# pokec
184675 zpráv • strana 1112/1847
Tomáš 29.10.2021 14:22
@tree 木 to kodansky metro je zajimavy taky designem, kazda stanice vypada uplne stejne.... 😄
v tom je super metro v Neapoli ... na to, jak je město naprostý odpad, tak tohle tam k nim vůbec nesedí ... přesný opak, těch pár moderních stanic naprosto odlišných
(upraveno)
👍 1
tree 木 29.10.2021 14:23
<@!672035199441305600> Jo a zapomel jsem na park Tivoli... to mas 1200 Kc jenom vstup pro jednoho BEZ atrakci. Kazda jizda stoji tak 200 Kc
tree 木 29.10.2021 14:28
@Tomáš v tom je super metro v Neapoli ... na to, jak je město naprostý odpad, tak tohle tam k nim vůbec nesedí ... přesný opak, těch pár moderních stanic naprosto odlišných
Italie no 😄 Me se hodne libilo treba Stockholmsky metro
ja mam vsechny metra procestovany... a zvlaste letiste 😄
MaX 29.10.2021 14:36
dá se někde nějak snadno dohledat, zda konkrétní token je součástí nějakého indexu? např. že MANA je v MVI, PLAY apod
tree 木 29.10.2021 14:48
@MaX dá se někde nějak snadno dohledat, zda konkrétní token je součástí nějakého indexu? např. že MANA je v MVI, PLAY apod
neda, ale ono tech indexu zas tak moc neni zatim
ja znam teda jenom tri indexovy protokoly:
1/ Index Coop (DPI, MVI..)
2/ PieDAO (BCP, PLAY..)
3/ Indexed Finance (DEFI5, CC10, DEGEN..)
jeste jsou dalsi varianty jako BasketDAO nebo Balancer, ktery umi pooly az pro 8 tokenu, ale to jsou niche
Plastex 29.10.2021 15:28
@KryptoVláďa Pumpa, jedeeeem
Sice o 2,5 hodin si byl rychlejsi ale je tady ta pumpa 🙂
Swordfish 29.10.2021 15:30
@Plastex Sice o 2,5 hodin si byl rychlejsi ale je tady ta pumpa 🙂
kadena ?
Plastex 29.10.2021 15:30
@Swordfish kadena ?
Eth 🙂 vlastne vetsina 🙂 takze mozna i kadena 😄
Martin11 29.10.2021 15:32
Kadena padá 😭
Plastex 29.10.2021 15:33
@Martin11 Kadena padá 😭
Tak jeste ze sem do nej nepresunul cely portfolio spolu se squidgame 🙂
Martin11 29.10.2021 15:34
@Plastex Tak jeste ze sem do nej nepresunul cely portfolio spolu se squidgame 🙂
Můžeš nakoupit teď ve slevě 😄
Plastex 29.10.2021 15:35
Uz 3 dny mi pendinguje transakce na eth 🙂
A sem tvrdej gas neposunu 🙂
(upraveno)
Bříza 29.10.2021 15:35
@Plastex Uz 3 dny mi pendinguje transakce na eth 🙂
V pohodě me jela jedna transakce i měsíc
xD
Na jaře
Martin11 29.10.2021 15:36
To musíte mít nastavený hodně nízko, dopoledne jsem viděl, že byl gas i kolem 80
Swordfish 29.10.2021 15:36
@Martin11 To musíte mít nastavený hodně nízko, dopoledne jsem viděl, že byl gas i kolem 80
bullshit
Plastex 29.10.2021 15:36
Nestras me 😄 nejhorsi je ze me to tam brzdi transakce na to abych jen udelal bridge z erc 20 na bsc 😄
Swordfish 29.10.2021 15:36
celej den na to cumim a pod 100 jsem nevidel
(upraveno)
Plastex 29.10.2021 15:37
@Martin11 To musíte mít nastavený hodně nízko, dopoledne jsem viděl, že byl gas i kolem 80
No asi 60 😄
MirekH 29.10.2021 15:37
ETH gas není ropa, tam záporné ceny nečekejte 😂
😂 1
Martin11 29.10.2021 15:37
@Swordfish celej den na to cumim a pod 100 jsem nevidel
Bylo to někdy mezi 10-11. Ještě jsem si říkal, že se ti to musí líbit 😄
🤬 1
Bříza 29.10.2021 15:38
Btw nepřijde vám podobne jak na jaře ze eth jede BTC stojí ze to vypadá jako před tím letním dumpem
Nebo vy to vidíte v pohodě ? xD
Plastex 29.10.2021 15:38
Nevim no dlouho sme se pod 100 nedostaly :-D
Swordfish 29.10.2021 15:38
je to stejny, vcera jsem si delal analyzu
krypto jde na nulu
Bříza 29.10.2021 15:39
Doge to the moon
Nebo spis ta vaše kadena
MirekH 29.10.2021 15:40
Co je kadena? Zase pes?
(upraveno)
Plastex 29.10.2021 15:40
Taky vam ta kadena evokuje kadime? 😄
(upraveno)
Bříza 29.10.2021 15:41
@MirekH Co je kadena? Zase pes?
Taky nevím xD
Martin11 29.10.2021 15:41
nn eth killer 😀
Plastex 29.10.2021 15:42
@Martin11 nn eth killer 😀
Nejenom eth ale i btc killer, a dost mozna i coklokiller 🙂
Martin11 29.10.2021 15:43
@Plastex Nejenom eth ale i btc killer, a dost mozna i coklokiller 🙂
já jsem ty diskuze zas tak podrobně nepročítal, takže nevím čeho všeho je to killer 😅
Plastex 29.10.2021 15:44
@Martin11 já jsem ty diskuze zas tak podrobně nepročítal, takže nevím čeho všeho je to killer 😅
Ve zkratce. Vseho! 😄
KryptoVláďa 29.10.2021 15:58
@MirekH Co je kadena? Zase pes?
Dej si panaka a pak mrlnu do <#788147087308357652>
KryptoVláďa 29.10.2021 16:11
Tak kdo to ted sunda?
Bříza 29.10.2021 16:12
Až dojedu domu tak to tam pošlu 😂
Jen nevím jestli to těch 200$ dokáže
KryptoVláďa 29.10.2021 16:13
Kazdopadne ja jdu vaechny longy zavrit
venca Tol 29.10.2021 16:15
Ahoj lidi. Chci si konečně pořídit nějakou krypto kartu. Nějaké doporučení?? Požadavek co nejmenší ověření totožnosti 😂
MirekH 29.10.2021 16:16
@KryptoVláďa Kazdopadne ja jdu vaechny longy zavrit
62800 jsem odhodil z longu 1btc
yes:767989820818849834 1 🙈 1
KryptoVláďa 29.10.2021 16:17
@venca Tol Ahoj lidi. Chci si konečně pořídit nějakou krypto kartu. Nějaké doporučení?? Požadavek co nejmenší ověření totožnosti 😂
Vsechny karty to maj stejne
KryptoVláďa 29.10.2021 16:17
@MirekH 62800 jsem odhodil z longu 1btc
Vsechno close. Na eth cekam 4268
Tomassino 29.10.2021 16:17
zavíráme longy a otevíráme shorty?
KryptoVláďa 29.10.2021 16:19
Verim ze to poroste, ale jedny svici bych se nedivil. Na shorty jsem srac. Ted to zase vsichni napakujou…
rabbit-r12 29.10.2021 16:23
Jsem panna short. Ještě jsem žádný neotevřel. Ale jsem happy, že jsem se vrhnul do toho FTX. Takže díky zatím za všechny rady.
Připadám si jak king. Včera +15$, dneska +30$🤣
yes:767989820818849834 1
Když budete otevírat znovu longy, dejte vědět ;)
Tomassino 29.10.2021 16:27
@MirekH 62800 jsem odhodil z longu 1btc
congrats
KryptoVláďa 29.10.2021 16:27
@rabbit-r12 Jsem panna short. Ještě jsem žádný neotevřel. Ale jsem happy, že jsem se vrhnul do toho FTX. Takže díky zatím za všechny rady.
To je ideal. Nebejt nenazranej. Kazdej den dvacka je 14litru zq mesic
yes:767989820818849834 3
venca Tol 29.10.2021 16:27
Prosím jenom pro ověření pokud jsi chci poslat near na Binance a Uni na Binance plus USDT vše posílám v ERC 20. Ale co když potřebuji poslat na Binance Kusamu s polka.js ?? Raději se zeptám.
Tomáš 29.10.2021 16:28
@tree 木 <@!672035199441305600> Jo a zapomel jsem na park Tivoli... to mas 1200 Kc jenom vstup pro jednoho BEZ atrakci. Kazda jizda stoji tak 200 Kc
tam je naopak vstup zdarma a platíš jednotlivé atrakce nebo koupíš za nějakých těch právě možná 1200 vstup se vším v ceně ... ale je to fajn na večerní posezení s drinkem u nějakého jezírka a tak 🙂
Tomáš 29.10.2021 16:28
@venca Tol Prosím jenom pro ověření pokud jsi chci poslat near na Binance a Uni na Binance plus USDT vše posílám v ERC 20. Ale co když potřebuji poslat na Binance Kusamu s polka.js ?? Raději se zeptám.
jestli posíláš near jako ERC 20, tak si asi superman
TomTrli 29.10.2021 16:29
Tomáš 29.10.2021 16:30
@venca Tol Prosím jenom pro ověření pokud jsi chci poslat near na Binance a Uni na Binance plus USDT vše posílám v ERC 20. Ale co když potřebuji poslat na Binance Kusamu s polka.js ?? Raději se zeptám.
binance kusamu jako ERC 20 nenabízí, máš tam jen na výběr BSC a Kusama ... takže pokud si to cíleně nedával na BSC, tak by to mělo být na Kusama network
KryptoVláďa 29.10.2021 16:30
@venca Tol Prosím jenom pro ověření pokud jsi chci poslat near na Binance a Uni na Binance plus USDT vše posílám v ERC 20. Ale co když potřebuji poslat na Binance Kusamu s polka.js ?? Raději se zeptám.
Near z near penezenky posilas po near siti
Kusamu po ksm siti
venca Tol 29.10.2021 16:32
Ok proto říkám raději se zeptám. Abych zisky neposlal do prdele 😂
Kosa Fatty.io 29.10.2021 16:47
Ja si rikal co mi to logo pripomina 😂
KryptoVláďa 29.10.2021 16:51
na vykup jsem pripraven 😄 <@!744861727367102464>
pog:825465951868813342 1 👍 1
chci tvyho bota, tohle je fakt jebani
Swordfish 29.10.2021 16:54
kazdy dela co umi, Mirek pise boty, Vlada muze fotit krajinku
toto je hrozny
🤮
KryptoVláďa 29.10.2021 16:58
pyco
Michi💵 29.10.2021 17:13
Ath hosi🚀👍
KryptoVláďa 29.10.2021 17:18
Na kadene? 🤣🤣
Michi💵 29.10.2021 17:19
Áno😂
😂 2
jiricepelka 29.10.2021 17:20
🤮 no tvl
Michi💵 29.10.2021 17:21
Myslim ze to Cock odpovida😂
husky:832883212274892800 1
jiricepelka 29.10.2021 17:23
@Michi💵 Myslim ze to Cock odpovida😂
oproti těmhle sračkám se zdá i ten DOGE celkem konzervativní XDDD
KryptoVláďa 29.10.2021 17:25
Digitalni zlato 🤣
Swordfish 29.10.2021 17:26
elonovo sperma, milf, psuv curak
kam jsme to dosli
tree 木 29.10.2021 17:26
@Tomáš tam je naopak vstup zdarma a platíš jednotlivé atrakce nebo koupíš za nějakých těch právě možná 1200 vstup se vším v ceně ... ale je to fajn na večerní posezení s drinkem u nějakého jezírka a tak 🙂
Hele jak jsem psal - cisty vstup bez niceho se plati
(upraveno)
nevim kdys tam byl, ale ted je to takhle
jiricepelka 29.10.2021 17:27
@KryptoVláďa Digitalni zlato 🤣
tree 木 29.10.2021 17:27
jen je to teda 135 dkk, jen petikilo ... aha
Ondřej 29.10.2021 17:32
Kosa Fatty.io 29.10.2021 17:49
@Ondřej https://xsigma-lab.medium.com/xsigma-announces-v2-launch-date-eth-bsc-c5a9ed0efc52
Už oznámili vydání sigma V2, bude to 16.11.2021
To jeste existuje? 😄
Deleted User 29.10.2021 17:50
ty vole dalsia picovina sa splha
Swordfish 29.10.2021 17:57
Bullrun 🤣
Deleted User 29.10.2021 18:05
amerika zas vypustila peniaze ci co, vsetky shity rastu ako blaznive
KryptoVláďa 29.10.2021 18:14
Je na case brat zisky
Deleted User 29.10.2021 18:16
no vyzera to uz na riadnu chamtivost
som na chvilku rozmyslal tam dat aspon 50 dolarov 😄 takze uz aj mne ide chamtivost