# pokec
184679 zpráv • strana 1098/1847
jozefbalogh 08.11.2021 10:42
No super
MirekH 08.11.2021 10:42
žádnou odměnu zatím nemáš
jozefbalogh 08.11.2021 10:42
To jsem chtel vedet dekuju
MirekH 08.11.2021 10:42
ještě ani nebéží aukce
jozefbalogh 08.11.2021 10:42
Vidis a ja ani nespal
Kvuli tomu
😂
MirekH 08.11.2021 10:43
<@!751029796275748864> doporučuji to to trochu nastudovat, myslím to dobře, očividně nevíš která bije, sedni a čti (třeba polkadotters) jinak se spálíš, špatně něco zamkneš kam nemáš atd ... .
jozefbalogh 08.11.2021 10:44
No ale ty polky tam zavrit sli
Uplne v pohode prostuduji dekuju
👍 1
MirekH 08.11.2021 10:45
<@!751029796275748864> jasně že šly, nastuduj co je crowdloan, co je aukce, co je kusama, co je polkadot, co je moonriver a co je moonbeam
jozefbalogh 08.11.2021 10:45
Ok
GiSo 08.11.2021 10:52
😂 11
"Smysl pro humor jim nechybí."
😂😅😂🤣😅😂
MirekH 08.11.2021 10:54
😂
Roonwild 08.11.2021 11:09
@KryptoVláďa <@477237369175670794> uz se radsi nekamaradi
Kamarádím kluci co já bych bez Vás dělal 🥰
🏆 1
KryptoVláďa 08.11.2021 11:11
@Roonwild Kamarádím kluci co já bych bez Vás dělal 🥰
Uvidime 🤣🤣🤣
KryptoVláďa 08.11.2021 11:15
@GiSo (attachment)
<@&884511294819020820> heeej tvl 🤣🤣🤣
Swordfish 08.11.2021 11:27
@GiSo (attachment)
musis to hodit do <#767648374328918017>
Swordfish 08.11.2021 11:37
<@!397625533283958787> neco pro tebe ? ^
👍 1
Roonwild 08.11.2021 12:03
@KryptoVláďa Uvidime 🤣🤣🤣
Jak říkala babička, každý milion dobrý 🙂
🤣 1
Roonwild 08.11.2021 12:06
@Tomáš nebo že bych se taky vykašlal na skromnost a šel nakupovat? https://www.sauto.cz/osobni/detail/porsche/panamera/155422130
Bez ohledu na Airdrop až prodáme starou loď kupujeme tuhle 🙂
https://www.hanseyachtsag.com/hanse/gb/yachts/hanse-495/
MirekH 08.11.2021 12:13
<@!477237369175670794> My si za <#800803040273760288> koupíme dvakrát takovou
(upraveno)
🥳 2
KryptoVláďa 08.11.2021 12:14
@MirekH <@!477237369175670794> My si za <#800803040273760288> koupíme dvakrát takovou
Ale jenom model 🤣
MirekH 08.11.2021 12:14
<@!672035199441305600> nebo až bude polka za 20k $ 😂
Tomáš 08.11.2021 12:16
@Roonwild Bez ohledu na Airdrop až prodáme starou loď kupujeme tuhle 🙂
https://www.hanseyachtsag.com/hanse/gb/yachts/hanse-495/
To by šlo 👍
KryptoVláďa 08.11.2021 12:22
Swordfish 08.11.2021 12:23
maaaaaloooooo
AMwhatAM 08.11.2021 12:25
az bude ether 20K? Swap na uniswapu bude 400$ tak to uz nevysvetlim nikomu novemu
MirekH 08.11.2021 12:25
@Roonwild Bez ohledu na Airdrop až prodáme starou loď kupujeme tuhle 🙂
https://www.hanseyachtsag.com/hanse/gb/yachts/hanse-495/
Jednou jsme se plácli s klukama přes kapsu a byli jsem v Řecku na podobné, je to super, i holky se tam tahaly lépe než na Bavárii 😄
Při mrdání v kajutě se pak nejebeš pořád o něco do hlavy, to chceš ...
KryptoVláďa 08.11.2021 12:26
🤣🤣🤣
Swordfish 08.11.2021 12:26
@AMwhatAM az bude ether 20K? Swap na uniswapu bude 400$ tak to uz nevysvetlim nikomu novemu
pridej 😄
MirekH 08.11.2021 12:26
<@!709044998472990790> 1 ETH bude pořád 1 ETH, ne? Proč tam pořád tahat dolar 😄
Swordfish 08.11.2021 12:26
@MirekH <@!709044998472990790> 1 ETH bude pořád 1 ETH, ne? Proč tam pořád tahat dolar 😄
protoze novy lidi budou mit drahej ETH vstup
Kosa Fatty.io 08.11.2021 12:27
@MirekH Při mrdání v kajutě se pak nejebeš pořád o něco do hlavy, to chceš ...
Jsem rad ze tridni fond mas pod palcem zrovna ty, aspon vyberes tu poradnou a praktickou
😂 1
Swordfish 08.11.2021 12:27
takze je zajima ten $
KryptoVláďa 08.11.2021 12:27
Presne. Swap bude porad dtejnf drahej
kicom:831836375271079977 1
MirekH 08.11.2021 12:27
<@!403204367345254402> vím, ironie tvl 😄
Swordfish 08.11.2021 12:27
eth za 20 je pro nas hezky, ale tu sit to zabije
KryptoVláďa 08.11.2021 12:28
Az bude 20k tak uz snad bzde sharding
tree 木 08.11.2021 13:47
@AMwhatAM az bude ether 20K? Swap na uniswapu bude 400$ tak to uz nevysvetlim nikomu novemu
cena poplatku je zavisla od toho jak lide chteji eth blockchain pouzivat, ne od toho jaka je cena eth...
Prave ze se to novacku vysvetli mnohem lip, nez kdyz se jim to vysvetlovalo kdyz swap stal $1 😄
Kdyz nekdo prijde do krypta novej, tak by se mu melo predevsim vysvetlit co je to blockchain, blockchain trilema a ze ty vysoky poplatky maji duvod ... A taky to ze pokud si s tim nekdo chce hrat s par dolarama, tak pro nej fakt L1 neni, na to mame sidechainy a L2
tree 木 08.11.2021 13:58
Jeste bude hodne dlouho trvat, nez budou decentralizovany kryptomeny rychlejsi, levnejsi a pohodnejsi nez centralizovany produkty
Proto se musi novacci tahat hlavne na to hlavni - neutralita, decentralizace atp. viz 5 piliru kryptomen
Swordfish 08.11.2021 14:04
Pilire, trilema, ... To zni jak nabozenstvi.
🤣 1
KryptoVláďa 08.11.2021 14:09
Jirkooooooo <@473855667325894666> 🤣🤣🤣🤣
Ondřej 08.11.2021 14:09
Co to farmíme?😂
Swordfish 08.11.2021 14:11
<@!672035199441305600> no to je asi blbost ne ? 😄
ja si to nasel teda, vidim to 😄
APY
12,197,393,744,638,427,000,000,000 %
trochu picovina, protoze pri tomhle cisle bych z 1$ za den byl milionar 😄
Kosa Fatty.io 08.11.2021 14:13
Jdem do toho 😄
KryptoVláďa 08.11.2021 14:13
@Swordfish trochu picovina, protoze pri tomhle cisle bych z 1$ za den byl milionar 😄
Neber to
Swordfish 08.11.2021 14:13
a kdyz vidim tu stranku, to je zase nejaky Olympus na AVAXu 😄
tady dole jsou uz ty cisla normalni
tree 木 08.11.2021 14:16
@Swordfish Pilire, trilema, ... To zni jak nabozenstvi.
Tak krypto je ideologie... Nabozenstvi se z toho stava jen pokud to cloveku vleze do hlavy moc :D
Swordfish 08.11.2021 14:17
Nic pro me , tyhle ideologie 😄
(upraveno)
asi si jdu poslat neco na AVAX 😄
<@!672035199441305600> jdem spolu ? 😄
KryptoVláďa 08.11.2021 14:18
@Swordfish <@!672035199441305600> jdem spolu ? 😄
nemam nic na avaxu, umito to z polygonu?
Swordfish 08.11.2021 14:18
nevim, jeste jsem to nestudoval
KryptoVláďa 08.11.2021 14:18
nebo si posles vic a ja ti to hodim?
treba 50 bych tam pro prdel narval
Swordfish 08.11.2021 14:18
ale to by chtelo vzit z burzy, jinak budu platit drahej ETH bridge transfer
MiBo 08.11.2021 14:18
na polygonu se to jmenuje Klima
Swordfish 08.11.2021 14:18
videl jsem na twitteru ze ta Klima taky jede pecky 😄
tree 木 08.11.2021 14:19
@Swordfish Nic pro me , tyhle ideologie 😄
to ze to neni nic pro tebe... je taky nejaka ideologie :D
KryptoVláďa 08.11.2021 14:20
@Swordfish videl jsem na twitteru ze ta Klima taky jede pecky 😄
pujdu tam 😄
mozna mam na polygonu nejaky dolce
kdyby teda polygon makal
se na nej ani nelognu
tree 木 08.11.2021 14:22
@KryptoVláďa se na nej ani nelognu
Swordfish 08.11.2021 14:27
🤮
KryptoVláďa 08.11.2021 14:28
binance neposila na avax c-chain
mrdky
tak mame po pici
gamble nebude
Swordfish 08.11.2021 14:28
aaaaale
mam i bitfinex
a gas 150 je luxus 😄
(upraveno)
KryptoVláďa 08.11.2021 14:30
umi c-chain?
Swordfish 08.11.2021 14:30
dunno
na bitfinexu se nemuzu podivat na withdraw kdyz to tam nemam
poblej
KryptoVláďa 08.11.2021 14:34
tk to asi mrdame....treba se jeste letos polygon rozjede
Swordfish 08.11.2021 14:34
vubec
uz rozjidim plan 😄
KryptoVláďa 08.11.2021 14:34
tak v nem se mnou pocitej
Swordfish 08.11.2021 14:34
😄
KryptoVláďa 08.11.2021 14:34
jedu po D1 moc toho nevymyslim
Martin11 08.11.2021 14:35
Že bych večer taky s trochou zkusil 😀 Já mám farmu Avax/Joe, ale to je nuda. Toto jsou jiný procenta 😂
KryptoVláďa 08.11.2021 14:35
@Martin11 Že bych večer taky s trochou zkusil 😀 Já mám farmu Avax/Joe, ale to je nuda. Toto jsou jiný procenta 😂
nemas tam nejaky volny dolary?