# pokec
184679 zpráv • strana 1097/1847
Swordfish 08.11.2021 14:38
procenta padaji
<:peky:884061720933457920>
ten je jasnej 😄
Martin11 08.11.2021 14:38
@KryptoVláďa nemas tam nejaky volny dolary?
Nemám. Mam to všechno v té jedné farmě. Klidně bych pár % vybral a poslal vám něco, ale dojdu až někdy po 7 z práce 😕
Swordfish 08.11.2021 14:39
🤣
KryptoVláďa 08.11.2021 14:39
dobreeeee
Swordfish 08.11.2021 14:39
top prispevek 😄
KryptoVláďa 08.11.2021 14:40
tohle musim retweetnout
🤣 3
tree 木 08.11.2021 14:42
-takhle se k czechpunks postavil Luptak
https://twitter.com/wilderko/status/1457666718940213249
tree 木 08.11.2021 14:49
<@!672035199441305600> sem vedel ze to tweetnes 😄
KryptoVláďa 08.11.2021 14:49
@tree 木 <@!672035199441305600> sem vedel ze to tweetnes 😄
o cernych obdelnicich budu tweetovat asi dlouho...fakt mi nasrali
tree 木 08.11.2021 14:50
tak to uz rovnou delej videa, na tom muzes nahnat spoustu subu
KryptoVláďa 08.11.2021 14:50
a az si dam brko, tak to fakt natocim... uplne vidim ten titulek: CzechPunks: Maxíci došli, koupím si Kracíka 😄
tree 木 08.11.2021 14:50
udelej rozhovor s autorama
to se da udelat anonymne
na to by se podival i kicom 😄
KryptoVláďa 08.11.2021 14:51
kicom mi ma v top vyhledavani, on vidi vsechno, jenom mne si bloknul 😄
tree 木 08.11.2021 14:54
jsem myslel ze habovstiak by moh bejt rozumnej... no ne no
KryptoVláďa 08.11.2021 14:57
na to neni ani co rict
az se to flippne, tak to vsichni zpetne smazou?
tree 木 08.11.2021 14:59
az to flipne tak pojedou dal ze setrvacnosti jeste dlouho.. pak uz to nikoho nebude zajimat, tak proc to mazat
Kosa Fatty.io 08.11.2021 15:24
@tree 木 -takhle se k czechpunks postavil Luptak
https://twitter.com/wilderko/status/1457666718940213249
Tak to netrvalo dlouho a Kicomek je cernej obdelnik
🤣 1
Swordfish 08.11.2021 15:25
dobre jim tak blbeckum 😄
(upraveno)
😆 1
karma jim to vrati na detech, budou debilni 😄
😆 1
KryptoVláďa 08.11.2021 15:35
@Kosa Fatty.io Tak to netrvalo dlouho a Kicomek je cernej obdelnik
jj, komentoval mi to pod tweetem.... pry ho urazi byt nekde, kde je Cmolik
denzel1989 08.11.2021 15:38
Toho Cmolika si mohli odpustit.
Kosa Fatty.io 08.11.2021 15:40
Ma peknou komunitu
tree 木 08.11.2021 15:40
LOL
Peky 08.11.2021 15:41
@MirekH Jednou jsme se plácli s klukama přes kapsu a byli jsem v Řecku na podobné, je to super, i holky se tam tahaly lépe než na Bavárii 😄
na také to už jsem byl 3x a pořád jsem se jebal do hlavy🤣
MirekH 08.11.2021 15:42
<@!473855667325894666> musíš být na koníčka taky občas dole 😂
🤣 1
MirekH 08.11.2021 15:43
@Kosa Fatty.io (attachment)
Lidi jsou fakt magoři.
Peky 08.11.2021 15:44
@MirekH <@!473855667325894666> musíš být na koníčka taky občas dole 😂
to jsi neviděl mojí paní, to by měla zase obouchanou hlavu ona😆
Kosa Fatty.io 08.11.2021 15:44
@MirekH Lidi jsou fakt magoři.
Hlavne to u Kicoma ma velky uspech a chtelo to tam udelat plno lidi. Ted je Adam za hrdinu
Me to prijde jako uz moc….zakomplexovany chovani
Ok Cmolik, Dubaj se tam nehodi…
MirekH 08.11.2021 15:46
<@!518789876842364958> Cmolik je, chtě nechtě, osobností kryptoscény
KryptoVláďa 08.11.2021 15:46
@denzel1989 Toho Cmolika si mohli odpustit.
Cmolik ojebal tolik lidi, ze jestli na nem ted nekdo vydela, tak jenom dobre
MirekH 08.11.2021 15:47
Škoda že mu nedali červené pozadí
Takové heroes vs villains 😄
KryptoVláďa 08.11.2021 15:48
Timhle argumentovali mne, ze se nikdo Slashe ani kicoma nezeptal, jestli je smi pouzit....kurva, je to snad jejich fotka? Kdyz nejakej karikaturista namaluje do novim vtip o kalouskovi, tak se ho taky musi zeptat, nebo je pak v tech novinach cernej obdelnik?
Kosa Fatty.io 08.11.2021 15:48
@MirekH <@!518789876842364958> Cmolik je, chtě nechtě, osobností kryptoscény
Jako jooo… ale vis jak… na ETHBrno nebo do ostravy ho taky nepozves 😄 ale tak co… je to prece sranda ale to jak ti btc dementi do toho jedou je proste hrozne smesny…. Jestli to bylo vytvoreny aby je to nasralo tak to vychazi 😄
👍 1
MirekH 08.11.2021 15:49
<@!672035199441305600> přesně tak, jako by se Satoshi ptal prezidenta USA, zda mu může sebrat monopol na peníze a zda mu to nebude vadit, že se na to kdyžtak vysere 😄
KryptoVláďa 08.11.2021 15:50
ja se fakt naseru a to video jednou natocim 😄
ale zase pak budu pasivne agresivni 😄
Kosa Fatty.io 08.11.2021 15:50
Natoc
😄
MirekH 08.11.2021 15:50
Spíš je škoda, že jim CzechPunks vyhověli a že to není skutečně decentralizované
Tedy fuck, jen bych změnil jména , místo Jakub Vejmola by se jmenoval třeba Jabuk Volajem
Kosa Fatty.io 08.11.2021 15:51
Vejmluva
MirekH 08.11.2021 15:51
Jako když jsi hrál na začátku tisíciletí Pro evolution soccer, který neměl licenci na jména
😆 1
Kosa Fatty.io 08.11.2021 15:52
@MirekH Jako když jsi hrál na začátku tisíciletí Pro evolution soccer, který neměl licenci na jména
To bylo hrozny tehdy 😄
KryptoVláďa 08.11.2021 15:53
Jakub Volajem je ale supeeer
Ja vlastne nevim, jestli se k tomu nejak postavit mam a jestli jo, tak jak....
jdeme na 4800
Ondřej 08.11.2021 16:13
tak to je cool <:pog:825465951868813342> Díky Vláďo
By me zajimalo, co naucil Kicom svoje lidi.. <:kicom:831836375271079977>
❤️ 2
Roonwild 08.11.2021 16:14
Toxický Maxismus Leninismus
kicom:831836375271079977 1
AldaCvalda 08.11.2021 16:15
@Ondřej tak to je cool <:pog:825465951868813342> Díky Vláďo
Ahoj. Jak jsi se k tomu dostal? Mě to zatím nějak nic nezkazuje. Diky
Kosa Fatty.io 08.11.2021 16:16
@Ondřej By me zajimalo, co naucil Kicom svoje lidi.. <:kicom:831836375271079977>
Nevzdelavat se, hanit cizi praci a vyzkum, plivat na ostatni, hodlovat a mit nohy v teple.
Ondřej 08.11.2021 16:18
@AldaCvalda Ahoj. Jak jsi se k tomu dostal? Mě to zatím nějak nic nezkazuje. Diky
no kliknul jsem na odkaz pod videem a dal tam adresu, a ktere jsem to vytvarel
Peky 08.11.2021 16:18
@Ondřej tak to je cool <:pog:825465951868813342> Díky Vláďo
hlavně ten airdorp celý neutraťte, aby bylo na večírek - letadlo se nám pomalu kácí k zemi🤣 kdyby zamknul jen na 365 dní, tak se plácáme po zádech, teď každý den 10k USD odečítám, no uvidíme...
adamyjo 08.11.2021 16:18
Jsem zvedavy, jakou bude mit ENS cenu a gratuluji vsem co claimnou 🙂
Swordfish 08.11.2021 16:19
za me avax velky spatny
neprochazi transakce, pomaly to je
Peky 08.11.2021 16:19
@Swordfish neprochazi transakce, pomaly to je
ale zase jsou tam hezký %😂
Swordfish 08.11.2021 16:19
protoze lidi nemuzou ven ani dovnitr 😄
🤣 2
jsem udelal 2 transakce, v metamasku jsou okej, projde i info ze prosli, ale vubec neexistuji 😄
KryptoVláďa 08.11.2021 16:20
@AldaCvalda Ahoj. Jak jsi se k tomu dostal? Mě to zatím nějak nic nezkazuje. Diky
A mas domenu?
AldaCvalda 08.11.2021 16:20
No na adrese jich mám víc. Jen teda nevím, zda to tak stačí
* na peněžence
KryptoVláďa 08.11.2021 16:21
@AldaCvalda No na adrese jich mám víc. Jen teda nevím, zda to tak stačí
Je jedno kolik jich mas.
KryptoVláďa 08.11.2021 16:21
@AldaCvalda No na adrese jich mám víc. Jen teda nevím, zda to tak stačí
<@403204367345254402> budes to davat na v3?
Swordfish 08.11.2021 16:25
jestli nekdo udela pool tak proc ne
zakladat ho nebudu
dnes s tim nic delat nebudu, pockam do zitra
to se i stabilizuje cena
KryptoVláďa 08.11.2021 16:26
Zase dneska budou obchody be?
Premyslim ze otevru flasku a pockam si
Swordfish 08.11.2021 16:26
ale nechci do toho cumet do 3 rano
AldaCvalda 08.11.2021 16:27
@KryptoVláďa Sem dej dresu https://ens-airdrop.vercel.app/
Ok. Díky tady to vidím.
Swordfish 08.11.2021 16:27
nebo udelame pulnocni workshop na v3 ? 😄
🏆 1 👍 1
a natruc bude gas 300
KryptoVláďa 08.11.2021 16:31
@AldaCvalda Ok. Díky tady to vidím.
Kolik?
KryptoVláďa 08.11.2021 16:31
@Swordfish a natruc bude gas 300
Si pis, vsichni budou claimovat
AldaCvalda 08.11.2021 16:31
116
tree 木 08.11.2021 16:31
50% jde povinne vladovi na virivku
hm 😄
tak ne no
KryptoVláďa 08.11.2021 16:32
@tree 木 50% jde povinne vladovi na virivku
Tak jestli i od tebe…. 🤣🤣🤣 bych ti dal vsechny svoje zavarovacky 🤣🤣
A jdi uz taky do pici s tou virivkou 🤣🤣
tree 木 08.11.2021 16:33
🤣 🤣
KryptoVláďa 08.11.2021 16:34
Myslim ze prurazem 4700 jsne se dostali do faze jsko kdyz btc prorazil 20… a ted chvili jenom up
AldaCvalda 08.11.2021 16:38
A claim bude teda až v noci možný,že ?
KryptoVláďa 08.11.2021 16:40
Jj