# pokec
184681 zpráv • strana 1092/1847
Deleted User 09.11.2021 08:29
tak je to super odmena za to ze nieco skusas
mne sa paci near tam som hocico skusal a a sice som na tom prerobil ebo neisom dobry trader ale zase ako near stupol takze som sa dostal cca na 0
24Maty24 09.11.2021 08:32
@KryptoVláďa Domenu sis koupil ptz chces tunsit pouzivat, veris ji…jinej duvod nemela. Myslim ze mezi hodlerama bude vetsi podil srdcaru jako <@!397625533283958787> nez spekulantu jako <@340459829183250433> 🤣 ja drzim
Ethereum je spekulace, na kterou nespekuluji 😄
(upraveno)
KryptoVláďa 09.11.2021 08:33
@24Maty24 Ethereum je spekulace, na kterou nespekuluji 😄
Podobny zpravy si treemu mazal ne?
Swordfish 09.11.2021 08:33
@24Maty24 Ethereum je spekulace, na kterou nespekuluji 😄
a co ze pouzivas ty? nebezici polkadot ? 😄
Deleted User 09.11.2021 08:33
akurat mi napisal kamos ze pocuj chcel by som investovat do crypto ale neviem nic, a ze co je ethereum 😄
24Maty24 09.11.2021 08:33
@Swordfish a co ze pouzivas ty? nebezici polkadot ? 😄
Běžící Polkadot.
Hajzlové 😄
Swordfish 09.11.2021 08:34
Blby no.
KryptoVláďa 09.11.2021 08:34
<@340459829183250433> mazes lidem co se ti nelibi ale sam se kolikrat vyblejvas ze jsi na presdrzku
(upraveno)
👮 1
24Maty24 09.11.2021 08:35
Jak? Normálně jsem se zeptal, jaký je důvod držet ens token…
Swordfish 09.11.2021 08:35
@24Maty24 Jak? Normálně jsem se zeptal, jaký je důvod držet ens token…
Spekulace 😄
24Maty24 09.11.2021 08:35
No však to jsem říkal 😄
💯 1
Ale když to napíšu já, jsem na přesdržku
24Maty24 09.11.2021 08:36
@KryptoVláďa <@340459829183250433> mazes lidem co se ti nelibi ale sam se kolikrat vyblejvas ze jsi na presdrzku
To je tu sem tam Každej.
Občas je to tady jak v cirkusu.
KryptoVláďa 09.11.2021 08:36
Ani si nedokazes predstavit jak kdyz jsem zjistil cos tu vyvadel, jak jsi mi zkurvil celej vecer. Uz je to zase to obdobi, kdy te mam po krk. Budes vyhszovat cardanoG ale sam se kolikrat chovas jak arogantni namachrovanej curak
24Maty24 09.11.2021 08:37
To si nemyslím. Co jsem já vyváděl??? To myslíš vážně? Buď tu vedeš seriózní discord a nebo šaškárnu
(upraveno)
Nezlob se na mě. Já se tady hádat nebudu. Můžeš si hájit svoje kamoše. Chápu to… my se skoro neznáme… budu reagovat jen na normální dotazy a už se tu jinak moc zapojovat nebudu… sám jsi tu udělal pár velkých pruserů. Nikdo není neomylný. Jsme jen lidi…
KryptoVláďa 09.11.2021 08:43
@24Maty24 To si nemyslím. Co jsem já vyváděl??? To myslíš vážně? Buď tu vedeš seriózní discord a nebo šaškárnu
Za sadkarnu v tyhle mistosti si lidi plati brak jim to prej. A ano myskim ti vazne a ver ze ti vcera vecer nenadzvedlo mandle jenom me. Aspon bylo na callu co resit 🤣
(upraveno)
Ondřej 09.11.2021 08:44
@KryptoVláďa Nedelali jsme to kvuli airdropum. Pred rokem jeste vubec nikdo nepocital ze nekdy nejaky airdrop bude
Já to dělal hlavnĕ kvůli gitcoin grants, chtěli to jako ověření.
👍 1
24Maty24 09.11.2021 08:48
@KryptoVláďa Za sadkarnu v tyhle mistosti si lidi plati brak jim to prej. A ano myskim ti vazne a ver ze ti vcera vecer nenadzvedlo mandle jenom me. Aspon bylo na callu co resit 🤣
Tím to jen potvrzuješ… pomlouvat někoho za zády není nic obdivuhodnýho. Házet na někoho špínu umí každej… a zrovna od některých lidí tady mě to asi ani nemrzí, protože se tu někteří chovají jak namachrovaní debílci… vyzdvihnout něco pozitivního není tak zábavný, že? Neboj se, taky mám období, kdy tady toho mám plný zuby… do patronskýho pokecu už skoro nechodím… protože je to tu opravdu spíš cirkus a informací pramálo… nic… už sem zase chodit nebudu 🙂 zůstanu v Polce.
(upraveno)
KryptoVláďa 09.11.2021 08:50
@24Maty24 Tím to jen potvrzuješ… pomlouvat někoho za zády není nic obdivuhodnýho. Házet na někoho špínu umí každej… a zrovna od některých lidí tady mě to asi ani nemrzí, protože se tu někteří chovají jak namachrovaní debílci… vyzdvihnout něco pozitivního není tak zábavný, že? Neboj se, taky mám období, kdy tady toho mám plný zuby… do patronskýho pokecu už skoro nechodím… protože je to tu opravdu spíš cirkus a informací pramálo… nic… už sem zase chodit nebudu 🙂 zůstanu v Polce.
Mam pocit ze jsem tu to, co si o tvym atogantnim chovani pri moderaci myslim, tady napsal naprosto otevrene. A sorry, fakt si myslim, ze vyhovat moje patrony z doscordu, ktery jsoubtj dyl nez ty a toho oatrina si na rozdil od tebe plati, bylo ooravdu moc za hranou
KryptoVláďa 09.11.2021 08:51
@24Maty24 Tím to jen potvrzuješ… pomlouvat někoho za zády není nic obdivuhodnýho. Házet na někoho špínu umí každej… a zrovna od některých lidí tady mě to asi ani nemrzí, protože se tu někteří chovají jak namachrovaní debílci… vyzdvihnout něco pozitivního není tak zábavný, že? Neboj se, taky mám období, kdy tady toho mám plný zuby… do patronskýho pokecu už skoro nechodím… protože je to tu opravdu spíš cirkus a informací pramálo… nic… už sem zase chodit nebudu 🙂 zůstanu v Polce.
A co kdybys nezustaval ani v ty polce? 🤣🤣🤣
24Maty24 09.11.2021 08:51
@KryptoVláďa Mam pocit ze jsem tu to, co si o tvym atogantnim chovani pri moderaci myslim, tady napsal naprosto otevrene. A sorry, fakt si myslim, ze vyhovat moje patrony z doscordu, ktery jsoubtj dyl nez ty a toho oatrina si na rozdil od tebe plati, bylo ooravdu moc za hranou
Já si zase myslím, že si zasloužili a jestli ty ne, tak je to dost špatný 🙂
Včelkamára 09.11.2021 08:52
Uz se nehadejte 😉 btw, chci si claimnout ENS, ale nemam při ruce eth. Mohl by me nekdo poslat eth za 300 dai a ja bych mu poslal daie na nearu?
24Maty24 09.11.2021 08:52
@KryptoVláďa A co kdybys nezustaval ani v ty polce? 🤣🤣🤣
Nebo tam nechoď ty 🙂
KryptoVláďa 09.11.2021 08:52
<@340459829183250433> bezne tady a v picovani a v dalsich mistnostech pises vety, ktery treemu v polce mazes.
KryptoVláďa 09.11.2021 08:52
@24Maty24 Nebo tam nechoď ty 🙂
Tak tohle jsi posral
24Maty24 09.11.2021 08:53
@KryptoVláďa A co kdybys nezustaval ani v ty polce? 🤣🤣🤣
Neposral jsi to spíš ty? Tímhle?
KryptoVláďa 09.11.2021 08:53
@24Maty24 Neposral jsi to spíš ty? Tímhle?
Kdybych se chivam jako ty, tak uz jsi ha spousta veci venku. Maxi kecy o cardanu, za to lidi vyhazujes, ale od tebe je to ok. Chovas se jak rozmazlenej fracek
24Maty24 09.11.2021 08:55
@KryptoVláďa Kdybych se chivam jako ty, tak uz jsi ha spousta veci venku. Maxi kecy o cardanu, za to lidi vyhazujes, ale od tebe je to ok. Chovas se jak rozmazlenej fracek
A čím? Že vyhazuju lidi, co nadávají do fašistů? To by měla být tvoje práce… udržet tu pořádek… prosil jsem tě, ať mi vezmeš moderátora. Tak to prosím udělej a už se přestaňme hádat.
KryptoVláďa 09.11.2021 08:56
@24Maty24 A čím? Že vyhazuju lidi, co nadávají do fašistů? To by měla být tvoje práce… udržet tu pořádek… prosil jsem tě, ať mi vezmeš moderátora. Tak to prosím udělej a už se přestaňme hádat.
Nevim jak se to dela, umim jenom vyhazovat 🤣
24Maty24 09.11.2021 08:56
@KryptoVláďa Nevim jak se to dela, umim jenom vyhazovat 🤣
Jdu pracovat 🙂
naJalaX 09.11.2021 08:59
@KryptoVláďa Nevim jak se to dela, umim jenom vyhazovat 🤣
nastaveni - sprava uzivatelu?
🤣 1
GiSo 09.11.2021 09:00
@KryptoVláďa Za sadkarnu v tyhle mistosti si lidi plati brak jim to prej. A ano myskim ti vazne a ver ze ti vcera vecer nenadzvedlo mandle jenom me. Aspon bylo na callu co resit 🤣
Takže se na callu zase řešili píčoviny?

Jsem se měl možná přijít alespoň obhájit kvůli kauze <#868825387579355186> , když to tak čtu.
MirekH 09.11.2021 09:00
<@!340459829183250433> za co jsi vlastně vyhodil toho týpka co tu obhajoval Cardano? 😄
Já si celou dobu myslel, že to vzdal, chodil jsem se tam bavit co cardano sekce, teď je tam nuda 😄
(upraveno)
👍 4
GiSo 09.11.2021 09:02
@naJalaX nastaveni - sprava uzivatelu?
A ty jsi kurva kdo?
Roonwild 09.11.2021 09:02
Neplést fašisty s nacisty prosím
🤔 1 🤣 1
naJalaX 09.11.2021 09:03
@GiSo A ty jsi kurva kdo?
clovek co sem chodil kdyz to Vlada pred rokem zakladal .. ted uz nikdo, jen obcas mrknu co resite .. kurva
👍 1 🤣 1
Včelkamára 09.11.2021 09:11
@Včelkamára Uz se nehadejte 😉 btw, chci si claimnout ENS, ale nemam při ruce eth. Mohl by me nekdo poslat eth za 300 dai a ja bych mu poslal daie na nearu?
v tý napínavý hádce se to tu ztratilo 🙂
Kosa Fatty.io 09.11.2021 09:25
Tak tady to je vostry. Jako rikat nekomu komu to tady patri at sem nechodi je trosku sila 😂😂… taky mi chybi CardanoG. Skoda ze jsem nebyl vcera na callu 😦 co se resilo?
(upraveno)
KryptoVláďa 09.11.2021 09:27
Ens up
KryptoVláďa 09.11.2021 09:27
@Kosa Fatty.io Tak tady to je vostry. Jako rikat nekomu komu to tady patri at sem nechodi je trosku sila 😂😂… taky mi chybi CardanoG. Skoda ze jsem nebyl vcera na callu 😦 co se resilo?
Hex 🤣
A asi i neci jinyjo ale byl jsem zkourenej
Tomáš 09.11.2021 09:30
@Včelkamára Uz se nehadejte 😉 btw, chci si claimnout ENS, ale nemam při ruce eth. Mohl by me nekdo poslat eth za 300 dai a ja bych mu poslal daie na nearu?
na Nearu s malou likviditou a divným kurzem oproti Near, pokud se to nezlepšilo v poslední době 😄 to se vyplatí 😄 ... (neber si to osobně, jen si z toho dělám srandu, naposledy jsem taky řešil, jak se "efektivně" DAI na nearu zbavit a moc možností nebylo)
Tomáš 09.11.2021 09:30
@KryptoVláďa Ens up
snad mi neuletí mimo range, aspoň poplatky bych mohl mít třeba zítra zpátky 😄
KryptoVláďa 09.11.2021 09:30
To je good
Tomáš 09.11.2021 09:31
za 3 hodky dobrý, to bych v práci nevydělal 😄
divné psát slovo "práce" <:picard:822537684441890836>
KryptoVláďa 09.11.2021 09:38
🤣
Kosa Fatty.io 09.11.2021 09:42
@KryptoVláďa Ens up
Burzy zacinaji naskakovat no
Tomáš 09.11.2021 09:51
zase to ENS brzdíme jo? ... brzy mi vyletí mimo range a hlavně jsem ráno swapnul do ETH víc než půlku 😄
KryptoVláďa 09.11.2021 09:52
@Tomáš zase to ENS brzdíme jo? ... brzy mi vyletí mimo range a hlavně jsem ráno swapnul do ETH víc než půlku 😄
Jak by rekl Jakub Volajem - HODLLLL
Tomáš 09.11.2021 09:54
@KryptoVláďa Jak by rekl Jakub Volajem - HODLLLL
chybička se vloudila ... od tlačítka swap je to velmi podobné 😄
🤣 1
KryptoVláďa 09.11.2021 09:55
Ja se toho za chvilibtaky mozna zbavim
Kosa Fatty.io 09.11.2021 09:56
@Tomáš zase to ENS brzdíme jo? ... brzy mi vyletí mimo range a hlavně jsem ráno swapnul do ETH víc než půlku 😄
Ja bych se nebal double up… mam jen 82 kusu jsem zebrak…. Ale klidne bych si za ty ENS to prodlouzil. Nebude takova moznost? 🤔
(upraveno)
Swordfish 09.11.2021 09:56
@Kosa Fatty.io Ja bych se nebal double up… mam jen 82 kusu jsem zebrak…. Ale klidne bych si za ty ENS to prodlouzil. Nebude takova moznost? 🤔
k tomu to asi neni, tam platis hlavne transakcni poplatky a to je eth
KryptoVláďa 09.11.2021 09:57
@Kosa Fatty.io Ja bych se nebal double up… mam jen 82 kusu jsem zebrak…. Ale klidne bych si za ty ENS to prodlouzil. Nebude takova moznost? 🤔
Ja 90
Tomáš 09.11.2021 10:00
@Swordfish k tomu to asi neni, tam platis hlavne transakcni poplatky a to je eth
přesně tak, ta doména nestála skoro nic (nevím, jestli se cena neměnila, ale teď je to 0,001 ETH na rok) a zbytek jsou transakční poplatky ETH síti
což přesně byl důvod, proč jsem to kdysi registroval až do roku 2029, protože se přeci chovám ekonomicky 😄 ... když už vysoký poplatek, tak ať se to aspoň rozloží na delší období než ho pak platit zase za další transakce na prodloužení 💩
odměnou mi byl větší airdrop 🏆
takže souhlasím s Ondrou, že pomocí ENS asi nepůjde prodloužit doména, to by to museli vyřešit nějak jinak, takto by to vedlo k tomu, že ENS by museli prodat do ETH, aby tu transakci provedli
Kosa Fatty.io 09.11.2021 10:19
Jsem myslel ze to je drazsi 🙂 ok 🙂
Tomáš 09.11.2021 10:31
a dost už jo ... hezky se uklidníme a jděte ENS prodat, já už jsem téměř mimo range
MirekH 09.11.2021 10:43
@KryptoVláďa Kdyz mi roon probudil bylo 100ens za 32000. Nez jsem vstal, claimnul tak to byli v pici
10x více jen tak? Na to tam snad nemohla být likvidita, ne? 🙂
KryptoVláďa 09.11.2021 10:43
@MirekH 10x více jen tak? Na to tam snad nemohla být likvidita, ne? 🙂
Byla. Takhle levny to bylo pri prodeji 100ks 🤣 pri min tam byl peknej randal
tree 木 09.11.2021 10:44
@MirekH 10x více jen tak? Na to tam snad nemohla být likvidita, ne? 🙂
KryptoVláďa 09.11.2021 10:44
Vzdycky kdyz dostanes airdrop, rekni, si, co by delal <@744861727367102464> <@744861727367102464> by drzel! <@744861727367102464> by si hledal range! Bud jako <@744861727367102464> !
👍 4
Tomáš 09.11.2021 10:45
@KryptoVláďa Vzdycky kdyz dostanes airdrop, rekni, si, co by delal <@744861727367102464> <@744861727367102464> by drzel! <@744861727367102464> by si hledal range! Bud jako <@744861727367102464> !
zase jsem to posral 😄
KryptoVláďa 09.11.2021 10:45
J si s prodejem aspon tyden pocka, nez se to stabilizuje
tree 木 09.11.2021 10:46
nez si to nakoupi VCs...
KryptoVláďa 09.11.2021 10:46
Ale takovej <@!397625533283958787> to zase podrzi 10 let a pak se nam tu pripomene 🤣
Tomáš 09.11.2021 10:46
<@!397625533283958787> koukni prosím do zpráv, mám tam pro tebe takový snad příjemný úkol <:ens:907319541409939517>
👍 2
Deleted User 09.11.2021 10:47
chcel by som pouzivat aj crypto na platenie, este som to nepouzil preto lebo ako danit platbu mi pride kokotina, viete mi nejak poradit daku appku na platby s low fee.
(upraveno)
KryptoVláďa 09.11.2021 10:47
@Tomáš <@!397625533283958787> koukni prosím do zpráv, mám tam pro tebe takový snad příjemný úkol <:ens:907319541409939517>
Koupis si to od nej za pade?
Tomáš 09.11.2021 10:48
@KryptoVláďa Koupis si to od nej za pade?
rozhodnout, jak naložit s takovým privátním airdropem 😄
KryptoVláďa 09.11.2021 10:48
@Deleted User chcel by som pouzivat aj crypto na platenie, este som to nepouzil preto lebo ako danit platbu mi pride kokotina, viete mi nejak poradit daku appku na platby s low fee.
Vzdy budes platit kartou a ta bude mit vzdy kyc
KryptoVláďa 09.11.2021 10:48
@Tomáš rozhodnout, jak naložit s takovým privátním airdropem 😄
Vim, bylo mi to jasny
<@477237369175670794> uz prodal?
Deleted User 09.11.2021 10:48
@KryptoVláďa Vzdy budes platit kartou a ta bude mit vzdy kyc
myslim tak ze niektore weby podporuju platbu v ltc btc a tak alebo cez lightning
ci take daco pouzivate
KryptoVláďa 09.11.2021 10:49
@Deleted User myslim tak ze niektore weby podporuju platbu v ltc btc a tak alebo cez lightning
Kdyz zaplatis na alze kryptem, stale jenzo realizovany zisk
Tomáš 09.11.2021 10:49
@KryptoVláďa <@477237369175670794> uz prodal?
<@!477237369175670794> už řeší jakou barvu lodě vybrat a koho vezme s sebou ... na discord nemá čas 😄
Deleted User 09.11.2021 10:50
@KryptoVláďa Kdyz zaplatis na alze kryptem, stale jenzo realizovany zisk
kied nebudu vediet kto som tak nie 😄
Tomassino 09.11.2021 10:50
😄
Deleted User 09.11.2021 10:51
objednavka pojde na susedu 80+ aj mail si taky vytvorim kludne 😄 a dam si zakazku do alza boxu
KryptoVláďa 09.11.2021 10:51
@Tomassino 😄
Ale aleeeee
MirekH 09.11.2021 10:52
@KryptoVláďa Vzdycky kdyz dostanes airdrop, rekni, si, co by delal <@744861727367102464> <@744861727367102464> by drzel! <@744861727367102464> by si hledal range! Bud jako <@744861727367102464> !
Dydx jsem 80% prodal 20 minut po zalistování 😄
(upraveno)
Deleted User 09.11.2021 10:52
nato ako kicom tvrdi ze nesleduje cenu tak dost casto dava tweet ohladom toho aka je cena 😄 hlavne ked je ath 😄
(upraveno)
MirekH 09.11.2021 10:53
Tam mě ta cena dost překvapila, ENS bych za 30$ neprodával. Pokud bych jich měl třeba 100 tak 3000$ ... leda do polky teď 😄
MirekH 09.11.2021 10:55
@Deleted User nato ako kicom tvrdi ze nesleduje cenu tak dost casto dava tweet ohladom toho aka je cena 😄 hlavne ked je ath 😄
Kicom už sleduje jen cenu, bulvární zprávy, čte twitter a zbytek je komentování NFT a scamů.
pivorad. 09.11.2021 10:56
pravda 🙂
KryptoVláďa 09.11.2021 10:58
@MirekH Dydx jsem 80% prodal 20 minut po zalistování 😄
Nebyl jsi jak <@744861727367102464>
MirekH 09.11.2021 10:58
<@!672035199441305600> to nebyl no, ale ta cena mě tak překvapila, že jsem prostě musel 😄
KryptoVláďa 09.11.2021 10:59
@Deleted User nato ako kicom tvrdi ze nesleduje cenu tak dost casto dava tweet ohladom toho aka je cena 😄 hlavne ked je ath 😄
Cena je 40% kazdeho jeho videa
MirekH 09.11.2021 10:59
Tak většinu lidí to zajímá nejvíc