Swordfish
30.10.2021 10:57
ale uz se v te historii nechci hrabat 😄
Plastex
30.10.2021 10:58
To je ukazkovy graf 😄
Ta cervena barva tomu dodava takove smrnc 🙂
Luboš Bajkai
30.10.2021 10:59
↩
@Plastex
To je ukazkovy graf 😄
jsme se neskutecne posunuli 😃 jsme takovy dospelejsi bez FOMO 🤣
(upraveno)
😆 1
Swordfish
30.10.2021 11:05
ja bych rekl ze jsem stale stejna pica
Luboš Bajkai
30.10.2021 11:05
↩
@Swordfish
ja bych rekl ze jsem stale stejna pica
ta nejlepsi 🤣
Swordfish
30.10.2021 11:07
MirekH
30.10.2021 11:11
<@!403204367345254402> asi tě trumfnu i s tou Shibou
LEND se pak změnil na AAVE
Swordfish
30.10.2021 11:12
😢
MirekH
30.10.2021 11:12
Na ATH tedy 6 451 360$
Tohle mě naučilo prodávat postupně a ne vše na jedné částce 😄
Hlavně že jsme zdraví 😂
KryptoVláďa
30.10.2021 11:16
Hlavne ze nam stoji 🤣
KryptoVláďa
30.10.2021 11:16
↩
@MirekH
Na ATH tedy 6 451 360$
By byl vanocni vecirek na tebe 🤣
MirekH
30.10.2021 11:17
<@!672035199441305600> to je stejné jako s tou Shibou, podobný (i když ne tak veliký fail) mám i s AXS
Normální tvor jako já není schopen hodlovat na takové částky, čest všem co mají diamantové ruce a ten zisk si nevezmou a vyberou pak takovou raketu
MirekH
30.10.2021 11:19
Raději jsem to smazal ať tu na to nemusím koukat, už to nikdy nebudu screenovat 😄
rabbit-r12
30.10.2021 11:31
...někdo tady zmiňoval 'zavislost' na tom mít každý den otevřenou alespoň jednu trading pozici. Začínám chápat 😁
Btw - jak je na tom trading o víkendech? Jaké s tím máte zkušenosti? Dobrý, blbý? Malé objemy a tak....navíc mi teď přijde, že je takovy nějaký divný klid před bouří....
Plastex
30.10.2021 11:34
Jasna pumpa dolu 😄 nastaveny nakup longu od vcera 😄 ale jak uz sem psal traidingem vetsinou vsechno projebu 😄
Swordfish
30.10.2021 11:42
↩
@Plastex
Jasna pumpa dolu 😄 nastaveny nakup longu od vcera 😄 ale jak uz sem psal traidingem vetsinou vsechno projebu 😄
kdyz jsi s tim takhle smireny, tak je to v poradku 😄
Plastex
30.10.2021 11:43
↩
@Swordfish
kdyz jsi s tim takhle smireny, tak je to v poradku 😄
Ono to jednou vyjde 🙂 jednou koupim shibu a zapomenu na ni. A vzpomenu si za rok 🙂 uz se mi to teda povedlu se squidgame ale to nejde prodat 😄 tak treba se dockam 😄
Ale to neni traiding no 😄 to je jedno proste jednou to vyjde 😄
tree 木
30.10.2021 12:02
musite sledovat kvalitni influencery
https://twitter.com/dtcz/status/1454387435522117634
https://twitter.com/dtcz/status/1454387435522117634
diky temhle lobotomum se sracky jako SQUID siri rychlosti blesku
teda, chtel jsem rict... rychlosti LN ⚡
Swordfish
30.10.2021 12:11
prece i lidi s mentalni poruchou maji pravo se vyjadrovat 😄
👌 1
takova mentalni retardace by se nemela brat na lehkou vahu 😄
<@!397625533283958787> uz mas svuj SQUID token zakoupeny ?
Swordfish
30.10.2021 12:14
to jich ma milion? a jdou mu prodat ? 😄
tree 木
30.10.2021 12:16
nemam silu se ho zeptat :D
😂 1
Swordfish
30.10.2021 12:16
rozumim
rabbit-r12
30.10.2021 12:33
↩
@KryptoVláďa
Vzalo mi to prvni tri ordery
To bouchas přes nějakýho bota?
Plastex
30.10.2021 12:46
↩
@tree 木
nemam silu se ho zeptat :D
Jen se zeptej ja sem zvedavej 😄
KryptoVláďa
30.10.2021 13:06
↩
@rabbit-r12
To bouchas přes nějakýho bota?
Rucne
24Maty24
30.10.2021 13:09
↩
@Swordfish
rozumim
Nejdou prodat 😄 možná je může prodat jen vítěz 😄
(upraveno)
Swordfish
30.10.2021 13:09
a mozna proto jich ma tolik
😁
vitez bude ta pica co jich bude mit nejvic 😄
Kosa Fatty.io
30.10.2021 14:22
Nevite kdo byl 7cka? 😛
Nechal se smazat 😄
Edit: martin habovstiak
(upraveno)
Edit: martin habovstiak
👍 1
Raiden
30.10.2021 14:26
Čmolík má na bradě koule?
(upraveno)
Swordfish
30.10.2021 14:27
ano
Raiden
30.10.2021 14:28
Kool 😄
Kosa Fatty.io
30.10.2021 14:28
Asi nejakej nudar 😂
Beeman 4.0.
30.10.2021 14:48
Jak vidite ze asi bude probihat dnesni vyvoj na trhu.?
tree 木
30.10.2021 14:54
↩
@KryptoVláďa
Rucne
handjob 😄
tree 木
30.10.2021 14:56
↩
@Beeman 4.0.
Jak vidite ze asi bude probihat dnesni vyvoj na trhu.?
je vikend, takze doprava?
tree 木
30.10.2021 15:03
skoda ze tam nemas MANA
KryptoVláďa
30.10.2021 15:03
KryptoVláďa
30.10.2021 15:04
↩
@tree 木
skoda ze tam nemas MANA
Jo ta jede bomby
tree 木
30.10.2021 15:04
tree 木
30.10.2021 15:09
tady je pekna analyza
nejdrive si dame beartrap na 4000 a potom jdeme na 4760
spatny to bude pokud pujdem pod 3600
https://defitoday.substack.com/p/bitcoin-trailing-ethereum
nejdrive si dame beartrap na 4000 a potom jdeme na 4760
spatny to bude pokud pujdem pod 3600
https://defitoday.substack.com/p/bitcoin-trailing-ethereum
KryptoVláďa
30.10.2021 15:11
↩
@tree 木
tady je pekna analyza
nejdrive si dame beartrap na 4000 a potom jdeme na 4760
spatny to bude pokud pujdem pod 3600
https://defitoday.substack.com/p/bitcoin-trailing-ethereum
nejdrive si dame beartrap na 4000 a potom jdeme na 4760
spatny to bude pokud pujdem pod 3600
https://defitoday.substack.com/p/bitcoin-trailing-ethereum
Ten odraz od 4000 mi prijde pravdepodobnejsi
👍 1
Beeman 4.0.
30.10.2021 15:12
👍
Tomassino
30.10.2021 15:29
pěkně to tam máš nalajnovaný
KryptoVláďa
30.10.2021 15:35
↩
@Tomassino
pěkně to tam máš nalajnovaný
Vykup a navrat a asi bych mel radost
Tomassino
30.10.2021 15:42
přesně, taky to mám obložený
Tomáš
30.10.2021 16:18
↩
@GiSo
<@831379731734855720>
Sleduješ atlas?
Sleduješ atlas?
aspoň já jsem se ho hrdinsky zbavil za nákupku a už s ním nechci nic mít společného po 2 měsících hodlování a odepsaných funding poplatcích 😄
Deleted User
30.10.2021 16:34
ako posielat crypto z burzy na burzu ? kde je najnizsi poplatok?
KryptoVláďa
30.10.2021 16:35
↩
@Deleted User
ako posielat crypto z burzy na burzu ? kde je najnizsi poplatok?
Zalezi odkud kam. Ftx umi posilat po bsc, solane nebo tronu
Swordfish
30.10.2021 16:41
😄
kvalitni chainy
Deleted User
30.10.2021 16:41
no a ether chce 24usd
tree 木
30.10.2021 16:50
↩
@Deleted User
ako posielat crypto z burzy na burzu ? kde je najnizsi poplatok?
https://withdrawalfees.com/ mozna pomuzou
Deleted User
30.10.2021 16:58
dikes
Tomáš
30.10.2021 17:22
stává se někomu na dydx, že nejde zadávat prodejní příkazy? ... píše mi to, že se stala chyba a mám to zkusit později ... trochu v tom vidím nějakou "blokaci" po větším počtu příkazů za krátkou dobu
KryptoVláďa
30.10.2021 17:23
↩
@Tomáš
stává se někomu na dydx, že nejde zadávat prodejní příkazy? ... píše mi to, že se stala chyba a mám to zkusit později ... trochu v tom vidím nějakou "blokaci" po větším počtu příkazů za krátkou dobu
<@!397625533283958787>
Ikdyz tree neporadi. On otevira na topu, pak ceka, ceka … a pak zvira
Tomáš
30.10.2021 17:28
↩
@KryptoVláďa
Ikdyz tree neporadi. On otevira na topu, pak ceka, ceka … a pak zvira
já mám taky longy na ETH od 4380 například 😫
GiSo
30.10.2021 17:46
↩
@Tomáš
aspoň já jsem se ho hrdinsky zbavil za nákupku a už s ním nechci nic mít společného po 2 měsících hodlování a odepsaných funding poplatcích 😄
Ještě shortuješ shibu na DYDX?
tree 木
30.10.2021 17:48
↩
@Tomáš
stává se někomu na dydx, že nejde zadávat prodejní příkazy? ... píše mi to, že se stala chyba a mám to zkusit později ... trochu v tom vidím nějakou "blokaci" po větším počtu příkazů za krátkou dobu
nestalo
hm, ze by tam meli nejakej throttling?
Tomáš
30.10.2021 17:49
↩
@GiSo
Ještě shortuješ shibu na DYDX?
shiba tam ani není, short na doge jsem už ukončil dříve s nepřijemnou ztrátou, ale i tak to asi bylo dobré rozhodnutí, teď by to bylo ještě horší ... aneb poučení, opravdu se na ty shorty raději vykašlat 💩
tree 木
30.10.2021 17:50
<@!760563163241644042> co je to "hodne prikazu za kratkou dobu"? kolik za jak dlouho?
(upraveno)
Tomáš
30.10.2021 17:52
↩
@tree 木
<@!760563163241644042> co je to "hodne prikazu za kratkou dobu"? kolik za jak dlouho?
ani nijak abnormální čísla ... jen desítky obchodů za hodinu, asi 4 hodiny v kuse ... takže v součtu třeba 150 orderů, vše ručně a plynule navazující po sobě (nákup a prodej po malé změně ceny a opakování)
tree 木
30.10.2021 17:58
↩
@Tomáš
ani nijak abnormální čísla ... jen desítky obchodů za hodinu, asi 4 hodiny v kuse ... takže v součtu třeba 150 orderů, vše ručně a plynule navazující po sobě (nákup a prodej po malé změně ceny a opakování)
v api maj "Place-Order Rate-Limits", ale je tam mraky promenejch a moc se mi to nechce pocitat
https://docs.dydx.exchange/#place-order-rate-limits
https://docs.dydx.exchange/#place-order-rate-limits
🏆 1
kazdopadne zalezi tam hodne na tom jak je ten order velkej
no ale to se tyka hlavne botu... pokud to delas manualne tak by te to omezovat nemelo
GiSo
30.10.2021 18:00
↩
@Tomáš
shiba tam ani není, short na doge jsem už ukončil dříve s nepřijemnou ztrátou, ale i tak to asi bylo dobré rozhodnutí, teď by to bylo ještě horší ... aneb poučení, opravdu se na ty shorty raději vykašlat 💩
Nebo mít nastavenou tu věc, jak tady moc nepoužíváme.
STOPku
STOPku
kek:872079105607233557 2