Plastex
02.11.2021 08:16
↩
@KryptoVláďa
jako dotazy maj zajimavy....jsem zvedavej
Uz vidim to otazku 🙂 co si myslite o shibe?:-D
KryptoVláďa
02.11.2021 08:16
😄
ŠošonPašon12
02.11.2021 08:53
Cau borci,pouziva tady někdo Dharma wallet a muze pripadne dopurucit ?
skipy
02.11.2021 09:39
Zdarma?
tree 木
02.11.2021 09:54
4444 <:eth:773696759922556959>
eth:773696759922556959 4
kicom:831836375271079977 1
tree 木
02.11.2021 10:02
pekna svicka dolu na 4334 na dydx
👍 1
GiSo
02.11.2021 10:05
↩
@tree 木
pekna svicka dolu na 4334 na dydx
Vychytal jsi?
tree 木
02.11.2021 10:06
ja limitky pouzivam zridka, ale treba <@!760563163241644042> mozna 🙂
tree 木
02.11.2021 10:22
🚀
KryptoVláďa
02.11.2021 10:33
↩
@ŠošonPašon12
Cau borci,pouziva tady někdo Dharma wallet a muze pripadne dopurucit ?
dharma neni spatna, pouzivali jsme ji hodne pred rokem, kdyz za tebe platila transakce... pak uz jsem na ni nesah
tree 木
02.11.2021 10:35
↩
@KryptoVláďa
dharma neni spatna, pouzivali jsme ji hodne pred rokem, kdyz za tebe platila transakce... pak uz jsem na ni nesah
zneuzit a odhodit
KryptoVláďa
02.11.2021 10:36
↩
@tree 木
zneuzit a odhodit
vzdyt to znas 😄
tree 木
02.11.2021 10:36
Dharma je dobra, nove ted podporuji Polygon
KryptoVláďa
02.11.2021 10:37
nahodou, mam ji v telefonu porad a dokonce jsem ji daval kolegyni...
nicmene, chtit SC wallet, tak sahnu po Argentu
tree 木
02.11.2021 10:38
Dharma ma nejvetsi vyhody pro obyvatele US, ma tam primy propojeni s bankama atp. Tohle u nas nevyuzijes
Ale Argent porad nema L2
a zkSync EVM nez se nejak rozjede tak bude taky trvat, v tomhle trosku hodne zaspali
(upraveno)
KryptoVláďa
02.11.2021 10:40
↩
@tree 木
a zkSync EVM nez se nejak rozjede tak bude taky trvat, v tomhle trosku hodne zaspali
cekal jsem, ze Argent bude rychlejsi
Tomassino
02.11.2021 10:41
fůha, to je nadílka všude, nějak teď nic nestíhám 😦
tree 木
02.11.2021 10:41
↩
@KryptoVláďa
mam POAP
si mi pripomel ze musim rozeslat ETHBrno poap 😄
yes:767989820818849834 1
ŠošonPašon12
02.11.2021 10:52
Diky Vlado a Tree za vase postrehy:)No to prave ze podporuje Polygon a jsou tam prej nulove nebo velmi nizke poplatky...Jen jsem videl nejake recenze, ze je to scam...tak jsem si nebyl jisty . Pravdepodobne to byly fake recenze od konkurence 😁
KryptoVláďa
02.11.2021 11:26
Tvl ze bych dal ty longy vejs?
KryptoVláďa
02.11.2021 11:44
Musim vic stable. Nejak mi to uteklo
tree 木
02.11.2021 11:49
↩
@ŠošonPašon12
Diky Vlado a Tree za vase postrehy:)No to prave ze podporuje Polygon a jsou tam prej nulove nebo velmi nizke poplatky...Jen jsem videl nejake recenze, ze je to scam...tak jsem si nebyl jisty . Pravdepodobne to byly fake recenze od konkurence 😁
neni to scam, bud v klidu a pouzivej 🙂
🙂 1
Tomassino
02.11.2021 11:56
Kráso, kolik těch polek máte nakoupeno 😄
AMwhatAM
02.11.2021 12:01
↩
@Tomassino
Kráso, kolik těch polek máte nakoupeno 😄
To jsou polka maxici:)
KryptoVláďa
02.11.2021 12:02
↩
@Tomassino
Kráso, kolik těch polek máte nakoupeno 😄
Maty urcite hafec, ja trosku
Bříza
02.11.2021 12:07
Co je ten hapi ? xD
KryptoVláďa
02.11.2021 12:08
↩
@Bříza
Co je ten hapi ? xD
Bříza
02.11.2021 12:12
Dík teď jsem to taky našel xD
Tomassino
02.11.2021 12:19
jo, kdyby někdo měl trable s dodavatelem elektriky nebo plynu a byl v DPI, mám dodavatele, který přijímá, smlouva na dobu neurčitou za cenu na spotu + 250 bez DPH obchodníkovi
Tomáš
02.11.2021 13:00
↩
@tree 木
ja limitky pouzivam zridka, ale treba <@!760563163241644042> mozna 🙂
4370 mi to chytnulo, taky order zadaný až po tom růstu ... ale já jedu opatrně, to hodilo drobky ... stejně mi dydx nechce dovolit pouštět se do větších akcí 💩
Tomáš
02.11.2021 13:01
↩
@KryptoVláďa
(attachment)
vlastní tvorba v excelu nebo nějaký nástroj?
KryptoVláďa
02.11.2021 13:05
↩
@Tomáš
vlastní tvorba v excelu nebo nějaký nástroj?
nejaka online jebka.... bohuzel porfolio od coingecka to neumi
Deleted User
02.11.2021 13:47
<@!672035199441305600> ahoj, cez víkend som sa náhodou dostal k posledným vidám na ytb na Tvojom kanále... Veľmi dobre a náučné videá ohľadom PolkaDot aukcie atď. ďakujem. Doteraz som sa tomu vyhýbal, ale je to viac než extrainteresantné a už sa v tom veziem 🙂 Práve som sa registroval na Patreone ako KryptoBlázen, pekný deň.
yes:767989820818849834 1
KryptoVláďa
02.11.2021 13:49
↩
@Deleted User
<@!672035199441305600> ahoj, cez víkend som sa náhodou dostal k posledným vidám na ytb na Tvojom kanále... Veľmi dobre a náučné videá ohľadom PolkaDot aukcie atď. ďakujem. Doteraz som sa tomu vyhýbal, ale je to viac než extrainteresantné a už sa v tom veziem 🙂 Práve som sa registroval na Patreone ako KryptoBlázen, pekný deň.
Vítej mezi námi, kamaráde! Btw extrainteresantné je naprosto luxusní slovo!
👍 1
Raiden
02.11.2021 13:49
CMC umí portfolio i takhle v koláčovým grafu
Ale na tak hezký 🙁
KryptoVláďa
02.11.2021 13:50
kdyz ja mam rad to coingecko....pro sebe to uplne nepotrebuju , takze tech pet minut jsem tomu venoval
jenom mi vlastne zajimalo, kolik potrebuju jeste naakumulovat stable
👍 1
KryptoVláďa
02.11.2021 15:08
4500? Bude?
👍 3
Michi💵
02.11.2021 15:23
Uz😄👍
KryptoVláďa
02.11.2021 15:27
↩
@Michi💵
Uz😄👍
ftx spot jeste ne, porad mi tam visi prodejni limitka
uz
👍 2
ja uz chci vyplaaaaaach 😄
24Maty24
02.11.2021 15:34
Už jste viděli tu reklamu na crypto.com v televizi? Tak proto to roste…<:picard:822537684441890836>
(upraveno)
Včelkamára
02.11.2021 15:37
↩
@KryptoVláďa
ja uz chci vyplaaaaaach 😄
Uz by to neco chtělo no. Rychle dolu pochytat ordery a odraz
Tomáš
02.11.2021 15:42
↩
@24Maty24
Už jste viděli tu reklamu na crypto.com v televizi? Tak proto to roste…<:picard:822537684441890836>
O víkendu jsem koukal na fotbal a crypto.com je asi partnerem italské ligy ... Při VAR tam měli dost prostoru
Martin11
02.11.2021 15:44
Minulý týden jsem náhodou zapnul televizi a překvapilo mě, že tam byla reklama na Anycoin. Docela se teď v médiích tlačí na tu reklamu
Raiden
02.11.2021 15:46
A na to xixoio jste někdo koukal? Jste mi to teď připomněli...
Martin11
02.11.2021 15:46
↩
@Tomáš
O víkendu jsem koukal na fotbal a crypto.com je asi partnerem italské ligy ... Při VAR tam měli dost prostoru
Jj ti mají asi marketing dobře udělaný. Hlavně v tom sportu se ukazují na hodně akcích...
KryptoVláďa
02.11.2021 15:47
↩
@Raiden
A na to xixoio jste někdo koukal? Jste mi to teď připomněli...
Neeeeeeeee
Raiden
02.11.2021 15:48
↩
@KryptoVláďa
Neeeeeeeee
Mě to připomnělo xrp
😆
Bříza
02.11.2021 15:55
Jeden xrp expert už tu není 😂
KryptoVláďa
02.11.2021 15:57
jj, je z nej fantom expert a je v prdeli 😄
Peky
02.11.2021 17:21
já jenom, kdyby jste hledali ALCX, tak opustil oběžnou dráhu🤣 už jsem to četl ráno, jen jsem zapomněl sdílet - https://twitter.com/AlchemixFi/status/1455291445028524039?s=20
😂 1
ten pocit, když tři měsíce farmaříš, neprodáváš a čekáš.... na litru něco odhodím🤣
yes:767989820818849834 1
Tomassino
02.11.2021 18:07
jak to vypadá s vánočním večírkem?
KryptoVláďa
02.11.2021 18:08
Na litru uz bylo….v breznu 🤣
HonzaH
02.11.2021 18:11
Ahoj je nejaky overeny btc dex? Chci nakoupit nejaky darky na alze a nechce se mi to tahat pres binance, nebo coinbase :)
Kosa Fatty.io
02.11.2021 18:12
↩
@HonzaH
Ahoj je nejaky overeny btc dex? Chci nakoupit nejaky darky na alze a nechce se mi to tahat pres binance, nebo coinbase :)
To by ti ani neslo… alza nepodporuje burzovni adresy
Maji to tam napsany
HonzaH
02.11.2021 18:13
Mam na mysli ze mam treba sol. Chci ji zmenit na btc pak poslat k sobe. A uplne se mi nechtej resit nejaky blbosto okolo dani.
Smenit
KryptoVláďa
02.11.2021 18:14
↩
@HonzaH
Ahoj je nejaky overeny btc dex? Chci nakoupit nejaky darky na alze a nechce se mi to tahat pres binance, nebo coinbase :)
Jedine nejakej vexl treba pres LN
Kosa Fatty.io
02.11.2021 18:15
Takze po nas vlastne chces navod jak udelat trestnou cinnost? 😂😮
HonzaH
02.11.2021 18:15
Jasne :D ale psss
KryptoVláďa
02.11.2021 18:15
↩
@HonzaH
Jasne :D ale psss
Tady mas dex z btc na skoro cokoli
Nebo pak btcmat
Kosa Fatty.io
02.11.2021 18:17
Ale jestli to tam posles z burzy kde KYC mas … tak kdyz by nekdo hoodne chtel tak te stejne dohleda
HonzaH
02.11.2021 18:17
<@672035199441305600> diky kouknu
Teoreticky by to mohlo projit projit anycoin bez kyc. Kdyz se to udela po mesich castkach.
KryptoVláďa
02.11.2021 18:21
↩
@HonzaH
Teoreticky by to mohlo projit projit anycoin bez kyc. Kdyz se to udela po mesich castkach.
Musi to jit na tvuj BU - tve jmeno a zprava pro prijemce “prodej kryptomen”…. To uz je skoro kyc
Swordfish
02.11.2021 18:22
No to je kyc. Je tvá povinnost vrátit cizí peníze. Tedy tím že si výběr z anycoinu necháš, souhlasíš ze je to tvoje.
KryptoVláďa
02.11.2021 18:25
Jedina cista cesta do fiatu je proste vexl
<@798639520421249094> muzes se obratit na <@798953810063392819>
tree 木
02.11.2021 18:28
↩
@KryptoVláďa
Jedina cista cesta do fiatu je proste vexl
a nevidel jsi na to nejakyho bota?
HonzaH
02.11.2021 18:28
Moc dekuju <@672035199441305600>
KryptoVláďa
02.11.2021 18:57
↩
@tree 木
a nevidel jsi na to nejakyho bota?
nn.....
Enter.Yourname
02.11.2021 19:09
↩
@Peky
já jenom, kdyby jste hledali ALCX, tak opustil oběžnou dráhu🤣 už jsem to četl ráno, jen jsem zapomněl sdílet - https://twitter.com/AlchemixFi/status/1455291445028524039?s=20
to je zralý na short 😆
KryptoVláďa
02.11.2021 19:22
↩
@Enter.Yourname
to je zralý na short 😆
taky jsem ho za trochu zkusil
pog:825465951868813342 1
ale vzal jsem 30 a pryc
Enter.Yourname
02.11.2021 19:30
já už radši nic shortovat nebudu
Tomassino
02.11.2021 19:54
dneska bylo zeleno, zítra bude téct krev? já jsem se radši zavřel 🙂
Storm
02.11.2021 20:10
↩
@KryptoVláďa
Jedina cista cesta do fiatu je proste vexl
tak takto to taky není úplně nejlepší nápad ne? Samozřejmě je to asi nejlepší nápad co jde ale vezmi si, že někdo ti pošle prachy na účet tak to je ještě v pohodě pokud to nebude pravidelně od stejného člověka ve velkých částkách ale hlavně budeš to posílat na danou crypto adressu a následně si potom dané úřady mohou spojit tu jeho adresu s tvojí díky těm transakcím...jasně nikdo ti nedokáže že je to tvoje ale potom mi uniká jaký je rozdíl mezi tímto a tím když si člověk co má adresu spojenou s kyc tak pošle eth na novou adresu kterou nemá nikde spojenou s jeho jménem...to je potom stejné jako v tom prvním případě....nebo mi něco uniká? je to tak ne?
(upraveno)
KryptoVláďa
02.11.2021 20:11
↩
@Storm
tak takto to taky není úplně nejlepší nápad ne? Samozřejmě je to asi nejlepší nápad co jde ale vezmi si, že někdo ti pošle prachy na účet tak to je ještě v pohodě pokud to nebude pravidelně od stejného člověka ve velkých částkách ale hlavně budeš to posílat na danou crypto adressu a následně si potom dané úřady mohou spojit tu jeho adresu s tvojí díky těm transakcím...jasně nikdo ti nedokáže že je to tvoje ale potom mi uniká jaký je rozdíl mezi tímto a tím když si člověk co má adresu spojenou s kyc tak pošle eth na novou adresu kterou nemá nikde spojenou s jeho jménem...to je potom stejné jako v tom prvním případě....nebo mi něco uniká? je to tak ne?
proto vexluju ve skupine a pokazdy s nekym jinym a jeste nejlepe na revolut
👍 2
Storm
02.11.2021 20:14
existuje vůbec nějaká alternativa od tornada neví někdo? například na jiné síti kvuli poplatkum? že když ti někdo pošle crypto tak si to poslat na svoji peněženku pro tyto účely a následně po mixeru na novou
(upraveno)
adamyjo
02.11.2021 20:19
Ahojte poradil by mi nekdo co je na FTX v zalozce wallet>position>Funding payments? Mel jsem otevreny obchod s par SOL obchod jsem zadal a pak se mi vyplnil takeprofit ale v aivalible balance mam min solan nez v balance, nevite co to znamena?
KryptoVláďa
02.11.2021 20:40
↩
@Storm
existuje vůbec nějaká alternativa od tornada neví někdo? například na jiné síti kvuli poplatkum? že když ti někdo pošle crypto tak si to poslat na svoji peněženku pro tyto účely a následně po mixeru na novou
ja pouzivam zk.money
♥️ 1
KryptoVláďa
02.11.2021 20:42
↩
@adamyjo
Ahojte poradil by mi nekdo co je na FTX v zalozce wallet>position>Funding payments? Mel jsem otevreny obchod s par SOL obchod jsem zadal a pak se mi vyplnil takeprofit ale v aivalible balance mam min solan nez v balance, nevite co to znamena?
zkusil bych pockat...ono jim to obcas trva....taky mam treba zisk 500 dolaru po zavreni longu a ukazuje mi to dostupnejch 360... po chvili se to srovna