Swordfish
06.11.2021 12:16
tree 木
06.11.2021 12:28
↩
@KryptoVláďa
A foloweri skacou 🤣🤣
tak mu to pripomen az budeme shanet speakery na konferenci 😉
KryptoVláďa
06.11.2021 12:29
↩
@tree 木
tak mu to pripomen az budeme shanet speakery na konferenci 😉
Pripomenu mu to az se ho zase budu snazit dostat na stream
tree 木
06.11.2021 12:29
stream -> konference -> virivka
❤️ 2
KryptoVláďa
06.11.2021 12:34
↩
@tree 木
stream -> konference -> virivka
Kamarad -> debil 🤣🤣🤣
tree 木
06.11.2021 13:33
Homer to taky s tim shillovanim ICP prehani 😄
https://twitter.com/homershillson/status/1456963431098200070
https://twitter.com/homershillson/status/1456963431098200070
Ale rockaway to zachranuje 😄
https://twitter.com/viktorfischer/status/1456976343350976521
https://twitter.com/viktorfischer/status/1456976343350976521
KryptoVláďa
06.11.2021 13:38
↩
@tree 木
Homer to taky s tim shillovanim ICP prehani 😄
https://twitter.com/homershillson/status/1456963431098200070
https://twitter.com/homershillson/status/1456963431098200070
Vzdyt on takhle shilluje vsechno. Hele jak dopadla komet a bond
Swordfish
06.11.2021 13:42
TRU
😂 1
MirekH
06.11.2021 15:04
↩
@tree 木
Homer to taky s tim shillovanim ICP prehani 😄
https://twitter.com/homershillson/status/1456963431098200070
https://twitter.com/homershillson/status/1456963431098200070
Já jsem tuhle věnoval ICP asi tři hodiny času, vše jsem procházel a nenašel jsem nic, co by mě mělo přesvědčit do toho investovat. Už jen to chování při listinu, hypování, naleštěná studia atd ... kdy cena vyletěla na 600$ a začal megadump na -95%. Rozumný projekt by si tohle nikdy nedovolil. Ale ICP spadlo asi na 30$, přemýšlel jsem zda je vhodné něco více přikoupit (pár jsem jich kupoval kolem 50$), ale vyšlo mi z toho jen to, že je to takové druhé cardano. Samozřejmě za 3 hodiny se to nedá celé nastudovat, ale ukončil jsem to s tím, že zatím se tomu budu raději vyhýbat. Třeba to ještě vstane a ukáže se, že to není špatný projekt, nechci to hned označovat za scam.
👍 1
venca Tol
06.11.2021 16:24
↩
@Swordfish
mohl by jsi za Piraty, tam je Bartos a ma taky dredy 🙂
To by byla dvojka, a u nich přeci někdo těžil crypto ve služebním bytě, tak by jsi se s nima domluvil 😂
❤️ 1
Swordfish
06.11.2021 16:55
<@!671822724502650881> pouzivas jen metamask nebo metamask s trezorem ?
je to ethereum sit ?
MiBo
06.11.2021 16:56
↩
@Swordfish
<@!671822724502650881> pouzivas jen metamask nebo metamask s trezorem ?
u tohodle konkrétního kontraktu je to metamask s trezorem. Na ETH
Swordfish
06.11.2021 16:56
takze staci chybu do google
tyka se to zrejme trezoru
MiBo
06.11.2021 17:30
tak super, podařilo se, díky za nasměrování
GiSo
06.11.2021 17:33
Swordfish
06.11.2021 18:03
kdy jsme se o tom bavili? 😄 uz to udelal 😄
MirekH
06.11.2021 18:05
<@!403204367345254402> co udělal?
Swordfish
06.11.2021 18:07
no pobavil se o Squid game
a vysvetlil nam zase, ze on jede btc a ostatni je zbytecny
MirekH
06.11.2021 18:18
Takže nic nového ...
jiricepelka
06.11.2021 18:19
↩
@Swordfish
a vysvetlil nam zase, ze on jede btc a ostatni je zbytecny
Maximalista se poplácal po zádech a jede dál 🤣🤣
Swordfish
06.11.2021 18:20
tak nejak
Plastex
06.11.2021 18:33
↩
@Swordfish
kdy jsme se o tom bavili? 😄 uz to udelal 😄
No ale dneska se hodne rozohnil 🙂 to bylo sprostejch slov, sem si musel i googlovat co to znamena 🙂
KryptoVláďa
06.11.2021 19:16
Jeste ze jsem se ba to pres rok nepodival
kicom:831836375271079977 1
Deleted User
06.11.2021 21:51
Hoshi, čo vy na toto ? mám Solana a štípe ma to streliť, alebo to podržať do 1/2 2022? dakujem za názor ... : Solana price started in 2021 at $5.93. Today, Solana traded at $154.65, so the price increased by 2508% from the beginning of the year. The forecasted Solana price at the end of 2021 is $603 - and the year to year change +10069%. The rise from today to year-end: +290%. In the first half of 2022, the Solana price will climb to $1,477
MirekH
06.11.2021 21:57
Proč všichni hledají jednu jedinou exit price? <@456226577798135808> to nemůžeš prodávat postupně?
tree 木
06.11.2021 22:18
<@!744861727367102464> Co rikas na tohle? Predpokladam ze souhlasis 🙂
https://twitter.com/bitfalls/status/1457100558519656454
https://twitter.com/bitfalls/status/1457100558519656454
Roonwild
06.11.2021 22:19
↩
@MirekH
Proč všichni hledají jednu jedinou exit price? <@456226577798135808> to nemůžeš prodávat postupně?
K postupnému vybírání zisků vede dlouhá cesta 🙂
👍 2
tree 木
06.11.2021 22:20
↩
@tree 木
<@!744861727367102464> Co rikas na tohle? Predpokladam ze souhlasis 🙂
https://twitter.com/bitfalls/status/1457100558519656454
https://twitter.com/bitfalls/status/1457100558519656454
To "I always said that Polygon is Polkadot's only real competitor" je zajimavy pohled
nevedel jsem ze Polygon pracuje na Substrate (?)
jiricepelka
06.11.2021 22:33
↩
@Deleted User
Hoshi, čo vy na toto ? mám Solana a štípe ma to streliť, alebo to podržať do 1/2 2022? dakujem za názor ... : Solana price started in 2021 at $5.93. Today, Solana traded at $154.65, so the price increased by 2508% from the beginning of the year. The forecasted Solana price at the end of 2021 is $603 - and the year to year change +10069%. The rise from today to year-end: +290%. In the first half of 2022, the Solana price will climb to $1,477
To musíš posoudit ty sám, ale osobně bych klidně po hodně malých částkých prodával do ETH. případně do stablu a ten někde farmařil
tree 木
06.11.2021 22:42
↩
@Deleted User
Hoshi, čo vy na toto ? mám Solana a štípe ma to streliť, alebo to podržať do 1/2 2022? dakujem za názor ... : Solana price started in 2021 at $5.93. Today, Solana traded at $154.65, so the price increased by 2508% from the beginning of the year. The forecasted Solana price at the end of 2021 is $603 - and the year to year change +10069%. The rise from today to year-end: +290%. In the first half of 2022, the Solana price will climb to $1,477
MirekH
06.11.2021 22:57
↩
@tree 木
<@!744861727367102464> Co rikas na tohle? Predpokladam ze souhlasis 🙂
https://twitter.com/bitfalls/status/1457100558519656454
https://twitter.com/bitfalls/status/1457100558519656454
určitě zajímavý pohled. Souhlasím s tím, že ethereum network effect je jeho veliká zbraň, projekty na Polkadotu se budou muset snažit. To, že nyní kopírují smart contracty z Etherea je hlavně z hlediska kompatibility. Každopádně nejsem asi až takový vizionář abych mu kterýkoliv bod v tom co napsal vyvracel, je to napsané dobře a souhlasím s tím. Na polce teď zatím neběží nic, na kusamě už první projekty vystrkují růžky. Zatím nejde o nic světoborného. Uvidíme za pár měsíců/roků kam se to celé posune, s tím jak se na polce budou připojovat parachainy a teorie se začne převádět v praxi tak se dozvíme, zda má Polka šanci na úspěch a nebo jí všechnu vezmu a střelím do ETH 🙂
👍 3
Peky
07.11.2021 06:08
Swordfish
07.11.2021 07:15
KryptoVláďa
07.11.2021 07:15
🤣
adamyjo
07.11.2021 08:52
Nevíte jaké jsou podmínky když si vytvořím token na bsc jen tak for fun, jaké jsou podmínky aby mi ho zalistovali na Coingecko a Coinmarketcap atd?
24Maty24
07.11.2021 08:54
↩
@adamyjo
Nevíte jaké jsou podmínky když si vytvořím token na bsc jen tak for fun, jaké jsou podmínky aby mi ho zalistovali na Coingecko a Coinmarketcap atd?
Čuju rug pull
😆 1
tree 木
07.11.2021 08:55
↩
@adamyjo
Nevíte jaké jsou podmínky když si vytvořím token na bsc jen tak for fun, jaké jsou podmínky aby mi ho zalistovali na Coingecko a Coinmarketcap atd?
To nikdo nevi, maji svoje nejaky vnitrni kriteria podle kterych to hodnoti
https://support.coingecko.com/help/how-can-i-add-new-coins-on-coingecko
https://support.coingecko.com/help/how-can-i-add-new-coins-on-coingecko
adamyjo
07.11.2021 09:00
↩
@24Maty24
Čuju rug pull
😄 to ne, jen se vzdělávám 😛
😁 1
adamyjo
07.11.2021 09:00
↩
@tree 木
To nikdo nevi, maji svoje nejaky vnitrni kriteria podle kterych to hodnoti
https://support.coingecko.com/help/how-can-i-add-new-coins-on-coingecko
https://support.coingecko.com/help/how-can-i-add-new-coins-on-coingecko
Mrknu, díky.
Swordfish
07.11.2021 09:32
↩
@24Maty24
Čuju rug pull
Stejne jako k zivotu patri smrt a dane, tak ke kryptomenam patri rug pull 🙂
adamyjo
07.11.2021 10:09
Nechci tu shillovat nějakej coin ale 3$ investice mě nezabije 😄
AMwhatAM
07.11.2021 11:38
Nebojte nic nova krasna vlada usetri 80 miliard .. nikomu nesebere; vsem prida a presto usetri.. ty vole kazde 4 roky stejne kecy
Swordfish
07.11.2021 11:53
magie s cisly
jako kdyz se opiraji o HDP, to roste a tim klesa dluh, no to je uplne smesny 😄
to bych mohl rict, ze kdyz bude inflace vetsi nez muj urok na pujcce, tak prestanu platit, pac se nekde objevuji penize ze vzduchoprazdna
tree 木
07.11.2021 13:05
pog:825465951868813342 2
😭 4
Swordfish
07.11.2021 13:42
adamyjo
07.11.2021 13:59
to byl nápad long na ADA <:picard:822537684441890836>
KryptoVláďa
07.11.2021 14:23
Digitalni zlato
Deleted User
07.11.2021 17:30
Caute pouzivate niekto VPN do mozzily ako addon?
🙈 1
tree 木
07.11.2021 17:35
↩
@Deleted User
Caute pouzivate niekto VPN do mozzily ako addon?
ja radsi smazeny syr a rizek
vpn mi nechutna ani kdyz si na nej dam addon do mozzily
🇨🇿
> Používáte VPN kvůli ochraně soukromí? Tady je to, co byste měli vědět:
> -Vy ani nikdo jiný nemůžete zjistit, zda poskytovatel VPN vaše údaje prodává.
> -Pokud poskytovatel VPN vaše data neprodává, bude předstižen těmi, kteří je prodávají, a zkrachuje.
> Je to trh s citróny.
>
> Bezplatné VPN jsou obzvláště špatné, ale i placené VPN jsou na trhu citróny. Účtovat vám za službu a prodávat vaše data je výnosnější než účtovat vám pouze za službu. Nepříznivý výběr je pojem z ekonomie, který to velmi dobře vysvětluje.
>
> VPN mají dvě části: klienty/aplikace, které můžeme analyzovat, a servery, které analyzovat nemůžeme. Výzkumníci prozkoumali 283 aplikací VPN a zjistili, že se jedná o děsivé žumpy zamořené malwarem. Je rozumné předpokládat, že to, co se děje na serverech, je ještě 10x horší.
> Používáte VPN kvůli ochraně soukromí? Tady je to, co byste měli vědět:
> -Vy ani nikdo jiný nemůžete zjistit, zda poskytovatel VPN vaše údaje prodává.
> -Pokud poskytovatel VPN vaše data neprodává, bude předstižen těmi, kteří je prodávají, a zkrachuje.
> Je to trh s citróny.
>
> Bezplatné VPN jsou obzvláště špatné, ale i placené VPN jsou na trhu citróny. Účtovat vám za službu a prodávat vaše data je výnosnější než účtovat vám pouze za službu. Nepříznivý výběr je pojem z ekonomie, který to velmi dobře vysvětluje.
>
> VPN mají dvě části: klienty/aplikace, které můžeme analyzovat, a servery, které analyzovat nemůžeme. Výzkumníci prozkoumali 283 aplikací VPN a zjistili, že se jedná o děsivé žumpy zamořené malwarem. Je rozumné předpokládat, že to, co se děje na serverech, je ještě 10x horší.
Swordfish
07.11.2021 17:39
<@!397625533283958787> fakt byl ten preklad nutny ? 😄
tady nejsme na discordu BK 😄
Deleted User
07.11.2021 17:40
ja rozumiem anglicky 😄
tree 木
07.11.2021 17:40
trenuju DeepL 😄
👍 2
Swordfish
07.11.2021 17:40
spis aby lidi tady trenovali anglictinu, asi kdyz mi tady jisty nejmenovany venca t... rekne ze neumi anglicky 😄
Deleted User
07.11.2021 17:41
tree dik za zruinovanie mojej iluzie 😄
Swordfish
07.11.2021 17:41
svet ve kterym zijeme je cely iluzorni
tree 木
07.11.2021 17:42
↩
@Deleted User
tree dik za zruinovanie mojej iluzie 😄
zkratka vpn pouzivat jenom pokud opravdu vis co delas a opravdu tomu poskytovateli duverujes.. jinak je to jeste horsi nez bez ni
MirekH
07.11.2021 17:48
Používám roky protonvpn.com s TOR over VPN
👍 2
tree 木
07.11.2021 17:48
↩
@Swordfish
spis aby lidi tady trenovali anglictinu, asi kdyz mi tady jisty nejmenovany venca t... rekne ze neumi anglicky 😄
to mas sakra pravdu, ... kez by kicom se svejma oveckama procvicoval slovicka
😆 1
oni tam slovicka procvicuji, ale je to jenom samy NFT, DeFi, scam.. to uz kazdy zna 😄
tree 木
07.11.2021 17:51
↩
@MirekH
Používám roky protonvpn.com s TOR over VPN
jj kdyz to spojis s Torem, tak to resi hodne veci, ale to je pro vetsinu normalnich lidi scifi
Proton ma dobrou povest
Deleted User
07.11.2021 17:51
tor mam ale ma nenapadlo puzit tor a vpn spolu
tree 木
07.11.2021 17:53
tor over vpn je naprostej zaklad. treba pro darkweb 🙂
👍 2
cim vic vrstev tim lip
adamyjo
07.11.2021 17:55
Ahojte, prechazim z Windows na macOS, nemate nekdo nejaky tip na videjka, co a jak zacit nebo clanky? Dik
tree 木
07.11.2021 17:56
↩
@adamyjo
Ahojte, prechazim z Windows na macOS, nemate nekdo nejaky tip na videjka, co a jak zacit nebo clanky? Dik
zadny specialni navody nepotrebujes, to neni zadna raketova veda... macOS te vsim provede
MirekH
07.11.2021 17:57
↩
@tree 木
tor over vpn je naprostej zaklad. treba pro darkweb 🙂
pro mě naprostý základ pro pohyb na internetu obecně, zejména pro nakládání s noKYC peněženkami atd ...
adamyjo
07.11.2021 17:57
musel jsem si v linku jen prepsat en na cz 😄 diky
MirekH
07.11.2021 17:58
Nejsem paranoik, ale i třeba anonymní účet na FTX mám registrován na telefon, ve kterém je TescoMobile SIM a telefon, do kterého jsem tu SIM dal jsem si koupil v podchodu v metru 😄
adamyjo
07.11.2021 17:59
↩
@MirekH
Nejsem paranoik, ale i třeba anonymní účet na FTX mám registrován na telefon, ve kterém je TescoMobile SIM a telefon, do kterého jsem tu SIM dal jsem si koupil v podchodu v metru 😄
A je tlacitkovy? 😄
tree 木
07.11.2021 18:00
↩
@MirekH
Nejsem paranoik, ale i třeba anonymní účet na FTX mám registrován na telefon, ve kterém je TescoMobile SIM a telefon, do kterého jsem tu SIM dal jsem si koupil v podchodu v metru 😄
tohle je jasny, to chapu... ale ten pohyb na internetu, ja se taky snazim to tak delat, ale je to tezky... Pres Tor 4K netflix video neprotlacis
takze na takovyhle veci jako je streaming filmu atp vetsinou jedu jenom VPN bez toru
MirekH
07.11.2021 18:04
<@!397625533283958787> jj to je jasné, já to také používám jen na určité případy
ten základ jsem myslel jako že je základ to mít a umět použít
MirekH
07.11.2021 18:05
↩
@adamyjo
A je tlacitkovy? 😄
Ano, stál 360 Kč 😄
👍 1
Nějaká nokia, 256 barev 😄
Už ho mám roky
Deleted User
07.11.2021 18:07
takze ten proton odporucas?
tree 木
07.11.2021 18:07
moje fav VPN je https://mullvad.net/ , libi se mi jednoduchost a transparentnost
MirekH
07.11.2021 18:09
Já jsem zatím s protonem spokojen, nemusel jsem zatím hledat alternativu.