluju v longu
Kolik BE?
Peky 10.11.2021 14:22
ATH
kicom:831836375271079977 2
ETH
KryptoVláďa 10.11.2021 14:39
tak nam to tam hezky strejchlo a ted jdem do bearu 😄
Tomáš 10.11.2021 15:00
@Tomassino říkám si lepší hodlovat long v polce, než v polisu, takže já se do těch zelenejch prostě prohodluju v longu
to jsme si říkal taky, pak jsem si udělal export funding poplatků a zjistil, že break point musím posunout asi o 8% nahoru ... ftx ti to pro jistotu totiž nezapočítává, aby čísla vypadaly lépe a tradoval si víc 😄
@here tak co dneska večer "oslavný" call? ... mikrofon jsem sice ještě nezkoušel opravit, ale snad to nějak půjde
Urgent 10.11.2021 15:02
@KryptoVláďa To je na erekci?
to je na tlumení...
třeba u epileptika když křečuje...
KryptoVláďa 10.11.2021 15:04
@Urgent to je na tlumení...
Na tlumeni erekce? 🤣
Tomáš 10.11.2021 15:05
co kdyby ENS zas burzy delistovali? ... na uniswapu už z toho moc poplatků nekape 😄
Urgent 10.11.2021 15:05
tak defacto i erekci tím hned ztlumíš 😄
AldaCvalda 10.11.2021 15:08
🤔nějaký fucking fake
formix 10.11.2021 15:09
@KryptoVláďa tak nam to tam hezky strejchlo a ted jdem do bearu 😄
To snad ne! Zrovna longuju😇😀
Tomassino 10.11.2021 15:12
@KryptoVláďa Kolik BE?
pog:825465951868813342 1 🤣 1
GiSo 10.11.2021 15:13
Musím to sem poslat znovu 🤣🤣🤣
Tomassino 10.11.2021 15:14
takže asi tak no :), dneska jsem neměl čas graf vysedět a pak to takto vyzerá, celkovo na hodl long setup 🙂
KryptoVláďa 10.11.2021 15:16
@Tomassino (attachment)
redit
Tomáš 10.11.2021 15:17
@KryptoVláďa redit
to taky má smysl ještě ředit? 😄
KryptoVláďa 10.11.2021 15:17
@Tomáš to taky má smysl ještě ředit? 😄
co to tvl je?
Tomáš 10.11.2021 15:17
short na zcash 😄
dydx
na 115 usd otevíraný