# pokec
184677 zpráv • strana 1099/1847
tree 木 07.11.2021 18:10
ono taky dost zalezi na tom kde clovek je.. at to nema k nejblizsimu serveru moc daleko
v tomhle je proton urcite lepsi, ma 2x vic serveru
Roonwild 07.11.2021 18:50
Co dokoupit nějaké ENS domény na OpepnSea některé jsou tam za pár $ 🙂
Swordfish 07.11.2021 18:52
snapshot na ens domeny uz probehl
nedostanes vice ENS tokenu
pokud mas na mysli jinej duvod, nepochopil jsme ho :/ (ale ja nejsem tak proziravy, je to mozne)
(upraveno)
KryptoVláďa 07.11.2021 19:14
@Swordfish pokud mas na mysli jinej duvod, nepochopil jsme ho :/ (ale ja nejsem tak proziravy, je to mozne)
myslim, ze jich chtel mit jenom vic
jiricepelka 07.11.2021 19:38
XDDDDD
já ty bloky poslední dobou celkem sbírám
MirekH 07.11.2021 19:42
<@!333601337067438080> buduješ blockchain?
jiricepelka 07.11.2021 19:43
@MirekH <@!333601337067438080> buduješ blockchain?
buduju ETH blockchain XDDD
ale to se klukům maxíkům očividně moc nelíbí
MirekH 07.11.2021 19:45
A na Twitteru buduješ BTCMaxisBLOCKCHAIN 😄
(upraveno)
kek:872079105607233557 1 🤣 2
Tomassino 07.11.2021 21:50
tak jak v neděli při večeru? zelení se zelení?
jozefbalogh 07.11.2021 23:21
kluci jsem uplne hotovej vubec nevim proč nevidim žádný odměny nebo proč mi to píše že adresa neni přihlášená dokáže nekdo poradit
Roonwild 08.11.2021 01:04
ETH 🚀
tree 木 08.11.2021 01:52
spis btc
KryptoVláďa 08.11.2021 04:54
Ale to je mi hezke probuzeni 🤣
formix 08.11.2021 05:04
@KryptoVláďa Ale to je mi hezke probuzeni 🤣
Taky si rikam
Kosa Fatty.io 08.11.2021 05:13
@jozefbalogh kluci jsem uplne hotovej vubec nevim proč nevidim žádný odměny nebo proč mi to píše že adresa neni přihlášená dokáže nekdo poradit
Pockej az bude konec aukce… jak maji vedet kolik ti maji dat, kdyz nevi kolik se vybere?

Edit: on je to vlastne river.. sorry … a ty jsi je podporil v aukcich? Pojd do <#900661092785741824>
(upraveno)
A bacha mas malo baterky 😄
(upraveno)
😆 3
venca Tol 08.11.2021 06:12
@Swordfish spis aby lidi tady trenovali anglictinu, asi kdyz mi tady jisty nejmenovany venca t... rekne ze neumi anglicky 😄
Vole za mě byla ještě ruština
KryptoVláďa 08.11.2021 06:23
@venca Tol Vole za mě byla ještě ruština
A v podnikani pouzivas ciganstinu 🤣
venca Tol 08.11.2021 06:27
No jo. Někdo je musí vykořisťovat 😂
Když se to tak vezme, dělám pro společnost službu. Vykořistuji cigany, aby nebyli tolik bohatý.
GiSo 08.11.2021 06:31
@venca Tol Když se to tak vezme, dělám pro společnost službu. Vykořistuji cigany, aby nebyli tolik bohatý.
A neplatí ti to náhodou sociálka?
🤣 1
KryptoVláďa 08.11.2021 06:46
KryptoVláďa 08.11.2021 06:53
@Peky co jsme tam dávali😆
Kolik mas?
Peky 08.11.2021 06:54
@KryptoVláďa Kolik mas?
já nevím to přihlášení, musím někde dohledat, už je to nějaký pátek🤣
KryptoVláďa 08.11.2021 06:57
@Peky já nevím to přihlášení, musím někde dohledat, už je to nějaký pátek🤣
Staci dat adresu sem https://ens-airdrop.vercel.app/
Uz ti resime 3 dny v <#801880826178568202>
Peky 08.11.2021 06:59
Total: 115.62066925941593 ENS
{
ale tady si to neclaimnu
KryptoVláďa 08.11.2021 07:00
@Peky Total: 115.62066925941593 ENS
{
Hajzle! Na claim se normalne prihlasis penezenkou na ktery mas to ens
Peky 08.11.2021 07:01
@KryptoVláďa Hajzle! Na claim se normalne prihlasis penezenkou na ktery mas to ens
nevím jestli je to hodně nebo málo, měl jsem jenom jednu😆
dostal jsem farmářského králíka🤣
venca Tol 08.11.2021 07:03
@GiSo A neplatí ti to náhodou sociálka?
Hele platí mi to lidi. Pokud si vyběhaj sociálku to nevím a je mi to jedno. A když jo , tak stojím u dveří a spívám https://www.youtube.com/watch?v=w9OMq0FkNRc&ab_channel=Kan%C3%A1lu%C5%BEivateleEdmundaElliotta
Peky 08.11.2021 07:05
@KryptoVláďa Hajzle! Na claim se normalne prihlasis penezenkou na ktery mas to ens
to nefunguje
Kosa Fatty.io 08.11.2021 07:08
@Peky to nefunguje
Az zitra v 1 rano
👍 1
Peky 08.11.2021 07:16
3 biliony USD market cap - těším se na 10🥳
KryptoVláďa 08.11.2021 07:18
@Peky to nefunguje
Claim je az zitra
Peky 08.11.2021 07:19
@KryptoVláďa Claim je az zitra
ty jsi posbíral kolik?
KryptoVláďa 08.11.2021 07:20
@Peky ty jsi posbíral kolik?
Jenom 90. Ale treba tokovej <@477237369175670794> … od toho se tesim na donate 🤣🤣🤣🤣💰💰💰
Peky 08.11.2021 07:22
já se od rána seru se supportem Beta finance, poskytnul jsem tam likviditu a když používám trezor + metamask, tak mají technické problémy a nejde to vybrat... naštěstí jsem to jen polechtal😆
picard:822537684441890836 1
KryptoVláďa 08.11.2021 07:24
@Peky já se od rána seru se supportem Beta finance, poskytnul jsem tam likviditu a když používám trezor + metamask, tak mají technické problémy a nejde to vybrat... naštěstí jsem to jen polechtal😆
My uz testujeme farmu na kusame a jede to. Chybis tam 🤣
🐣 1 😂 1 😅 1 🤣 1
Swordfish 08.11.2021 07:28
<@!473855667325894666> pujdeme farmit na Ropsten nebo Kovan ?
Peky 08.11.2021 07:30
@Swordfish <@!473855667325894666> pujdeme farmit na Ropsten nebo Kovan ?
to abych pořídil další hrábě🤣 mám asi osm farem, tak teď chvíli syslit etherea
Peky 08.11.2021 07:30
@KryptoVláďa My uz testujeme farmu na kusame a jede to. Chybis tam 🤣
ráno jsem si všimnul, v jakém vlákně to probíráte?
máme doma holky - on-line vyuka - moc nestíhám
KryptoVláďa 08.11.2021 07:32
@Peky ráno jsem si všimnul, v jakém vlákně to probíráte?
<#770683680363380776>
KryptoVláďa 08.11.2021 07:32
@Peky ráno jsem si všimnul, v jakém vlákně to probíráte?
Polkaex.io
Peky 08.11.2021 07:34
@KryptoVláďa Polkaex.io
koukám na likviditu a to tam máte jenom vy🤣
Kosa Fatty.io 08.11.2021 07:35
@Peky koukám na likviditu a to tam máte jenom vy🤣
Nic tam nehaz.. nam sundas procenta 😂😂
KryptoVláďa 08.11.2021 07:36
Pravda
Peky 08.11.2021 07:36
@Kosa Fatty.io Nic tam nehaz.. nam sundas procenta 😂😂
nechám vám, já si chci otevřít další bazén na https://www.tokemak.xyz/ sice jen 200% ale pohodička, jsem tam měsíc a nemohu si stěžovat, zítra opět spustí reaktory😂
proto jsem chtěl vybrat Beta a převést - nové ETH se mi tam nechtějí dávat
Peky 08.11.2021 07:46
a hlavně už budou moc hlasovat i uživatelé s trezorem
pog:825465951868813342 1
KryptoVláďa 08.11.2021 07:49
Ach ty precechteloviny 🤣🤭
Peky 08.11.2021 07:52
@KryptoVláďa Ach ty precechteloviny 🤣🤭
tak hlavně, že to funguje, taky se tady psalo, mám stable v Eleně a jsem spokojený😂 proto to mít na více políčkách, kdyby se něco posralo a mít limitku max 10 ETH😂 🤣
Swordfish 08.11.2021 07:53
ach ta Elena 🥰
Peky 08.11.2021 07:56
tak mi odpověděli z Beta, porádíte mi, kde najdu v nastavení aktualizace - If you are using MetaMask with Trezor downgrade to MetaMask 9.8.4
Swordfish 08.11.2021 07:57
Ti rovnou mohli napsat: prestante pouzivat Trezor.
Peky 08.11.2021 08:00
@Swordfish Ti rovnou mohli napsat: prestante pouzivat Trezor.
já na Metamasku nic nemám, všechno propojené z Trezorem, tak si odinstaluji a na instaluji a mělo by to jet....
Swordfish 08.11.2021 08:00
Je to cesky produkty, ty stoji za hovno.
Peky 08.11.2021 08:01
@Swordfish Je to cesky produkty, ty stoji za hovno.
i ty patriote🤣
Swordfish 08.11.2021 08:01
Vyrabi se pocitace, graficke karty, zdroje, pameti, monitory v cesku?
No tak na cem tezis?
Vsechno vypsane se vyrabi v asii a funguje. A pak jednou koupis cesky trezor a uz se to jebe 😄
Swordfish 08.11.2021 08:26
Tady je v pondeli rano pekna nuda 😄
Tomáš 08.11.2021 09:08
@Peky Total: 115.62066925941593 ENS
{
to je takový asi běžný standard 😄 ... jen <@!477237369175670794> má ranec (přes 400 tokenů), přičemž nejvyšší airdrop byl snad asi 1100 na adresu
KryptoVláďa 08.11.2021 09:14
<@477237369175670794> uz se radsi nekamaradi
Tomáš 08.11.2021 09:15
@KryptoVláďa <@477237369175670794> uz se radsi nekamaradi
ten to prochlastal ještě dřív než airdrop přišel a pak to zapomene claimnout 😄
KryptoVláďa 08.11.2021 09:18
@Tomáš ten to prochlastal ještě dřív než airdrop přišel a pak to zapomene claimnout 😄
Koupil domu kabelku a na nas nezbyde 🤣
🤣 2
Tomáš 08.11.2021 09:19
@KryptoVláďa Koupil domu kabelku a na nas nezbyde 🤣
je pravda, že jeho mladá kdyby chtěla 2 kabelky, tak airdrop zmizel a ještě musí doplácet 😄
KryptoVláďa 08.11.2021 09:19
Mrdacka za dva mice 🤣🤣🤣
Tomáš 08.11.2021 09:29
nebo že bych se taky vykašlal na skromnost a šel nakupovat? https://www.sauto.cz/osobni/detail/porsche/panamera/155422130
Kosa Fatty.io 08.11.2021 09:36
@Tomáš nebo že bych se taky vykašlal na skromnost a šel nakupovat? https://www.sauto.cz/osobni/detail/porsche/panamera/155422130
Hodne pekny… by jsi si priste nemusel u nas v Brne hledat ubytovani a mohl spat v tom 😄
(upraveno)
Peky 08.11.2021 09:36
když tě žena pošle pro víno, jedééém🥳
MirekH 08.11.2021 09:44
<@!760563163241644042> a další airdrop každý měsíc budeš potřebovat na servis 😄
jozefbalogh 08.11.2021 09:51
Kluci ja se strasne omlouvam ze vas furt otravuju ale pomuze mi nekdo z vas jak se ma zmenit sit na metamasce abych videl spravne pripojenou adresu ktera do aukce je pripojena moc moc prosim 😂 jedna se moonbeam
MirekH 08.11.2021 09:53
<@!751029796275748864> proč to řešíš zde a ne ve vlákně, kde jsem ti na to už odpovídal? 🙂
danko2002 08.11.2021 10:03
<@!751029796275748864> Klikneš tú šípku dole a tam meníš siete
MirekH 08.11.2021 10:14
<@!448397129879388171> změnou sítě ale neupravíš adresu. Já se snažil zjistit, zda se <@!751029796275748864> účastnil aukce na kusamě a nebo nyní na polce, na což mi zatím neodpověděl. Pokud na Kusamě tak by měl odměnu mít (pokud vše udělal správně) pokud na polce tak tam žádnou zatím nemá správně, protože ještě ani nezačala aukce, ještě ani moombeam nic nevyhrál a ještě ani žádné odměny nikomu neposlal
👍 2
Tomáš 08.11.2021 10:24
@MirekH <@!760563163241644042> a další airdrop každý měsíc budeš potřebovat na servis 😄
Servis stačí jeden za rok snad ... To bude žrát tolik, že s tím stejně nebudu moct jezdit 😂
Tomáš 08.11.2021 10:28
@Kosa Fatty.io Hodne pekny… by jsi si priste nemusel u nas v Brne hledat ubytovani a mohl spat v tom 😄
To jsem mohl spát už i teď, kombika mám taky, ale v půjčovně šatů je to větší sranda 😂
jozefbalogh 08.11.2021 10:39
@MirekH <@!448397129879388171> změnou sítě ale neupravíš adresu. Já se snažil zjistit, zda se <@!751029796275748864> účastnil aukce na kusamě a nebo nyní na polce, na což mi zatím neodpověděl. Pokud na Kusamě tak by měl odměnu mít (pokud vše udělal správně) pokud na polce tak tam žádnou zatím nemá správně, protože ještě ani nezačala aukce, ještě ani moombeam nic nevyhrál a ještě ani žádné odměny nikomu neposlal
Promin za to vlakno delal jsem to na polce ale kdyz se prihlasim do toho rozhrani kde vydim ucet odmeny atd tak mi to pise ze adresa neni vubec v akcu zaclenena a sit me to proste neukazuje moznost moonbeam network
MirekH 08.11.2021 10:41
<@!751029796275748864> nastuduj základy a rozdíl mezi moonriver a moombem
moonriver - již béžící projekt na kusamě
jozefbalogh 08.11.2021 10:42
No to vim
Ja se jen ptam jk to zmenim
MirekH 08.11.2021 10:42
moombem - teprve připravovaný projekt na polce