# pokec
184675 zpráv • strana 1109/1847
Tomáš 30.10.2021 18:28
@GiSo Nebo mít nastavenou tu věc, jak tady moc nepoužíváme.
STOPku
než používat stopku, tak se raději na celé shorty vykašlu 😄
❤️ 2
Tomáš 30.10.2021 18:59
nemáte někdo prosím tip, kam výhodně uložit 1inch token? nebo jedině čistě staking přímo u nich?
Raiden 30.10.2021 20:06
@Tomáš než používat stopku, tak se raději na celé shorty vykašlu 😄
Stopky se dají použít i u longů 🤔
Včelkamára 30.10.2021 20:27
@Tomáš nemáte někdo prosím tip, kam výhodně uložit 1inch token? nebo jedině čistě staking přímo u nich?
Ja ho mam u nich
👍 2
GiSo 30.10.2021 21:19
Sleduje někdo UFC?
A shořel někomu ticket tak jako mně teď?
1
Deleted User 30.10.2021 22:03
@GiSo Sleduje někdo UFC?
to su ti co sa na zemi stale stiskaju?
Swordfish 30.10.2021 22:05
hodne lasky
Beeman 4.0. 31.10.2021 07:35
to je fakt k pláči😂
Beeman 4.0. 31.10.2021 07:53
a ještě se tím chlubí...
pog:825465951868813342 1
Martin11 31.10.2021 08:09
To je náhodou dobrej deal, když jde krypto na nulu 😄
Swordfish 31.10.2021 08:56
uz jdeme na nulu?
Tomáš 31.10.2021 10:15
Tak dydx prodejní ordery už mi nejdou několik hodin v kuse zadat ... Místo pár procent zisku, kde jsem po probuzení za market chtěl prodávat, už jsem pár procent v mínusu a můžu se jen dívat
tree 木 31.10.2021 11:28
@Tomáš Tak dydx prodejní ordery už mi nejdou několik hodin v kuse zadat ... Místo pár procent zisku, kde jsem po probuzení za market chtěl prodávat, už jsem pár procent v mínusu a můžu se jen dívat
🤣 2
Me ted normarni market order proslo OK
buy i sell
Ses nejakej zakletej
Tomáš 31.10.2021 11:56
@tree 木 buy i sell
Asi znamení, že už se na to mám vykašlat úplně 🤷
Swordfish 31.10.2021 12:01
@Tomáš Asi znamení, že už se na to mám vykašlat úplně 🤷
vyssi moc, bullrun se chyli ke konci
GiSo 31.10.2021 12:17
@Tomáš Asi znamení, že už se na to mám vykašlat úplně 🤷
A nebo ta decentralizace jen zkouší, jestli jí jsi hoden.
Swordfish 31.10.2021 12:20
@GiSo A nebo ta decentralizace jen zkouší, jestli jí jsi hoden.
Odkaz na thorovo kladivo?
Beeman 4.0. 31.10.2021 12:53
no mně to funguje, ale jelikož u toho nesedím tak jsem vše zavřel s mínusem. očekávám nějaké deeps sell shots ( neví jak to nazvat ale hodil by se deeps fishing) na btc eth a sol. a jdu ven 😁
Swordfish 31.10.2021 13:32
jupiiii, uz nemusim pracovat 🙂
KryptoVláďa 31.10.2021 13:50
Mrdni to do TRU
Swordfish 31.10.2021 13:50
spravna volba
24Maty24 31.10.2021 13:50
Nebo do squid coinu
Swordfish 31.10.2021 13:50
jeste lepsi, jeste ze vas mam 🤗
❤️ 2
Plastex 31.10.2021 13:59
@24Maty24 Nebo do squid coinu
Squid doporucuju za 4 dny mi udelal 10000% 🙂 parada 🙂
24Maty24 31.10.2021 14:01
@Plastex Squid doporucuju za 4 dny mi udelal 10000% 🙂 parada 🙂
😄 tobě ne 😄 ale ,,vývojářům,,
Plastex 31.10.2021 14:01
@24Maty24 😄 tobě ne 😄 ale ,,vývojářům,,
V portfoliu mi to ukazuje 10000% tak jo me to udelal 10000% 😄
kek:872079105607233557 2 ❤️ 1
24Maty24 31.10.2021 14:03
@Plastex V portfoliu mi to ukazuje 10000% tak jo me to udelal 10000% 😄
Víš, že to nejde prodat, ale je to pro vítěze her? Jestli teda reálně nějaký budou 😄 měl jsi koupit radši squid coin místo squid game 😄
(upraveno)
Swordfish 31.10.2021 14:04
@24Maty24 Víš, že to nejde prodat, ale je to pro vítěze her? Jestli teda reálně nějaký budou 😄 měl jsi koupit radši squid coin místo squid game 😄
tech jebek je vic ?
Plastex 31.10.2021 14:04
No jasne ze to vim 🙂 delam si z toho prdel 😄 ja do toho dal 2 dolary protze sem zrovna v bnb vic nemel zaplat panbuh 😄
24Maty24 31.10.2021 14:04
@Swordfish tech jebek je vic ?
Jo
🤣 1
Tomáš 31.10.2021 15:08
tak už je to asi víc než 8 hodin a stále nemůžu zadat sell ordery na dydx (buy order teď prošel v pohodě, dosud jsem ho nezkoušel) ... takže z mého pohledu asi konečná
😟 1
Včelkamára 31.10.2021 15:21
ja si krásně vlnkuju na FTX 🙂
Swordfish 31.10.2021 15:32
@Tomáš tak už je to asi víc než 8 hodin a stále nemůžu zadat sell ordery na dydx (buy order teď prošel v pohodě, dosud jsem ho nezkoušel) ... takže z mého pohledu asi konečná
napsat na podporu ?
adamyjo 31.10.2021 17:09
@Včelkamára ja si krásně vlnkuju na FTX 🙂
Na čem?
Dají se na FTX najít někde, když se uzavřou pozice tak ty obrázky, takový ten souhrn abych věděl kolik % se mi udělalo? Nemohu to najít, nevím jestli to tam někde je. Díky
Včelkamára 31.10.2021 17:17
@adamyjo Na čem?
Aktuálně na ksm
adamyjo 31.10.2021 17:29
@Včelkamára Aktuálně na ksm
Taky jsem jel, jako vlnkuje pěkne už ood včera myslím, na jedn vlně jsem zasurfoval 😄
GiSo 31.10.2021 18:59
@adamyjo Dají se na FTX najít někde, když se uzavřou pozice tak ty obrázky, takový ten souhrn abych věděl kolik % se mi udělalo? Nemohu to najít, nevím jestli to tam někde je. Díky
V telefonu jsem to myslím nikde nenašel.
Na notebooku je rozhraní trochu jiné a jsou tam i další věci.
adamyjo 31.10.2021 19:10
@GiSo V telefonu jsem to myslím nikde nenašel.
Na notebooku je rozhraní trochu jiné a jsou tam i další věci.
Dobře, díky, taky to nemohu najít právě.
Včelkamára 31.10.2021 20:11
@adamyjo Dobře, díky, taky to nemohu najít právě.
Zde neco malo je
adamyjo 31.10.2021 20:16
@Včelkamára Zde neco malo je
To je android? Na iphone to mam uplne jine 😄
Včelkamára 31.10.2021 20:17
@adamyjo To je android? Na iphone to mam uplne jine 😄
Jj, android. Ftx ne přímo appka ale ze stránek přidané na plochu
adamyjo 31.10.2021 20:18
@Včelkamára Jj, android. Ftx ne přímo appka ale ze stránek přidané na plochu
Aha, tak iPhone asi to ma uplne jinak
GiSo 01.11.2021 06:15
Jestli jste někdo v posledních dnech otevřeli long na DYDX kolem 15$, tak přeji dobré ráno.
KryptoVláďa 01.11.2021 06:17
🤣
Tomáš 01.11.2021 06:19
@GiSo Jestli jste někdo v posledních dnech otevřeli long na DYDX kolem 15$, tak přeji dobré ráno.
to jen já debil mám zase short 😆
prostě nepoučitelný
Plastex 01.11.2021 06:20
@Tomáš to jen já debil mám zase short 😆
Shorty jsou svinstvo, stejne jako komunismus:-)
V bullrunu teda hlavne 🙂
KryptoVláďa 01.11.2021 06:25
@Tomáš to jen já debil mám zase short 😆
🙈
GiSo 01.11.2021 06:30
@Tomáš to jen já debil mám zase short 😆
V klidu, to vyklesá 😂
Tomáš 01.11.2021 06:31
@KryptoVláďa 🙈
ale tohle zrovna není takový problém, to je jen "hedge" na odměny, z toho jsem v klidu naštěstí 😄
GiSo 01.11.2021 06:31
V nějaké extra pokračování směrem nahoru úplně nevěřím.
Tomáš 01.11.2021 06:32
@GiSo V nějaké extra pokračování směrem nahoru úplně nevěřím.
ten token samotný je v podstatě skoro k ničemu, takže taky to vidím jen jako záchvaty před umřením
GiSo 01.11.2021 06:32
@Tomáš ten token samotný je v podstatě skoro k ničemu, takže taky to vidím jen jako záchvaty před umřením
Ti to Tree vysvětlí 😂
Tomáš 01.11.2021 06:32
zítra někdy odpoledne budou ke claimnutí zase skoro 4 miliony nových tokenů
GiSo 01.11.2021 06:33
@Tomáš zítra někdy odpoledne budou ke claimnutí zase skoro 4 miliony nových tokenů
Při současném gasu chuťovka. 😂
To zase čtvrtina zůstane neclaimnutá 😂
Tomáš 01.11.2021 06:34
@GiSo Ti to Tree vysvětlí 😂
perpetual burza je to fajn (když mi teda zrovna funguje), to nepopírám ... ale ten token nemá důvod, aby výrazně rostl, to jsem řešil s Adamem Kracíkem v Brně a shodli jsme se na tom
Tomáš 01.11.2021 06:35
@GiSo To zase čtvrtina zůstane neclaimnutá 😂
jo, když někdo dostane 5 tokenů a claim stojí 200 usd, tak to je lepší to tam nechat no 😄
KryptoVláďa 01.11.2021 07:16
Ja ted vsechno pozviral
edo 01.11.2021 07:19
Akurat to letiiiiii
Včelkamára 01.11.2021 07:19
@GiSo Jestli jste někdo v posledních dnech otevřeli long na DYDX kolem 15$, tak přeji dobré ráno.
Ja jo. Litr doma
GiSo 01.11.2021 07:37
@Včelkamára Ja jo. Litr doma
Pěkně jsi to napákoval.
A podržet to týden, to chtělo koule 😂
Obzvlášť, když tam už pár procent taky bylo.
tree 木 01.11.2021 07:38
@Tomáš perpetual burza je to fajn (když mi teda zrovna funguje), to nepopírám ... ale ten token nemá důvod, aby výrazně rostl, to jsem řešil s Adamem Kracíkem v Brně a shodli jsme se na tom
Souhlas, dYdX token nema zatim moc vyuziti
resp. jeho cena neni podlozena nicim extra
👍 1
ale s postupujicima regulace by sila dydx.community a governance mohla rust
> By fostering decentralized governance and empowering traders with powerful, transparent, and open advanced financial products, the dYdX Foundation will help push the dYdX Layer 2 Protocol forwards towards community-led growth, development, and self-sustainability.
> This is the first important step in the journey towards the dYdX Layer 2 Protocol’s complete decentralization.
Berte v potaz to ze tvorba perpetualu coz je vlastne nikym nepovolenej financni derivat je trnem v oku mnoha narodnich regulatoru. Proto dydx uz nefunguje v USA a situace se bude jenom horsit... takze nejakym zpusobem smerovat ke kompletni decentralizaci je vlastne jediny mozny reseni.
KryptoVláďa 01.11.2021 07:51
ehm....jsem debil? v grafu na ftx se uz neda malovat, nebo mam nekde neco vypnutyho a nevidim to? help
GiSo 01.11.2021 07:52
@KryptoVláďa ehm....jsem debil? v grafu na ftx se uz neda malovat, nebo mam nekde neco vypnutyho a nevidim to? help
Mobil/notebook?
KryptoVláďa 01.11.2021 07:52
@GiSo Mobil/notebook?
asi po roce notebook 😄
proto na to cumim jak debil
KryptoVláďa 01.11.2021 07:53
neneeee 😄
<@!397625533283958787> myslis, ze tech 4100 byl ten pad ke ctyrem, co jsme tu resili dva dny zpet?
GiSo 01.11.2021 07:54
Android mi šlape
tree 木 01.11.2021 07:54
uz si predstavuju jak vlada samym blahem, jednim tahem maluje ty limitky na FTX 🤣
tree 木 01.11.2021 07:57
@KryptoVláďa <@!397625533283958787> myslis, ze tech 4100 byl ten pad ke ctyrem, co jsme tu resili dva dny zpet?
nesazel bych na to
jeste jeden propad na 4000 by nebyl vubec na skodu
Plastex 01.11.2021 07:59
Co je proc to roste, mel byt vyplach 😄
(upraveno)
KryptoVláďa 01.11.2021 08:04
@tree 木 jeste jeden propad na 4000 by nebyl vubec na skodu
taky na nej cekam
KryptoVláďa 01.11.2021 08:04
@Plastex Co je proc to roste, mel byt vyplach 😄
pockej si do dvou 😄
<@!479608386024112128> tak kde to mam vyply?
Plastex 01.11.2021 08:05
Muze mi nekdo vysvetlit jak je mozny ze tomu porad roste cena? To snad neni mozny ze by nekdo kupoval navic v takovym mnozstvi. Je to ten squidgame coin.
Plastex 01.11.2021 08:06
@KryptoVláďa pockej si do dvou 😄
Dobre pockam 🙂
tree 木 01.11.2021 08:06
@Plastex Muze mi nekdo vysvetlit jak je mozny ze tomu porad roste cena? To snad neni mozny ze by nekdo kupoval navic v takovym mnozstvi. Je to ten squidgame coin.
neres picoviny
GiSo 01.11.2021 08:06
@KryptoVláďa <@!479608386024112128> tak kde to mam vyply?
Plastex 01.11.2021 08:06
@tree 木 neres picoviny
Dobre nebudu 😄
😆 1
Včelkamára 01.11.2021 08:07
@GiSo Pěkně jsi to napákoval.
Reálná paka byla asi jen cca 2x. Tuhle 20x mam jen povolenou a ukazuje to u všeho s tema procenta a pnl
Kosa Fatty.io 01.11.2021 08:19
@Plastex Muze mi nekdo vysvetlit jak je mozny ze tomu porad roste cena? To snad neni mozny ze by nekdo kupoval navic v takovym mnozstvi. Je to ten squidgame coin.
Neresilo se tady nebo nekde ze to nejde prodat?
Plastex 01.11.2021 08:20
@Kosa Fatty.io Neresilo se tady nebo nekde ze to nejde prodat?
No jasny resilo, jen se divim tomu ze to nekdo kupuje a navic docela ve velkym 😄