# pokec
184682 zpráv • strana 1091/1847
MirekH 09.11.2021 10:59
Pokud jedeš na čísla tak je to bohužel to proč si to všichni pustí
KryptoVláďa 09.11.2021 10:59
@MirekH Tam mě ta cena dost překvapila, ENS bych za 30$ neprodával. Pokud bych jich měl třeba 100 tak 3000$ ... leda do polky teď 😄
To je to co potrebuju hodit do fiatu, takze by mi to asi uspokojilo a mesic zdarma. Ale pockam
KryptoVláďa 09.11.2021 11:00
@MirekH Tam mě ta cena dost překvapila, ENS bych za 30$ neprodával. Pokud bych jich měl třeba 100 tak 3000$ ... leda do polky teď 😄
Uz ji longujes? Me uz svrbi prsty. 11. je za rohem
MirekH 09.11.2021 11:01
<@!672035199441305600> trochu, ale zatím žádná veliká pozice, trochu vyčkávám zda z toho unlocku budou lidi brát i zisky
Swordfish 09.11.2021 11:03
LTC pumpa
KryptoVláďa 09.11.2021 11:03
@MirekH <@!672035199441305600> trochu, ale zatím žádná veliká pozice, trochu vyčkávám zda z toho unlocku budou lidi brát i zisky
Co neni velka pozice? 5k?
Deleted User 09.11.2021 11:04
@Swordfish LTC pumpa
to aj etc 😄
Swordfish 09.11.2021 11:04
😋
Deleted User 09.11.2021 11:04
aj dash 😄
Tomáš 09.11.2021 11:05
@MirekH Dydx jsem 80% prodal 20 minut po zalistování 😄
já ENS 20 minut po probuzení ... to jsem na tom podobně jako <@!744861727367102464> takže vlastně pohoda 😄
😂 1
MirekH 09.11.2021 11:06
@KryptoVláďa Co neni velka pozice? 5k?
100 DOT 🙂 Trochu kalkuluju s tím, že mezí 9-11 by mohli lidi trochu prodávat, takže si to od nich dokoupím do longu i na spotu. Mám tam pár nákupů mez 48-52
Tomáš 09.11.2021 11:06
a je to v háji, už jsem mimo range s ENS 😄
MirekH 09.11.2021 11:07
Tak můj range na prodej dydx byl 30% na 5$ 30% na 10$ a 30% na 15$ ... nemůžu za to že to bylo hned za 17$ 😄
(upraveno)
Swordfish 09.11.2021 11:07
pumpa kam se podivas, tu d mun
Tomáš 09.11.2021 11:09
za necelých 5 hodin už jsem mimo range, ale získané poplatky aspoň téměř vynahradí vytvoření NFT té V3 likvidity
Tomáš 09.11.2021 11:15
@here koupím P2P dejme tomu cca 100 ENS tokenů, nechce někdo prodat?
🤣 3
AMwhatAM 09.11.2021 11:18
novy milionari.. mozna jen virtualni, ale i to se pocita
Včelkamára 09.11.2021 11:18
@Tomáš @here koupím P2P dejme tomu cca 100 ENS tokenů, nechce někdo prodat?
Mam jich 70 ale jeste nejsou claimnuty 🤣
Swordfish 09.11.2021 11:20
@Včelkamára Mam jich 70 ale jeste nejsou claimnuty 🤣
nech je spinkat 🙂
🤣 1
dneska venku slunicko, to se bude panecku utracet gas 🙂
nevite kolik ze lidi dostalo ten airdrop ENS ?
tree 木 09.11.2021 11:23
$41.24 uz je fajn cena
tree 木 09.11.2021 11:23
@Swordfish nevite kolik ze lidi dostalo ten airdrop ENS ?
137 689 adres
Swordfish 09.11.2021 11:23
zatim ENS ma 27524 drzitelu
Tomáš 09.11.2021 11:23
@tree 木 $41.24 uz je fajn cena
když mě to vyhodilo out of range, tak to moc fajn není 😄
Swordfish 09.11.2021 11:23
takze jeste mala cast claimnuta
kdo chtel uz mozna nakoupil, nasledujici claimy tu cenu muzou zatlacit dolu
Peky 09.11.2021 11:25
@Tomáš když mě to vyhodilo out of range, tak to moc fajn není 😄
to jsi tam musel dát range jako kráva, já už bych byl pryč
tree 木 09.11.2021 11:25
mezi tema kdo neclaimovali jsem treba i ja... tedy lidi co budou hodlovat longterm
navic velky VCs a instituce podle me rozhodne jeste nenakupovali
Tomáš 09.11.2021 11:27
@Peky to jsi tam musel dát range jako kráva, já už bych byl pryč
jo, měl jsem to asi -20% a +30% od oka 😄
tree 木 09.11.2021 11:27
to je imho trosku rozdil oproti dydx, kde uz hodne VCs bylo pred tokenem... u ENS zadny VCs nebyli
Tomáš 09.11.2021 11:28
ale už jsem zpět v range a fee se sypou, tak dobrý
KryptoVláďa 09.11.2021 11:30
Presne. Tohle pole je neorane
AMwhatAM 09.11.2021 11:30
stejne je zajimave, jaky zajem je o DAO tokeny a kdyz je pak hlasovani hlasuje naproste minimum lidi.. cisty spekul
tree 木 09.11.2021 11:30
jsem mnohem vic bullish na ENS pri $40 nez pri DYDX za $10 😄
tree 木 09.11.2021 11:31
@AMwhatAM stejne je zajimave, jaky zajem je o DAO tokeny a kdyz je pak hlasovani hlasuje naproste minimum lidi.. cisty spekul
tak proto se to deleguje
naprosta vetsina lidi to vydeleguje pri claimu, takze pohoda....
nejvetsi voting power ma v soucasnosti coinbase.eth .... to je TA coinbase?
https://www.withtally.com/governance/ens
Peky 09.11.2021 11:34
@Tomáš jo, měl jsem to asi -20% a +30% od oka 😄
mě přijde, že vůči gasu se držíš při zemi, asi bych tam poslal více, ale to jen můj názor.....
AMwhatAM 09.11.2021 11:34
jo ale me treba dava daleko vetsi smysl neco jako ma Liquity.. tzn token na podil s feecek.. ten token ma vlastnost..a protokol je bez DAO.. nemeny .. tyhle vsechny DAO tokeny by mely vyznam kdyby lidi fakt hlasovali
Tomáš 09.11.2021 11:35
@Peky mě přijde, že vůči gasu se držíš při zemi, asi bych tam poslal více, ale to jen můj názor.....
větší range nebo větší peníze? 😄 ... já trochu spoléhal, že aspoň 3 dny se to v range udrží no
tree 木 09.11.2021 11:36
@AMwhatAM jo ale me treba dava daleko vetsi smysl neco jako ma Liquity.. tzn token na podil s feecek.. ten token ma vlastnost..a protokol je bez DAO.. nemeny .. tyhle vsechny DAO tokeny by mely vyznam kdyby lidi fakt hlasovali
ENS tezko udelas bez nejaky governance..., to nejde udelat jako Liquity ktery je immutabilni imho
Peky 09.11.2021 11:36
@Tomáš větší range nebo větší peníze? 😄 ... já trochu spoléhal, že aspoň 3 dny se to v range udrží no
vetší peníze
tree 木 09.11.2021 11:36
@AMwhatAM jo ale me treba dava daleko vetsi smysl neco jako ma Liquity.. tzn token na podil s feecek.. ten token ma vlastnost..a protokol je bez DAO.. nemeny .. tyhle vsechny DAO tokeny by mely vyznam kdyby lidi fakt hlasovali
vsichni majitele nemusi hlasovat... staci kdyz to deleguji a nekdo bude hlasovat za ne, to je preci naprosto legitimni
Peky 09.11.2021 11:37
smart contracts na UNI nejsou nejlevnější....
Tomáš 09.11.2021 11:39
@Peky vetší peníze
to bych je musel mít ... nechci jít all in do ENS 😄
Peky 09.11.2021 11:41
@Tomáš to bych je musel mít ... nechci jít all in do ENS 😄
já bych na to měl, ale nechtělo se mi, minule jsem šel s DYDX, krásné, ale range hned v prdeli, všechno se přelilo do ETH, taky jsem si nestěžoval, ale kdybych hodloval, tak je tam více
minimálně počkat 24 hodin, než se probudí celý svět😆
(upraveno)
Tomáš 09.11.2021 11:44
chybama se člověk učí, teprve 3. můj pokus o V3 likviditu
KryptoVláďa 09.11.2021 12:01
tak ted uz bych z ens bra 0.9eth.... to by slo
Ondřej 09.11.2021 12:07
Čekáme na 200 ne?😁
KryptoVláďa 09.11.2021 12:09
jasneeeee 😄
Kosa Fatty.io 09.11.2021 12:12
@KryptoVláďa tak ted uz bych z ens bra 0.9eth.... to by slo
Ja ted na 43 strelil 50% a ted si pockam na to kilo 😄
(upraveno)
KryptoVláďa 09.11.2021 12:14
47.1 hmmm
Kosa Fatty.io 09.11.2021 12:15
Zalistoval to Huobi, Coinex a poloniex
KryptoVláďa 09.11.2021 12:15
takze si pockame jeste na binance ne? 😄
Kosa Fatty.io 09.11.2021 12:16
@KryptoVláďa takze si pockame jeste na binance ne? 😄
To bude to kilíčko
Swordfish 09.11.2021 12:16
@KryptoVláďa takze si pockame jeste na binance ne? 😄
listing? to uz by byl hned, aby si binance ukrojila nejvetsi volume na zacatku
KryptoVláďa 09.11.2021 12:17
nebal bych se ze to nedaj
KryptoVláďa 09.11.2021 12:33
50.3 hmmmm
tree 木 09.11.2021 12:34
debilni FTX, chtel jsem vybrat nejaky drobny ETH abych vybral ens aidrop z jedny stary adresy a ty picusove to poslali ale asi s malym gasem nebo co ... tak to neni ani v mempoolu. To se mi u FTX jeste nestalo
🥺 1
Jako ze je to "Sent" ale na etherscanu to vubec neni (po 20 minutach), tak snad to resubmitnout sami a nebudu jim tam muset psat
Swordfish 09.11.2021 12:35
ENS uz se jede ve velkym
na to ze to jede 12h 😄
KryptoVláďa 09.11.2021 12:41
51.7 uz mi cuka ruka
tree 木 09.11.2021 12:41
@KryptoVláďa 51.7 uz mi cuka ruka
seru na tebe, nenecham se strhnout... 😄
😂 1
musis si rict... co by udelal Mirek 😄
MirekH 09.11.2021 12:44
On ten vzestup ceny se dal čekat, trochu mě štve, že jsem si na to nezaspekuloval. Napadlo mě, že když tam není žádná whale na dump tak tam bude nízká likvidita a cena poroste pozvolna. Což se i stalo.
👍 3
MirekH 09.11.2021 12:45
@tree 木 musis si rict... co by udelal Mirek 😄
Proč tu ještě nemám ikonku? 😄
Peky 09.11.2021 12:47
@MirekH Proč tu ještě nemám ikonku? 😄
přesně, kdejaký ožrala jí tady má🤣
joe:825130132578369576 1 peky:884061720933457920 1
KryptoVláďa 09.11.2021 12:51
<:mirek:907613202827862108>
<@744861727367102464>
mirek:907613202827862108 15
MirekH 09.11.2021 12:52
Pecka 😄 to budu používat 😄
👍 1
KryptoVláďa 09.11.2021 12:52
🤣
<:mirek:907613202827862108> je rozumný investor! <:mirek:907613202827862108> nekupuje ani neprodava na jedne cene! <:mirek:907613202827862108> nekupuje sracky! Nebud jako <:peky:884061720933457920> bud jako <:mirek:907613202827862108>
kek:872079105607233557 5 ❤️ 2 👍 1 📈 1 😂 7 🚀 1
KryptoVláďa 09.11.2021 12:54
@KryptoVláďa <:mirek:907613202827862108> je rozumný investor! <:mirek:907613202827862108> nekupuje ani neprodava na jedne cene! <:mirek:907613202827862108> nekupuje sracky! Nebud jako <:peky:884061720933457920> bud jako <:mirek:907613202827862108>
Ens 54 <@!397625533283958787> 🤣
Peky 09.11.2021 13:03
@KryptoVláďa <:mirek:907613202827862108> je rozumný investor! <:mirek:907613202827862108> nekupuje ani neprodava na jedne cene! <:mirek:907613202827862108> nekupuje sracky! Nebud jako <:peky:884061720933457920> bud jako <:mirek:907613202827862108>
my jsme srdcaři, po výhře i po prohře, vždycky jsme s vámi🥳
KryptoVláďa 09.11.2021 13:09
@Peky my jsme srdcaři, po výhře i po prohře, vždycky jsme s vámi🥳
co hex?
🐣 1
Peky 09.11.2021 13:10
@KryptoVláďa co hex?
po prohře - vždycky jsme s vámi🤣
Swordfish 09.11.2021 13:10
@Peky po prohře - vždycky jsme s vámi🤣
tvoje srdicko musi byt hrozne veliky
Peky 09.11.2021 13:10
@Swordfish tvoje srdicko musi byt hrozne veliky
táááám se toho vejde, tolik lásky😂
🥰 1
jestli to práskne ještě o půlku, tak na chlebíčky s vlašákem bude😂
Swordfish 09.11.2021 13:13
kdy to konci? v tom se nikdo nevyzna 😄
Peky 09.11.2021 13:14
end 730 dole vlevo
Swordfish 09.11.2021 13:14
21 dnu?
Peky 09.11.2021 13:14
a nahoře v pravo 708
a zbytek zvládneš😂
Peky 09.11.2021 13:14
@Swordfish 21 dnu?
a deset hodin🙂
v peaku tam bylo 256k se neposeru😂
KryptoVláďa 09.11.2021 13:19
Brod je jeste daleko
ziki 09.11.2021 13:52
trochu mimo jedna otázka, jaký používáte antivir v pc?
Kosa Fatty.io 09.11.2021 13:52
ja zadnej
Deleted User 09.11.2021 13:52
taktiez
Ondřej 09.11.2021 13:55
Já taky zadnej, jen co tam má microsoft
(upraveno)
Swordfish 09.11.2021 14:06
zadny, microsoftacky mam vypnuty
jsou to dnes vic obtezujici, zpomalujici malwary
👍 1 🤔 1