# pokec
184682 zpráv • strana 1089/1847
Deleted User 09.11.2021 19:04
mate nejake odporucanie ako na ten polgon.. mam snim nulove skusenosti
Swordfish 09.11.2021 19:05
@Deleted User mate nejake odporucanie ako na ten polgon.. mam snim nulove skusenosti
to mas dukaty jen na eth siti ?
jestli chces poslat mensi castku, tak prevod penez na polygon te vyjde vic, nez jednoduchy transfer po eth
(upraveno)
Deleted User 09.11.2021 19:06
no mam aj stable
na burze
Swordfish 09.11.2021 19:07
tak muzes udelat vyber z burzy primo na tu adresu
Urgent 09.11.2021 19:10
na burze převod na matic a vybrat na svou adresu a v metamasku to pak swapnout na cokoliv Vláďa bude chtít a poslat v Polygon síti...
Swordfish 09.11.2021 19:12
@Urgent na burze převod na matic a vybrat na svou adresu a v metamasku to pak swapnout na cokoliv Vláďa bude chtít a poslat v Polygon síti...
no jestli ma na burze stable, tak bude nejjednodussi poslat rovnou ten stable po eth nebo polygon siti
KryptoVláďa 09.11.2021 19:12
@Urgent na burze převod na matic a vybrat na svou adresu a v metamasku to pak swapnout na cokoliv Vláďa bude chtít a poslat v Polygon síti...
Mebo z burzy po eth rovnou na tu darcovskou adresu
Swordfish 09.11.2021 19:12
@KryptoVláďa Mebo z burzy po eth rovnou na tu darcovskou adresu
vzdyt to pisu 😄
Urgent 09.11.2021 19:13
skrz poplatky preferuji Polygon
tommy95 09.11.2021 19:13
Kdyz uz sme u polygonu, funguje vam dneska? Nejak mi nechce metamask pripojit na matic sit 🙂
Deleted User 09.11.2021 19:15
ktora burza vie posielat po polygone stable?
Urgent 09.11.2021 19:16
pošlu to na BSC síti (doufám, že to nikoho neurazí)...
🖕 1
???
Deleted User 09.11.2021 19:16
@Urgent pošlu to na BSC síti (doufám, že to nikoho neurazí)...
ide to aj po bsc?
Swordfish 09.11.2021 19:16
bsc je fuj vzdycky, i pro dobre umysly 😄
Urgent 09.11.2021 19:17
🤦‍♂️
🤣 2
lepší poslat něco po BSC než neposlat nic po ETH...
Swordfish 09.11.2021 19:18
podporim i Pekyho
timeToTalk 09.11.2021 19:22
@timeToTalk 3min test.. bude za to poap badge na ETH a mozna airdrop hmm? 😄 https://forms.gle/HJ7pZhBMv6FuyaP99
claimnuli jste si ten popa btw? taky by k tomu mohli prihlizet co se dropu tyce...
jinak poslal jsem nejake drobaky na polygonu.. neni to moc ale snad pomuze cokoli;)
KryptoVláďa 09.11.2021 19:32
@tommy95 Kdyz uz sme u polygonu, funguje vam dneska? Nejak mi nechce metamask pripojit na matic sit 🙂
Uz dlouuuho mi nefunguje
(upraveno)
KryptoVláďa 09.11.2021 19:32
@Urgent pošlu to na BSC síti (doufám, že to nikoho neurazí)...
Cajk
dw221142 09.11.2021 19:33
Kurva kam to slo ta adressa?
KryptoVláďa 09.11.2021 19:33
Co?
dw221142 09.11.2021 19:33
na ten donejt
KryptoVláďa 09.11.2021 19:34
je tam furt ne?
Swordfish 09.11.2021 19:34
<#805712733899063326>
dw221142 09.11.2021 19:35
tak jsem poslal na polygon 👍
🙏 1
Bříza 09.11.2021 19:38
Kdyby nebyl kicom na streamu tak brečí v koutě za to co mu řekl jeho host
Řekl ze bude flippening 😂
KryptoVláďa 09.11.2021 19:38
Hovnoooo. Koho tam ma?
Urgent 09.11.2021 19:40
Marek Vaňha tam je !👍
Urgent 09.11.2021 19:40
@KryptoVláďa Cajk
máš to tam v BNB 😉
KryptoVláďa 09.11.2021 19:41
diky, uz mame 1477
Urgent 09.11.2021 19:42
@KryptoVláďa Hovnoooo. Koho tam ma?
ten bude litovat, že si ho tam pozval 😄 jelikož Marek je velkej příznivec ETH
Deleted User 09.11.2021 19:42
takze to mozem poslat aj cez bsc z binance?
Urgent 09.11.2021 19:42
@Deleted User takze to mozem poslat aj cez bsc z binance?
jo
Deleted User 09.11.2021 19:42
super dik
xPelix 09.11.2021 19:42
ta adresa je stejná i na bsc?
Urgent 09.11.2021 19:42
jo
naJalaX 09.11.2021 19:44
@KryptoVláďa Cajk
posilam 100busd pres bsc, plus neco bnb na poplatky .. i za moji mamku, co mi zemrela na rakovinu letos v kvetnu
👍 1
Tomáš 09.11.2021 19:45
@Peky za chvíli jsi opět v range👍
v range jsem byl možná chvilku a zase mimo, ale sype to, už aspoň transakční poplatky mám zpět ... být v range celý den, tak je to možná za litr
xPelix 09.11.2021 19:46
273 USDT ode mě taky přes bsc
👍 1
KryptoVláďa 09.11.2021 19:47
Nemam slov…
Hanseva.CLONE 09.11.2021 19:53
dneska jsem menil nastavemi v metamask podle toho a normalne fuguje
tommy95 09.11.2021 19:56
Jdu zkusit <@805343559690747934> 🤝
Tomáš 09.11.2021 20:00
To vážně nechce nikdo P2P prodat ENS a ušetřit na poplatcích?
KryptoVláďa 09.11.2021 20:01
@Tomáš To vážně nechce nikdo P2P prodat ENS a ušetřit na poplatcích?
ted tu resime trosku dulezitejsi veci 😄
1750 vybrano
Swordfish 09.11.2021 20:01
vzdy je to o penezich
Tomáš 09.11.2021 20:01
@KryptoVláďa ted tu resime trosku dulezitejsi veci 😄
neboj, to snad najdu taky něco 🙂
Swordfish 09.11.2021 20:02
@Tomáš neboj, to snad najdu taky něco 🙂
muze tam poslat svoje USE nebo ELENA
Deleted User 09.11.2021 20:02
poslane
hadam som to nedojebal 😄
Tomáš 09.11.2021 20:03
@Swordfish muze tam poslat svoje USE nebo ELENA
to už naštěstí nemám 😄
KryptoVláďa 09.11.2021 20:06
@Deleted User hadam som to nedojebal 😄
neco prislo
chlapci, skoro 2k
tom114568 09.11.2021 20:08
Zdarec, mám dotaz na unstake LRC, které mi zůstaly ještě kdysi dávno na první vrstvě, jak se staikovalo na těch jejich stránkách. Jednou jsem to zkoušel, ale chtělo to nějaký nesmyslný transakční poplatek…
Swordfish 09.11.2021 20:19
koukam na kanal BK
zminil Barta (dela v GOlden Pocket)
(upraveno)
toho jsem tenkrat tak nasral, ze mi chtel zazalovat 😄
jsem mu rozjebal CzechGamers Lineage server 😄
🤣 1
KryptoVláďa 09.11.2021 20:20
😄
2600USD
KryptoVláďa 09.11.2021 20:27
<@!798953810063392819> muzeme pak pres tebe udelat exit?
tree 木 09.11.2021 20:28
to by chtelo udelat POAP tem lidem co prispejou aspon 😄
KryptoVláďa 09.11.2021 20:30
@tree 木 to by chtelo udelat POAP tem lidem co prispejou aspon 😄
tak az posles, tak na to sedni 😄
tree 木 09.11.2021 20:30
klidne to zaridim kdyz nekdo udela grafickej navrh
KryptoVláďa 09.11.2021 20:30
super
jiricepelka 09.11.2021 20:32
už jsme přes 3K
+ polygon a BSC
(upraveno)
KryptoVláďa 09.11.2021 20:38
uz pres 4
👍 5
Včelkamára 09.11.2021 20:43
pošlu něco později. ted sem v záporných hodnotách na FTX 🙂
KryptoVláďa 09.11.2021 20:44
😄
Včelkamára 09.11.2021 20:45
nic strašnýho ale nejde vybírat ani když je dolar v mínusu 😄
KryptoVláďa 09.11.2021 20:45
jde ne?
podle paky k tomu, kolik mas kolateral a kolik minus
👍 1
Včelkamára 09.11.2021 20:49
@KryptoVláďa podle paky k tomu, kolik mas kolateral a kolik minus
musím mít positive USD balance. ted sem to zkoušel
KryptoVláďa 09.11.2021 21:33
Idnes se zase vytahnul
Luboš Bajkai 09.11.2021 21:33
by me zajimalo co za idiota to psalo 🤦
oni po roce drzeni jsou oslobozeni od dane
xPelix 09.11.2021 21:35
jj to už mám zjištěné a tohle se mi na tom tady moc líbí. Ale třeba u akcií to tady není. No to je lepší ČR, ale taky musíš nějakou dobu hodlovat.
Luboš Bajkai 09.11.2021 21:36
tech 27.5% je kdyz to stakujou a jen z toho noveho zisku pokud ho nebudu drzet dele nez rok
KryptoVláďa 09.11.2021 21:45
6000
naJalaX 09.11.2021 22:05
@KryptoVláďa 6000
Kez by mu to pomohlo
KryptoVláďa 09.11.2021 22:06
musi...pokud zvladne 3 kola lecby a budou zmeny, tak je velka pravdepodobnost, ze se zapoji pojistovna
KryptoVláďa 09.11.2021 22:20
Chudak. Nevi do ceho jde 🤣
GiSo 09.11.2021 22:22
420?
🌿🌿🌿
Já myslím, že ví přesně pro co si jde
420:907771813982003300 2
KryptoVláďa 09.11.2021 22:23
🤣🤣
tree 木 09.11.2021 23:21
<:420:907771813982003300>
Peky 10.11.2021 05:04