tree 木
09.11.2021 00:22
to fixnou rychle
KryptoVláďa
09.11.2021 00:23
ale nic se nenacte
Luky
09.11.2021 00:23
A koho delegovať?
tree 木
09.11.2021 00:23
ja budu delegovat David Mihal - https://twitter.com/dmihal
(upraveno)
typek co dela cryptofees.info
mihal.eth
KryptoVláďa
09.11.2021 00:24
uz claimuju
tree 木
09.11.2021 00:24
validator.eth je taky dobra volba na delegatora
Luky
09.11.2021 00:27
Predat čo hodl? :)
Luky
09.11.2021 00:27
Dik, vybral som ho
KryptoVláďa
09.11.2021 00:27
uz se to zase zveda...za tuhle cenu hodl
tree 木
09.11.2021 00:29
pekna svicka 🙂
KryptoVláďa
09.11.2021 00:30
na vrchu jsem mel bejt 😄
tree 木
09.11.2021 00:31
tady se nekdo napakoval...
za 0.0044 ENS dostal 0.5 ETH
https://etherscan.io/tx/0x0eb8e28afa6298ea4354e25f1b305263098536cb7d07c1c6c5d011dfb63a60e5
za 0.0044 ENS dostal 0.5 ETH
https://etherscan.io/tx/0x0eb8e28afa6298ea4354e25f1b305263098536cb7d07c1c6c5d011dfb63a60e5
KryptoVláďa
09.11.2021 00:31
tvl
tree 木
09.11.2021 00:31
prvni sell ENS ever
Abaddeon
09.11.2021 00:34
i fee mu vyšlo celkem low, jako kdyby nikam nespěchal ^^
Roonwild
09.11.2021 00:35
kolísá to jak na rozbouřeném moři 🙂
tree 木
09.11.2021 00:36
gas relativne v pohode, lidi sou rozumni
KryptoVláďa
09.11.2021 00:36
jebat, jdu spat
Roonwild
09.11.2021 00:37
Dobrou
tree 木
09.11.2021 00:37
gn
Abaddeon
09.11.2021 00:37
gn
tree 木
09.11.2021 00:38
to bylo na vladu, ja nikam nejdu, cekam na 5000 🙂
AMwhatAM
09.11.2021 00:40
😄
KryptoVláďa
09.11.2021 00:40
dame?
Roonwild
09.11.2021 00:40
já taky ještě počkám 🙂
Abaddeon
09.11.2021 00:42
↩
@tree 木
to bylo na vladu, ja nikam nejdu, cekam na 5000 🙂
tree 木
09.11.2021 00:57
ens uz jede nahoru... 33.7
Abaddeon
09.11.2021 00:57
koukam, kde to checkujes?
tree 木
09.11.2021 01:08
Peky
09.11.2021 04:40
podařilo se někomu claimnout?
Peky
09.11.2021 04:55
podařilo a teď asi půlka swap, jak vy?
venca Tol
09.11.2021 05:06
Tak co už jezdíte v 🏎️ nebo na 🚜
Kosa Fatty.io
09.11.2021 05:09
↩
@Peky
podařilo se někomu claimnout?
Jo ja rano kolem 4:30 claimoval v pohode
Za kilo
Peky
09.11.2021 05:10
↩
@Kosa Fatty.io
Jo ja rano kolem 4:30 claimoval v pohode
jj, v pohodě, odstřelil jsem 60% a zbytek uvidíme
Kosa Fatty.io
09.11.2021 05:11
↩
@Peky
jj, v pohodě, odstřelil jsem 60% a zbytek uvidíme
Ja mam jen 82 tak to chvilku podrzim at to za neco stoji
(upraveno)
Peky
09.11.2021 05:11
každopádně fee na uni moc hezké
<@!403204367345254402> to jistě už ždíme....
formix
09.11.2021 05:13
Co se muselo udelat pro tento airdrop?
Peky
09.11.2021 05:28
↩
@formix
Co se muselo udelat pro tento airdrop?
mrkni do <#801880826178568202> tam se to hodně probíralo
formix
09.11.2021 05:40
Kk
Peky
09.11.2021 06:01
uděláš ATH a už máš týdenní oslavy🤣 - https://twitter.com/BitcoinMagazine/status/1457687619417124871?s=20
jiricepelka
09.11.2021 06:10
↩
@Peky
uděláš ATH a už máš týdenní oslavy🤣 - https://twitter.com/BitcoinMagazine/status/1457687619417124871?s=20
maxíci budou mít radost 🙃
Peky
09.11.2021 06:15
Bugsy
09.11.2021 06:17
↩
@Peky
přivez nějaké know how👍
Zítra to řešíme s bitmain , zajímají nás ty asic na ETH jestli budou
Peky
09.11.2021 06:18
↩
@Bugsy
Zítra to řešíme s bitmain , zajímají nás ty asic na ETH jestli budou
to asi budou, ale komunita si odhlasuje změnu algoritmu, alespoň to tak bylo v minulosti, tak pozor na to, to pak ty ASIC můžeš vyhodit....
Bugsy
09.11.2021 06:19
↩
@Peky
to asi budou, ale komunita si odhlasuje změnu algoritmu, alespoň to tak bylo v minulosti, tak pozor na to, to pak ty ASIC můžeš vyhodit....
Děkuji za info. Začali vyrábět cele kontejnery , tak to bude taky zajímavé
Tomáš
09.11.2021 06:58
tak doufám, že ENS spousta lidí bude teprve claimovat a swapovat ... moje likvidita už je připravená a po asi půl hodině mám prvních pár dolarů odměn ... přepočteno na APR něco kolem 2800% (což je samozřejmě kravina, protože to takto dlouho nevydrží)
24Maty24
09.11.2021 07:34
↩
@Tomáš
tak doufám, že ENS spousta lidí bude teprve claimovat a swapovat ... moje likvidita už je připravená a po asi půl hodině mám prvních pár dolarů odměn ... přepočteno na APR něco kolem 2800% (což je samozřejmě kravina, protože to takto dlouho nevydrží)
S tím ens se dá něco dělat? Kromě prodeje a hodlu?
(upraveno)
KryptoVláďa
09.11.2021 07:34
↩
@24Maty24
S tím ens se dá něco dělat? Kromě prodeje a hodlu?
Uni v3
👍 1
24Maty24
09.11.2021 07:35
Na kolik vás vyšel claim?ať vím, kolik si na peněženku poslat eth. Žádný nevlastním 😄
(upraveno)
KryptoVláďa
09.11.2021 07:36
V noci asi 150
Neusnout, bral jsem skoro mega 🤣
😳 1
Deleted User
09.11.2021 07:38
to zas airdrop co daval mega?
pice kto neskoro chodi, tak musi potom do prace 😄
Včelkamára
09.11.2021 07:43
↩
@KryptoVláďa
na vrchu jsem mel bejt 😄
to byla cena za jeden ENS půl mega dolarů???
Deleted User
09.11.2021 07:44
kedy ste robili stym ens aby ste ziskali ten airdrop , ci si mam otrieskat hlavu lebo som neskoro naskocil do krypta alebo len na tento kanal 😄
Včelkamára
09.11.2021 07:45
asi před rokem...
Swordfish
09.11.2021 07:46
ninjaaaaa
Včelkamára
09.11.2021 07:47
ňak
💯 1
😂 1
Deleted User
09.11.2021 07:47
ok to som bol este mimo
GiSo
09.11.2021 07:47
KryptoVláďa
09.11.2021 07:49
↩
@Deleted User
kedy ste robili stym ens aby ste ziskali ten airdrop , ci si mam otrieskat hlavu lebo som neskoro naskocil do krypta alebo len na tento kanal 😄
Nedelali jsme to kvuli airdropum. Pred rokem jeste vubec nikdo nepocital ze nekdy nejaky airdrop bude
24Maty24
09.11.2021 07:49
Prodat/neprodat?
KryptoVláďa
09.11.2021 07:50
↩
@Včelkamára
to byla cena za jeden ENS půl mega dolarů???
Kdyz mi roon probudil bylo 100ens za 32000. Nez jsem vstal, claimnul tak to byli v pici
Deleted User
09.11.2021 07:50
ja viem o tom, preto som tu aby som sa nabuduce mohol uz viest na vlaciku
KryptoVláďa
09.11.2021 07:50
↩
@24Maty24
Prodat/neprodat?
Mc 250mio ja jeste chvili podrzim
Narvu to asi na uni a jebat
Swordfish
09.11.2021 07:52
Já už jebu na uni
🚁
KryptoVláďa
09.11.2021 07:53
🤣
Swordfish
09.11.2021 07:54
Asi ens přikoupim
Včelkamára
09.11.2021 07:55
↩
@KryptoVláďa
Kdyz mi roon probudil bylo 100ens za 32000. Nez jsem vstal, claimnul tak to byli v pici
tak to bylo jen při tom listingu ne? ted už se na tyhle částky asi jen těžko podívá 🙂 tvl za 320 jeden kousek bych prodával hned 😄
24Maty24
09.11.2021 07:55
↩
@KryptoVláďa
Mc 250mio ja jeste chvili podrzim
A je nějaký důvod, aby tam proudily peníze?
(upraveno)
24Maty24
09.11.2021 07:55
↩
@KryptoVláďa
Kdyz mi roon probudil bylo 100ens za 32000. Nez jsem vstal, claimnul tak to byli v pici
100 ens za 32000 Kč doufám
(upraveno)
Vidím ATH nějakých 40 USD
Včelkamára
09.11.2021 07:58
na dex.guru je vidět svíčka na 500k dolarů.. nevím co si o tom myslet 😄
Swordfish
09.11.2021 08:04
Včelkamára
09.11.2021 08:07
to co sem dával tree
Tomáš
09.11.2021 08:11
↩
@Deleted User
kedy ste robili stym ens aby ste ziskali ten airdrop , ci si mam otrieskat hlavu lebo som neskoro naskocil do krypta alebo len na tento kanal 😄
ale snapshot byl myslím teď v listopadu, takže i doména koupená v říjnu by tě tuším kvalifikovala, byť na nižší sumy, protože počet dnů od registrace mělo mnohem větší váhu než počet dnů zaplacených do budoucna
Včelkamára
09.11.2021 08:12
↩
@24Maty24
A je nějaký důvod, aby tam proudily peníze?
taky váhám jestli to podržet. stejně to bude chtít každej prodávat
AMwhatAM
09.11.2021 08:12
to ma supply 100M? tak to pujde dolu
Deleted User
09.11.2021 08:12
↩
@Tomáš
ale snapshot byl myslím teď v listopadu, takže i doména koupená v říjnu by tě tuším kvalifikovala, byť na nižší sumy, protože počet dnů od registrace mělo mnohem větší váhu než počet dnů zaplacených do budoucna
ale som o tom netusil
KryptoVláďa
09.11.2021 08:13
↩
@24Maty24
100 ens za 32000 Kč doufám
Nn. Usd. Kdo spi, ma smulu no…
KryptoVláďa
09.11.2021 08:13
↩
@Včelkamára
tak to bylo jen při tom listingu ne? ted už se na tyhle částky asi jen těžko podívá 🙂 tvl za 320 jeden kousek bych prodával hned 😄
Spoustu lidi to chytlo. Ja uz se jen dival …
KryptoVláďa
09.11.2021 08:14
↩
@24Maty24
A je nějaký důvod, aby tam proudily peníze?
Tak to prodej. Stejne cely ty siti neveris, tak si vem od nich free money a zase na ni zapomen 🤣
🤣 1
KryptoVláďa
09.11.2021 08:15
↩
@Včelkamára
taky váhám jestli to podržet. stejně to bude chtít každej prodávat
Nemyslim si.
Tomáš
09.11.2021 08:17
↩
@KryptoVláďa
Nemyslim si.
já část swapnul do ETH a šel na V3 ... část ETH long term, část ETH už připravené ordery na swap do stablu při ještě pár procentech zisku
KryptoVláďa
09.11.2021 08:17
Domenu sis koupil ptz chces tunsit pouzivat, veris ji…jinej duvod nemela. Myslim ze mezi hodlerama bude vetsi podil srdcaru jako <@!397625533283958787> nez spekulantu jako <@340459829183250433> 🤣 ja drzim
Dneska by se mi libil nejakej hezkej vyplach. Uz jsem dlouho neprovetral ftx 🤣
Tomáš
09.11.2021 08:20
↩
@KryptoVláďa
Dneska by se mi libil nejakej hezkej vyplach. Uz jsem dlouho neprovetral ftx 🤣
nestraš, nejdřív musím snížit páku na DyDx 😄