# pokec
184679 zpráv • strana 1094/1847
Tomáš 08.11.2021 19:39
@KryptoVláďa ze vy si do ty jedny pockate 😄
rum zmizel, nevím jestli načít další nebo jít spát 😄
KryptoVláďa 08.11.2021 19:39
to je jak cekani na jeziska
tak tech 4800 asi nic no
<@!397625533283958787> tady mas premarket https://twitter.com/btcinchina/status/1457556199864340483?s=21
Swordfish 08.11.2021 19:49
jak si to koupi dopredu ?
bych vzal prachy dopredu,a tokenu nedal 😄
KryptoVláďa 08.11.2021 19:50
😄
Tomáš 08.11.2021 19:51
@Swordfish bych vzal prachy dopredu,a tokenu nedal 😄
dobrá taktika 😄
Swordfish 08.11.2021 19:51
vsak na me nemuzou, vstric decentralizaci 😄
KryptoVláďa 08.11.2021 19:52
@Swordfish bych vzal prachy dopredu,a tokenu nedal 😄
mohl bych, prosim, s tebou podnikat? 😄
Swordfish 08.11.2021 19:52
ano ano muzes, prodam ti ENS uz ted
jiste se domluvime 🙂
🙂
KryptoVláďa 08.11.2021 19:53
multisig?
Swordfish 08.11.2021 19:53
nerozumim, ethereum poslat me na moji adresu, ty nic nedostat
KryptoVláďa 08.11.2021 19:53
@here Ondra je na callu!
Swordfish 08.11.2021 19:53
chapem?
KryptoVláďa 08.11.2021 19:54
@Swordfish chapem?
chapem, ale nechcem 😄
Swordfish 08.11.2021 19:54
ja chtit delat byznys
zavolam na tebe policii
👮 <@!479608386024112128>
Swordfish 08.11.2021 20:07
s Leninem cekame na callu
KryptoVláďa 08.11.2021 20:13
@Swordfish s Leninem cekame na callu
a? dobry?
Swordfish 08.11.2021 20:13
ne
nikdo si tu nepovida
tree 木 08.11.2021 20:14
@Swordfish nikdo si tu nepovida
abyste si mohli povidat tak se musite nejdrive unmutnout 🤣
KryptoVláďa 08.11.2021 20:15
😄
neeeeeeee
😄
Swordfish 08.11.2021 20:15
@tree 木 abyste si mohli povidat tak se musite nejdrive unmutnout 🤣
nezucastnujes se
tak nekomentuj 😄
uz nemam mute
KryptoVláďa 08.11.2021 20:15
hrajou tichou postu 😄
Swordfish 08.11.2021 20:15
aaaaaaaaaaaaaaaaaa
Vektor 08.11.2021 20:15
Me ten call docela bavi
Swordfish 08.11.2021 20:15
takovy klidny popijeni
to tu jeste nebylo
KryptoVláďa 08.11.2021 20:15
tak ja si smotnu brko a jdu k vam....ale to pak asi nevydrzim do ty jedny
Vektor 08.11.2021 20:16
Presne! Clovek si muze promyslet ty hluboke myslenky
Swordfish 08.11.2021 20:16
a co asi budes delat v 1 rano s tema tokenama?
max to jit nakupovat
mozno ze bych si uvolnil nejaky ether na nakup/vlozeni LP na uni v3? 🤔
KryptoVláďa 08.11.2021 20:26
@Swordfish max to jit nakupovat
budu se na ne divat jak je mam na penezence
Swordfish 08.11.2021 20:26
Peky 08.11.2021 20:38
<@!397625533283958787> jsem bouchnul smíchy - https://twitter.com/kryptomrdka/status/1457805467305009152?s=20
tree 木 08.11.2021 20:40
@Peky <@!397625533283958787> jsem bouchnul smíchy - https://twitter.com/kryptomrdka/status/1457805467305009152?s=20
ze kryptomrdka nemuze poslat DM?
asi myslis toho kicoma 🙂
AldaCvalda 08.11.2021 20:48
Ahojte :)
roman D 08.11.2021 20:49
xSigma (SIG)
0,460617 $
4,9 %
GiSo 08.11.2021 20:55
Řeším moc věcí,
2x označeny tady. Něco jsem prošvihl?
Swordfish 08.11.2021 21:21
@GiSo Řeším moc věcí,
2x označeny tady. Něco jsem prošvihl?
Nic
roman D 08.11.2021 22:02
cau cau jdu hajiii
KryptoVláďa 08.11.2021 22:06
<@!831379731734855720> zijes?
Swordfish 08.11.2021 22:41
tree 木 08.11.2021 22:41
sem nevedel ze mame v praze NFT galerii....
https://cryptoportal.art/
❤️ 1
KryptoVláďa 08.11.2021 23:23
4800
tree 木 08.11.2021 23:29
btc no
tree 木 08.11.2021 23:38
uz vite koho budete delegovat u ENS?
Roonwild 08.11.2021 23:57
nevím ale lze to změnit není to definitivní 🙂
tree 木 09.11.2021 00:00
jasne ze to neni definitivni, ale bude to chtit dalsi transakci 🙂
tak claimy uz jedou
web ale zatim ne ... alespon me ne 😄
Roonwild 09.11.2021 00:02
Taky nejde chce to heslo musíme počkat
tree 木 09.11.2021 00:04
no da se to udelat rucne pres etherscan, ale na to jebu
Roonwild 09.11.2021 00:05
přes adresu tokenu
tree 木 09.11.2021 00:05
jinak na claim je cas do 4. kvetna 2022 tak kdo nechce prodavat tak si muzete pockat...
ale jak jsem psal, na chainu uz claimy jedou
resp. je jich tam 10.. bastliri co to udelali manualne 😄
Roonwild 09.11.2021 00:08
Někdy na to musíš udělat video 😀
tree 木 09.11.2021 00:08
claim zere cca 183k gasu
to je cca $176 pri 200 gwei
$88 pri 100 gwei
Web uz jede
aktualni cena na uniswap... $18299
omg
prodej 100 ens aktualne za $28912
Abaddeon 09.11.2021 00:12
me to pise $539067
xD
Roonwild 09.11.2021 00:12
luxus
tree 木 09.11.2021 00:13
@Abaddeon me to pise $539067
musis nejakou vetsi castku
Roonwild 09.11.2021 00:14
Confirm with wallet a nic se nedeje
tree 木 09.11.2021 00:15
tak uz cena spadla.. ted $32 ...(pri prodeji 100 ENS)
Shady 09.11.2021 00:15
ani mne to nejde podpisat.. na twittery sa viacery stazuju
tree 木 09.11.2021 00:19
cena $10.8
KryptoVláďa 09.11.2021 00:19
podepisu a konec
Abaddeon 09.11.2021 00:19
taky tak
Roonwild 09.11.2021 00:19
rozjel jsem to na více kompech ale nejede ani na jednom podepsat
KryptoVláďa 09.11.2021 00:20
jsou zajebany
Roonwild 09.11.2021 00:20
tak plany poplach 😕
tree 木 09.11.2021 00:22
jj maji tam bug na webu 😄
KryptoVláďa 09.11.2021 00:22
tak na ne seru, jdu spat, nejde to
uz jsem na choose and delegate