Swordfish
04.11.2021 14:02
nebude
🙂
zigul
04.11.2021 14:09
konečně se vyspíme 🙂
KryptoVláďa
04.11.2021 14:22
Ja uz se potichu chystam 🤣
V bearu si <@436550484812234753> v klidku pohede ICE 🤣🤣
Ondřej
04.11.2021 14:46
cus, axie infinity dnes spoustilo svuj DEX na ronin siti. Jsou tam pooly a bude se farmařit novej token RON https://axie.substack.com/p/katanaToday, we take one step closer to a more prosperous future for our nation
Katana, the Ronin decentralized exchange, is live! Katana allows anyone to easily swap between the various assets within the Axie Infinity ecosystem.
For our launch, you can now trade between AXS, SLP, USDC, and WETH. Check out our detailed guide here: https://axie-infinity.gitbook.io/katana-docs/
You can also deposit these assets into liquidity pools and be rewarded both a share of the trading fees and RON tokens. RON rewards will be turned on later this week.
RON tokens are the ecosystem token of the Ronin blockchain, and will eventually power all transactions.
(upraveno)
Katana, the Ronin decentralized exchange, is live! Katana allows anyone to easily swap between the various assets within the Axie Infinity ecosystem.
For our launch, you can now trade between AXS, SLP, USDC, and WETH. Check out our detailed guide here: https://axie-infinity.gitbook.io/katana-docs/
You can also deposit these assets into liquidity pools and be rewarded both a share of the trading fees and RON tokens. RON rewards will be turned on later this week.
RON tokens are the ecosystem token of the Ronin blockchain, and will eventually power all transactions.
jiricepelka
04.11.2021 15:14
↩
@Tomáš
Já vím, že je to sladký elixír, ale 40% to má taky a chutná mi to ... Radši tohle než Božkov, na tom se snad shodneme 😂
Tak rozdíl je mezi republikou a tuzemákem 🤣🤣
Swordfish
04.11.2021 15:15
sorry:767989709946748939 1
Včelkamára
04.11.2021 15:45
↩
@Kosa Fatty.io
Hosi ja jsem totalni rumovej barbar… s colou dam ale kazdej 😂 Jske jsou dobre rumy? <@698178164970487809> vali se mi doma nejakej Don papa… je to dobry nebo neco z lidlu?
Proc z lidlu??? 🤣 objednej si neco z warehouse1.cz
Hampden, foursquare, appleton atd... 😉👍
🚀 1
Tomáš
04.11.2021 15:51
↩
@Včelkamára
Proc z lidlu??? 🤣 objednej si neco z warehouse1.cz
je mi jasný, že se budeš smát, ale tenhle mi taky chutná 😄 https://www.alkohol.cz/produkty/a-h-riise-xo-reseve-rum-0-7l-40-9252/ ... aspoň doufám, že jsem trefil konkrétní flašku
Peky
04.11.2021 16:11
↩
@Ondřej
cus, axie infinity dnes spoustilo svuj DEX na ronin siti. Jsou tam pooly a bude se farmařit novej token RON https://axie.substack.com/p/katanaToday, we take one step closer to a more prosperous future for our nation
Katana, the Ronin decentralized exchange, is live! Katana allows anyone to easily swap between the various assets within the Axie Infinity ecosystem.
For our launch, you can now trade between AXS, SLP, USDC, and WETH. Check out our detailed guide here: https://axie-infinity.gitbook.io/katana-docs/
You can also deposit these assets into liquidity pools and be rewarded both a share of the trading fees and RON tokens. RON rewards will be turned on later this week.
RON tokens are the ecosystem token of the Ronin blockchain, and will eventually power all transactions.
Katana, the Ronin decentralized exchange, is live! Katana allows anyone to easily swap between the various assets within the Axie Infinity ecosystem.
For our launch, you can now trade between AXS, SLP, USDC, and WETH. Check out our detailed guide here: https://axie-infinity.gitbook.io/katana-docs/
You can also deposit these assets into liquidity pools and be rewarded both a share of the trading fees and RON tokens. RON rewards will be turned on later this week.
RON tokens are the ecosystem token of the Ronin blockchain, and will eventually power all transactions.
jen nevím, jak budou zabezpečovat a decentralizovat síť přes token RON, ale prý se to dozvíme, nevím jak je bezpečný bridge https://bridge.roninchain.com/deposit, ale každopádně bych pár Axíku a SLP koupil a jen zaspekuloval na růst, základnu mají óóóbrovskou.....
jééé, zrovna koukám, že SLP to vystřelilo🤣
Peky
04.11.2021 16:21
Can't wait for the #rabbitars reveal on Saturday! - konečně půjde králík z pytle ven, jsem zvědavej, jakého budu mít fešáka, no a hlavně, kolik mi to hodí🤣
(upraveno)
Peky
04.11.2021 16:39
tak jsem ještě jednoho přikoupil, aby se mi holky nehádaly😆
KryptoVláďa
04.11.2021 16:45
↩
@Peky
Can't wait for the #rabbitars reveal on Saturday! - konečně půjde králík z pytle ven, jsem zvědavej, jakého budu mít fešáka, no a hlavně, kolik mi to hodí🤣
Co je to zas za picovinu?
Tomassino
04.11.2021 16:48
🙂
Peky
04.11.2021 16:49
asi 177 rozdílů tam bude
a pak přijde fanoušek a řekne chci růžového a ty mu ho s radostí za 10 ether prodáš🥳
KryptoVláďa
04.11.2021 16:51
↩
@Peky
tahle vypadají všichni a v sobotu k ním přiřadí kožich🤣
Jezis kolik to stoji? Pekyyyyyxx 🙈
venca Tol
04.11.2021 16:52
Čus hoši. Potřebuji si přeposlat penize z Ledgeru. Vše mám aktualizované ale piše mi to tuto hlášku. A nevím kde to mám nastavit pls:
Prior to clicking confirm:
- Enable Use Ledger Live under Settings > Advanced
- Open and unlock Ledger Live App
- Plug in your Ledger device and select the Ethereum app
- Enable "smart contract data" or "blind signing" on your Ledger device
- Enable Use Ledger Live under Settings > Advanced
- Open and unlock Ledger Live App
- Plug in your Ledger device and select the Ethereum app
- Enable "smart contract data" or "blind signing" on your Ledger device
Peky
04.11.2021 16:53
↩
@KryptoVláďa
Jezis kolik to stoji? Pekyyyyyxx 🙈
první byl za 0,26 ETH a druhý za 0,28 + 200 USD gas😂
KryptoVláďa
04.11.2021 16:54
Boze
Peky
04.11.2021 16:54
jak psal <@!518789876842364958> prostě ty prachy užívej a ne, že ti někde leží a to mi vždycky šlo🥳
ti říkám - to pojede👍
KryptoVláďa
04.11.2021 16:57
Se z tebe poseru. Jeste chvili a vezmu ho taky 🤣🤣
venca Tol
04.11.2021 17:07
Swordfish
04.11.2021 17:09
<@!802567484200321087> na ledgeru, ethereum app -> jedes doprava, je tam polozka blind signing
predtim to bylo Smart contracts
prejmenovali to po poslednim updatu firmwaru ledgeru, aby vice upozornili na to, ze v kontraktu muze byt naprosto jakykoliv kod a proto tedy "blind" (slepy) podpis transakce pres kontrakt
(upraveno)
venca Tol
04.11.2021 17:10
jako v aplikaci na Ledgeru nebo na krabičce
🤣 1
Swordfish
04.11.2021 17:10
krabicce
to bych psal pochopitelne ledger live (kdybych myslel aplikaci)
(upraveno)
Včelkamára
04.11.2021 17:13
↩
@Tomáš
je mi jasný, že se budeš smát, ale tenhle mi taky chutná 😄 https://www.alkohol.cz/produkty/a-h-riise-xo-reseve-rum-0-7l-40-9252/ ... aspoň doufám, že jsem trefil konkrétní flašku
Ja se nesmeju, taky sem na něm začínal 😉
Na diplomaticu a podobných sladarnach
venca Tol
04.11.2021 17:15
tak nic. Já už nevím vše povolené a nejde to. Jsem Lama <:picard:822537684441890836>
Swordfish
04.11.2021 17:15
pravdepodobne ano
venca Tol
04.11.2021 17:23
tak tim to neni . už nevím
Swordfish
04.11.2021 17:23
aktualizuj si ten firmware na ledgeru
pouzivas chrome ?
venca Tol
04.11.2021 17:23
jj
patreon pls
Swordfish
04.11.2021 17:24
v metamasku potreba enablovad v nastaveni enable ledger live
venca Tol
04.11.2021 17:24
call
Swordfish
04.11.2021 17:24
cum
Ondřej
04.11.2021 17:29
↩
@Peky
jen nevím, jak budou zabezpečovat a decentralizovat síť přes token RON, ale prý se to dozvíme, nevím jak je bezpečný bridge https://bridge.roninchain.com/deposit, ale každopádně bych pár Axíku a SLP koupil a jen zaspekuloval na růst, základnu mají óóóbrovskou.....
Já ten bridge už nekolikat použil a vždy v pohode a na roninu dělám transakce často. SLP mi farmi Filipinci, tak dam pár tisíců do AXS/ETH poolu a dám farmářit, na tomhle paru by nemuselo být tak velké IL. Nechci aby mi to zas uteklo jako AXS😅 Chtějí mít v budoucnu na svém blockchainu víc her, tak by to mohlo být zajímavé.
Tomáš
04.11.2021 17:29
↩
@KryptoVláďa
(attachment)
až bude airdrop ENS stát 100 dolců za kus, tak koupíme rovnou celou hospodu místo zarezervování sálu 😄
KryptoVláďa
04.11.2021 17:29
By slo
Tomassino
04.11.2021 17:32
↩
@KryptoVláďa
(attachment)
Zlatý bažant, kde to si?
KryptoVláďa
04.11.2021 17:32
↩
@Tomassino
Zlatý bažant, kde to si?
V nejakym strasnym vidlakove. Vubec se to neda pit
Dlouho po d1 a pak doleva 🤣
Swordfish
04.11.2021 17:34
KryptoVláďa
04.11.2021 17:35
🤣🤣
Peky
04.11.2021 17:40
↩
@Ondřej
Já ten bridge už nekolikat použil a vždy v pohode a na roninu dělám transakce často. SLP mi farmi Filipinci, tak dam pár tisíců do AXS/ETH poolu a dám farmářit, na tomhle paru by nemuselo být tak velké IL. Nechci aby mi to zas uteklo jako AXS😅 Chtějí mít v budoucnu na svém blockchainu víc her, tak by to mohlo být zajímavé.
dyť víš, že jsem pro každou srandu, taky bych šel do stejného páru, jen nevím, co zamýšlejí s tím RON, ale nebráním se farmařit králíka z klobouku🤣 jinak to není blockchain, ale sidechain, ale to jen pro zmínku....
🥺 1
Ondřej
04.11.2021 17:57
↩
@Peky
dyť víš, že jsem pro každou srandu, taky bych šel do stejného páru, jen nevím, co zamýšlejí s tím RON, ale nebráním se farmařit králíka z klobouku🤣 jinak to není blockchain, ale sidechain, ale to jen pro zmínku....
Mĕl jsem špatnej pocit, když jsem psal blockchain😅
KryptoVláďa
04.11.2021 18:03
↩
@jiricepelka
ve videu máš ještě starý logo 🙃 <@!672035199441305600>
jsem nevedel ze to hodi vodoznak i do driv nahranejch
picard:822537684441890836 1
Tomáš
04.11.2021 18:20
↩
@KryptoVláďa
Provizorni studio
důležitý je obsah, ne obal 😄
Ondřej
04.11.2021 18:42
↩
@Peky
dyť víš, že jsem pro každou srandu, taky bych šel do stejného páru, jen nevím, co zamýšlejí s tím RON, ale nebráním se farmařit králíka z klobouku🤣 jinak to není blockchain, ale sidechain, ale to jen pro zmínku....
Mĕl jsem špatnej pocit, když jsem psal blockchain😅
Ondřej
04.11.2021 18:42
↩
@Peky
dyť víš, že jsem pro každou srandu, taky bych šel do stejného páru, jen nevím, co zamýšlejí s tím RON, ale nebráním se farmařit králíka z klobouku🤣 jinak to není blockchain, ale sidechain, ale to jen pro zmínku....
Zatím jsem našel, že by to mĕl být gas token. Ted tam máš 100 transkaci na den zdarma na jednu penezenku a v budoucnu by měli být placené RONem
Swordfish
04.11.2021 19:00
rabbit-r12
04.11.2021 19:00
To je GIF na téma 'kopa howen'? 😁
Swordfish
04.11.2021 19:01
dik
😄
Tomassino
04.11.2021 19:09
dip
adamyjo
04.11.2021 20:20
Díky za STREAM 🙂 👍
Swordfish
04.11.2021 20:21
<@!672035199441305600> chybelo mi na konci: nebudte curaci 😄
tree 木
04.11.2021 20:21
ale my jsme 😦
KryptoVláďa
04.11.2021 20:21
↩
@Swordfish
<@!672035199441305600> chybelo mi na konci: nebudte curaci 😄
k tomu uz jsem nemel daleko 😄
<@!397625533283958787> se s tebou tak rad laskuju 🙂
panda:822537684336771073 1
musime dat nekdy squirt game spolecne 😄
jdu kourit
Swordfish
04.11.2021 20:25
<:tree:798610622321000508>
tree 木
04.11.2021 20:25
<@!672035199441305600> Vis sam moc dobre jak je krypto narocny na pochopeni, a cpat do lidi nejaky parachain aukce je preci strasnej overkill na ne. Jako odbornej content je to super.
KryptoVláďa
04.11.2021 20:26
↩
@tree 木
<@!672035199441305600> Vis sam moc dobre jak je krypto narocny na pochopeni, a cpat do lidi nejaky parachain aukce je preci strasnej overkill na ne. Jako odbornej content je to super.
souhlas....
Tomáš
04.11.2021 20:27
blacster
nefunguje mi mikrofon
Tomáš
04.11.2021 20:38
slyším, ale mluvit nejde
na dydx to zadáváš v dolarové hodnotě, procentuálně je tam jen ten trailing
netuším co se děje, z noťasu to najednou nejde, mobil taky ne, slyším, ale mikrofon nic
já něco málo na Binance pořád mám, launchpady jsou fajn, ale BSC už téměř nic
zamkni ETH na liquity a můžeš jít na Dydx, ale párů je tam málo
KYC a objemy v milionech dolarů? <@!672035199441305600>
Tomáš
04.11.2021 21:12
steigerwald
Tomáš
04.11.2021 21:29
to kdyby stálo 60 dolarů, tak dostanu randál 😄
8. myslím
Luky
04.11.2021 23:08
↩
@Tomáš
až bude airdrop ENS stát 100 dolců za kus, tak koupíme rovnou celou hospodu místo zarezervování sálu 😄
Je 100$ za kus reálnych? Celkovo ich má byť 100 000 000.
(upraveno)
kube2303
05.11.2021 07:09
Ice jede! 🤣