# pokec
184682 zpráv • strana 1090/1847
Tomáš 09.11.2021 14:22
@MirekH On ten vzestup ceny se dal čekat, trochu mě štve, že jsem si na to nezaspekuloval. Napadlo mě, že když tam není žádná whale na dump tak tam bude nízká likvidita a cena poroste pozvolna. Což se i stalo.
proč nám to neřekneš dřív? ... když jsem na 30 prodával a se zbytkem poskytl likviditu, která už je mimo range, takže mi zbyly asi 4 ENS tokeny 😄
Tomassino 09.11.2021 14:31
@Peky (attachment)
s vánočním večírkem to vypadá doobře 🙂
Swordfish 09.11.2021 14:46
na tom snowbanku padaji procenta 😦
uz jenom takhle
Martin11 09.11.2021 14:53
Navíc i hodnota tokenu 😢
Swordfish 09.11.2021 14:53
to je docasny problem
musis otevrit sve srdce jako Peky
Martin11 09.11.2021 15:00
Večer mi nakonec po 2 hodinovém čekání transakce prošla, takže tam něco málo taky mám 😀
Swordfish 09.11.2021 15:01
jiricepelka 09.11.2021 15:01
🤦‍♂️
🤣 2
AMwhatAM 09.11.2021 15:09
to je Kicom2?
Raiden 09.11.2021 15:10
Žalud 😆
KryptoVláďa 09.11.2021 15:19
Jaj, dalsi curak. Se s nima roztrh pytel
KryptoVláďa 09.11.2021 15:29
A jeden, co si vezme asi Volajem zase osobne 🤣 https://twitter.com/kryptovlada/status/1458094290081570817?s=21
👍 1 🤣 1
jiricepelka 09.11.2021 16:02
@KryptoVláďa A jeden, co si vezme asi Volajem zase osobne 🤣 https://twitter.com/kryptovlada/status/1458094290081570817?s=21
já si ten čas na maxíky vždicky rád najdu 😂
👏 2
KryptoVláďa 09.11.2021 16:27
Naskakal nekdo do longu?
👍 1
Tomassino 09.11.2021 16:35
otevírají se mi nějaký dřív zadaný nákupky, ale jedu jen lehce
(upraveno)
KryptoVláďa 09.11.2021 16:37
@Tomassino otevírají se mi nějaký dřív zadaný nákupky, ale jedu jen lehce
Ja mam otevrenou jen polku za 5k
Zbyly ordery mi lezi nekde na trendovkach
KryptoVláďa 09.11.2021 16:38
@Tomassino otevírají se mi nějaký dřív zadaný nákupky, ale jedu jen lehce
kdy jednaj?
naJalaX 09.11.2021 16:52
Jaky mate pohled na tento projekt: kdyz odmyslim ze je to bohuzel na bsc .. platebni karta bez kyc: https://dontkyc.com/
👍 1
KryptoVláďa 09.11.2021 16:54
@naJalaX Jaky mate pohled na tento projekt: kdyz odmyslim ze je to bohuzel na bsc .. platebni karta bez kyc: https://dontkyc.com/
Nedokazu si predstavit jak muze platebni karta bez kyc fungovat
adamyjo 09.11.2021 16:58
Já su v longu na SOL 🙂 ale nákupky mám nastaveny
Tomassino 09.11.2021 17:02
@KryptoVláďa kdy jednaj?
soráč, četl jsem starou zprávu, beru zpět <:picard:822537684441890836>
ale v dotu jsem taky za 5k, tak teď zase up by to chtělo
KryptoVláďa 09.11.2021 17:03
@Tomassino ale v dotu jsem taky za 5k, tak teď zase up by to chtělo
jeste mi ceka 10k na 50, tak tam to liznout a pak sedesat 😄
Tomassino 09.11.2021 17:03
uff, near teď
KryptoVláďa 09.11.2021 17:03
hmmmm, zase asi kousek pustim
Tomassino 09.11.2021 17:03
@KryptoVláďa jeste mi ceka 10k na 50, tak tam to liznout a pak sedesat 😄
jsem pro 🙂
Kosa Fatty.io 09.11.2021 17:06
@Tomassino uff, near teď
Near uz by si zase zaslouzit vyskocit na 20 a zase tam chvilku sedet
👍 1
GiSo 09.11.2021 17:10
@Tomassino uff, near teď
Jsem včera psal 20$ ...
GiSo 09.11.2021 17:11
@KryptoVláďa hmmmm, zase asi kousek pustim
Teď? Máš málo stablu po těch airdropech?
Peky 09.11.2021 17:12
@Tomassino s vánočním večírkem to vypadá doobře 🙂
děláš, jak kdy by jsi nás neviděl s Františkem popíjet, bude to o prsa😂
Peky 09.11.2021 17:13
@Tomáš proč nám to neřekneš dřív? ... když jsem na 30 prodával a se zbytkem poskytl likviditu, která už je mimo range, takže mi zbyly asi 4 ENS tokeny 😄
za chvíli jsi opět v range👍
Tomassino 09.11.2021 17:27
@Peky děláš, jak kdy by jsi nás neviděl s Františkem popíjet, bude to o prsa😂
neviděl, nepamatuju 🙂
Peky 09.11.2021 17:29
@Tomassino neviděl, nepamatuju 🙂
další takovej 🥳 a jsme bez budgetu😂
KryptoVláďa 09.11.2021 17:30
@GiSo Teď? Máš málo stablu po těch airdropech?
Jsem ens neprodal
Stable je porad malo
KryptoVláďa 09.11.2021 17:31
@Peky další takovej 🥳 a jsme bez budgetu😂
Nevycouvavej tak okate 🤣
Peky 09.11.2021 17:32
@KryptoVláďa Nevycouvavej tak okate 🤣
já za to můžu, že je to tady samej násoska🥳
ani ty airdropy nestačí😂
KryptoVláďa 09.11.2021 17:40
Peky 09.11.2021 17:46
tak jsem si zashilloval svojí ENS 😂 - https://twitter.com/pek_jiri/status/1458128082628485126?s=20
KryptoVláďa 09.11.2021 17:46
@Peky tak jsem si zashilloval svojí ENS 😂 - https://twitter.com/pek_jiri/status/1458128082628485126?s=20
Ja mam jeste thinkdifferent a applecomputer
Peky 09.11.2021 17:47
tak mu to pošli taky, on to pak přepošle na Cooka za 200 ETH😂
KryptoVláďa 09.11.2021 17:48
🤣🤣🤣
Peky 09.11.2021 17:48
@KryptoVláďa 🤣🤣🤣
to by byl večírek se vším <:kek:872079105607233557>
naJalaX 09.11.2021 17:53
@KryptoVláďa Nedokazu si predstavit jak muze platebni karta bez kyc fungovat
Co jsem pochopil, tak se jedna o predplacene visa karty .. kupujou se v hodnotach 10$ az 500$
KryptoVláďa 09.11.2021 17:54
@naJalaX Co jsem pochopil, tak se jedna o predplacene visa karty .. kupujou se v hodnotach 10$ az 500$
To by mi zajimalo na koho man ten kyc
naJalaX 09.11.2021 17:55
Tipuju ze budou jen virtualni. Mozna zkusim a dam vedet..
Peky 09.11.2021 18:02
@naJalaX Tipuju ze budou jen virtualni. Mozna zkusim a dam vedet..
to dej určitě👍 hezky si jí nahrát do wallet na phone a beru je po desítkách😂
naJalaX 09.11.2021 18:04
@Peky to dej určitě👍 hezky si jí nahrát do wallet na phone a beru je po desítkách😂
Clovek az si pujde koupit auto a platby po 10$ .. ;-)
Včelkamára 09.11.2021 18:23
jakej máte názor na Chi Gastoken by 1inch ? před pár měsíci sem ho koupil asi za 400 dolčů v ETH s nadějí že by ještě někdy mohl skočit aspon někam k dolaru. ale spíš to tak nevypadá 😄
Tibika 09.11.2021 18:26
@Včelkamára jakej máte názor na Chi Gastoken by 1inch ? před pár měsíci sem ho koupil asi za 400 dolčů v ETH s nadějí že by ještě někdy mohl skočit aspon někam k dolaru. ale spíš to tak nevypadá 😄
Tak to mame podobne 😑
Martin11 09.11.2021 18:28
To nás bude asi víc 😄
Dneska se mě další kamarád ptal, jestli je teď ideální doba začít nakupovat btc, tak asi raději začnu trochu víc převádět do stejblu 😅
🤣 1
Tibika 09.11.2021 18:30
@naJalaX Tipuju ze budou jen virtualni. Mozna zkusim a dam vedet..
Vypada to virtualne, skusim to aj ja 🙂
Tibika 09.11.2021 18:31
@Martin11 Dneska se mě další kamarád ptal, jestli je teď ideální doba začít nakupovat btc, tak asi raději začnu trochu víc převádět do stejblu 😅
Az ti bude radit taxikar, aby si nakupil, tak to teprv pride 😄
tree 木 09.11.2021 18:36
@Včelkamára jakej máte názor na Chi Gastoken by 1inch ? před pár měsíci sem ho koupil asi za 400 dolčů v ETH s nadějí že by ještě někdy mohl skočit aspon někam k dolaru. ale spíš to tak nevypadá 😄
omg wtf.... CHI je mrtvy od London hardforku v cervenci
od ty doby to nema zadnej fundament
a ja si porad rikal kdo to kupuje.... 🤣 🤣
😂 2
Storm 09.11.2021 18:37
Tak jsem tu celý večer vydržel u PC a nějak kolem 12 hodiny jsem usnul na židli a měl jsem otevřenou stránku na claim...no a probudil jsem se asi ve 4 😄 😄 😄
😄 1
Koukám dnes ráno tady byla zábava 😄
💯 1
Včelkamára 09.11.2021 18:41
@tree 木 omg wtf.... CHI je mrtvy od London hardforku v cervenci
kua 😄 300 v eth mě to stálo. tenkrát bylo ještě za 3000 😄
jiricepelka 09.11.2021 18:41
https://discord.com/channels/767643615592972289/805712733899063326/907700899835695135 <@!672035199441305600> musíš počkat jak dopadnou aukce na polkadotu XDD
Swordfish 09.11.2021 18:44
tohle je jeste na kontraktu ENS, tedy neclaimnuto
oprava, celkovy supply
Deleted User 09.11.2021 18:44
<@!672035199441305600> ma len napadlo k tej pomoci ze ci by nebolo lepsie vyuzit nejaku inu siet, nic proti eth ale eth zbytocne poplatky pozerie
👍 1
popripade viac adries
Storm 09.11.2021 18:45
třeba sít fiat 🙂 😄
🤮 1
Deleted User 09.11.2021 18:45
tak napr near alebo daco ine co ma poplatok v centoch
(upraveno)
KryptoVláďa 09.11.2021 18:45
@Deleted User <@!672035199441305600> ma len napadlo k tej pomoci ze ci by nebolo lepsie vyuzit nejaku inu siet, nic proti eth ale eth zbytocne poplatky pozerie
Adresa je stejna pro matic a jakoukoli sit. Bridge pak zaplatim
KryptoVláďa 09.11.2021 18:45
@Deleted User tak napr near alebo daco ine co ma poplatok v centoch
Problem je ze z ostatnoch siti nevytahnm do fiatu
tree 木 09.11.2021 18:46
polygon/xdai idealni
Deleted User 09.11.2021 18:46
aha
ok polygon nemam tak to skusim cez to
KryptoVláďa 09.11.2021 18:46
@tree 木 polygon/xdai idealni
Peoto rikam, adresa jw furt stejna. Pomuze gwei?
Deleted User 09.11.2021 18:46
idem studovat polygon 🙂
Swordfish 09.11.2021 18:47
@KryptoVláďa Peoto rikam, adresa jw furt stejna. Pomuze gwei?
musis tu zpravu teda rozvinout, napsat to tam extra, adresa pro eth, pologyon atd, i kdyz bude stejna
tree 木 09.11.2021 18:47
@KryptoVláďa Peoto rikam, adresa jw furt stejna. Pomuze gwei?
gwei asi tezko
jako financne, ale zpropagovat to muzeme to jo
jiricepelka 09.11.2021 18:47
@tree 木 jako financne, ale zpropagovat to muzeme to jo
večer to hodím na IG
KryptoVláďa 09.11.2021 18:48
@Swordfish musis tu zpravu teda rozvinout, napsat to tam extra, adresa pro eth, pologyon atd, i kdyz bude stejna
Jasne. Mam ho na telefonu, do toho ta kamoska a do toho to tu bastlim
tree 木 09.11.2021 18:48
@tree 木 jako financne, ale zpropagovat to muzeme to jo
myslim to tak ze gwei.cz/bohemiandao budget na tohle neni .... lidi z gwei urcite pomuzou sami jednotlive 🙂
tree 木 09.11.2021 18:49
@jiricepelka večer to hodím na IG
pockal bych az vlada udela video....
jiricepelka 09.11.2021 18:49
@tree 木 pockal bych az vlada udela video....
okok
tree 木 09.11.2021 18:50
<@!672035199441305600> Chceme zaruky ze to neni BTC maximalista!!
💩 2
🤣
KryptoVláďa 09.11.2021 18:51
@tree 木 <@!672035199441305600> Chceme zaruky ze to neni BTC maximalista!!
To by neresil, ze za dva mesice umre 😀
@here ve ctvrtek s nim udelam stream. Jen jsem chtel abysme nezacinali na streamu s prazdnou penezenkou
jiricepelka 09.11.2021 18:52
hele a jde to posílat i přes polygon ?
👍 2
Včelkamára 09.11.2021 18:52
jde poslat CHI? 😄
Swordfish 09.11.2021 18:54
@KryptoVláďa To by neresil, ze za dva mesice umre 😀
Jestli za 2 mesice umre, tak bude lepsi ty penize dat detem, nez je plytvat na nej.
timeToTalk 09.11.2021 18:55
o kom je rec?
KryptoVláďa 09.11.2021 18:56
@Swordfish Jestli za 2 mesice umre, tak bude lepsi ty penize dat detem, nez je plytvat na nej.
Do mesice musi nastoupit tu lecbu
KryptoVláďa 09.11.2021 18:56
@timeToTalk o kom je rec?
<#805712733899063326>
Swordfish 09.11.2021 18:58
ze by ENS airdrop prispel na dobrou vec ?
KryptoVláďa 09.11.2021 19:02
to by bylo skvely
Swordfish 09.11.2021 19:04
no aby na adrese ale nepristalo spoustu ENS tokenu 😄