# pokec
184675 zpráv • strana 1106/1847
Plastex 02.11.2021 08:16
@KryptoVláďa jako dotazy maj zajimavy....jsem zvedavej
Uz vidim to otazku 🙂 co si myslite o shibe?:-D
KryptoVláďa 02.11.2021 08:16
😄
ŠošonPašon12 02.11.2021 08:53
Cau borci,pouziva tady někdo Dharma wallet a muze pripadne dopurucit ?
skipy 02.11.2021 09:39
Zdarma?
tree 木 02.11.2021 09:54
4444 <:eth:773696759922556959>
eth:773696759922556959 4 kicom:831836375271079977 1
tree 木 02.11.2021 10:02
pekna svicka dolu na 4334 na dydx
👍 1
GiSo 02.11.2021 10:05
@tree 木 pekna svicka dolu na 4334 na dydx
Vychytal jsi?
tree 木 02.11.2021 10:06
ja limitky pouzivam zridka, ale treba <@!760563163241644042> mozna 🙂
tree 木 02.11.2021 10:22
🚀
KryptoVláďa 02.11.2021 10:33
@ŠošonPašon12 Cau borci,pouziva tady někdo Dharma wallet a muze pripadne dopurucit ?
dharma neni spatna, pouzivali jsme ji hodne pred rokem, kdyz za tebe platila transakce... pak uz jsem na ni nesah
tree 木 02.11.2021 10:35
@KryptoVláďa dharma neni spatna, pouzivali jsme ji hodne pred rokem, kdyz za tebe platila transakce... pak uz jsem na ni nesah
zneuzit a odhodit
KryptoVláďa 02.11.2021 10:36
@tree 木 zneuzit a odhodit
vzdyt to znas 😄
tree 木 02.11.2021 10:36
Dharma je dobra, nove ted podporuji Polygon
KryptoVláďa 02.11.2021 10:37
nahodou, mam ji v telefonu porad a dokonce jsem ji daval kolegyni...
nicmene, chtit SC wallet, tak sahnu po Argentu
tree 木 02.11.2021 10:38
Dharma ma nejvetsi vyhody pro obyvatele US, ma tam primy propojeni s bankama atp. Tohle u nas nevyuzijes
Ale Argent porad nema L2
a zkSync EVM nez se nejak rozjede tak bude taky trvat, v tomhle trosku hodne zaspali
(upraveno)
KryptoVláďa 02.11.2021 10:40
mam POAP
KryptoVláďa 02.11.2021 10:40
@tree 木 a zkSync EVM nez se nejak rozjede tak bude taky trvat, v tomhle trosku hodne zaspali
cekal jsem, ze Argent bude rychlejsi
Tomassino 02.11.2021 10:41
fůha, to je nadílka všude, nějak teď nic nestíhám 😦
tree 木 02.11.2021 10:41
@KryptoVláďa mam POAP
si mi pripomel ze musim rozeslat ETHBrno poap 😄
yes:767989820818849834 1
ŠošonPašon12 02.11.2021 10:52
Diky Vlado a Tree za vase postrehy:)No to prave ze podporuje Polygon a jsou tam prej nulove nebo velmi nizke poplatky...Jen jsem videl nejake recenze, ze je to scam...tak jsem si nebyl jisty . Pravdepodobne to byly fake recenze od konkurence 😁
KryptoVláďa 02.11.2021 11:26
Tvl ze bych dal ty longy vejs?
KryptoVláďa 02.11.2021 11:40
24Maty24 02.11.2021 11:42
🤔 1
KryptoVláďa 02.11.2021 11:44
Musim vic stable. Nejak mi to uteklo
tree 木 02.11.2021 11:49
@ŠošonPašon12 Diky Vlado a Tree za vase postrehy:)No to prave ze podporuje Polygon a jsou tam prej nulove nebo velmi nizke poplatky...Jen jsem videl nejake recenze, ze je to scam...tak jsem si nebyl jisty . Pravdepodobne to byly fake recenze od konkurence 😁
neni to scam, bud v klidu a pouzivej 🙂
🙂 1
Tomassino 02.11.2021 11:56
Kráso, kolik těch polek máte nakoupeno 😄
AMwhatAM 02.11.2021 12:01
@Tomassino Kráso, kolik těch polek máte nakoupeno 😄
To jsou polka maxici:)
KryptoVláďa 02.11.2021 12:02
@Tomassino Kráso, kolik těch polek máte nakoupeno 😄
Maty urcite hafec, ja trosku
Bříza 02.11.2021 12:07
Co je ten hapi ? xD
KryptoVláďa 02.11.2021 12:08
@Bříza Co je ten hapi ? xD
Bříza 02.11.2021 12:12
Dík teď jsem to taky našel xD
Tomassino 02.11.2021 12:19
jo, kdyby někdo měl trable s dodavatelem elektriky nebo plynu a byl v DPI, mám dodavatele, který přijímá, smlouva na dobu neurčitou za cenu na spotu + 250 bez DPH obchodníkovi
Tomáš 02.11.2021 13:00
@tree 木 ja limitky pouzivam zridka, ale treba <@!760563163241644042> mozna 🙂
4370 mi to chytnulo, taky order zadaný až po tom růstu ... ale já jedu opatrně, to hodilo drobky ... stejně mi dydx nechce dovolit pouštět se do větších akcí 💩
Tomáš 02.11.2021 13:01
@KryptoVláďa (attachment)
vlastní tvorba v excelu nebo nějaký nástroj?
KryptoVláďa 02.11.2021 13:05
@Tomáš vlastní tvorba v excelu nebo nějaký nástroj?
nejaka online jebka.... bohuzel porfolio od coingecka to neumi
Deleted User 02.11.2021 13:47
<@!672035199441305600> ahoj, cez víkend som sa náhodou dostal k posledným vidám na ytb na Tvojom kanále... Veľmi dobre a náučné videá ohľadom PolkaDot aukcie atď. ďakujem. Doteraz som sa tomu vyhýbal, ale je to viac než extrainteresantné a už sa v tom veziem 🙂 Práve som sa registroval na Patreone ako KryptoBlázen, pekný deň.
yes:767989820818849834 1
KryptoVláďa 02.11.2021 13:49
@Deleted User <@!672035199441305600> ahoj, cez víkend som sa náhodou dostal k posledným vidám na ytb na Tvojom kanále... Veľmi dobre a náučné videá ohľadom PolkaDot aukcie atď. ďakujem. Doteraz som sa tomu vyhýbal, ale je to viac než extrainteresantné a už sa v tom veziem 🙂 Práve som sa registroval na Patreone ako KryptoBlázen, pekný deň.
Vítej mezi námi, kamaráde! Btw extrainteresantné je naprosto luxusní slovo!
👍 1
Raiden 02.11.2021 13:49
CMC umí portfolio i takhle v koláčovým grafu
Ale na tak hezký 🙁
KryptoVláďa 02.11.2021 13:50
kdyz ja mam rad to coingecko....pro sebe to uplne nepotrebuju , takze tech pet minut jsem tomu venoval
jenom mi vlastne zajimalo, kolik potrebuju jeste naakumulovat stable
👍 1
Raiden 02.11.2021 13:51
KryptoVláďa 02.11.2021 15:08
4500? Bude?
👍 3
Michi💵 02.11.2021 15:23
Uz😄👍
KryptoVláďa 02.11.2021 15:27
@Michi💵 Uz😄👍
ftx spot jeste ne, porad mi tam visi prodejni limitka
uz
👍 2
ja uz chci vyplaaaaaach 😄
24Maty24 02.11.2021 15:34
Už jste viděli tu reklamu na crypto.com v televizi? Tak proto to roste…<:picard:822537684441890836>
(upraveno)
Včelkamára 02.11.2021 15:37
@KryptoVláďa ja uz chci vyplaaaaaach 😄
Uz by to neco chtělo no. Rychle dolu pochytat ordery a odraz
Tomáš 02.11.2021 15:42
@24Maty24 Už jste viděli tu reklamu na crypto.com v televizi? Tak proto to roste…<:picard:822537684441890836>
O víkendu jsem koukal na fotbal a crypto.com je asi partnerem italské ligy ... Při VAR tam měli dost prostoru
Martin11 02.11.2021 15:44
Minulý týden jsem náhodou zapnul televizi a překvapilo mě, že tam byla reklama na Anycoin. Docela se teď v médiích tlačí na tu reklamu
Raiden 02.11.2021 15:46
A na to xixoio jste někdo koukal? Jste mi to teď připomněli...
Martin11 02.11.2021 15:46
@Tomáš O víkendu jsem koukal na fotbal a crypto.com je asi partnerem italské ligy ... Při VAR tam měli dost prostoru
Jj ti mají asi marketing dobře udělaný. Hlavně v tom sportu se ukazují na hodně akcích...
KryptoVláďa 02.11.2021 15:47
@Raiden A na to xixoio jste někdo koukal? Jste mi to teď připomněli...
Neeeeeeeee
Raiden 02.11.2021 15:48
@KryptoVláďa Neeeeeeeee
Mě to připomnělo xrp
😆
Bříza 02.11.2021 15:55
Jeden xrp expert už tu není 😂
KryptoVláďa 02.11.2021 15:57
jj, je z nej fantom expert a je v prdeli 😄
Peky 02.11.2021 17:21
já jenom, kdyby jste hledali ALCX, tak opustil oběžnou dráhu🤣 už jsem to četl ráno, jen jsem zapomněl sdílet - https://twitter.com/AlchemixFi/status/1455291445028524039?s=20
😂 1
ten pocit, když tři měsíce farmaříš, neprodáváš a čekáš.... na litru něco odhodím🤣
yes:767989820818849834 1
Tomassino 02.11.2021 18:07
jak to vypadá s vánočním večírkem?
KryptoVláďa 02.11.2021 18:08
Na litru uz bylo….v breznu 🤣
HonzaH 02.11.2021 18:11
Ahoj je nejaky overeny btc dex? Chci nakoupit nejaky darky na alze a nechce se mi to tahat pres binance, nebo coinbase :)
Kosa Fatty.io 02.11.2021 18:12
@HonzaH Ahoj je nejaky overeny btc dex? Chci nakoupit nejaky darky na alze a nechce se mi to tahat pres binance, nebo coinbase :)
To by ti ani neslo… alza nepodporuje burzovni adresy
Maji to tam napsany
HonzaH 02.11.2021 18:13
Mam na mysli ze mam treba sol. Chci ji zmenit na btc pak poslat k sobe. A uplne se mi nechtej resit nejaky blbosto okolo dani.
Smenit
KryptoVláďa 02.11.2021 18:14
@HonzaH Ahoj je nejaky overeny btc dex? Chci nakoupit nejaky darky na alze a nechce se mi to tahat pres binance, nebo coinbase :)
Jedine nejakej vexl treba pres LN
Kosa Fatty.io 02.11.2021 18:15
Takze po nas vlastne chces navod jak udelat trestnou cinnost? 😂😮
HonzaH 02.11.2021 18:15
Jasne :D ale psss
KryptoVláďa 02.11.2021 18:15
@HonzaH Jasne :D ale psss
Tady mas dex z btc na skoro cokoli
Nebo pak btcmat
Kosa Fatty.io 02.11.2021 18:17
Ale jestli to tam posles z burzy kde KYC mas … tak kdyz by nekdo hoodne chtel tak te stejne dohleda
HonzaH 02.11.2021 18:17
<@672035199441305600> diky kouknu
Teoreticky by to mohlo projit projit anycoin bez kyc. Kdyz se to udela po mesich castkach.
KryptoVláďa 02.11.2021 18:21
@HonzaH Teoreticky by to mohlo projit projit anycoin bez kyc. Kdyz se to udela po mesich castkach.
Musi to jit na tvuj BU - tve jmeno a zprava pro prijemce “prodej kryptomen”…. To uz je skoro kyc
Swordfish 02.11.2021 18:22
No to je kyc. Je tvá povinnost vrátit cizí peníze. Tedy tím že si výběr z anycoinu necháš, souhlasíš ze je to tvoje.
KryptoVláďa 02.11.2021 18:25
Jedina cista cesta do fiatu je proste vexl
<@798639520421249094> muzes se obratit na <@798953810063392819>
tree 木 02.11.2021 18:28
@KryptoVláďa Jedina cista cesta do fiatu je proste vexl
a nevidel jsi na to nejakyho bota?
HonzaH 02.11.2021 18:28
Moc dekuju <@672035199441305600>
KryptoVláďa 02.11.2021 18:57
@tree 木 a nevidel jsi na to nejakyho bota?
nn.....
Enter.Yourname 02.11.2021 19:09
@Peky já jenom, kdyby jste hledali ALCX, tak opustil oběžnou dráhu🤣 už jsem to četl ráno, jen jsem zapomněl sdílet - https://twitter.com/AlchemixFi/status/1455291445028524039?s=20
to je zralý na short 😆
KryptoVláďa 02.11.2021 19:22
@Enter.Yourname to je zralý na short 😆
taky jsem ho za trochu zkusil
pog:825465951868813342 1
ale vzal jsem 30 a pryc
Enter.Yourname 02.11.2021 19:30
já už radši nic shortovat nebudu
Tomassino 02.11.2021 19:54
dneska bylo zeleno, zítra bude téct krev? já jsem se radši zavřel 🙂
Storm 02.11.2021 20:10
@KryptoVláďa Jedina cista cesta do fiatu je proste vexl
tak takto to taky není úplně nejlepší nápad ne? Samozřejmě je to asi nejlepší nápad co jde ale vezmi si, že někdo ti pošle prachy na účet tak to je ještě v pohodě pokud to nebude pravidelně od stejného člověka ve velkých částkách ale hlavně budeš to posílat na danou crypto adressu a následně si potom dané úřady mohou spojit tu jeho adresu s tvojí díky těm transakcím...jasně nikdo ti nedokáže že je to tvoje ale potom mi uniká jaký je rozdíl mezi tímto a tím když si člověk co má adresu spojenou s kyc tak pošle eth na novou adresu kterou nemá nikde spojenou s jeho jménem...to je potom stejné jako v tom prvním případě....nebo mi něco uniká? je to tak ne?
(upraveno)
KryptoVláďa 02.11.2021 20:11
@Storm tak takto to taky není úplně nejlepší nápad ne? Samozřejmě je to asi nejlepší nápad co jde ale vezmi si, že někdo ti pošle prachy na účet tak to je ještě v pohodě pokud to nebude pravidelně od stejného člověka ve velkých částkách ale hlavně budeš to posílat na danou crypto adressu a následně si potom dané úřady mohou spojit tu jeho adresu s tvojí díky těm transakcím...jasně nikdo ti nedokáže že je to tvoje ale potom mi uniká jaký je rozdíl mezi tímto a tím když si člověk co má adresu spojenou s kyc tak pošle eth na novou adresu kterou nemá nikde spojenou s jeho jménem...to je potom stejné jako v tom prvním případě....nebo mi něco uniká? je to tak ne?
proto vexluju ve skupine a pokazdy s nekym jinym a jeste nejlepe na revolut
👍 2
Storm 02.11.2021 20:14
existuje vůbec nějaká alternativa od tornada neví někdo? například na jiné síti kvuli poplatkum? že když ti někdo pošle crypto tak si to poslat na svoji peněženku pro tyto účely a následně po mixeru na novou
(upraveno)
adamyjo 02.11.2021 20:19
Ahojte poradil by mi nekdo co je na FTX v zalozce wallet>position>Funding payments? Mel jsem otevreny obchod s par SOL obchod jsem zadal a pak se mi vyplnil takeprofit ale v aivalible balance mam min solan nez v balance, nevite co to znamena?
KryptoVláďa 02.11.2021 20:40
@Storm existuje vůbec nějaká alternativa od tornada neví někdo? například na jiné síti kvuli poplatkum? že když ti někdo pošle crypto tak si to poslat na svoji peněženku pro tyto účely a následně po mixeru na novou
ja pouzivam zk.money
♥️ 1
KryptoVláďa 02.11.2021 20:42
@adamyjo Ahojte poradil by mi nekdo co je na FTX v zalozce wallet>position>Funding payments? Mel jsem otevreny obchod s par SOL obchod jsem zadal a pak se mi vyplnil takeprofit ale v aivalible balance mam min solan nez v balance, nevite co to znamena?
zkusil bych pockat...ono jim to obcas trva....taky mam treba zisk 500 dolaru po zavreni longu a ukazuje mi to dostupnejch 360... po chvili se to srovna
adamyjo 02.11.2021 20:44
@KryptoVláďa zkusil bych pockat...ono jim to obcas trva....taky mam treba zisk 500 dolaru po zavreni longu a ukazuje mi to dostupnejch 360... po chvili se to srovna
No resim ze se pocet tokenu meni a nevim proc mam to takhle -
Nevim proc je to blokovane...