# pokec
184679 zpráv • strana 1096/1847
denzel1989 08.11.2021 16:44
Tak skoda, ze som vahal nad kupou tej adresy a nespravi :(. Next time
skipy 08.11.2021 16:52
Kusama jde nějak proti trhu, asi naberu..
KryptoVláďa 08.11.2021 16:56
@skipy Kusama jde nějak proti trhu, asi naberu..
cekam na 470
AldaCvalda 08.11.2021 16:58
;)
AldaCvalda 08.11.2021 16:59
@KryptoVláďa cekam na 470
Pěkně
Kosa Fatty.io 08.11.2021 17:00
@skipy Kusama jde nějak proti trhu, asi naberu..
Musi si taky oddechnout 🙂 cca 30% v obehu z neho dela takovej lowcap coin 😄
Swordfish 08.11.2021 17:04
jako avalanche s ledgerem je neuveritelne utrpeni a zaroven velike zklamani nad avalanchem
to je chain pro velmi otrle
KryptoVláďa 08.11.2021 17:06
@Swordfish jako avalanche s ledgerem je neuveritelne utrpeni a zaroven velike zklamani nad avalanchem
a koupils tu mrdku? sel jsi pres bridge?
tree 木 08.11.2021 17:08
@Swordfish jako avalanche s ledgerem je neuveritelne utrpeni a zaroven velike zklamani nad avalanchem
v cem je rozdil oproti ethereu/polygonu s ledgerem?
ja ledger nepouzivam, ale zajima me to... trezoru je uplne u prdele jaky rpc pouzivas
Swordfish 08.11.2021 17:13
Hlavní problém je že neprochazi na avaxu transakce.
Jako by byl strašně přetíženy
Metamask ji udělá I přiřadí TX hash ale nevidím ji ani na jednom Exploreru.
A tím to končí.
tree 木 08.11.2021 17:16
nj maj zpomaleny explorery, to se stava... hlavni je co je na chainu
Swordfish 08.11.2021 17:16
Ty transakce nejsou.
tree 木 08.11.2021 17:17
jako ze neprojdou ani do mempoolu? hmm
tak zkus jinej rpc endpoint
Swordfish 08.11.2021 17:18
Zatím jsem jiný nenašel.
Pokt mi zlobí. A metamask hlásí že z rpc nenacte chain id
😢 1
Tomáš 08.11.2021 17:19
tak že bych otevřel flašku rumu a do té 1 ráno si na to počkáme? 😄
ens:907319541409939517 1
tree 木 08.11.2021 17:24
<:ens:907319541409939517>
🍉 1
:ens:
Tomáš 08.11.2021 17:25
neznáte někdo místo, kde jde levně půjčit near? Binance je drahá jako prase a tak 500 až 1000 bych si klidně půjčil 😄
KryptoVláďa 08.11.2021 17:27
@Tomáš neznáte někdo místo, kde jde levně půjčit near? Binance je drahá jako prase a tak 500 až 1000 bych si klidně půjčil 😄
si ho kup, budes mit airdrop
4800 klepe na dvere
KryptoVláďa 08.11.2021 17:37
je to tam
Peky 08.11.2021 17:41
@KryptoVláďa 4800 klepe na dvere
tak doufám, že jsi nepustil a na desítce ho zdvořile pustíš dál😆
KryptoVláďa 08.11.2021 17:42
@Peky tak doufám, že jsi nepustil a na desítce ho zdvořile pustíš dál😆
u vseho beru zisky cestou a po hodne malych castkach poustim
(upraveno)
Bříza 08.11.2021 17:43
twl takže vy jste dali petru marovi airdrop ? XD
KryptoVláďa 08.11.2021 17:43
tak trochen 😄
treba konecne prijde na stream
Bříza 08.11.2021 17:43
mohl by xd
Peky 08.11.2021 17:45
@KryptoVláďa u vseho beru zisky cestou a po hodne malych castkach poustim
já vím - nabíráš satoshi🤣 😂
KryptoVláďa 08.11.2021 17:46
@Peky já vím - nabíráš satoshi🤣 😂
nabiram stable a polku
Peky 08.11.2021 17:47
@KryptoVláďa nabiram stable a polku
mě sereš, že bych taky něco hodil do stable
KryptoVláďa 08.11.2021 17:50
<@!340459829183250433> hele, vole, proc jsi vyhodil <@!721362512016179221> z discordu? je to patron, ma pravo tu byt...
24Maty24 08.11.2021 17:51
@KryptoVláďa <@!340459829183250433> hele, vole, proc jsi vyhodil <@!721362512016179221> z discordu? je to patron, ma pravo tu byt...
Však ať přijde… viděl jsi, co psal do konspirací…? jako promiň, aby nás tady oslovoval fašisti mi nepřijde Ok… ban nedostal, vrátit se může…
(upraveno)
KryptoVláďa 08.11.2021 17:52
@24Maty24 Však ať přijde… viděl jsi, co psal do konspirací…? jako promiň, aby nás tady oslovoval fašisti mi nepřijde Ok… ban nedostal, vrátit se může…
nevidel, ale plati si patrona rok dopredu a ja to tu od vcera resim, proc zmizel....uplne nevim, jestli mi prijde koser, ze se tady vyhodi nekdo, kdo si tu plati patronskej prispevek a ja to ani nevim.... jsem pak mirne za curaka
Swordfish 08.11.2021 17:53
je pravda ze pro ty "sracky" tu je ta mistnost <#868825387579355186>
👍 1
24Maty24 08.11.2021 17:54
@KryptoVláďa nevidel, ale plati si patrona rok dopredu a ja to tu od vcera resim, proc zmizel....uplne nevim, jestli mi prijde koser, ze se tady vyhodi nekdo, kdo si tu plati patronskej prispevek a ja to ani nevim.... jsem pak mirne za curaka
Za čuráka je on… to že platí patron znamená, že se tu takhle muže vyjadřovat a říkat nám fašisti??? Aha pěkný
Swordfish 08.11.2021 17:54
KryptoVláďa 08.11.2021 17:54
ja se tady snazim od vcera Pelixovi namluvit, ze nekam blbe kliknul, kdyz mi od nej prijde zprava, ze kdyz jsem ho uz sproste vyhodil, tak se se mnou aspon rozlouci a podekuje...
GiSo 08.11.2021 17:55
Kde je problém?
KryptoVláďa 08.11.2021 17:55
@24Maty24 Za čuráka je on… to že platí patron znamená, že se tu takhle muže vyjadřovat a říkat nám fašisti??? Aha pěkný
vubec nerikam.... za tohle se mi vcera omluvil... jako kdyz to bude nekdo od "nas" tam mi oznacte, zalujte a ja ho zmrdam.....
24Maty24 08.11.2021 17:56
@KryptoVláďa vubec nerikam.... za tohle se mi vcera omluvil... jako kdyz to bude nekdo od "nas" tam mi oznacte, zalujte a ja ho zmrdam.....
Ok, omlouvám se za ti za komplikace
Swordfish 08.11.2021 17:56
ma smysl ho blokovat a zaroven chodit do te mistnosti ?
KryptoVláďa 08.11.2021 17:56
jenom jsem to resil vcera pul noci, dneska znova a dusuju se mu, ze neco pojebal..... budiz zapomenuto, <@!721362512016179221> vitej zpet
GiSo 08.11.2021 17:56
@Swordfish ma smysl ho blokovat a zaroven chodit do te mistnosti ?
Já tam moc nechodím.
24Maty24 08.11.2021 17:57
@KryptoVláďa jenom jsem to resil vcera pul noci, dneska znova a dusuju se mu, ze neco pojebal..... budiz zapomenuto, <@!721362512016179221> vitej zpet
Ale proč to řeší s tebou, když ví, že jsem to byl já
KryptoVláďa 08.11.2021 17:57
@24Maty24 Ale proč to řeší s tebou, když ví, že jsem to byl já
no on to prave asi nevedel
24Maty24 08.11.2021 17:57
<@721362512016179221> polepši se 😉
🖕 1
<@403204367345254402> ty taky, jestli ti to přijde Ok, tak bys tu taky neměl být
(upraveno)
🖕 1
KryptoVláďa 08.11.2021 17:58
Swordfish 08.11.2021 18:00
@24Maty24 <@403204367345254402> ty taky, jestli ti to přijde Ok, tak bys tu taky neměl být
S necim od <@!721362512016179221> souhlasim. Fasisticke nazory to jsou, s tim taky souhlasim. Avsak vetsinou se v <#868825387579355186> nevyjadruji, nemam to zapotrebi.
24Maty24 08.11.2021 18:00
@Swordfish S necim od <@!721362512016179221> souhlasim. Fasisticke nazory to jsou, s tim taky souhlasim. Avsak vetsinou se v <#868825387579355186> nevyjadruji, nemam to zapotrebi.
Ale oslovovat tady někoho fašisto?? Ať si píše sračky, ale slušně
(upraveno)
Swordfish 08.11.2021 18:00
Tim ze vim, ze mam nazory, ktere by nebyly prijaty, nezapojuji se.
(upraveno)
GiSo 08.11.2021 18:01
Pánové, ať máme názory jakékoli. Především ty politické, ekonomické konspirační a sexuální. Nenechme kvůli tomu rozdělit naší krypto skupinu. Nemusíme reagovat na vše. Občas je dobré nechat věci plynout. <@721362512016179221> má těžkou životní situaci. Proto i chápu některé jeho příspěvky. Nikoli je neomlouvala, ale chápu je.
KryptoVláďa 08.11.2021 18:01
ehm? <@!340459829183250433>
😆 2
🤔 2
😆 2
MirekH 08.11.2021 18:01
<@!340459829183250433> tak do <#868825387579355186> nechoď 😄
GiSo 08.11.2021 18:02
@Swordfish Tim ze vim, ze mam nazory, ktere by nebyly prijaty, nezapojuji se.
A přesto jsem tě vydržel poslouchat do pěti do rána na srazu 🤣😂
KryptoVláďa 08.11.2021 18:02
jako vole, ze ne?
tree 木 08.11.2021 18:02
a taky vyhodil CardanoG!
Swordfish 08.11.2021 18:02
@tree 木 a taky vyhodil CardanoG!
Nene 😄
24Maty24 08.11.2021 18:02
@KryptoVláďa (attachment)
Psal jsi, mi, ať tu nedávám svoje referally, tak jsem si je smazal včetně tvé zprávy, ať to smažu … o co jde? 😄 na tvůj popud, že na to mam místnost
(upraveno)
Swordfish 08.11.2021 18:02
Ten byl dobrej 😄
GiSo 08.11.2021 18:02
@tree 木 a taky vyhodil CardanoG!
Věcná škoda. Chudák si musel založit nový profil.
👍 1
Swordfish 08.11.2021 18:03
@GiSo Věcná škoda. Chudák si musel založit nový profil.
Na skjoy.defi a sel do Kadeny ? 😄
24Maty24 08.11.2021 18:03
@MirekH <@!340459829183250433> tak do <#868825387579355186> nechoď 😄
Už nepůjdu no. Byl jsem tam náhodou, bohužel.
(upraveno)
Swordfish 08.11.2021 18:03
BTW, ta Kadena udelala raketu 😄
Kdyz to tu shiloval, byla za 6-7$, ted je za 17$ 😄
Cardano efekt funguje i jinde 😄
GiSo 08.11.2021 18:04
@Swordfish BTW, ta Kadena udelala raketu 😄
Nevím kolik procent. Nebudu to teď ani hledat.

Ale já jsem nechal vynést na SAND, BAT, ATLASU a CHR.
🤮 1
MirekH 08.11.2021 18:04
<#868825387579355186> byla založena aby se to nepsalo zde, tam se může psát cokoliv, kdo tam nechce chodit ať tam nechodí. Já tma vždy mrknu tak 2x za měsíc a stačí mi to 😄
👍 1
GiSo 08.11.2021 18:05
<#868825387579355186> vznikla na můj popud a musím se přiznat, že jsem si ji tak po týdnu musel ztlumit, abych to nemusel číst.
KryptoVláďa 08.11.2021 18:05
<@!397625533283958787> a ty uz nikam nepis "polka scaaaaam" 😄
🤣 1
Bříza 08.11.2021 18:05
@GiSo Nevím kolik procent. Nebudu to teď ani hledat.

Ale já jsem nechal vynést na SAND, BAT, ATLASU a CHR.
jaktože bat vlastě tolik vyletěl
GiSo 08.11.2021 18:05
@Bříza jaktože bat vlastě tolik vyletěl
Nevím. Je mi to jedno. Na peněžence to nemám. Long to byl příjemný.
Bříza 08.11.2021 18:05
mel jsem asi 100 pulku jsem prodal xd
MirekH 08.11.2021 18:06
<@!672035199441305600> kde taky uvidím ten log?
tree 木 08.11.2021 18:06
@MirekH <@!672035199441305600> kde taky uvidím ten log?
Protokol auditu v nastaveni serveru
Swordfish 08.11.2021 18:07
Moderatori k tomu asi pristup nemaji.
tree 木 08.11.2021 18:07
to je asi dobre 😄
MirekH 08.11.2021 18:07
<@!403204367345254402> asi ne no, jsem jen baby moderátor 😄
já jsem tu hlavné asi nikdy ani nic nezmoderoval 😄
Swordfish 08.11.2021 18:07
No musel jsem na srazu vysvetlovat, ze moderatori nemuzou prejmenovavat.
viz <@!760563163241644042>
MirekH 08.11.2021 18:08
Zato <@!340459829183250433> je celkem aktivní 😄
👍 1
GiSo 08.11.2021 18:08
@MirekH já jsem tu hlavné asi nikdy ani nic nezmoderoval 😄
Ale máš hezkou barvu jména.
Swordfish 08.11.2021 18:08
@GiSo Ale máš hezkou barvu jména.
Jak ta sediva tak ta tmave fialova je hlavne necitelna.
Bříza 08.11.2021 18:08
@Swordfish No musel jsem na srazu vysvetlovat, ze moderatori nemuzou prejmenovavat.
jakto že nemužou to kdo mě tu přejmenoval XD
24Maty24 08.11.2021 18:08
@MirekH Zato <@!340459829183250433> je celkem aktivní 😄
Někdo tu musí udržovat pořádek 😄
GiSo 08.11.2021 18:08
@Swordfish No musel jsem na srazu vysvetlovat, ze moderatori nemuzou prejmenovavat.
Můžu potvrdit. Nikoho to nezajímalo, ale <@403204367345254402> nám to musel za každou cenu ukázat
KryptoVláďa 08.11.2021 18:08
@Bříza jakto že nemužou to kdo mě tu přejmenoval XD
ja jsem to byl
MirekH 08.11.2021 18:09
Chtěl jsem teď vyhodit <@!672035199441305600> , ale nejde mi to. Tak asi poletí někdo jiný ať vykážu činnost 😄
(upraveno)
Swordfish 08.11.2021 18:09
@Bříza jakto že nemužou to kdo mě tu přejmenoval XD
GURU
Bříza 08.11.2021 18:09
@KryptoVláďa ja jsem to byl
Ahaaa ja celou dobu myslel že to byl tomáš 🤣