adamyjo
02.11.2021 20:46
Je mozny ze jsem na tom obchodu neudelal takovy zisk, ze byly poplatky drazsi nez ten obchod? Muze to byt tim?
Storm
02.11.2021 21:06
Sleduje tu někdo někdo blockchain TERRA (LUNA) ?? Jaký máte názor? Já jsem z toho unešený, hodně tomu fandím a mám tam zatím asi 20% portfolia.
Hlavně super stablecoin UST na který je fixní úrok 20% a pokaždé když se vymintuje tak se spálí LUNA. Ted brzo se bude hodně pálit a potom by UST mělo překonat DAI v market capu.
rabbit-r12
02.11.2021 21:10
<@675815112304623632>
Začal jsem sledovat pozdě, ale co jsem četl, tak tomu hodně věří a Rockaway Capital, podle nich pořád podhodnocena...
Začal jsem sledovat pozdě, ale co jsem četl, tak tomu hodně věří a Rockaway Capital, podle nich pořád podhodnocena...
Něco do toho plánuju davat
Storm
02.11.2021 21:11
Navíc po velké updatu na luně tak se brzo zvýší staking rate luny na cca 12% což je fajn.
rabbit-r12
02.11.2021 21:11
Na Atom sítí smenuju zisky že stakingu OSMO z 50% do UST, TERRA chci postupně nakupovat...
Storm
02.11.2021 21:11
Také jsem naskočil ted později ale už jsem pokukoval když to bylo na 10 usd no co už no 😄
Navíc jestli se budou regulovat stablecoiny tak UST je cesta.
Dokonce ted vznikla digitální banka https://www.kash.io/ která je napojená na ten ancchor protocol kde je fix yield 20% na UST
(upraveno)
Swordfish
02.11.2021 21:23
🙃
Storm
02.11.2021 21:24
↩
@Swordfish
🙃
TRU je cesta či? 😄
KryptoVláďa
02.11.2021 21:25
Ja to parkrat longoval 🤣
Luky
02.11.2021 22:11
↩
@Storm
Sleduje tu někdo někdo blockchain TERRA (LUNA) ?? Jaký máte názor? Já jsem z toho unešený, hodně tomu fandím a mám tam zatím asi 20% portfolia.
Mne sa páči, že tam je už niekoľko existujúcich projektov s vlastnými tokenmi a do budúcnosti vzniknú ďalšie. Za staking LUNA sú airdrops každý týždeň jednotlivých projektov. Prekvapuje ma, že nie je o nej až tak počuť, neviem či majú zlý marketing, alebo v čom to je. Každopádne ešte som nepočul, že by ju niekto na sk-cz kryptoscéne podrobnejšie analyzoval, napr. ako Ada alebo Dot. Pričom je s existujúcimi vecami už pred nimi.
👍 2
MirekH
02.11.2021 22:17
<@!806650613848342559> funkčnost a dlouhodobá udržitelnost se otestuje tak za 10 let, uvidíme zda tu Terra, Dot, Near, Ada atd ... budou a zda na nich něco poběží. Spousta projektů toho umí více za kratší dobu než třeba Dot, s tím souhlasím, až čas ale ukáže zda byl lepší přístup "rychle spouštět" a neb "pomaleji spouštět, více budovat". Co ty projekty umí dnes je mi celkem fuk, na všechny tyhle věci mohu použít L2 na ETH nebo samotné ETH, mě spíš zajímá co za projekty tu bude za 10 let.
👍 1
Luky
02.11.2021 22:24
↩
@MirekH
<@!806650613848342559> funkčnost a dlouhodobá udržitelnost se otestuje tak za 10 let, uvidíme zda tu Terra, Dot, Near, Ada atd ... budou a zda na nich něco poběží. Spousta projektů toho umí více za kratší dobu než třeba Dot, s tím souhlasím, až čas ale ukáže zda byl lepší přístup "rychle spouštět" a neb "pomaleji spouštět, více budovat". Co ty projekty umí dnes je mi celkem fuk, na všechny tyhle věci mohu použít L2 na ETH nebo samotné ETH, mě spíš zajímá co za projekty tu bude za 10 let.
To je vo hviezdach, čo bude o 10 rokov. Súhlasím. Kryštáľovú guľu nemám, preto som iba porovnal súčasnosť. Projekt/Blockchain vs. počet článkov/videí o ňom. Buď je projekt (luna) zlý, alebo majú zlý marketing a hajp okolo neho.
tree 木
03.11.2021 03:12
↩
@Luky
To je vo hviezdach, čo bude o 10 rokov. Súhlasím. Kryštáľovú guľu nemám, preto som iba porovnal súčasnosť. Projekt/Blockchain vs. počet článkov/videí o ňom. Buď je projekt (luna) zlý, alebo majú zlý marketing a hajp okolo neho.
To ze se o nejakym projektu nemluvi, preci neznamena ze je spatny.. Spis jde o to ze vsechny ostatni projekty jsou straslive vyhajpovany 😄
BTW, pokud Terra stoji za zkousku, tak me jste rozhodne nepresvedcili. Stablecoin s 20% fixnim urokem pro me neni nic moc kulervouciho, kdyz vezmu v potaz ze bych si musel zvykat na uplne jinou bezpecnost, penezenky a vubec ekosystem
Otevru https://www.coingecko.com/en/coins/terra-usd a chci se podivat na ten token na exploreru
kliknu na Etherscan.... funguje ok
kliknu na Polygonscan.... ok
kliknu na Terra explorer .... nic a jsem na homepage 🤦♂️
kliknu na Etherscan.... funguje ok
kliknu na Polygonscan.... ok
kliknu na Terra explorer .... nic a jsem na homepage 🤦♂️
Tomáš
03.11.2021 05:02
Eth ATH a tady klid? 🤔
Peky
03.11.2021 05:10
↩
@Tomáš
Eth ATH a tady klid? 🤔
my už tady čekáme na 10k🥳
Tomassino
03.11.2021 05:25
zapíjíme, takže ani na monitor nevidíme 🙂
Peky
03.11.2021 05:29
airdrop 25% no uvidíme co to udělá - https://ens.mirror.xyz/-eaqMv7XPikvXhvjbjzzPNLS4wzcQ8vdOgi9eNXeUuY
👍 1
Tomáš
03.11.2021 05:35
↩
@Peky
airdrop 25% no uvidíme co to udělá - https://ens.mirror.xyz/-eaqMv7XPikvXhvjbjzzPNLS4wzcQ8vdOgi9eNXeUuY
Když to bude mít větší hodnotu než náklady na claim a swap, tak jsem spokojen 😂
Peky
03.11.2021 05:35
↩
@Tomáš
Když to bude mít větší hodnotu než náklady na claim a swap, tak jsem spokojen 😂
v těchto dobách to bude překladatelský oříšek🤣
tree 木
03.11.2021 05:45
> The total time of future registrations is capped at 8 years. Importantly, the retroactive airdrop is per account, not per name. This means that each address is counted for a given day based on whether it owns at least one .ETH name on that day.
>
> The airdrop also features a 2x multiplier for Ethereum accounts that have set their Primary ENS Name (formerly known as Reverse Record), since this is an indicator that someone is an active user.
>
> The airdrop also features a 2x multiplier for Ethereum accounts that have set their Primary ENS Name (formerly known as Reverse Record), since this is an indicator that someone is an active user.
👍
Tomáš
03.11.2021 05:46
Čtu ten airdrop a zajímavě vymyšlené, že berou do úvahy počet dní od registrace a menší váhou i počet zbývajících dnů do vypršení (což já mám opravdu hodně) ... Jen teda je to na účet, nikoliv každou doménu samostatně <@672035199441305600>
<@397625533283958787> hloupá otázka, já vím, co prosím tě popisuje ten multiplikátor? To moc nevím co je tím myšleno, abys ho získal
tree 木
03.11.2021 05:49
kdyz je nastaven reverse record
Jsem zvedavej jak to bude s airdropem na smart-kontrakty. Zda nam prijde airdrop na Gwei.cz kdyz mame gweicz.eth, ale pod smart-kontrakt multisigem
Deleted User
03.11.2021 05:51
↩
@Storm
existuje vůbec nějaká alternativa od tornada neví někdo? například na jiné síti kvuli poplatkum? že když ti někdo pošle crypto tak si to poslat na svoji peněženku pro tyto účely a následně po mixeru na novou
rozmyslal som nad tym aj ja, hlavne mi ide o anonymizaciu. Len niesom odbornik. moja myslienka je zmenit to na monero previest z burzy na penazenku odtial na burzu bez kyc a tam si zmenit na napr btc a platit cez ligtning. len nevime ci to monero je take super tajne , ako podla toho cosom cital by malo byt.
tree 木
03.11.2021 05:52
↩
@Storm
existuje vůbec nějaká alternativa od tornada neví někdo? například na jiné síti kvuli poplatkum? že když ti někdo pošle crypto tak si to poslat na svoji peněženku pro tyto účely a následně po mixeru na novou
tornado funguje na polygonu, bsc, xdai a dalsich...
♥️ 1
tree 木
03.11.2021 05:53
↩
@Deleted User
rozmyslal som nad tym aj ja, hlavne mi ide o anonymizaciu. Len niesom odbornik. moja myslienka je zmenit to na monero previest z burzy na penazenku odtial na burzu bez kyc a tam si zmenit na napr btc a platit cez ligtning. len nevime ci to monero je take super tajne , ako podla toho cosom cital by malo byt.
Pres secret se to taky da - https://bridge.scrt.network/
Deleted User
03.11.2021 05:54
ok dik pokukam to , nechcem aby pri nejakom lustrovani banky zistila podla mojho RC ze mam tolko a tolko krypta
Tomáš
03.11.2021 05:56
↩
@tree 木
kdyz je nastaven reverse record
Tak to nastavené mám a doména mi expiruje až v březnu 2029 ... Téměř plných 8 let, to by mohl být slušný airdrop
tree 木
03.11.2021 05:56
↩
@Tomáš
Tak to nastavené mám a doména mi expiruje až v březnu 2029 ... Téměř plných 8 let, to by mohl být slušný airdrop
podle me to neni cas do expirace v budoucnu, ale do casu toho snapshotu
Deleted User
03.11.2021 05:56
ked si poslem z burzky s KYC na burzu bez KYC ake moznosti maju urady dopytovat sa o tranzakciach od tej burzy bez KYC. ked ta burza neni namojena na moje rc
tree 木
03.11.2021 05:57
<@!760563163241644042> oh sorry asi mas pravdu
Tomáš
03.11.2021 05:57
↩
@tree 木
podle me to neni cas do expirace v budoucnu, ale do casu toho snapshotu
Tak jsou dvě váhy ... Větší váhu má doba od registrace domény do snapshotu, menší váhu doba do expirace ... Ale bere se v potaz obojí, aspoň tak to chápu
tree 木
03.11.2021 05:58
↩
@Deleted User
ked si poslem z burzky s KYC na burzu bez KYC ake moznosti maju urady dopytovat sa o tranzakciach od tej burzy bez KYC. ked ta burza neni namojena na moje rc
to ja nevim, kdyz budou mit duvod tak podle me muzou cokoliv
Tomáš
03.11.2021 05:58
↩
@tree 木
<@!760563163241644042> oh sorry asi mas pravdu
The airdrop formula is roughly:
0.27 (# days the account owned at least one ENS name)
+
0.067 (# days until the expiration of the last name on the account)
0.27 (# days the account owned at least one ENS name)
+
0.067 (# days until the expiration of the last name on the account)
👍 1
Deleted User
03.11.2021 05:59
ok tak to spravim cez ten secret alebo monero a vsetky prostriedky poviem ze som poslal na daky scam kde mi slubili dvojnasobok 😄
Tomáš
03.11.2021 06:00
Doménu mám mladou, od března 2021 ... Čas do expirace má výrazně nižší váhu, ale zase ji mám až do roku 29 a multiplikátor splnim ... To by mohlo být fajn 🤔
Kosa Fatty.io
03.11.2021 06:00
Ja budu rad za 100kusu 🙂 mam to od ledna minuleho roku a jen na rok
(upraveno)
tree 木
03.11.2021 06:01
ja jsem svoji prvni ENS domenu registroval pred ~1225 dnama
(upraveno)
😄
i kdyz pred 150 dnama expirovala, tak porad to bude asi pekny 😄
Deleted User
03.11.2021 06:04
zas dalsia vec ktora je uz po.. nemate neico co len zacina ? 😄
Kosa Fatty.io
03.11.2021 06:05
↩
@Deleted User
zas dalsia vec ktora je uz po.. nemate neico co len zacina ? 😄
Dalsi vec, ktera je prekvapeni a odmena za neco co jsme nezistne pouzivali a nic od toho nechteli a neocekavali
Kdyz pujdes necemu umyslne naproti tak to bude stat za hovno
Deleted User
03.11.2021 06:06
a nemate daco take od coho neocakavate zisk? ja rad poskusam nove veci
Kosa Fatty.io
03.11.2021 06:06
Ja nemam
Deleted User
03.11.2021 06:07
co skusam a necakam odmenu su zatial veci na neare
👍 1
KryptoVláďa
03.11.2021 06:08
↩
@tree 木
Jsem zvedavej jak to bude s airdropem na smart-kontrakty. Zda nam prijde airdrop na Gwei.cz kdyz mame gweicz.eth, ale pod smart-kontrakt multisigem
A co takovy subaccount a adresy ba argentu 🤣
tree 木
03.11.2021 06:09
↩
@KryptoVláďa
A co takovy subaccount a adresy ba argentu 🤣
subdomeny airdrop nedostanou, to je tam napsany
takze argent, loopring uzivatele smolika.. pokud si nedelali ens extra
KryptoVláďa
03.11.2021 06:37
Uvidime co prijde
Peky
03.11.2021 07:06
↩
@KryptoVláďa
Uvidime co prijde
tak ty jsi rozmlsaný😆
KryptoVláďa
03.11.2021 07:08
↩
@Peky
tak ty jsi rozmlsaný😆
co vanocni vecirek? jak to vypada?
👍 1
Peky
03.11.2021 07:30
27dní a 16hodin😂
ale asi to bude spíš mikulášská besídka
s rodinou chceme odletět za sluníčkem
KryptoVláďa
03.11.2021 07:48
↩
@Peky
s rodinou chceme odletět za sluníčkem
zda se mi to, nebo pomalu vycouvavas? 😄
abyste za to nejeli kazdej na pet minut do solarka 😄
tree 木
03.11.2021 07:48
↩
@Peky
s rodinou chceme odletět za sluníčkem
nemusis nam rikat rodina 😄 kam letime?
😆 3
Peky
03.11.2021 07:52
↩
@tree 木
nemusis nam rikat rodina 😄 kam letime?
já chtěl na Sri Lanku, mě se tam moc líbilo a psal jsem si s Martinem, že je to tam i teď na pohodu, ale druhá rodina nechce tak daleko, takže asi Kypr, jen na tři týdny
🇨🇾 1
🙂 1
KryptoVláďa
03.11.2021 07:52
druha rodina je adelka? 😄
Peky
03.11.2021 07:53
ale dneska máme holky doma a jestli zavřou školu, tak poletíme co nejdřív...
KryptoVláďa
03.11.2021 07:53
to s nima tri tejdny nedas..... nebo oni s tebou? 😄
tree 木
03.11.2021 07:53
na kypr to je jak do brna
KryptoVláďa
03.11.2021 07:53
😄
taky jim tam jezdi tramvaje pres namesti a kupy vozralejch debilu chodi pres ty koleje? 😄
tree 木
03.11.2021 07:54
ale tak ja taky letim jenom do plzne (spanelsko)
KryptoVláďa
03.11.2021 07:54
↩
@tree 木
ale tak ja taky letim jenom do plzne (spanelsko)
madrid? alicante?
vsichni do tepla a ja curak do Kodane 😄
tree 木
03.11.2021 07:54
barca a kanary
KryptoVláďa
03.11.2021 07:54
sam?
tree 木
03.11.2021 07:55
nee
KryptoVláďa
03.11.2021 07:55
huhuuuuu
Peky
03.11.2021 07:55
↩
@tree 木
barca a kanary
Kanáry jsme taky chtěli, ale žena mi tam nevleze do oceánu a strašně tam fouká....
👍 1
tree 木
03.11.2021 07:55
jenom furt nevim kterej ostrov na kanarech, poradte?
KryptoVláďa
03.11.2021 07:55
<@!436550484812234753> leti do Dubaje zkontrolovat byty 😄
(upraveno)
💯 1
😆 1
kube2303
03.11.2021 07:55
Ten Ice se mi celkem vyplatil 🙂
Takze mozna jo 🤣🤣
tree 木
03.11.2021 07:55
libi se mi fuerteventura
👍 1
kube2303
03.11.2021 07:56
Uz jsem pulku prodal a furt jede 🙂 Uz ho trosku studuju pul roku. I po tom hacku. A team vse vratil, chovaji se super a uvidime kam to doleze 🙂
tree 木
03.11.2021 07:58
ja se stejne tesim do barcelony
btw na konci brezna udelame vejlet - http://ethbarcelona.com/
btw na konci brezna udelame vejlet - http://ethbarcelona.com/
KryptoVláďa
03.11.2021 07:59
jedu
Peky
03.11.2021 07:59
↩
@tree 木
ja se stejne tesim do barcelony
btw na konci brezna udelame vejlet - http://ethbarcelona.com/
btw na konci brezna udelame vejlet - http://ethbarcelona.com/
jj, černé zlato, všude kam se podíváš🤣
KryptoVláďa
03.11.2021 08:00
Peky s sebou vezme svoji kozatou anglictinarku
Peky
03.11.2021 08:00
↩
@KryptoVláďa
Peky s sebou vezme svoji kozatou anglictinarku
poslední dobou tam chodím střízlivější a nějak mi hubne🤣
je to fajn ženská, tak už raději preferuji oční kontakt😆
Tomáš
03.11.2021 08:13
↩
@Peky
Kanáry jsme taky chtěli, ale žena mi tam nevleze do oceánu a strašně tam fouká....
Playa de Las Teresitas na severovýchodě Tenerife ... tam je to v pohodě ... od větru ukryté pod kopci, moře bez vln a pozvolné, neboť dovezený písek ze sahary a vlnolamy ... tam uklidíš ženu a na sopečné pláže, treky do hor a podobně můžeš do blízkého okolí 🙂 ... <@!397625533283958787> možná inspirace i pro tebe
🏖️ 1
👍 4
tree 木
03.11.2021 08:16
↩
@Tomáš
Playa de Las Teresitas na severovýchodě Tenerife ... tam je to v pohodě ... od větru ukryté pod kopci, moře bez vln a pozvolné, neboť dovezený písek ze sahary a vlnolamy ... tam uklidíš ženu a na sopečné pláže, treky do hor a podobně můžeš do blízkého okolí 🙂 ... <@!397625533283958787> možná inspirace i pro tebe
dik za tip!
Tomáš
03.11.2021 08:18
↩
@tree 木
dik za tip!
ale to je fakt na individuální turistiku a airbnb bydlení, já bydlel přímo v té vesničce na kraji té pláže, pronájem od nějaké španělky, která neuměla vůbec anglicky, já vůbec španělsky 😄 ... ale jinak je tam klid a prázdno, restaurace tam tehdy byly dobré třeba na paelu a nákupy ve městě cestou z výletů
KryptoVláďa
03.11.2021 08:19
a mně pordíte, abych jezdill metrem pořád dokola, jste fakt mamlasové 😄
MirekH
03.11.2021 08:20
↩
@Peky
já chtěl na Sri Lanku, mě se tam moc líbilo a psal jsem si s Martinem, že je to tam i teď na pohodu, ale druhá rodina nechce tak daleko, takže asi Kypr, jen na tři týdny
Počkej rok a poletíme taky, malá je ještě moc malá, ale příští rok v zimě tam plánuju na měsíc letět