# pokec
184675 zpráv • strana 1102/1847
Swordfish 04.11.2021 14:02
nebude
🙂
zigul 04.11.2021 14:09
konečně se vyspíme 🙂
KryptoVláďa 04.11.2021 14:22
Ja uz se potichu chystam 🤣
V bearu si <@436550484812234753> v klidku pohede ICE 🤣🤣
Ondřej 04.11.2021 14:46
cus, axie infinity dnes spoustilo svuj DEX na ronin siti. Jsou tam pooly a bude se farmařit novej token RON https://axie.substack.com/p/katanaToday, we take one step closer to a more prosperous future for our nation

Katana, the Ronin decentralized exchange, is live! Katana allows anyone to easily swap between the various assets within the Axie Infinity ecosystem.

For our launch, you can now trade between AXS, SLP, USDC, and WETH. Check out our detailed guide here: https://axie-infinity.gitbook.io/katana-docs/
You can also deposit these assets into liquidity pools and be rewarded both a share of the trading fees and RON tokens.
 RON rewards will be turned on later this week.
RON tokens are the ecosystem token of the Ronin blockchain, and will eventually power all transactions.
(upraveno)
jiricepelka 04.11.2021 15:14
@Tomáš Já vím, že je to sladký elixír, ale 40% to má taky a chutná mi to ... Radši tohle než Božkov, na tom se snad shodneme 😂
Tak rozdíl je mezi republikou a tuzemákem 🤣🤣
Včelkamára 04.11.2021 15:45
@Kosa Fatty.io Hosi ja jsem totalni rumovej barbar… s colou dam ale kazdej 😂 Jske jsou dobre rumy? <@698178164970487809> vali se mi doma nejakej Don papa… je to dobry nebo neco z lidlu?
Proc z lidlu??? 🤣 objednej si neco z warehouse1.cz
Hampden, foursquare, appleton atd... 😉👍
🚀 1
Tomáš 04.11.2021 15:51
@Včelkamára Proc z lidlu??? 🤣 objednej si neco z warehouse1.cz
je mi jasný, že se budeš smát, ale tenhle mi taky chutná 😄 https://www.alkohol.cz/produkty/a-h-riise-xo-reseve-rum-0-7l-40-9252/ ... aspoň doufám, že jsem trefil konkrétní flašku
Peky 04.11.2021 16:11
@Ondřej cus, axie infinity dnes spoustilo svuj DEX na ronin siti. Jsou tam pooly a bude se farmařit novej token RON https://axie.substack.com/p/katanaToday, we take one step closer to a more prosperous future for our nation

Katana, the Ronin decentralized exchange, is live! Katana allows anyone to easily swap between the various assets within the Axie Infinity ecosystem.

For our launch, you can now trade between AXS, SLP, USDC, and WETH. Check out our detailed guide here: https://axie-infinity.gitbook.io/katana-docs/
You can also deposit these assets into liquidity pools and be rewarded both a share of the trading fees and RON tokens.
 RON rewards will be turned on later this week.
RON tokens are the ecosystem token of the Ronin blockchain, and will eventually power all transactions.
jen nevím, jak budou zabezpečovat a decentralizovat síť přes token RON, ale prý se to dozvíme, nevím jak je bezpečný bridge https://bridge.roninchain.com/deposit, ale každopádně bych pár Axíku a SLP koupil a jen zaspekuloval na růst, základnu mají óóóbrovskou.....
jééé, zrovna koukám, že SLP to vystřelilo🤣
Peky 04.11.2021 16:21
Can't wait for the #rabbitars reveal on Saturday! - konečně půjde králík z pytle ven, jsem zvědavej, jakého budu mít fešáka, no a hlavně, kolik mi to hodí🤣
(upraveno)
Peky 04.11.2021 16:39
tak jsem ještě jednoho přikoupil, aby se mi holky nehádaly😆
KryptoVláďa 04.11.2021 16:44
Dnes stream odsud
yes:767989820818849834 1
KryptoVláďa 04.11.2021 16:45
@Peky Can't wait for the #rabbitars reveal on Saturday! - konečně půjde králík z pytle ven, jsem zvědavej, jakého budu mít fešáka, no a hlavně, kolik mi to hodí🤣
Co je to zas za picovinu?
Peky 04.11.2021 16:48
@KryptoVláďa Co je to zas za picovinu?
tahle vypadají všichni a v sobotu k ním přiřadí kožich🤣
Tomassino 04.11.2021 16:48
🙂
Peky 04.11.2021 16:49
asi 177 rozdílů tam bude
a pak přijde fanoušek a řekne chci růžového a ty mu ho s radostí za 10 ether prodáš🥳
KryptoVláďa 04.11.2021 16:51
@Peky tahle vypadají všichni a v sobotu k ním přiřadí kožich🤣
Jezis kolik to stoji? Pekyyyyyxx 🙈
venca Tol 04.11.2021 16:52
Čus hoši. Potřebuji si přeposlat penize z Ledgeru. Vše mám aktualizované ale piše mi to tuto hlášku. A nevím kde to mám nastavit pls:
Prior to clicking confirm:
- Enable Use Ledger Live under Settings > Advanced
- Open and unlock Ledger Live App
- Plug in your Ledger device and select the Ethereum app
- Enable "smart contract data" or "blind signing" on your Ledger device
Peky 04.11.2021 16:53
@KryptoVláďa Jezis kolik to stoji? Pekyyyyyxx 🙈
první byl za 0,26 ETH a druhý za 0,28 + 200 USD gas😂
KryptoVláďa 04.11.2021 16:54
Boze
Peky 04.11.2021 16:54
jak psal <@!518789876842364958> prostě ty prachy užívej a ne, že ti někde leží a to mi vždycky šlo🥳
ti říkám - to pojede👍
KryptoVláďa 04.11.2021 16:57
Se z tebe poseru. Jeste chvili a vezmu ho taky 🤣🤣
Swordfish 04.11.2021 17:09
<@!802567484200321087> na ledgeru, ethereum app -> jedes doprava, je tam polozka blind signing
predtim to bylo Smart contracts
prejmenovali to po poslednim updatu firmwaru ledgeru, aby vice upozornili na to, ze v kontraktu muze byt naprosto jakykoliv kod a proto tedy "blind" (slepy) podpis transakce pres kontrakt
(upraveno)
venca Tol 04.11.2021 17:10
jako v aplikaci na Ledgeru nebo na krabičce
🤣 1
Swordfish 04.11.2021 17:10
krabicce
to bych psal pochopitelne ledger live (kdybych myslel aplikaci)
(upraveno)
Včelkamára 04.11.2021 17:13
@Tomáš je mi jasný, že se budeš smát, ale tenhle mi taky chutná 😄 https://www.alkohol.cz/produkty/a-h-riise-xo-reseve-rum-0-7l-40-9252/ ... aspoň doufám, že jsem trefil konkrétní flašku
Ja se nesmeju, taky sem na něm začínal 😉
Na diplomaticu a podobných sladarnach
venca Tol 04.11.2021 17:15
tak nic. Já už nevím vše povolené a nejde to. Jsem Lama <:picard:822537684441890836>
venca Tol 04.11.2021 17:23
tak tim to neni . už nevím
Swordfish 04.11.2021 17:23
aktualizuj si ten firmware na ledgeru
pouzivas chrome ?
venca Tol 04.11.2021 17:23
jj
patreon pls
Swordfish 04.11.2021 17:24
v metamasku potreba enablovad v nastaveni enable ledger live
venca Tol 04.11.2021 17:24
call
Swordfish 04.11.2021 17:24
cum
KryptoVláďa 04.11.2021 17:28
👍 6 😋 1
Asi pred streamem usnu
Ondřej 04.11.2021 17:29
@Peky jen nevím, jak budou zabezpečovat a decentralizovat síť přes token RON, ale prý se to dozvíme, nevím jak je bezpečný bridge https://bridge.roninchain.com/deposit, ale každopádně bych pár Axíku a SLP koupil a jen zaspekuloval na růst, základnu mají óóóbrovskou.....
Já ten bridge už nekolikat použil a vždy v pohode a na roninu dělám transakce často. SLP mi farmi Filipinci, tak dam pár tisíců do AXS/ETH poolu a dám farmářit, na tomhle paru by nemuselo být tak velké IL. Nechci aby mi to zas uteklo jako AXS😅 Chtějí mít v budoucnu na svém blockchainu víc her, tak by to mohlo být zajímavé.
Tomáš 04.11.2021 17:29
@KryptoVláďa (attachment)
až bude airdrop ENS stát 100 dolců za kus, tak koupíme rovnou celou hospodu místo zarezervování sálu 😄
KryptoVláďa 04.11.2021 17:29
By slo
Tomassino 04.11.2021 17:32
@KryptoVláďa (attachment)
Zlatý bažant, kde to si?
KryptoVláďa 04.11.2021 17:32
@Tomassino Zlatý bažant, kde to si?
V nejakym strasnym vidlakove. Vubec se to neda pit
Dlouho po d1 a pak doleva 🤣
KryptoVláďa 04.11.2021 17:35
🤣🤣
Peky 04.11.2021 17:40
@Ondřej Já ten bridge už nekolikat použil a vždy v pohode a na roninu dělám transakce často. SLP mi farmi Filipinci, tak dam pár tisíců do AXS/ETH poolu a dám farmářit, na tomhle paru by nemuselo být tak velké IL. Nechci aby mi to zas uteklo jako AXS😅 Chtějí mít v budoucnu na svém blockchainu víc her, tak by to mohlo být zajímavé.
dyť víš, že jsem pro každou srandu, taky bych šel do stejného páru, jen nevím, co zamýšlejí s tím RON, ale nebráním se farmařit králíka z klobouku🤣 jinak to není blockchain, ale sidechain, ale to jen pro zmínku....
🥺 1
jiricepelka 04.11.2021 17:56
ve videu máš ještě starý logo 🙃 <@!672035199441305600>
(upraveno)
Ondřej 04.11.2021 17:57
@Peky dyť víš, že jsem pro každou srandu, taky bych šel do stejného páru, jen nevím, co zamýšlejí s tím RON, ale nebráním se farmařit králíka z klobouku🤣 jinak to není blockchain, ale sidechain, ale to jen pro zmínku....
Mĕl jsem špatnej pocit, když jsem psal blockchain😅
KryptoVláďa 04.11.2021 18:03
@jiricepelka ve videu máš ještě starý logo 🙃 <@!672035199441305600>
jsem nevedel ze to hodi vodoznak i do driv nahranejch
picard:822537684441890836 1
KryptoVláďa 04.11.2021 18:14
Provizorni studio
Tomáš 04.11.2021 18:20
@KryptoVláďa Provizorni studio
důležitý je obsah, ne obal 😄
Ondřej 04.11.2021 18:42
@Peky dyť víš, že jsem pro každou srandu, taky bych šel do stejného páru, jen nevím, co zamýšlejí s tím RON, ale nebráním se farmařit králíka z klobouku🤣 jinak to není blockchain, ale sidechain, ale to jen pro zmínku....
Mĕl jsem špatnej pocit, když jsem psal blockchain😅
Ondřej 04.11.2021 18:42
@Peky dyť víš, že jsem pro každou srandu, taky bych šel do stejného páru, jen nevím, co zamýšlejí s tím RON, ale nebráním se farmařit králíka z klobouku🤣 jinak to není blockchain, ale sidechain, ale to jen pro zmínku....
Zatím jsem našel, že by to mĕl být gas token. Ted tam máš 100 transkaci na den zdarma na jednu penezenku a v budoucnu by měli být placené RONem
rabbit-r12 04.11.2021 19:00
To je GIF na téma 'kopa howen'? 😁
KryptoVláďa 04.11.2021 19:01
<@!403204367345254402>
👍 1
Swordfish 04.11.2021 19:01
dik
😄
Tomassino 04.11.2021 19:09
dip
adamyjo 04.11.2021 20:20
Díky za STREAM 🙂 👍
Swordfish 04.11.2021 20:21
<@!672035199441305600> chybelo mi na konci: nebudte curaci 😄
tree 木 04.11.2021 20:21
ale my jsme 😦
KryptoVláďa 04.11.2021 20:21
@Swordfish <@!672035199441305600> chybelo mi na konci: nebudte curaci 😄
k tomu uz jsem nemel daleko 😄
<@!397625533283958787> se s tebou tak rad laskuju 🙂
panda:822537684336771073 1
musime dat nekdy squirt game spolecne 😄
jdu kourit
Swordfish 04.11.2021 20:25
<:tree:798610622321000508>
tree 木 04.11.2021 20:25
<@!672035199441305600> Vis sam moc dobre jak je krypto narocny na pochopeni, a cpat do lidi nejaky parachain aukce je preci strasnej overkill na ne. Jako odbornej content je to super.
KryptoVláďa 04.11.2021 20:26
@tree 木 <@!672035199441305600> Vis sam moc dobre jak je krypto narocny na pochopeni, a cpat do lidi nejaky parachain aukce je preci strasnej overkill na ne. Jako odbornej content je to super.
souhlas....
Tomáš 04.11.2021 20:27
blacster
nefunguje mi mikrofon
Tomáš 04.11.2021 20:38
slyším, ale mluvit nejde
na dydx to zadáváš v dolarové hodnotě, procentuálně je tam jen ten trailing
netuším co se děje, z noťasu to najednou nejde, mobil taky ne, slyším, ale mikrofon nic
já něco málo na Binance pořád mám, launchpady jsou fajn, ale BSC už téměř nic
zamkni ETH na liquity a můžeš jít na Dydx, ale párů je tam málo
KYC a objemy v milionech dolarů? <@!672035199441305600>
Tomáš 04.11.2021 21:12
steigerwald
tommy95 04.11.2021 21:12
Tomáš 04.11.2021 21:29
to kdyby stálo 60 dolarů, tak dostanu randál 😄
8. myslím
Luky 04.11.2021 23:08
@Tomáš až bude airdrop ENS stát 100 dolců za kus, tak koupíme rovnou celou hospodu místo zarezervování sálu 😄
Je 100$ za kus reálnych? Celkovo ich má byť 100 000 000.
(upraveno)
kube2303 05.11.2021 07:09
Ice jede! 🤣