KryptoVláďa
03.11.2021 08:21
↩
@MirekH
Počkej rok a poletíme taky, malá je ještě moc malá, ale příští rok v zimě tam plánuju na měsíc letět
uteces pred bearem? 😄
Deleted User
03.11.2021 08:21
ja som bol na fuerteventure a uplne super tam bolo
👍 1
MirekH
03.11.2021 08:21
↩
@KryptoVláďa
uteces pred bearem? 😄
to bude vrcholit bullrun
KryptoVláďa
03.11.2021 08:21
😄
MirekH
03.11.2021 08:21
Poletím tam na měsíc za 0.5 ETH 😄
KryptoVláďa
03.11.2021 08:22
↩
@MirekH
Poletím tam na měsíc za 0.5 ETH 😄
a prodas ho najednou, nebo v renži ? 😄
Tomáš
03.11.2021 08:22
↩
@KryptoVláďa
a prodas ho najednou, nebo v renži ? 😄
DCA - každý den na životní náklady 😄
KryptoVláďa
03.11.2021 08:23
uz vidim dvoumetrovyho Mirka, jak na ulici kazdej den vexluje s metr dvacet velkejma zlutaskama 😄
Tomáš
03.11.2021 08:23
a já pojedu leda tak na zahradu 💩
Tomáš
03.11.2021 08:23
↩
@KryptoVláďa
uz vidim dvoumetrovyho Mirka, jak na ulici kazdej den vexluje s metr dvacet velkejma zlutaskama 😄
to zvládne přes signal s czk komunitou 😄
KryptoVláďa
03.11.2021 08:24
↩
@Tomáš
a já pojedu leda tak na zahradu 💩
neboj, on ti ten tron a cro taky vystreli 😄
MirekH
03.11.2021 08:24
↩
@KryptoVláďa
a prodas ho najednou, nebo v renži ? 😄
Já prodávám jedině v renži 😄
(upraveno)
MirekH
03.11.2021 08:24
↩
@KryptoVláďa
uz vidim dvoumetrovyho Mirka, jak na ulici kazdej den vexluje s metr dvacet velkejma zlutaskama 😄
Tou dobou tam už bude státní měnou Dogecoin
KryptoVláďa
03.11.2021 08:25
😄
Tomáš
03.11.2021 08:26
↩
@KryptoVláďa
neboj, on ti ten tron a cro taky vystreli 😄
CRO už začíná nabíjet, listing na Coinbase ještě přece jen malý vliv má ... a na Tron mi nešahej, levnější půjčku jsem stále nikde nenašel 😄
MirekH
03.11.2021 08:26
Já nikomu na nic nešahám 😄
Jo aha, to byla reakce na <@!672035199441305600> sry 😄
KryptoVláďa
03.11.2021 08:27
↩
@Tomáš
CRO už začíná nabíjet, listing na Coinbase ještě přece jen malý vliv má ... a na Tron mi nešahej, levnější půjčku jsem stále nikde nenašel 😄
jak by rekl Joe - chapu, ze sis pujcoval, kdyz jsi byl student, ale ted? 😄
KryptoVláďa
03.11.2021 08:27
↩
@MirekH
Jo aha, to byla reakce na <@!672035199441305600> sry 😄
a to ja si zase sahnu 😄
Tomáš
03.11.2021 08:27
↩
@MirekH
Jo aha, to byla reakce na <@!672035199441305600> sry 😄
moje chyba, píšete moc rychle 😄
Tomáš
03.11.2021 08:27
↩
@KryptoVláďa
jak by rekl Joe - chapu, ze sis pujcoval, kdyz jsi byl student, ale ted? 😄
no jo, chudý student ... teď už jen chudý nezaměstnaný, to se vysvětluje ještě hůř 😄
Peky
03.11.2021 08:32
↩
@MirekH
Počkej rok a poletíme taky, malá je ještě moc malá, ale příští rok v zimě tam plánuju na měsíc letět
my tam byli, když malé bylo 2,5 a pohoda
xPelix
03.11.2021 08:34
<@!672035199441305600>Kolik už jsi natěžil Pí ? 😂
KryptoVláďa
03.11.2021 08:34
↩
@xPelix
<@!672035199441305600>Kolik už jsi natěžil Pí ? 😂
nic 😄 tvl ty fakt zijes?
xPelix
03.11.2021 08:36
ještě jo, uvidíme jak dlouho 😄
Peky
03.11.2021 08:36
↩
@KryptoVláďa
nic 😄 tvl ty fakt zijes?
v bull run se žije a nespí jak říkáš🥳
MirekH
03.11.2021 08:37
↩
@Peky
my tam byli, když malé bylo 2,5 a pohoda
malé ještě ale není ani 0,5 😄
KryptoVláďa
03.11.2021 08:37
↩
@MirekH
malé ještě ale není ani 0,5 😄
metru?
MirekH
03.11.2021 08:38
Roku 😄
xPelix
03.11.2021 08:38
vítě někdo, kdy se budou přibližně vracet ksm z první aukce. Jsem to nějak na začátku nepochopil a zavřel tam moc 😦
Peky
03.11.2021 08:39
↩
@MirekH
malé ještě ale není ani 0,5 😄
základ je tam vychytat pláže pro děcka, jinak vlna jak nasráno🤣
MirekH
03.11.2021 08:40
↩
@xPelix
vítě někdo, kdy se budou přibližně vracet ksm z první aukce. Jsem to nějak na začátku nepochopil a zavřel tam moc 😦
48 týdnů
xPelix
03.11.2021 08:40
↩
@MirekH
48 týdnů
a víš kolik už jich je za náma?
MirekH
03.11.2021 08:40
<@!721362512016179221> záleží v jaké aukci vyhrál ten projekt slot
xPelix
03.11.2021 08:41
karura byla první
MirekH
03.11.2021 08:41
48 týdnů běží od konce dané aukce
Tak 48 dní od té doby kdy vyhrál. To bylo myslím někdy v červnu
Tak počítej +- květen 2022
xPelix
03.11.2021 08:42
dík
GiSo
03.11.2021 08:51
↩
@xPelix
<@!672035199441305600>Kolik už jsi natěžil Pí ? 😂
😳😳😳
xPelix
03.11.2021 09:16
Bříza
03.11.2021 09:43
↩
@xPelix
<@!672035199441305600>Kolik už jsi natěžil Pí ? 😂
Všechny 😂
Bříza
03.11.2021 09:50
Btw zítra stream ? Popřípadě o čem ?
KryptoVláďa
03.11.2021 10:08
Zeptej se mi zotra ve 4 🤣🤣
Stream bude z hotelu nekde u moravske trebove tak muze byt <@479608386024112128> live 🤣🤣
Bříza
03.11.2021 10:15
Možná pojedu kolem tam ze bych se stavil 😂
GiSo
03.11.2021 10:20
Jasně. Uděláme párty.
Akorát tady to je jako město duchů. A je tu docela černo. A nic tady není. Nulové vyžití pro rodinu s dětmi.
Ale jinak je to tady fajn.
Ale jinak je to tady fajn.
Včelkamára
03.11.2021 10:27
hlavně že jede internet 😄
GiSo
03.11.2021 10:58
Optiku tady v některých částech města máme 😂
KryptoVláďa
03.11.2021 11:12
↩
@GiSo
Optiku tady v některých částech města máme 😂
Jako ten kram kde se prodavaj brejle?
GiSo
03.11.2021 13:02
↩
@Deleted User
ludia sa nepoucia
A dá se to i prodat?
Swordfish
03.11.2021 13:03
Jebka 2nd run.
Deleted User
03.11.2021 13:05
no to neviem nemam to len som si vsimol ze zas rastie
GiSo
03.11.2021 13:09
↩
@KryptoVláďa
Jako ten kram kde se prodavaj brejle?
Internet
KryptoVláďa
03.11.2021 13:09
↩
@GiSo
Internet
jo taaaaaak
KryptoVláďa
03.11.2021 13:49
tak kde to otevirame?
adamyjo
03.11.2021 14:19
Bude dnes stream ? 😦
Hanseva.CLONE
03.11.2021 14:19
Nefarmí tu někdo na solar beam?
adamyjo
03.11.2021 14:19
Spatnej smajlik 😄
Kosa Fatty.io
03.11.2021 14:33
↩
@adamyjo
Bude dnes stream ? 😦
Neni ctvrtek
KryptoVláďa
03.11.2021 14:36
↩
@adamyjo
Spatnej smajlik 😄
zitra,
adamyjo
03.11.2021 14:39
↩
@KryptoVláďa
zitra,
Díky, paráda 🙂
Raiden
03.11.2021 17:15
↩
@Hanseva.CLONE
Nefarmí tu někdo na solar beam?
Já jo 👍
Hanseva.CLONE
03.11.2021 17:54
↩
@Raiden
Já jo 👍
a claimovaní bez problémů? a jak jsou na tom poplatky?
Peky
03.11.2021 18:41
↩
@KryptoVláďa
Chlapci, jsem dojatej. Normalne mi volala nejaka pani, ze jeji manzel je tu s nama a chtela by mu dat k narozeninam veceri se mnou….normlane ukapla slzicka
dostal jsi další airdrop🤣
KryptoVláďa
03.11.2021 18:51
Pyco jedeeem
Swordfish
03.11.2021 18:51
kam?
KryptoVláďa
03.11.2021 18:52
↩
@Swordfish
az si prihlasi patronat, zjisti jaky jsme prasata 😄
<@477179553152892951> je patron
Swordfish
03.11.2021 18:52
tak to nechapu
proc to teda pises verejne ?
my uz vlastne spolu obed meli 😄
KryptoVláďa
03.11.2021 18:53
Protoze jsem nevedel ze je to on 🤣
Swordfish
03.11.2021 18:53
KryptoVláďa
03.11.2021 18:54
A chtel jsem se s vami podelit o svoji radost
rabbit-r12
03.11.2021 18:55
🤣🤣🤣
Já taky moc nechápal, kdo je na druhý straně telefonu.
Ale čerstve manželka má plusovém body, když už jsem patronsky sraz prosvihl kvůli svatbě 😁
Ale čerstve manželka má plusovém body, když už jsem patronsky sraz prosvihl kvůli svatbě 😁
Swordfish
03.11.2021 18:57
↩
@rabbit-r12
Já taky moc nechápal, kdo je na druhý straně telefonu.
Ale čerstve manželka má plusovém body, když už jsem patronsky sraz prosvihl kvůli svatbě 😁
Ale čerstve manželka má plusovém body, když už jsem patronsky sraz prosvihl kvůli svatbě 😁
Tvoje svatba ?
kube2303
03.11.2021 18:57
Popsicle jede 😄
Swordfish
03.11.2021 18:57
Kube se probudi a hned napise perlu 😄
kube2303
03.11.2021 18:57
😄
kube2303
03.11.2021 18:58
↩
@KryptoVláďa
Chlapci, jsem dojatej. Normalne mi volala nejaka pani, ze jeji manzel je tu s nama a chtela by mu dat k narozeninam veceri se mnou….normlane ukapla slzicka
Tak to je paráda! Taky si to budu od přítelkyně přát k vánocům 😄 A vezmu si sebou noťas a pomůžeš mi převést Hydru 😄 😄
😂 1
Teď vážně! Tohle musí potěšit 🙂
KryptoVláďa
03.11.2021 18:59
Fakt jsem byl dojatej
kube2303
03.11.2021 18:59
↩
@Swordfish
Kube se probudi a hned napise perlu 😄
Proč perlu? 40k do plusu vybráno za 10 dní 🙂
Usd samozřejmě... A 42k tam ještě je 😄
Půjde na 300 🙂
rabbit-r12
03.11.2021 19:02
<@403204367345254402>
Jo, moje svatba. Ta se po 10 letech blbe odmítá s tím, že prostě musím na sraz 😁
Jo, moje svatba. Ta se po 10 letech blbe odmítá s tím, že prostě musím na sraz 😁
KryptoVláďa
03.11.2021 19:07
↩
@kube2303
Usd samozřejmě... A 42k tam ještě je 😄
Te obdvuju
kube2303
03.11.2021 19:10
Ja se tomu věnoval 5 měsíců... A vyšlo to. 🙂 A tipuju to reálně kolem 200-300usd...
Ja zase obdivuju tady ty vaše trejdy 🙂 Jen závistivě koukám 🙂 Nedokážu to odtipovat s takovou úspěšností jako vy... Když jsem si to zkoušel jen tak, byl jsem dost v mínusu 🙂
😂 1
Já jsem holt pure gambler. Vždyť mě znáš 😄
A už nikdy neprodám od něčeho všechno 😄 37mld Shiba, mě vyškolilo 😄
😂 2
🚀 3