jozefbalogh
08.11.2021 10:42
No super
MirekH
08.11.2021 10:42
žádnou odměnu zatím nemáš
jozefbalogh
08.11.2021 10:42
To jsem chtel vedet dekuju
MirekH
08.11.2021 10:42
ještě ani nebéží aukce
jozefbalogh
08.11.2021 10:42
Vidis a ja ani nespal
Kvuli tomu
😂
MirekH
08.11.2021 10:43
<@!751029796275748864> doporučuji to to trochu nastudovat, myslím to dobře, očividně nevíš která bije, sedni a čti (třeba polkadotters) jinak se spálíš, špatně něco zamkneš kam nemáš atd ... .
jozefbalogh
08.11.2021 10:44
No ale ty polky tam zavrit sli
Uplne v pohode prostuduji dekuju
👍 1
MirekH
08.11.2021 10:45
<@!751029796275748864> jasně že šly, nastuduj co je crowdloan, co je aukce, co je kusama, co je polkadot, co je moonriver a co je moonbeam
jozefbalogh
08.11.2021 10:45
Ok
MirekH
08.11.2021 10:54
😂
Roonwild
08.11.2021 11:09
↩
@KryptoVláďa
<@477237369175670794> uz se radsi nekamaradi
Kamarádím kluci co já bych bez Vás dělal 🥰
🏆 1
KryptoVláďa
08.11.2021 11:11
↩
@Roonwild
Kamarádím kluci co já bych bez Vás dělal 🥰
Uvidime 🤣🤣🤣
KryptoVláďa
08.11.2021 11:15
↩
@GiSo
(attachment)
<@&884511294819020820> heeej tvl 🤣🤣🤣
Swordfish
08.11.2021 11:27
↩
@GiSo
(attachment)
musis to hodit do <#767648374328918017>
Roonwild
08.11.2021 12:03
↩
@KryptoVláďa
Uvidime 🤣🤣🤣
Jak říkala babička, každý milion dobrý 🙂
🤣 1
Roonwild
08.11.2021 12:06
↩
@Tomáš
nebo že bych se taky vykašlal na skromnost a šel nakupovat? https://www.sauto.cz/osobni/detail/porsche/panamera/155422130
Bez ohledu na Airdrop až prodáme starou loď kupujeme tuhle 🙂
https://www.hanseyachtsag.com/hanse/gb/yachts/hanse-495/
https://www.hanseyachtsag.com/hanse/gb/yachts/hanse-495/
MirekH
08.11.2021 12:13
<@!477237369175670794> My si za <#800803040273760288> koupíme dvakrát takovou
(upraveno)
🥳 2
KryptoVláďa
08.11.2021 12:14
↩
@MirekH
<@!477237369175670794> My si za <#800803040273760288> koupíme dvakrát takovou
Ale jenom model 🤣
MirekH
08.11.2021 12:14
<@!672035199441305600> nebo až bude polka za 20k $ 😂
Tomáš
08.11.2021 12:16
↩
@Roonwild
Bez ohledu na Airdrop až prodáme starou loď kupujeme tuhle 🙂
https://www.hanseyachtsag.com/hanse/gb/yachts/hanse-495/
https://www.hanseyachtsag.com/hanse/gb/yachts/hanse-495/
To by šlo 👍
KryptoVláďa
08.11.2021 12:22
Swordfish
08.11.2021 12:23
maaaaaloooooo
AMwhatAM
08.11.2021 12:25
az bude ether 20K? Swap na uniswapu bude 400$ tak to uz nevysvetlim nikomu novemu
MirekH
08.11.2021 12:25
↩
@Roonwild
Bez ohledu na Airdrop až prodáme starou loď kupujeme tuhle 🙂
https://www.hanseyachtsag.com/hanse/gb/yachts/hanse-495/
https://www.hanseyachtsag.com/hanse/gb/yachts/hanse-495/
Jednou jsme se plácli s klukama přes kapsu a byli jsem v Řecku na podobné, je to super, i holky se tam tahaly lépe než na Bavárii 😄
Při mrdání v kajutě se pak nejebeš pořád o něco do hlavy, to chceš ...
KryptoVláďa
08.11.2021 12:26
🤣🤣🤣
Swordfish
08.11.2021 12:26
↩
@AMwhatAM
az bude ether 20K? Swap na uniswapu bude 400$ tak to uz nevysvetlim nikomu novemu
pridej 😄
MirekH
08.11.2021 12:26
<@!709044998472990790> 1 ETH bude pořád 1 ETH, ne? Proč tam pořád tahat dolar 😄
Swordfish
08.11.2021 12:26
↩
@MirekH
<@!709044998472990790> 1 ETH bude pořád 1 ETH, ne? Proč tam pořád tahat dolar 😄
protoze novy lidi budou mit drahej ETH vstup
Kosa Fatty.io
08.11.2021 12:27
↩
@MirekH
Při mrdání v kajutě se pak nejebeš pořád o něco do hlavy, to chceš ...
Jsem rad ze tridni fond mas pod palcem zrovna ty, aspon vyberes tu poradnou a praktickou
😂 1
Swordfish
08.11.2021 12:27
takze je zajima ten $
KryptoVláďa
08.11.2021 12:27
Presne. Swap bude porad dtejnf drahej
kicom:831836375271079977 1
MirekH
08.11.2021 12:27
<@!403204367345254402> vím, ironie tvl 😄
Swordfish
08.11.2021 12:27
eth za 20 je pro nas hezky, ale tu sit to zabije
KryptoVláďa
08.11.2021 12:28
Az bude 20k tak uz snad bzde sharding
Swordfish
08.11.2021 12:29
tree 木
08.11.2021 13:47
↩
@AMwhatAM
az bude ether 20K? Swap na uniswapu bude 400$ tak to uz nevysvetlim nikomu novemu
cena poplatku je zavisla od toho jak lide chteji eth blockchain pouzivat, ne od toho jaka je cena eth...
Prave ze se to novacku vysvetli mnohem lip, nez kdyz se jim to vysvetlovalo kdyz swap stal $1 😄
Kdyz nekdo prijde do krypta novej, tak by se mu melo predevsim vysvetlit co je to blockchain, blockchain trilema a ze ty vysoky poplatky maji duvod ... A taky to ze pokud si s tim nekdo chce hrat s par dolarama, tak pro nej fakt L1 neni, na to mame sidechainy a L2
tree 木
08.11.2021 13:58
Jeste bude hodne dlouho trvat, nez budou decentralizovany kryptomeny rychlejsi, levnejsi a pohodnejsi nez centralizovany produkty
Proto se musi novacci tahat hlavne na to hlavni - neutralita, decentralizace atp. viz 5 piliru kryptomen
KryptoVláďa
08.11.2021 14:01
Swordfish
08.11.2021 14:04
Pilire, trilema, ... To zni jak nabozenstvi.
🤣 1
Ondřej
08.11.2021 14:09
Co to farmíme?😂
Swordfish
08.11.2021 14:11
<@!672035199441305600> no to je asi blbost ne ? 😄
ja si to nasel teda, vidim to 😄
APY
12,197,393,744,638,427,000,000,000 %
12,197,393,744,638,427,000,000,000 %
trochu picovina, protoze pri tomhle cisle bych z 1$ za den byl milionar 😄
Kosa Fatty.io
08.11.2021 14:13
Jdem do toho 😄
KryptoVláďa
08.11.2021 14:13
↩
@Swordfish
trochu picovina, protoze pri tomhle cisle bych z 1$ za den byl milionar 😄
Neber to
Swordfish
08.11.2021 14:13
a kdyz vidim tu stranku, to je zase nejaky Olympus na AVAXu 😄
tree 木
08.11.2021 14:16
↩
@Swordfish
Pilire, trilema, ... To zni jak nabozenstvi.
Tak krypto je ideologie... Nabozenstvi se z toho stava jen pokud to cloveku vleze do hlavy moc :D
Swordfish
08.11.2021 14:17
Nic pro me , tyhle ideologie 😄
(upraveno)
asi si jdu poslat neco na AVAX 😄
<@!672035199441305600> jdem spolu ? 😄
KryptoVláďa
08.11.2021 14:18
↩
@Swordfish
<@!672035199441305600> jdem spolu ? 😄
nemam nic na avaxu, umito to z polygonu?
Swordfish
08.11.2021 14:18
nevim, jeste jsem to nestudoval
KryptoVláďa
08.11.2021 14:18
nebo si posles vic a ja ti to hodim?
treba 50 bych tam pro prdel narval
Swordfish
08.11.2021 14:18
ale to by chtelo vzit z burzy, jinak budu platit drahej ETH bridge transfer
MiBo
08.11.2021 14:18
na polygonu se to jmenuje Klima
Swordfish
08.11.2021 14:18
videl jsem na twitteru ze ta Klima taky jede pecky 😄
tree 木
08.11.2021 14:19
↩
@Swordfish
Nic pro me , tyhle ideologie 😄
to ze to neni nic pro tebe... je taky nejaka ideologie :D
KryptoVláďa
08.11.2021 14:20
↩
@Swordfish
videl jsem na twitteru ze ta Klima taky jede pecky 😄
pujdu tam 😄
mozna mam na polygonu nejaky dolce
kdyby teda polygon makal
se na nej ani nelognu
tree 木
08.11.2021 14:22
↩
@KryptoVláďa
se na nej ani nelognu
Swordfish
08.11.2021 14:27
🤮
KryptoVláďa
08.11.2021 14:28
binance neposila na avax c-chain
mrdky
tak mame po pici
gamble nebude
Swordfish
08.11.2021 14:28
aaaaale
mam i bitfinex
a gas 150 je luxus 😄
(upraveno)
KryptoVláďa
08.11.2021 14:30
umi c-chain?
Swordfish
08.11.2021 14:30
dunno
na bitfinexu se nemuzu podivat na withdraw kdyz to tam nemam
poblej
KryptoVláďa
08.11.2021 14:34
tk to asi mrdame....treba se jeste letos polygon rozjede
Swordfish
08.11.2021 14:34
vubec
uz rozjidim plan 😄
KryptoVláďa
08.11.2021 14:34
tak v nem se mnou pocitej
Swordfish
08.11.2021 14:34
😄
KryptoVláďa
08.11.2021 14:34
jedu po D1 moc toho nevymyslim
Martin11
08.11.2021 14:35
Že bych večer taky s trochou zkusil 😀 Já mám farmu Avax/Joe, ale to je nuda. Toto jsou jiný procenta 😂
Swordfish
08.11.2021 14:35
KryptoVláďa
08.11.2021 14:35
↩
@Martin11
Že bych večer taky s trochou zkusil 😀 Já mám farmu Avax/Joe, ale to je nuda. Toto jsou jiný procenta 😂
nemas tam nejaky volny dolary?