# pokec
184675 zpráv • strana 1110/1847
Swordfish 30.10.2021 10:56
tohle je vono
Plastex 30.10.2021 10:56
Takze je ti to povedomi :-D
Swordfish 30.10.2021 10:57
ale uz se v te historii nechci hrabat 😄
Plastex 30.10.2021 10:58
To je ukazkovy graf 😄
Ta cervena barva tomu dodava takove smrnc 🙂
Luboš Bajkai 30.10.2021 10:59
@Plastex To je ukazkovy graf 😄
jsme se neskutecne posunuli 😃 jsme takovy dospelejsi bez FOMO 🤣
(upraveno)
😆 1
Swordfish 30.10.2021 11:05
ja bych rekl ze jsem stale stejna pica
Luboš Bajkai 30.10.2021 11:05
@Swordfish ja bych rekl ze jsem stale stejna pica
ta nejlepsi 🤣
Luboš Bajkai 30.10.2021 11:11
urcite ale myslet na toto. leden byva historicky krvavy
MirekH 30.10.2021 11:11
<@!403204367345254402> asi tě trumfnu i s tou Shibou
LEND se pak změnil na AAVE
Swordfish 30.10.2021 11:12
😢
MirekH 30.10.2021 11:12
Na ATH tedy 6 451 360$
Tohle mě naučilo prodávat postupně a ne vše na jedné částce 😄
Hlavně že jsme zdraví 😂
KryptoVláďa 30.10.2021 11:16
Hlavne ze nam stoji 🤣
KryptoVláďa 30.10.2021 11:16
@MirekH Na ATH tedy 6 451 360$
By byl vanocni vecirek na tebe 🤣
MirekH 30.10.2021 11:17
<@!672035199441305600> to je stejné jako s tou Shibou, podobný (i když ne tak veliký fail) mám i s AXS
Normální tvor jako já není schopen hodlovat na takové částky, čest všem co mají diamantové ruce a ten zisk si nevezmou a vyberou pak takovou raketu
Swordfish 30.10.2021 11:19
TVOR
MirekH 30.10.2021 11:19
Raději jsem to smazal ať tu na to nemusím koukat, už to nikdy nebudu screenovat 😄
rabbit-r12 30.10.2021 11:31
...někdo tady zmiňoval 'zavislost' na tom mít každý den otevřenou alespoň jednu trading pozici. Začínám chápat 😁
Btw - jak je na tom trading o víkendech? Jaké s tím máte zkušenosti? Dobrý, blbý? Malé objemy a tak....navíc mi teď přijde, že je takovy nějaký divný klid před bouří....
Plastex 30.10.2021 11:34
Jasna pumpa dolu 😄 nastaveny nakup longu od vcera 😄 ale jak uz sem psal traidingem vetsinou vsechno projebu 😄
Swordfish 30.10.2021 11:42
@Plastex Jasna pumpa dolu 😄 nastaveny nakup longu od vcera 😄 ale jak uz sem psal traidingem vetsinou vsechno projebu 😄
kdyz jsi s tim takhle smireny, tak je to v poradku 😄
Plastex 30.10.2021 11:43
@Swordfish kdyz jsi s tim takhle smireny, tak je to v poradku 😄
Ono to jednou vyjde 🙂 jednou koupim shibu a zapomenu na ni. A vzpomenu si za rok 🙂 uz se mi to teda povedlu se squidgame ale to nejde prodat 😄 tak treba se dockam 😄
Ale to neni traiding no 😄 to je jedno proste jednou to vyjde 😄
tree 木 30.10.2021 12:02
musite sledovat kvalitni influencery
https://twitter.com/dtcz/status/1454387435522117634
diky temhle lobotomum se sracky jako SQUID siri rychlosti blesku
teda, chtel jsem rict... rychlosti LN ⚡
Swordfish 30.10.2021 12:11
prece i lidi s mentalni poruchou maji pravo se vyjadrovat 😄
👌 1
takova mentalni retardace by se nemela brat na lehkou vahu 😄
<@!397625533283958787> uz mas svuj SQUID token zakoupeny ?
tree 木 30.10.2021 12:14
ne ale kolega ano :)
Swordfish 30.10.2021 12:14
to jich ma milion? a jdou mu prodat ? 😄
tree 木 30.10.2021 12:16
nemam silu se ho zeptat :D
😂 1
Swordfish 30.10.2021 12:16
rozumim
KryptoVláďa 30.10.2021 12:28
@rabbit-r12 ...někdo tady zmiňoval 'zavislost' na tom mít každý den otevřenou alespoň jednu trading pozici. Začínám chápat 😁
Ja cekam
Vzalo mi to prvni tri ordery
rabbit-r12 30.10.2021 12:33
@KryptoVláďa Vzalo mi to prvni tri ordery
To bouchas přes nějakýho bota?
Plastex 30.10.2021 12:46
@tree 木 nemam silu se ho zeptat :D
Jen se zeptej ja sem zvedavej 😄
KryptoVláďa 30.10.2021 13:06
@rabbit-r12 To bouchas přes nějakýho bota?
Rucne
24Maty24 30.10.2021 13:09
@Swordfish rozumim
Nejdou prodat 😄 možná je může prodat jen vítěz 😄
(upraveno)
Swordfish 30.10.2021 13:09
a mozna proto jich ma tolik
😁
vitez bude ta pica co jich bude mit nejvic 😄
Swordfish 30.10.2021 14:12
Kosa Fatty.io 30.10.2021 14:22
Nevite kdo byl 7cka? 😛
Nechal se smazat 😄

Edit: martin habovstiak
(upraveno)
👍 1
Raiden 30.10.2021 14:26
Čmolík má na bradě koule?
(upraveno)
Swordfish 30.10.2021 14:27
ano
Raiden 30.10.2021 14:28
Kool 😄
Kosa Fatty.io 30.10.2021 14:28
Asi nejakej nudar 😂
Swordfish 30.10.2021 14:38
🤣 1
Beeman 4.0. 30.10.2021 14:48
Jak vidite ze asi bude probihat dnesni vyvoj na trhu.?
tree 木 30.10.2021 14:54
@KryptoVláďa Rucne
handjob 😄
tree 木 30.10.2021 14:56
@Beeman 4.0. Jak vidite ze asi bude probihat dnesni vyvoj na trhu.?
je vikend, takze doprava?
KryptoVláďa 30.10.2021 15:01
Uz se mi to filluje
tree 木 30.10.2021 15:03
skoda ze tam nemas MANA
KryptoVláďa 30.10.2021 15:03
KryptoVláďa 30.10.2021 15:04
@tree 木 skoda ze tam nemas MANA
Jo ta jede bomby
Beeman 4.0. 30.10.2021 15:07
😁 🚀 🚀 🚀 🚀 🚀
Kdyby to byli psiska tak by zelena nestacila🤑
tree 木 30.10.2021 15:09
tady je pekna analyza

nejdrive si dame beartrap na 4000 a potom jdeme na 4760
spatny to bude pokud pujdem pod 3600
https://defitoday.substack.com/p/bitcoin-trailing-ethereum
KryptoVláďa 30.10.2021 15:11
@tree 木 tady je pekna analyza

nejdrive si dame beartrap na 4000 a potom jdeme na 4760
spatny to bude pokud pujdem pod 3600
https://defitoday.substack.com/p/bitcoin-trailing-ethereum
Ten odraz od 4000 mi prijde pravdepodobnejsi
👍 1
Beeman 4.0. 30.10.2021 15:12
👍
KryptoVláďa 30.10.2021 15:18
Ja mam do 3920 pokryto na long, co je pod beru na spot
pog:825465951868813342 1
Tomassino 30.10.2021 15:29
pěkně to tam máš nalajnovaný
KryptoVláďa 30.10.2021 15:35
@Tomassino pěkně to tam máš nalajnovaný
Vykup a navrat a asi bych mel radost
Tomassino 30.10.2021 15:42
přesně, taky to mám obložený
Tomáš 30.10.2021 16:18
@GiSo <@831379731734855720>
Sleduješ atlas?
aspoň já jsem se ho hrdinsky zbavil za nákupku a už s ním nechci nic mít společného po 2 měsících hodlování a odepsaných funding poplatcích 😄
Deleted User 30.10.2021 16:34
ako posielat crypto z burzy na burzu ? kde je najnizsi poplatok?
KryptoVláďa 30.10.2021 16:35
@Deleted User ako posielat crypto z burzy na burzu ? kde je najnizsi poplatok?
Zalezi odkud kam. Ftx umi posilat po bsc, solane nebo tronu
Deleted User 30.10.2021 16:36
chcel som usdt cez tron ale ten je pretazeny
(upraveno)
z binance na kucoin
krasa
Swordfish 30.10.2021 16:41
😄
kvalitni chainy
Deleted User 30.10.2021 16:41
no a ether chce 24usd
tree 木 30.10.2021 16:50
@Deleted User ako posielat crypto z burzy na burzu ? kde je najnizsi poplatok?
Deleted User 30.10.2021 16:58
dikes
Tomáš 30.10.2021 17:22
stává se někomu na dydx, že nejde zadávat prodejní příkazy? ... píše mi to, že se stala chyba a mám to zkusit později ... trochu v tom vidím nějakou "blokaci" po větším počtu příkazů za krátkou dobu
KryptoVláďa 30.10.2021 17:23
@Tomáš stává se někomu na dydx, že nejde zadávat prodejní příkazy? ... píše mi to, že se stala chyba a mám to zkusit později ... trochu v tom vidím nějakou "blokaci" po větším počtu příkazů za krátkou dobu
<@!397625533283958787>
Ikdyz tree neporadi. On otevira na topu, pak ceka, ceka … a pak zvira
Tomáš 30.10.2021 17:28
@KryptoVláďa Ikdyz tree neporadi. On otevira na topu, pak ceka, ceka … a pak zvira
já mám taky longy na ETH od 4380 například 😫
Tomáš 30.10.2021 17:46
tak pár obchodů to zase dovolilo po chvíli a teď opět
GiSo 30.10.2021 17:46
@Tomáš aspoň já jsem se ho hrdinsky zbavil za nákupku a už s ním nechci nic mít společného po 2 měsících hodlování a odepsaných funding poplatcích 😄
Ještě shortuješ shibu na DYDX?
tree 木 30.10.2021 17:48
@Tomáš stává se někomu na dydx, že nejde zadávat prodejní příkazy? ... píše mi to, že se stala chyba a mám to zkusit později ... trochu v tom vidím nějakou "blokaci" po větším počtu příkazů za krátkou dobu
nestalo
hm, ze by tam meli nejakej throttling?
Tomáš 30.10.2021 17:49
@GiSo Ještě shortuješ shibu na DYDX?
shiba tam ani není, short na doge jsem už ukončil dříve s nepřijemnou ztrátou, ale i tak to asi bylo dobré rozhodnutí, teď by to bylo ještě horší ... aneb poučení, opravdu se na ty shorty raději vykašlat 💩
tree 木 30.10.2021 17:50
<@!760563163241644042> co je to "hodne prikazu za kratkou dobu"? kolik za jak dlouho?
(upraveno)
Tomáš 30.10.2021 17:52
@tree 木 <@!760563163241644042> co je to "hodne prikazu za kratkou dobu"? kolik za jak dlouho?
ani nijak abnormální čísla ... jen desítky obchodů za hodinu, asi 4 hodiny v kuse ... takže v součtu třeba 150 orderů, vše ručně a plynule navazující po sobě (nákup a prodej po malé změně ceny a opakování)
tree 木 30.10.2021 17:58
@Tomáš ani nijak abnormální čísla ... jen desítky obchodů za hodinu, asi 4 hodiny v kuse ... takže v součtu třeba 150 orderů, vše ručně a plynule navazující po sobě (nákup a prodej po malé změně ceny a opakování)
v api maj "Place-Order Rate-Limits", ale je tam mraky promenejch a moc se mi to nechce pocitat
https://docs.dydx.exchange/#place-order-rate-limits
🏆 1
kazdopadne zalezi tam hodne na tom jak je ten order velkej
no ale to se tyka hlavne botu... pokud to delas manualne tak by te to omezovat nemelo
GiSo 30.10.2021 18:00
@Tomáš shiba tam ani není, short na doge jsem už ukončil dříve s nepřijemnou ztrátou, ale i tak to asi bylo dobré rozhodnutí, teď by to bylo ještě horší ... aneb poučení, opravdu se na ty shorty raději vykašlat 💩
Nebo mít nastavenou tu věc, jak tady moc nepoužíváme.
STOPku
kek:872079105607233557 2