Plastex
01.11.2021 16:54
↩
@KryptoVláďa
(attachment)
Ufo gaming 🙂 to zni dobre 🙂
KryptoVláďa
01.11.2021 16:58
Peklo
GiSo
01.11.2021 17:12
🍪
Plastex
01.11.2021 17:17
Taky chci neco trefit 🙂 ale aby to nebyl squadgame 🙂
GiSo
01.11.2021 17:20
↩
@Plastex
Taky chci neco trefit 🙂 ale aby to nebyl squadgame 🙂
Stejně bys to na +100% všechno prodal 😂
Plastex
01.11.2021 17:22
Kdyz bych do toho dal 40 dolaru tak ne 🙂 proto to delam:-) mam v portfoliu nekolik coinu kde sem vstupni vklad daval max 50 dolacu 🙂 a nechavam lezet:-) bouzel skoro u vsech sem v minusu 😄
MirekH
01.11.2021 17:29
Kryptoměn jsou tisíce, jen pár z nich takto pumpuje, většinou se jedná o píčoviny. Kdybyste dali stejný prostor jako hledání těchto jebek i něčemu normálnímu, uděláte lépe 🙂
(upraveno)
btc:775106330766999582 3
eth:773696759922556959 2
👍 5
Plastex
01.11.2021 17:36
↩
@MirekH
Kryptoměn jsou tisíce, jen pár z nich takto pumpuje, většinou se jedná o píčoviny. Kdybyste dali stejný prostor jako hledání těchto jebek i něčemu normálnímu, uděláte lépe 🙂
Otom vubec nepochybuju 🙂 ja je ale nehledam 🙂 kouknu na cmc co vyslo noveho a nahodne vyberu, posledni dobou spis jen podle toho jak moc debilni nazev to ma:-) otazka 1 minuty 🙂 ale jak rikam pravdu mas ty 🙂 ale nerikej ze ve tvych zacatcich si nemel slabsi chvilky co se investic tyce 🙂
mynar
01.11.2021 17:43
Tyhle jebky kupuju z vydelku, sem tam neco zkusim, par jich mam -99 %, par kolem vkladu, nejake +100-200 % a pak UFO … je to ciste jen loterie, nic vic 😅 ale ted uz se UFO zacina ve velkem shillovat, tak se bojim, co se bude dit. Asi nejvyssi cas utikat ven.
MirekH
01.11.2021 17:43
<@!780461823325503538> já byl vždy dlouhodobý investor, na investování mě baví to, že si nějak představuju budoucnost a svými penězi sázím zda to tak bude. Projekty jako Doge, Shiba, Squid atd ... bych si nikdy nekoupil. Loni v srpnu byla trochu okurka a hráli jsme si s yfi, yfii, yfive atd ... . To bylo ale tak 5 nákupů. Jinak jsem snad nikdy nic takto nekoupil.
Plastex
01.11.2021 17:46
↩
@MirekH
<@!780461823325503538> já byl vždy dlouhodobý investor, na investování mě baví to, že si nějak představuju budoucnost a svými penězi sázím zda to tak bude. Projekty jako Doge, Shiba, Squid atd ... bych si nikdy nekoupil. Loni v srpnu byla trochu okurka a hráli jsme si s yfi, yfii, yfive atd ... . To bylo ale tak 5 nákupů. Jinak jsem snad nikdy nic takto nekoupil.
Jo tak pro me je tehle spekul jen a jen zabava a stejne jako tebe bavi predstava co bude v budoucnu s tvyms penezma, tak me bavi to chytat nejakou brutalitu:-) treba zrovna ten squid me bavil jako prase, dal jsem tam 2 dolary v portfoliu sem mel na konci skoro 30k 😄 vedel sem ze to je v pici ale strasne me to bavilo 😄
💰 1
KryptoVláďa
01.11.2021 17:51
↩
@MirekH
<@!780461823325503538> já byl vždy dlouhodobý investor, na investování mě baví to, že si nějak představuju budoucnost a svými penězi sázím zda to tak bude. Projekty jako Doge, Shiba, Squid atd ... bych si nikdy nekoupil. Loni v srpnu byla trochu okurka a hráli jsme si s yfi, yfii, yfive atd ... . To bylo ale tak 5 nákupů. Jinak jsem snad nikdy nic takto nekoupil.
Kamo, to byly casy….etherscan nam jednou ukaze, jak dlouho se zname 🤣
Kosa Fatty.io
01.11.2021 18:08
↩
@KryptoVláďa
Kamo, to byly casy….etherscan nam jednou ukaze, jak dlouho se zname 🤣
Joo starej dobrej gamble u Kicoma 😂
KryptoVláďa
01.11.2021 18:17
Bejvavalo. Taky jsme to ale pro prdel kupovali za 0.3eth a ether stal 270 🤣
MirekH
01.11.2021 18:48
↩
@Plastex
Jo tak pro me je tehle spekul jen a jen zabava a stejne jako tebe bavi predstava co bude v budoucnu s tvyms penezma, tak me bavi to chytat nejakou brutalitu:-) treba zrovna ten squid me bavil jako prase, dal jsem tam 2 dolary v portfoliu sem mel na konci skoro 30k 😄 vedel sem ze to je v pici ale strasne me to bavilo 😄
Já jsem jen na yfive udělal 12 ETH. Tehdy kolem 2000$. Ale mám je do dnes 😄
Plastex
01.11.2021 18:49
↩
@MirekH
Já jsem jen na yfive udělal 12 ETH. Tehdy kolem 2000$. Ale mám je do dnes 😄
Byl bych spoko kdybych na necem udelal 12 ETH 🙂
MirekH
01.11.2021 18:50
<@!780461823325503538> dnes je to v jiné hodnotě. Dnes si musíš říct, že jsem na tom udělal 0,4 ETH 😄
Strašný jak se to posunulo
Plastex
01.11.2021 18:51
↩
@MirekH
<@!780461823325503538> dnes je to v jiné hodnotě. Dnes si musíš říct, že jsem na tom udělal 0,4 ETH 😄
No ale ja chci udelat 12 ETH 😄 abych pak mohl koupit kadenu a ta mi udela 120 ETH a tak dal a tak dal 🙂
KryptoVláďa
01.11.2021 19:05
ja udelal 16 na ty zasrany sigme 😄
MirekH
01.11.2021 19:09
Pojďme tu zase řešit něco normálního ... 😄
Scrolluju nahoru a Squid, Shiba, Doge, Ufo ... 🤔
Plastex
01.11.2021 19:10
Ja do toho pujdu 🙂 podruhy uz to scam nebude 😄 to by byla blba nahoda 😄
KryptoVláďa
01.11.2021 19:10
jsem se chtel zeptat, jestli nestoji axici za otevreni...
Plastex
01.11.2021 19:26
Az dot udela tu 50 tak budete otvírat longy?:-)
24Maty24
01.11.2021 19:26
↩
@Plastex
Az dot udela tu 50 tak budete otvírat longy?:-)
Ne, budeme otvírat šampaňský 🍾<:polka:793942913390346241>
Kosa Fatty.io
01.11.2021 19:38
↩
@24Maty24
Ne, budeme otvírat šampaňský 🍾<:polka:793942913390346241>
Tak pomalu vyndavej
24Maty24
01.11.2021 19:39
↩
@Kosa Fatty.io
Tak pomalu vyndavej
Už chladím 🙂
Plastex
01.11.2021 19:39
↩
@Kosa Fatty.io
Tak pomalu vyndavej
Tam je ale spunt jak krava:-) na binance je 300 000 dotu 🙂
Kosa Fatty.io
01.11.2021 19:49
↩
@Plastex
Tam je ale spunt jak krava:-) na binance je 300 000 dotu 🙂
Aha
Kosa Fatty.io
01.11.2021 19:53
↩
@24Maty24
Už chladím 🙂
Jeste to tam chvilku teda nech at se z teplyho nepoblijem 😄
24Maty24
01.11.2021 19:55
↩
@Kosa Fatty.io
Jeste to tam chvilku teda nech at se z teplyho nepoblijem 😄
Sakryš, už jsem dostával chuť 😄
Plastex
01.11.2021 19:57
Aby to nebylo jak s ETH cuchne si k ATH a sup dolu 🙂
KryptoVláďa
01.11.2021 20:54
padne, otevru long
24Maty24
01.11.2021 21:04
Jdeme si pro Solanu a Cardano?
Plastex
01.11.2021 21:06
Nemel sem nervy, zavrel jsem long v mirne ztrate 🙂
KryptoVláďa
01.11.2021 21:09
i prodelek je kseft 😄
Plastex
01.11.2021 21:09
Moje rec 🙂 to se radsi v klidu vyspim 😄 jen me sere ze sem rano nedal long 😄
KryptoVláďa
01.11.2021 21:14
btc na 60129
KryptoVláďa
01.11.2021 21:14
↩
@Plastex
Moje rec 🙂 to se radsi v klidu vyspim 😄 jen me sere ze sem rano nedal long 😄
v klidu, ja ho rano zavrel 😄
Tomassino
01.11.2021 21:20
takže ranní pumpa je pryč a můžeme od znovu 🙂
KryptoVláďa
01.11.2021 21:23
ja mam nachystano
Storm
01.11.2021 21:32
KryptoVláďa
01.11.2021 21:38
kolik? co? jak? kde? 😄
KryptoVláďa
01.11.2021 21:45
btw ja mam 4 ens adresy .... 😄
Storm
01.11.2021 21:53
Podrobnosti budou příští týden
KryptoVláďa
01.11.2021 22:00
no kdyby to bylo 4x dydx 😄
Storm
01.11.2021 22:00
4 jo? To co vsechno jsi registroval? 🤣
Ja chtel puvodne taky jeste dalsich 6 ale poplatky v tu dobu fuhaaa
KryptoVláďa
01.11.2021 22:01
tvl vlastne mozna pet.... delal jsem nejaky domeny na prodej 😄
Storm
01.11.2021 22:01
Ale to mas vsechno na jedne walletce ne? Potom bude asi jedno kolik jich mas
KryptoVláďa
01.11.2021 22:02
to je otazka no.... walletky dve... ale treba to bude za ENSo....
Storm
01.11.2021 22:13
Petr Mára bude mít radost 🙂
Swordfish
01.11.2021 22:13
mrdky
i kdyz je toto placena cast discordu a jedou se tu casto jebky, urcite sem nepatri doge, shiba, psy a jiny feny ci zkurvipsi, nadale squid, squirt a jiny fekal porno, nevytahovat a nebavit se o techle zbytecnostech
(upraveno)
😂 2
alahu akbar !
💥 2
Raiden
01.11.2021 22:18
Já jdu koupit Prasopes Inu Token
Chcete někdo ještě?
Swordfish
01.11.2021 22:18
je tu spoustu novych tvari, i oni maji k dispozici spoustu uzitecnych mistnosti jako <#842852992574685224> <#868825387579355186> <#884544208130682910> a <#825124818370297936>
podruhe volam <@!721362512016179221> vrat se k nam, chybi nam tu tvuj nadhled na vec
KryptoVláďa
01.11.2021 22:20
Jak je v madridu?
Swordfish
01.11.2021 22:20
teplo 🙂
ale maj tu hnusny pivo
KryptoVláďa
01.11.2021 22:20
Svine
Swordfish
01.11.2021 22:21
😄
(upraveno)
ted mi hreje na koulich notebook, delam pripravu na pracovni zitrek
(upraveno)
ale z venku ci z jinych mistnosti hotelu se zde ozivaji sexualni zvuky 😄
nicmene jsme se trochu zjebali, takze to zaspim 😄
KryptoVláďa
01.11.2021 22:25
🤣
Peky
02.11.2021 03:25
kdo si tohle přečetl před šesti dny a nakoupil, jistě neprohloupil👍 https://somniumspace.medium.com/somnium-space-is-building-the-future-of-an-open-immersive-metaverse-announces-new-investments-95c8ae1cb5a7
tam jsou peníze a je tam i česká stopa....
Kosa Fatty.io
02.11.2021 03:50
↩
@Peky
tam jsou peníze a je tam i česká stopa....
Zajimave 🙂 to mi uteklo 🙂 🤷♂️ nemuzu mit vse 🙂
Peky
02.11.2021 03:59
já jsem zatím chytnul dobře WILD, pak mám ještě PSB, trochu těch tokenů metaverze posbírat, teď čtu o StarSharks - oznámili spolupráci s Binance, zatím vše na začátku....
a možná se taky na všechno vyseru🤣 ILV stačí🥳
Kosa Fatty.io
02.11.2021 04:41
Ten PSB jsem vzal… koukal jsem na to kdyz jsi tu o tom mluvil poprve, to se mi libi
Na Binance bych teda taky asi vsadil 🤔 ti sulini na co sahnou to docela jede
Mrknu na to
Spis se ale bojim toho ze ted bude takove metavers silenstvi jen kvuli fb
(upraveno)
Plastex
02.11.2021 04:47
Taky sem vzal psb a asi i zkusim tu hru samotnou, sice nejsem zadnej velkej hrac ale tak na zahnani nudy v praci asi nebude spatna, navic by to melo byt i na mobil, coz bych rekl ze je hodne velky plus a v konecnem dusledku to bude mit vetsi zakladnu prave na mobilu.
(upraveno)
Kosa Fatty.io
02.11.2021 04:49
↩
@Plastex
Taky sem vzal psb a asi i zkusim tu hru samotnou, sice nejsem zadnej velkej hrac ale tak na zahnani nudy v praci asi nebude spatna, navic by to melo byt i na mobil, coz bych rekl ze je hodne velky plus a v konecnem dusledku to bude mit vetsi zakladnu prave na mobilu.
Posledni gameplay videa nevypadaji uplne spatne
Plastex
02.11.2021 04:49
Prave 🙂
mynar
02.11.2021 07:08
Ten CUBE a WILD vypadaji fajn. Kolik myslite, ze by mohl byt dobry vstup? $15 a neco lehce nad $3 ? Nebo to jeste chvili poroste vys?
Martin11
02.11.2021 07:19
↩
@mynar
Ten CUBE a WILD vypadaji fajn. Kolik myslite, ze by mohl byt dobry vstup? $15 a neco lehce nad $3 ? Nebo to jeste chvili poroste vys?
U těhle her bych řekl, že je to těžké. Většina ještě nejede, takže se nedá říci jakou hodnotu budou mít. Pokud to potom bude hrát hodně lidí a dokáží si je udržet, tak určitě některá z nich může dosáhnout podobné kapitalizace jako axíci. Cube neznám. Ten Wild se mi líbí a určitě má potenciál. Trochu jsem ho prošvihl. Už jsem ten projekt sledoval někdy na konci prázdnin, jak poprvé vystřelil, tak jsem si říkal, že počkám až klesne a pak jsem ho zapomněl nakoupit 😀
Peky
02.11.2021 07:24
↩
@Martin11
U těhle her bych řekl, že je to těžké. Většina ještě nejede, takže se nedá říci jakou hodnotu budou mít. Pokud to potom bude hrát hodně lidí a dokáží si je udržet, tak určitě některá z nich může dosáhnout podobné kapitalizace jako axíci. Cube neznám. Ten Wild se mi líbí a určitě má potenciál. Trochu jsem ho prošvihl. Už jsem ten projekt sledoval někdy na konci prázdnin, jak poprvé vystřelil, tak jsem si říkal, že počkám až klesne a pak jsem ho zapomněl nakoupit 😀
Cube je tady z nich nejstarší, jedná se o Somnium Space, tam už se pozemky prodávaly před lety, nyní za nimi stoji Geminy (bratři Winklevossovi) podle mě tam budou sypat a chtějí být na Solaně, Polkadot, Near atd, budeš mít NFT na Ethereu a v pohodě převedeš na Solanu... Market Cap očekávám v blízké době kolem jedné miliardy a hlavně DYOR👍
(upraveno)
Luky
02.11.2021 07:25
↩
@Luky
Má niekto problém s Ledgerom s po update na novým firmware 2 a metamaskom v Brave? Blind signing mám povolený a ETH aplikáciu otvorenu. Ak chcem urobiť nejakú transakciu a odkliknem v metamasku, tak sa nič nezobrazí na Ledgeri a tým pádom ju tam nemôžem potvrdiť.
Vyriesene: Rozšírenie Metamask v niektorých priehladacoch musí mať povolený Ledger Live Support v "advanced settings". A pri potvrdení transakcií sa automaticky dodatočné spustí desktopová aplikácia Ledger Live
Martin11
02.11.2021 07:27
↩
@Peky
Cube je tady z nich nejstarší, jedná se o Somnium Space, tam už se pozemky prodávaly před lety, nyní za nimi stoji Geminy (bratři Winklevossovi) podle mě tam budou sypat a chtějí být na Solaně, Polkadot, Near atd, budeš mít NFT na Ethereu a v pohodě převedeš na Solanu... Market Cap očekávám v blízké době kolem jedné miliardy a hlavně DYOR👍
Mrknu na to odpoledne, ale teďka všechny tyto projekty docela vystřelily. Čekal bych, že se budou teď trochu konsolidovat, tak se mi nechtějí nakupovat na topu. Pak si jen budu nadávat až udělají dalších 100% 😂
Peky
02.11.2021 07:30
↩
@Martin11
Mrknu na to odpoledne, ale teďka všechny tyto projekty docela vystřelily. Čekal bych, že se budou teď trochu konsolidovat, tak se mi nechtějí nakupovat na topu. Pak si jen budu nadávat až udělají dalších 100% 😂
ILV jsem nakupoval na 80 USD, pak jsem prodal na 140 USD, abych na 300 znova nabral a do dneška držím a minimálně něž se hra spustí - neprodám....
jinak v Cube jsou prostě prachy, jako FTX drží Solanu, tak tady to podrží Gemini....jen můj postřeh
KryptoVláďa
02.11.2021 07:33
ave <@456226577798135808>
KryptoVláďa
02.11.2021 08:02
tvl mam prednasku o kryptu na skoleni nejakejch financniku....jsem zvedavej jestli mi vykosti 😄
Plastex
02.11.2021 08:14
↩
@KryptoVláďa
tvl mam prednasku o kryptu na skoleni nejakejch financniku....jsem zvedavej jestli mi vykosti 😄
Tak je kdyztak odpalkuj tim ze tomu nerozumeji oni 🙂
KryptoVláďa
02.11.2021 08:15
jako dotazy maj zajimavy....jsem zvedavej