denzel1989
08.11.2021 16:44
Tak skoda, ze som vahal nad kupou tej adresy a nespravi :(. Next time
skipy
08.11.2021 16:52
Kusama jde nějak proti trhu, asi naberu..
KryptoVláďa
08.11.2021 16:56
↩
@skipy
Kusama jde nějak proti trhu, asi naberu..
cekam na 470
AldaCvalda
08.11.2021 16:58
;)
AldaCvalda
08.11.2021 16:59
↩
@KryptoVláďa
cekam na 470
Pěkně
Kosa Fatty.io
08.11.2021 17:00
↩
@skipy
Kusama jde nějak proti trhu, asi naberu..
Musi si taky oddechnout 🙂 cca 30% v obehu z neho dela takovej lowcap coin 😄
Swordfish
08.11.2021 17:04
jako avalanche s ledgerem je neuveritelne utrpeni a zaroven velike zklamani nad avalanchem
to je chain pro velmi otrle
KryptoVláďa
08.11.2021 17:06
↩
@Swordfish
jako avalanche s ledgerem je neuveritelne utrpeni a zaroven velike zklamani nad avalanchem
a koupils tu mrdku? sel jsi pres bridge?
tree 木
08.11.2021 17:08
↩
@Swordfish
jako avalanche s ledgerem je neuveritelne utrpeni a zaroven velike zklamani nad avalanchem
v cem je rozdil oproti ethereu/polygonu s ledgerem?
ja ledger nepouzivam, ale zajima me to... trezoru je uplne u prdele jaky rpc pouzivas
Swordfish
08.11.2021 17:13
Hlavní problém je že neprochazi na avaxu transakce.
Jako by byl strašně přetíženy
Metamask ji udělá I přiřadí TX hash ale nevidím ji ani na jednom Exploreru.
A tím to končí.
tree 木
08.11.2021 17:16
nj maj zpomaleny explorery, to se stava... hlavni je co je na chainu
Swordfish
08.11.2021 17:16
Ty transakce nejsou.
tree 木
08.11.2021 17:17
jako ze neprojdou ani do mempoolu? hmm
tak zkus jinej rpc endpoint
Swordfish
08.11.2021 17:18
Zatím jsem jiný nenašel.
Pokt mi zlobí. A metamask hlásí že z rpc nenacte chain id
😢 1
Tomáš
08.11.2021 17:19
tak že bych otevřel flašku rumu a do té 1 ráno si na to počkáme? 😄
ens:907319541409939517 1
tree 木
08.11.2021 17:24
<:ens:907319541409939517>
🍉 1
:ens:
Tomáš
08.11.2021 17:25
neznáte někdo místo, kde jde levně půjčit near? Binance je drahá jako prase a tak 500 až 1000 bych si klidně půjčil 😄
KryptoVláďa
08.11.2021 17:27
↩
@Tomáš
neznáte někdo místo, kde jde levně půjčit near? Binance je drahá jako prase a tak 500 až 1000 bych si klidně půjčil 😄
si ho kup, budes mit airdrop
4800 klepe na dvere
KryptoVláďa
08.11.2021 17:37
je to tam
Peky
08.11.2021 17:41
↩
@KryptoVláďa
4800 klepe na dvere
tak doufám, že jsi nepustil a na desítce ho zdvořile pustíš dál😆
KryptoVláďa
08.11.2021 17:42
↩
@Peky
tak doufám, že jsi nepustil a na desítce ho zdvořile pustíš dál😆
u vseho beru zisky cestou a po hodne malych castkach poustim
(upraveno)
Bříza
08.11.2021 17:43
twl takže vy jste dali petru marovi airdrop ? XD
KryptoVláďa
08.11.2021 17:43
tak trochen 😄
treba konecne prijde na stream
Bříza
08.11.2021 17:43
mohl by xd
Peky
08.11.2021 17:45
↩
@KryptoVláďa
u vseho beru zisky cestou a po hodne malych castkach poustim
já vím - nabíráš satoshi🤣 😂
KryptoVláďa
08.11.2021 17:46
↩
@Peky
já vím - nabíráš satoshi🤣 😂
nabiram stable a polku
Peky
08.11.2021 17:47
↩
@KryptoVláďa
nabiram stable a polku
mě sereš, že bych taky něco hodil do stable
KryptoVláďa
08.11.2021 17:50
<@!340459829183250433> hele, vole, proc jsi vyhodil <@!721362512016179221> z discordu? je to patron, ma pravo tu byt...
24Maty24
08.11.2021 17:51
↩
@KryptoVláďa
<@!340459829183250433> hele, vole, proc jsi vyhodil <@!721362512016179221> z discordu? je to patron, ma pravo tu byt...
Však ať přijde… viděl jsi, co psal do konspirací…? jako promiň, aby nás tady oslovoval fašisti mi nepřijde Ok… ban nedostal, vrátit se může…
(upraveno)
KryptoVláďa
08.11.2021 17:52
↩
@24Maty24
Však ať přijde… viděl jsi, co psal do konspirací…? jako promiň, aby nás tady oslovoval fašisti mi nepřijde Ok… ban nedostal, vrátit se může…
nevidel, ale plati si patrona rok dopredu a ja to tu od vcera resim, proc zmizel....uplne nevim, jestli mi prijde koser, ze se tady vyhodi nekdo, kdo si tu plati patronskej prispevek a ja to ani nevim.... jsem pak mirne za curaka
Swordfish
08.11.2021 17:53
je pravda ze pro ty "sracky" tu je ta mistnost <#868825387579355186>
👍 1
24Maty24
08.11.2021 17:54
↩
@KryptoVláďa
nevidel, ale plati si patrona rok dopredu a ja to tu od vcera resim, proc zmizel....uplne nevim, jestli mi prijde koser, ze se tady vyhodi nekdo, kdo si tu plati patronskej prispevek a ja to ani nevim.... jsem pak mirne za curaka
Za čuráka je on… to že platí patron znamená, že se tu takhle muže vyjadřovat a říkat nám fašisti??? Aha pěkný
KryptoVláďa
08.11.2021 17:54
ja se tady snazim od vcera Pelixovi namluvit, ze nekam blbe kliknul, kdyz mi od nej prijde zprava, ze kdyz jsem ho uz sproste vyhodil, tak se se mnou aspon rozlouci a podekuje...
GiSo
08.11.2021 17:55
Kde je problém?
KryptoVláďa
08.11.2021 17:55
↩
@24Maty24
Za čuráka je on… to že platí patron znamená, že se tu takhle muže vyjadřovat a říkat nám fašisti??? Aha pěkný
vubec nerikam.... za tohle se mi vcera omluvil... jako kdyz to bude nekdo od "nas" tam mi oznacte, zalujte a ja ho zmrdam.....
24Maty24
08.11.2021 17:56
↩
@KryptoVláďa
vubec nerikam.... za tohle se mi vcera omluvil... jako kdyz to bude nekdo od "nas" tam mi oznacte, zalujte a ja ho zmrdam.....
Ok, omlouvám se za ti za komplikace
Swordfish
08.11.2021 17:56
ma smysl ho blokovat a zaroven chodit do te mistnosti ?
KryptoVláďa
08.11.2021 17:56
jenom jsem to resil vcera pul noci, dneska znova a dusuju se mu, ze neco pojebal..... budiz zapomenuto, <@!721362512016179221> vitej zpet
GiSo
08.11.2021 17:56
↩
@Swordfish
ma smysl ho blokovat a zaroven chodit do te mistnosti ?
Já tam moc nechodím.
24Maty24
08.11.2021 17:57
↩
@KryptoVláďa
jenom jsem to resil vcera pul noci, dneska znova a dusuju se mu, ze neco pojebal..... budiz zapomenuto, <@!721362512016179221> vitej zpet
Ale proč to řeší s tebou, když ví, že jsem to byl já
KryptoVláďa
08.11.2021 17:57
↩
@24Maty24
Ale proč to řeší s tebou, když ví, že jsem to byl já
no on to prave asi nevedel
24Maty24
08.11.2021 17:57
<@721362512016179221> polepši se 😉
🖕 1
<@403204367345254402> ty taky, jestli ti to přijde Ok, tak bys tu taky neměl být
(upraveno)
🖕 1
Swordfish
08.11.2021 18:00
↩
@24Maty24
<@403204367345254402> ty taky, jestli ti to přijde Ok, tak bys tu taky neměl být
S necim od <@!721362512016179221> souhlasim. Fasisticke nazory to jsou, s tim taky souhlasim. Avsak vetsinou se v <#868825387579355186> nevyjadruji, nemam to zapotrebi.
24Maty24
08.11.2021 18:00
↩
@Swordfish
S necim od <@!721362512016179221> souhlasim. Fasisticke nazory to jsou, s tim taky souhlasim. Avsak vetsinou se v <#868825387579355186> nevyjadruji, nemam to zapotrebi.
Ale oslovovat tady někoho fašisto?? Ať si píše sračky, ale slušně
(upraveno)
Swordfish
08.11.2021 18:00
Tim ze vim, ze mam nazory, ktere by nebyly prijaty, nezapojuji se.
(upraveno)
GiSo
08.11.2021 18:01
Pánové, ať máme názory jakékoli. Především ty politické, ekonomické konspirační a sexuální. Nenechme kvůli tomu rozdělit naší krypto skupinu. Nemusíme reagovat na vše. Občas je dobré nechat věci plynout. <@721362512016179221> má těžkou životní situaci. Proto i chápu některé jeho příspěvky. Nikoli je neomlouvala, ale chápu je.
MirekH
08.11.2021 18:01
<@!340459829183250433> tak do <#868825387579355186> nechoď 😄
GiSo
08.11.2021 18:02
↩
@Swordfish
Tim ze vim, ze mam nazory, ktere by nebyly prijaty, nezapojuji se.
A přesto jsem tě vydržel poslouchat do pěti do rána na srazu 🤣😂
KryptoVláďa
08.11.2021 18:02
jako vole, ze ne?
tree 木
08.11.2021 18:02
a taky vyhodil CardanoG!
Swordfish
08.11.2021 18:02
↩
@tree 木
a taky vyhodil CardanoG!
Nene 😄
24Maty24
08.11.2021 18:02
↩
@KryptoVláďa
(attachment)
Psal jsi, mi, ať tu nedávám svoje referally, tak jsem si je smazal včetně tvé zprávy, ať to smažu … o co jde? 😄 na tvůj popud, že na to mam místnost
(upraveno)
Swordfish
08.11.2021 18:02
Ten byl dobrej 😄
GiSo
08.11.2021 18:02
↩
@tree 木
a taky vyhodil CardanoG!
Věcná škoda. Chudák si musel založit nový profil.
👍 1
Swordfish
08.11.2021 18:03
↩
@GiSo
Věcná škoda. Chudák si musel založit nový profil.
Na skjoy.defi a sel do Kadeny ? 😄
24Maty24
08.11.2021 18:03
↩
@MirekH
<@!340459829183250433> tak do <#868825387579355186> nechoď 😄
Už nepůjdu no. Byl jsem tam náhodou, bohužel.
(upraveno)
Swordfish
08.11.2021 18:03
BTW, ta Kadena udelala raketu 😄
Kdyz to tu shiloval, byla za 6-7$, ted je za 17$ 😄
Cardano efekt funguje i jinde 😄
GiSo
08.11.2021 18:04
↩
@Swordfish
BTW, ta Kadena udelala raketu 😄
Nevím kolik procent. Nebudu to teď ani hledat.
Ale já jsem nechal vynést na SAND, BAT, ATLASU a CHR.
Ale já jsem nechal vynést na SAND, BAT, ATLASU a CHR.
🤮 1
MirekH
08.11.2021 18:04
<#868825387579355186> byla založena aby se to nepsalo zde, tam se může psát cokoliv, kdo tam nechce chodit ať tam nechodí. Já tma vždy mrknu tak 2x za měsíc a stačí mi to 😄
👍 1
GiSo
08.11.2021 18:05
<#868825387579355186> vznikla na můj popud a musím se přiznat, že jsem si ji tak po týdnu musel ztlumit, abych to nemusel číst.
Bříza
08.11.2021 18:05
↩
@GiSo
Nevím kolik procent. Nebudu to teď ani hledat.
Ale já jsem nechal vynést na SAND, BAT, ATLASU a CHR.
Ale já jsem nechal vynést na SAND, BAT, ATLASU a CHR.
jaktože bat vlastě tolik vyletěl
GiSo
08.11.2021 18:05
↩
@Bříza
jaktože bat vlastě tolik vyletěl
Nevím. Je mi to jedno. Na peněžence to nemám. Long to byl příjemný.
Bříza
08.11.2021 18:05
mel jsem asi 100 pulku jsem prodal xd
MirekH
08.11.2021 18:06
<@!672035199441305600> kde taky uvidím ten log?
tree 木
08.11.2021 18:06
↩
@MirekH
<@!672035199441305600> kde taky uvidím ten log?
Protokol auditu v nastaveni serveru
Swordfish
08.11.2021 18:07
Moderatori k tomu asi pristup nemaji.
tree 木
08.11.2021 18:07
to je asi dobre 😄
MirekH
08.11.2021 18:07
<@!403204367345254402> asi ne no, jsem jen baby moderátor 😄
já jsem tu hlavné asi nikdy ani nic nezmoderoval 😄
Swordfish
08.11.2021 18:07
No musel jsem na srazu vysvetlovat, ze moderatori nemuzou prejmenovavat.
viz <@!760563163241644042>
MirekH
08.11.2021 18:08
Zato <@!340459829183250433> je celkem aktivní 😄
👍 1
GiSo
08.11.2021 18:08
↩
@MirekH
já jsem tu hlavné asi nikdy ani nic nezmoderoval 😄
Ale máš hezkou barvu jména.
Swordfish
08.11.2021 18:08
↩
@GiSo
Ale máš hezkou barvu jména.
Jak ta sediva tak ta tmave fialova je hlavne necitelna.
Bříza
08.11.2021 18:08
↩
@Swordfish
No musel jsem na srazu vysvetlovat, ze moderatori nemuzou prejmenovavat.
jakto že nemužou to kdo mě tu přejmenoval XD
24Maty24
08.11.2021 18:08
↩
@MirekH
Zato <@!340459829183250433> je celkem aktivní 😄
Někdo tu musí udržovat pořádek 😄
GiSo
08.11.2021 18:08
↩
@Swordfish
No musel jsem na srazu vysvetlovat, ze moderatori nemuzou prejmenovavat.
Můžu potvrdit. Nikoho to nezajímalo, ale <@403204367345254402> nám to musel za každou cenu ukázat
KryptoVláďa
08.11.2021 18:08
↩
@Bříza
jakto že nemužou to kdo mě tu přejmenoval XD
ja jsem to byl
MirekH
08.11.2021 18:09
Chtěl jsem teď vyhodit <@!672035199441305600> , ale nejde mi to. Tak asi poletí někdo jiný ať vykážu činnost 😄
(upraveno)
Swordfish
08.11.2021 18:09
↩
@Bříza
jakto že nemužou to kdo mě tu přejmenoval XD
GURU
Bříza
08.11.2021 18:09
↩
@KryptoVláďa
ja jsem to byl
Ahaaa ja celou dobu myslel že to byl tomáš 🤣