Tomáš
30.10.2021 18:28
↩
@GiSo
Nebo mít nastavenou tu věc, jak tady moc nepoužíváme.
STOPku
STOPku
než používat stopku, tak se raději na celé shorty vykašlu 😄
❤️ 2
Tomáš
30.10.2021 18:59
nemáte někdo prosím tip, kam výhodně uložit 1inch token? nebo jedině čistě staking přímo u nich?
Raiden
30.10.2021 20:06
↩
@Tomáš
než používat stopku, tak se raději na celé shorty vykašlu 😄
Stopky se dají použít i u longů 🤔
Včelkamára
30.10.2021 20:27
↩
@Tomáš
nemáte někdo prosím tip, kam výhodně uložit 1inch token? nebo jedině čistě staking přímo u nich?
Ja ho mam u nich
👍 2
GiSo
30.10.2021 21:19
Sleduje někdo UFC?
A shořel někomu ticket tak jako mně teď?
❔ 1
Deleted User
30.10.2021 22:03
↩
@GiSo
Sleduje někdo UFC?
to su ti co sa na zemi stale stiskaju?
Swordfish
30.10.2021 22:05
hodne lasky
Beeman 4.0.
31.10.2021 07:53
a ještě se tím chlubí...
pog:825465951868813342 1
Martin11
31.10.2021 08:09
To je náhodou dobrej deal, když jde krypto na nulu 😄
Swordfish
31.10.2021 08:56
uz jdeme na nulu?
Tomáš
31.10.2021 10:15
Tak dydx prodejní ordery už mi nejdou několik hodin v kuse zadat ... Místo pár procent zisku, kde jsem po probuzení za market chtěl prodávat, už jsem pár procent v mínusu a můžu se jen dívat
tree 木
31.10.2021 11:28
↩
@Tomáš
Tak dydx prodejní ordery už mi nejdou několik hodin v kuse zadat ... Místo pár procent zisku, kde jsem po probuzení za market chtěl prodávat, už jsem pár procent v mínusu a můžu se jen dívat
🤣 2
Me ted normarni market order proslo OK
buy i sell
Ses nejakej zakletej
Tomáš
31.10.2021 11:56
↩
@tree 木
buy i sell
Asi znamení, že už se na to mám vykašlat úplně 🤷
Swordfish
31.10.2021 12:01
↩
@Tomáš
Asi znamení, že už se na to mám vykašlat úplně 🤷
vyssi moc, bullrun se chyli ke konci
GiSo
31.10.2021 12:17
↩
@Tomáš
Asi znamení, že už se na to mám vykašlat úplně 🤷
A nebo ta decentralizace jen zkouší, jestli jí jsi hoden.
Swordfish
31.10.2021 12:20
↩
@GiSo
A nebo ta decentralizace jen zkouší, jestli jí jsi hoden.
Odkaz na thorovo kladivo?
Beeman 4.0.
31.10.2021 12:53
no mně to funguje, ale jelikož u toho nesedím tak jsem vše zavřel s mínusem. očekávám nějaké deeps sell shots ( neví jak to nazvat ale hodil by se deeps fishing) na btc eth a sol. a jdu ven 😁
KryptoVláďa
31.10.2021 13:50
Mrdni to do TRU
Swordfish
31.10.2021 13:50
spravna volba
24Maty24
31.10.2021 13:50
Nebo do squid coinu
Swordfish
31.10.2021 13:50
jeste lepsi, jeste ze vas mam 🤗
❤️ 2
Plastex
31.10.2021 13:59
↩
@24Maty24
Nebo do squid coinu
Squid doporucuju za 4 dny mi udelal 10000% 🙂 parada 🙂
24Maty24
31.10.2021 14:01
↩
@Plastex
Squid doporucuju za 4 dny mi udelal 10000% 🙂 parada 🙂
😄 tobě ne 😄 ale ,,vývojářům,,
Plastex
31.10.2021 14:01
↩
@24Maty24
😄 tobě ne 😄 ale ,,vývojářům,,
V portfoliu mi to ukazuje 10000% tak jo me to udelal 10000% 😄
kek:872079105607233557 2
❤️ 1
24Maty24
31.10.2021 14:03
↩
@Plastex
V portfoliu mi to ukazuje 10000% tak jo me to udelal 10000% 😄
Víš, že to nejde prodat, ale je to pro vítěze her? Jestli teda reálně nějaký budou 😄 měl jsi koupit radši squid coin místo squid game 😄
(upraveno)
Swordfish
31.10.2021 14:04
↩
@24Maty24
Víš, že to nejde prodat, ale je to pro vítěze her? Jestli teda reálně nějaký budou 😄 měl jsi koupit radši squid coin místo squid game 😄
tech jebek je vic ?
Plastex
31.10.2021 14:04
No jasne ze to vim 🙂 delam si z toho prdel 😄 ja do toho dal 2 dolary protze sem zrovna v bnb vic nemel zaplat panbuh 😄
24Maty24
31.10.2021 14:04
↩
@Swordfish
tech jebek je vic ?
Jo
🤣 1
Tomáš
31.10.2021 15:08
tak už je to asi víc než 8 hodin a stále nemůžu zadat sell ordery na dydx (buy order teď prošel v pohodě, dosud jsem ho nezkoušel) ... takže z mého pohledu asi konečná
😟 1
Včelkamára
31.10.2021 15:21
ja si krásně vlnkuju na FTX 🙂
Swordfish
31.10.2021 15:32
↩
@Tomáš
tak už je to asi víc než 8 hodin a stále nemůžu zadat sell ordery na dydx (buy order teď prošel v pohodě, dosud jsem ho nezkoušel) ... takže z mého pohledu asi konečná
napsat na podporu ?
adamyjo
31.10.2021 17:09
↩
@Včelkamára
ja si krásně vlnkuju na FTX 🙂
Na čem?
Dají se na FTX najít někde, když se uzavřou pozice tak ty obrázky, takový ten souhrn abych věděl kolik % se mi udělalo? Nemohu to najít, nevím jestli to tam někde je. Díky
Včelkamára
31.10.2021 17:17
↩
@adamyjo
Na čem?
Aktuálně na ksm
adamyjo
31.10.2021 17:29
↩
@Včelkamára
Aktuálně na ksm
Taky jsem jel, jako vlnkuje pěkne už ood včera myslím, na jedn vlně jsem zasurfoval 😄
GiSo
31.10.2021 18:59
↩
@adamyjo
Dají se na FTX najít někde, když se uzavřou pozice tak ty obrázky, takový ten souhrn abych věděl kolik % se mi udělalo? Nemohu to najít, nevím jestli to tam někde je. Díky
V telefonu jsem to myslím nikde nenašel.
Na notebooku je rozhraní trochu jiné a jsou tam i další věci.
Na notebooku je rozhraní trochu jiné a jsou tam i další věci.
adamyjo
31.10.2021 19:10
↩
@GiSo
V telefonu jsem to myslím nikde nenašel.
Na notebooku je rozhraní trochu jiné a jsou tam i další věci.
Na notebooku je rozhraní trochu jiné a jsou tam i další věci.
Dobře, díky, taky to nemohu najít právě.
adamyjo
31.10.2021 20:16
↩
@Včelkamára
Zde neco malo je
To je android? Na iphone to mam uplne jine 😄
Včelkamára
31.10.2021 20:17
↩
@adamyjo
To je android? Na iphone to mam uplne jine 😄
Jj, android. Ftx ne přímo appka ale ze stránek přidané na plochu
adamyjo
31.10.2021 20:18
↩
@Včelkamára
Jj, android. Ftx ne přímo appka ale ze stránek přidané na plochu
Aha, tak iPhone asi to ma uplne jinak
GiSo
01.11.2021 06:15
Jestli jste někdo v posledních dnech otevřeli long na DYDX kolem 15$, tak přeji dobré ráno.
KryptoVláďa
01.11.2021 06:17
🤣
Tomáš
01.11.2021 06:19
↩
@GiSo
Jestli jste někdo v posledních dnech otevřeli long na DYDX kolem 15$, tak přeji dobré ráno.
to jen já debil mám zase short 😆
prostě nepoučitelný
Plastex
01.11.2021 06:20
↩
@Tomáš
to jen já debil mám zase short 😆
Shorty jsou svinstvo, stejne jako komunismus:-)
V bullrunu teda hlavne 🙂
KryptoVláďa
01.11.2021 06:25
↩
@Tomáš
to jen já debil mám zase short 😆
🙈
GiSo
01.11.2021 06:30
↩
@Tomáš
to jen já debil mám zase short 😆
V klidu, to vyklesá 😂
Tomáš
01.11.2021 06:31
↩
@KryptoVláďa
🙈
ale tohle zrovna není takový problém, to je jen "hedge" na odměny, z toho jsem v klidu naštěstí 😄
GiSo
01.11.2021 06:31
V nějaké extra pokračování směrem nahoru úplně nevěřím.
Tomáš
01.11.2021 06:32
↩
@GiSo
V nějaké extra pokračování směrem nahoru úplně nevěřím.
ten token samotný je v podstatě skoro k ničemu, takže taky to vidím jen jako záchvaty před umřením
GiSo
01.11.2021 06:32
↩
@Tomáš
ten token samotný je v podstatě skoro k ničemu, takže taky to vidím jen jako záchvaty před umřením
Ti to Tree vysvětlí 😂
Tomáš
01.11.2021 06:32
zítra někdy odpoledne budou ke claimnutí zase skoro 4 miliony nových tokenů
GiSo
01.11.2021 06:33
↩
@Tomáš
zítra někdy odpoledne budou ke claimnutí zase skoro 4 miliony nových tokenů
Při současném gasu chuťovka. 😂
To zase čtvrtina zůstane neclaimnutá 😂
Tomáš
01.11.2021 06:34
↩
@GiSo
Ti to Tree vysvětlí 😂
perpetual burza je to fajn (když mi teda zrovna funguje), to nepopírám ... ale ten token nemá důvod, aby výrazně rostl, to jsem řešil s Adamem Kracíkem v Brně a shodli jsme se na tom
Tomáš
01.11.2021 06:35
↩
@GiSo
To zase čtvrtina zůstane neclaimnutá 😂
jo, když někdo dostane 5 tokenů a claim stojí 200 usd, tak to je lepší to tam nechat no 😄
KryptoVláďa
01.11.2021 07:16
Ja ted vsechno pozviral
edo
01.11.2021 07:19
Akurat to letiiiiii
GiSo
01.11.2021 07:37
↩
@Včelkamára
Ja jo. Litr doma
Pěkně jsi to napákoval.
A podržet to týden, to chtělo koule 😂
Obzvlášť, když tam už pár procent taky bylo.
Obzvlášť, když tam už pár procent taky bylo.
tree 木
01.11.2021 07:38
↩
@Tomáš
perpetual burza je to fajn (když mi teda zrovna funguje), to nepopírám ... ale ten token nemá důvod, aby výrazně rostl, to jsem řešil s Adamem Kracíkem v Brně a shodli jsme se na tom
Souhlas, dYdX token nema zatim moc vyuziti
resp. jeho cena neni podlozena nicim extra
👍 1
ale s postupujicima regulace by sila dydx.community a governance mohla rust
> By fostering decentralized governance and empowering traders with powerful, transparent, and open advanced financial products, the dYdX Foundation will help push the dYdX Layer 2 Protocol forwards towards community-led growth, development, and self-sustainability.
> This is the first important step in the journey towards the dYdX Layer 2 Protocol’s complete decentralization.
Berte v potaz to ze tvorba perpetualu coz je vlastne nikym nepovolenej financni derivat je trnem v oku mnoha narodnich regulatoru. Proto dydx uz nefunguje v USA a situace se bude jenom horsit... takze nejakym zpusobem smerovat ke kompletni decentralizaci je vlastne jediny mozny reseni.
KryptoVláďa
01.11.2021 07:51
ehm....jsem debil? v grafu na ftx se uz neda malovat, nebo mam nekde neco vypnutyho a nevidim to? help
GiSo
01.11.2021 07:52
↩
@KryptoVláďa
ehm....jsem debil? v grafu na ftx se uz neda malovat, nebo mam nekde neco vypnutyho a nevidim to? help
Mobil/notebook?
KryptoVláďa
01.11.2021 07:52
↩
@GiSo
Mobil/notebook?
asi po roce notebook 😄
proto na to cumim jak debil
tree 木
01.11.2021 07:53
KryptoVláďa
01.11.2021 07:53
neneeee 😄
<@!397625533283958787> myslis, ze tech 4100 byl ten pad ke ctyrem, co jsme tu resili dva dny zpet?
tree 木
01.11.2021 07:54
uz si predstavuju jak vlada samym blahem, jednim tahem maluje ty limitky na FTX 🤣
tree 木
01.11.2021 07:57
↩
@KryptoVláďa
<@!397625533283958787> myslis, ze tech 4100 byl ten pad ke ctyrem, co jsme tu resili dva dny zpet?
nesazel bych na to
jeste jeden propad na 4000 by nebyl vubec na skodu
Plastex
01.11.2021 07:59
Co je proc to roste, mel byt vyplach 😄
(upraveno)
KryptoVláďa
01.11.2021 08:04
↩
@tree 木
jeste jeden propad na 4000 by nebyl vubec na skodu
taky na nej cekam
Plastex
01.11.2021 08:06
↩
@KryptoVláďa
pockej si do dvou 😄
Dobre pockam 🙂
tree 木
01.11.2021 08:06
↩
@Plastex
Muze mi nekdo vysvetlit jak je mozny ze tomu porad roste cena? To snad neni mozny ze by nekdo kupoval navic v takovym mnozstvi. Je to ten squidgame coin.
neres picoviny
Plastex
01.11.2021 08:06
↩
@tree 木
neres picoviny
Dobre nebudu 😄
😆 1
Včelkamára
01.11.2021 08:07
↩
@GiSo
Pěkně jsi to napákoval.
Reálná paka byla asi jen cca 2x. Tuhle 20x mam jen povolenou a ukazuje to u všeho s tema procenta a pnl
Kosa Fatty.io
01.11.2021 08:19
↩
@Plastex
Muze mi nekdo vysvetlit jak je mozny ze tomu porad roste cena? To snad neni mozny ze by nekdo kupoval navic v takovym mnozstvi. Je to ten squidgame coin.
Neresilo se tady nebo nekde ze to nejde prodat?
Plastex
01.11.2021 08:20
↩
@Kosa Fatty.io
Neresilo se tady nebo nekde ze to nejde prodat?
No jasny resilo, jen se divim tomu ze to nekdo kupuje a navic docela ve velkym 😄