Plastex
29.10.2021 18:17
Ja uz zavrel kdyz byla polka na 43,8 uz mi to nejak smrdelo 🙂
Ondřej
29.10.2021 18:19
↩
@Kosa Fatty.io
To jeste existuje? 😄
Zatím jo 😅
Kosa Fatty.io
29.10.2021 18:26
↩
@Deleted User
amerika zas vypustila peniaze ci co, vsetky shity rastu ako blaznive
To mam teda asi ty spatny shity 😄
KryptoVláďa
29.10.2021 18:29
Sperm uz tu byl v dubnu 🤣
Deleted User
29.10.2021 18:29
Elon vedie toho je tam najviac
adamyjo
29.10.2021 18:35
Když chci prodat přes Trailing stop tak dávám - nebo + ? 😄 Když prodávám? Díky 😄 ať to neposeru
adamyjo
29.10.2021 18:41
Už to mám, je to mínus 😛
Michi💵
29.10.2021 18:49
<@672035199441305600> jak to vidis?Jdeme up nebo koncime?
Swordfish
29.10.2021 19:01
KryptoVláďa
29.10.2021 19:05
↩
@Michi💵
<@672035199441305600> jak to vidis?Jdeme up nebo koncime?
Tvl ja nevim. Zrovna na to cumim a nevim
Michi💵
29.10.2021 19:13
No tak to je nas vic😄👍
KryptoVláďa
29.10.2021 19:14
<@744861727367102464> to kreslil nahoru 🤣
Michi💵
29.10.2021 19:14
No ale tak psal ze uz 1btc odhodil,tak nevim,nevim😉
Deleted User
29.10.2021 19:15
co kukam historiu aj ked to nemusi nic znamenat ale kazde ath malo korekciu
aj ked toto je len prieraz minuleho a to moze kludne vystrelit
rabbit-r12
29.10.2021 19:17
Tak jak? Otevíráme něco ? 😁
Deleted User
29.10.2021 19:18
btc dal ath , eth dal ath tak uz len alty , ked btc sa netlaci dalej
ja to vidim na shiba , to je buducnost 😄
ja to vidim na shiba , to je buducnost 😄
KryptoVláďa
29.10.2021 19:28
Matic a ksm nevypadaj zle
Swordfish
29.10.2021 19:50
Je víkend. Uvidíme v příští týden. Navíc problém evergrande je stále na stole.
Tomassino
29.10.2021 19:51
KSM je dobře vyklesaná, ta půjde, dřív nebo později 🙂
a nebo potom na 300 dokoupíš 🙂
Fear of missing out
Tomáš
29.10.2021 20:14
↩
@tree 木
Hele jak jsem psal - cisty vstup bez niceho se plati
Tak možná čistý vstup byl v rámci Copenhagen card (tu pokud nezkurvili, tak rozhodně doporučuji, jediné město, kde jsem si ji kupoval, že fakt přinesla úsporu, jinde mi to přijde jen jako past na turisty) ... Jsou to tak 3-4 roky
👍 1
rabbit-r12
29.10.2021 20:29
↩
@KryptoVláďa
Matic a ksm nevypadaj zle
Dík za tip. Na Maticu jsem ještě udělal 30$, pak zavřel, na KSM jsem neměl nervy, to se tam tak nijak valelo, tak jsem to zavřel viceme na nule.
Ale otázka - podle čeho si vybiras/vybírate pozice?
Pořád jste nad grafama?
Obecně otevírám jen to, kde víceméně tuším, jak se chová coin, co sám držím...ale je to pořád dost pocitový, což asi není dobré 😁
Ale otázka - podle čeho si vybiras/vybírate pozice?
Pořád jste nad grafama?
Obecně otevírám jen to, kde víceméně tuším, jak se chová coin, co sám držím...ale je to pořád dost pocitový, což asi není dobré 😁
Plastex
30.10.2021 04:28
Nekdo nejaky typ na projekt co resi web3.0?/ metaverse?
KryptoVláďa
30.10.2021 06:09
↩
@rabbit-r12
Dík za tip. Na Maticu jsem ještě udělal 30$, pak zavřel, na KSM jsem neměl nervy, to se tam tak nijak valelo, tak jsem to zavřel viceme na nule.
Ale otázka - podle čeho si vybiras/vybírate pozice?
Pořád jste nad grafama?
Obecně otevírám jen to, kde víceméně tuším, jak se chová coin, co sám držím...ale je to pořád dost pocitový, což asi není dobré 😁
Ale otázka - podle čeho si vybiras/vybírate pozice?
Pořád jste nad grafama?
Obecně otevírám jen to, kde víceméně tuším, jak se chová coin, co sám držím...ale je to pořád dost pocitový, což asi není dobré 😁
Do grafu moc malovat neumim. Proste takova pocitova analyza 🤣🤣
KryptoVláďa
30.10.2021 06:15
Je to v pici, konec bullu. Zdalo se mi ze eth bylo za 6k 🤣
KryptoVláďa
30.10.2021 06:59
Epicke finale
tree 木
30.10.2021 08:12
to teda... Callisto jede DeFi
GiSo
30.10.2021 08:25
<@831379731734855720>
Sleduješ atlas?
Sleduješ atlas?
Swordfish
30.10.2021 08:27
↩
@KryptoVláďa
Je to v pici, konec bullu. Zdalo se mi ze eth bylo za 6k 🤣
Kolego, vždyť už tam je.
KryptoVláďa
30.10.2021 08:28
😄
Swordfish
30.10.2021 08:42
Shiden? Wtf kde je kadena?
🍪 1
Včelkamára
30.10.2021 09:06
hezký video na SDN, škoda že sem ho včera prodaval 😄
Kosa Fatty.io
30.10.2021 09:12
↩
@Včelkamára
hezký video na SDN, škoda že sem ho včera prodaval 😄
Proc? 😦
KryptoVláďa
30.10.2021 09:20
↩
@Včelkamára
hezký video na SDN, škoda že sem ho včera prodaval 😄
Prodavas dole?
Na to tu mame <@477237369175670794> 🤣🤣
Včelkamára
30.10.2021 09:21
potřeboval sem dukáty
Plastex
30.10.2021 09:21
↩
@Včelkamára
potřeboval sem dukáty
Na kadenu?:-)
KryptoVláďa
30.10.2021 09:22
🤣🤣
Plastex
30.10.2021 09:22
↩
@Včelkamára
potřeboval sem dukáty
Nebo elonovo semeno?
Swordfish
30.10.2021 09:22
ja si tu kadenu asi koupim 🙂
KryptoVláďa
30.10.2021 09:22
🤭
Včelkamára
30.10.2021 09:23
co je kadena? taky přemýšlím o náký jebce za 500 dolčů 😄
Plastex
30.10.2021 09:23
↩
@Včelkamára
co je kadena? taky přemýšlím o náký jebce za 500 dolčů 😄
Tak ona to asi uplne jebka nebude ale jistek slovak tu z toho udelal legendu jeste pred tim nez se jim stala sama 😄
KryptoVláďa
30.10.2021 09:24
↩
@Včelkamára
co je kadena? taky přemýšlím o náký jebce za 500 dolčů 😄
Potrebujes dukaty, prodas sdn a koupis kadenu? Uz to nehul 🤣
Swordfish
30.10.2021 09:24
Vcelka pije rumy
Plastex
30.10.2021 09:24
😄
Včelkamára
30.10.2021 09:25
↩
@KryptoVláďa
Potrebujes dukaty, prodas sdn a koupis kadenu? Uz to nehul 🤣
ne, já potřeboval hotovost na rychlo. a sdn sem měl připravený na anycoinu že se mě na 8 prodá
😱 1
Swordfish
30.10.2021 09:26
zitra konci uptober, pojedeme dal?
Včelkamára
30.10.2021 09:26
ale ste volové a jdu to koupit znovu 😄 aspon mám lepší cenu než včera 😄
Swordfish
30.10.2021 09:26
ser na shiden
Kadena je cesta
kek:872079105607233557 1
neni Kadena na anycoinu ? jestli ne, na tom by chtelo zapracovat 😄
Včelkamára
30.10.2021 09:27
z léta mám pár set mega nákýho cute inu co sem kupoval asi za 400 😄 ted je to za krásnou nulu 😄
Swordfish
30.10.2021 09:31
misto cute inu by jsi na kadena mel +2000%
Kosa Fatty.io
30.10.2021 10:17
Ted frci floki inu, pig, squid, a vsechno s doge 😂
Plastex
30.10.2021 10:19
Ja kupoval elondoge ale neproslo mi to pres uni takze mam picu bouzel 😄
KryptoVláďa
30.10.2021 10:24
Taky si vybavujete zacatek kvetna?
shiba:831103099875098651 1
👍 1
Deleted User
30.10.2021 10:24
ja moc nie zacal som po pade
Swordfish
30.10.2021 10:28
mrdky a jebky do <#788145790475436102>
Kosa Fatty.io
30.10.2021 10:33
↩
@Plastex
Ja kupoval elondoge ale neproslo mi to pres uni takze mam picu bouzel 😄
Musis dat slippage u techto hoven aspon 10%
Kosa Fatty.io
30.10.2021 10:34
↩
@KryptoVláďa
Taky si vybavujete zacatek kvetna?
Je to tady!
KryptoVláďa
30.10.2021 10:36
Presne
Tak kolik mame? Mesic? 14 dni?
Deleted User
30.10.2021 10:37
akoze ocakavate prepad?
KryptoVláďa
30.10.2021 10:38
Jakmile zacnou frcet tyhle mrdky tak je to realny
Swordfish
30.10.2021 10:39
opak, tyty mrdky spusti dalsi kolo bullrunu 😄
KryptoVláďa
30.10.2021 10:39
Nebo tak 🤣
Swordfish
30.10.2021 10:40
HODL
👍 1
kek:872079105607233557 2
KryptoVláďa
30.10.2021 10:42
<@403204367345254402> koukni na datum kdy jsi kupoval shibu
Swordfish
30.10.2021 10:42
jak to mam najit v tom transakcnim bordelu ?
pro tebe vse, jdu hledat
Plastex
30.10.2021 10:43
↩
@KryptoVláďa
<@403204367345254402> koukni na datum kdy jsi kupoval shibu
Je to tak tejden co udelal transakce na 1000 dolacu 🙂 v tom se nemuze vyznat 14 dni zpatky 🙂
Swordfish
30.10.2021 10:43
jednoduse udelas transakce za draho, kdyz gas furt pres 100
Plastex
30.10.2021 10:44
Me vychazely tak za 30-40 dolaru takze to je porad minimalne 25 transakci 😄 to uz ke bordel 😄
KryptoVláďa
30.10.2021 10:47
Jauvajs
Swordfish
30.10.2021 10:47
nebyla jedina 😄
Plastex
30.10.2021 10:47
↩
@Swordfish
jedna vzpominkova 😄
O to je to uz snad ani neexistu ne?
KryptoVláďa
30.10.2021 10:48
↩
@Plastex
O to je to uz snad ani neexistu ne?
Existuje, jen to 3 minuty po Ondrove padu odepsalo 90%
MirekH
30.10.2021 10:48
↩
@Swordfish
jedna vzpominkova 😄
Tohle bolí
MirekH
30.10.2021 10:48
↩
@Swordfish
povsimnete si prosim aktualni ceny 😄
Tohle ne, stejně bys to na ten mega neprohodloval 😄
To bys byl blázen a nebo bys musel dostat železnou tyčí po hlavě a být půl roku v komatu
Plastex
30.10.2021 10:50
↩
@Swordfish
povsimnete si prosim aktualni ceny 😄
Tak to se nedivim ze ti nedela problem zaplatit za transakce 1000 babek 😄
MirekH
30.10.2021 10:50
<@!780461823325503538> on to ale prodal za 4 ETH, ne za 1.5 mega 😄
(upraveno)
Plastex
30.10.2021 10:50
↩
@MirekH
<@!780461823325503538> on to ale prodal za 4 ETH, ne za 1.5 mega 😄
😄 aha 😄
Swordfish
30.10.2021 10:53
v tom dubnu kvetnu to litalo 😄
Swordfish
30.10.2021 10:54
nemuzu najit moji pamatnou shiba transakci
KryptoVláďa
30.10.2021 10:54
Tohle byla tusim sigma 🤣