KryptoVláďa
08.11.2021 18:09
😆 vy jste kundy 😆
Swordfish
08.11.2021 18:09
Urcite ano.
GiSo
08.11.2021 18:10
↩
@MirekH
Chtěl jsem teď vyhodit <@!672035199441305600> , ale nejde mi to. Tak asi poletí někdo jiný ať vykážu činnost 😄
tree 木
08.11.2021 18:10
kunda sem, kunda tam
KryptoVláďa
08.11.2021 18:10
↩
@Bříza
Ahaaa ja celou dobu myslel že to byl tomáš 🤣
jak by ses rad jmenoval?
Bříza
08.11.2021 18:10
nech to radši tak XD
Swordfish
08.11.2021 18:10
KryptoVláďa
08.11.2021 18:12
↩
@Bříza
nech to radši tak XD
hotovo
😂 1
24Maty24
08.11.2021 18:13
↩
@KryptoVláďa
hotovo
Můžeš mi tu moderaci odstranit prosím? Kdybych se neudržel a chtěl někoho vyhodit…
Storm
08.11.2021 18:13
kundy fašistický 😄 😄 😄
picard:822537684441890836 1
KryptoVláďa
08.11.2021 18:13
↩
@Storm
kundy fašistický 😄 😄 😄
jeste jsem mu ji nesebral, neriskuj 😄
😂 1
Bříza
08.11.2021 18:14
↩
@KryptoVláďa
hotovo
Ty se asi hodně nudíš co 🤣
KryptoVláďa
08.11.2021 18:14
↩
@Bříza
Ty se asi hodně nudíš co 🤣
ale musis uznat, ze to bylo dobry 😄
Swordfish
08.11.2021 18:14
↩
@Storm
kundy fašistický 😄 😄 😄
Ja taky muzu vyhodit 😄
Storm
08.11.2021 18:14
tak lepší než mrdkus pátnáctkus ne? 😄
Bříza
08.11.2021 18:14
jako joky lvl základka ale zasmál jsem se 🤣
KryptoVláďa
08.11.2021 18:15
ja jsem normalne pobavil sam sebe 😄
Storm
08.11.2021 18:15
bude konec světa 😄
Swordfish
08.11.2021 18:15
<@!672035199441305600> tak ten snowbank na avaxu hazi ted 4% za kazdych 8 hodin
(upraveno)
KryptoVláďa
08.11.2021 18:16
↩
@Swordfish
<@!672035199441305600> tak ten snowbank na avaxu hazi ted 4% za kazdych 8 hodin
neser mi
kolik jsi tam narval?
Swordfish
08.11.2021 18:17
1500$
ten snowbank ale zacal dnes rano, takze to muze jit hodne up down
myslim hlavne ten token snowbank
Tomáš
08.11.2021 18:21
↩
@Swordfish
viz <@!760563163241644042>
jojo, má pravdu ... a pak jsme se přesvědčili, že guru vesele může označit <@!479608386024112128> jako holky v kryptu 😄
Tomáš
08.11.2021 18:21
↩
@Bříza
Ahaaa ja celou dobu myslel že to byl tomáš 🤣
a já celou dobu, jak debil, všem vysvětloval, že jsem nikdy nikoho nepřejmenoval
(upraveno)
😋 1
KryptoVláďa
08.11.2021 18:22
↩
@Tomáš
a já celou dobu, jak debil, všem vysvětloval, že jsem nikdy nikoho nepřejmenoval
v klidu, uz ma jmeno, jaky si pral, uz nebude prudit 😄
🏆 1
Bříza
08.11.2021 18:23
to budu pořád 😆
GiSo
08.11.2021 18:23
↩
@Tomáš
jojo, má pravdu ... a pak jsme se přesvědčili, že guru vesele může označit <@!479608386024112128> jako holky v kryptu 😄
Druhou část jsem asi pod vlivem alkoholu už nepojmul do myšlenkové stopy.
KryptoVláďa
08.11.2021 18:24
ze bysme udelali roli cajti v kryptu?
👍 1
GiSo
08.11.2021 18:24
↩
@Tomáš
jojo, má pravdu ... a pak jsme se přesvědčili, že guru vesele může označit <@!479608386024112128> jako holky v kryptu 😄
Já jsem mezi <@&884511294819020820> ?
Tomáš
08.11.2021 18:24
↩
@GiSo
Já jsem mezi <@&884511294819020820> ?
na srazu a pár dnů potom než jsem si toho znovu všimnul, tak ano 😄
👍 1
GiSo
08.11.2021 18:24
↩
@Tomáš
na srazu a pár dnů potom než jsem si toho znovu všimnul, tak ano 😄
🤣🤣🤣
Bříza
08.11.2021 18:25
pak tady třeba příjde nejaka mladá slečna (i když o tom těžce pochybuji že by se tady někdo takový objčevil) a ja budu za kokota
i když lepsi než to co jsem měl předtím
XDD
Swordfish
08.11.2021 18:25
↩
@Bříza
pak tady třeba příjde nejaka mladá slečna (i když o tom těžce pochybuji že by se tady někdo takový objčevil) a ja budu za kokota
to neni prekazkou
Tomáš
08.11.2021 18:25
když ondra urputně přesvědčoval, že nemůže měnit jména, tak já jsem poprvé vyzkoušel, že můžu měnit jména i hodnosti 😄
🤣 1
GiSo
08.11.2021 18:25
↩
@Bříza
i když lepsi než to co jsem měl předtím
Myslíš "bříza" ?
Tomáš
08.11.2021 18:25
↩
@GiSo
Myslíš "bříza" ?
že jo? to je o ničem ... když už dřevo, tak aspoň pořádné ... třeba buk 😄
😆 1
Bříza
08.11.2021 18:26
nojo nebo dub to by bylo o něčem jiném 🤣
GiSo
08.11.2021 18:28
A víte, co říká můj vlastenecký kamarád?
"Víš, jaký je můj oblíbený strom? Bříza ... Protože je bílá."
"Víš, jaký je můj oblíbený strom? Bříza ... Protože je bílá."
roman D
08.11.2021 18:29
dobrej rum znam
Bříza
08.11.2021 18:30
↩
@GiSo
A víte, co říká můj vlastenecký kamarád?
"Víš, jaký je můj oblíbený strom? Bříza ... Protože je bílá."
"Víš, jaký je můj oblíbený strom? Bříza ... Protože je bílá."
s tím souhlasím 🤣
AMwhatAM
08.11.2021 18:33
vrati se nekdy jarni alkoholove cally?
Bříza
08.11.2021 18:34
až nás zas zavřou
GiSo
08.11.2021 18:35
↩
@Bříza
až nás zas zavřou
Takže jo.
Bříza
08.11.2021 18:35
přesně
Swordfish
08.11.2021 18:35
Jiz brzy.
KryptoVláďa
08.11.2021 18:47
chcete callit?
Swordfish
08.11.2021 18:52
Bříza
08.11.2021 18:55
co znamená funkce kronikář ? 🤣
Swordfish
08.11.2021 18:57
az umres, tak kronikar bude znat tvoji walletku
Bříza
08.11.2021 18:58
och XD
Swordfish
08.11.2021 19:12
uz callim
🍷 + 🎙️
(upraveno)
Swordfish
08.11.2021 19:18
tesite se na ens ? gas aktualne za 460 😄
tree 木
08.11.2021 19:22
↩
@Swordfish
tesite se na ens ? gas aktualne za 460 😄
za to muze https://www.artblocks.io/
Tomáš
08.11.2021 19:24
↩
@Swordfish
uz callim
rum už došel 😄
Bříza
08.11.2021 19:25
obrázky pěkné
tree 木
08.11.2021 19:25
1128 gwei priority fee... magori
uz to leze dolu
Bříza
08.11.2021 19:26
kolik stoji vymintovaní ?
tree 木
08.11.2021 19:26
↩
@Bříza
kolik stoji vymintovaní ?
uz je to fuc
Swordfish
08.11.2021 19:26
Eth je sit budoucnosti. Poplatky budeš splácet hypotékou
😆 6
Tomáš
08.11.2021 19:26
↩
@Swordfish
Eth je sit budoucnosti. Poplatky budeš splácet hypotékou
hypotéku jsem teď poptával, ale prý mám smůlu, tak jsem jim řekl, že na banku seru, že dostanu airdrop a snad to bude stačit 😄
kek:872079105607233557 3
tree 木
08.11.2021 19:27
tohle se mintovalo
https://www.artblocks.io/project/204
startovalo se na 10ETH/token, skoncilo na 1.7ETH
(upraveno)
https://www.artblocks.io/project/204
startovalo se na 10ETH/token, skoncilo na 1.7ETH
Bříza
08.11.2021 19:27
ahaa
tak to se mi zrovna tak nelíbi noo
KryptoVláďa
08.11.2021 19:29
↩
@tree 木
tohle se mintovalo
https://www.artblocks.io/project/204
startovalo se na 10ETH/token, skoncilo na 1.7ETH
https://www.artblocks.io/project/204
startovalo se na 10ETH/token, skoncilo na 1.7ETH
to se chova jako TRU?
😍 1
tree 木
08.11.2021 19:29
↩
@KryptoVláďa
to se chova jako TRU?
holandska aukce, kazdych 5 min se to snizovalo
KryptoVláďa
08.11.2021 19:30
↩
@tree 木
holandska aukce, kazdych 5 min se to snizovalo
takze TRU nebyl vomrd, ale zrychlena holandska aukce 😄
😂 1
😍 1
kazdou vterinu se to snizovalo 😄
tree 木
08.11.2021 19:30
TRU je pripad sam pro sebe
Swordfish
08.11.2021 19:30
TRU vám to ještě ukáže.
Tomáš
08.11.2021 19:31
↩
@tree 木
TRU je pripad sam pro sebe
na památku ho stále mám 😄 a při těchto poplatkách se mi ani moc nevyplatí se ho i ve ztrátě vůbec zbavovat 😄
KryptoVláďa
08.11.2021 19:31
↩
@Tomáš
na památku ho stále mám 😄 a při těchto poplatkách se mi ani moc nevyplatí se ho i ve ztrátě vůbec zbavovat 😄
tak ho dokup
Swordfish
08.11.2021 19:31
↩
@Tomáš
na památku ho stále mám 😄 a při těchto poplatkách se mi ani moc nevyplatí se ho i ve ztrátě vůbec zbavovat 😄
Moudrý to člověk.
tree 木
08.11.2021 19:32
<@!672035199441305600> Je nejakej premarket na $ENS? koupim za 1$
KryptoVláďa
08.11.2021 19:32
↩
@tree 木
<@!672035199441305600> Je nejakej premarket na $ENS? koupim za 1$
na tohle uz jsem ti skocil jednou 😄
a stalo mi to 9000 dolaru 😄
bych ho vzal i za deset 🙂
Tomáš
08.11.2021 19:33
↩
@tree 木
<@!672035199441305600> Je nejakej premarket na $ENS? koupim za 1$
<@!672035199441305600> už ho chtěl koupit u mě za 2 dolary dokonce 😄
KryptoVláďa
08.11.2021 19:33
↩
@Tomáš
<@!672035199441305600> už ho chtěl koupit u mě za 2 dolary dokonce 😄
i tech 10 jsem ti nabidnul
Tomáš
08.11.2021 19:33
za 200 bych něco prodal 😄
ale zrovna <@!397625533283958787> má zásoby určitě největší z nás tady
KryptoVláďa
08.11.2021 19:34
jak muze bejt nekdo tak vychcanej? 😄
Tomáš
08.11.2021 19:34
↩
@KryptoVláďa
jak muze bejt nekdo tak vychcanej? 😄
nabídka x poptávka ... princip trhu 😄
mcbp:831837184260571196 1
tree 木
08.11.2021 19:35
toho gwei.cz podilu v ENS se budeme zbavovat, tak kdyby chtel nekdo odkoupit... ale pod $50 bych asi nesel 😄
KryptoVláďa
08.11.2021 19:35
dalsi takovej
Tomáš
08.11.2021 19:36
↩
@KryptoVláďa
dalsi takovej
ten dokonce prodává i "cizí" 😄
tree 木
08.11.2021 19:36
↩
@KryptoVláďa
dalsi takovej
hele ja prisel mnohem o vic kdyz jsem ten dydx prodal predcasne, protoze si rikal strel to 😄
KryptoVláďa
08.11.2021 19:36
↩
@tree 木
hele ja prisel mnohem o vic kdyz jsem ten dydx prodal predcasne, protoze si rikal strel to 😄
takhle jsi mi poradil prodat paint a taky to bolelo, jen jsem ti to vratil 😄
taky mi sere, ze jsem nepockal na 25....na druhou stranu po tech tridolarovejch predikcich byl clovek za 12 hodne rad
tree 木
08.11.2021 19:37
tjn
KryptoVláďa
08.11.2021 19:37
a co si budem - 25 je nesmysl
ze vy si do ty jedny pockate 😄