# pokec
184682 zpráv • strana 1088/1847
Peky 10.11.2021 05:18
tady by mohla být zajímavá arbitráž na L1 je za 2 USD a na L2 za 1.29
(upraveno)
kdysi dávno jsme něco natěžili na Taiwanu a teď příjemné překvapení😆
Kosa Fatty.io 10.11.2021 05:25
Tak dnes dalsi jizda $ENS?
Peky 10.11.2021 05:27
@Kosa Fatty.io Tak dnes dalsi jizda $ENS?
ale to nevychytáš, by jsi musel mít range na 100%
(upraveno)
Peky 10.11.2021 05:33
Deleted User 10.11.2021 05:38
kolko teraz stoji?
Peky 10.11.2021 05:38
koukám, že Elon si hraje i s akcionáři - https://twitter.com/elonmusk/status/1457064697782489088?s=20
Peky 10.11.2021 05:39
@Deleted User kolko teraz stoji?
Deleted User 10.11.2021 05:41
to je fakt na 138 mieste?
Deleted User 10.11.2021 05:42
@Peky koukám, že Elon si hraje i s akcionáři - https://twitter.com/elonmusk/status/1457064697782489088?s=20
A den před tím jeho brácha Kimbal prodal balíček za 110mio$, asi náhoda 🧐
😆 1
KryptoVláďa 10.11.2021 06:09
@Kosa Fatty.io Tak dnes dalsi jizda $ENS?
Vypada to tak
Listing ba binance
Deleted User 10.11.2021 06:17
boha mal som to vcera kupit za 30
formix 10.11.2021 06:28
hm
spíš sem si říkal že na tu adresu prdím že to nepotřebuju.... jo kdyby člověk věděl
😄
jestli jsem to tu četl teda dobře
KryptoVláďa 10.11.2021 06:33
je to tak
<@!760563163241644042> je pri tyhle cene asi nasranej
Tomáš 10.11.2021 06:34
@KryptoVláďa <@!760563163241644042> je pri tyhle cene asi nasranej
Zrovna píšu, že teď ten swap už tak hezky nevypadá 😂
KryptoVláďa 10.11.2021 06:36
ja uz si to poslal na binance
KryptoVláďa 10.11.2021 06:42
Swordfish 10.11.2021 06:46
🤑
Je mi jasný že to pojede jen třeba pár dnů. Ale zatím okej I když to dělám za drobné.
formix 10.11.2021 06:47
na binance už to zalistovali?
Swordfish 10.11.2021 06:48
12 minut
Dump it
Včelkamára 10.11.2021 06:52
@KryptoVláďa ja uz si to poslal na binance
Vidíš to a ja stále neclaimnuto. Chystas se prodat nebo uz si prodal?
Tomáš 10.11.2021 06:58
@Swordfish Je mi jasný že to pojede jen třeba pár dnů. Ale zatím okej I když to dělám za drobné.
právě jsem se pustil do druhého kola 😄 ... první pokus se nepovedl, tak pokračuje učení se s V3 a sponzoring minerů 😄
KryptoVláďa 10.11.2021 06:58
@Včelkamára Vidíš to a ja stále neclaimnuto. Chystas se prodat nebo uz si prodal?
Jenom mi to ceka na binance
Tomáš 10.11.2021 06:59
@KryptoVláďa Jenom mi to ceka na binance
jestli to takhle poroste ještě 2 dny, tak z toho stejně budeš mít víc než já 😄
KryptoVláďa 10.11.2021 06:59
Ale ted uz bychbto asi v klidku prodaval
Tomáš 10.11.2021 07:04
Potřeboval bych 0,1 ETH na xdai síti, nemáte někdo prosím? Navrhuji P2P swap a nabízím ETH na mainnetu, BUSD nebo klidně czk na účet
KryptoVláďa 10.11.2021 07:10
Svice na 128 🤣
Tomáš 10.11.2021 07:11
měl si order aspoň na 90? 😄
KryptoVláďa 10.11.2021 07:12
Jen se divam
formix 10.11.2021 07:13
lul 😄
Včelkamára 10.11.2021 07:13
neměl by někdo na pujčení 0.2 ETH. během dneška bych vrátil 🙂
Deleted User 10.11.2021 07:29
vcelku sa mi paci ta myslienka ens viete mi stymto poradit?
to mam pouzit nejaky decentralizovany browser?
(upraveno)
formix 10.11.2021 07:30
spíš přepnout na jinou sít?
Hanseva.CLONE 10.11.2021 07:37
nemohl by mi tu pls nekdo zaslat malicko ftm na fantom siti at mam na swap?
zigul 10.11.2021 08:06
@Tomáš Potřeboval bych 0,1 ETH na xdai síti, nemáte někdo prosím? Navrhuji P2P swap a nabízím ETH na mainnetu, BUSD nebo klidně czk na účet
Chtěl bych si pohrát s xDai. Nemám tam nic ale můžeme se podělit o poplatky za bridge.
Kosa Fatty.io 10.11.2021 08:24
@KryptoVláďa Listing ba binance
Aha 🙂
KryptoVláďa 10.11.2021 08:45
A jedeeem
Deleted User 10.11.2021 08:47
cakam eth na 4700 na long
aj ked ako to poznam u mna to prejde do hodl 😄
Tomáš 10.11.2021 09:18
@Deleted User (attachment)
máš asi nastavený metamask na BSC nebo jinou síť, musíš zvolit ethereum mainnet
Tomáš 10.11.2021 09:19
@Hanseva.CLONE nemohl by mi tu pls nekdo zaslat malicko ftm na fantom siti at mam na swap?
jestli ještě potřebuješ, tak napiš do zpráv ... drobky na swap bych měl mít
Tomáš 10.11.2021 09:21
@KryptoVláďa A jedeeem
<:ens:907319541409939517> <:yes:767989820818849834>
pog:825465951868813342 2
až na měsíc ... znovu a lépe 😄
snad 💩
Hanseva.CLONE 10.11.2021 09:23
@Tomáš jestli ještě potřebuješ, tak napiš do zpráv ... drobky na swap bych měl mít
už jsem to tam dostal,ale diky 🙂
👍 1
Deleted User 10.11.2021 09:24
@Tomáš máš asi nastavený metamask na BSC nebo jinou síť, musíš zvolit ethereum mainnet
jasne dik nevismol som si ze ma preplo do moonriver
tak uz ma to preslo 😄 ako fakt rok stoji 5 $ a gas 250 $
az tolko v tom crypte nemam aby som mohol zajebat za adresu na poplatku 250$
Tomáš 10.11.2021 09:29
ano, proto to máš kupovat třeba na 10 let a dostal bys i velký airdrop
Deleted User 10.11.2021 09:29
no teraz uz dostanem prd 😄
o to mi neslo len sa mi pacial ta myslienka
Tomáš 10.11.2021 09:30
pak když to bude 10 let za 300 usd, tak 30 dolarů na rok je už v pohodě oproti 255 na rok
teď už nedostaneš nic, proto píšu minulý čas podmiňovací způsob
Deleted User 10.11.2021 09:31
to mas pravdu len zatial nemam v tom taky obnos aby som len tak vyhodil za adresu 250 $ zacal som len nedavno a vacsinu aj tak drzim lebo nechcem platit nezmyselne dane
KryptoVláďa 10.11.2021 09:33
@Deleted User to mas pravdu len zatial nemam v tom taky obnos aby som len tak vyhodil za adresu 250 $ zacal som len nedavno a vacsinu aj tak drzim lebo nechcem platit nezmyselne dane
tebe ty dane hodne zerou, vid 😄
Deleted User 10.11.2021 09:34
no boha, 33% je hodne a viem ze vy neriesite crypto za crypto ale ja som paranoidny ze ked pride daky soft za par rokov co bude vediet lustrovat rozne chainy, a do basy sa mi nechce ist 😄
tu je to az 10 rokov, premlcacia doba
vies keby tie dane isli aspon na normalne veci ale na rozkradanie statu a nejake kokotske vakcinacne loterie....
Bříza 10.11.2021 09:39
🤣 5
Peky 10.11.2021 09:39
to se nakupuje, když přepočítáváš gas na fiat🤣 za jeden swap pěkná bundička i k.....🤣
Tomáš 10.11.2021 09:40
@Bříza (attachment)
99%? tak to je dobrý ... když bych započítal leverage a půjčky, tak jsem tam už možná víc jak za 100% majetku 😄
Bříza 10.11.2021 09:43
Půjčky v čem zas jedes ? 😂
AMwhatAM 10.11.2021 09:52
tak jsem zkousel ten ZigZag dex na Zksync.. dobry akorat podepisovat kazdy obchod pres ledger fuska docela teda
Tomáš 10.11.2021 09:52
@Bříza Půjčky v čem zas jedes ? 😂
už snad půl roku v kuse půjčené USDT na zakázané síti (né BSC to není 😄 ) s úrokem, který tuším nikdy nebyl větší než 2,5% ... půjčeno budu mít klidně několik let nebo do likvidace 😄
Bříza 10.11.2021 09:53
A v jaké platformě to mas
Tomassino 10.11.2021 09:55
@KryptoVláďa A jedeeem
Si dobře ředil polku 🙂
KryptoVláďa 10.11.2021 09:55
@Tomassino Si dobře ředil polku 🙂
kapanek 😄
Deleted User 10.11.2021 09:58
@AMwhatAM tak jsem zkousel ten ZigZag dex na Zksync.. dobry akorat podepisovat kazdy obchod pres ledger fuska docela teda
tiez som to mal cez ledger ale ma to tak nebavilo tak som previel cisto na metamask
Tomassino 10.11.2021 10:06
@KryptoVláďa kapanek 😄
mohla by už zase skočit alespoň na 54 ne? Do aukcí je potřeba nakupovat 🙂, zámek 2 roky v dipu
(upraveno)
KryptoVláďa 10.11.2021 10:12
@Tomassino mohla by už zase skočit alespoň na 54 ne? Do aukcí je potřeba nakupovat 🙂, zámek 2 roky v dipu
60 by bylo hezci 😄
formix 10.11.2021 10:32
@Tomassino mohla by už zase skočit alespoň na 54 ne? Do aukcí je potřeba nakupovat 🙂, zámek 2 roky v dipu
Dyp😇 to jeste frci?😂😂
Swordfish 10.11.2021 10:36
Roonwild o tom neco vi
KryptoVláďa 10.11.2021 10:42
🤣
KryptoVláďa 10.11.2021 11:37
chlapci, 7000 dolaru
👍 1
GiSo 10.11.2021 11:39
@Deleted User no boha, 33% je hodne a viem ze vy neriesite crypto za crypto ale ja som paranoidny ze ked pride daky soft za par rokov co bude vediet lustrovat rozne chainy, a do basy sa mi nechce ist 😄
To aby začali stavět věznice. A taky začít platit státním zaměstnancům, aby nabrali bachaře.
KryptoVláďa 10.11.2021 11:40
@GiSo To aby začali stavět věznice. A taky začít platit státním zaměstnancům, aby nabrali bachaře.
z krypta do krypta... to by mi za ty moje milionovy objemy mesicne na FTX asi rovnou ustrelili hlavu
Deleted User 10.11.2021 11:41
@GiSo To aby začali stavět věznice. A taky začít platit státním zaměstnancům, aby nabrali bachaře.
minimalne ti mozu naparit pokutu za kratenie dane
KryptoVláďa 10.11.2021 11:41
to moc prozivas
az jednou prijdou - jestli prijdou - myslim, ze neprijdou .... tak ti to krypto udela takovy bagy, ze proste prodas 0.1 eth , tim zaplatis pokutu a jeste ti ho ta pani z financaku 3x preblafne 😄
Deleted User 10.11.2021 11:43
:D:D
Swordfish 10.11.2021 11:43
oni budou uplatny, mame tu Gisa, ten si taky rad uplatek vezme 🙂
KryptoVláďa 10.11.2021 11:44
@Deleted User :D:D
ted vazne .... co ti nevyleze na tvuj bankovni ucet do fiatu, to bych opravdu neresil
Swordfish 10.11.2021 11:45
fiat je scam
KryptoVláďa 10.11.2021 11:46
@Swordfish fiat je scam
bejt tu maty, tak ti to smaze 😄