# pokec
184675 zpráv • strana 1103/1847
kube2303 03.11.2021 19:14
Prodával jsem za 24k usd se ziskem 22k usd 😄
S ohromnou slávou 😄 😄
Swordfish 03.11.2021 19:22
(upraveno)
(upraveno)
Zde par stripku z me pracovni cesty do Spanelskych televiznich studii statni televize.
Musim se pochlubit 😄
Jestli to je velike a prekazi to, muze kdokoliv smazat. Nebo ja smazu.
(upraveno)
Jedna se o rizeni tech zavesnych hrazd na strope, na ktere se zavesuji svetla a dalsi dekorace.
KryptoVláďa 03.11.2021 19:31
🤭
Jste s tatou bouraci
Swordfish 03.11.2021 20:51
Ja vim 🙂
Swordfish 03.11.2021 21:08
na co lambo za x mega a pritom auto k nicemu?
https://www.autoforum.cz/predstaveni/extremni-novy-motor-z-jehoz-maji-v-bruselu-tezke-spani-zna-svou-cenu-lze-ji-vnimat-lecjak/
staci sehant sikovneho mekanika, a za par micu(rozumejte 2) pojebete bugatti 😄
(upraveno)
😆 1
Kosa Fatty.io 04.11.2021 04:48
Me se lambo treba nelibi… vevnitr to je hrozny
Peky 04.11.2021 05:02
@Kosa Fatty.io Me se lambo treba nelibi… vevnitr to je hrozny
je to malé a nízké......já se těším na autonomní auta, která řeší mojí potřebu, neřídit😆
KryptoVláďa 04.11.2021 05:14
@Peky je to malé a nízké......já se těším na autonomní auta, která řeší mojí potřebu, neřídit😆
S pipou…
🥳 1
Peky 04.11.2021 05:17
@KryptoVláďa S pipou…
jedno ,,p" vyměň za ,,č" a dokonalost sama😂
😂 1
adamyjo 04.11.2021 05:24
Ahojte, nevíte proč mi Trailing stop na FTX nezobrazuje na PC ty čáry v grafu ale na mobilu jo? Docela mě to štve 😄
Kosa Fatty.io 04.11.2021 05:38
joe:825130132578369576 1 kek:872079105607233557 3 kicom:831836375271079977 3
Plastex 04.11.2021 06:20
@Kosa Fatty.io (attachment)
Ja ti to rikal 😄 <@672035199441305600>
KryptoVláďa 04.11.2021 06:32
Tvl
GiSo 04.11.2021 06:33
Pořád lepší, jak Adam Kracík.
KryptoVláďa 04.11.2021 06:46
Ze bych si sebe koupil? 🤣🤣🤣
KryptoVláďa 04.11.2021 06:54
Presne
Bříza 04.11.2021 06:55
@KryptoVláďa Ze bych si sebe koupil? 🤣🤣🤣
Mě se nelíbí ze jde 20% kryptomatesovi jakoze proč 😂
KryptoVláďa 04.11.2021 06:55
Jestli neco tak vezmu adama
KryptoVláďa 04.11.2021 06:55
@Bříza Mě se nelíbí ze jde 20% kryptomatesovi jakoze proč 😂
Protoze to je bourak a rozdeli se 🤣
Bříza 04.11.2021 06:56
Joo a s kyyym😂
Kosa Fatty.io 04.11.2021 07:05
Ja si myslim ze to je troll od nekoho z ETH komunity. Uvidime jak se BTC maniaci zachovaji
Davam tomu dva dny a Kicom bude smazanej…. Protoze to prece udelal i Palatinus tak on taky
(upraveno)
KryptoVláďa 04.11.2021 07:16
@Kosa Fatty.io Davam tomu dva dny a Kicom bude smazanej…. Protoze to prece udelal i Palatinus tak on taky
A nebo si na sebe zaspekuluje
Kosa Fatty.io 04.11.2021 07:21
@KryptoVláďa A nebo si na sebe zaspekuluje
To by si ale strasne nasral do huby 😂
KryptoVláďa 04.11.2021 07:22
@Kosa Fatty.io To by si ale strasne nasral do huby 😂
Myslis jako s tezenim eth? 🤣🤣
Kosa Fatty.io 04.11.2021 07:23
@KryptoVláďa Myslis jako s tezenim eth? 🤣🤣
No 😄
Deleted User 04.11.2021 07:24
nemam proti nikomu nic ale u kicoma boli dobre jedine videa prve co dal kde ludi oboznamil s cryptom, a potom to slo uz dole kopcom, viac riesi merch, a kktiny nadava navsetko vsetky alty su fuj, a pritom sam drzi aj alty, a to tazenie eth je topka 😄
kicom:831836375271079977 1
Včelkamára 04.11.2021 07:28
@Kosa Fatty.io Me se lambo treba nelibi… vevnitr to je hrozny
Tohle lambo bych klidne bral
Kosa Fatty.io 04.11.2021 07:28
@Deleted User nemam proti nikomu nic ale u kicoma boli dobre jedine videa prve co dal kde ludi oboznamil s cryptom, a potom to slo uz dole kopcom, viac riesi merch, a kktiny nadava navsetko vsetky alty su fuj, a pritom sam drzi aj alty, a to tazenie eth je topka 😄
Jo zacatky dobry… ale jak ke ted toxickej mi fakt vadi
Kosa Fatty.io 04.11.2021 07:30
@Včelkamára Tohle lambo bych klidne bral
Hmmmm 🙂 ja bych radsi porsche a za zbytek si postavil nekde srub 😂
(upraveno)
Deleted User 04.11.2021 07:31
robite do crypta aj pre zhodnotenie svojich prostriedkov a potom si za to kupite auto co je asi najhorsia investicia 😄
Kosa Fatty.io 04.11.2021 07:32
@Deleted User robite do crypta aj pre zhodnotenie svojich prostriedkov a potom si za to kupite auto co je asi najhorsia investicia 😄
Jako jo…. Ale kdyz na to clovek ma a chce to 🤷‍♂️ tak proc ne
Rikam to tady casto… clovek si ty prachy musi uzit a ne na tom jenom sedet a koukat kolik uz ma nahodlovano
Deleted User 04.11.2021 07:33
to hej kazdy si ich uziva inak, ja niesom autickar tak to nepochopim 😄
Včelkamára 04.11.2021 07:35
@Deleted User to hej kazdy si ich uziva inak, ja niesom autickar tak to nepochopim 😄
Ja taky ne. Auto nemam a ve svých 34letech nem nejezdil tak 1000km 🤣
Deleted User 04.11.2021 07:37
ja mam ale taku harku a je mi luto sa snou rozlucit
a taktiez mi je luto zajebat za "nove" auto tolko prachov
peniaze co som mal nasetrene na auto som jebol do crypta 😄
Včelkamára 04.11.2021 07:39
Jj, pro me je priorita bydleni
AMwhatAM 04.11.2021 07:50
tak to good luck ted byt:dum kupovat bych fakt nechtel
Raiden 04.11.2021 07:53
Bude hůř
Swordfish 04.11.2021 07:54
a uz bylo lip ?
👍 1
AMwhatAM 04.11.2021 08:17
tak ted kdyz budou u moci ti spravni .. uz bude jen lip
GiSo 04.11.2021 08:22
@AMwhatAM tak to good luck ted byt:dum kupovat bych fakt nechtel
Proč by ne? Já sám hledám vhodný pozemek. Pozemky v okolí i jsou, ale přeci jen je to dlouhodobá investice a chci to nejlepší.
GiSo 04.11.2021 08:22
@AMwhatAM tak ted kdyz budou u moci ti spravni .. uz bude jen lip
Ano, bude líp 😅😅😂😂😂
kunda:832259749009293373 1
AMwhatAM 04.11.2021 08:40
@GiSo Proč by ne? Já sám hledám vhodný pozemek. Pozemky v okolí i jsou, ale přeci jen je to dlouhodobá investice a chci to nejlepší.
je to mozne.. ja ale viru ze neco roste do nebe a porad nesdilim
AMwhatAM 04.11.2021 08:43
@GiSo Ano, bude líp 😅😅😂😂😂
tak samo jestli si ucitel;hasic;policajt tak bude:)
Kosa Fatty.io 04.11.2021 09:19
@AMwhatAM tak ted kdyz budou u moci ti spravni .. uz bude jen lip
Nebude
Hanseva.CLONE 04.11.2021 10:37
dokáže mi někdo říct kdo poskytuje likviditu na uni v3 jak je přesný?https://uniswapv3.flipsidecrypto.com/
Swordfish 04.11.2021 10:42
nijak
odmeny mas z uskutecnenych swapu, ty ale nevis jestli jich v budoucnu bude tolik a tolik
👍 1
GiSo 04.11.2021 11:01
@AMwhatAM tak samo jestli si ucitel;hasic;policajt tak bude:)
Zajímavé. 🤔
Jak jsi dospěl k tomuto závěru?
Swordfish 04.11.2021 11:04
🐝
xrp:796019012143153154 1
🐣
GiSo 04.11.2021 11:06
💦
Swordfish 04.11.2021 11:06
🌲
KryptoVláďa 04.11.2021 11:10
Co vam jebe?
🥸 1
Swordfish 04.11.2021 11:15
policie ma dneska volno ?
Swordfish 04.11.2021 11:27
@KryptoVláďa Co vam jebe?
Co mas proti kuratkum ?
KryptoVláďa 04.11.2021 11:29
Niiiic
Tomáš 04.11.2021 11:32
neviděl jste někdo někde možnost levného půjčení Nearu? Binance má 70%, to je mi k ničemu, ale tak kolem 30% bych bral
Swordfish 04.11.2021 11:33
🦉
KryptoVláďa 04.11.2021 11:35
@Tomáš neviděl jste někdo někde možnost levného půjčení Nearu? Binance má 70%, to je mi k ničemu, ale tak kolem 30% bych bral
Co zas vymejslis?
(upraveno)
Tomáš 04.11.2021 11:36
@KryptoVláďa Co zas vymejslis?
nic moc nového, jen jsem si říkal, že když už stejně nemůžu spát v noci, tak že by aspoň byla sranda zase hlídat nějakou půjčku 😄
KryptoVláďa 04.11.2021 11:36
@Tomáš nic moc nového, jen jsem si říkal, že když už stejně nemůžu spát v noci, tak že by aspoň byla sranda zase hlídat nějakou půjčku 😄
A nespis proc?
Tomáš 04.11.2021 11:37
@KryptoVláďa A nespis proc?
to bych taky rád věděl 😄 ... běžně jsem spal od 11 tak do půl 9 cca (bez budíku, studenti a nezaměstnaní přece nemají důvod někam spěchat 😄 ) a teď jsem vzhůru často už kolem 5
KryptoVláďa 04.11.2021 11:38
@Tomáš to bych taky rád věděl 😄 ... běžně jsem spal od 11 tak do půl 9 cca (bez budíku, studenti a nezaměstnaní přece nemají důvod někam spěchat 😄 ) a teď jsem vzhůru často už kolem 5
Venus ma -85% na cake 🤣
Tomáš 04.11.2021 11:40
@KryptoVláďa Venus ma -85% na cake 🤣
-118% dokonce, ale tam to neznamená záporný úrok, že oni by ti platili za otevřenou půjčku ... to reprezentuje opravdu úročení 118% ... aby si dostával peníze za otevřenou půjčku, tak to musí být kladné jako třeba XVS
KryptoVláďa 04.11.2021 12:18
Tyhle dobejty mam rad
picard:822537684441890836 1 🤤 2 🥳 1
Kosa Fatty.io 04.11.2021 12:49
@KryptoVláďa Tyhle dobejty mam rad
Mnam…. Ten je urcite dobrej…. S colou 😂
😂 1
Swordfish 04.11.2021 12:58
<@!698178164970487809> pojd nam to vysvetlit 🙂
Tomáš 04.11.2021 13:06
@KryptoVláďa Tyhle dobejty mam rad
Asi se o něj večer postarám 😂
KryptoVláďa 04.11.2021 13:06
Po streamu zacallime?
(upraveno)
🏆 3
Swordfish 04.11.2021 13:07
na streamu bude Pi ?
Včelkamára 04.11.2021 13:07
@Swordfish <@!698178164970487809> pojd nam to vysvetlit 🙂
Radsi ne 🤣
Tomáš 04.11.2021 13:08
@KryptoVláďa Po streamu zacallime?
To zní jako plán 👍
Včelkamára 04.11.2021 13:08
Ale dobrou chuť takhle u dezertů přeji 😀
Tomáš 04.11.2021 13:16
@Včelkamára Ale dobrou chuť takhle u dezertů přeji 😀
Já vím, že je to sladký elixír, ale 40% to má taky a chutná mi to ... Radši tohle než Božkov, na tom se snad shodneme 😂
Včelkamára 04.11.2021 13:25
@Tomáš Já vím, že je to sladký elixír, ale 40% to má taky a chutná mi to ... Radši tohle než Božkov, na tom se snad shodneme 😂
Tak to každopádně. Btw, ted ty novy Hefrony nejsou úplně nejhorší. Ale stále nic pro mě
Kosa Fatty.io 04.11.2021 13:38
Hosi ja jsem totalni rumovej barbar… s colou dam ale kazdej 😂 Jske jsou dobre rumy? <@698178164970487809> vali se mi doma nejakej Don papa… je to dobry nebo neco z lidlu?
(upraveno)
🤣 2
KryptoVláďa 04.11.2021 13:41
Don papa ja rad
Peky 04.11.2021 13:41
Kluci už chlastat za svý, konec chlastání na dluh🤣 ČNB zvýšila úrokovou sazbu: ČNB zvýšila základní úrokovou sazbu o 1,25 procentního bodu na 2,75 procenta. Jde o největší zvýšení od roku 1997. Důvodem je vývoj inflace.
Swordfish 04.11.2021 13:42
@Peky Kluci už chlastat za svý, konec chlastání na dluh🤣 ČNB zvýšila úrokovou sazbu: ČNB zvýšila základní úrokovou sazbu o 1,25 procentního bodu na 2,75 procenta. Jde o největší zvýšení od roku 1997. Důvodem je vývoj inflace.
mozna casem ty banky skutecne nabidnou vic procent nez uroceni stablu v kryptu 😄
🥳 1
edo 04.11.2021 13:43
tak to nám ten bull market naozaj pomaly končí... prvý signal konca - zvýšenie úrokov a spomalenie ekonomík
Swordfish 04.11.2021 13:44
KryptoVlada ani Kicom nerekli ze je konec
joe:825130132578369576 2 kicom:831836375271079977 1
takze neni konec
Swordfish 04.11.2021 13:52
a navic tu mame Baby Squid
retail jeste neni vycerpany
AMwhatAM 04.11.2021 13:57
az bude bear tady bude tak strasne smutno..