# pokec
184675 zpráv • strana 1101/1847
KryptoVláďa 05.11.2021 07:14
kube2303 05.11.2021 07:16
@KryptoVláďa (attachment)
Vlada nema rad muj Ice? 🤣
Tomáš 05.11.2021 07:19
@kube2303 Vlada nema rad muj Ice? 🤣
Hale chtěl bych zaletět do Dubaje, z kolika bytu na pronájem si u tebe můžu vybrat a kolik chceš za noc? Myslim, že si říkal, že už 2 máš 🙂
KryptoVláďa 05.11.2021 07:20
Jauvajs
(upraveno)
😁 2
kube2303 05.11.2021 07:29
@Tomáš Hale chtěl bych zaletět do Dubaje, z kolika bytu na pronájem si u tebe můžu vybrat a kolik chceš za noc? Myslim, že si říkal, že už 2 máš 🙂
Hehe 😄 Klidně ti mohu poradit 😄 Ale nikdy jsem neříkal, že už 2 mám 😄 Kéž by 😄 Ale plán mám pořád, pokud vyjde 😄
Swordfish 05.11.2021 07:31
Sny jsou dulezite, ale jeste dulezitejsi je se z tech snu nekdy probudit.
(upraveno)
kube2303 05.11.2021 07:47
@Swordfish Sny jsou dulezite, ale jeste dulezitejsi je se z tech snu nekdy probudit.
Naprostý souhlas 🙂 Já mám snů spoustu. A díky kryptu si už teď některé uskutečňuji. I díky této skupině. A tomas-zhasínač je nějakej podrážděnej ne? 😄
KryptoVláďa 05.11.2021 07:49
Presne. <@436550484812234753> nerikal ze ma byty, ale ze uz ma na ne uklizecku 🤣
🤣 2
GiSo 05.11.2021 08:06
Mým snem je platit nějaké paní v Dubaji a říkat jí paní uklízečko.
🤷🏻‍♂️
KryptoVláďa 05.11.2021 08:07
@GiSo Mým snem je platit nějaké paní v Dubaji a říkat jí paní uklízečko.
🤷🏻‍♂️
A co na to pani?
GiSo 05.11.2021 08:10
@KryptoVláďa A co na to pani?
Asi bude muset začít uklízet 🤷🏻‍♂️
🤣 1
Peky 05.11.2021 08:22
@Ondřej Zatím jsem našel, že by to mĕl být gas token. Ted tam máš 100 transkaci na den zdarma na jednu penezenku a v budoucnu by měli být placené RONem
a ty už tam jsi? já jsem ready, kolik tam je APR?
Swordfish 05.11.2021 08:26
🐣
kube2303 05.11.2021 08:29
@KryptoVláďa Presne. <@436550484812234753> nerikal ze ma byty, ale ze uz ma na ne uklizecku 🤣
To je jasny! Ta uz je pripravena 🤣
Az bude stat Ice 500 usd, tak k tomu budou i ty byty! 🤣
KryptoVláďa 05.11.2021 08:37
Tak vzhledem k tomu ze stoji 65, tak si jeste chvili pockas 🤣
GiSo 05.11.2021 08:45
@KryptoVláďa Tak vzhledem k tomu ze stoji 65, tak si jeste chvili pockas 🤣
Však je to jen 900%. To dělají nesmyslný coiny v dnešní době úplně běžně. 😂
KryptoVláďa 05.11.2021 08:46
@GiSo Však je to jen 900%. To dělají nesmyslný coiny v dnešní době úplně běžně. 😂
Pravda, kdyz to udelaj stacky, tak ICE uplne v klidu 🥵
kube2303 05.11.2021 08:54
Presne! 🤣
GiSo 05.11.2021 08:55
Si tak říkám, že Near na 20$ není vůbec nereálný 😂
Ondřej 05.11.2021 08:57
@Peky a ty už tam jsi? já jsem ready, kolik tam je APR?
Zatím včera jen s drobnejma co jsem měl na pěněžence, ale už spustili odměny. APR vidět zatím neni😅 . Ale víš kolik rozdávaj odměn. Já tam zachvilku pujdu neco poslat.
Peky 05.11.2021 08:58
@Ondřej Zatím včera jen s drobnejma co jsem měl na pěněžence, ale už spustili odměny. APR vidět zatím neni😅 . Ale víš kolik rozdávaj odměn. Já tam zachvilku pujdu neco poslat.
jdu do toho
Ondřej 05.11.2021 09:13
@Peky jdu do toho
ja zas 3 měsíce nesáhnul na trezor, takže tam ani nemůžu poslat ether, to je hroznej kram ten ledger
(upraveno)
Peky 05.11.2021 09:17
@Ondřej ja zas 3 měsíce nesáhnul na trezor, takže tam ani nemůžu poslat ether, to je hroznej kram ten ledger
já zase nevěděl, že tam je gas AXS poslal jsem tam ETH a teď ještě musím axíky, protože si mi tam nic neswapne🤣
Ondřej 05.11.2021 09:19
@Peky já zase nevěděl, že tam je gas AXS poslal jsem tam ETH a teď ještě musím axíky, protože si mi tam nic neswapne🤣
musíš si napárovat ronin peněženku na herní účet
a gas by nemel byt AXS
nemusís si kupovat axieky
tak ono uz se da posilat pes Ledger live, husty 😄
Peky 05.11.2021 09:23
@Ondřej musíš si napárovat ronin peněženku na herní účet
poslal jsem ti DM ať to tady nespamujeme
KryptoVláďa 05.11.2021 09:40
@Peky poslal jsem ti DM ať to tady nespamujeme
Taky mi neco posli
Peky 05.11.2021 09:41
@KryptoVláďa Taky mi neco posli
ty už máš všechno🤣
KryptoVláďa 05.11.2021 09:43
@Peky ty už máš všechno🤣
Jeste nemam kralicka
Peky 05.11.2021 09:44
@KryptoVláďa Jeste nemam kralicka
to mi ani nepiš🤣
KryptoVláďa 05.11.2021 09:47
Kdyz jsem fotil pred rokem na skolce kde jsem ted, tak se akorat spoustel deposit contract a pak to nejakej curak kurevsky vyplach a ty longy mooooc bolely. Stopkama to projelo jako nuz maslem…co dnes? 🤣
Peky 05.11.2021 09:53
@KryptoVláďa Kdyz jsem fotil pred rokem na skolce kde jsem ted, tak se akorat spoustel deposit contract a pak to nejakej curak kurevsky vyplach a ty longy mooooc bolely. Stopkama to projelo jako nuz maslem…co dnes? 🤣
no, že jsou ve školce o rok starší🤣
😆 1
jestli to měla být nějaká hádanka😂
KryptoVláďa 05.11.2021 09:58
Debile 🤣🤣🤣
GiSo 05.11.2021 10:25
@KryptoVláďa Jeste nemam kralicka
Bunny ?
Tomáš 05.11.2021 10:27
dnes Binance oznámila další launchpad, minule to byl token Lazia Řím, tentokrát FC Porto ... od zítra běží 10 dnů na sledování průměrného zůstatku BNB a právě ten vám potom dovolí vložit do prodeje, minule byl zájem asi tisíckrát větší než nabídka, takže reálně člověk nakoupil za 0,1% vkladu, ale zhodnocení třeba 1000%
pog:825465951868813342 2
kube2303 05.11.2021 11:32
@Tomáš dnes Binance oznámila další launchpad, minule to byl token Lazia Řím, tentokrát FC Porto ... od zítra běží 10 dnů na sledování průměrného zůstatku BNB a právě ten vám potom dovolí vložit do prodeje, minule byl zájem asi tisíckrát větší než nabídka, takže reálně člověk nakoupil za 0,1% vkladu, ale zhodnocení třeba 1000%
Pocita se to i kdyz mas bnb v nejakem launchpoolu?
Tomáš 05.11.2021 11:35
@kube2303 Pocita se to i kdyz mas bnb v nejakem launchpoolu?
snad by mělo, uvidíš po prvním dni, stačí zkontrolovat jaký ti to pak ukazuje průměrný zůstatek ... jinak launchpad na Porto token předpokládám, že bude dávat mnohem víc než launchpool s BNB a cca 6% ročně, takže pokud se to počítat nebude, tak to z toho vytáhnu
kube2303 05.11.2021 11:37
Ok diky 😉 Mam tam momentalne bnb v tom DAR. Tak to kdyztak vyndam. 😉
Tomáš 05.11.2021 11:40
@kube2303 Ok diky 😉 Mam tam momentalne bnb v tom DAR. Tak to kdyztak vyndam. 😉
počítá se to taky, teď jsem to ověřoval v pravidlech
takže za BNB získáváš zároveň malé množství DAR i se započítá jako průměrný zůstatek pro možnost vstoupit do nákupu Porta
matador1987 05.11.2021 12:03
Zdravím, chtěl bych se zeptat na nějaké zajímavé projekty, kde farmařit. Často se zde zmiňuje Hydradx, plasm token. Tak bych se chtěl zeptat jestli zde nějaký začínající projekt, který by mohl mít potenciál. Také bych se chtěl zeptat, jestli jsou takové projekty, kde si jako polatek berou tu crypto, které tam vkládám/farmařím. Díky
GiSo 05.11.2021 12:42
@matador1987 Zdravím, chtěl bych se zeptat na nějaké zajímavé projekty, kde farmařit. Často se zde zmiňuje Hydradx, plasm token. Tak bych se chtěl zeptat jestli zde nějaký začínající projekt, který by mohl mít potenciál. Také bych se chtěl zeptat, jestli jsou takové projekty, kde si jako polatek berou tu crypto, které tam vkládám/farmařím. Díky
Třeba na ETH sítí si berou jako poplatek ETH a můžeš vstupovat a farmařit taky z ETH.
(upraveno)
matador1987 05.11.2021 12:51
@GiSo Třeba na ETH sítí si berou jako poplatek ETH a můžeš vstupovat a farmařit taky z ETH.
Díky 🙂
matador1987 05.11.2021 13:04
@GiSo Třeba na ETH sítí si berou jako poplatek ETH a můžeš vstupovat a farmařit taky z ETH.
Možná bych se ještě zeptal na nějaký konkrétní stránku, která třeba může vypadat zajímavě
GiSo 05.11.2021 13:15
♥️ 7
Enter.Yourname 05.11.2021 14:43
@matador1987 Možná bych se ještě zeptal na nějaký konkrétní stránku, která třeba může vypadat zajímavě
mně osobně asi nejvíc vyhovuje Osmosis na Cosmos - sice 14dní unbonding period aby to bylo zájímavý, ale na vyzkoušení můžeš dát jen 1den a potom určitě Reffinance na Nearu, tam se dá farmařit stable za 50% APR
matador1987 05.11.2021 14:52
@Enter.Yourname mně osobně asi nejvíc vyhovuje Osmosis na Cosmos - sice 14dní unbonding period aby to bylo zájímavý, ale na vyzkoušení můžeš dát jen 1den a potom určitě Reffinance na Nearu, tam se dá farmařit stable za 50% APR
Díky, podívám se na to
kube2303 05.11.2021 21:12
@Tomáš takže za BNB získáváš zároveň malé množství DAR i se započítá jako průměrný zůstatek pro možnost vstoupit do nákupu Porta
Super! Děkuju 🙂
Kennyrudy 05.11.2021 23:16
@kube2303 Super! Děkuju 🙂
nazdar ty mas ten ICE token ?
Deleted User 05.11.2021 23:26
Nový a snad nadějný je synapse protokol- SYN. Stable pooly ve všech hlavních ekosystemech
tree 木 05.11.2021 23:49
<@!760563163241644042> ad dydx, napadlo me zda tam netocis fakt maly castky (0.01 ETH atp), to by byl docela duvod pro nejakej throttling...
dydx ma naklady na jednu transakci pri 150 gwei cca ~$0.32
adamyjo 06.11.2021 05:32
@Tomáš dnes Binance oznámila další launchpad, minule to byl token Lazia Řím, tentokrát FC Porto ... od zítra běží 10 dnů na sledování průměrného zůstatku BNB a právě ten vám potom dovolí vložit do prodeje, minule byl zájem asi tisíckrát větší než nabídka, takže reálně člověk nakoupil za 0,1% vkladu, ale zhodnocení třeba 1000%
Ahoj Tome, prosím o radu, mám BNBčka na Venus teď momentálně za 30% APR ( všichni si ji začli půjčovat ), něco to sazí, ale přemýšlím, že to dám na Binance na těch 10 dní farmit ten DAR token a aby se mi počítal průměr kvůli FC Porto tokenům, jaký na to Ty máš názor? Vyplatí se? Díky.
Tomáš 06.11.2021 05:46
@adamyjo Ahoj Tome, prosím o radu, mám BNBčka na Venus teď momentálně za 30% APR ( všichni si ji začli půjčovat ), něco to sazí, ale přemýšlím, že to dám na Binance na těch 10 dní farmit ten DAR token a aby se mi počítal průměr kvůli FC Porto tokenům, jaký na to Ty máš názor? Vyplatí se? Díky.
Mělo by to dát větší odměny v launchpool
adamyjo 06.11.2021 05:49
@Tomáš Mělo by to dát větší odměny v launchpool
Díky. A názor na ty FC Porto tokeny? Do budoucna? Já fotbalu vůbec nerozumím 😄
KryptoVláďa 06.11.2021 05:50
@tree 木 <@!760563163241644042> ad dydx, napadlo me zda tam netocis fakt maly castky (0.01 ETH atp), to by byl docela duvod pro nejakej throttling...
To bude ono
Tomáš 06.11.2021 07:07
@adamyjo Díky. A názor na ty FC Porto tokeny? Do budoucna? Já fotbalu vůbec nerozumím 😄
Naprostou většinu osobně prodávám po listingu, pokud je cena vyšší než nákupní (což je snad vždy) ... Tohle long term nechci držet
Tomáš 06.11.2021 07:09
@tree 木 <@!760563163241644042> ad dydx, napadlo me zda tam netocis fakt maly castky (0.01 ETH atp), to by byl docela duvod pro nejakej throttling...
<@672035199441305600> a <@397625533283958787> Zajímavý nápad, ale to nebude ono, já mám ty ordery třeba 400 USD, to snad nebude tak málo ... Nicméně teď když jsem dělal obchodu méně, tak to zatím funguje a už jsem narazil na limit 20 příkazu na 1 pár na jednu stranu (buy nebo sell), ale tam to aspoň vypsalo konkrétní chybu a konkrétní důvod 👍
(upraveno)
adamyjo 06.11.2021 07:13
@Tomáš Naprostou většinu osobně prodávám po listingu, pokud je cena vyšší než nákupní (což je snad vždy) ... Tohle long term nechci držet
Díky Tome 🙂
kube2303 06.11.2021 07:45
@Kennyrudy nazdar ty mas ten ICE token ?
Nazdar! Jo mám
Kosa Fatty.io 06.11.2021 10:03
<@672035199441305600> udelal se vedle tebe nejaky cerny flek 😂
(upraveno)
KryptoVláďa 06.11.2021 10:04
@Kosa Fatty.io <@672035199441305600> udelal se vedle tebe nejaky cerny flek 😂
Stroukal
Kosa Fatty.io 06.11.2021 10:04
Jojo
KryptoVláďa 06.11.2021 10:10
@Kosa Fatty.io Jojo
pog:825465951868813342 1 👏 2
Kosa Fatty.io 06.11.2021 10:17
Nice 👏👌
Kennyrudy 06.11.2021 10:33
@kube2303 Nazdar! Jo mám
mne ten ICE token pristal na Coinbase wallet a chcel som ho predat ale mi to nejde lebo vlastne Coinbase Wallet nepodporuje BNC nemas s tym skusenost ?
Deleted User 06.11.2021 10:36
Stroukal je takovej toxickej ne? Celkove cokoliv řekne jde dost proti
Ale ekonom dobrej
KryptoVláďa 06.11.2021 10:45
@Deleted User Ale ekonom dobrej
O to vic mi to sere ze je to chytrej kluk
Deleted User 06.11.2021 10:53
Jestli mu ta chytrost nevlezla na mozek tím stylem ze všechny ostatní má za dementy 🥴
David 06.11.2021 10:55
Brzo bude Stroukal na naší střední škole dělat přednášku, když by došlo na nějaký dotaz, tak bych se ho mohl na to z prdele zeptat, proč se nechal smazat
Deleted User 06.11.2021 10:59
@David Brzo bude Stroukal na naší střední škole dělat přednášku, když by došlo na nějaký dotaz, tak bych se ho mohl na to z prdele zeptat, proč se nechal smazat
Je to kapacita, určitě najdeš zajímavější otázky z ekonomie 👍
David 06.11.2021 11:01
@Deleted User Je to kapacita, určitě najdeš zajímavější otázky z ekonomie 👍
No to je jasný.. ekonom je to výborný. Ta otázka by ale za zmínku stála
KryptoVláďa 06.11.2021 11:13
Diiiiiíp
Swordfish 06.11.2021 11:27
🥣
MirekH 06.11.2021 11:35
Tak kdypak tam zhasne i Vejmola? 😄
🤣 1
KryptoVláďa 06.11.2021 11:37
Trosku jsem otevrel
👍 5
KryptoVláďa 06.11.2021 11:58
A foloweri skacou 🤣🤣
🚀 2
Swordfish 06.11.2021 11:59
hlavne aby skakali patroni 💵
🚀 1
Pinker na hrad
<@!672035199441305600> budes kandidovat ?
mohl by jsi za Piraty, tam je Bartos a ma taky dredy 🙂
😂 1 🤣 5
tree 木 06.11.2021 12:04
KryptoVláďa 06.11.2021 12:10
Mrdat
tree 木 06.11.2021 12:11
uz to smazal 😄
ale jako krasnej dukaz toho jak je bitcoin komunita toxicka
Se takhle jednou pri sobotni noci nudis doma, tak co jinyho delat nez navazet se do shitcoineru
Swordfish 06.11.2021 12:12
ja bitcoin neznam, o cem ze je to sdeleni SatsJose ?
tree 木 06.11.2021 12:14
@Swordfish ja bitcoin neznam, o cem ze je to sdeleni SatsJose ?
o tom ze Bitcoin Je Mir ... 😄
Swordfish 06.11.2021 12:14
jako ta ruska vesmirna stanice ?