# pokec
184675 zpráv • strana 1108/1847
KryptoVláďa 01.11.2021 08:20
@Kosa Fatty.io Neresilo se tady nebo nekde ze to nejde prodat?
Mrdat, hlavne ze jde koupit
Kosa Fatty.io 01.11.2021 08:21
Hele asi vitez bere vse 😂😂
Martin11 01.11.2021 08:32
Tipoval bych že vítězem bude někdo z vývojářů 😀
Kosa Fatty.io 01.11.2021 08:45
A jakto ze to nejde prodat?
Nebo co tam je za figl?
KryptoVláďa 01.11.2021 08:45
Staci aby to bylo v to. SC napsany
Kosa Fatty.io 01.11.2021 08:48
A fakt to tam je? Neni za tim fakt nejaka hra ze se to pak rozda mezi nekoho? Jako maji na strankach logo netflixu… celkem drzost 😂
Ok … tak web uz nejede a twitter ucet omezenej 😂🤷‍♂️
Tomáš 01.11.2021 08:54
@Plastex Muze mi nekdo vysvetlit jak je mozny ze tomu porad roste cena? To snad neni mozny ze by nekdo kupoval navic v takovym mnozstvi. Je to ten squidgame coin.
Není to náhodou ten token, který můžeš koupit, ale nejde prodat? ... Vývojáři si pak vybrané prachy na začátku můžou vzít, nakoupit, poslat cenu do nebes a nalákat další chudáky, aby jim dali ještě víc
💯 1
Tomáš 01.11.2021 08:56
@tree 木 resp. jeho cena neni podlozena nicim extra
Přesně tak, byť třeba FTT nebo BNB jsou tokeny sice centralizovaných burz, ale je za nima ten use case jako třeba nutnost je mít kvůli launchpadum a jiné další motivace ... U dydx je to jen sleva na poplatky, což je zatím ještě trochu danajský dar, když za zaplacené poplatky dostaneš nové dydx tokeny, teď ještě naposledy by to mohlo vyjít aspoň 1:1 ... Pak je ještě governance role tokenu, ale to zatím moc nejede
MirekH 01.11.2021 08:58
<@!760563163241644042> třeba si své prachy budeš moci vybrat v reálné hře. Bůh ví jak to v tom filmu financovali, to byli určitě Doge hodleři ti co tam sázeli 😄
Plastex 01.11.2021 09:00
@Tomáš Není to náhodou ten token, který můžeš koupit, ale nejde prodat? ... Vývojáři si pak vybrané prachy na začátku můžou vzít, nakoupit, poslat cenu do nebes a nalákat další chudáky, aby jim dali ještě víc
prave, nejde prodat, proto se tomu divim ze to jeste nekdo kupuje, vzdyt je to uz docela proflaknuty ze to nejde 🙂 A nekdo to dokaze vypumpovat z 30 dolaru na 300 behem 3 hodin 😄
MirekH 01.11.2021 09:21
To se to longuje když nejde shortovat 😄
Stejně je to legrace - jdu si udělat research na coinmarketcap, najdu SQUID, kliknu na Twitter - omezený účet, kliknu na web - vypršel čas spojení, kliknu na medium.com - 404. Hmmm 😄
Takto málo stačí
Včelkamára 01.11.2021 09:25
to zase bude uplakánků 😄
Plastex 01.11.2021 09:28
@MirekH Stejně je to legrace - jdu si udělat research na coinmarketcap, najdu SQUID, kliknu na Twitter - omezený účet, kliknu na web - vypršel čas spojení, kliknu na medium.com - 404. Hmmm 😄
zrovna kdyz se se konecne pripojil penezenkou a chtel dat unstake tak to tam hodilo 404 😄 Jak malo stacilo a vytahnul bych to 😄
nutno podotknout ze za celou dobu nesla ani pripoijit penezenka 🙂
takze to byl uspech 🙂
Plastex 01.11.2021 09:50
Muj svet se zhroutil 😦 ted uz 40000% ziske nebude 😦
🤣 2
Swordfish 01.11.2021 09:50
uz ? 😄
Raiden 01.11.2021 09:51
Kde se to dá koupit? 😆
Swordfish 01.11.2021 09:52
🤣
Tomáš 01.11.2021 10:46
Jdeme kupovat dip? 😂
JayQ 01.11.2021 10:58
Vy se smějete, ale je tam spousta lidí, kteří tam ty prachy pořád lejou. 😂
KryptoVláďa 01.11.2021 10:58
A taky se pak budou smat?
Ja na to snad natocim video tvl
👍 3 🔥 5
Plastex 01.11.2021 11:03
jako byla by to docela prdel kdyby z toho jeste neco vzniklo 😄 Ale zruseny stranky tomu moc nenapovidaji 🙂 Ale porad to se zajmem sleduju, docela me to bavi 😄
Kosa Fatty.io 01.11.2021 11:13
Sileny ten Squidgame 😄
(upraveno)
https://czechpunks.com/ Palatinus se nechal taky smazat… lol
(upraveno)
To bude ted takova jejich revolta ne? Vsadim se ze to udela i Kicom
Meli radsi tech 20% misto Matesa dat gwei.cz
(upraveno)
KryptoVláďa 01.11.2021 11:38
Jakoze mates dostane 20% vybranejch penez a ma se rozdelit s ostatnimi tvurci? To je snad prdel, ne?
Kosa Fatty.io 01.11.2021 11:51
Je to tak 😂
Luky 01.11.2021 11:57
Má niekto problém s Ledgerom s po update na novým firmware 2 a metamaskom v Brave? Blind signing mám povolený a ETH aplikáciu otvorenu. Ak chcem urobiť nejakú transakciu a odkliknem v metamasku, tak sa nič nezobrazí na Ledgeri a tým pádom ju tam nemôžem potvrdiť.
adamyjo 01.11.2021 12:09
@KryptoVláďa A taky se pak budou smat?
Natoc prosim 🙂
Plastex 01.11.2021 12:10
@KryptoVláďa Jakoze mates dostane 20% vybranejch penez a ma se rozdelit s ostatnimi tvurci? To je snad prdel, ne?
aby si pod tema schovanyma nebyl i ty, nedivil bych se 🙂
KryptoVláďa 01.11.2021 12:12
@Plastex aby si pod tema schovanyma nebyl i ty, nedivil bych se 🙂
myslim, ze nebudu....jenom nechapu, proc jako podpora eth komunity jdou prachy maxikovi Matesovi a jeste tam napisou, ze veri, ze se s ostatnima ytouberama rozdeli.... uz'vidim, jak mi neco posila 😄
tree 木 01.11.2021 12:16
@KryptoVláďa myslim, ze nebudu....jenom nechapu, proc jako podpora eth komunity jdou prachy maxikovi Matesovi a jeste tam napisou, ze veri, ze se s ostatnima ytouberama rozdeli.... uz'vidim, jak mi neco posila 😄
to ze jdou prachy matesovi je podpora eth komunity?
Plastex 01.11.2021 12:16
@KryptoVláďa myslim, ze nebudu....jenom nechapu, proc jako podpora eth komunity jdou prachy maxikovi Matesovi a jeste tam napisou, ze veri, ze se s ostatnima ytouberama rozdeli.... uz'vidim, jak mi neco posila 😄
je tam 103 NFT, jeden znich budes urcite ty, s cr krypto scene ses znamej 🙂
KryptoVláďa 01.11.2021 12:16
@tree 木 to ze jdou prachy matesovi je podpora eth komunity?
dobre, tak obecne na podporu kryptotvurcu obsahu....pro eth jde 20% vam a prachy pro nej jsou pro vsechny tvurce
<@!397625533283958787> 20 %

bude rozděleno na veřejnou donate adresu Krypto Matese; věříme totiž, že získané ethery využije kolegiálně a dle svého vlastního uvážení se podělí i s dalšími CZ/SK tvůrci
tree 木 01.11.2021 12:17
tak ja doufam ze to nikdo moc kupovat nebude
KryptoVláďa 01.11.2021 12:18
vzhledem k tomu, ze zije a referralech a kvuli nim doporucuje i sracky, tak asi vime, jak to dopadne....posle pulku kicomovi, kterymu prachy z NFT najednou smrdet nebudou
kicom:831836375271079977 1
tree 木 01.11.2021 12:20
to zni jako bys zavidel ze z toho nic mit nebudes 🤣
KryptoVláďa 01.11.2021 12:22
@tree 木 to zni jako bys zavidel ze z toho nic mit nebudes 🤣
to zni, jako, ze nechapu, proc ma jit vydelek z NFT maxikovi, ktery na ne plyvou....melo tam bejt misto nej treba Bankless
tree 木 01.11.2021 12:23
tak BTC maxici jsou jedni z nejvetsich propagatoru NFT....
KryptoVláďa 01.11.2021 12:23
podle me za tim stoji ti trosku vic rozumnejsi z BK a Kicomovi to dat nemohli, protoze to by bylo uz moc okaty
proste kdyz uz chtej ty prachy delit, tak to melo jit do nejakyho DAO
tree 木 01.11.2021 12:23
Kdo porad mluvi o NFT, shiba, dogecoinu.... BTC maxici
KryptoVláďa 01.11.2021 12:23
jsme trustless a proto budem duverovat Matesovi...
kterej imho ani nevi, co je gas 😄 a i kdyby to chtel rozposlat, tak to posle pri 1000gwei 😄
tree 木 01.11.2021 12:25
hele me je to docela jedno, klidne to mohli cely poslat kicomovi. me to kule netrha 😄
stejne je to jenom lacinej copycat cryptopunks
Tohle lidi o smysluplnosti NFT nepresvedci
KryptoVláďa 01.11.2021 12:27
zatim to jen svedci o toxicite btc komunity.... at je to, jak je to, tak by mel bejt kazdej rad, kdyz se na nej dostane.....nekdo si s tim dal tu praci a kdyz si na tebe vzpomene, tak je to proste cest.... bez ohledu na to, jestli to je kopirka, nebo neni....a nasi nejvesti maxici se nechaj zacernit...... tenhle projekt toho jeste hodne povi
on se nam z toho nakonec vyklube hezkej socialni experiment 😄
tree 木 01.11.2021 12:30
Nedava mi zadnou logiku proc by za tim stali BTC maxis
Tomáš 01.11.2021 12:31
tak dydx chvilku fungoval a teď odpoledne opět nepřijímá moje sell ordery, asi už na to kašlu
🇫 1 🇹 1 🇽 1
KryptoVláďa 01.11.2021 12:32
asi zjistili, kolik kde dluzis 😄
tree 木 01.11.2021 12:32
@Tomáš tak dydx chvilku fungoval a teď odpoledne opět nepřijímá moje sell ordery, asi už na to kašlu
napis na support
ad czechpunks - to prerozdeleni bude jen za mint. Je jich 103 za cenu 0.103 = 10.6 ETH = $46k
to znamena $9.2k pro matese
tree 木 01.11.2021 12:35
@Tomáš tak dydx chvilku fungoval a teď odpoledne opět nepřijímá moje sell ordery, asi už na to kašlu
Ty budes mit 30d volume asi v radech stovek milionu $ co? 😄
Tomáš 01.11.2021 12:36
@tree 木 Ty budes mit 30d volume asi v radech stovek milionu $ co? 😄
právě vůbec, točím malé objemy, ale furt dokola, tím jak u toho sedím docela dost 😄
co půl hodinky se vrátím na dydx, kouknu co se prodalo, nastavím limit buy levněji, kouknu co se koupilo, nastavím limitku o půl procenta výš a jedeme dál 😄
tree 木 01.11.2021 12:40
no hlavne zda to dava.. aby nebylo lepsi proste drzet ETH
me to drzeni USDC na dydx strasne stve
Tomáš 01.11.2021 12:42
@tree 木 me to drzeni USDC na dydx strasne stve
to by bylo taky řešitelné ... vzít ETH, vložit na liquity, LUSD swapnout na USDC a s tím jít na dydx ... není třeba nutně ETH prodávat ... ale je to takové pákování páky 😄
KryptoVláďa 01.11.2021 12:43
@tree 木 me to drzeni USDC na dydx strasne stve
chapu
Tomáš 01.11.2021 12:43
@tree 木 no hlavne zda to dava.. aby nebylo lepsi proste drzet ETH
já jsem skromný, něco z toho káplo (airdrop jsem neměl, začal jsem až po prostudování trading reward v průběhu epochy 1, tu nultou jsem taky propásl) ... tak si nemám na co stěžovat, teda jen na to, že to nefunguje 😄
(upraveno)
AMwhatAM 01.11.2021 12:49
mimochodem 30.10 byl pekny mint lusd.. kdo stakuje lqty rozhodne si nemuze stezovat
MirekH 01.11.2021 12:54
Kašlete na CzechPunks, je to jedno, komu kdo co dá je na autorech toho projektu, to mi absolutně žíly netrhá.
👍 2
<@!672035199441305600> tam bude určitě, jen nakreslit to jeho háro chvilku trvá, takže Juraj Karpiš byl dřív, ten je jednoduchej 😂
tree 木 01.11.2021 12:57
@Tomáš to by bylo taky řešitelné ... vzít ETH, vložit na liquity, LUSD swapnout na USDC a s tím jít na dydx ... není třeba nutně ETH prodávat ... ale je to takové pákování páky 😄
no tak presne tak to mam, ze ... ale abys byl v klidu tak musis mit hodne velky collateral ratio
Tomáš 01.11.2021 13:02
@tree 木 no tak presne tak to mam, ze ... ale abys byl v klidu tak musis mit hodne velky collateral ratio
jasný, pro obyčejného člověka z tohoto discordu asi nereálné, pro tebe to v tom tvém objemu není problém 😄
tree 木 01.11.2021 13:10
Moje portfolio 2. srpna 2017
😂 1
KryptoVláďa 01.11.2021 13:10
@tree 木 Moje portfolio 2. srpna 2017
BTC, LTC, BCC? kundooooooo 😄
tree 木 01.11.2021 13:11
je to den po Bitcoin Cash forku
BCC slo pryc hned, vseho LTC jsem se zbavil jeste do konce 2017
KryptoVláďa 01.11.2021 13:13
ja tam mel vloni touhle dobou po korone jeste min, nez ty.... tenhle rok byl kouzelnej a vstup z fiatu 0
tree 木 01.11.2021 13:27
nektery stary screeny jsou zabavny...
treba tenhle kdyz matic vypumpoval z 0.003 na 0.009 v kvetnu 2019
KryptoVláďa 01.11.2021 13:44
😄
moc si vazim toho, ze HODLujes i screeny 😄
Plastex 01.11.2021 13:50
Polka je zrala na short 🙂
Kosa Fatty.io 01.11.2021 13:50
@tree 木 nektery stary screeny jsou zabavny...
Taky jsem nedavno koukal na screeny z 2017,2018 a pekny shitcoin casino
👍 1
JayQ 01.11.2021 13:51
@KryptoVláďa A taky se pak budou smat?
Nebudou - pobrečí si na telegramu a půjdou poslat drobáky do jiné sračky.

To měla být ukázka toho, že je to hloupost.
(upraveno)
Kosa Fatty.io 01.11.2021 13:52
NEO 😂 cinske Ethereum 😂 achjo
KryptoVláďa 01.11.2021 13:56
@Plastex Polka je zrala na short 🙂
az na 80 😄 vole, neshortujte to tejden pred aukceme!!!
KryptoVláďa 01.11.2021 13:57
@Kosa Fatty.io Taky jsem nedavno koukal na screeny z 2017,2018 a pekny shitcoin casino
tron, xrp a eos....je krasny sledovat, jak lidi postupne dostavaj rozum 😄
MirekH 01.11.2021 13:58
Jsem sám kdo tam měl ve 2017 jen BTC, ETH a BCH? 😄
Kosa Fatty.io 01.11.2021 13:58
@KryptoVláďa tron, xrp a eos....je krasny sledovat, jak lidi postupne dostavaj rozum 😄
Nebudu lhat… prosel jsem si velkou bolesti 😄
KryptoVláďa 01.11.2021 13:59
@MirekH Jsem sám kdo tam měl ve 2017 jen BTC, ETH a BCH? 😄
obavam se, ze jo....z vetsiny ostatnich se stali maxici 😄
nekteri nasli bezpecny pristav zde, jiny kraluji na fantom discordu
KryptoVláďa 01.11.2021 14:15
<@!721362512016179221> vidim, ze jsi online....zijes?
GiSo 01.11.2021 15:48
<@721362512016179221> žiješ?